Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartamentai NR. 1

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 22:52

Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 23:17

Ar jūs galit įsivaizduoti, kokia patenkinta šiandien buvo Elisabeth? Ji praktiškai nemiegojo pusę nakties, tačiau turėjo daugiau energijos už visą naktį išmiegojusią Jillian. Ji lakstė po bendrabučio kambarį, šoko bei dainavo į plaukų šepetį ir vis negalėjo išsirinkti, ką apsirengti. Atrodė, jog mergina skraido padebesiais. Nesupraskit neteisingai, Ema dėl draugės labai džiaugėsi, tačiau vien pagalvojusi, jog šiandien jos laukia vienas rimtesnių pokalbių su Kajumi, merginai sutraukdavo skrandį. Galbūt dėl to ryte pasitenkino energetiniu gėrimu bei mažu javainių batonėliu. Nors Jillian ir miegojo ramiai visą naktį, tačiau sapnavo įvairiausius dalykus, todėl labai dažnai prabusdavo ir vėl užmigdavo. Ji tikrai per daug ėmė į galvą tam tikrus dalykus, tačiau kaip neimsi? Tokie rimti pokalbiai Jillian ištampydavo nervus, ji negalėjo įsivaizduoti, kas bus, jei eis į darbo pokalbį kitą savaitę. Nors ir studijavo, pinigų merginai vienaip ar kitaip reikėjo, todėl nusprendė, jog įsidarbinti kokioje nors kavinėje bus pravartu. Ji praktiškai neturės laisvo laiko, tačiau bent jau turės papildomų pinigų išlaidoms, kas buvo ganėtinai gerai. O ir jau buvo pasiūliusi Elisabeth, jog šios po kažkiek laiko nuomotųsi butą sau, kadangi bendrabutyje kažin ar galėsi normaliai pasimokyti, kai čia pastoviai vykdavo kokie nors vakarėliai.
- Suknelė ar džinsai? – pasisukusi į Jillian, Elisabeth pakilnojo aptemptą bordo spalvos suknelę dėl kurios pati mergina kažkada buvo pametusi galvą, tačiau taip ir neradusi, kur galėtų ją užsivilkti, šią atidavė draugei.
- Suknelė. Hands down. Marko vietoj nualpčiau tą pačią sekundę, - šyptelėjusi Ema trumpai šyptelėjo, matydama kaip Elisabeth patenkinta apsisuka aplink savo ašį ir toliau pasišokdama tvarkosi plaukus. Tuo tarpu Jillian galvojo, jog galbūt paskutinę minutę derėtų tiesiog apsisukti ir dingti, tačiau pakartotų savo klaidą, kurią padarė šešiolikos, o tai nebūtų geras žingsnis.
Bostonas atrodė kaip niekad gražiai. Anksčiau čia mergina niekada nesilankė, todėl gėrė vaizdus, bandydama įsiminti aplinką, kol Elisabeth neužsičiaupdama tarškėjo apie tai, kad galbūt Markas išvis nenorės jos matyti po to fiasko, kai ryškiai padaugino alkoholio. Tačiau vos tik vaikinas išvydo draugę, Jillian suprato, kad ji tikrai be reikalo nerimauja. Kol trijulė žingsniavo link apartamentų, kuriuose jis gyveno kartu su Kajumi, jie visi persimesdavo keliais žodžiais. Ema daugiau kalbėjo apie paskaitas, kadangi juk nesakys, jog atvažiavo čia santykių aiškintis. Įėjus į butą, merginas pasitiko subtili prabanga. Šviesūs tonai visai nepriminė kambario, kuriame anksčiau gyveno Kajus ir tai Jillian šiek tiek stebino. Kiek atsiminė, jo kambarys visada buvo tamsių spalvų, o dabar čia ją pasitiko šviesios bei pastelinės spalvos.
- Jaučiuosi lyg lankyčiau pas kokį nors Danijos princą, - sušnibždėjusi Elisabeth pakilnojo antakius, sumosikuodama rankomis, kol Markas buvo dingęs savo kambaryje.
- Gerai, kad ne pas Anglijos karalienę. Elisabeth, tau nėra dėl ko nerimauti. Tu čia netgi labai tinki. – trumpai šyptelėjusi Jillian sudribo ant sofos, užsimesdama koją ant kojos. Tiesa, viduje ji nesijautė tokia rami. Ji buvo panikoj.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 23:38

Kajus visą dieną buvo susinervinęs, kadangi raganius buvo labiau užsispyręs nei jis tikėjosi ir Lindstrom Niujorke užtruko ilgiau nei planavo. Jis žinojo, kad vėluos ir Markas nebus labai patenkintas, kad jam teks užimti dvi merginas vietoj vienos, kadangi ant Jillian jis vis dar pyko, o Elisą ketino vestis į baletą. Pranešęs jam žinute, kad bus valanda vėliau nei planavo, atsiprašė ir tuo pačiu tą pačią žinutę nusiuntė Jillian, tik prie to pridėjo, kad jaustųsi kaip namie ir užsisakytų kažką valgyti, nes visi numeriai buvo sukabinti ant šaldytuvo, kadangi vaikinai nelabai gamino.
Markas susiruošęs ir apsirengęs tamsiai mėlynos spalvos kostiumu, su baltos spalvos marškiniais, tik be kaklaraiščio, išlindo iš kambario su kiek nepatenkinta veido išraiška. - Kajus pasirodys už valandos, todėl vakarieniausim be jo, - šyptelėjęs kreipėsi labiau į Elisabeth nei į Jillian, - gal turit kokių pageidavimų? - pasiteiravęs vaikinas tam kartui nusimetė švarką ant fotelio ir pasisuko į merginas. - Kiniečiai, indai, meksikiečiai arba pica, - išvardinęs arčiausiai esančius restoranus Markas nuėjo į virtuvę, kur paėmė vyno butelį ir jį atkimšęs įpylė merginoms į taures. Šias padėjo prieš jas ant staliuko. Atsisėdęs ant fotelio, pasiėmė telefoną ruošdamasis užsakyti jų parinktus patiekalus. Bet šio žvilgsnis nepaliko Jillian. Markas vis mąstė kokio velnio Kajus vėl bandė kažką sukurti su Crevier kai ji su juo taip pasielgė. Markas vienintelis, kuris matė kokį dugną jo draugui teko pasiekti, todėl galvojo, kad Kajus pametė protą.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 00:00

Kad ir kaip šiuo metu gerai skambėjo mintis kažką užsisakyti, tačiau Jillian tikrai nebūtų prarijusi didesnio kąsnio burnoje. Ji vis dar jautėsi nesmagiai čia būdama ir galbūt prie to prisidėjo tai, jog Markas tiesiog žudė ją žvilgsniu, kol Elisabeth to nepastebėdavo. Nežymiai pasimuisčiusi, mergina nukreipė žvilgsnį į vaikštinėjančią po butą draugę, apsimesdama, jog nenorėtų šią akimirką pasislėpti už šaldytuvo arba pasikasti po parketlentėmis.
- Jill, ko tu norėsi? Kiniečius mes valgėm aną savaitę, ane? – vaikštinėdama po butą draugė vis paimdavo kokį daiktą pačiupinėti rankose. Kaip gerai, kad bent vienas žmogus jautėsi laisvai šioje erdvėje, kadangi Ema apie save to pasakyti tikrai negalėjo.
- Asmeniškai man jokio skirtumo. Galime užsisakyti picą. Elisabeth sakė, jog ruošiatės kažkur eiti, todėl spėju, jog trumpai užkąsčiau ir pasidaryčiau mini ekskursiją po Bostoną. – kreipdamasi į Marką, Jillian stengėsi išspausti šypseną, tačiau ji negalėjo pakęsti, kai kas nors ją tiesiogiai žudydavo žvilgsniu. Taip, ji buvo kalta dėl visko, kas įvyko po to, kai ši nieko deramai nepaaiškinusi išvažiavo, tačiau pilną teisę ant jos pykti turėjo Kajus, ne Markas.
- Ei, negi nori, jog tave paliktume vieną? Galėtume sulaukti, kol grįš Kajus. Be to, turi tendenciją man nerašyti ar esi saugi, todėl aš prisigalvoju, jog džihadistai tave įsivilko į mašiną ir nukapojo pirštus. – labai rimtai veido išraiška Elisabeth tai pasakė, tačiau po poros sekundžių abi merginos prunkštelėjo, vos sulaikydamos platėjančią šypseną.
- Jei prižadėsiu, jog parašysiu, kad man viskas gerai, ar eisi ruoštis? – burbtelėjusi Jillian pavartė akis, tačiau kai sulaukė Elisabeth linktelėjo, mergina ramiau atsiduso. Nenorėjo, jog dėl jos ši susipyktų su Marku, kuris ir tai nesidžiaugė jos egzistencija. Pribėgusi prie draugės, Elisabeth pakštelėjo šiai į skruostą, patraiškydama savo glėbyje, o vėliau pasitaisiusi suknelę žvilgtelėjo į Marką su tokia šypsena, kuri galėjo ištirpdyti ledus Antarktidoje.
- Užsakyk picos, aš tuoj pasiruošiu. – tarusi vaikinui Elisabeth dingo už kampo, nupėdinusi į vonią, palikdama svetainėje Jillian ir Marką. Įtampą šiuo metu buvo galima pjaustyti peiliu. Įsivyravus nepatogiai tylai, mergina pasiėmė taurę ir gurkštelėjo vyno, žvilgtelėdama į savo telefoną ir apsimesdama, jog kažką intensyviai skaito. Tiesa, jai net apsimesti nereikėjo, kadangi Ema tikrai skaitė apie parodą, kuri turėjo vykti Paryžiuje ir kur ji eilinį kartą turėjo pasirodyti.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 00:18

Kajus stipriai viršydamas greitį, visu garsu pasileido muziką ir dainuodamas kartu, žvelgė į ganėtinai tiesų kelią. Tirpstant kilometrams iki Bostono, taipogi tirpo ir Kajaus susikaupimas bei pasitikėjimas. Jis pradėjo nervintis dėl to fakto, kad jam teks pripažinti savo nuodėmes merginai, kuri sutrypus jo širdį vėl sugebėjo ją bent kažkiek atgaivinti. Kas lietė antgamtinį pasaulį, Kajus vis dar buvo negailestingas ir nebijojo pralieti kraujo. Jam buvo visiškai nusišikt kaip tai galėjo atrodyti iš šono, kadangi jis išmoko valdyti savo galias, kurių visuomet vengė. Markas jam padėjo jam atsistoti ant kojų, Kajus tikrai jautėsi geriau, atrodė geriau, jo emocijos po truputį grįžo į jo kūną, tačiau tik viena mergina galėjo pilnai jį sugrąžinti. Ir ta mergina buvo Jillian ,kurią galimai galėjo šiandien prarasti su visam. Juk norėdamas viską paaiškinti, Kajus privalės jai papasakoti apie savo buvusią sužadėtinę. Jis to velniškai bijojo.
Kada Elisabeth išėjo ruoštis, Markas surinko picerijos numerį ir užsakė šeimyninę picą su dviguba mėsos bei sūrio porcija. Padėjęs ragelį jis akylai stebėjo kaip Jillian bandė visais įmanomais būdais jo išvengti. Na jau ne, ta mergužėlė išklausys to, ko Kajus jai gyvenime nebūtų pasakęs. - Ar šį kartą vėl ruošiesi elgtis su juo kaip su nereikalingu daiktu? - tiesiai šviesiai mestelėjęs Markas nenuleido akių nuo Crevier, - ar tu bent įsivaizduoji ką jis iškentė? - ironiškai nusijuokęs vaikinas atsitiesė pasiremdamas alkūnėmis į savo kelius, - jis buvo pasiekęs bedugnę, Jillian. Tu išsinešei su savimi vienintelį dalyką, kuris laikė jį surištą nuo paties savęs. Jis nemiegojo parom stengdamasis išžudyti kuo daugiau demonų, - taręs Markas linktelėjo, lyg patvirtindamas, kad jis žino apie mistinį pasaulį, kadangi niekas be Kajaus nežinojo, jog jis buvo vilkolakis, - jis buvo metęs visas savo svajones, po velnių, visą savo gyvenimą. Ir dėl ko? Dėl meilės tau, - parodęs pirštu į merginą papurtė galvą, - ar visa tai tau žaidimas? Kaip tu galėjai jį palikti žinodama, kas jam nutiks? Po velnių, Jil, tu visuomet buvai mano draugė ir aš negaliu pakęsti to jausmo, kad turiu ant tavęs pykti, bet tu privalai suprasti...Jis nužudė Tailerį. Be gailesčio. Ištraukė jo širdį, - nusukęs žvilgsnį Markas suspaudė lūpas, nes Taileris buvo jų visų draugas, nepaisant to, kad dirbo angelams. - Ir jis vis dar dirba Liuciferiui...
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 00:45

Pakeitusi kojų poziciją, Jillian toliau skaitė straipsnį apie parodą, turėjusią kitą savaitę vykti Paryžiuje. Ji jau apie ją buvo kalbėjusi su galerijos vadovu ir buvo prižadėjusi, jog atvyks, tačiau šiandien jau nebuvo tokia tikra. Ji net neįsivaizdavo, kaip ji galėtų jaustis po pokalbio su Kajumi, todėl jei jai teks prisiversti šypsotis parodoje ir vaidinti labai laimingą, tai Fransua galėjo tai pamiršti. Mergina tokiu atveju net neketino dalyvauti, sugalvojusi kokį nors įtikinamą pasiteisinimą. Jis turės ją suprasti, kadangi jau dabar Jillian kamavo nerimas. Ji nekentė nežinomybės, o dabar ji negalėjo žinoti, kas nutiks, kai pasikalbės su vaikinu. O kas, jei jie nieko taip ir neišspręs ir jie negalės pradėti visko iš naujo?
Pirmieji Marko žodžiai smogė taip, lyg atrodė, jog ji būtų gavusi šlapių skuduru per veidą. Ema padėjo telefoną ant kelių bei dirstelėjo į vaikiną, tačiau žvilgsnyje nebuvo galima nieko įskaityti. Ji tikrai nenorėjo su vaikinu susipykti vien dėl Elisabeth, kuri po tiek laiko pagaliau atrodė laiminga, tačiau viskas artėjo link to, jog jie galima susiės kaip šuo su kate. Nors žinojo, kad Markas sako tiesą, Jillian buvo tas asmuo, kuris nemėgo, kai į jos asmeninius reikalus kišosi pašalinis asmuo. Šiuo atveju vaikinas buvo pašalinis, kadangi ji nedraugavo su Marku.
- Klausyk, aš žinau, kad tu pyksti ir esi nepatenkintas, jog grįžau. Matomai tau aš atrodau kaip viena didelė bėda, tačiau šito fakto nepakeisiu. Aš grįžau. Žinau, jog nori būti geras draugas ir aš tave suprantu, kadangi pati taip daryčiau dėl Elisabeth...jau dariau, tačiau tai yra asmeniniai reikalai. Jei tu žinai apie mistinį pasaulį, dar nereiškia, jog žinai apie visą šūdą, kurį reikėjo iškęsti tiek man, tiek Kajui. – tarstelėjusi Jillian nežymiai suspaudė lūpas, stengdamasi kaip įmanoma išlikti diplomatiška tokiame pokalbyje. Juk neims su Marku pešiotis, jis vienaip ar kitaip buvo jos draugas, todėl mergina norėjo, kad toks jis ir išliktų.
Tačiau kiti jo žodžiai privertė Jillian nukreipti žvilgsnį į tą pusę, kur buvo Elisabeth. Dievaži, ji tikrai Markui užvažiuos, jei jis taip drąsiai kalbės apie Tyler‘į. Tai buvo pirmoji jos mintis, tačiau kita atskriejo dar greičiau – Kajus jį nužudė. Mergina prisiminė tą momentą, kai jį paleido ir neleido tetai jo liesti, o dabar sužinojo tai...jei Elisabeth bent nutuoktų, kas jam nutiko, jos turbūt tą pačią akimirką neliktų. Kad ir praėjo nemažai laiko, Emos draugė vis dar linkėjo Tyler‘iui gero. Kad ir kaip sumautai jis su ja pasielgė.
- Apie Tyler‘į mes visada galim pasikalbėti, tačiau tam dabar tikrai ne vieta ir ne laikas, todėl pritildyk decibelus, gerai? – sušnypštusi Jillian susiaurino žvilgsnį, dirstelėdama į tą pusę, kur nuėjo Elisabeth. Apie viską jai reikėjo pasikalbėti su Kajumi, nes kitaip ji vėl susigalvos savų versijų.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 14:29

Atsidusęs Markas ironiškai šyptelėjo. - Jil, aš žinau viską. Žinau apie prarastą vaiką, apie Asmodeus, apie angelus. Kajus buvo priverstas viską man papasakoti, nes kitu atveju nebūčiau galėjęs jam padėti, - ranka perbraukęs sau per plaukus Markas atsistojo, - įsivaizduok, jeigu situacija būtų atvirkštinė ir Kajus būtų tave palikęs vieną tvarkytis su ta mintimi, kad demonas pražudė jūsų vaiką, plius su kalte, kad dėl tavęs apskritai jis būtų apsėstas...dabar net nepažiūrėtum jam į akis ir jį kaltintum, kad šis buvo silpnas, - nežymiai papurtęs galvą Markas žvilgtelėjo į vonios duris, tikrindamas ar Elisabeth dar kuičiasi. Aišku, kad mergina dar ruošėsi, vaikinas žinojo, kad jai reikėjo bent pusės valandos vonioje, kad išvaizda būtų tobula. Nors pačiam Markui ji visuomet buvo graži. - Nepergyvenk, šių namų sienos neperleidžia jokio garso ir aš kalbu ganėtinai ramiu tonu, nes rėkimu niekuo nepasieksi, - pavartęs akis Markas vėl prisėdo, - noriu, kad įsidėmėtum mano kiekvieną žodį, nes prisiekiu, Jillian, jeigu jį vėl įskaudinsi, man visiškai nerūpės, kad tu mano draugė, o Kajus tave myli. Aš pasirūpinsiu, kad daugiau niekada jo nepamatytum, - pagrasinęs Markas suspaudė lūpas. Jam tikrai nepatiko taip kalbėti su savo viena geriausių draugių, tačiau ji privalėjo suprasti, kad Kajų nuo mirties skiria pusė žingsnio ir ji privalėjo elgtis atsargiai, kol jis nebuvo atsistojęs ant kojų, - tu nematei, ką jis gali padaryti, kai tampa...ne tuo Kajumi, kurį matom kasdien...jeigu jis patirtų dar vieną emocinę traumą...visam laikų jį prarastume, supranti? - kiek ramesniu tonu Markas netiesiogiai pasakė, kad Kajus žūtų, - todėl turi būti įsitikinusi, kad neketini vėl jo palikti, nes tuo atveju galėtum nukentėti ir tu, nes jo sužadėtinė--
- Gana, Markai, - į butą įžengęs Kajus, rankose belaikydamas picą, kurią perėmė iš kurjerio, susiaurino žvilgsnį stebėdamas draugą. Lindstrom suprato, kad Markas bandė apsaugoti tiek jį, tiek pačią Jillian, tačiau jiedu turėjo tą išsiaiškinti dviese ir be jo pagalbos. Kajus ir taip buvo pavargęs, prie to paties nenorėjo pyktis su draugu, kuris atstojo jam šeimą.
Padėjęs picą ant staliuko, pasilenkęs pakštelėjo Jillian į skruostą taip pasisveikindamas, o tada metė klausiamą žvilgsnį į Marką. - Elisa vonioje, - atsakęs Markas žvilgtelėjo į Jillian ir į Kajų, kurie šalia vienas kito sėdėjo ant sofos ir papurtė galvą. Markas nepripažino jų kaip poros, nes bijojo, kas iš to galėjo išeiti. Kajus atsidusęs patrynė delnais veidą, - Atleisk Markui, jis matė...per daug, todėl stengiasi apsaugoti mus abu, nors taip gali neatrodyti, - atsiprašęs Kajus švelniu žvilgsniu žvelgė į merginą, kuri atrodė pritrenkiamai. Lindstrom vos susilaikė nepasakęs kokios nors replikos, kad ją tuoj pat suvalgytų vietoj tos picos. - Kodėl gi tau nepasiėmus poro gabalėlių ir nenuėjus į mano kambarį? Galėsim ramiai pasišnekėti tenai, aš dar noriu pasikalbėti su užsispyrusiu vilkolakiu, - kaltai šyptelėjęs pasiūlė variantą.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 15:13

Markas iš vienos pusės tikrai buvo teisus ir mergina tai žinojo. Jei Kajus būtų taip pasielgęs, kažin ar ji būtų sugebėjusi bendrauti su juo taip, kaip dabar. O dabar jie bendravo palyginus normaliai. Turbūt Jillian sunkiai būtų apsvarsčiusi galimybę su juo būti tokiu atveju, tačiau dabar situacija buvo identiška ir iš vienos pusės ji Markui pritarė. Vaikino vietoje ji kažin ar sugebėtų vėl su Ema bendrauti, tuo labiau, ją įsileisti į savo širdį. Ji puikiai suprato, kaip Kajui buvo ir yra sunku tvarkytis su visa ta mėsmale, kuri buvo vadinama jo gyvenimu. Tuo labiau, kai jis dar bendradarbiavo su Liuciferiu, ko asmeniškai Jillian negalėjo suprasti. Kodėl jis dar su juo dirbo, jei galėjo tą pačią akimirką viską mesti, kai mergina išvažiavo į Europą?
Kiti Marko žodžiai Emą privertė įsitempti. Ji suspaudė lūpas, sunerdama rankas ant krūtinės, o žvilgsnis nežymiai susiaurėjo. Nors veide nebuvo galima įžvelgti neigiamų emocijų, tačiau mergina suprato, jog jei jis nuspręstų padaryti tai, ką dabar pasakė, vaikinas be jokios sąžinės graužaties tai ir padarytų. Žinojo Marką ir suvokė, jog jis gan karingas bei griežtas tam tikrais atvejais.
- Ar tu man grasini? – perklaususi vaikino ji jį nutvilkė tokiu žvilgsniu, kurio senoji Jillian nebuvo turėjusi. Tai buvo medžiotojos žvilgsnis. Ir dabar ji žiūrėjo į Marką, kaip į priešą, net pati to nenorėdama. Ji paleido Tyler‘į, kai turėjo progą jį nudėti kartu su visais angelais, tačiau to nepadarė. Skirtumas tas, kad Tyler‘is jai negrasino, kaip kad tai padarė Markas.
- Sužadėtinė...? – sausai tarstelėjusi mergina prisiminė tą kartą, kai Kajus jai kažką minėjo, tačiau tos temos daugiau neplėtojo. Kai Markas tai priminė, Jillian prisiminė tą pokalbį ir prisiminė, kad prieš tris metus taip pat buvo jo sužadėtinė.
Net į patalpą su pica įsirovęs Kajus atmosferos nepagerino. Mergina vis dar buvo įsitempusi ir kovojo akių kare su Marku. Tačiau vos tik vaikinas priėjo arčiau, Ema žvilgtelėjo į Kajų bei išspaudė šiokią tokią šypseną, nors šios žvilgsnyje buvo kažkas pasikeitę. Vis dar buvo įsijungęs gynybinis mechanizmas, todėl negalėjo žinoti ar prie Marko vėl galės jaustis laisvai, kaip kad anksčiau. Ypatingai, kai jis vos ne vertins kiekvieną jos padarytą dalyką ir galvos ar tai neprives Kajaus prie kertinio taško.
- Aš nealkana, bet ačiū už pasiūlymą. Markai, gerai praleisk laiką su Elisabeth. – pasiėmusi vyno taurę Jillian pakilo nuo sofos, dirstelėdama į draugą. Stengėsi negalvoti, jog prieš kelias akimirkas jis jai grasino, todėl šyptelėjusi mergina apsisuko ant kulno bei patraukė link Kajaus kambario.
Uždariusi paskui save duris ji atrėmė nugarą į medieną, atsidusdama ir užmerkdama akis. Jau geriau būtų išvis čia nevažiavus. Susitvardžiusi bei pasistengusi išlikti rami Ema atmerkė akis, greitai apžvelgė vaikino kambarį ir nežymiai šyptelėjo. Bent jau čia galėjo jaustis daugiau ar mažiau jaukiai. Numetusi ant Kajaus lovos savo rankinę, ji žengė link balkono. Atsidariusi duris ji žengė į lauką, kur ją pasitiko miesto šurmulys. Atsirėmusi į turėklus ji apžvelgė miesto panoramą, prikąsdama apatinę lūpą, jog ši nevirpėtų. Ne, Jill, suimk save į rankas.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 22:18

Kajus norėdamas susidoroti su Asmodeus ir nepažeisti kraujo sandorio, dėl kurio pats būtų buvęs ištremtas į bedugnę, sudarė sandėrį su Liuciferiu, kad vykdys jo pateiktas užduotis iki kol baigsis karas. Dėl to demonas sutiko, kad Kajus laikinai jį išvarytų iš tuometinio indo. Po Asmodeus mirties, Kajus privalėjo laikytis sandorio ir prikelti Liuciferį. Kada tai padarė, demonas jam pateikė nemažą sąrašą aukų. Na, ne tik aukų, bet ir darbų, kurių Kajus negalėjo atsisakyti, nesvarbu ar norėjo to, ar ne. Jis buvo įstrigęs demonų pusėje ir nieko dėl to negalėjo padaryti, nes vienas visos armijos negalėjo paimti, nesvarbu, kad buvo be proto stiprus nephilim.
- Negrasinu. Perspėju, kad jo nerasi, net jei labai ieškosi, - Markas įspėjęs atlaikė merginos žvilgsnį. Vaikinas tikrai būtų pasiuntęs Kajų įkalinti, jeigu žinotų, kad tai jį apsaugotų nuo jo paties noro atimti sau gyvybę.
- Ana buvo...
-- Markas nespėjo pabaigti savo sakinio, kadangi pačiu laiku sugrįžo Kajus. Pastarasis greičiausiai būtų užvažiavęs Markui į snukį, jeigu šis būtų pirma jo papasakojęs apie jo buvusią mylimąją. Jillian tai reikėjo išgirsti iš jo, o ne bet ko kito.
Kada Jillian apsimestinai nusišypsojo Markui, Kajus pavartė akis, širsdamas ant draugo, - Kas tau po velnių negerai? Kokio velnio prie Jil pristojai? Juk sakiau, kad viską papasakosiu, - pareiškęs nusekė draugą į virtuvę, - Aš suprantu, kad nori mane apsaugoti, bet neversk manęs rinktis tarp jos ir tavęs, nes visuomet pasirinksiu ją, Markai, - įspėjęs Lindstrom suspaudė lūpas.
- Aš žinau, Kajau, tik noriu, kad tiek tu, tiek ji suprastum kuo tai gali baigtis. Aš dar kartą tavęs iš ten nesiruošiu traukti. Pasirūpinsiu, kad tas neatsitiktų asmeniškai. Žinai, kad galiu, - nenusileisdamas Markas su trenksmu pastatė alaus skardinę ant baro, priversdamas ją suputoti.
- O tu žinai, ką aš galiu. Nebandyk mano kantrybės. Jillian ir aš esam pakankamai suaugę žmonės, kad patys nuspręstume ką daryti. Aš neketinu nieko nuo jos slėpti, todėl gali būti ramus. Jeigu nuspręsim, kad geriau nepradėti visko iš naujo, nepulsiu į tą pačią neviltį. Duodu savo žodį, - pareiškęs Kajus atsiduso ir šyptelėjo, kada į virtuvę įsirovė pasipuošus Elisa, - Atrodai pritrenkiamai, gerai praleiskit laiką, - palinkėjęs Kajus paplekšnojo Markui per petį ir nuėjo savo kambario link.
Įėjęs į kambarį, Kajus nusimetė savo striukę ir atsiduso. Buvo nežmoniškai pavargęs ir žinojo, kas jo dar laukė. Košmaras. Tikrų tikriausias košmaras. Lindstrom buvo įsitikinęs, kad kris Crevier akyse kokį tūkstantį kartų. Priėjęs prie jos, apsikabino iš nugaros ir padėjo smakrą ant jos peties, - atleisk, kad turėjai tai išgirsti. Galbūt mano papasakota istorija padės suprasti kodėl Markas taip reaguoja, - pabandęs pateisinti situaciją Kajus stipriau spustelėjo šios liemenį. - Eime į vidų, čia vėsu, - kiek suraukęs antakius vaikinas įsitempė Jil į kambarį ir pasodino ją ant odinės sofos, lovos gale. - Gerai, pirmiausiai sakyk tai, ką nori sužinoti, o tada jau užpildysim spragas, - atsidusęs Kajus švelniai pažvelgė į merginą ir šyptelėjo.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 22:43

Na, šiuo metu mergina bent jau žinojo Kajaus buvusios sužadėtinės vardą. Ana. Tiesa, nuo to ramiau nepasidarė, nes nepatenkinta ir pavydi Jillian pusė tik ir minėjo tą vardą mintyse ir stengėsi pasakyti, kad manomai ta Ana tikrai nebūtų palikusi vaikino per tokius sunkumus. Aplamai, ji turbūt nebūtų jo palikusi, kad ir kokie įvykiai būtų sukrėtę jų gyvenimus, o štai Ema ėmė ir dingo trims metams nieko normaliai nepaaiškinusi. Taip, ji norėjo pabūti viena, taip, ji galvojo, jog būdama viena su tuo susidoros geriau ir taip, ji norėjo bent akimirkai pamiršti visą mistinį pasaulį, tačiau to taip ir nesugebėjo padaryti, kadangi jos teta buvo panirusi visa galva į jį. Pliusas tas, kad ji bent jau išmoko apsiginti, todėl žinojo, jog jei bet kas, net tas pats Markas, ją pultų, Jillian tikrai galėtų atlaikyti jo ataką ir bent jau trumpam jį pristabdyti. Visgi, ji nemanė ir nenorėjo tikėti, jog jai tektų panaudoti išmoktus dalykus prieš Marką. Jis juk jos draugas. Jei prieš Tyler‘į ji nesugebėjo pakelti rankos, tai ką jau kalbėti apie šitą vaikiną, kuris tikrai rūpėjo Elisabeth. Vien dėl savo draugės Ema nesugebėtų to padaryti.
Išgirdusi, kaip atsiveria kambario durys, mergina trumpam įsitempė, tačiau po kelių akimirkų pajautusi Kajaus prisilietimą, jos raumenys tarsi atsileido, nors pati ir atrodė pernelyg užsigalvojusi. Užsimerkusi Jillian nežymiai atsiduso ir aklai uždėjo savo delną ant jam priklausančio kaip seniau. Kodėl viskas turėjo būti taip sudėtinga?
- Aš jį puikiai suprantu. Būčiau taip pat elgusis, jei žinočiau, jog kažkas grės Elisabeth. – atsimerkusi ji dar kartą ilgesingai nužvelgė miesto panoramą bei nužingsniavo į kambarį paskui vaikiną, nusimesdama savo švarkelį. Likusi su laisva trijų ketvirčių palaidine Ema atsisėdo, užmesdama koją ant kojos bei atsiremdama nugara į sofos atlošą.
- Kodėl Tyler‘is? Jis juk nieko blogo nepadarė. Jis tiesiog nežinojo, kurią pusę pasirinkti. Jis buvo toks pats sutrikęs, kaip kad aš. – tarstelėjusi Jillian žvilgtelėjo į Kajų, bandydama įžvelgti tai, ką anksčiau jame matydavo. Ji nematė jo kaip žudiko ar demono, tikrai ne. Tačiau ir to paties vaikino, kurį beprotiškai mylėjo ji nematė. Tačiau tai nereiškė, jog kažkas pasikeitė. Ema tikrai mylėjo vaikiną, tačiau jai tuo pačiu reikėjo suvokti, kodėl šis nepasigailėjo Tyler‘io.
- Ir aš noriu žinoti apie Aną. – net pati nepajautė, kaip jos balsas pasikeitė, tariant tą vardą. Jillian automatiškai gavosi, jog ši tiesiog mintyse sau kartojo, jog ji Kajaus buvusi sužadėtinė.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 22:59

- Jis atvėsęs atsiprašys, nes supras koks subingalvis buvo, - šyptelėjęs Kajus buvo tuo tikras. Markas buvo panašus į jį patį- karštakošis, ko po to tekdavo gailėtis. - Paminėsi mano žodį, - mirktelėjęs Kajus bandė kiek nors palengvinti visą atmosferą, bet tas, greičiausiai, buvo tiesiog neįmanoma žinant, kas jų laukė toliau. Lindstrom nežinojo ar buvo tam emociškai pasiruošęs.
- Jis žinojo, kokią pusę pasirinko, nes po to kai daviau jam kelią išeiti iš viso to reikalo, jis neatsisakė dirbti su angelais, kurie realiai jam nebūtų nieko padarę. Jis ir Elisa buvo saugūs. Tai buvo jo pasirinkimas ir po to jis man pridarė nemažai nuostolių, - paaiškinęs Kajus nenorėjo per daug veltis į detales, nes jos buvo daugiau mažiau kraupios, - jeigu ne jis, tavo atmintis nebūtų ištrinta ir man nebūtų reikėję sudaryti sandėrio su pačiu velniu, - atsidusęs Lindstrom nežymiai pasuko pečius, bandydamas bent kiek atpalaiduoti raumenis. - Jis kartu su savo šutve norėjo mane sugauti, todėl visi jie turėjo mirti, - tiesiai šviesiai pasakęs Kajus drąsiai žvelgė į merginą. Jis nežinojo, ar ji jį supras, tačiau Kajus gynė tiek save, tiek Jillian. Taileris turėjo mirti, pats tokį kelią pasirinko, toliau bendradarbiaudamas su sparnuotaisiais padarais.
- Ana buvo mano sužadėtinė prieš maždaug šešiasdešimt metų. Ji buvo labai stipri raganė, kurią sugebėjo apsėsti Asmodeus, - vien prisiminus tą vardą Kajaus viduje užvirė kraujas, - lygiai taip pat kaip su tavimi, tas šunsnukis bandė manimi manipuliuoti, tik dėl kitų priežasčių, o kadangi aš tuo metu nesugebėjau kontroliuoti savęs...- vaikinas giliau įkvėpė atsistodamas nuo sofos ir prieidamas prie uždaro balkono durų. Žvelgdamas į tamsą nežymiai suspaudė akis ir žandikaulį, nes dėl to Anos žūties save kaltins visą likusį gyvenimą. - Bevarydamas Asmodeus iš Anos kūno, sumaišiau kerus ir...man nepavyko jos išgelbėti, ji iš kart žuvo, - šiaip ne taip papasakojęs sutrumpintą istorijos versiją giliau įkvėpė. Dar kartą tai prisiminti buvo be proto sunku ir jeigu tik vaikinas galėtų, tuoj pat grįžtų į tą momentą ir geriau pasiduotų Asmodeus nei prieš jį taip kovotų, kas kainavo Anos gyvybę. Kajus buvo kaltas, nes jis apdarė klaidą nepasiduodamas ir bandydamas išgelbėti ją savaip, net gerai nežinodamas ką darė.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 23:25

- Nežinau jis atsiprašys ar ne. Markas buvo teisus, todėl abejoju, jog jam derėtų dėl kažko atsiprašinėti, - tarstelėjusi Jillian nežymiai šyptelėjo. Ji tikrai savęs negynė už tai, ką padarė. Šiuo atveju ji puikiai suprato, ką padarė, todėl net nesiruošė gintis. Bėda tame, jog tuo metu jai tai atrodė kaip vienas geriausių būdų apsaugoti tiek Kajų, tiek save pačią. O kas būtų, jei vėl kas nors nutiktų ir vaikinas vėl kaltintų save? Ji puikiai atsiminė kelis kartus, kai Kajus stengėsi nuo jos atitolti vien tam, jog Emą apsaugotų. Tai irgi nebuvo išeitis. Mergina savotiškai panaudojo jo taktiką, tačiau tai turbūt tik dar labiau pablogino situaciją. Na, bent jau šiuo metu ji galėjo pati apsiginti, todėl negalėjai sakyti, jog ji vis dar tokia pat naivi mergiotė.
Išgirdusi apie Tyler‘į, Jillian tiktai nežymiai linktelėjo, taip parodydama, jog supranta vaikiną. Tiesa, prie to pridurti ne kažin ką galėjo. Mergina norėjo apie jį sužinoti vien dėl Elisabeth, kadangi jai tas vaikinas buvo visas pasaulis. Juk mokykloje ji vos sugebėdavo atlipti nuo jo, jie turbūt buvo gražiausia pora, kokią matė Sietlo vidurinė. Ema matė, kaip Elisabeth palūžo, kai Tyler‘is ją paliko, o po kelių mėnesių ir ji pati nusprendė išvykti. Mergina vis dar negalėjo suprasti, kaip draugė taip lengvai galėjo ją vėl priimti į savo gyvenimą. Turbūt taip pat sunkiai ji galėjo įsivaizduoti, kaip Kajus dar gali su ja kalbėtis ir būti toje pačioje patalpoje.
Kai vaikinas ėmė kalbėti apie Aną, merginos lūpos automatiškai susispaudė į vieną liniją. Ar ji norėjo tai žinoti? Šįkart tai nebuvo noro reikalas. Jai reikėjo tai žinoti, norint suprasti patį Kajų. Pakilusi nuo sofos ji žengė kelis žingsnius nuo jos link vaikino bei uždėjo savo ranką ant jo peties,nežymiai spustelėdama. Jillian negalėjo sakyti, jog įsivaizduoja, ką galėjo tuo metu jausti vaikinas, kai per savo neapdairumą galimai pražudė merginą, kurią galimai mylėjo. Šiuo atveju ji galėjo jį tiktai paguosti.
- Užjaučiu... – tarstelėjusi Ema pakėlė akis, jog žvilgtelėtų į Kajų. Tiesą sakant, ji būtų su mielu noru jį apkabinusi, tačiau nežinojo ar jis pats to norėjo. Juk dabar jie kalbėjo apie jo buvusią sužadėtinę. Be to, turbūt net pats geriausias apkabinimas šiuo atveju nepadėtų.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-05, 23:39

- Galbūt, bet jis neturi teisės tavęs kaltinti dėl to, ko galimai net nebus, nes mes turime viską tarpusavyje išsiaiškinti, - atsakęs Kajus patraukė pečiais. Markas, nors ir buvo geras, bandydamas jį apsaugoti nuo tokių veiksmų pasikartojimo, neturėjo teisės bartis ant Jillian ir kaltinti ją, kad ši sugrįžo į Kajaus gyvenimą. Kaip ir pats vaikinas minėjo draugui, jeigu reikėtų rinktis, Kajus visuomet pasirinktų savo mėnulį. Gyvenime klaidas juk darė visi, abu jaunuoliai nebuvo išimtis.
Kajus net krūptelėjo, kai pajuto merginos švelnų prisilietimą. Tiesą sakant, jis jau buvo atpratęs nuo bet kokios jausmų išraiškos, todėl buvo keista sulaukti užuojautos dėl buvusios sužadėtinės, kai tuo pačiu statusu galėjo pasigirti ir pati Jillian. - Viskas gerai. Tai įvyko seniai, spėjau su tuo susigyventi, tik prisiminti tai nėra malonu, - pripažinęs vaikinas suėmė Jillian delną į savąjį vėl nueidamas su ja prie sofos. - Negaliu sakyti, kad jos nemylėjau, bet ta meilė buvo labiau draugiška. Ji buvo mano geriausia draugė, kuri padėjo man kovoti su pačiu savimi. Todėl susižadėti buvo logiška. Bent jau tada mums taip atrodė, - smulkiau paaiškinęs savo santykius su Ana, Kajus šyptelėjo. Ji buvo jo gyvenimo šviesulys, kuris nuleido jį ant žemės kai to reikėjo, arba atvirkščiai- pakėlė jo dvasią. Geriausia draugė, dėl kurios mirties visuomet kaltins save, tačiau kartu bus dėkingas, kad ji paliko ganėtinai ryškų antspaudą jo jo gyvenime. Nes jei ne ji, Kajus dar iki dabar nebūtų suvokęs kaip veikia merginų mąstymas ir kaip reikia deramai su jomis elgtis. Todėl visa romantika, mielumas, švelnumas ir meilės išraiška, buvo ne kiek Kajaus, o kiek Anos pergalė. Nepaisant to, Jillian turėjo suprasti, kad ji buvo vienintelė merginą, kurią Kajus be proto mylėjo, - todėl kai Asmodeus apsėdo tave...aš be proto išsigandau ir privalėjau imtis drastiškų veiksmų, kad neatsitiktų taip kaip su Ana. Dėl to turėjau sudaryti sutartį su Liuciferiu ir negaliu nuo to nusisukti, - paaiškinęs bene pagrindines dabartines savo gyvenimo problemas Kajus atsiduso ir pasitrynė akis. - Ką dar nori žinoti?
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 00:17

- Kad ir kaip būtų, džiaugiuosi, jog bent vienas žmogus yra šalia tavęs ir rūpinasi, jog neiškrėstum kvailystės. – tarstelėjusi Jillian vos šyptelėjo. Žinoma, jau geriau ji būtų tas žmogus ir gerai vaikiną užsivaikiusi kokiu kočėlu dėl to, jog jis daro dalykus, kurių jis galėjo ir nedaryti, tačiau Markas jį palaikė gyvą ir sveiką, dėl ko mergina turėjo jam padėkoti, kad ir kaip prieš tai jis griežtai ir negražiai su ja kalbėjo. Net ir dabar jai rūpėjo Kajaus gerovė,tik deja, ne visada Jillian sugebėdavo suprasti, kas galėtų būti geriausia jam.
Girdėdama, kaip jis kalba apie savo buvusią sužadėtinę, Ema nežymiai šyptelėjo, nuslėpdama dalį kartėlio giliai viduje. Ta Ana tikrai nebūtų jo palikusi sunkiausią gyvenimo valandą, kaip kad mergina, todėl kelias akimirkas Jillian netgi galvojo, jog turbūt ta pirmoji Kajaus sužadėtinė tikrai buvo geresnis variantas, nei ji, kadangi ji, pasak Marko, su savo tokiu sprendimu pridarė tiktai bedų. Todėl galbūt ir gerai, jog viskas susiklostė taip, kaip dabar...faktas, tokiomis mintimis Jillian bandė save paguosti, tačiau nė velnio tai nesigavo. Kaip ir kiekviena moteris, girdėdama apie savo vyro gyvenime (na, Kajus šiuo metu oficialiai jai nepriklauso, tačiau nesvarbu) buvusią mylimąją, automatiškai ją ima lyginti su savimi ir randa joje daugiau pliusų.
- Kiek ilgai tęsis tavo sandoris su Liuciferiu? – nors ir neužėmė merginos pozicijos Kajaus gyvenime, Jillian vis tiek buvo svarbu žinoti esminius dalykus, kadangi ji norėjo, kad jis kuo greičiau išsilaisvintų iš visų tų kvailų sandorių ir pradėtų gyventi normalų gyvenimą, kiek tai buvo įmanoma. Net jei Ema ir nebebus su vaikinu pora, jai vis tiek jis rūpėjo, nes ta meilė juk niekur nedingo.
- Turbūt sužinojau pagrindinius dalykus, kuriuos reikėjo žinoti. Nebent turi dar ką nors pasakyti, tada klausau. – tarstelėjusi mergina atsirėmė abiejomis rankomis į lovą, trumpam nusukdama nuo vaikino žvilgsnį bei greitai juo apibėgdama kambarį.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 00:34

- Niekada negalvojau, kad Markas, iš visų žmonių, sugebės mane paprotinti, - nusijuokęs Kajus papurtė galvą. Markas pats visuomet buvo nutrūktgalvis, niekas iš jo nesitikėjo tokio rimtumo ir pasišventimo, - žinai, jis man sulaužė nosį vardan to, kad atsitokėčiau, - prisiminęs tą akimirką Kajus nesusilaikę neišsišiepęs. Tas momentas buvo kertinis taškas, perlaužęs jų draugystę į kur kas stipresnį ryšį.
Kajaus širdis priklausė tik vienai merginai, kuri dabar stovėjo priešais jį, ir tuo vaikinas nei akimirkai nesuabejojo. Netgi pykdamas ant Jillian jis ją mylėjo ir jeigu ši būtų pasirodžiusi jo gyvenime tuo momentu, kada viskas slydo iš vaikino rankų, vis tiek Kajus būtų ją išbučiavęs nuo galvos iki kojų, o ne šaukęs ant jos, kad ši išėjo nieko nepaaiškinusi.
- Iki kol baigsis karas, - atsakęs nežymiai šyptelėjo. Kas galėjo žinoti kada, kaip ir kur vyks karas. Jis galėjo vykti po kelerių metų arba kelerių šimtmečių, todėl, galima, sakyti, Kajus buvo įkalintas tame sandėryje visam laikui. Ir vienintelis būdas iš jo išsivaduoti, kažkaip apgauti sistemą ir mirus vėl prisikelti gyvenimui. Tačiau vaikinui reikėjo galingo raganiaus, dėl to jis ir ieškojo informacijos, kas su tuo galėjo jam padėti.
- Reikėtų suvokti tik tiek, kad ilgam laikui praradau save ir visiškai pasinėriau į savo galias. Kas vyko su Sebastian ir Asmodeus neprilygo tam, ką dariau po to..Aš tuo nesididžiuoju, tačiau jau galiu valdyti savo demoniškąją pusę, todėl skaitau, kad bent vienas pliusas iš tos situacijos išėjo, - truktelėjęs pečiais Kajus nežymiai šyptelėjo, - ir kada nejaučiau jokių emocijų...nemeluosiu, kad buvau su keliomis merginomis, - prisipažinęs nukreipė žvilgsnį į šoną. Jiedu jau nebebuvo drauge, todėl Kajus išdavystės neįvykdė, tačiau jis vis tiek jautė šiokią tokią kaltę ir nenorėjo to sakyti merginai į akis, - Dėl to gailiuosi, - dabar jau pažvelgęs į merginą nuoširdžiai pratarė. - Ir kas nuo to laiko nepasikeitė, tai niekuomet nenustojau tavęs mylėti, mėnuli, - atbula ranka perbraukęs per Jillian skruostą pripažino. - net tada, kai pamačiau kaip medžioji...kas man visiškai nepatiko, bet neturėjau teisės tau dėl to kažką sakyti, net ir tada, kai tuo pačiu metu žudėme tą patį vampyrų klaną, - pasakęs, kad tai jis paliko tą "dovanėlę" nukirstą boso galvą jai ir jos tetai, šyptelėjo. - Ir dar...tas paveikslas, kuriame atspindėjai daugiau nei reikėtų, kabo pas mane Italijoje, - pareiškęs pagalvojo ar dar ko nors nepamiršo paminėti. Dabar tik tikėjosi, kad Jillian sugebės jį priimti tokį, koks dabar yra ir , kad visi šiek faktai nepakeitė jos meilės jam.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 01:16

- Tas tiesa. Jis buvo kompanijos linksmuolis. Ir visgi, turbūt metams bėgant žmonės keičiasi, todėl nereikia stebėtis, jog Markas irgi tapo tas tipas, kuris greičiau paaiškins, kaip reikia gyventi. Faktas, jo būdai man asmeniškai nelabai patinka ir kai paminėjai apie sulaužytą nosį, galvoju vėl ja užvažiuoti iš futbolo kamuolio, tačiau...gerai, jog jis buvo šalia, - nežymiai sukrizenusi mergina šiek tiek labiau atsipalaidavo ir žvilgtelėjo į ant komodos padėtą savo vyną. Pakilusi nuo sofos nutipeno iki komodos, pasiėmė taurę bei grįžo į savo vietą. Net ir iš eisenos atrodė, jog Jillian nelabai pasikeitė per tuos metus, tačiau iš akių buvo matyti, jog kažkas visgi buvo kitaip. Galbūt ji buvo labiau supratingesnė, o gal labiau subrendusi, tai pasimatys vėliau, tačiau faktas buvo vienas – tas pasikeitimas buvo į gerą.
- Bet tai yra didelis laiko tarpas. Niekas nežino, kada tas karas prasidės ir tuo labiau, kada jis baigsis. – suraukusi antakius mergina vos papurtė galvą, priglaudusi lūpas prie taurės bei gurkštelėjusi vyno. Po kelių sekundžių intensyvaus galvojimo (matėsi iš jos nukreipto žvilgsnio į šalį), Jillian antakiai šoktelėjo į viršų.
- Mano teta...ji pažįsta vieną tipą. Jis dažnai tvarkosi su tokiais reikalais. Tiksliau, jis traukia silpnesnius raganius iš demonų priespaudos. Galiu paklausti ar paskutiniu metu jį matė. Jis kartais pas ją užsuka, nes...na, jam trūksta moteriškos draugijos. – gūžtelėjusi pečiais Ema kreivai vyptelėjo, kadangi tas faktas jai nepatiko. Kelis kartus buvo jį mačiusi. Nemalonus tipas, tačiau savo darbą išmanė.
Faktas, kai išgirdo, jog Kajus buvo su kitomis merginomis ar moterimis, jos viduje sukunkuliavo pavydas, tačiau ji neturėjo teisės jam dėl to priekaištauti, kadangi ir pati nebuvo šventoji mergelė Marija ir leido Phillip ją truputį kelis kartus pačiupinėti.
- Nemanau, kad dėl to reikėtų gailėtis, kadangi tada buvome atskirai. Aš taip pat buvau su vaikinu...tiksliau, su Phillip, tuo pačiu, kuris tau pralošė beer pong‘ą. Tiesa, iki rimtesniu veiksmų taip ir nebuvo prieita, bet tai turbūt vis tiek skaitosi, - pabaigusi savo vyną (o jo jai tikrai reikėjo, kadangi nebuvo lengva Kajui pasakoti, kad ją čiupinėjo Phillip), taurę mergina padėjo ant naktinio stalelio bei persimetusi plaukus ant vieno peties, pasisuko į vaikiną.
- Mano teta nebuvo labai patenkinta dėl to, jog kažkas pirmiau spėjo nusigauti iki Leonardo. Jai nepatinka pralaimėti, tik tiek galiu pasakyti. – vos šyptelėjusi po kitų vaikinų žodžių Ema neįskaitoma veido išraiška žvilgtelėjo į Kajų. Tiesa, ji nujautė, jog tas paveikslas gali būti nukeliavęs į kažkokio pažįstamo rankas, tiktai ji negalvojo, jog vaikinas eilinį kartą čia pasidarbo. Nesupraskit neteisingai, ji tikrai džiaugėsi, jog jis liko pas Kajų, kadangi jis tiesiog buvo per daug asmeniškas tiek Jillian, tiek jam, jog būtų kur nors kitur. Vos palinkusi į priekį, pagauta emocijos, mergina pakštelėjo į vaikino skruostą.
- Ačiū, - nežinojo, kaip galėtų išreikšti dėkingumą, kurį jautė, todėl tik blausiai šyptelėjo. Tas paveikslas iš pradžių buvo neparduodamas, tačiau galerijos savininkas nusprendė, jog toks kūrinys negali būti nepasiųstas į rinką. Dėl to Emai buvo labai sunku ir ji norėjo tiesiog tą tipą aprėkti, tačiau tuo metu neturėjo nei jėgų, nei tuo labiau noro.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 19:29

- Mes, vyrai, šiek tiek kitaip aiškinamės santykius, - sukrizenęs Kajus žvilgtelėjo į Jillian. Iš tiesų ganėtinai mielai atrodė tas faktas, kad ji norėjo Markui vožtelėti. - Aš to tikrai nusipelniau. Jeigu situacija būtų atvirkštinė, būčiau pats jam išmušęs dantis, - pripažinęs Kajus kaltai šyptelėjo. Tuo momentu jis tikrai buvo labai nemalonus tipas ir jeigu Jil būtų jį mačiusi, nebūtų pažinusi, kad tai tas pats vaikinas, kurį ji mylėjo.
- Žinau, mėnuli, - atsidusęs Kajus perbraukė ranka sau per suveltus plaukus, kurie kažkokiu magišku būdu vis tiek atrodė gerai. - Bet privalėjau padaryti viską, kad tave apsaugočiau, - truktelėjęs pečiais pripažino. Dirbti su Liuciferiu nebuvo taip baisiai blogai kaip buvo galima manyti. Realiai, Kajus geriau dirbtų jam nei stotų į gerąją pusę, nes angelai jo gyvenime spėjo pridaryti kur kas daugiau žalos. - Aš nesu po jo priespauda. Aš pats galiu padaryti tam tikrą ritualą, kurio metu save nusiųsčiau į tarpinę vietą tarp pragaro ir dangaus, bet man reikia stipraus raganiaus, kuris naudodamas mano kerus sugebėtų mane iš ten ištraukti, - pabandęs paaiškino kraujo sandėrio reikšmę, vaikinas nežymiai šyptelėjo, - viskas gerai, šiandien gavau reikiamos informacijos kur galiu rasti asmenį, kurio man reikia. Bet jei nori padėti, mielai apdrausčiau savo planą, planu B, - dėkingai tarstelėjęs vaikinas pasikasė smakrą.
- Na, galiu garantuoti, kad jis man buvo kur kas reikalingesnis nei tavo tetai, - šyptelėjęs vaikinas pavogė iš Jillian vyno taurę ir iš jos atsigėrė. Po pokalbio ir kelionės Kajų kiek troškino, bet jis buvo toks nuvargęs ir susimąstęs, kad pamiršo kažką pasiimti iš virtuvės. Atidavęs taurę merginai atsirėmė į sofos atlošą, užversdamas ant jo galvą. Palaimingai atsidusęs net nepastebėjo kaip greitai gavo bučkį į žandą. - Nėra už ką. Tiesiog negalėčiau gyventi su ta mintimi, kad tas paveikslas pas kažką kabo be reikalo, kai jo reikšmė tokia svarbi, - gūžtelėjęs pečiais Kajus uždėjo delną ant merginos kojos. - Grįžtant prie esmės, ar tikrai tai yra viskas, ką norėjai sužinoti?
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 20:18

- Taip, vyrai aiškinasi santykius vienas kitam gerai užvažiuodami, šitą aš jau supratau. – nusijuokusi Jillian pasirėmė ranka į sofos atlošą, į tą ranką atremdama galvą. Kojas pakišusi po savimi mergina užsižiūrėjo į balkoną, iš kurio vis greičiau sklido gatvės bei automobilių šviesos. Po truputį diena ėjo į pabaigą. Ema nežinojo ar derėtų laukti grįžtančios Elisabeth ir su ja grįžti į Sietlą kitą dieną (kadangi po šiandienos ji tikrai ketino nakvoti pas Marką) ar pajudėti vienai ir nusigauti iki bendrabučio. Rytoj jai vis tiek buvo laisva diena, viena paskaita buvo nukelta į vakarą, todėl Jillian neturėjo pagrindo skubėti. Kita vertus, ji neturėjo pagrindo ir pasilikti pas Kajų...nebent jis norėjo, jog mergina pasiliktų.
- Gerai, tada rytoj parašysiu tetai bei pasiteirausiu dėl to raganiaus. Manau ir ji pati bus daugiau ar mažiau patenkinta, jog jai parašysiu. Paskutiniu metu su ja nebendravau, nes ji man siūlė dar kelis metus su ja pasidarbuoti, tačiau aš pasakiau, jog noriu studijuoti ir...gyventi daugiau ar mažiau ramiai. – atsidususi mergina užsikišo už ausies vieną laisvesnę plaukų sruogą. Kasdeya tikrai buvo neperkalbama tuo požiūriu ir vis bandė bei turbūt bandys prikalbinti Emą, jog ši pradėtų savo, kaip medžiotojos, karjerą. Tačiau ji žinojo, ko nori, o žudyti mistines būtybes, nesvarbu jos blogos ar ne, nebuvo Jillian norų sąraše. Padėjusi praktiškai tuščią vyno taurę ant ant grindų (reikės vėliau nepamiršti jos paimti), mergina pasisuko į vaikiną, vogčiomis nužvelgdama jo veidą. Buvo taip gera su juo kalbėtis. Po tiek laiko Jillian atrodė, jog jos pasaulis vėl stojo į vėžias. Pajautusi Kajaus prisilietimą, šios kūnu vėl perbėgo maži virpuliukai, kurie privertė ją nežymiai šyptelėti. Jai tikrai reikėjo pratintis prie to, jog galbūt jie liks draugais. Kad ir kaip ta mintis nenorėjo užsilikti merginos galvoje.
- Manau tai viskas, ką norėjau sužinoti...bent jau dabar nieko daugiau nesugalvoju, - gūžtelėjusi pečiais Jillian trumpai šyptelėjo. Turbūt kaip tikra moteris sugalvos klausimų po laiko, tačiau kažin ar tai buvo įmanoma. Reikšmingiausius aspektus mergina jau žinojo. Tiksliau, ji žinojo apie Kajaus sužadėtinę, apie kurią norėjo išgirsti jau anksčiau, todėl jautėsi daugiau ar mažiau rami.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 20:47

Kajus buvo laimingas girdėdamas, kad Jillian nenorėjo medžiotojos likimo. Tai vertė vaikiną ja didžiuotis, nes galbūt jo visuomet kartoti žodžiai, kad medžiotojo gyvenimas yra pavojingas ir galėjai smarkiai nuo jo nukentėti, kažkiek prisidėjo prie jos sprendimo gyventi normalų gyvenimą. Kajus, kadangi, išžudė nemažą kiekį angelų ir demonų, kurie jį medžiojo, pats galėjo kiek lengviau kvėpuoti. Jeigu Lindstrom sugebėtų išsivaduoti iš sandėrio su velniu, tuomet apskritai galėtų pasinerti į studijas ir į tai, ką iš tiesų norėjo daryti - padėti žmonėms.
- Džiaugiuosi, kad nusprendei studijuoti ir siekti savo svajonių, o ne paskandinti savo gyvenimą toje bedugnėje, - tiesiai šviesiai tarstelėjęs vaikinas nusišypsojo. Medžiotojo gyvenimas iš tiesų buvo ne visiem, tuo labiau tikrai ne tokiem jauniem kaip Jillian, kurie norėjo kažkuomet turėti šeimą. - Kitu atveju, turbūt pririščiau tave prie radiatoriaus, - nusijuokęs Kajus pajuokavo. Nors tame juoke buvo dalis tiesos. Vaikinas tikrai neleistų, kad ši medžiotų. Na, bent jau ne viena. Jis visuomet būtų jos pašonėje. Bent jau galvojo, kad galėtų būti, jeigu ji tik leis tą padaryti.
- Puiku. Tą ir norėjau išgirsti, - šyptelėjęs Kajus drąsiai prisislinko prie merginos ir nieko nelaukdamas suėmė jos abu skruostus delnais ir įsisiurbė į šios lūpas. Bučinys buvo švelnus, tačiau ganėtinai suvaldytas, nes Kajus paliko šansą Jillian nuo jo atsitraukti ir pasakyti, kad ji to nenori. Tai vaikiną nuliūdintų, bet jis suprastų kodėl ji nenori su juo pradėti visko iš naujo. Šiandien tikrai sužinojo daugiau nei norėjo, ne tik iš jo, bet ir iš Marko.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-06, 21:07

Galbūt ir vaikinas turėjo tam įtakos, tačiau daugiau ar mažiau pati Jillian manė, jog medžiotojos gyvenimas skirtas ne jai. Jos teta taip niekada ir nesukūrė šeimos, nors jai dar tiktai buvo trisdešimt aštuoneri. Ji turėjo galimybę tai padaryti, tačiau to nenorėjo. Ji šitą darbą dirbo nuo aštuoniolikos, todėl turbūt jau priprato prie tokio gyvenimo ritmo. Deja, tačiau Ema negalėjo pasakyti to paties. Ji turbūt niekada nepriprastų prie tokio gyvenimo. Ji buvo švelnesnė bei savotiškai gyvesnė. Nors ir patyrė tokių dalykų, kurie turėtų palaužti jauną žmogų, mergina vis dar tikėjosi ateityje sukurti šeimą. Galbūt netgi turėti vaikų, jeigu nebijos pastoti, kadangi tas vaiko praradimas vis tiek savotiškai paveikia. Elisabeth sakė, jog nenori aplamai turėti vaikų, tačiau galbūt kai suras tinkamą asmenį, su kuriuo norės susieti savo gyvenimą ir jie abu bus tam žingsniui pasirengę, ji persigalvos. Tas pats buvo ir su Jillian, tiktai ji bijojo kažkuriuo momentu pastoti ir nejausti to motinystės džiugesio, vien tiktai baimę, kad vėl neteks vaikelio. Ir visgi, buvo dar labai daug laiko, mergina dar neplanavo greitu metu turėti vaikų. Pirmiausia ji norėjo pasibaigti studijas bei susirasti darbą, o tiktai po to svajoti apie šeimą.
- Turėtum stipriai pakovoti, norint mane prie jo pririšti. Aš vis dar galiu tave sužnaibyti. – nusijuokusi Jillian vos prisimerkė, taip tarsi bandydama pagąsdinti Kajų žvilgsniu. Ji jau buvo pamiršusi kaip smagu tiesiog taip juokauti. Per tuos tris metus ji ne per daugiausia šypsojosi. Tiktai paskutiniais metais, kai po truputį pradėjo prisileisti žmones, susirado draugų Europoje. Po truputį vėl ėmė gyventi. Tiktai vienas faktas niekada nepasikeitė – jai visada trūko Kajaus.
Žvilgtelėjusi kaip vaikinas prisislenka arčiau ji kilstelėjo galvą, kai prieš tai buvo ją atrėmusi, galvodama, jog jis nori jai kažką svarbaus pasakyti. Bučinio ji, net ir labai norėdama, turbūt nesitikėjo. Ir visgi, jis vėl privertė Jillian smegenis trumpam atsijungti. Kiek nedrąsiai į jį atsakydama, tarsi bandydama įsitikinti ar visa tai tikrai vyksta, ji priglaudė savo delną prie Kajaus skruosto, vėliau nuslysdama juo ir ranką padėdama ant jo kaklo.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartamentai NR. 1
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Masačusetsas :: Bostonas :: Apartamentai-
Jump to: