Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Take my hand, take my whole life tooFor I can't help, falling in love with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
490

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Margot Robbie

CREDIT :
Starboy

Take my hand, take my whole life too
For I can't help, falling in love with you

2017-12-03, 20:39Well, I'm not sure what this is gonna be, but with my eyes closed all I see is the skyline, through the window. The moon above you and the streets below. Hold my breath as you're moving in, taste your lips and feel your skin. When the time comes, baby don't run, just kiss me slowly.
Back to top Go down
View user profile
avatar
My sin was greatYour love was greater
REPUTATIONS :
413

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

My sin was great
Your love was greater

2018-01-16, 17:26

Po pasalos Sietlo uoste, Kajui ir jo šeimai pavyko susitvarkyti su trylika naujai atvežtų vampyrų. Vienas iš klano sugebėjo pabėgti ir pasekti Kajų į universitetą, kur šis atsidūrė labai keblioje situacijoje. Jeigu vaikinas būtų buvęs vienas, viskas būtų praėję kur kas paprasčiau, bet kadangi Silvija buvo su juo, o vampyras užuodė jos kraujo liniją, bandė šią užpulti. Silvija buvo fėja, kurių kraujas vampyrams prilygo ekstazi dozei. Kajus, žinoma, merginą išgelbėjo, tačiau su tuo atskleidė kuo užsiima. Kadangi ir pati mergina nenorėjo atskleisti savo tikrosios rasės draugams, jiedu sudarė sandėrį, kad Kajus apsimes jos vaikinu tam, kad galėtų ją apsaugoti, kol atliks savo darbą ir nudės visus Mendoza klano kraujasiurbius, kuriuos ketino atgabenti Jillian tėvas.
Penktadienio vakarą visa grupelė nutarė eiti pasilinksminti į klubą. Kadangi Kajus bus su Jillian, jos tėvas tą leido, tačiau paliepė saugoti merginą nuo spaudos dėmesio. Šiuo atveju vaikinas dirbo trigubą darbą - saugojo Jillian, saugojo Silviją ir apsimetė jos vaikinu. Jo gyvenimas tikrai patapo komplikuotesnis, kada šis persikraustė į Sietlą.
Kajus, Jillian ir Silvija šiek tiek vėlavo, kadangi mergina nesugebėjo išsirinkti kurią suknelę vilktis. Kajui jos buvo identiškos, tačiau mergina prisiekė, kad jos visiškai skirtingos, todėl tik apsimesdamas, kad tikrai nusimano tokius dalykus, Lindstrom padėjo šią išsirinkti. Visas bendravimas iš šono tikrai atrodė labai mielas. Vaikinas turėjo pripažinti, kad mergina atrodė tiesiog stulbinančiai, tačiau jis sau neleido leistis į gilesnius jausmus, todėl tą Silvijai prieš tai tą aiškiai pabrėžė, kad nebūtų nesusipratimų ir ašarų. Šviesiaplaukė jį pilnai suprato, kadangi žinojo kuo užsiėmė ir patikino, kad jai užteks jų draugystės ir apsimestinio poros statuso. Kuomet visi trys įėjo į klubą, Lindstrom meiliai apsikabino Silviją apie liemenį ir nusitempė prie jau atvykusių draugų būrelio, akies krašteliu stebėdamas Jillian ir aplinką, kadangi jis vis dėl to dirbo.


and baby even on our worst nights;
All that I want is to wake up with you next to me.
Back to top Go down
View user profile
avatar
If I said you had a nice body, would you hold it against me?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
357

AGE :
23

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

If I said you had a nice body, would you hold it against me?

2018-01-16, 17:52

Praėjo ganėtinai nemažai laiko, galbūt trys savaitės, todėl Jillian savotiškai susigyveno su Lindstrom buvimu šalia jos praktiškai visur. Visgi, tai nepaveikė jos naktinių ledų valgymo proceso bei pasikalbėjimo su Gloria, kuri priversdavo bent trumpam merginą nusišypsoti, kadangi būdama namuose ji labai retai kada būdavo geros nuotaikos. Moteris vis klausinėjo ar pas Emą universitete yra gražių vaikinų, kadangi ji juk negalinti visada būti su Elis. Jis tikrai labai mielas jaunuolis, pagal ją, tačiau juk jie negali plėtoti savo santykių. Gloria, kaip tikrų tikriausia močiutė, jau kalbėjo apie anūkus bei įsivaizdavo Jillian sukuriant šeimą, kas priversdavo merginą kvatotis tol, kol jai skaudėdavo pilvą. Ji buvo dar smarkiai per jauna, kad galvotų apie šeimą, tačiau po tiek metų (po draugystės su Jonathan praėjo penki metai), ji kartais nostalgiškai nusekdavo Liliją ir Marką, susikabinusius už rankų. Jie, atrodo, buvo sukūrę tokius gerus santykius.
Kai Jillian iš Silvijos sužinojo, jog ši pradėjo susitikinėti su Kajumi, merginos viduje, kažkur labai giliai tarsi nemaloniai nudiegė, tačiau nekreipusi į tą jausmą dėmesio, ji pasveikino draugę. Juk Silvijai ji linkėjo didžiausios laimės. Tiesa, buvo gan keista, jog pats vaikinas jai to nepasakė, tačiau iš kitos pusės – kokio velnio jis aplamai turėjo jai kažką sakyti?
Šiandien buvo rengiamas vakarėlis po Naujų metų. Elis su kitais ketvirtakurčiais pasistengė ir suorganizavo tikrai neeilinį vakarą. Jillian pati nepajautė, kaip iš palengvėjimo atsiduso, išlipusi iš automobilio, kuriame sėdėjo kartu su Lindstrom ir Silvija. Nusikabinusi puspaltį bei jį palikusi rūbinėje mergina persibraukė ranka plaukus ir pasiraitojo plonos palaidinės rankoves iki alkūnių.
- Susitiksim vėliau. Einu ieškoti Elis. – blausiai šyptelėjusi ji iš tolo pamojo Lilijai ir Markui, kurie ją bandė prisikviesti ateiti. Kažkodėl merginai buvo žymiai lengviau nebūti „third wheel“ ar tuo labiau žiūrėti kaip Kajus su Silvija glebesčiuojasi.
Susiradusi užkulisiuose Elis, mergina jį tvirtai apsikabino, o iš to apkabino jis suprato, jog kažkas tikrai negerai, todėl pakvietė ją ir kelis kitus savo kurso draugus prie baro gerti šotų. Jau po trijų Jillian pajautė, jog jai truputį svaigsta galva, po dar trijų ji kvatojo su Elis iš kažkokio kvailo Christian juokelio, o dar po trijų mergina sėdėjo ant to paties vaikino kelių, kol šis glostė jai nugarą. Pasukusi galvą į šokių aikštelę Jillian iš pradžių bandė prisikviesti Elis šokti, tačiau jis buvo daugiau ar mažiau „kominis“, kadangi prieš tai irgi buvo gėręs šotų. Tiesa, Christian neatsisakė pašokti su ja, todėl nušokusi jam nuo kelių paėmė jį už rankos bei nusivedė į šokių aikštelės vidurį, prasibraudama pro kitus šokančius studentus. Atrėmusi galvą į vaikino petį ji vos žvilgtelėjo į mirguliuojančias šviesas. Oho, šįkart ji tikrai nemažai išgėrė. Nugara jausdama Christian kūną, Ema užsimerkė, kol jo rankos slydo jos šlaunimis bei tvirtai apsivijo liemenį, pritraukdamos ją dar arčiau savęs.
Back to top Go down
View user profile
avatar
My sin was greatYour love was greater
REPUTATIONS :
413

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

My sin was great
Your love was greater

2018-01-16, 18:10

Per tas tris savaites ir Jillian pasidarė kur kas sukalbamesnė ir jiedu sugebėjo su vienas kitu netgi pajuokauti. Kajus galėjo matyti, kad iš tiesų mergina nebuvo pasikėlusi princesė, ji tiesiog laikė tokį fasadą, kadangi buvo įskaudinta. Iš vienos pusės Kajus ją tikrai suprato, kadangi ir pačiam didžiąją laiko dalį tekdavo apsimetinėti, tačiau iš kitos pusės, tai tiesiog nervindavo, kadangi šiam tekdavo dorotis su jos nuotaikų kaitomis, kai ši prisimindavo, kad turi vaidinti neprieinamą ledo karalienę. Nepaisant to, viskas po truputį stojosi į savo vėžes ir Lindstrom beveik pradėjo mėgti savo darbą. O ir Jillian apsiramino su savo maištavimu. Na, bent jau jam taip atrodė.
Kajus linktelėjo nusekdamas Jil. Ji iš tiesų atrodė kvapą gniaužiančiai, tačiau Lindstrom negalėjo to parodyti. Jis apskritai negalėjo apie tokius dalykus nei galvoti. Tiesa, kai Silvija pasakė, kad jai atrodo, jog Crevier jam jaučia simpatiją, Kajus tik papurtė galvą, kad šiai pasirodė. O su tuo pasakymu ir giliu Lindstrom žvilgsniu, mergina suprato, kad ir šis kažką Jillian jautė. Kajus negalėtų to neigti, tačiau bet kokiu atveju jų santykiai draugų statuso negalėjo perlipti. Pašokęs su mergina kaip pavyzdingas vaikinas, Kajus nusivedė Silviją prie Marko su Lilija, kur ketveriukė išgėrė keturis šotus tekilos. Kajus nepastebimai visuomet stebėjo Crevier. Tiesa, tai, ką jis matė jam visiškai nepatiko. Tas tipas, kuris seilėjosi vien pažvelgęs į Jillian, Kajų siutino. Nežinia kodėl, bet vaikinas jautėsi ganėtinai keistai. Ar jis iš tikrųjų pavydėjo? Ne, jis negalėjo pavydėti, Jillian buvo jo darbdavio duktė. Jis negalėjo jos pavydėti, jis neturėjo teisės tą daryti. Įkalęs dar vieną stikliuką su naujais draugais, vaikinas nežymiai primerkė akis, kai Lilija tarstelėjo, kad Crevier buvo girta. Lindstrom ir pat tą matė. Atsidusęs vaikinas kentėjo iki tol, kol tas asilas nepradėjo grabinėti jos užpakalio ir kliudyti jos krūtų. Dievaži, šioje situacijoje pliusas buvo tas, kad visi spėjo suprasti, kad Lindstrom buvo senas Jil draugas, kuris ją savotiškai saugojo, todėl kai pati Silvija pasakė, kad jai laikas namo ir Kajus turėtų ją ten nuvežti, niekam nekilo klausimų. Atsisveikinęs su draugais ir atitinkamai su Silvija, kurią pabučiavo į smilkinį, šis greitu žvilgsniu nuėjo prie Jillian ir plėšte atplėšė Christian nuo jos kūno, - Judinkis, - griežtai tarstelėjęs šis nudegino vaikiną piktu žvilgsniu. Jis žinojo, kad Crevier dabar ant jo pasius, bet kai klube trynėsi tokie girti ketvirtakursiai, kurie norėjo ją išdulkinti, Kajus negalėjo leisti, kad Jillian kas nors pasinaudotų.


and baby even on our worst nights;
All that I want is to wake up with you next to me.
Back to top Go down
View user profile
avatar
If I said you had a nice body, would you hold it against me?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
357

AGE :
23

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

If I said you had a nice body, would you hold it against me?

2018-01-16, 18:56

Tiesa, Jillian ir galvojo, jog nuo tiek tikrai negalėjo pasigerti. Juk atrodo ji visai mažai gėrė, tik devyni šotai...per kokią valandą. Dar pridėkim tą faktą, jog kažkuriuo momentu tas pats Christian kažką įmetė į jos šotą. Elis buvo tikrai geras vaikinas, tačiau šiuo atžvilgiu jis turėjo tinkamai pasirinkti draugus, kadangi tas tipas nebuvo jo draugas. Jis jau kelis kartus bandė susibendrauti su Jillian, bet kadangi ji neprisileisdavo nė vieno vaikino, jie apsiribodavo tiktai „labas“ ir „kaip sekasi?“ frazėmis, kai tuo tarpu su Elis jie kalbėdavosi absoliučiai apie viską. Aplamai, Christian širdo ir dėl to, jog jis galėjo taip paprastai merginą apsikabinti, persimesti per petį bei neštis per universitetą ir Ema nieko nedarydavo, tiktai kikendavo it maža mergaitė ir grąsindavo vaikiną primušti. Kitaip tariant, Christian buvo tas labai pavydus gerbėjas, į kurį mergina dėmesio neatkreipė iki dabar, kai buvo mažumėlę girta ir dar apsvaigusi nuo ekstazio.
Tiesa, net ir tokios būsenos ji aiškiai pajautė, jog jo rankos sau per daug leidžia, todėl kažkuriuo momentu savo rankomis sugriebė Christian už riešų bei paliko jas gulėti ant savo liemens. Nors ir buvo girta, Jillian tikrai nesileis būti čiupinėja it gatvės prostitutė. Turbūt ji taip ir būtų tiktai pašokusi su juo, kai pripuolęs Lindstrom atplėšė Christian nuo jos. Atmerkusi akis mergina susinėrė rankas ant krūtinės ir dėbtelėjo į vaikiną.
- Atsiprašau, bet ar turi teisę man trukdyti? Kiek atsimenu, jos tau dar nesuteikiau. – dėbtelėjusi į Kajų ji tiestelėjo ranką, sustabdydama Christian, kuris jau ketino eiti link vaikino ir jam gerai užvažiuoti.
- Be to, tu palikai Silviją vieną. Turiu priminti, kad galiu tau išspardyti užpakalį, jei su ja negražiai elgsies, - krenkštelėjusi Ema pajautė, kaip Christian nežymiai priglaudžia ranką prie jos liemens, tačiau ji ją nusikratė, dirstelėdama į jį tokiu žvilgsniu, kad šis tą pačią minutę pasišalino žmonių minioje.
Back to top Go down
View user profile
avatar
My sin was greatYour love was greater
REPUTATIONS :
413

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

My sin was great
Your love was greater

2018-01-16, 19:10

Kajus nenuleisdamas akių nuo Christian suspaudė lūpas, - Taip, turiu, - atsakęs vos švelnesniu balsu, vaikinas pagaliau prisivertė pažvelgti į merginą. Ji nebuvo girta. Jos vyzdžiai buvo išsiplėtę, vadinasi tas idiotas ją apsvaigino. Arba ji savo noru tą sušiktą tabletę išgėrė. Jis nenorėjo tikėti pastaruoju variantu, kadangi Kajus niekuomet nematė, kad Jillian apskritai daug gertų ar rūkytų, ar apskritai turėtų kokių nors žalingų įpročių.  Lindstrom per daug gerai žinojo narkotikų poveikį, todėl merginą reikėjo kuo greičiau iš čia išvežti namo. Jos tėvas negali matyti savo dukters apsvaigusios nuo ekstazio, todėl Kajui dar reikės sugalvoti kaip nepastebimai ją partempti į jos kambarį. O žinant sunkų jos būdą ir vaikiškus atsikalbinėjimus, tą padaryti bus sunku.
- Tiek Silvija, tiek kiti tavo draugai iš tolo mato, kad tu per daug apsvaigusi, - suraukęs antakius Kajus pyktelėjo ant savęs, kad nepastebėjo kaip tas šūdo gabalas įmeta tabletę į šios gėrimą. - Parvešiu tave namo, - tarstelėjęs vaikinas atsiduso, nes žinojo, kad jo pusėn dabar pareis ne pačių maloniausių žodžių junginys. - Silvija puikiai supranta, kad man reikia tavimi pasirūpinti, todėl gali būti nesijaudinti, - atsakęs Kajus galva mostelėjo rūbinės link, leisdamas suprasti, kad jiems laikas eiti ir kad jo mergina tikrai neperkalbės ir jis bet kokiu atveju ją iš čia išveš. Jai reikėjo daug skysčių ir miego. Dar gal šalto dušo, kad nebūtų tokia užsispyrusi.
Back to top Go down
View user profile
avatar
If I said you had a nice body, would you hold it against me?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
357

AGE :
23

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

If I said you had a nice body, would you hold it against me?

2018-01-16, 19:33

Kaip gerai, jog „extazy“ dar tik buvo pradėjęs veikti, todėl Jillian buvo daugiau ar mažiau geresnės nuotaikos, nei įprastai. Išgirdusi Lindstrom atsakymą, ji vos susilaikė nenusijuokusi. Kažkodėl jai tas jo išsireiškimas atrodė netgi labai juokingas.
- Nuo kada turi tam teisę, leiskite paklausti? Tu man ne tėvas. Tu tiesiog asmuo, kuris paskutinias penkias minutes man gadina vakarą. – susilaikiusi nuo šypsenos, kuri čia visai netiktų, ji įsmeigė akis į Kajų, tačiau tokią rimtį jai buvo labai sudėtinga išlaikyti. Po gerų dviejų sekundžių jos lūpų kampučiai virptelėjo ir mergina sukrizeno. Kodėl jai buvo taip juokinga? Jillian nė velnio nesuvokė, kas vyksta, tačiau jausmas buvo geras. Tiesą sakant, toks geras, jog ji norėjo dar pašokti.
- Dievaži, jūs tokie neįdomūs. Koks jums sumautas skirtumas aš apsvaigus ar ne? Jie bent jau džiaugtųsi, jog pastarąsias dvi valandas jiems nereikia manęs linksminti vien dėl to, jog jaučiuosi šūdinai jūsų „double date“ vakare. – ir jai oficialiai atsirišo liežuvis. Gerai, jog ji nepasakė kažko daugiau, nes tikrai ketino. Net neįsivaizdavo, kaip Jillian galėjo tai taip lengvai išpliurpti, todėl suspaudusi lūpas ji apsisuko ant kulno ir nužingsniavo prie baro, paprašydama alaus. Nes žinoma, jai reikėjo dar daugiau alkoholio, be to, ją siaubingai troškino. Net pati nusistebėjo, kaip ją troškina.
Kai kažkas pakeitė muziką ir Jillian išgirdo mėgstamą ritmą, ji plačiau išsišiepė, atsisukdama į Kajų ir be garso pasakydama „I‘m not going anywhere“. Jau po to sekė tai, jog ji su dar keliomis merginos užlipo ant baro, priversdavo vaikinus garsiai sušvilpti, bei pradėjo šokti. Lindstrom gali, o ir turi likti su savo mergina, kuri nėra Ema, o jai pačiai jis turėtų leisti bent vieną vakarą pasilinksminti. Turbūt, kai „extasy“ poveikis kardinaliai pasikeis, ji verks užsidariusi savo kambaryje, jog galimai jis pradėjo draugauti su jos bene geriausia drauge, kas bus tikrai labai apgailėtina ir dėl ko ryte ji save griauš tris valandas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
My sin was greatYour love was greater
REPUTATIONS :
413

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

My sin was great
Your love was greater

2018-01-16, 21:38

- Aš esu pasamdytas tavo tėvo, kad apsaugočiau tavo dailų užpakalį, todėl būk maloni, ir nesunkink man darbo, - atsidusęs Kajus ganėtinai valdingu tonu tarstelėjo. Tiesa, jis tikrai labiau susinervino, kai Jillian staiga viskas atrodė juokinga. Iš kitos pusės, jis žinojo, kas per narkotikas ją veikė, todėl pasitaikius šansui, Christian gaus į snukį. Extazis buvo vienas iš labiausių priklausomybę keliančių psichotropinių medžiagų, kuris galėjo sukelti labai daug problemų pačiai merginai. Kajus to nenorėjo. Nejučiom vaikinas pagalvojo, kad jam apskritai neturėtų rūpėti ką ji vartoja, tačiau kažkodėl rūpi. Ir tai jį kiek nervino, nes šiuo metu jis nenorėjo, kad Crevier jam patiktų.
- Visas šitas šou tik dėl to? - negalėdamas patikėti savo ausimis Kajus nežymiai papurtė galvą, - atėjome pasilinksminti visi, niekas nesiruošė viešai laižytis ir priversti tave jaustis nepatogiai, - pavartęs akis Lindstrom prikando liežuvį, kad nepasakytų komentaro, už kurį tikrai gautų per kaktą.
- Neįtikėtina, - delnu persibraukęs per veidą, Kajus nusekė merginą žvilgsniu, kuri dabar ropštėsi ant baro. Ačiū dievui, kad jos kojas dengė kelnės, o ne sijonas, nes tie bešvilpaujantys idiotai pamatytų kur kas daugiau nei turėtų. Kelias minutes bestebėdamas jos šokį, kuris šiek tiek hipnotizavo ir vertė vaikiną pasijusti...keistai, Kajus atsitokėjęs už pakarpos sugavo Christian, kuris taipogi mėgavosi Jillian rengiamu šou. Kai blondinas į jį atsisuko su surauktais antakiais, Kajus nesismulkindamas gerai trinktelėjo jo marmūzę į baro stalviršį, įspėdamas, kad jeigu dar kada nors apsvaigins kokią nors merginą, jo lūžus nosis bus mažiausia vaikino problema. Po to, Lindstrom pasilipęs ant kėdės, suėmė Jilliam per liemenį ir persimetė per petį. Ignoruodamas aplinkinių žvilgsnius ir kai kurių juoką, Kajus užtikrintai statydamas koją po kojos ėmė judėti rūbinės link. - Dievaži, kas su tavim negerai, Jil? Vieną minutę tu panaši į žmogų, kitą virsti dėmesio ištroškusia auka, - burbėdamas ganėtinai garsiai, kad ši jį girdėtų, Kajus paėmė jos ir savo paltus ir išnešė šią į lauką, leisdamas apsirengti. - Važiuosim namo. Tau reikia išsimiegoti, - burbtelėjęs jis prikvietė automobilį, kurį vairavo visai ne tas pats vairuotojas, bet šiuo atveju Kajui labiau rūpėjo tai, kad mergina įsėstų į tą mašiną.


and baby even on our worst nights;
All that I want is to wake up with you next to me.
Back to top Go down
View user profile
avatar
If I said you had a nice body, would you hold it against me?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
357

AGE :
23

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

If I said you had a nice body, would you hold it against me?

2018-01-16, 22:16

- Dailų? Nagi, asmens sargybiniai neturėtų nužiūrinėti savo saugomų objektų, bet ačiū už komplimentą. – paerzinusi vaikiną Jillian vėl sukikeno, nes tai jai atrodė turbūt dar juokingiau, negu žiūrėti kokią nors gerai pastatytą komediją. Dievaži, kodėl jai visa šita situacija buvo tokia juokinga? Sumąsčiusi, jog vėliau tai apsvarstys prie dar vieno bokalo alaus, mergina persimetė plaukus ant vieno peties, vėl susinerdama rankas ant krūtinės. Faktas, jog toks jos karderobas tikrai nevertė atrodyti jos piktai, gal greičiau seksualiai susierzinusiai...apie tai pagalvojusi, ji vėlgi vos susilaikė nenusijuokusi. Galbūt reikėjo sutikti su Christian pasiūlymu ir važiuoti pas jį?
Ant baro užsiropštusi Jillian šiuo metu turėjo „time of her life“, nes galimai rytoj visiškai neatsimins, ką šiandien išdarinėjo. O galbūt atsimins, ji visada egldavosi kiek ekstremaliai daugiau išgėrusi. Bėda tame, kad ji buvo išgėrusi ir apsvaigusi. Pliusas tas, kad ji bent jau neatrodė kaip ledo karalienė, kuria stengėsi būti visas dvidešimt keturias valandas šalia Kajaus. Dabar jis galimai ją matė visokią. Linksmą bei nutrūktgalvišką su draugais, visiškai nusigėrusią vakarėlyje ir švelnią bei malonią su Gloria. Dėl paskutinio neaišku, nes jis niekada neužeidavo į virtuvę, jei joje Ema būdavo su tarnaite, tačiau jis juk visada būdavo kur nors netoliese, todėl nieko nuostabaus, jei girdėjo jų pokalbius. Šiuo atveju gerai, jog Jillian buvo pernelyg nesusikaupusi ties Lindstrom, nes kažin ar būtų nudžiuginta tuo, jog jis daužo snukį Christian. Paėjusi kiek toliau baru ji dar pasilenkė ir braukdama rankomis per kojas staigiai atsitiesė, atmesdama plaukus atgal. Atrodė išties įspūdingai ir velniškai seksualiai. Tą patį pakartojusios kitos merginos susilaukė vaikinų ovacijų. Mergina nė neatkreipė dėmesio, kaip prie jos priartėjo Kajus, tačiau labai aiškiai pajautė, kaip yra sugriebiama už liemens. Cyptelėjusi ir nusijuokusi Ema nelabai priešinosi nešama iš baro. Pastatyta ant kojų ji tikrai dar būtų sugalvojusi kokią juokingą repliką vaikino pusėn, tačiau jo žodžiai ją privertė nežymiai suspausti lūpas. Ji niekada nemanė, jog yra dėmesio ištroškusi auka, tačiau gal taip vis dėlto ir buvo? O gal čia veikė „extasy“ ir dabar jai pasireikš liūdesys ir depresija?
Užsimetusi paltą ant pečių mergina nieko nesakydama priėjo prie automobilio ir atidarė dureles, tačiau pasisukusi į Kajų dėbtelėjo į jį šaltu it plienas žvilgsniu.
- Nenoriu, jog su manim važiuotum kartu. Išsikviesk kitą vairuotoją, tačiau nenoriu, jog su manimi važiuotum. – buvo ganėtinai akivaizdu, kad jo žodžiai ją arba įžeidė, arba ji rimtai susimąstė apie savo elgesį. Vienu ar kitu atveju, Jillian nenorėjo būti šalia vaikino. Kitu atveju ji būtų padariusi dalykų, kurių negalima daryti su geriausios draugės vaikinu. Įsėdusi į automobilį ji uždarė paskui save dureles ir paliepė vairuotojui parvežti ją namo. Deja, kai Ema vėliau prabus, supras, jog vairuotojas jos tokio prašymo nepatenkino.
Back to top Go down
View user profile
avatar
My sin was greatYour love was greater
REPUTATIONS :
413

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

My sin was great
Your love was greater

2018-01-16, 22:48

- Šiuo atveju tu pamiršti, kad aš nesu toks pat kaip senesni tavo sargybiniai, - tarstelėjęs Kajus vos kilstelėjo lūpų kampučius, kaip ir pripažindamas, kad jos užpakalį tikrai spėjo nužiūrėti. Ir tikrai ne vieną ir ne du kartus. Jis pirmoje vietoje buvo vyras, o vyrai mylėjo akimis, todėl nieko nuostabaus, kad vaikinas jai simpatizavo. Bėda ta, kad kol kas Jillian neleido pažinti jos tikrojo charakterio, o dabartinis, kurį ji pastoviai prie jo rodė, Kajų tiesiog atbaidė.
Kuomet linksmosios merginos pusės neliko, Kajus mažą sekundės dalį pasigailėjo, kad nesuvaldė liežuvio. Bet tik akimirkai, nes po to suprato, kad Crevier reikėjo pabudinti ir pasakyti tiesą į akis, kad ši suprastų, jog Kajus nėra robotas ir su juo ar apskritai su bet kokiu žmogumi, nebuvo gražu taip bendrauti. Jai reikėjo suprasti, kad toks elgesys prie gero neprives ir ji pati vėliau krimsis ir gailėsis, kad taip pasakė arba netgi padarė. Lindstrom buvo garantuotas, kad kai Jil prisimins Christian, norės jį nudėti ir trinktels Elijui per nosį už tai, kad paliko ją su tuo balvonu.
- Paprašyk Glorijos stiprios žalios arbatos, - tarstelėjęs Kajus uždarė mašinos dureles ir nulydėjęs mašiną akimis, išsikvietė taksi sau.


and baby even on our worst nights;
All that I want is to wake up with you next to me.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Naktinis klubas "lux"-
Jump to: