Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartamentai NR. 1

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 22:52

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 21:31

Kajus apskritai negalvojo apie šeimą. Greičiausiai dėl to, kad neseniai išvis nesugebėjo jausti jokios emocijos. Galbūt prisidėjo ir tas faktas, kad jis jeigu ir norėtų šeimos, tai tik su Jillian, o pastaroji buvo pasitraukusi iš jo gyvenimo. Dėl to Kajus spėjo susiformuoti kitokių tikslų savo gyvenime- pirmiausiai jis mokysis šešeris metus Harvarde, o tada įkurs savo firmą, kurioje stengsis ginti tik tuos žmones, kurie tikrai buvo nekalti. Kad ir besėdintys kalėjime, tačiau netinkamai apkaltinti. Galima sakyti, kad vaikinas atrado savo aistrą iš naujo ir nuo to tikslo pasiekimo jo negalėjo sustabdyti net ir Liuciferis. Šeima bus po to, vis tik, visas gyvenimas buvo prieš akis ir tikrai prireiks laiko, kad Kajus negalvotų, jog tas vaiko netekimas buvo ženklas, kad jam nelemta apskritai jos turėti.
- Nepamirškim, kad mane apgins kutulių monstras, - kilstelėjęs antakius plačiai išsišiepė. Buvo smagu juokauti senomis temomis, kurios priminė tiek daug gerų akimirkų, kad galėjai iš to sukurti serialą. Arba trijų valandų trukmės filmą.
Kada mergina atsakė į jo bučinį, Kajaus rankos nuslydo jos liemeniu iki sėdmenų, už kurių vaikinas Jil suėmė ir perkėlė ant savo kelių. Vėl iš naujo ją apkabindamas, toliau tęsė bučinį, kuris po truputį darėsi reiklesnis, nes vaikinas suprato, kaip labai jos visus tris metus ilgėjosi. Nei vienas jo turėtas bučinys niekuomet neprilygo nei vienam bučiniui su Jillian. Po geros poros minučių, Kajus nežymiai atsitraukė ir apsilaižė lūpas, - ar tai reiškia, kad mes bandysime iš naujo? - pasitikslinęs vaikinas viltingai žvelgė į Crevier akis.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 21:55

Per tuos trejus metus Jillian tikrai turėjo ganėtinai nemažai veiklos, nei neskaitysime to, jog padėjo savo tetai. Europoje tikrai buvo geresnės galimybės jai tobulėti kaip menininkei, todėl keli metai, praleisti tenai, padarė tikrai nemažą postūmį. Tokia jauna ji jau buvo turėjusi parodą vienoje galerijoje, kur buvo eksponuojami visi jos paveikslai bei kiti darbai iš molio ar gipso. Todėl Jillian galimai augo ne vien tiktai kaip asmenybė, tačiau ir kaip menininkė. Galbūt dėl to ji vėl buvo pakviesta vykti į Paryžių kitą savaitę. Ji jau buvo suplanavusi maršrutą. Kvietimus gavo du, kadangi galerijos savininkas leido pasikviesti vieną asmenį su savimi, tiktai Ema dar nebuvo nusprendusi, ką kviesti. Tomis dienomis Elisabeth buvo užsiėmusi, todėl mergina manė, jog važiuos viena, o kai susitiko su Kajumi ir kai dabar su juo pasikalbėjo, manė, jog gera idėja būtų pasiūlyti jam. Tiesa, ji nenorėjo labai paskubėti, kadangi vis dar bijojo, jog viskas gali klostytis ne taip sklandžiai jų santykiuose, tačiau manė, kad galbūt šiam pasiūlys, o jei jis nenorės vykti kartu, ji to labai neims į širdį. Juk Kajus jai nepriklausė, kaip kad prieš tris metus.
- Tavo žiniai, jo aš jau nebebijau, - rimta veido išraiška pareiškusi Ema vos susilaikė nenusijuokusi. Yeah right. Net ir praėjus trims metams, ji siaubingai bijojo kutenimo, tiesiog to taip aiškiai neparodydavo. Ir visgi, Kajus juk nebuvo pirmą kartą matomas vaikinas, jis puikiai žinojo, jog ji vis dar taip pat bijo kutenimo, kad ir kaip tai juokingai skambėtų.
Viduje sukirbėjęs jaudulys, savotiškas geismas ir nežmoniška meilė privertė merginos širdį greičiau plakti. Per bučinį buvo galima jausti, jog šios lūpų kampučiai nežymiai kilstelėjo į viršų, kai vaikinas pasisodino ją ant kelių. Abiejomis rankomis apsivijusi jo kaklą, vienos pirštus panardino į jo plaukus, jausdama kaip velniškai ji to ilgėjosi. Kaip apskritai ji ilgėjosi Kajaus. Atsitraukusi ji įkvėpė taip reikalingo plaučiams oro, kadangi buvo pamiršusi, kaip reikia kvėpuoti.
- Manau tai buvo daugiau, nei teigiamas atsakymas. Taip, tai reiškia, jog bandysime iš naujo. – šyptelėjusi Jillian žvilgsniu abibėgo vaikino veidą. Jos akys spinduliavo tik jam vienam turbūt pažįstamu žibesiu.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 22:18

Kada Jillian pareiškė, kad nebijojo kutulių pabaisos, Kajus apsimestinai susiėmė už širdies lyg tas faktas organą kiaurai pervėrė peiliu. - Ne! Kaip tu galėjai...jis...jis gi neišgyvens be savo mėnesinės dozės...- dramatiškai užmerkęs akis Lindstrom suspaudė lūpas ir papurtė galvą. - Bent jau atsisveikinti būtum leidus...- atsidusęs Kajus prikando lūpą, laikydamas juoką. Faktas numeris vienas - Jillian visuomet bijos jo kutulių pabaisos, faktas numeris du- Kajus galėjo lengviau kvėpuoti, kada visus svarbiausius dalykus pateikė merginai ant lėkštutės, o ši dar nesugebėjo nuo jo pabėgti. Faktas numeris trys- jis neprisiminė, kada paskutinį kartą taip kvailai juokavo.
- Teisingas atsakymas, - linktelėjo pritardamas ir plačiai nusišypsodamas. Kajaus akyse vėl galėjai matyti tam tikrą šviesą ir šilumą, kuri degė prieš trejus metus. Jil iš tiesų buvo jo išsigelbėjimo uostas. - Kitaip nebūtum gavus picos, - pakilnojęs antakius išsišiepė, vesdamas delną per jos šlaunį iki kelio, o tada atgal, pakišdamas po sijono medžiaga kelis pirštus. Kajui reikėjo daug pastangų, kad dabar susitvardytų ir visko nepradėtų nuo ano galo. - Eime, Markas ir Elisabeth jau išėjo, greičiausiai grįš labai vėlai, - pareiškęs be vargo suėmė Jillian it nuotaką ir atsistojęs nusinešė į svetainės zoną, kur buvo palikta pusė picos. - Aš nusiteikęs atšvęsti, - tarstelėjęs vaikinas pakštelėjo Jil į nosies galiuką ir pastatė ant žemės virtuvėje. - Tekilos vakarėlis dviese? - pakilnojęs antakius Kajus pasiūlė. Jiedu niekada nebuvo kartu prisiliuobę. Dažniausiai tai vienas, tai kitas vienas kitą tempdavo namo. Tai būtų tam tikras iššūkis, kadangi su alkoholiu atsiveria visos žaizdos, mintys, galai ir šiaip...viskas.
Nelaukdamas atsakymo Kajus išėmė iš kameros draugą St. Jose ir visus reikiamus ingredientus šotams. - Ir mes privalome sudainuoti duetą, negalvok, kad išsisuksi, - priminęs merginai savo pasakytą pažadą plačiai nusišypsojo. Jap, Kajus veikė "all out" rėžimu. Ketino atšvęsti, išgerti tekilos butelį su Jillian, dainuoti, šokti, žodžiu, pasilinksminti kaip turi būti. Ir visa ko reikėjo, tik karštai atrodančios merginos sutikimo.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 22:50

- Kažkodėl man jo negaila. Per tą monstrą aš buvau įsivariusi baimę ir būčiau gerai kam nors užvažiavusi iš kojos į galvą, jei bent būtų pabandęs mane pakutenti. – sukrizenusi iš kvailos Kajaus vaidybos mergina kelis kartus, apsimestinai rimtai linktelėjo galva, tačiau tai buvo tikra tiesa. Jau vien tai, kad Kajus kažkada dėl to vos negavo iš alkūnės į smakrą liudijo faktą, jog Jillian tuo momentu tikrai gali palikti mėlynę, gindamasi nuo kutenimo ir galimai uždusimo iš juoko.
- Aš būčiau pasiėmusi picos ir tu nebūtum man sutrukdęs, - nežymiai giliau įkvėpusi, kai pajautė vaikino ranką keliaujant jos šlaunimi, tarstelėjo bei prisimerkė, apsimesdama labai nuožmia. Tikrai būtų galėjusi pakovoti dėl picos gabaliuko, jei Kajus nustos ją taip čiupinėti, kadangi tuo metu tikrai ne pica galvoje būtų. Be to, jis pats žinojo, kokią reakciją iššaukia jo prisilietimai, todėl šiuo atveju jis tiesiog naudojosi esama situacija, kadangi Jillian prireikė daugybės valios pastangų, kad neįsivaizduotų, kaip nurauna tuos marškinius nuo jo kūno von. O patikėkit, ji tai tikrai būtų padariusi.
- Manau mes išgirsim, kaip jie grįš. Trankydami visus įmanomus daiktus pakeliui link Marko kambario. – nusijuokusi ji prisiminė, kaip Elisabeth sakė, jog tikisi, kad ta suknelė padarys stebuklus, kadangi vaikinas palyginti buvo tikras džentelmenas ir neskubino jos gultis kartu su juo į lovą. Kas Elisabeth patiko, tačiau po tiek laiko, kai jie bendraudavo naktimis ir susimatydavo palyginti dažnai, tai darėsi daugiau ar mažiau nepakeliama. Ema nenorėjo to įsivaizduoti, bet jos draugė labai detaliai nupasakodavo, kaip norėtų nudraskyti nuo Marko rūbus, todėl ji norėjo, kad tie pasakojimai greičiau baigtųsi ir jai to nereikėtų labai vaizdžiai įsivaizduoti.
- Tekila mane veikia neigiamai. Ar tu tikrai nori mane tempti iki lovos? – kilstelėjusi antakį Jillian susijuokė iš Kajaus tokio entuziazmo, tačiau nepasakė, jog negers, kas reiškė jos sutikimą. Ji nebuvo labai atspari alkoholiui, todėl jau matė kaip po šešių ar daugiau šotų nusprendžia eiti miegoti. Pasiėmusi picos gabaliuką mergina jį greitai suvalgė, kadangi po pokalbio visi nervai ir nerimas dingo, todėl skrandis pareikalavo maisto. Tiesą sakant, ji suvalgė kelis gabalėlius picos iškart, pastumdydama baldus ir sumesdama pagalvėles ant žemės bei patogiau atsisėsdama, nugara atsiremdama į sofą.
- Nori pasakyti, kad dar ir dainuoti dabar turėsiu? Nemanau, kad viskas taip darosi. – tarstelėjusi mergina nežymiai sukrizeno, pakišdama vieną koją po savimi, o kitą palikdama ištiestą.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 23:06

Kajus nesusilaikė neprunkštelėjęs. Nepaisant to, kad kelis kartus gavo iš kelio arba alkūnės į kažkurią kūno vietą, išgirsti Jillian užkrečiamą juoką, kiekvieną kartą buvo daugiau nei verta. Tas juokas galėtų nuginkluoti armiją. Prisiekiu. - Ne, taip negali būti, mėnuli. Taisysim situaciją. Kutulių pabaisa sugrįš, - linktelėjęs labai rimta veido išraiška trumpai pakuteno Jillian šonus, priversdamas ją trumpai susijuokti. - Na va, dabar jau geriau, - šyptelėjęs Kajus priglaudė lūpas prie jos skruosto.
- Galiu drąsiai ginčytis, kad ne, - pakilnojęs antakius Kajus išsišiepė. Būtų kerais atėmęs picą arba tiesiog negyvai merginą užkutenęs. Arba užbučiavęs. Pastarasis variantas skambėjo ganėtinai gundančiai. Stiprybės, Kajau, stiprybės. Tas sijonas tikrai vertė jį geisti merginos labiau nei dabar reikėjo.
- Gali būti, - pritariamai linktelėjęs Kajus nusijuokė. Markas jau seniai svajojo, kada pagaliau sutvirtins savo santykius su Elisa. Jie pastoviai bendravo, susitikdavo, matėsi, kad buvo vienas dėl kito pametę galvas, bet dėl to, kad buvo nukentėję nuo praeitų santykių, davė vienas kitam erdvės. Tačiau Kajus buvo tikras, kad šį vakarą viskas pasikeis į gerą ir jo draugas pagaliau sugebės atverti širdį kitai merginai.
- Be problemų, - parodęs liežuvį Kajus mirktelėjo. - Arba miegosim čia. Čia visai patogu, - nusijuokęs iš to, kaip Jillian suformavo šiokį tokį pagalvių fortą, patogiai įsitaisė. Kajus tuo tarpu atitempė stikliukus, tekilą, pora vieno kąsnių užkandžių ir bulvių traškučių. - Filmas ar muzika fonui? - pasiteiravęs paėmė pultelį nuo išmaniojo televizoriaus, per kurį galėjo įjungti ne tik "Youtube", bet ir "Netflix".
- Pažiūrėsim ką sakysi po pusės butelio, - paerzinęs merginą, kumštelėjo jai į pašonę kaip darydavo seniau, - pati tempsies mane dainuoti Particles.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 23:28

Vos tiktai pajautusi vaikino rankas ant šios šonų, Jillian nežymiai krūptelėjo, papurtydama galvą į šonus, tarsi prašydama to nedaryti, tačiau jau buvo per vėlu. Prikandusi apatinę lūpą ji dar stengėsi susitvardyti, tačiau jau po kelių sekundžių krizeno, bandydama suvaldyti Kajaus rankas, jog šis jos nebekutentų. Dievaži, ji tikėjosi, kad bent jau užaugusi nebijos kutenimo, tačiau tokie dalykai turbūt nesikeičia.
- Ne „gali būti“. Tai jau tikrų tikriausias faktas. Kaip manai, kodėl Elisabeth užsidėjo tokią suknelę? Gerai, kad mano suknelė bus panaudota tinkamai. – linktelėjusi galva Ema nežymiai šyptelėjo. Per tuos metus jos skonis drabužiams minimaliai pasikeitė, tačiau ji pati nesitikėjo, kad kada nors turės tokią suknelę. Galbūt dėl tos priežasties ją atidavė Elisabeth, kadangi ji labiau atitiko jos stilių. Tai buvo bordo spalvos, lengvo audinio bei aptempta ilgarankovė suknelė su kaklu, tačiau net ir be masyvios iškirptės mergina atrodė su ja tiesiog pritrenkiančiai. Ir ji tiko eiti į oficialius renginius. Markui tiesiog reikės pasirūpinti, jog niekas nevarvintų seilės į Elisabeth, kol šie bus viešumoje.
- Muzika. Jei pajungsi filmą, aš greičiau jį pradėsiu žiūrėti ir tikimybė, kad mane nugirdysi, sumažės kokia penkiasdešimčia procentų, todėl šįkart leisiu tau laimėti. – sukrizenusi Jillian žvilgtelėjo į išdėliotus stikliukus bei maistą ant stalo ir atsiduso. Laukia ilga naktis...žinoma, jei ji nenusmigs pirma laiko. Arba tiesiog neužlips ant Kajaus, kas buvo labai tikėtina, kadangi tekila darė jai neigiamą poveikį, kaip ir minėjau.
- Po pusės butelio aš miegosiu saldžiu miegu ir net negalvosiu apie jokias dainas ar tuo labiau apie dainavimą, - jei vaikinas manė, jog Jillian tokia atspari alkoholiui, tai jam teks smarkiai nusivilti ir pasikviesti sugėrovų, kad būtų linksmiau, kadangi buvo faktas kaip blynas, jog tekila ir vynas nebuvo patys geriausi dalykai. Ypatingai, jei juos sumaišysi kartu. Žinoma, mergina nebuvo išgėrusi tiek daug vyno, tačiau juk visko galėjo nutikti.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-07, 00:03

- Ech, jūs moterys, tokios gudrios kai žinot kaip kartais apranga gali paveikti vyrą, - nežymiai pakrutinęs galvą į šonus Kajus trumpai nusijuokė. Tuomet akivaizdžiai nužvelgė Jillian nuo galvos iki kojų, - tikrų tikriausios nenaudėlės, - suktai šyptelėjęs delnu specialiai užkliudė merginos sijoną, o po to marškinius. Ne, reikėjo ramintis, nes tokiu tempu Kajus tikrai padarys tai, ko šiandien daryti neplanavo.
- Privalau paminėti, kad tave puošia bet koks rūbas ir aš tikrai nepavydžiu Markui, nes visi jauni vaikėzai surys Elisą akimis, - sukrizenęs Kajus pagalvojo kaip stipriai pasikeitė jo požiūris. Anksčiau jis Jillian pavydėjo vien nuo vaikinų žvilgsnių, dabar į tai nekreiptų dėmesio, nes pilnai ja pasitikėjo, kas lietė ištikimybės klausimą. Dabar Kajus reaguotų tik į veiksmus. Tada tikrai išmaltų bet kuriam bičui snukelį.
- Muzika it is, - linktelėjęs nusišypsojo ir įjungė senų gerų dainų playlist'ą. Atitaikęs garsą, Kajus papilstė tekilą į stikliukus, įdavė Jillian apelsiną, kadangi žinojo, kad cinamono ji kartu nevartojo (nebent tai per 3 metus pasikeitė), pats taipogi prigriebė skiltelę, - Gerai. Tostas už tai, kad net ir po trijų metų pertraukos kažkokiu būdu vienas kitą suradom, - susakęs Kajus nežymiai šyptelėjo. Buvo ir keista ir manlonu vėl sėdėti priešais Crevier ir kurti naują ateitį, kai jau galvojo, kad ją visam laikui prarado. Sulaukęs jos pritarimo tostui, Kajus išgėrė stikliuką ir suvalgė apelsino skiltelę.
- Nemiegosi, aš tau neleisiu ir man padės kutulių pabaisa, - vyptelėjęs vos ne pažadėjo, kad tikrai neketino leisti Jillian miegoti ramiai, ką galėjai suprasti įvairiai.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-07, 08:17

- Ei, nežiūrėk taip į mane, nes nežinau apie ką tu kalbi. Galėtum taip sakyt Elisabeth, tačiau aš niekaip neapsirengiau, kad patraukčiau dėmesį, - papūtus lūpas apsimestinai piktai dėbtelėjo į vaikiną, nuslėpdama faktą, jog buvo pasipuošusi prisegamomis kojinėmis. O toks dalykas, nesvarbu vaikinas buvo šešiolikos ar šešiasdešimt penkerių metų, tai visiems vyrams be išimties sukeldavo silpnybę. Žinoma, Jillian nemanė, jog šiandien jas kas nors matys be jos pačios, todėl jomis ir pasipuošė. Vieną kartą metuose užsidėti tokį dalyką yra būtina. Be to, jos daugiau ar mažiau pridėdavo jai pasitikėjimo savimi, kad ir kaip kvailai tai skambėtų.
- Elisabeth yra pripratusi prie per didelio dėmesio. Ji visada su juo tvarkydavo gan paprastai, jos priemonės per tiek laiko nepasikeitė. O ir be to, kažin ar ji aplamai pastebės, kad į ją visi žvilgčioja, kai buvo sukoncentravusi žvilgsnį ties Marku. – gūžtelėjusi pečiais mergina pasitaisė savo pieštuko formos sijoną, patempdama šį žemyn, nes jis turėjo blogą savybę kilti į viršų. Pasiėmusi pirmąjį šotą tekilos Jillian nežymiai atsiduso. Ji tikėjosi rytoj bent jau prisiminti, kas vyko šiandien vakare. Išgėrusi visą stikliuko turinį vienu kartu (nes ji tikrai nebuvo ta, kuri vieną stikliuką siurbčioja valandą laiko) nežymiai suraukė antakius, užsikąsdama apelsinu, kuris sušvelnino tekilos skonį.
- Tekila tikrai nėra mano mėgstamiausias gėrimas. Turiu blogų prisiminimų, susijusių su ja. – sukikenusi Ema padėjo suvalgyto apelsino žievelę ant lėkštutės. Europoje ji pirmą kartą paragavo tokio dalyko, kaip tekila ir paskutinis dalykas, kurį atsiminė buvo tai, kaip jai kitą rytą buvo bloga. Tiesa, ji atsiminė ir daugiau dalykų. Ji tą kartą nuėjo su Phillip ant galinės automobilio sėdynės. Sakiau, kad tekila ją veikia neigiamai, sakiau.
- Tada tam monstrui reikės labai pasistengti, jog išlaikytų mane neužmigusią. – patenkinta šyptelėjo, akivaizdžiai skelbdama Kajui iššūkį. Miegas jai buvo šventas reikalas ir labai retas asmuo sugebėdavo ją pamiršti, kad toks dalykas neegzistuoja.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-07, 19:53

- Žinoma, žinoma, - numojęs rankas Kajus žaismingai pervertė akis, - tuomet kai Italijoj nenusivilkai mano marškinių, turbūt irgi nebandei patraukti dėmesio, - nusijuokęs Kajus papurtė galvą. Ta kelionė buvo bene viena geriausių jo gyvenime, nes šis galėjo savo ramybės kampeliu pasidalinti su Jillian.
- Elisabeth kaip Elisabeth, bet Markas...jis tikrai nepratęs, kad jo mergina rengtųsi taip išraiškingai, - nežymiai šyptelėjęs priminė. Marko buvusioji buvo kokį trisdešimt kartų labiau konservatyvesnė ir apskritai retai užsidėdavo trumpesnį nei keliai sijoną. Galbūt dėl to, nes buvo auginta politikų šeimoje, kurioje visuomet privalėjai atrodyti lyg priklausytum karališkai kraujo linijai. Tik, deja, ji ne tik kad sugebėjo Kajaus draugą išduoti, bet ir sutrypti savo įvaizdį, kai viename klube netikėtai išsinuogino prieš fotografus.
- Kokių prisiminimų? - pasidomėjęs vaikinas ramiausiai išgėrė savo šotą, ramia veido išraiška. Kajaus svaigieji gėrimai neveikė kaip paprastų žmonių ir apskritai, jis tiek prie jų buvo pripratęs, kad kartais nesuprasdavo kuo jų skoniai skyrėsi.
- Oi nesijaudink, kutulių pabaisa laisvai su tuo reikalu susitvarkys. Ir jam tikrai padės jo draugas Kajus, - kreipęsis į save trečiuoju asmeniu nusijuokė. Tuomet vėl įpylė jiems abiems tekilos, įdavė šotą merginai ir pats vieną iškart išgėrė. Šį kartą be jokių tostų, nors dar pora mintyse turėjo. O vaikino mintyse sukosi ne tik gražūs tekstai, bet ir kaip jis mielai nutrauktų tą sijoną nuo Crevier užpakalio.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-07, 22:24

- Italijoje buvo visai kitas reikalas. Tai buvo vadinama atlygiu už erzinimą. Kaip pats elgiesi, gauni tą patį, todėl prašyčiau, - mostelėjusi ranka, tarsi tai būtų nereikšmingas dalykas, Jillian suprunkštė, o galiausia ir garsiau nusijuokė. Ta kelionė buvo vienas nuostabiausių dalykų, kuris galėjo jai nutikti. Toje magiškoje ir istorija alsuojančioje šalyje vaikinas jai pasipiršo, jie dalyvavo pirmojoje parodoje, kur buvo eksponuojami merginos darbai. Ir nereiktų pamiršti, kad po to, kai ji taip nusivilko marškinius, po to jie kvatojo kokią valandą laiko, tvarkydami miegamąjį, kadangi per ponaitį Kajų viskas nuo visų paviršių skrido von.
- Turės priprasti, kitaip jo laukia sunkūs laikai. – tarstelėjusi Jillian vos šyptelėjo, ištiesdama ranką bei nuo dubens pasivogdama kelis bulvių traškučius. Elisabeth tikrai nebuvo ta mergina, kuriai pavadovausi, kuo ji gali rengtis ir kuo ne. Jei Markas bent pabandys paprieštarauti kokiam nors jos drabužiui, ji iškels baisiausią dramą. Tokia Elisabeth buvo. Tiesą sakant, Jillian nesuprato, kaip galėjo susidraugauti su tokiu karštakošiu ir tokiu pernelyg energingu asmeniu. Then again, ji beprotiškai pamilo vaikiną, kuris daugiau ar mažiau buvo toks pats charizmatiškas bei energingas, kaip kad jos draugė, todėl buvo galima daryti išvadą, jog Emą traukė stiprios asmenybės, nes ji pati, nors ir buvo gana stipri, buvo šiek tiek pasyvesnė.
- Na...tada be tekilos dar gėriau alaus, o maišyti tekilą su dar kažkuo yra labai prasta mintis. Atsimenu, jog šokau ant stalo...o po to nežinau, mane supykino dėl to, kad Phillip per daug seilėjosi besibučiuodamas ar dėl to, jog tekila ir alus pagaliau suveikė. – gūžtelėjusi pečiais suvalgė pasiimtus bulvių traškučius, žvilgtelėdama į Kajų. Nežinojo ar jam bus malonu klausytis, jog ji glamžėsi su tuo pačiu tipu, kuris norėjo jį sutriuškinti per beer pong‘ą, bet Jillian bent jau neslėpė to fakto.
- Žinai...visiškai nesąžininga, nes aš tai apgirsiu greičiau, negu tu. Dabar turi išgerti du papildomus šotus, nes kitu atveju aš atsisakau gerti. – papūtusi lūpas Ema sužaibavo akimis, tačiau nepiktai, dėbtelėdama į Kajų. Nors stikliuką laikė rankoje, mergina jo neišgėrė, taip tarsi užtvirtindama savo pasakytus žodžius ir kilstelėjo antakius, tarsi sakydama „nagi, aš laukiu“.
- Mes dar pažiūrėsim, kaip ji su tokia užduotimi susitvarkys. – kreivai vyptelėjusi Jillian išgėrė savo šotą, šįkart taip nesiraukydama ir su didžiu džiaugsmu suvalgė apelsino skiltelę, padėdama žievelę į lėkštę.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-08, 19:23

- Ne kur dėsis, tas šiknius Elisabeth myli jau velnias žino kiek metų, - šyptelėjęs Kajus išdavė, - tik nesakyk to Elisai, nes mane Markas tikrai nudės, - nusijuokęs Kajus įspėjo. Tai gi buvo bene didžiausia valstybinė paslaptis, o jeigu Markas sužinotų, kad Kajus ją išdavė Jil, nukapotų jam kiaušinius už pažeistą bro-kodą. Kajus nepraslys tik su nosies sulaužymu, that was for sure.
- Apskritai maišyti yra prasta mintis, - nusijuokęs vaikinas primerkė akis. Nors patys geriausi dalykai taip pat atsitinka tada, kai sumaišai įvairų alkoholį ir greičiau pasigeri. 50/50 situacija. - Na, jis tikrai neatrodė kaip vaikinas, galintis susitvarkyti su mergina kaip normalus subrendęs vyras, - truktelėjęs pečiais Kajus šyptelėjo. Ne, jis nepavydėjo ir ne, jis nenorėjo kažkaip jo įžeisti, tiesiog Philip vis dar buvo mažvaikiško studento mąstymo vaikinas, todėl nieko nuostabaus, kad nežinojo kaip reikia elgtis su tokia brandžia mergina kaip Jillian.
- Išgersiu tris, kad nepūstum savo putlių lūpų, - žaismingai pervertęs akis, Kajus vyptelėjo ir vieną po kito išgėrė tris tekilos šotus. Po paskutiniojo tikrai pasijautė, kad vaikinas gėrė ne vandenį. - Dar pora ir būsiu pasiekęs "išgėrusio" statusą, - palinksėjęs prigriebė pora bulvių traškučių su sūriu. Neatsiminė kada paskutinį kartų jų valgė, mat daug sportavo ir treniravosi, todėl Kajaus mityba buvo suderinta iki menkiausios detalės. Nors jam to tikrai reikėjo mažiausiai. Kajus sportą naudojo kaip būdą išlieti susikaupusias emocijas ir susikaupimui, kadangi jo mintys dažnai paklysdavo į labai labai tamsias karalystes.
- Iššūkis priimtas, - mirktelėjęs akimi Kajus pakilnojo antakius ir pasiraitojo samaninių marškinių rankoves iki alkūnių. Perjungęs į kiek linksmesnę dainą, vaikinas vos vos pagarsino muziką.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-08, 22:03

- Man atrodo šitą žinom tiek aš, tiek tuo labiau Elisabeth. Markas nelabai moka nuslėpti tokius dalykus. – gūžtelėjusi pečiais Jillian šyptelėjo. Prisimena, kaip draugė kelis kartus pasakojo įvykius, nusitikusius su Marku ir kaip jai „pasirodė“, jog jis ja rūpinasi daugiau, nei turėtų. Ypatingai tada, kai Tyler‘is taip nieko normaliai ir nepaaiškinęs paliko merginą. Juk Markas matė, kaip Elisabeth dėl to buvo sunku, juk ne mėnesį ar savaitę ji buvo su vaikinu.
Kai vaikinas išgėrė kelis šotus tekilos, mergina patenkinta linktelėjo galva. Išgėrusi dar vieną „porciją“ tekilos, ji pajautė, jog jaučiasi minimaliai apsvaigusi, tačiau ne tiek, jog nesugebėtų normaliai sakinio pasakyti. Tiesa, Jillian nujautė, jog jei nesupras, kur jos ribos, tai tikrai nusigers iki tiek, jog tikrai sakinio normaliai nepasakys, tačiau ji tuo pasigirti galėdavo būdama šešiolikos, kai dar tiktai pradėjo dalyvauti visuose draugų rengiamuose vakarėliuose. Dabar, būdama dvidešimties, ji daugiau ar mažiau žinojo, kiek jai gerti galima ir kada yra riba, kurią peržengus gali prasidėti negeri dalykai. Kitaip tariant, tuo atveju Ema apsigyventų tualete.
- Čia net ne iššūkis, o gana normalus faktas. Mmm, apelsinų reikia. – nebaigusi kramtyti paskutinės skiltelės apelsino, Jillian įmetė žievelę į lėkštę bei pakilo ant kojų tuo metu, kai vaikinas pagarsino muziką. Pasiėmusi pustuštę lėkštę ji šokio žingsneliu nuėjo į virtuvę prie spintelės bei pasiėmė vieną apelsiną bei peilį. Į muzikos ritmą judindama klubus mergina supjaustė apelsiną bei dailiai sudėjo jį į lėkštę, suvalgyto žieveles išmesdama į šiukšliadėžę. Nusiplovusi rankas ji tuo pačiu šokio žingsneliu grįžo prie stalo svetainėje, padėjo pilnesnę lėkštę su apelsinu ant stalo, žvilgtelėdama į Kajų.
- Nagi, stokis. Pašoksim, - žaismingai šyptelėjusi ji dar paerzindama sulenkė pirštą, tarsi kviesdama jį arčiau savęs. Ar jau metas dar kartą priminti, jog tekila Emą veikdavo labai neigiamai?
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-10, 18:28

- Kažkodėl galvoju, kad būtent tai, kad jis mylėjo Elisą, lėmė jo išsiskyrimą su Juls, - gūžtelėjęs pečiais garsiai pamąstė. Kajui Julia patiko, nes buvo labai paprasta, nors ir iš turtingos šeimos, todėl jis ant jos labai supyko, kai ši išdavė Marką. Bet geriau pagalvojus, pats jo draugas su Julia elgėsi labiau kaip su drauge nei kad su mergina. Ir dar pridėkim tą faktą, kad kiek kartų Elisa Markui skambino, tiek jis metė visus savo reikalus ir lėkė pas ją. Ypač tada, kai ši išsiskyrė su Taileriu, nors ir pats vis dar draugavo trečius metus su Julia. Tad galima sakyti, kad jiedu abu buvo kalti dėl savo santykių pabaigos.
- Aš galiu tau prisiekti, kad tu nemiegosi anksčiau nei aš, - suktai šyptelėjęs Kajus be vargo patvarkė dar vieną tekilos taurelę. Vaikinas jau buvo kiek apdujęs, o Jillian sijonas nieko gero nežadėjo, todėl natūralu, kad ilgai moteriškos kompanijos neturėjusias Kajui, sukosi gašlios mintys.
Kurį laiką Lindstrom tiesiog stebėjo bešokančią ir jo virtuvėje besisukiojančią Jillian. Šis nejučiom pirštais užčiuopė ant odinės apyrankės prikabintą sužadėtuvių žiedą. Jis priklausė merginai, o ji priklausė jam taip pat, kaip jo širdis amžinai priklausys jai. Dievaži, Kajus tikrai negalėjo atsidžiaugti tuo faktu, kad Crevier vėl atsirado jo gyvenime. He was a lucky motherfucker.
- Hmm, drįsčiau neigti jūsų pasakymą, kad tekila jus veikia neigiamai, - nusijuokęs Kajus nusivalė delnus į džinsų medžiagą ir atsistojęs nuignoravo Jillian ranką, vietoj to drąsiai suimdamas jos liemenį viena ranka. - Ji jus veikia labai teigiamai, panele Crevier, - mirktelėjęs akimi, Kajus blausiai šyptelėjo. Tuomet pritraukęs jos kūną arčiau savęs, ėmė judėti pagal muzikos ritmą.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-10, 18:49

- Negaliu to paties pasakyti apie Elisabeth. Tiesa, galbūt po Tyler‘io ji tapo daugiau ar mažiau atsargesnė. Po jo juk daugiau su niekuo nepradėjo rimtų santykių, todėl galima teigti, jog Markas atsirado tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. – gūžtelėjusi pečiais mergina atsiduso, blausiai šyptelėdama. Tikėjosi, jog jie dabar gerai leidžia laiką, nes Jillian negalėjo skųstis. Žinoma, jos mintys ėmė suktis labai netinkama linkme ir dėl to buvo kaltas išgertas alkoholis, tačiau Jillian buvo ypatingai daug savitvardos turintis asmuo. Aišku, nebuvo galima to prižadėti po dar vienos serijos tekilos, kadangi jau dabar jos atmintis vis atkartojo tai, kaip Kajus ją pabučiavo.
- Neprižadėk to, ko aš negalėsiu tęsėti. Dar kelios serijos tekilos ir aš pasijungsiu „Labanakt vaikučiams“. – sukrizenusi Ema toliau siūbavo klubais pagal muzikos ritmą, užsikišdama plaukų sruogą už ausies. Po tiek laiko vėl atsipalaiduoti ir nejausti užgulusio nerimo bei pasaulio problemų, buvo ganėtinai gera. Vėl būti su Kajumi buvo gera. Nesvarbu, jog jos mintys prieš ją susimokė ir tapo daugiau ar mažiau intymesnės, nei kad turėtų būti. Jei nebūtų išgėrusi, Jillian tikrai save būtų išbarusi. Neseniai susitaikė su vaikinu, o jau nori nuo jo nudraskyti visus drabužius...tie marškiniai visai neblogai atrodytų ant jos...NE. „Net negalvok apie tai, Crevier“ – sudraudusi save mintyse mergina negalvojo apie tai kokias keturias sekundes daugiausia. Turbūt šiąnakt jai nepavyks apie tokius dalykus negalvoti.
- Tai čia tiktai dabar. Dar keli šotai ir pradėčiau priekabiauti prie tavęs, kadangi daugiau jokio kito pasirinkimo neturiu. – apsivijusi rankomis Kajaus kaklą ji šiek tiek paerzino vaikiną, nežymiai sukrizendama. Neatrodė, jog ji būtų nepatenkinta jų kūno sąlyčiu. Vien nuo to, kaip šis prisitraukė Jillian prie savęs, jai šiek tiek pakirto kojas. Taip, jis vis dar kėlė jai stiprų poveikį.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-10, 19:48

- Nereikėtų taip savęs nuvertinti, Jil, - nusijuokęs Kajus akylai stebėjo kaip juda jos kiekvienas raumenėlis ant Jillian kūno. Mergina iš tiesų buvo moteriškai suapvalėjusi ir Lindstrom negalėjo atitraukti nuo Crevier kūno akių. Nežinia ar čia jį veikė alkoholis, ar beprotiškas ilgesys, ar meilė, ar viskas kartu. Bet nors ir viduje vaikinas kaito, išorėje jis buvo ramus it belgas ir neišsidavė, kad pasitaikius kiekvienai progai, nurenginėjo ją akimis. Juk buvo per greitai temptis ją į patalų karalystę, tiesa?
- Dar keli šotai? Coming right up! - šelmiškai sušukęs Kajus nusijuokė. Iš vienos dalies vaikinas tikrai juokavo, iš kitos kalbėjo visiškai rimtai. Jeigu prieš valandą manė, kad galės viską pradėti lėtai, dabar savo kontrole stipriai abejojo. Vaikinas neįsivaizdavo kaip buvo galima taip stipriai geisti žmogaus. - Ir be to, niekas tau neleistų prie nieko kito priekabiauti, - spustelėjęs jos liemenį Kajus nosies galiuku brūkštelėjo per merginos kaklą, tuomet kelis kartu ten pakštelėjo stengdamasis save valdyti ir tuo pačiu atsiduoti tai nelemtai pagundai. - Reikia geresnės dainos, - nusprendęs Kajus trumpam paliko Jillian šokiu aikštelėje, perjungė dainą į kiek linksmesnė bei greitesnę ir šiek tiek pagarsino muziką. Tuomet papilstė jiems tekilos ir nunešė stikliuką bei apelsino skiltelę merginai. - Į sveikatą, - išsišiepęs Kajus greitai patvarkė savo taurelę, užkando apelsinu ir padėjo viską į šoną. Kiek prasisegė pradines marškinių sagas, nes patalpoje buvo ganėtinai šilta, jeigu dar pridėsime faktą, kad Jillian kurstė Kajų iš vidaus.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-10, 20:18

Faktas kaip blynas, jie abudu vienas kito ilgėjosi. Alkoholis buvo geras dalykas dėl kelių priežasčių – jis arba į išorę iškeldavo glūdėjusias santykių problemas, arba padarydavo žmones šiek tiek drąsesnius, ko pasekoje jie padarydavo tai, ką norėdavo padaryti jau pakankamai seniai. Šiuo atveju Jillian nujautė, jog dar keli šotai tekilos jos kraujyje ir ji nebegalės atsakyti už savo veiksmus. Tiksliau, gal ir galės, tačiau tuo atveju jai neatrodys, jog ji kažkur skuba ar derėtų su Kajumi laikytis atstumo bent jau kurį nors laiko tarpą. Ne, šiuo metu tokios minties net nebuvo. Ji jo norėjo ir ne vien tiktai seksualinia prasme. Nežinia kiek dar tų prasmių yra, tačiau mergina buvo tuo tikra, jog šįkart ji nesugalvos, jog jam be jos bus geriau. Ne, turbūt šįkart Kajus net norėdamas Jillian nesugebės atsikratyti.
- Ar tu tyčia ketini man sugirdyti tuos šotus, kad pradėčiau prie tavęs priekabiauti? – nusijuokusi mergina kilstelėjo vieną antakį. Žinojo, jog kartais vaikinas velnių priėdęs, tačiau nežinojo, kad tiek. Nors, kam meluoti, Ema tiesiog buvo užmiršusi tą faktą. Ji jau seniai žinojo šitą dalyką. Tai buvo galima aiškiai nuspėti iš to, kiek kartų vaikinas sugebėdavo sudraskyti jos drabužius. O jis tikrai mėgo juos plėšyti.
Nežymiai sulaikiusi kvapą Jillian vos pakreipė galvą, pajautusi Kajaus lūpas ant savo kaklo. Jis tikrai verčia ją pamiršti, jog ši neketino niekur skubėti. Galėtų dabar vaikiną prakeikti už tai, jog šis turi jai tokį poveikį, tačiau nieko negalėjo su savimi padaryti. Išgėrusi savo šotą Ema suvalgė apelsino skiltelę bei žievelę padėjo į lėkštę, nusivalydama ranką į popierinį rankšluostį. Tiesa, jos vis dar kvepėjo apelsinu. Atkreipusi dėmesį į tai, jog Kajus prasisega kelias marškinių sagas, ji nesusilaikė nesukrizenusi. Jei jis nori vėl ją erzinti, jam teks susitaikyti su žiauriais Crevier erzinimo būdais. Ji tokį žaidimą mokėjo, tą vaikinas turėjo suprasti Italijoje.
Paėmusi jo ranką, Jillian apsisuko aplink savo ašį, pratęsdama jų šokį. Nors ritmas buvo kiek greitesnis, vis tiek buvo įmanoma šokti poroje. Uždėjusi ranką ant Kajaus peties, kitą paliko sukabintą su jo pirštais.
- Ar Lindstrom mane erzinate? Nes šitą žaidimą aš moku, - žvilgtelėjusi į prasegtus jo marškinius, Jillian žvilgsnis nukrypo į vaikino veidą, ilgiau nei įprastai apsistodamas prie jo lūpų.
- Nes jei jus imčiau erzinti, pasakyčiau, jog dėviu prisegamas kojines. – nekaltai šyptelėjusi mergina dar tyčia sumirksėjo akimis, tarsi bandydama įtikinti Kajų savo „nekaltumu“. Ji juk kažkada buvo šiam prisižadėjusi, juoko forma, žinoma, kad pasipuoš jomis priešais jį. Turbūt ta laimės valanda atėjo.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-11, 19:18

- Gal taip, gal ne, kas čia žino, - gūžtelėjęs pečiais Kajus nusijuokė. Ne, tai nebuvo jo planas, bet vaikinas negalėjo neigti, kad toks tekios poveikis Jillian, jam patiko. Alkoholis buvo tikras išsigelbėjimas po tokio įtempto pokalbio, kada jiedu išklojo savo praeities kortas. Jeigu ne velnio nuodas, jiedu dabar taip tikrai nesilinksmintų, vietoj to greičiausiai susirastų kokį nors filmą ir tvardytų savo emocijas viduje tol, kol grįš Markas su Elisabeth. Markas šiuo klausimu buvo supratingas, ketino Elisą vestis į naktinį restoraną ir grįžti apie pirmą valandą, todėl Kajus turėjo marias laiko su Jillian.
- Nope, tiesiog čia ganėtinai karšta, - primerkęs akis Kajus stebėjo merginą, nes nujautė, kad ji tuoj jam atsikeršys dvigubai, nors jis nuoširdžiai nesistengė jos erzinti. - Tik nežinau ar nuo temperatūros ar nuo jūsų, panele Crevier, - apsukęs merginą aplink jos ašį vos vos šyptelėjo. Lindstrom šiek tiek surimtėjo, kadangi sugavo Jil žvilgsnį, kuris užsiliko ties jo lūpomis. Jis numanė ko ji norėjo, nes norėjo to paties, tik jį vis dar stabdė protas. Todėl Kajus išgėrė dar vieną stikliuką, įpildamas tą patį kiekį ir merginai bei leisdamas pasirinkti ar ši nori. Net neužkando gėrimo apelsinu, kadangi iš nuostabos jo antakiai šoktelėjo aukštyn, o žvilgsnis nukrypo į jos kojas.
- Nori pasakyti, kad po tuo seksualiu sijonu slepi prisegamas kojines? - lyg netikėtų tuo, ką girdi pasitikslino. Prisegamos kojinės apskritai buvo Kajaus silpnybė lygiai taip pat, kaip daugelio vyrų nėriniuoti apatiniai. Žengęs žingsnį artyn, Kajus tvirtai suėmė jos liemenį ir šiek tiek patamsėjusiu nuo aistros žvilgsniu, žvelgė į Jillian. Tuomet neperspėjęs staigiai ją apsuko šokio judesio metu ir priplojo jos kūną iš nugaros pusės prie savo priekio. Kajaus delnai nuslydo merginos liemeniu, šlaunimis žemyn, o lūpos vos vos prisilietė prie jos ausies. - Žinai, jeigu taip mane toliau erzinsi, nei tavo sijono, nei kojinių neliks nei kvapo, - vos ne suurzgęs tariamus žodžius, nosies galiuku perbraukė per jos kaklo odą, o pirštų galais užkabino sijono galą, jį šiek tiek kilstelėdamas, kad pajustų kojinių prisegimų pradžią.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-11, 21:59

Nors Markui vis dar nepatiko ta mintis, jog Kajus su Jillian, jis šiuo klausimu tikrai buvo ganėtinai supratingas. Mergina dar spėjo užmesti akį į telefoną bei perskaityti Elisabeth emocijų kupiną žinutę, kurią turbūt sumaigė paskubomis. Jautėsi, jog ji labai laiminga ir vos gali tvardytis čia pat vaikino nepargriovus ir negyvai neužbučiavus, kadangi baletas privertė draugės širdį virpėti ir netgi nubraukti kelias ašaras, nes buvo taip gražu, o vakaras dar tik buvo prasidėjęs. Elisabeth praktiškai visada raportuodavo, kaip jai sekasi su vaikinais, todėl Markas galėjo tikėtis, jog Jillian žinos net ir menkiausias jų pasimatymo smulkmenas.
- Saldžialiežuvis. – vos prisimerkusi mergina vos šyptelėdama papurtė galvą, jausdama kaip jos skruostai kelioms akimirkoms užkaista. Ji vis dar raudonuodavo girdėdama tokius žodžius, todėl kad ir kokia Jillian galėjo būti pasikeitusi, kai kurie dalykai nesikeitė. O gaila, ji nebenorėjo raudonuoti. Paėmusi stikliuką į ranką Jillian kelias akimirkas galvojo, tačiau protui protestuojant, o apsvaigusiai vidiniai merginai surikus „fuck that, let‘s party“, ji užsivertė paskutinį šotą šįvakar. Žinojo, kad tai jos limitas, nes kitu atveju tikrai miegos apsikabinusi unitazą.
- Seksualiu? Kajau, tu tikrai nematei mano pusės karderobo, - sukramčiusi apelsino skiltelę Ema nusijuokė, padėdama žievelę į lėkštę. Ir taip, ji tikrai sakė tiesą. Vaikinas per tuos metus nematė, tačiau jos spinta šiek tiek pasikeitė. Mėgusi vaikščioti su džinsais, ji jų neatsisakė, tačiau padaugėjo sijonų bei suknelių, būtent tokių, iš kurių vieną atidavė Elisabeth. Tiesa, jomis ji puošdavosi retai, tačiau kai pasipuošdavo, tai būdavo tikrai sudėtinga nepastebėti visų tų žvilgsnių.
Aiktelėjusi, kai taip staiga pasikeitė jos stovėjimo padėtis, Jillian atlošė galvą, ją atremdama į vaikino petį, nesustodama šokti į muzikos ritmą. Nežymiai sukrizenusi ji savotiškai mėgavosi tiek patamsėjusiu Kajaus žvilgsniu, tiek jo balso tono pakitimu. Vadinasi ji vis dar sugebėjo jį išerzinti.
- Turbūt ne laikas pasakyti apie nėriniuotą apatinių komplektą... – kiek giliau įkvėpusi, kai pajuto vaikino pirštus slystant jos šlaunimis, Jillian perdėtai suraukė antakius, apsimesdama susimąsčiusi. Ta merga tikrai buvo priėdus velnių dar daugiau, nei Kajus ir nežinojo, kada baigiasi ribos. Arba jos liežuvį tiesiog atrišo tekila.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-11, 22:32

Kajus kiek primerkė akis. Buvo logiška, kad jos stilius keitėsi taip pat kaip ir jos kūno formos. Vieni modeliai tiko labiau, kiti nebetiko, moteris anatomija buvo ganėtinai sudėtingas dalykas, tačiau Kajus tuo negalėjo skųstis, kadangi Jillian atrodė pritrenkiamai. Žinoma, jeigu būtų jo valia, mergina visuomet turėtų vaikščioti su jo marškiniais ir prisegtomis kojinėmis. Deja, apie tokius norus Kajus galėjo tik pasvajoti, nes leistų jai taip apsirengus vaikščioti tik tada, kai ją matytų tik jis pats ir niekas daugiau.
- Tikiuosi pamatyti visus tavo atsinaujinimus, - šyptelėjęs vaikinas giliau įkvėpė, tačiau jo veidas išliko ramus. Jis iš tiesų meistriškai slėpė savo emocijas. Šimtas metų kovos su savimi padarė savo. Kajus tikrai neprieštarautų, jeigu Jillian surengtų jam "runway show" savo bendrabučio kambaryje.
- Nope, šitas manęs taip neveikia, - kreivai šyptelėjęs vaikinas perbraukė nosies galiuku per jos skruostą. Nėriniuoti apatiniai buvo gražu, tačiau jie vaikiną veikė tik tuo atveju, jeigu juos matė prieš savo akis. Kita vertus prisegamos kojinės...Vien tik smulkių geležėlių užčiuopimas Lindstrom privertė kiek grubiau suimti Jillian liemenį. - Aš žinau, kad dabar pasielgsiu skubotai, tačiau man jau neberūpi...- nutęsęs vaikinas vėl taip pat staigiai atsuko Jillian į save ir įsisiurbė jai į lūpas su tokia aistra, kad pats Kajus susvirduliavo ir privertę tą patį daryti merginai. Visa laimė, kad šalia buvo sofos atlošas, kuris padėjo jiems atgauti pusiausvyrą. Tiesa, Lindstrom bučinio nenutraukė, bet kai tvirčiau atsistojo ant kojų, leido savo rankoms nuslįsti ir apsistoti ties Crevier užpakaliu.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-11, 23:01

Turbūt ji ir pati neatsisakytų bastytis su Kajaus marškiniais visą dieną. Galimai būtų pavogusi visus turimus jo marškinius, kadangi jie vienas už kitą buvo gražesni ir Jillian negalėjo nieko su savimi padaryti – ji visada turėjo ir turės silpnybę vyriškiems marškiniams. Turbūt Markas nenustebtų, jei kurią nors dieną jų bute pamatytų beslampinėjančią merginą, prisidengusią Kajaus marškiniais. Tiesa, vaikinai niekad tos moterų silpnybės nesupras, tačiau ir jam teks pakovoti, norint atgauti iš Elisabeth savo marškinius. Nes ta tai tikrai jos kolekcionuodavo.
- Jei būsi geras, gal ir pamatysi. – paerzinusi vaikiną Ema patenkinta šyptelėjo. Tikrai neketino demonstruoti madų kaip koks modelis, tačiau retkarčiais pasipuošti priešais Kajų tikrai bus pravartu, kad galėtų stebėti jo besikeičiančią veido išraišką. Arba žvilgsnį.
- Well, I tried. – šyptelėjusi mergina tiktai gūžtelėjo pečiais. Taip paerzinti Kajų jai visai patiko. Anksčiau retai kada taip vesdavo jį iš kantrybės, greičiau jau jis kažkaip sugebėdavo priversti Jillian prarasti kontrolę. O ir nereikia stebėtis, jis juk žinojo, kokį poveikį jai daro. Jam net stengtis nereikėdavo labai smarkiai. Palyginus su tuo, kaip vaikinai Europoje bandė Emą suvilioti, jie per galvą vienas kitam lipo. Bėda tame, jog merginai jų nereikėjo. Jai reikėjo vieno vienintelio asmens ir tas asmuo dabar stovėjo priešais ją bei taip netikėtai įsisiurbė į Jillian lūpas, kad trumpą sekundės dalį ji pamiršo, kaip reikia normaliai kvėpuoti. Apsivijusi abiejomis rankomis Kajaus kaklą, ji atgavo pusiausvyrą. Nežinia ar dėl tekilos, ar dėl tokio bučinio ji jautėsi apsvaigusi labiau, nei turėtų. Ema prisiglaudė arčiau vaikino ir smarkiau krimstelėjo šiam lūpą, kai jo rankos nukeliavo ant jos sėdmenų. Įpynusi pirštus į jo plaukus, mergina juos nežymiai peštelėjo, padarydama bučinį dar reiklesnį, jei tai išvis buvo įmanoma. Atrodė, jog jei dabar nuo Kajaus atsitrauks, tai prilygs kokiai nors apokalipsei. Kitaip tariant, ji nenorėjo ir negalėjo nuo jo atsitraukti.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartamentai NR. 1
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Masačusetsas :: Bostonas :: Apartamentai-
Jump to: