Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Meno galerija

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-16, 22:09

Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-16, 22:28

Po to, kai Kajus sugalvojo pasidaryti sau galą, mergina nusprendė, jog kai šis padės nužudytojo asmens seseriai, ji net neketins klausytis jo abejonių ir jį įsodins į lėktuvą, kuris skrido į Prancūziją. Parodos organizatoriai jau pakankamai ilgai laukė Jillian atsakymo ar ši dalyvaus dviejų savaičių parodoje ir pati papasakos apie savo paveikslus. Suderinusi su dėstytojais, jog nuotoliniu būdu atliks visus reikalingiausius darbus bei atsiskaitymus, mergina net nesiklausė Kajaus „niekur aš nevažiuosiu“ (tiesa, jei būtų taip tiesiogiai pasakęs, tai ji turbūt jam būtų gerai užvažiavusi) ir suorganizavusi du lėktuvo bilietus jau kitos savaitės pradžioje buvo Paryžiuje. Šitas miestas aplamai buvo meilės miestas, be to, jie galėjo bent trumpam pabėgti nuo niūrių, juos vis dar supusių įvykių. Ema tikėjosi, jog bent jau dalinai sugebės nukreipti Kajaus mintis kita linkme.
Vieną dieną praleidę tiesiog turistavimui, jaunuoliai aplankė tą pačią meno galeriją, kurioje vyks paroda. Jillian vienaip ar kitaip turėjo suderinti kelis dalykus, todėl tai buvo gera proga. Galerijos savininkas buvo labai malonus, o jo akcentas atrodė be galo mielas, bent jau merginai. Vėliau ji nusitempė Kajų į žymiausias vietas Paryžiuje, nepamiršdama ir Eifelio bokšto. Kad ir kaip keista, šalia jų vienas vaikinas pasipiršo savo moteriai, todėl ta akimirka buvo šiek tiek keista, bent jau Emai. Dieną jie praleido gana turiningai. Grįžo į viešbučio kambarį nusikalę, tačiau turėdami labai daug įspūdžių ir kelis suvenyrus. Jillian visą vakarą bandė kalbėti snobišku akcentu prancūzų kalba, kas sukėlė vaikinui juoko priepuolį, todėl buvo tikrai verta vaipytis ir maivytis.
Kitą dieną turėjo įvykti parodos atidarymas, todėl iš pačio ryto Emos telefonas netilo. Ji turėjo suderinti, kokius paveikslus ir kur bei kokias skulptūras ji ketina demonstruoti, todėl palikusi Kajų vieną, porai valandų išlėkė iki galerijos. Vėliau grįžusi su vaikinu nulėkė papietauti viešbučio restorane, o po to prasidėjo pasiruošimas vakarui. Kai vaikinas buvo pasiruošęs, Jillian paprašė, jog šis jos palauktų viešbučio salėje. Užsitempusi savo suknelę, ji persimetė banguojančius tamsius plaukus ant vienos pusės bei žvilgtelėjo į savo atvaizdą veidrodyje. Puse lūpų šyptelėjusi ji bandė įsivaizduoti Kajaus veido išraišką, tačiau nuvijusi tas mintis šalin pasičupo paltą bei nupėdino iki viešbučio salės.
Ema turbūt būtų pradėjusi balsu juoktis, jei ne šalia sėdintys žmonės. Vaikinas atrodė taip, tarsi tuoj pames apatinį žandikaulį.
- Kajau, jei nepamiršai, mes turim kai kur nuvykti. – paerzinusi jį mergina trumpai pakštelėjo šiam į lūpas bei patraukė link automobilio, kuris jų jau laukė.
Galerijoje jau buvo susirinkę ganėtinai daug žmonių. Visi vaikštinėjo ir apžiūrinėjo Jillian bei kitų autorių paveikslus ir skulptūras. Lyginant su pirmuoju kartu, kai jai reikėjo dalyvauti parodoje, šįkart ji buvo žymiai drąsesnė. Įsikabinusi Kajui į parankę ir viena ranka prisilaikydama suknelės kraštą ji padavė rūbininkui paltą bei su ryžtu akyse įėjo į patalpą. Buvo galima pastebėti, jog keliems vyrams ji tikrai užgniaužė kvapą, tačiau Jillian tai mažiausia rūpėjo. Sunėrusi savo ir Kajaus pirštus ji apsižvalgė ir žvilgsnį grąžino ties juo.
- Greitai grįšiu, reikia pasišnekėti su parodos organizatoriumi. – trumpai tarstelėjusi ji šyptelėjo ir žvilgtelėjo į vyrą, kuris pamojo jai ranka. Palikusi Kajų pasivaikščioti ir apžiūrėti kūrinius, pati nužingsniavo prie parodos organizatoriaus bei su juo pasisveikino.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-17, 15:20

Kai Jillian pareiškė, kad privalo vykti į Paryžių ir nori, kad Kajus vyktų su ja, vaikinas tik sunkiai atsiduso. Jeigu daugeliui jis atstojo meilės miestą, tai Lindstrom šitas miestas priminė tik daug nevykusių sprendimų ir pridarytų klaidų centrą. Buvo tam tikras laikas, kada prieš gerus šešiasdešimt metų, vaikinas čia gyveno kartu su būriu draugų. Jie išmaišė visas siauras gatveles, gėrė kavą prie Luvro, šovė šampaną Eifelio bokšte. Tai buvo vieta, kur Kajus pasipiršo Anai, kai tai dar nebuvo taip populiaru ir nuvalkiota kaip kad dabar. Net ir dabar vaikinas žinojo visus gatvelių sutrumpinimus ir kaip greičiau nusigauti iki tam tikro taško. Jis vis dar pažinojo asmenis, kurie niekada iš Paryžiaus ir neišsikraustė, o gyveno normalius gyvenimus su savo šeima, dirbdami tose pačiose vietose arba joms vadovaudami. Kadangi Kajus neturėjo kitos išeities kaip tik sutikti su Jillian, nusprendė nusivežti ją į vieną vietą, kuri buvo šiek tiek už Paryžiaus ir galbūt aprodyti turistų nepaliestas, autentiškas miesto vietas.
Kadangi Kajus mokėjo prancūziškai, Jillian snobiškas pasirodymas tik dar labiau jį sujuokino. Jis nespėjo valytis juoko ašarų, maldaudamas, kad ši sustotų, nes jo pilvas tikrai neatlaikys tokio spaudimo. Buvo keista taip nuoširdžiai vėl juoktis. Crevier tikrai buvo ta mergina, kuri į vaikino chaotišką gyvenimą įnešė ramybę ir džiaugsmą smulkiais momentais. Kadangi mergina nesustojo jo prašymu, Lindstrom pats paėmė vadeles į savo rankas ir užčiaupė ją karštų bučinių lavina, kuri privedė prie aistringo sekso priešais viešbučio langus, o po to švelnaus mylėjimosi lovoje prieš miegą.
Išaušus kitai dienai, Kajus vos laikrodžiui mušus 5 valandą ryto, atsikėlė ir neprikeldamas Jillian pasišalino iš viešbučio. Apibėgęs senai matytus kvartalus, vaikinas užsuko į vieno draugo restoraną. Su šiuo pasikalbėjęs mažiausiai valandą, paėmė pusryčius išsinešimui. Kajus turėjo būdų kaip juos sustabdyti nuo atšalimo. Tokiais atvejais vaikinas tikrai džiaugėsi, kad buvo raganius. Sugrįžęs į viešbutį apie aštuntą ryto ir radęs savo mylimąją vis dar miegančią, Lindstrom palindo po dušu, o po to apsimovęs sportines kelnes prikėlė Jillian. Kada jie kartu papusryčiavo ir tingiai praleido puse dienos, ėjo ruoštis vakarui. Apsirengęs kostiumą, vaikinas susitvarkė ir sulaukė Jillian.
Kai ši galerijoje nusiėmė paltą, Kajui vos širdis nesustojo. Rimtai. Jis gi buvo pensijinio amžiaus, o Jillian dar norėjo jį visiškai pribaigti su tokia savo suknele. Ir tik jos juokas sugebėjo vaikiną priversti vėl pradėti kvėpuoti. Pakštelėjęs jai į smilkinį ir pasakęs, kad ji atrodo pritrenkiančiai, vaikinas išleido ją saviems reikalams, o pats pasiekė šampano taurę ir ėmė tyrinėti eksponuojamus paveikslus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-17, 15:45

- Šitas vakaras Jums labai svarbu, Crevier. Jei visiems patiks Jūsų paveikslai, galimai tapsite žymi visame pasaulyje, juk suprantate? – tarstelėjęs Francua tiktai menkai šyptelėjo, nužvelgdamas griežtu žvilgsniu priešais jį atsiveriančią galeriją. Vyras iš šono galėjo pasirodyti pernelyg piktas arba dėl kažko nepatenkintas, bent jau Jillian taip pasirodė, kai su juo susitiko Italijoje, kai antrą kartą eksponavo savo paveikslus bei skulptūras, tačiau jo veidas visada buvo toks, todėl po kelių susitikimų mergina buvo pripratusi prie jo griežto žvilgsnio ir retkarčiais menkai pakeltų lūpų kampučių, kurie daugiau ar mažiau reikšdavo šypseną.
- Juk žinote, kad man tai ne per daugiausia rūpi. Aš esu čia, kadangi mane pakvietėte. – apsižvalgiusi aplinkui, Ema pasiėmė vieną šampano taurę bei nužvelgė visus savo kūrinius, kurie dailiai buvo sukabinti už lynų galerijos viduryje. Skulptūros buvo išdėstytos salės gale. Viena skulptūrą buvo padėta per vidurį bei traukė visų susirinkusiųjų akį, kaip ir vienas iš paveikslų. Tas paveikslas visada atkreipdavo žmonių dėmesį, kadangi jis būdavo pernelyg tamsus ir netgi kažkoks mistiškas. Be to, tiems, kurie galėjo įžvelgti šiek tiek „giliau“, jis pasakydavo kur kas daugiau apie pačią jo autorę. Dėl jo į šoną pirmąjį kartą ją buvo pasivedęs Francua. Tik tada Jillian sužinojo, jog šis buvo gan stiprus raganius, kuris dažnai medžiodavo mistines būtybes su jos teta.
- Tavo draugas...juk žinai, kas jis toks, tiesa? – kiek tyliau tarstelėjęs Francua žvilgtelėjo į po galeriją vaikštinėjantį Kajų ir vos primerkė akis. Jis visada atpažindavo galingas antgamtines būtybes, o šitas buvo viena iš jų.
- Taip, tačiau dabar apie tai kalbėti ne vieta ir ne laikas. Pasikalbėsime apie tai po renginio. – Jillian balse buvo galimas girdėti susierzinimas. Francua visada pasirinkdavo netinkamą laiką aiškintis dalykus, kurie buvo daug rimtesni, negu paprasta paveikslų paroda. Vos linktelėjusi galva ir sulaukusi linktelėjo atgal, mergina pasikelė suknelės kraštą bei susirado galerijoje Kajų. Faktas, jog jis turėjo atkreipti dėmesį į Emos pasikeitusį tapymo braižą ir aplamai, apie į dalykus, kuriuos pasakojo jos paveikslai.
- Na....ar ponas Lindstrom nenuobodžiavo, kol aš tvarkiau reikalus? – paslėpusį tą susierzinimą, kurį sukėlė Francua po šypsenėle, mergina padėjo vieną ranką ant vaikino peties, ten pat paremdama ir savo smakrą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-18, 19:46

Kajus nulydėjęs Jillian akimis, kada ši buvo pakviesta "dirbti", išmaukė vieną šampano taurę dairydamasis į eksponuojamus meno kūrinius. Vaikinas kažkodėl delsė ir iškart nepuolė prie Jillian paveikslų, nes nujautė, kad jie atspindės per daug skausmingus jos įvykius po jų išsiskyrimo. Toks vienas paveikslas jau kabėjo pas Kajų viloje, Italijoje. Tačiau jos skulptūros- buvo visai kitas reikalas. Lindstrom su pasididžiavimu akyse jas apžiūrėjo, kiekvieną kartą nusistebėdamas kaip Jil sugebėdavo idealiai perteikti žmogaus anatomiją. Vaikinas iki šiol nesuprato, kodėl ji neėmė dvigubo bakalauro ir nestojo į medicinos sritį, apie kurią žino tikriausiai daugiau nei dabartiniai praktikantai. Apžiūros metu prie Kajaus prisistatė jo seni pažįstami, su kuriais jis atsibučiavo, kaip ir priklausė Paryžiuje, ir ėmė su užsidegimu aiškinti, kad šitos skulptūros buvo jo merginos darytos. Jis netgi įtikino, kad Nadya su savo sužadėtiniu nusipirktų dvi skulptūras, kurios kuo puikiausiai tiktų jų namų terasoje, tarp tonos įvairiausių augalų. Kada draugai patraukė prie paveikslų, Kajus pastvėrė dar vieną šampano taurę, pats išdrįsdamas patraukti prie Crevier tapytų kūrinių. Mąsliu žvilgsniu žvelgdamas į kai kuriuos iš jų, ilgai prie jų neužsiliko, nes Kajus per daug gerai suprato, ką ji išgyveno, todėl kada peržvelgė visą asortimentą, perėjo prie kito menininko darbų.
Kai Jillian jį susirado, vaikinas iškart ją permatė kiaurai, nors šios veidą ir puošė šypsena:
- Kas atsitiko? - paklausęs vaikinas apsikabino merginą per liauną liemenį ir akylai analizavo jos veidą lyg bandydamas pats įskaityti atsakymą į jo užduotą klausimą. - Ir ne, susitikau senų draugų ir prastūmiau tavo skulptūras, - plačiau išsišiepdamas pareiškė, - galėčiau būtų juodosios rinkos dealer'is, - apsimetęs labai rimtu, palinksėjo galva.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-18, 20:55

Francua tikrai nebuvo vienas mėgstamiausių Jillian žmonių. Taip, jis jai padėjo daugiau, negu ji jo prašė. Tiesą sakant, mergina jo niekada nieko neprašė, tai greičiau buvo tetos užgaida, jog ši bent jau minimaliai pasidomėtų raganavimu. Vyras iškart Emai pasakė, jog ji turi tam talentą ir kad jos giminės moterys visos iš eilės turi tam pašaukimą. Tiesa, ji manė, jog tai visiška nesąmonė, kadangi ji vis dar nežinojo apie savo motinos galimybes. Tačiau kai pirmą kartą jai be menkiausių trukdžių pavyko padaryti kelis eleksyrus arba sužinoti tikslią tetos sekamų žmonių vietą, Jillian vienaip ar kitaip suprato, jog galbūt Francua ir neklydo. Žinoma, ji niekada nenorėjo ir neketino tuo dažnai naudotis, tuo labiau, plėsti savo galimybes. Komiška, tačiau mergina norėjo išlikti kuo labiau „žmogiška“. Ji matė, ką galia darė su Francua. Su kiekviena diena jis darėsi vis labiau apatiškas aplinkiniam pasauliui bei vis mažiau jautė. Nieko keisto, jog jis naudojosi Jillian teta tiesiog dėmesio nukreipimui. Kūniški dalykai jam vienaip ar kitaip teikė šiokį tokį džiaugsmą.
Ji vis dar jautė į jos nugarą įsmeigtą vyro žvilgsnį, todėl kiek pasisukusi sužaibavo akimis, o tas vos vyptelėjęs pagaliau patraukė į kitą galerijos galą bei ėmė šnekučiuotis su keliomis dailiosios lyties atstovėmis. Kartais Francua Jillian primindavo jos tėvą, kadangi, nors ir per daug ja nesirūpino, ji vienaip ar kitaip buvo jo pirmoji mokinė, todėl jis savotiškai rodė jai dėmesį. Jau nekalbėsiu apie kelis momentus, kai jis norėjo įsitempti Emą į lovą, tačiau tai jam neišdegė.
- Tas vyras, su kuriuo šnekėjau. Jis yra ne tik galerijos bei šio renginio vadovas bei organizatorius. Jis yra tas stiprus raganius, apie kurį tau pasakojau. Kartais jis tiesiog nesupranta, kada reikia kalbėti apie tam tikrus dalykus. – nežymiai suraukusi antakius mergina papurtė galvą bei blausiai šyptelėjo. Ji niekada nemėgo su Francua diskutuoti labai asmeniškomis temomis, o Kajus jai buvo ganėtinai asmeniška tema.
- Galėtum būti mano agentas. – sukrizenusi Jillian viena ranka apsivijo vaikino kaklą, nykščiu glostydama kaklo odą aukštyn žemyn.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-19, 08:18

Iš pirmo žvilgsnio Fransua Kajui atrodė daugiau mažiau keistas. Jis iškart nesuprato, kad šio kraujas nebuvo žmogiškas, vaikinas tiesiog galvojo, kad jis buvo...menininkas. Tikrų tikriausias ekscentrikas, nes vien pažvelgus į šio aprangą buvo matyti, kad jis menu gyveno. Bet jeigu Kajus sužinotų, kad tas gaidys bandė nusitempti Jillian į lovą, jis dabar nestovėtų viduryje galerijos ir nekalbėtų su trimis jaunomis, gal trisdešimties metų moterimis. Tiesa, vaikinas spėjo pastebėti, kad jis Fransua kėlė antipatiją, tačiau to nesureikšmino, kadangi Kajus daug kam kėlė neigiamus jausmus vien iš savo stovėsenos. Ji buvo pakitusi, kada jis pilnai priėmė savo galias iš demoniškosios pusės, todėl nieko keisto, kad skleidė grėsmę.
- Supratau, - linktelėjęs Lindstrom vėl žvilgtelėjo raganiaus pusėn, - viskas aišku kodėl jis taip akylai stebi kiekvieną mūsų žingsnį, - žvilgsnį nukreipęs į Jillian veidą nežymiai šyptelėjo, - ar tai jis gali man padėti susitvarkyti su Liuciferiu? - kilstelėjęs antakį Kajus smalsiai nužvelgė merginą. Būtų idealu, jeigu Kajus susitvarkytų su tuo reikalu Paryžiuje, kur nebuvo daug velnio pasekėjų. Tiesa, Liuciferis jau spėjo su Kajum susisiekti ir įduoti naują vardų sąrašą, kuriuos angelus reikėjo paliktu gyvus, o kurių parnešti tik galvas. Aišku, vaikinas to Jil nesakė, nes šis vakaras buvo skirtas jai. Tai buvo jos darbų paroda ir Kajus negalėjo ja labiau didžiuotis nei kad didžiavosi šią minutę.
- Susikrautum turtus ir nespėtum tapyti kaip greitai tavo paveikslai iškeliautų iš galerijos, - nusijuokęs vaikinas švelniai lūpomis prisilietė prie Jil kaktos. - Aišku, viskas tik dėl tavo nežmoniško talento, man tereikėtų jį parodyti vizualiai, - palinksėjęs Kajus nusišypsojo, pasakydamas merginai komplimentą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-19, 22:15

Francua visada mėgdavo elgtis ar rengtis taip, kaip jam atrodo geriausia, todėl prie jo įvaizdžio Jillian jau buvo spėjusi priprasti, tačiau prie jo charakterio niekaip. Abejojo, jog kada nors prie to vyro pripras ar tuo labiau su juo maloniai bendraus. Jis buvo tikrai ne pats maloniausias tipas, jau vien pažvelgus į jo veidą buvo galima tai pasakyti, tačiau kai jis išsižiodavo, tiktai patvirtindavo faktą, jog su tokiu žmogumi niekas negali turėti reikalų. Ir visgi, jis buvo gerbiamas čia, Prancūzijoje. Visi jaunieji menininkai maldaudavo, jog jų darbai būtų rodomi būtent jo galerijoje, kadangi buvo manoma, jog jei išgarsėsi Francua parodose, tai būsi tikrai žinomas ir visame pasaulyje. Faktas, jaunosioms menininkėms tekdavo „labai“ pasistengti, nes Emai teko girdėti, kaip jis su keliomis permiegojo ir net tada nesuteikė šanso parodyti savo kūrinių. Vyras taip pat bandė paveikti ir Jillian, tačiau po to, kai sužinojo, jog ji yra Kasdeyos dukterėčia, jo bendravimas kiek pasikeitė. Bet minimaliai, nes jis vis tiek be užuolankų siūlydavo jai su juo permiegoti.
- Taip, jis gali tau padėti dėl šito. Tiesa, reikia su juo pasikalbėti ir sudėti tam tikrus taškus, kadangi pats Francua niekada tokių dalykų neplanuoja. Jis mėgsta viską daryti spontaniškai. – nežymiai pavarčiusi akis, kadangi tai galbūt buvo dar vienas nemėgstamas vyro bruožas, Ema žvilgtelėjo į Francua pusę, o tas, it supratęs gestą, lėtu, bet užtikrintu žingsniu patraukė link judviejų, grakščiai pasiimdamas dar vieną taurę šampano. Kai vyras jau buvo pakankamai arti, buvo galima pajausti, kokia galinga aura jį supo. Kokia galinga ir gąsdinanti aura jį buvo apglėbusi. Ji niekuo nesiskyrė nuo galingiausių demonų auros. Turbūt tai, ką žudai, paveikia ir tavo aurą, todėl vienaip ar kitaip net būdamas raganiumi, perimi dalį nužudytųjų energijos. O kadangi Francua medžiojo pagrinde galingus demonus, kartais netgi savindavosi jų galias, nieko nuostabaus, jog jį buvo galima sumaišyti su demonu.
- Parašiau tavo tetai. Jai bus malonu susipažinti su vaikinu, kuris tave atsiuntė pas ją trejiems metams. – net nenukreipęs žvilgsnio nuo Kajaus tarstelėjo, nors tiek balse, tiek pasakytame sakinyje buvo girdėti passive-agressive gaidelė. Taip, Francua nemėgo bičiuliautis su demonais, tai, kad padės pusiau demonui ištrūkti iš kito demono gniaužtų, jo nė kiek nedžiugino. Ir visgi, jis stengėsi elgtis maloniai vien dėl to, jog Jillian buvo jo mokinė. Yra jo mokinė, tik Kajus to dar nežino.
- Ar tau buvo būtina jai pranešti? – sužaibavusi akimis mergina dėbtelėjo į vyrą, sušnypšdama it gyvatė. Matėsi, jog su Francua jos santykiai švelniai tariant nėra geri. Suėmusi vaikino ranką bei sunėrusi jų pirštus Jillian perdavė padavėjai savo tuščią taurę šampano ir laisva ranka pasitrynė akies kamputį.
- Vienu ar kitu atveju, tai nėra mano reikalas. Ji vienaip ar kitaip ketino čia atvykti, kadangi žinojo, jog dalyvausi. Tu žinai, jog nemėgstu padėti tokiems tipams, tačiau reikalas susijęs su Liuciferiu, todėl automatiškai noriu į tai įsitraukti. Turiu su juo nebaigtų reikalų. – tik dabar vyro veide pasirodė menkas šypsnis, kuris tikrai nežadėjo nieko gero. Jis netgi atrodė daugiau ar mažiau kraupiai.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 14:08

Kajus kiek primerkė akis bei nežymiai suraukė kaktą. - Tuomet jis netinkamas kandidatas, kadangi viskas turi vykti pagal mano planą, kitu atveju aš ne tai kad negrįšiu iš tos skylės, kurioje dabar bastosi visos mano nužudytos aukos, bet Liuciferis pasirūpins, kad nei vienas mano artimas žmogus neliktų gyvas, - kiek griežtesniu tonu taręs, Kajus žvilgtelėjo į Fransua. Iš pirmo žvilgsnio galėjai suprasti, kad tas raganius savimi per daug pasitikėjo, kas buvo dar didesnis minusas nei kad jo spontaniškumas.
Vaikinas spustelėjo Jillian ranką ir ištuštino savo šampano taurę. Nusimatė "smagus" vakaras su Jill teta. Kajus kažkodėl jautė, kad ta moteris jo nemėgo, kas buvo ganėtinai natūralu turint omenyje tai, kad visos problemos su mistiniu pasauliu Jillian ištiko tik Kajaus dėka. Tačiau ta moters bent jau turėjo teisę, priešingai nei šitas klounas, kuris stovėjo priešais jį ir rezgė planus kaip pasisavins Liuciferio energiją. Nope. Kajus tikrai to neleis, nes pirma - jis pats nudės Liuciferį, antra - net menkiausios velnio energijos dalies neturėjo likti Žemėje, kitaip šis galės prisikelti. - Gali būti ramus, Fransua, man nereikia tavo pagalbos, jeigu neketini laikytis mano plano, - šyptelėjęs Kajus nužvelgė ekscentriškai apsirengusį ir arogancija spinduliuojantį vyriškį, - Bet kokiu atveju, jeigu darai tai tik tam, kad pasisavintum Liuciferio galias, turiu tave nuvilti, nes aš būsiu tas, kuris jį nudės ir pasirūpins, kad jo galios iškeliautų ten, kur tokie kaip tu negalėtų jomis naudotis, - ramiu balso tonu išdėstęs Kajus nežymiai šyptelėjo ir žvilgtelėjęs pro raganiaus petį bei pamatęs savo draugus, jiems mostelėjo, kad palauktų. - Noriu tave su kai kuo supažindinti, - absoliučiai nuignoravęs Fransua, Kajus viena ranka apglėbė merginos liemenį ir nusivedė prie savo draugų. - Jillian, susipažink su mano draugais, kurie nupirko dvi tavo skulptūras - Derekas ir Melodija, - šyptelėjęs vaikinas mostelėjo savo draugų link.
- Didžiausias tavo nuopelnas, šiuo atveju, yra Kajus, - išsišiepus Melodija patraukė draugą per dantį, - nes pagaliau atsirado mergina, kuri sugebėjo iš jo išmušti užsispyrusį subingalvį, - pabaigus sakinį nusijuokė.
- Malonu susipažinti su tokiu žaviu talentu, - savo ruožtu Derekas pabučiavo Jillian ranką.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 19:55

- Jis viską darys pagal tavo planą. Aš su juo jau susitariau. Francua ir gali atrodyti kaip asmuo, kuriuo negalima pasitikėti, tačiau žodžio jis laikosi. – burbtelėjusi Jillian persimetė plaukus ant vieno peties, trumpam atsidusdama. Tikrai žinojo, jog tas vyras gali būti didelė rakštis subinėj, tačiau jis buvo žodžio žmogus. Jis galėjo nepaisyti kitų nuomonės, tačiau tai, ką pasižadėdavo, buvo jam šventas reikalas. O kadangi jis prisižadėjo Jillian, tai kaip tik pastiprino pažadą, kadangi vienu ar kitu atveju jis galėjo tikėtis, jog merginos teta jį iškas iš po žemių ir sukiš jį devynios pėdos po žeme, jei Francua savo elgesiu ar tam tikrais sprendimais įskaudins dukterėčią. Žinojo Kasdeyos būdą ir žinojo, jog ši gali būti švelni, tačiau reikalui esant ji jam nukirstų galvą nuo kaklo ir nejaustų nė menkiausio liūdesio tai padariusi.
- Ei, berniuk, stabdyk arklius, gerai? Pirmas dalykas, tai gal malonėtum daugiau pagarbos? Jei nesupranti mano passive-agressive natūros, tai čia jau ne mano problema. Antras dalykas – aš kaip ir pasižadėjau šitai damai tau iš dešinės, o savo žodžio aš nelaužau. Nenorėčiau gauti kulkos ar kelių sau į kaktą, so yeah...trečias dalykas – aš pats turiu nebaigtų dalykų su Liuciferiu, todėl tai būtų asmeniška. Jei manai, kad jis tau vienas pridarė gyvenime siaubingų dalykų, tai labai klysti. Jill, pranešk, kai tavo vaikinas nustos šakotis ir nevaidins Chuck Norris. – kai Ema nežymiai atsitraukė nuo Kajaus atsisveikinti su Francua (vienaip ar kitaip jie buvo viešoje erdvėje ir turėjo elgtis civilizuotai), vyras nežymiai priglaudė ranką prie jos liemens, atsibučiuodamas į abu skruostus. Tą akimirką jo akyse kažkas lyg ir sužibėjo ir asmuo, kuris kada nors buvo jautęs geismą ar tuo labiau susižavėjimą, tą žvilgsnį tikrai būtų atpažinęs. Tačiau tai truko tik trumpą akimirką, po jos raganius atsainiai linktelėjo Kajui bei patraukė per galeriją, pasiimdamas sau dar vieną taurę šampano.
- Atleisk. Francua kartais būna tikrai sunkaus charakterio. – tyliai tarstelėjusi į ausį vaikinui Ema tarsi atsiprašančiai šyptelėjo, prisiglausdama prie šio, kai jie abu nuėjo prie Kajaus draugų pasisveikinti.
- Ar jis buvo užsispyręs subingalvis? Ko dar aš galėčiau nežinoti? – nusijuokusi Jillian vos primerkė akis, žvilgtelėdama į vaikiną taip žaismingai, tarsi ką tik nebūtų buvusi tikrai įtemptoje situacijoje su Francua ir jos nelauktų dar viena įtempta situacija su jos teta. Bent jau šiuo metu ji tikrai stengėsi apie tai negalvoti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 20:11

- Kai iš tavęs sulauksiu to paties, tuomet galėsi reikalauti pagarbos, - atšovęs Kajus nežymiai primerkė akis. Jam iš tiesų nerūpėjo, kad Fransua buvo atsakingas už Jillian meno kūrinius ar kad buvo jos tetos draugas. Vaikinui jis buvo šlapia vieta ir visiškai jo nejaudino, nepaisant to, kad jį supo maišyta aura. Kajui niekada nepatiko raganiai, kurie perėmė galias iš savo aukų. Tai buvo labai slidus reikalas ir labai pavojingas reikalas, kadangi demoniška energija labai greitai galėjo pakeisti žmogų ir netgi jį pražudyti. -  Pirmas dalykas, jeigu viską darysi pagal mano planą, man prisikėlus, tuo pačiu momentu Liuciferis mirs ir nesvarbu, kad mes esame atskirti vandenyno, - paaiškinęs Kajus tvirčiau sučiaupė žandikaulį. Jis neturėjo kantrybės, kai reikėjo aiškinti nemaloniems asmenims tam tikrą informaciją, - todėl vienokiu ar kitokiu būdu, tu prie jo neprisiliesi ir savo kerštą gali taupyti kitam demonui, - atsidusęs vaikinas pagriebė šampano taurę nuo sidabrinio padėklo iš jos atsigerdamas. Kajus girdėjo įvairiausių atsiliepimų apie Fransua, tačiau kai pats su juo susidūrė akis į akį suprato, kad tie atsiliepimai buvo labai klaidingi.
- Neturi už jį atsiprašinėti, - burbtelėjęs Kajus nulydėjo raganių akimis, - bet turėčiau iš anksto atsiprašyti, jeigu man baigsis kantrybė ir jam vožtelsiu, - nežymiai šyptelėjo pusiau pajuokaudamas. Tik tiesa buvo ta, kad Kajus šiuo momentu labiau norėjo tą raganių nuleisti ant žemės nei kad su juo bendradarbiauti.
- Ooooo, mergyte, kiek tu daug nežinai, - nusijuokus Melodija pradėjo pasakoti istoriją, kada Kajus parsivilko paryčiais į jų apartamentus ir išvertė šiuos iš lovų tik tam, kad jiedu su Dereku išragautų jo prikeptų pyragų bei keksiukų. Mat tuo momentu Kajus labai stipriai mokėsi kulinarijos paslapčių tam, kad sužavėtų mokyklos direktorę, kuri norėjo išmesti jį iš mokyklos, nes šis kiekvieną savaitę su kuo nors susimušdavo, o tuo metu tik mokėsi užmaršties kerų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 21:49

Kaip raganius Francua buvo tikrai labai profesionalus, prie jo darbo niekas negalėjo prikibti. Jis tikrai buvo įvaldęs labai stiprius kerus ir stiprią magiją, todėl nieko keisto, jog atsiliepimai apie jį buvo tiktai patys geriausi. Kita vertus, jis kaip žmogus tikrai buvo nepakenčiamas. Vien tai, jog miegodamas su Jillian teta, norėjo į lovą įsitempti ir ją pačią, pasakė kur kas daugiau, nei derėtų. Tiesą sakant, jis tos minties vis dar neatsisakė. Vyras turėjo atsarginį planą, jog galbūt, kai padės Kajui, Ema kažkokiu stebuklingu būdu pakeis savo nuomonę apie jį ir jis galės imtis kitos plano dalies – ją persivilioti sau. Tai nebuvo vien tiktai noras turėti keliais dešimtmečiais už save jaunesnę moterį šalia savęs. Jillian tikrai turėjo potencialo būti gera, stipri bei ryžtinga ragana. Su keliais padrąsinimais ji būtų galėjusi nuversti kalnus, jei tiktai pati būtų to norėjusi ir nebūtų įsikabinusi į savo žmogiškumą nagais. Jos jaunystė ir potencialas – štai kas taip traukė Francua.
- Na, manau, kad turėčiau, kadangi jei ne aš, tai nereikėtų su juo bendrauti. Kaip ir minėjau, Francua kartais būna tikrai nepakenčiamo charakterio tipas. – atsidususi mergina nežymiai šyptelėjo, apsivydama viena ranka vaikinui priklausančią ir vėl sunerdama jų pirštus. Padėjusi smakrą šiam ant peties Jillian sukrizeno, kai Melodija taip entuziaztingai ir su tikros aktorės sugebėjimais demonstravo, kaip Kajus anksčiau juos kankino su savo pyragų dekustacijomis.
- Šito aš tikrai nežinojau, mat ponas Lindstrom man pyragų nekepa. – patraukusi jį per dantį merginą kumštelėjo šiam į pašonę nusijuokdama. Dabar jis privalės jai iškepti bent jau vieną pyragą, nesvarbu, Kajus atsimena receptą ar ne.
Kelias valandas prakalbėjusi ir pajuokavusi su vaikino draugais, Ema nežymiai pasuko galvą link įėjimo pusės, jog išvystų į patalpą įžengusią savo tetą. Jos ilgis tamsūs plaukai dengė pečius, o raudona ilga suknelė traukė akį. Šįvakar ji kaip niekad atrodė moteriška. Žinoma, Jillian buvo pratusi ją matyti su džinsais ir „darbine“ apranga bei apsikarsčiusią ginklais. Dabar ji atrodė tiesiog įspūdingai. Kai Kasdeyos akys užfiksavo dukterėčią, veidas atsipalaidavo ir jame galėjai matyti menką šypsnį. Mažais, tačiau greitais žingsniais priartėjusi prie Emos moteris tvirtai šią apsikabino, nežymiai žvilgtelėdama į Kajų. Negalėjai suprasti, jai patinka jo kompanija ar ne, kadangi skirtingai nei Jillian, Kasdeyos žvilgsnis neišdavė absoliučiai nieko. Turbūt jos darbas privertė ją slėpti emocijas arba jas valdyti.
- Atvažiavau, vos tiktai tas šmikis man pranešė. Jau buvau spėjusi tavęs pasiilgti. – tarstelėjusi ji paleido merginą iš savo glėbio ir dabar pasisuko kūnu į Kajų. Ji neatrodė grėsminga bei šaltakraujė žudikė. Ji buvo labai smulkaus sudėjimo ir labai daili moteris. Tiesa, išorė galėjo lengvai apgauti, kadangi prie jos šlaunies buvo pritvirtintas ginklas, kurį slėpė ta įspūdingo grožio suknelė.
- Tu turbūt Kajus. – ištiesusi ranką jo pusėn Kasdeya laukė, kada šis ją paspaus, tai solidžiau su juo pasisveikindama. Nenorėjo sakyti, jog jai malonu su juo susipažinti, kadangi taip nebuvo, nes ji matė, kas darėsi su Ema per tuos metus, todėl meluoti nebuvo prasmės. Visgi, reikšti pykčio ir pretenzijų ji neturėjo teisės, nors ir norėjo, kadangi Jillian žvilgsnis ją degino iš šono. Ji nenorėjo, jog dar ir teta prišnekėtų to, ko nereikia.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 22:33

Kajus žaismingai pervertė akis, stipriau apsikabindamas Jillian per liemenį. - Melodija, tu kaip visuomet sugadini visus siurprizus, - dramatiškai atsidusęs Kajus nežymiai papurtė galvą. Kajus jau turėjo pora idėjų kaip nustebins Jillian savo kulinariniais sugebėjimais, o dabar mergina to galės tikėtis. - Dabar specialiai nekepsiu pyrago, padarysiu kažką kito, - nusijuokęs vaikinas pakštelėjo į Crevier smilkinį. Tiesa buvo ta, kad Kajus merginai kad ir devynių aukštų tortą būtų iškepęs, jeigu tik ji to panorėtų. Gi dėl savo mėnulio Lindstrom padarytų bet ką. You name it.
Pasekęs Jillian žvilgsnį Kajus iškart suprato, kas per moteris ką tik įžengė į patalpą. Apie šią medžiotoją kalbos sklido netgi kituose žemynuose, todėl nieko keisto, kad pats Kajus kelis kartus su ja susidūrė, tačiau netiesiogiai. Jis niekada neparodė savo veido, kada jų aukos sutapdavo. Lygiai taip pat, kaip tada paliko vampyro galvą viduryje sandėlio, kuomet Kasdeya medžiojo kartu su Jillian. Priešingai nei tam šmikiui Fransua, Kajus moteriai iškart jautė pagarbą. Kadangi ji buvo pasišventusi medžiotoja ir naikino tokius pačius blogus dėdes kaip ir jis pats. Atsisveikinęs su draugais, Kajus visą dėmesį sutelkė Jillian tetai. - O jūs tikriausiai Kasdeya, - mandagiai šyptelėjęs Kajus paspaudė moters ranką, nes kažkodėl jautė, kad jeigu bandys pasisveikinti kaip prancūzas (pabučiuoti į ranką arba į žandus), ta moteris jį permes per petį ir perdurs kiaurai. - Daug apie jus girdėjau iš Jillian, - šyptelėjęs Kajus išlaikė akių kontaktą su Kasdeya. Kažkodėl Lindstrom šiek tiek nervinosi bendraudamas su Crevier teta. Netgi Jillian tėvas nebuvo toks gąsdinantis tipas kaip kad smulkutė medžiotoja, stovinti priešais jį. Vaikinas nujautė, kad vos tik Jillian juos paliks dviese, Kajus atsiklausys tokio moralo, kad daugiau gyvenime nebenorės sugrįžti į Paryžių arba sutikti pačios Kasdeyos.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 23:15

- Ne, ne. Aš išgirdau apie pyragą, todėl dabar norėsiu pyrago. Niekas man daugiau netiks, tiktai pyragas. – apsimestinai papūtusi lūpą Jillian sukrizeno ir vos prisimerkė, kai gavo trumpą bučinį į smilkinį. Turbūt iš šono jie galėjo pasirodyti kaip laimingiausia pasaulyje pora, kurios nekamuoja jokios problemos. Faktas tas, kad net ir su šimtu viena problema jie stengėsi būti laimingi. Mergina turėjo šalia Kajų, kuris jai buvo visas pasaulis, jos namai ir prieglobstis, o to turbūt pakako, jog jaustųsi laiminga.
Kasdeya buvo tas asmuo, kuris mylėjo Emą tarsi savo dukterį ir būtų dėl jos nuvertusi kalnus. Faktas, jog mergina įsisuko į mistinių būtybių medžioklę nebuvo džiuginantis nei pačiai moteriai, tačiau ta mergaitė tiesiog buvo pernelyg smalsi, o kai paslaptis išlindo iš maišo, neliko nieko kito, tiktai papasakoti tiesą. Teta matė Jillian potencialą raganavimui, tuo labiau medžioklei. Turbūt tiek vienas, tiek kitas dalykas persidavė per kraują. Visos Crevier šeimos moterys buvo linkusios į magiją arba medžioklę, tai tiesiog buvo jų pašaukimas. Kasdeya šiuo atveju pasirinko antrąjį variantą ir niekada nesiskundė savo gyvenimu. Pradėjo savo, kaip medžiotojos, gyvenimą labai anksti. Niekada nebuvo sukūrusi šeimos, niekada jos ir nenorėjo. Ji buvo tas asmuo, kuri tiesiog mėgo vienatvę. Be to, su tokiu gyvenimu kaip jos, šeima buvo pernelyg rizikingas ir pavojingas kūrinys. Todėl visą meilę, kuri galėtų atitekti jos vaikui, Kasdeya šiuo atveju perduodavo Emai. Todėl kai prieš tris metus pamatė ją visiškai palūžusią ir sužinojo to priežastį, moteris iš pradžių buvo pasirengusi iškasti Kajų iš po žemių ir net jei tai būtų kainavę jai gyvybę, ji būtų bent jau pasistengusi jį po tomis pačiomis žemėmis ir pakišti. Ta mergaitė patyrė tiek daug, jog vienintelis dalykas, ką Kasdeya galėjo padaryti, tai saugoti ją nuo dar vieno skausmo.
Todėl dabar, kai pamatė Jillian ir vaikiną kartu, jai automatiškai įsijungė savisaugos bei motiniškasis instinktai.
- Jill, mieloji, gal galėtum nueiti ir man atnešti vandens stiklinę? Nebijok, Kajaus aš nesuvalgysiu. – pastebėjusi šiokį tokį nerimą Emos akyse Kasdeya sugebėjo plačiau nusišypsoti, tačiau jos akių ta šypsena nepasiekė. Ji tikrai idealiai mokėjo slėpti ir maskuoti emocijas. Ypatingai neigiamas.
Moteris kelias sekundes stebėjo, kaip mergina patraukia link stalo, kur ją susistabdo keli galerijos lankytojai bei giria jos darbus. Tai buvo netgi geriau, kadangi Kasdeya turėjo daugiau laiko pasikalbėti su vaikinu, stovinčiu priešais.
- Šįvakar ji atrodo pritrenkiančiai, nemanai? – nežymiai šyptelėjusi, kai Jillian atsisuko į juodu, moteris grąžino žvilgsnį ties Kajumi. Greitai šypsena, puošusi jos veidą, dingo.
- Neketinu mėtytis stambiomis frazėmis apie tai, kas įvyko prieš tam tikrą laiko tarpą. Užtenka to, jog aš žinau, kas įvyko. Ir aš nebenoriu, jog Emai vėl tektų iškęsti kažką panašaus. Tikiuosi, mane supranti. – sulaikiusi žvilgsnį ties vaikino akimis atrodė, jog šaltis, sklindantis iš jos akių, galėjo užšaldyti bet kurį asmenį, stovėjusį priešais. Buvo daugiau, nei aišku, jog Kasdeya nėra patenkinta merginos pasirinkimu vėl atkurti santykius su Kajumi, tačiau ji atrodė laiminga, todėl ji nieko dėl to ir nesakė.
- Jei matysiu, jog viskas krypsta ta pačia linkme, manau, kad tiek aš, tiek tavo draugas Markas padarysime tai, kas yra privaloma, užtikrinant jūsų abiejų saugumą. – nieko keisto, jog Kasdeya žinojo pakankamai tiek apie Kajų, tiek apie jį supančią aplinką. Markas buvo tas asmuo, su kuriuo moteris pasikalbėjo pirmiausia niekam nežinant. Galbūt tas pokalbis ir paskatino vaikino „moralą“ į Jillian pusę tą kartą, tačiau kas nepagautas, ne vagis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 23:34

- Fine...jeigu būsi labai gera, gal ir iškepsiu savo firminį Austrišką pyragą, kuris papirko mano buvusios direktorės širdį, - nusijuokęs Kajus patikino. Nors Kajaus pečius vis dar slėgė tokia našta, kuri jau privertė jį visiškai palūžti pirmą ir paskutinį kartą, jis šalia Jillian jautėsi laimingas ir pasirengęs nuversti kalnus. Tą dugno galą dabar pakeitė ryžtas bei noras atsikratyti Liuciferiu. Po to Lindstrom gyvenimas iš tiesų pasikeis tik į gerą, nes nereikės vykdyti jokių misijų. Nereikės žudyti. Prireiks tik gintis ir tai abejotina, kad dažnai, kadangi Kajaus pusė demonų bei angelų tiesiog bijojo, kadangi šis buvo daugiau nei žiaurus, kada "išjungė" savo emocijas.
- Ji visuomet atrodo pritrenkiamai, - pritardamas Jillian tetai, šyptelėjo viena lūpų puse. Nors šypsena buvo priverstinė, Kajaus akyse atsispindėjo tik nuoširdumas. Ir štai, vos Kasdeya paprašė merginos atnešti jai vandens, Lindstrom suprato, kad atėjo tas momentas, kada moteris norės išdarinėti vaikino smegenis grasinimu. Tai buvo logiška. Jos vietoje pats vaikinas elgtųsi lygiai taip pat.
- Daugiau jos niekas negalės paliesti, - turėdamas omenyje apsėdimus Kajus smalsiai žvelgė į Kasdeya, - kas liečia kitą sakinio dalį, turėčiau paminėti, kad ne viena Jil kentėjo ir tai buvo jos sprendimas išeiti, - mandagiai atsakęs Kajus nenuleido nuo moters akių. Taip, jis jautėsi kaltas, kadangi apsėdimas ir vaiko netekimas buvo dėl jo nesugebėjimo apsaugoti merginos, tačiau dėl to, kad Jil nusprendė jį palikti, buvo ne jo kaltė.
- Ta situacija pasikartos tik per mano lavoną, tad galite būti rami, - tuo pačiu ramiu tonu atsakęs Kajus atlaikė Jillian tetos organus šaldantį žvilgsnį. Paprastai Kajus kiek kitaip reagavo į grasinimus, tačiau dabar elgėsi apgalvotai, kadangi kalbėjo su Jillian teta, kuri jai buvo brangi ir tikrai supyktų ant Kajaus, jei šis rodytų nepagarbą. - Markas mane perspėjo, kad su juo kalbėjote, tačiau kitą kartą būčiau dėkingas, kad kalbėtumėte tiesiai su manimi, o ne ieškotumėt informacijos per mano draugus, - išlaikydama lygų toną Kajus žvilgtelėjo Jillian pusėn, kurią vis dar kalbino galerijos svečiai, bet vien iš jos stovėsenos matėsi, kad mergina nenorėjo su jais leistis į kalbas. - Esu ganėtinai atviras, galiu pats atsakyti į jums rūpimus klausimus, - pridūręs Kajus vėl sutelkė žvilgsnį ties Kasdeya.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 23:56

Kasdeya tikrai nebuvo tas asmenybės tipas, kuris mėgo grasinimus. Tai tiesiog nebuvo jos būdui tinkamas dalykas tvarkytis su esama problema. Ji dažniausia tam imdavosi veiksmų, tačiau dabar jų nesiėmė vien dėl to, jog Jillian nusprendė, jog Kajus yra asmuo, su kuriuo ji tikrai nori praleisti visą gyvenimą arba bent jau tiek, kiek jai lemta nugyventi, kadangi ji dar nebuvo suradusi būdo, kaip išlikti to paties amžiaus. Tiksliau, ji tą būdą žinojo, tačiau dar nemokėjo pati pasigaminti eleksyrų, kurie lėtintų senėjimo procesą. Dėl to moteris kažkiek džiaugėsi. Tikrai nenorėjo ir nelinkėjo Emai tokio gyvenimo, kokį turėjo ji pati jau daugiau nei šimtą metų. Išsilaikiusi trisdešimtmetės kūne, Kasdeyos siela skaičiavo nemažai laiko ir tas laikas jai iš tikro ėmė po truputį įgristi. Amžinybė nebuvo malonus, tuo labiau džiuginantis dalykas.
- Puikiai suprantu tiek tave, tiek ją. Vaiko netektis tikrai yra sudėtingai išgyvenamas dalykas, ypatingai, jei tas vaikas bent jau minimaliai būtų buvęs laukiamas. Kita vertus, turi suprasti ir mane. Aš esu Jillian teta, todėl bet kuris asmuo, sukeliantis jai neigiamus jausmus, man automatiškai yra priešas. Šitą turėtum tikrai suprasti, jei ją myli, - kiek sušvelninusi veido bruožus menku šypsniu, Kasdeya minimaliai sumažino juos supusią įtampą. Tiesa, jos žvilgsnis išliko griežtas ir šaltas it plienas, tačiau toks jis visada buvo su nepažįstamaisiais.
- Aš turiu savus būdus, kaip tvarkytis su tam tikromis situacijomis, tačiau dėkoju už patarimą. Žinoma, aš negaliu priprasti prie minties, jog Jill vis dėlto vėl pasirinko tave, tačiau jos sprendimas yra tiktai jos. Neketinu kišti pagalių į ratus. Jei ji laiminga su tavimi, esu daugiau ar mažiau tuo patenkinta. – plačiau nusišypsojusi Kasdeya davė suprasti, jog mergina jau artėja link jų. Jillian padavė tetai stiklinę vandens, klausiamai žvilgtelėjusi į vaikiną. Jos žvilgsnyje buvo galima matyti šiokį tokį nerimą, kurio garsiai ji nebūtų galėjusi išreikšti. Žinojo, jog jos teta „savotiškai“ mėgo tvarkytis su problemos. Kajus jai asocijavosi su žodžiu „problema“.
- Kaip matau visi dar sveiki ir gyvi. Niekas nieko nesuvalgė. – apsivijusi vaikino ranką mergina vos šyptelėjo, tuo gestu bandydama nuimti įtampą tiek sau, tiek Kajui, nes nujautė, jog teta tikrai nevyniojo žodžių į vatą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-22, 19:56

Kajus besiklausydamas Kasdeyos nežymiai šyptelėjo. Tai, kad moteris neketino kištis į jo ir Jillian santykius, buvo labai didelis pliusas. Vaikinas tai vertino tikėdamasis, kad kada nors jam pavyks įrodyti, kad dėl Jil perbristų vandenyną. Juk ta mergina buvo viskas, ką šis turėjo. Kajus neketino to prarasti, prireikus dėl to tikrai žudytų ir kovotų iki paskutiniųjų. - Puikiai suprantu ir jus, - užtvirtinęs savo žodžius linktelėjimu Kajus gurkštelėjo šampano iš taurės, kurią kelias minutes laikė tame pačiame aukštyje, lyg būtų sustingęs it akmuo. Greičiausiai ir buvo, nes Kasdeya tikrai buvo ganėtinai įtempta moteris ir nors Kajus nejautė baimės, jis norėjo ją patraukti savo pusėn. Jis norėjo, kad jiedu susidraugautų Jillian labui.
- Pasistengsiu, kad ji ir būtų laiminga bei saugi, nes patikėkite to labiausiai ir noriu, - sąžiningai šyptelėjęs vaikinas atkartojo Jillian tetos šypseną, kada pamatė, kad ši prie jų artėjo su susirūpinusia veido išraiška. Tas privertė Kajų viduje susijuokti. Ta mergina sugebėjo juo rūpintis net ir tokiose situacijose, kurios nebuvo rizikingos. Kajus savo ramiu žvilgsniu tik patvirtino, kad viskas gerai ir Crevier nereikėjo dėl jo jaudintis. - Mėnuli, kanibalizmo laikai jau praėjo, - pajuokavęs vaikinas nusijuokė ir apsikabino jos liemenį viena ranka, trumpam priglausdamas lūpas prie šios viršugalvio, - bent jau paskutiniais duomenimis, - primerkęs akis apsimetė, kad šiuo klausimu labai susimąstė, o tada nežymiai šyptelėjęs baigė šampaną, tuščią taurę pastatydamas ant šalia stovėjusio metalinio staliuko.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-22, 21:21

Kasdeya manė, jog Jillian jau pakankamai subrendusi, jog pati galėtų spręsti, su kuo jai geriau būti ir kas jai labiausia tinka į poras, todėl ji ir neketino kištis į jaunuolių santykius. Turbūt ir pati mergina nebūtų buvusi patenkinta, jei kas nors iš šono bandytų kažką aiškinti ir bandyti Emai paaiškinti, jog šios sprendimas tikrai nėra geras. Tai buvo jos sprendimas. Jillian nusprendė, jog su Kajumi ji nori būti net ir po tiek laiko, turbūt norės su juo būti visą savo gyvenimą ir niekas to negalėjo pakeisti.
Situacija gal ir nebuvo rizikinga, tačiau ji automatiškai norėjo, jog teta pamatytų Kajuje tai, ką matė pati Ema. Ji nenorėjo, jog Kasdeya manytų, jog šitas jaunuolis gali atnešti tiktai skausmą, kadangi tai nebuvo tiesa. Juk jis irgi turėjo kentėti ir ištverti turbūt dar sudėtingesnes situacijas prieš susipažįstant su Jillian. Aplamai, visos moterys nori, kad joms artimiausi žmonės pripažintų jų antrąją pusę, kadangi tai jau reiškė didelį žingsnį rimtų santykių link.
- Jill, turėsiu atsiprašyti. Man reikia susirasti Francua. Turime tam tikrų bendrų reikalų drauge, kaip visada. Linkiu gerai praleisti likusį vakarą. Pasistenk pailsėti, žinau, kad šiandien tau diena buvo ilga. – šiltai šyptelėjusi merginai ji dar kartą siektelėjo ją apkabinti, nežymiai priglausdama dažytas lūpas prie jos skruosto. Atsitraukusi ji santūriai linktelėjo galva Kajaus pusėn. Visgi, ji stengėsi jo ruožtu vis dar išlikti šaltesnė, kadangi vienaip ar kitaip visi galėdavo pasakyti, jog stengsis ir keis esamą padėti, tačiau Kasdeya buvo tas asmuo, kuri patikėjo tiktai daromais veiksmais. Kitaip tariant, ji turės pamatyti, jog Kajus iš tiesų stengiasi dėl Emos, jog ši pradėtų atlaidžiau į jį žiūrėti. Patraukusi per galeriją moteris dingo kitoje patalpoje su keliais žmonėmis, su kuriais dar ėmė šnekučiuotis.
- Ar ji tau atskaitė moralą? – tarstelėjusi Jillian žvilgtelėjo į vaikiną, o šios akyse buvo matyti susidomėjimas ir šiokia tokia baimė. Juk ji negalėjo žinoti, ką teta šiam pasakė ir gal ji apskritai jo kitą dieną šalia savęs neras.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-23, 19:31

Kada Kasdeya linktelėjo Kajui, šis atsakė tuo pačiu mandagiai šyptelėdamas. Juodu tarpusavyje siejo supratimas, todėl vaikinas buvo patenkintas. Šiam reikėjo įrodyti savo žodžius veiksmais, kad pelnytų Jillian tetos pasitikėjimą. Tai buvo savotiškas iššūkis ir Kajui tai patiko. Tuo pačiu, Kasdeya neketino kištis į jo ir Jil santykius, kas taipogi buvo gerai. Taip, daug kas pasakytų, jog buvo naivu tikėtis, kad toks pareiškimas buvo tiesa, tačiau Kajus kažkodėl nujautė, kad Kasdeya buvo iš tų, kurie savo žodžio laikėsi ir nelaužė dėl kitų peršamų nuomonių.
- Ne, mes supratingai pasišnekėjome, - nusišypsojęs Kajus užkišo paklydusią jos tamsią garbaną šiai už ausies, - nesijaudink, viskas tikrai gerai, - nujausdamas Crevier susidomėjimo priežastį Lindstrom patikino. Kad ir Kasdeya būtų vaikinui grasinusi, Kajus nebūtų jos pabijojęs ir tikrai nepasitrauktų iš Jil gyvenimo. Vaikinas dėl jos kovotų iki mirties. - O dabar mesk neigiamas mintis šalin ir eime pašokti, - šyptelėjęs Kajus suėmė Jillian delną jį priglausdamas sau prie krūtinės ir kita ranka apsivydamas jos liauną liemenį. - Ar jau sakiau, kad atrodai tiesiog pribloškiančiai? - nežymiai kilstelėjęs lūpų kampučius Kajus spustelėjo šios liemenį, - jeigu būčiau žmogus tikrai šiandieną būčiau išgyvenęs tachikardinį epizodą, - nusijuokęs priglaudė lūpas prie jos kaktos, - mažiausiai tris kartus, - pridūręs plačiau nusišypsojo apsukdamas merginą apie jos ašį.
Kelias akimirkas šokęs valsą su Jillian, vaikinas staiga suraukė antakius ir sustingo it akmuo. - Ne...- prabilo įsmeigdamas akis į tamsiaplaukę priešais jį, - negali būti...- nutęsė be amo, ištiesindamas ant kaktos susidariusias raukšles, - aš ką tik supratau, kad mes niekada nebuvome normaliame oficialiame pasimatyme, - paaiškinęs priežastį kodėl nustojo šokti ir taip sureagavo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-23, 21:59

Kasdeya galimai turėjo kur kas svarbesnių reikalų, negu kad protinti Jillian, jog ši rinktųsi atsakingai asmenį, kuris gali netgi būti šios vyras. Tiesa, moteris manė, jog tai tiesiog paaugliškas tarpsnis ir jaunuoliai tikrai neprabus tiek ilgai, jog būtų galima tikėtis jų vestuvių. Jie juk buvo dar labai jauni, Ema automatiškai norės išsilakstyti. Dėl Kajaus Kasdeya abejojo, kadangi šis vis tiek jau pakankamai ilgai gyveno, galbūt pats jau buvo išsilakstęs ir atsidžiaugęs moteriškosios lyties kompanija. Ir visgi, kai kurie tipai niekada nesiskundžia moters dėmesiu. Toks buvo Francua. Moteris tiktai tikėjosi, jog vaikinas vėl neįskaudins Jillian. Tiesa, visi tie įvykiai nepriklausė nuo Kajaus, tačiau vienaip ar kitaip buvo susiję su juo.
Išgirdusi teigiamą vaikino atsakymą, jog pokalbis tarp jo ir jos tetos praėjo sklandžiai, mergina nežymiai atsiduso iš palengvėjimo. Plačiau šyptelėjusi Jillian patraukė su juo link aikštelės šokiams bei iš lėto pasileido valso žingsneliu, abiejomis rankomis apsivydama Kajaus kaklą.
- Apie tave galiu pasakyti tą patį. Turbūt niekada nepriprasiu tavęs matyti su kostiumu. Jis tiesiog tau per gerai tinka. – sukrizenusi mergina vos primerkė akis, nuleisdama dešinę ranką ir vėl priglausdama ją prie jo krūtinės. Šiam taip staiga nustojus šokti, Ema vos suraukė antakius, įsispoksodama į vaikino veidą, tarsi bandydama suprasti, apie ką jis kalba. Tik išgirdusi paskutinius jo žodžius, Jillian susilaikė neprunkštelėjusi, tačiau tam reikėjo tikrai didelių pastangų.
- Ar tai šiuo metu didžiausia tavo problema? Kad nebuvom normaliame pasimatyme? – jos lūpų kampučiai virptelėjo, išduodami platėjančią merginos šypseną. Tiesa, ji galėjo ginčytis, kadangi tas vakaras Italijoje, per kurį vaikinas šiai pasipiršo, buvo panašus į gan normalų pasimatymą.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Meno galerija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Centras-
Jump to: