Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartamentai NR. 1

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 22:52

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-12, 15:08

- Aš visada geras, - kiek primerkęs akis, šelmiškai plačiai nusišypsojo. Abu puikiai žinojo, kad šiuo klausimu Kajus buvo šėtonas. Jam patiko varvinti seilę tada, kai Jillian atrodė pritrenkiamai lygiai taip pat, kaip patiko tuos seksualius dalykėlius plėšyti. Todėl faktas, kad mergina neketino iš karto rodyti visų savo atsinaujinimų, buvo naudingas jiems abiems. Kajus apskritai turėjo mažai kontrolės, kai kalba ėjo apie seksualiąją Jillian pusę, tai ką kalbėti apie dabartinę situaciją, kai buvo jos be proto pasiilgęs...Jeigu pamatytų merginą su nauju garderobu, po kiekvieno persirengimo temptųsi ją ant pirmo pasitaikiusio paviršiaus.
Kai mergina peštelėjo šio plaukus ir bučinį pavertė gilesniu, Kajus gerklėje išleido garsą, kuris priminė urzgimą, priversdamas savo Adomo obuolį suvibruoti. Jo pirštai tuojau pat pasiekė nugaroje esantį užtrauktuką, kurį nutempė žemyn, leisdamas sijonui nuslysti merginos kojomis ir apsistoti ties jos pėdomis. Trumpam nužvelgęs Jillian intensyviu žvilgsniu, nurijo burnoje susikaupusias seiles. Taip, prisegamos kojinės iš tiesų buvo jo silpnybė. Vėl apsistojęs ties Jil akimis, Kajus viena lūpų puse šyptelėjo, bet ta šypsena nieko gero nežadėjo. Lindstrom valdė svaiginanti aistra ir jis tikrai neketino būti švelnus. Ties ta mintimi, Kajaus lūpos vėl sugavo Jillian priklausančias, o rankos atsikratė jos švarku. Aklinai vesdamas juo savo miegamojo link, privertė šiuos atsitrenkti į už sofos stovinčią spintelę, nuo kurios tuoj pat nukrito šūsnis knygų ir kelios metalinės dekoro detalės. Nekreipdamas į tai dėmesio, vaikinas suėmė Jil už sėdmenų, taip ją pakeldamas. Jiems priėjus koridorių miegamųjų kambarių link, Kajus prirėmė Jilian prie sienos, tvirčiau spustelėdamas jos šlaunis, o lūpomis įsisiurbdamas į jos kaklą, ant kurio su kiekvienu bučiniu paliko žymes. Tuo momentu vaikinas priminė alkio nualintą liūtą, kuris dėl tokio gardaus kąsnelio galėtų nuversti kalnus. Pasinaudodamas siena kaip atrama, vaikinas laisva ranka suėmė Crevier baltų marškinių medžiagą ir ją lengvai timptelėjo, priversdamas pusę užsegtų sagų išlakstyti lauk. Nieko nelaukęs Kajus užpuolė jos raktikaulius bei liemenėle dengtą krūtinę. Nėriniais dengtas drabužis tik prisidėjo prie vaikino juntamos aistros. Jillian pati prisidirbo, kad jį taip paveikė, todėl dabar kentės jo aistros protrūkio pasekmes.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-12, 22:15

- Žinoma, žinoma. – pavarčiusi akis Jillian nusijuokė, kadangi nei vaikinas buvo visada geras, nei ką. Jei jai reiktų prisiminti, kiek kartų jis suplėšė jos drabužius, tai kažin ar abiejų rankos pirštų jai užtektų. O jei dar prisiminsime tą faktą, kaip jis kiekvieną kartą kokioje nors vietoje pasakydavo ką nors intymesnio ir priversdavo merginą raudonuoti, tai tada tikrai būtų galima teigti, jog Kajus nė velnio nebuvo geras. Žinoma, ji nemanė, jog vaikinas kokio renginio metu ją temptųsi į kokį sandėliuką, kadangi to niekada nebuvo, bet su juo visada buvo tikimybė, jog vieną dieną taip ir nutiks.
Vien išgirdus tą žemą, į urzgimą panašų galvą, merginos nugara perbėgo elektros srovė, o širdis pasileido plakti it išprotėjusi. Atrodė, jog tuoj gaus infarktą. Dailiai išlipusi iš savo savo sijono, Ema virpančiomis iš susijaudinimo rankomis mikliai atsegė vaikino marškinius, ant galo juos tiesiog raudama į abi puses, todėl ir šio marškinių paskutinės sagos lėkė į šonus. Viena ranka laikydamasi už Kajaus kaklo, kitos pirštais ji perbėgo per jau iki skausmo pažįstamą, bet labai pasiilgtą krūtinę, pilvo presą, šoną. Rankai pasiekus nugarą mergina tikrai nepasigailėjo ir nagais paliko kelis pėdsakus tenais. Turbūt tai buvo pirmas kartas, kada Jillian buvo tokia arši, nes anksčiau ji buvo gan švelni. Galimas daiktas, jog metai padarė savo. Be to, niekas nesakė, kad ji nemėgo aršaus sekso.
Nesusilaikiusi mergina nežymiai sukikeno, įkvėpdama vėsaus oro, kai išgirdo, jog nuo spintelės virsta daiktai. Markas grįžęs turbūt pagalvos, jog kokie vagys įsilaužė į butą ir jį nusiaubė. Atlošusi galvą Jillian nesulaikė aimano, kuri išsprudo, Kajui lūpomis keliaujant jos kaklu. Atrodė, jog ji jį suvalgys gyvą. Gerąja prasme, jei tokia išvis buvo.
Kai vaikinas nuleido ją ant žemės, Jillian suėmė jo marškinių kraštus bei tempdama jį kartu su savimi, atidarė jo kambario. Pakėlusi akis ji žvilgtelėjo į vaikiną. Jos žvilgsnis buvo pilnas įvairiausių emocijų, iš kurių dabar didžiausia buvo nežmoniškas geismas. Įsisiurbusi į Kajaus lūpas ji apsisuko su juo, jog šis būtų nugara į lovą bei apgraibomis nutraukė jo marškinius. Atrėmusi delnus į jo krūtinę, jausdama kaip nuo kiekvieno sąlyčio su jo oda, dilgčioja šios pirštai, Jillian stumtelėjo jį lovos pusėn ir kai vaikinas pusiau sėdėjo, pusiau gulėjo ant jos, ji užsiropštė ant jo apsižergdama bei įsisiurbė į jo lūpas su tokia aistra, kad atrodė kambaryje kokiais dešimt laipsnių šilčiau pasidarė.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-12, 22:33

Kajus apgraibomis pasiekė savo kambario duris, jas uždarydamas su trenksmu. Maža kas, gal Markas su Elisa sugalvos grįžti anksčiau ir, be jokios abejonės, trauks į Marko kambarį, kuris buvo tiesiai priešais Kajaus kambarį, todėl tikrai būtų ganėtinai nepatogu, jeigu draugai išvystų vienas kito merginas pačiame įkarštyje...
Netekęs marškinių Lindstrom kreivai šyptelėjo. Buvo keista su Jillian glamonėtis su tokiu aršumu. Prieš tai jiedu visuomet buvo švelnūs, papildydavo glamones tik vienu kitu įkandimu ar grybžtelėjimu. Tai buvo naujiena, dėl kurios Kajus visiškai nesiskundė. Keletą akimirkų vaikinas leido merginai dominuoti, atsakydamas į kiekvieną jos bučinį ir delnais glamonėdamas jos įkaitusią odą. Pirštais užkabinęs kojinių sagtis, už jų patempė ir krimstelėjo į Jillian apatiniąją lūpą. Netrukus tvirčiau suėmęs jos liemenį, apvertė juos ir Kajus atsidūrė viršuje. Suėmęs merginą už liemens, mestelėjo (taip, mestelėjo, nes čiužinys buvo minkštas) aukštyn, kad jos galva atsidurtų ant pagalvių. Kreivai šyptelėjęs nuo tokio savo poelgio, vaikinas apdovanojo Crevier karštu bučiniu, po kurio smulkesniais bučiniais apipylė jos odą. Labai lengvai susitvarkęs su Jil marškiniais, kurie ir taip buvo prasegti, nuėmė ir liemenėlę, palikdamas ją nuogą. Nieko nelaukęs vieną krūtį suėmė delnu, kitą ėmė masažuoti liežuviu bei lūpomis. Po kelių akimirkų, Kajaus lūpos keliavo Jillian pilvu žemyn, kol pasiekė dubens sritį. Kiek lėčiau bučiuodamas jos moteriškumo centrą per nėrinius, Lindstrom pasiekė prisegamų kojinių užsegimą, kurį užkabino dantimis. Ne tai, kad užkabino, bet tiek vieną, tiek kitą nutraukė nuo merginos kūno. Jap, Kajus gi perspėjo, kad bus pasekmės. Kada su užsegimu buvo susitvarkyta, Kajus atsiklaupė ant kelių tarp Jillian kojų ir suėmęs jos dešiniąją, užsikėlė sau ant peties. Pirštų galais užkabindamas už kojinės pradžios, Kajus lėtai movė kojinę žemyn, paskui ją palikdamas bučinių arba įkandimų pėdsakus vidinėje Crevier kojos pusėje.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-12, 23:49

Jei jie būtų svingeriai ir mėgtų grupines orgijas, tada tikrai vienas kito merginas matyti pačiame įkarštyje būtų gan malonu, tačiau šiuo atveju ir pati Jillian nebūtų norėjusi, jog į ją spoksotų kas nors kitas, apart Kajaus. Šiuo metu visą jos kūną ir mintis buvo okupavęs būtent jis, todėl apie jokius kitus dalykus nebuvo nė laiko pagalvoti.
Buvo galima tikėtis, jog aršesnio sekso vaikinas sulauks ir vėliau, jei, žinoma, toks noras bus. Nors faktas buvo tas, jog bet kokiu atveju mergina jausis gerai, svarbu, jog būtų su juo. Galima sakyti, jog alkoholis padrąsino Jillian taip elgtis, tačiau ji taip pat buvo Kajaus pasiilgusi. Nežinia ar taip pat stipriai, kaip kad jis jos, o galbūt netgi labiau, tačiau tas savęs tvardymas, susimaišęs su viską griaunančia aistra padarė tokį poveikį. Ir kažin ar Jillian galėtų sustoti, net jei jos sveikas protas jai sakytų, kad viskas klostosi pernelyg greitai.
Kai ji kelioms akimirkoms nejautė po nugara lovos pagrindo ir sukrito į čiužinį, tai privertė merginą nežymiai nusijuokti, nukreipiant žibančias akis į Kajų. Net prietemoje buvo galima matyti, kad šios akys žiba nepaaiškinamu džiugesiu, meile ir geismu. Atsakydama į vaikino bučinį, Jillian apsivijo kojomis jo liemenį, prispausdama jo kūną arčiau savęs, pamiršdama kaip normaliai įkvėpti oro, kadangi šiuo atveju Kajaus lūpos buvo svarbesnis dalykas už deguonį. Kiek išlenkusi nugarą, mergina mėgavosi kiekvienu jo prisilietimu, kai lūpomis šis keliavo žemyn. Sutaršydama jo plaukus ji aiktelėjo ir sužaibavo akimis, kai išgirdo, kaip šis nutraukia jos prisegamų kojinių užsegimą. Negi Kajus vėl ketino draskyti jos drabužius? Tiesa, nebūtų pirmas kartas.
Prikandusi apatinę lūpą Jillian vos sulaikė dar vieną aimaną, tačiau buvo galima jausti, kaip ji visa nežymiai virpa iš susijaudinimo. Jei jis ir toliau ją taip erzins, buvo labai didelė tikimybė, jog mergina tiesiog išeis iš proto, tačiau ji kantriai leido šiam susitvarkyti su jos prisegamomis kojinės, bet tuo ir baigėsi Emos kantrybė. Atsisėdusi ji apsivijo rankomis Kajaus kaklą, įsisegdama jam į lūpas ir tempdama jį į viršų. Kai jis vėl buvo virš jos, mergina kojomis apsivijo jo liemenį, smarkiau krimstelėdama į jo apatinę lūpą. Rankomis keliaudama jo krūtine bei presu žemyn, palikdama vos matomas nagų žymes, Jillian užkabino jo kelnes bei ganėtinai greitai susidorojo su jų užsegimu, kai viena ranka prasmuko į vidų, pirštai erzinančiai lėtai užlindo už apatinių bei galiausia suėmė Kajaus pasididžiavimą į delną.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 00:13

Jillian juokas akimirkai privertė Kajų išsiblaivyti nuo alkoholio ir aistros protrūkio. Jo žvilgsnis sušvelnėjo ir jame galėjai matyti begalinę meilę merginai, dėl kurios, prireikus, vaikinas perplėštų pasaulį pusiau. Tas juokas jam priminė visus gerus dalykus, kurie juos tiek metų siejo ir vaikinas tik patvirtino savo jaučiamus jausmus merginai suprasdamas, kad jos atsiradimas jo gyvenime antrą kartą, buvo pats geriausias dalykas, kuris kada nors jam galėjo nutikti.
Kajus numovęs vieną kojinę, ėmėsi kitos, lygiai taip pat palepindamas jos koją bučiniais. Kada abejų drabužių buvo atsikratyta, vaikinas nežymiai šyptelėjo, nes pasiekė norimą rezultatą - privertė merginą virpėti iš jaudulio bei geismo. Lindstrom suprato, kad Jillian to norėjo lygiai taip pat kaip ir jis pats. Nuo jų abiejų sklido ne tik begalinė aistra, bet ir meilė. Atsakydamas į jos bučinį, vaikinas tvirtai ją apsikabino spausdamas prie savo krūtinės taip, lyg prižadėtų, jog niekada daugiau jos neketino paleisti. Nes tikrai neketino. Net jei pats visatos kūrėjas nusileistų žemėje ir lieptų Jillian palikti, Kajus jam išmaltų snukį ir iš dantų padarytų pakabutį.
Viena alkūne pasirėmęs į vidutinio kietumo čiužinį, Lindstrom bučiavo Crevier leisdamas jai dorotis su jo kelnėmis. Tiesa, kada pajuto jos ranką apie savo pasididžiavimą, riebiai nusikeikė. Krimstelėjęs į jos smakrą, o po to kaklą, Kajus trumpam paliko nuo Jil, nutraukdamas nuo savęs džinsus bei apatinius. Vėl ją užgulęs užpuolė jos lūpas it medžiotojas savo auką, viena ranka pasiekė jos apatinius, kuriuos truktelėjo žemyn, sugebėdamas išsaugoti jų medžiagą ir nesuplėšyti, kas buvo sveikintina. Leisdamas merginai jų galutinai atsikratyti, Kajus nelaukdamas įėjo į ją, sujungdamas jų kūnus į vieną. Giliai atsidusęs akimirką leido Jil priprasti prie naujos kūno dalies, o tada ėmė ją karštai bučiuoti ir judėti vidutiniu tempu, vieną ranką įpindamas į jos plaukus, kuriuos aršiau suėmė, tačiau ne taip, kad jai skaudėtų.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 00:44

Tiesą sakant, dauguma būtų pagalvoję, jog neįtikėtina, kad po tokių dalykų, po tokių išgyvenimo poros vėl grįžtų vienas pas kitą. Pats Markas juk tokiais dalykais netikėjo ir galvojo, jog jų santykiai gali būti viena didelė katastrofa Kajui. Antro išsiskyrimo su mergina jis tiesiog nepakeltų, juk taip sakė Markas. Faktas, kad to nesugebėtų pakelti ir pati Jillian. Turbūt tą pačią minutę ji mirtų iš vidaus, o tada kažin ar kas galėtų ją sulaikyti nuo tiesioginės mirties. Per tuos tris metus ji buvo gan destruktyvi pati sau. Žinoma, to niekas nepastebėdavo, nebent Elisabeth suprasdavo, kad Jillian kažkas negerai, nes per tuos metus jos nenutraukė bendravimo. Draugė atkreipdavo dėmesį į merginos pasikeitusią veido išraišką, kartais suprasdavo, jog kelias dienas iš eilės ji daugiau nieko neveikė, tiktai svaiginosi. Pirmieji metai buvo tikrai labai sudėtingi pačiai Jillian. Keli randai ant šios riešų tai tik patvirtina, tačiau tai buvo trumpa silpnumo akimirka. Turbūt vaiko netektis ir išsiskyrimas su Kajumi buvo tie dalykai, kurių nebūtų norėjusi pakartoti dar kartą.
Neišgirsti plėšiamų apatinių garso buvo ganėtinai stebėtina, turbūt tikrai būtų dėl vaikiną paerzinusi, tačiau dabar jai tikrai ne tas galvoje buvo. Netekusi vienintelio vienintelio drabužių Jillian vos spėjo įkvėpti oro, kai bučinio metu suaimanavo, Kajui į ją įėjus. Ji galėtų sakyti, jog ryte jausis tikrai blogai, pamačius tas nagų žymes ant jo nugaros, tačiau šiuo momentu tai jai mažiausia rūpėjo. Apsivijusi kojomis vaikino liemenį, o vieną ranką įpindama į jo plaukus, Ema galėjo jausti kaip nuo kiekvieno Kajaus prisilietimo ar bučinio jos oda tarsi dilgčioja. Arba taip tiesiog atrodė dėl per didelio alkoholio kiekio kraujyje.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 19:50

Priešingai nei Jillian, Kajus save kankino kiek kitokiais būdais: pirmiausiai priimdamas savo demonišką prigimtį kaip esminę, o tuomet darydamas žalą kitiems. Jis pora mėnesių skandinęs save alkoholio liūne, tą priklausomybę iškeitė į tuščias emocijas ir nusikaltusių ar nelabai, mistinių būtybių žudymą. Kaip pavyzdį galima paimti Tyler. Tas vaikinas buvo šmikis, norėjo pačiu Kajumi atsikratyti, tačiau dėl to jis neturėjo žūti. Kajus galėjo jį pasiųsti viršun arba į pragarą, tačiau pasirinko patį nehumaniškiausią žudymo būdą ir išplėšė jam širdį plikomis rankomis keršydamas už jo atliktą vaidmenį, kuris stipriai pakenkė jo ir Jillian santykiams.
Kajų valdė žvėriška aistra, todėl jis nebuvo švelnus kaip įprastai. Jis buvo reiklus ir gana grubokas, tačiau pakankamai save valdė, kad merginos nesužeistų. Tai buvo galima pavadinti laukiniu mylėjimusi ir vaikinas neketino sustoti. Įsisiurbęs į Jillian kaklą it erkė, paliko ten pora ryškesnių žymių, rankomis stipriai suimdamas jos kojas, kurias kilstelėjo kiek aukščiau savo liemens. Tvirčiau suėmęs jos dešiniąją šlaunį, Kajus didino įsiskverbimų greitį ir gylį. Laisvąja ranka sugriebęs merginos krūtį, ją kelis kartus spustelėjo, nykščio pagalvėle perbraukdamas per spenelį. Lūpomis nusekė apkandžiotas vietas kakle bei ant krūtinės, o po to sulenkęs bei į savo krūtinę atrėmęs Crevier šlaunį, kurią laikė rankoje, į šią krimstelėjo, palikdamas ir ten mažiausiai tris žymes. Visa laimė, kad mergina buvo lanksti ir tas per tuos tris metus nepasikeitė, kadangi vaikinas mėgo kiek neįprastas pozas, kas ir dabar buvo ne išimtis. Atleidęs jos koją, Kajus atsiklaupė ant kelių trumpam nutraukdamas sueitį ir taip pat greitai pakėlė Jil nuo čiužinio. Grubiau ją apsukęs nugara į save, privertė atsiklaupti ant visų keturių ir įėjo į ją iš nugaros be jokio perspėjimo. Lūpomis kiek švelnesniais bučiniais nusėjo jos stuburą bei kaklą, viena ranka nuslysdamas ties jos lytiniu organu, kurį pradėjo stimuliuoti.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 20:24

Faktas tas, jog jie kankino save, tiktai kiek skirtingais būdais. O viso to būtų buvę galima išvengti, jei tiesiog Jillian nebūtų užsidariusi savyje ir galvojusi, jog niekas jos nesupras. Net jei ir elgėsi kaip daugiau ar mažiau subrendusi asmenybė, kartais merginos priimti sprendimai nebuvo tinkami. Šiuo atveju sprendimas išvykti į Europą ir palikti Kajų nebuvo pats geriausias. Žinoma, per tą buvimą atskirai, jie abu sugebėjo dar labiau subręsti, kažko pasisemti iš gyvenimo jiems suteiktų pamokų. Jie buvo kitokie, tačiau tuo pat metu tokie patys. Ir jie sugebėjo vėl iš naujo atrasti vienas kitą, vėl atrasti tą meilę, kuri juos siejo jau velnias žino kiek laiko. Tai rodė, jog tas jausmas yra tikras ir didelis klausimas ar jis galėtų kada nors išblėsti.
Mergina šiuo metu galėjo tiktai dėkoti savo lankstumui, kuris niekur nedingo, net jei kada ilgą laiką nesportavo. Būdama jaunesnė, kokių penkerių, motina leisdavo ją į gimnastikos pamokas, todėl nieko nuostabaus, jog buvo lanksti. Visi sakė, jog Jillian galėtų pasiekti tam tikras perspektyvas tokiame sporte, tačiau po penkių metų ar vėliau jai tiesiog atsibodo ir ji gimnastiką primiršo. Galbūt dėl to ją kažkuriuo metu ir traukė jungtis prie palaikymo komandos šokėjų, kadangi ji būtų prisiminusi tuos laikus, kai lankė gimnastiką.
Nesulaikiusi garsesnės aimanos, Jillian kiek išrietė nugarą, vaikinui įėjus į ją. Gerai, tai buvo galima įvardinti kaip vienu aršesniu seksu, kurį ji buvo patyrusi. Tiesa, mergina per tiek laiko tikrai to nusipelnė, jei buvo galima taip pasakyti, kadangi ji nebuvo su kokiu nors vaikinu per tuos metus, neskaitant pasiglamonėjimo ant Phillip galinės automobilio sėdynės. Kai Kajus dar ir pradėjo stimuliuoti jos jautriausią tašką, buvo tik sekundžių klausimas, kada to „spaudimo“ mergina tiesiog nebeatlaikys. O ir laukti per daug nereikėjo – įsikabinusi į patalus abiejomis rankomis iš jos lūpų išsprūdo vaikino vardas aimanos forma, kai ji patyrė kūną triuškinantį orgazmą. Kelias akimirkas atrodė, jog jai net ausis užgulė, o aš nekalbu apie tai, jog dabar jai kas nors pasakytų nueiti iki kokios virtuvės, nes to ji tiesiog nesugebėtų padaryti, kadangi kojos vis dar virpėjo.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 20:45

Kada Jillian lūpas paliko aimana, kuri išreiškė jo vardą, Kajus pats nebeiškentė ir išsakydamas eilę keiksmažodžių, baigė merginos viduje, stipriau suspausdamas jos sėdmenis. Taip, Lindstrom keikėsi it jūreivis tam tikrais atvejais. Šitas atvejis į tą sąrašą įėjo vien dėl to, kad Kajus ką tik mylėjosi su Jillian, o ne su kokia nors kita jo universitetą lankančia mergina. Jis vėl buvo su mylima mergina ir emocijas, kurias ji sukėlė, buvo sunku nulaikyti viduje, todėl šios pačios išbyrėjo iš jo lūpų keiksmažodžių forma.
Giliai kvėpuodamas Lindstrom tingiai šyptelėjo ir išėjęs iš merginos, krito ant nugaros, pasiimdamas ją sau į glėbį ir tvirtai apsikabindamas. Kelis kartus pakštelėjęs į Jillian kaktą, plaukus, nosį, skruostus, lūpas...visur, kur pasiekė, taip išreikšdamas savo meilę. Tuomet apklojo juos tamsiai pilka antklode. Kajus tikrai nesiruošė šiandien tvarkyti tos netvarkos, kurią paliko svetainėje. Vienintelis dalykas, ką padarė, tai telefone esančios programėlės pagalba išjungė televizorių bei šviesas svetainėje. Vien dėl išmaniųjų funkcijų vaikinai išsinuomavo šį butą, nes Kajus šiaip rinktųsi kiek tamsesnių tonų interjerą. Bet ką gi, vaikinas ganėtinai retai buvo namie, todėl tik jo kambarys buvo kiek tamsesnis ir turėjo daugiau juodos ir pilkos spalvos mišinių.
- Ką tu su manim darai... - staiga prabilęs Kajus nežymiai šyptelėjo. Lindstrom net spėjo kiek prasiblaivyti ir ištrokšti. - Sakiau, kad nemiegosi, - sukrizenęs Kajus švelniai perbraukė per merginos alkūnę, - tiksliau, sakiau, kad pasirūpinsiu, kad nemiegosi, - pasitaisęs vaikinas sukai šyptelėjo.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 21:14

Turbūt jei būtų kita situacija ir kitas laikas, Jillian būtų pradėjusi nenumaldomai juoktis iš tokios vaikino reakcijos, tačiau tam tikrai nebuvo tinkamas laikas ir vieta, o be to, jos kojos virpėjo it epušės lapeliai ir ji sunkiai galėjo prisiminti, kokiame mieste randasi. Už tokius dalykus Kajų reikėtų uždaryti, kadangi jis pats nesuvokė, kokį poveikį turėjo Emai ir ką jis su ja darė.
Atsidūrusi jo glėbyje, mergina vos šyptelėjo, sukrizendama iš tokios bučinių atakos ir pati kiek ilgiau įsisiurbdama vaikinui į lūpas. Šiaip ne taip atsitraukusi ji ranka perbraukė per šio skruostą, kaklą ir apsistojo ties jo krūtine, kur vienas pirštas paišė įvairiausius neaiškaus pobūdžio ornamentus. Jei žinotų, jog kojos ją nulaikys, Jillian tikrai būtų užsispyrusiai nuėjus ir bent jau minimaliai sutvarkiusi svetainę. Bent jau savo sijoną pasiėmusi, kad grįžus Markas nerastų tokios „gražios“ dovanėlės ant grindų. Tačiau malonūs virpuliukai vis dar perbėgdavo jos kūnu, o ir be to, dabar visai nenorėjo trauktis nuo Kajaus, todėl pamiršo apie tvarkymąsi ir kitus dalykus. Bent jau iki kitos dienos ryto.
- Galėčiau tavęs paklausti to paties. – pasirėmusi alkūne į lovą ir atrėmusi galvą į sulenktą ranką ji toliau vedžiojo pirštus per Kajaus krūtinę, akimis apibėgdama visą jo veidą. Permetusi vieną koją per jį, mergina patogiau įsitaisė. Kelias akimirkas jautėsi netgi labai blaivi, tačiau žinojo, jog tekila niekada taip greitai iš organizmo nepasišalina. Bent jau Emai tai tikrai.
- Jei nepastebėjai, dar liko pusė nakties, gal net daugiau, todėl labai abejoju jų galimybėmis mane išlaikyti atsimerkusią ir budrią visą naktį. – kreivai šyptelėjusi mergina vos primerkė akis, stebėdama Kajų. Viskas atrodė taip, kaip seniau. Toks jausmas, kad jie net nebuvo išsiskyrę.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 21:44

- Aš? - nekaltu tonu perklausė, - aš nieko nedarau. Tik reaguoju į tavo veiksmus, kurie visuomet turi pasekmes, mėnuli, - šyptelėjęs Kajus priminė, - bet čia faktas, kad tuo naudojiesi, todėl kaltink tik save ir savo prisegamas kojines, - atsidusęs vaikinas žvilgtelėjo į ant grindų numestus plonus apatinius drabužius. Dievaži, kiek galios turėjo toks menkas birzgalas, kurio net negalėjai vadinti normaliu drabužiu...Kajui reikėjo išmokti tvardytis.
- Nu-uh, - priešais merginos akis pajudino pirštą į šonus, imituodamas juodosios rasės atstovę, - sandėris buvo tame, kad po tekilos butelio tu miegosi ir štai, - pamojęs delnu it būtų didžiausias pasaulio magas Haris Poteris, - tu nemiegi, - pabaigęs savo grandiozinį sakinį plačiai išsišiepė, nes savo tikslą pasiekė ir jo meilė vis dar su juo šnekėjosi. Tiesa, patį Kajų šiek tiek troškino, bet nors ir nuovargis darė savo, vaikinas atsikėlė iš lovos ir parodęs Jil, kad tuoj sugrįš, dingo į svetainę. Kadangi tikrai tingėjo, sumurmėjęs kelis burtažodžius, privertė visus nukritusius daiktus atsidurti jiems skirtose vietose, o visus indus, kriauklėje. Kajus tik paėmė atšaldytą vandenį su citrina ir mėta, ir vėl išjungęs šviesas atsidūrė savo kambaryje. Dabar Elisa ir Markas net neįtars, kas toje svetainėje darėsi. Ir, turėčiau paminėti, kad panelei Crevier tikrai keistai turėjo atrodyti toks dalykas, kaip jos sijono atskridimas į Kajaus kambarį be jo paties.
Koja uždaręs savo kambario duris, gracingai (vis dar nuogas and proud of it) įnešė vandenį prie naktinio staliuko ir pripildęs vieną stiklinę, įdavė jai merginai. Po to pats išgerdamas dvi, nes po tokio akto ir tekilos iš tiesų troškino. Vėl patogiai įsitaisęs lovoje, Kajus apsikabino Jil ir palaimingai stebėjo medines lenteles lubose, ant kurių buvo prikabintos smulkios lemputės.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 22:31

- Aš vis dar nesuprantu, ką tokio blogo padariau, kad turėjo kentėti mano prisegamos kojinės. Be to, tu pirmas pradėjai, net nebandyk gintis. Žinai, kaip aš reaguoju į tave, todėl pripažinkim, kad ir pats naudojaisi palankia situacija, - burbtelėjusi Jillian nežymiai šyptelėjo, įžnybdama į vaikino šoną ir sukrizendama iš to, kaip jis į tą įžnybimą sureagavo.
- Jei nemiegu dabar, dar nereiškia, kad neužmigsiu po gerų penkių minučių. – tarstelėjusi ji nežymiai kilstelėjo antakius ir vos tiktai pabaigė sakinį, nežymiai nusižiovavo, tarsi užtvirtindama savo pasakytą teiginį.
Kai Kajus nuėjo į svetainę, mergina vos trumpam užmerkė akis, bet jausdama, kad taip tikrai gali ir užmigti, o ir pati nebūtų atsisakiusi vandens, atsimerkė tuo momentu, kai į kambarį levituodamas įskrido sijonas. Kilstelėjusi antakį Jillian jau norėjo klausti vaikino, kas vyksta, tačiau vos papurtė ją, nežymiai šyptelėdama. Faktas, kad tai buvo Kajaus darbas. Kažin ar ji kada nors pripras, kad jos vaikinas nėra tipinis žmogus ir sugeba įvairiausių keistų dalykėlių? Turbūt ne.
Išgėrusi įduotą stiklinę vandens, Ema patogiau įsitaisė, vėl koją permesdama per vaikiną ir galvą padėdama ant jo peties patenkinta atsiduso. Ji nesitikėjo, jog vėl galės ramiai miegoti Kajaus glėbyje, o po trijų metų ji vėl buvo su juo. Ji vėl atrado savo namus. Iš pradžių pirštai, dar paišę ornamentus ant jo krūtinės, po gerų kelių minučių nurimo, kas rodė, jog Jillian užsnūdo. Jos kvėpavimas tapo ramus ir lygus, tik per miegus ji tvirčiau prisiglaudė prie Kajaus, tarsi bijodama, jog prabudus ryte viskas dings.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-13, 22:45

- Fiine. Kalti mes abu, - nusijuokęs Kajus pripažino. Abu norėjo to paties, abu ir gavo, ko norėjo. Ir visai nesvarbu, kad jiedu pradėjo iš kitos pusės, Lindstrom buvo įsitikinęs, kad tarp jų bus viskas gerai. Pajutęs įgnybimą, Kajus netikėtai šoktelėjo ir vaikiškai papūtęs lūpas stebėjo besijuokiančią Jil. Jeigu ji nebūtų tokia miela kai kikendavo, tikrai priverstų ją galvoti, kad šis pyksta. Bet dabar, vietoj to, Kajus nusijuokė kartu su ja, nes jam realiai net neskaudėjo.
- Tada užmigsim kartu ir bet kokiu atveju, I win, - parodęs liežuvį (labai brandu) išsišiepė. Vaikinas dabar apskritai nevengė savo galių, todėl faktas, kad Jillian teks pamatytų dar ne tokių bajerių iš jo pusės. Tiesa, galbūt labiau raganiškų nei kad demoniškų.
Kada Kajus pajuto Jillian lygų kvėpavimą, atsargiai, kad jos nepažadintų išjungė naktinę lempą ir su ja kartu pasislinko žemyn, kad galėtų sukristi į pagalvių fortą už nugaros. Visiškai atsipalaidavęs Lindstrom nežymiai šyptelėjo ir sumurmėjęs "labanakt, mėnuli" po nosimi, pats nusmigo.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartamentai NR. 1
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Masačusetsas :: Bostonas :: Apartamentai-
Jump to: