Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-03, 20:39

Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 17:26

Po pasalos Sietlo uoste, Kajui ir jo šeimai pavyko susitvarkyti su trylika naujai atvežtų vampyrų. Vienas iš klano sugebėjo pabėgti ir pasekti Kajų į universitetą, kur šis atsidūrė labai keblioje situacijoje. Jeigu vaikinas būtų buvęs vienas, viskas būtų praėję kur kas paprasčiau, bet kadangi Silvija buvo su juo, o vampyras užuodė jos kraujo liniją, bandė šią užpulti. Silvija buvo fėja, kurių kraujas vampyrams prilygo ekstazi dozei. Kajus, žinoma, merginą išgelbėjo, tačiau su tuo atskleidė kuo užsiima. Kadangi ir pati mergina nenorėjo atskleisti savo tikrosios rasės draugams, jiedu sudarė sandėrį, kad Kajus apsimes jos vaikinu tam, kad galėtų ją apsaugoti, kol atliks savo darbą ir nudės visus Mendoza klano kraujasiurbius, kuriuos ketino atgabenti Jillian tėvas.
Penktadienio vakarą visa grupelė nutarė eiti pasilinksminti į klubą. Kadangi Kajus bus su Jillian, jos tėvas tą leido, tačiau paliepė saugoti merginą nuo spaudos dėmesio. Šiuo atveju vaikinas dirbo trigubą darbą - saugojo Jillian, saugojo Silviją ir apsimetė jos vaikinu. Jo gyvenimas tikrai patapo komplikuotesnis, kada šis persikraustė į Sietlą.
Kajus, Jillian ir Silvija šiek tiek vėlavo, kadangi mergina nesugebėjo išsirinkti kurią suknelę vilktis. Kajui jos buvo identiškos, tačiau mergina prisiekė, kad jos visiškai skirtingos, todėl tik apsimesdamas, kad tikrai nusimano tokius dalykus, Lindstrom padėjo šią išsirinkti. Visas bendravimas iš šono tikrai atrodė labai mielas. Vaikinas turėjo pripažinti, kad mergina atrodė tiesiog stulbinančiai, tačiau jis sau neleido leistis į gilesnius jausmus, todėl tą Silvijai prieš tai tą aiškiai pabrėžė, kad nebūtų nesusipratimų ir ašarų. Šviesiaplaukė jį pilnai suprato, kadangi žinojo kuo užsiėmė ir patikino, kad jai užteks jų draugystės ir apsimestinio poros statuso. Kuomet visi trys įėjo į klubą, Lindstrom meiliai apsikabino Silviją apie liemenį ir nusitempė prie jau atvykusių draugų būrelio, akies krašteliu stebėdamas Jillian ir aplinką, kadangi jis vis dėl to dirbo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 17:52

Praėjo ganėtinai nemažai laiko, galbūt trys savaitės, todėl Jillian savotiškai susigyveno su Lindstrom buvimu šalia jos praktiškai visur. Visgi, tai nepaveikė jos naktinių ledų valgymo proceso bei pasikalbėjimo su Gloria, kuri priversdavo bent trumpam merginą nusišypsoti, kadangi būdama namuose ji labai retai kada būdavo geros nuotaikos. Moteris vis klausinėjo ar pas Emą universitete yra gražių vaikinų, kadangi ji juk negalinti visada būti su Elis. Jis tikrai labai mielas jaunuolis, pagal ją, tačiau juk jie negali plėtoti savo santykių. Gloria, kaip tikrų tikriausia močiutė, jau kalbėjo apie anūkus bei įsivaizdavo Jillian sukuriant šeimą, kas priversdavo merginą kvatotis tol, kol jai skaudėdavo pilvą. Ji buvo dar smarkiai per jauna, kad galvotų apie šeimą, tačiau po tiek metų (po draugystės su Jonathan praėjo penki metai), ji kartais nostalgiškai nusekdavo Liliją ir Marką, susikabinusius už rankų. Jie, atrodo, buvo sukūrę tokius gerus santykius.
Kai Jillian iš Silvijos sužinojo, jog ši pradėjo susitikinėti su Kajumi, merginos viduje, kažkur labai giliai tarsi nemaloniai nudiegė, tačiau nekreipusi į tą jausmą dėmesio, ji pasveikino draugę. Juk Silvijai ji linkėjo didžiausios laimės. Tiesa, buvo gan keista, jog pats vaikinas jai to nepasakė, tačiau iš kitos pusės – kokio velnio jis aplamai turėjo jai kažką sakyti?
Šiandien buvo rengiamas vakarėlis po Naujų metų. Elis su kitais ketvirtakurčiais pasistengė ir suorganizavo tikrai neeilinį vakarą. Jillian pati nepajautė, kaip iš palengvėjimo atsiduso, išlipusi iš automobilio, kuriame sėdėjo kartu su Lindstrom ir Silvija. Nusikabinusi puspaltį bei jį palikusi rūbinėje mergina persibraukė ranka plaukus ir pasiraitojo plonos palaidinės rankoves iki alkūnių.
- Susitiksim vėliau. Einu ieškoti Elis. – blausiai šyptelėjusi ji iš tolo pamojo Lilijai ir Markui, kurie ją bandė prisikviesti ateiti. Kažkodėl merginai buvo žymiai lengviau nebūti „third wheel“ ar tuo labiau žiūrėti kaip Kajus su Silvija glebesčiuojasi.
Susiradusi užkulisiuose Elis, mergina jį tvirtai apsikabino, o iš to apkabino jis suprato, jog kažkas tikrai negerai, todėl pakvietė ją ir kelis kitus savo kurso draugus prie baro gerti šotų. Jau po trijų Jillian pajautė, jog jai truputį svaigsta galva, po dar trijų ji kvatojo su Elis iš kažkokio kvailo Christian juokelio, o dar po trijų mergina sėdėjo ant to paties vaikino kelių, kol šis glostė jai nugarą. Pasukusi galvą į šokių aikštelę Jillian iš pradžių bandė prisikviesti Elis šokti, tačiau jis buvo daugiau ar mažiau „kominis“, kadangi prieš tai irgi buvo gėręs šotų. Tiesa, Christian neatsisakė pašokti su ja, todėl nušokusi jam nuo kelių paėmė jį už rankos bei nusivedė į šokių aikštelės vidurį, prasibraudama pro kitus šokančius studentus. Atrėmusi galvą į vaikino petį ji vos žvilgtelėjo į mirguliuojančias šviesas. Oho, šįkart ji tikrai nemažai išgėrė. Nugara jausdama Christian kūną, Ema užsimerkė, kol jo rankos slydo jos šlaunimis bei tvirtai apsivijo liemenį, pritraukdamos ją dar arčiau savęs.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 18:10

Per tas tris savaites ir Jillian pasidarė kur kas sukalbamesnė ir jiedu sugebėjo su vienas kitu netgi pajuokauti. Kajus galėjo matyti, kad iš tiesų mergina nebuvo pasikėlusi princesė, ji tiesiog laikė tokį fasadą, kadangi buvo įskaudinta. Iš vienos pusės Kajus ją tikrai suprato, kadangi ir pačiam didžiąją laiko dalį tekdavo apsimetinėti, tačiau iš kitos pusės, tai tiesiog nervindavo, kadangi šiam tekdavo dorotis su jos nuotaikų kaitomis, kai ši prisimindavo, kad turi vaidinti neprieinamą ledo karalienę. Nepaisant to, viskas po truputį stojosi į savo vėžes ir Lindstrom beveik pradėjo mėgti savo darbą. O ir Jillian apsiramino su savo maištavimu. Na, bent jau jam taip atrodė.
Kajus linktelėjo nusekdamas Jil. Ji iš tiesų atrodė kvapą gniaužiančiai, tačiau Lindstrom negalėjo to parodyti. Jis apskritai negalėjo apie tokius dalykus nei galvoti. Tiesa, kai Silvija pasakė, kad jai atrodo, jog Crevier jam jaučia simpatiją, Kajus tik papurtė galvą, kad šiai pasirodė. O su tuo pasakymu ir giliu Lindstrom žvilgsniu, mergina suprato, kad ir šis kažką Jillian jautė. Kajus negalėtų to neigti, tačiau bet kokiu atveju jų santykiai draugų statuso negalėjo perlipti. Pašokęs su mergina kaip pavyzdingas vaikinas, Kajus nusivedė Silviją prie Marko su Lilija, kur ketveriukė išgėrė keturis šotus tekilos. Kajus nepastebimai visuomet stebėjo Crevier. Tiesa, tai, ką jis matė jam visiškai nepatiko. Tas tipas, kuris seilėjosi vien pažvelgęs į Jillian, Kajų siutino. Nežinia kodėl, bet vaikinas jautėsi ganėtinai keistai. Ar jis iš tikrųjų pavydėjo? Ne, jis negalėjo pavydėti, Jillian buvo jo darbdavio duktė. Jis negalėjo jos pavydėti, jis neturėjo teisės tą daryti. Įkalęs dar vieną stikliuką su naujais draugais, vaikinas nežymiai primerkė akis, kai Lilija tarstelėjo, kad Crevier buvo girta. Lindstrom ir pat tą matė. Atsidusęs vaikinas kentėjo iki tol, kol tas asilas nepradėjo grabinėti jos užpakalio ir kliudyti jos krūtų. Dievaži, šioje situacijoje pliusas buvo tas, kad visi spėjo suprasti, kad Lindstrom buvo senas Jil draugas, kuris ją savotiškai saugojo, todėl kai pati Silvija pasakė, kad jai laikas namo ir Kajus turėtų ją ten nuvežti, niekam nekilo klausimų. Atsisveikinęs su draugais ir atitinkamai su Silvija, kurią pabučiavo į smilkinį, šis greitu žvilgsniu nuėjo prie Jillian ir plėšte atplėšė Christian nuo jos kūno, - Judinkis, - griežtai tarstelėjęs šis nudegino vaikiną piktu žvilgsniu. Jis žinojo, kad Crevier dabar ant jo pasius, bet kai klube trynėsi tokie girti ketvirtakursiai, kurie norėjo ją išdulkinti, Kajus negalėjo leisti, kad Jillian kas nors pasinaudotų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 18:56

Tiesa, Jillian ir galvojo, jog nuo tiek tikrai negalėjo pasigerti. Juk atrodo ji visai mažai gėrė, tik devyni šotai...per kokią valandą. Dar pridėkim tą faktą, jog kažkuriuo momentu tas pats Christian kažką įmetė į jos šotą. Elis buvo tikrai geras vaikinas, tačiau šiuo atžvilgiu jis turėjo tinkamai pasirinkti draugus, kadangi tas tipas nebuvo jo draugas. Jis jau kelis kartus bandė susibendrauti su Jillian, bet kadangi ji neprisileisdavo nė vieno vaikino, jie apsiribodavo tiktai „labas“ ir „kaip sekasi?“ frazėmis, kai tuo tarpu su Elis jie kalbėdavosi absoliučiai apie viską. Aplamai, Christian širdo ir dėl to, jog jis galėjo taip paprastai merginą apsikabinti, persimesti per petį bei neštis per universitetą ir Ema nieko nedarydavo, tiktai kikendavo it maža mergaitė ir grąsindavo vaikiną primušti. Kitaip tariant, Christian buvo tas labai pavydus gerbėjas, į kurį mergina dėmesio neatkreipė iki dabar, kai buvo mažumėlę girta ir dar apsvaigusi nuo ekstazio.
Tiesa, net ir tokios būsenos ji aiškiai pajautė, jog jo rankos sau per daug leidžia, todėl kažkuriuo momentu savo rankomis sugriebė Christian už riešų bei paliko jas gulėti ant savo liemens. Nors ir buvo girta, Jillian tikrai nesileis būti čiupinėja it gatvės prostitutė. Turbūt ji taip ir būtų tiktai pašokusi su juo, kai pripuolęs Lindstrom atplėšė Christian nuo jos. Atmerkusi akis mergina susinėrė rankas ant krūtinės ir dėbtelėjo į vaikiną.
- Atsiprašau, bet ar turi teisę man trukdyti? Kiek atsimenu, jos tau dar nesuteikiau. – dėbtelėjusi į Kajų ji tiestelėjo ranką, sustabdydama Christian, kuris jau ketino eiti link vaikino ir jam gerai užvažiuoti.
- Be to, tu palikai Silviją vieną. Turiu priminti, kad galiu tau išspardyti užpakalį, jei su ja negražiai elgsies, - krenkštelėjusi Ema pajautė, kaip Christian nežymiai priglaudžia ranką prie jos liemens, tačiau ji ją nusikratė, dirstelėdama į jį tokiu žvilgsniu, kad šis tą pačią minutę pasišalino žmonių minioje.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 19:10

Kajus nenuleisdamas akių nuo Christian suspaudė lūpas, - Taip, turiu, - atsakęs vos švelnesniu balsu, vaikinas pagaliau prisivertė pažvelgti į merginą. Ji nebuvo girta. Jos vyzdžiai buvo išsiplėtę, vadinasi tas idiotas ją apsvaigino. Arba ji savo noru tą sušiktą tabletę išgėrė. Jis nenorėjo tikėti pastaruoju variantu, kadangi Kajus niekuomet nematė, kad Jillian apskritai daug gertų ar rūkytų, ar apskritai turėtų kokių nors žalingų įpročių.  Lindstrom per daug gerai žinojo narkotikų poveikį, todėl merginą reikėjo kuo greičiau iš čia išvežti namo. Jos tėvas negali matyti savo dukters apsvaigusios nuo ekstazio, todėl Kajui dar reikės sugalvoti kaip nepastebimai ją partempti į jos kambarį. O žinant sunkų jos būdą ir vaikiškus atsikalbinėjimus, tą padaryti bus sunku.
- Tiek Silvija, tiek kiti tavo draugai iš tolo mato, kad tu per daug apsvaigusi, - suraukęs antakius Kajus pyktelėjo ant savęs, kad nepastebėjo kaip tas šūdo gabalas įmeta tabletę į šios gėrimą. - Parvešiu tave namo, - tarstelėjęs vaikinas atsiduso, nes žinojo, kad jo pusėn dabar pareis ne pačių maloniausių žodžių junginys. - Silvija puikiai supranta, kad man reikia tavimi pasirūpinti, todėl gali būti nesijaudinti, - atsakęs Kajus galva mostelėjo rūbinės link, leisdamas suprasti, kad jiems laikas eiti ir kad jo mergina tikrai neperkalbės ir jis bet kokiu atveju ją iš čia išveš. Jai reikėjo daug skysčių ir miego. Dar gal šalto dušo, kad nebūtų tokia užsispyrusi.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 19:33

Kaip gerai, jog „extazy“ dar tik buvo pradėjęs veikti, todėl Jillian buvo daugiau ar mažiau geresnės nuotaikos, nei įprastai. Išgirdusi Lindstrom atsakymą, ji vos susilaikė nenusijuokusi. Kažkodėl jai tas jo išsireiškimas atrodė netgi labai juokingas.
- Nuo kada turi tam teisę, leiskite paklausti? Tu man ne tėvas. Tu tiesiog asmuo, kuris paskutinias penkias minutes man gadina vakarą. – susilaikiusi nuo šypsenos, kuri čia visai netiktų, ji įsmeigė akis į Kajų, tačiau tokią rimtį jai buvo labai sudėtinga išlaikyti. Po gerų dviejų sekundžių jos lūpų kampučiai virptelėjo ir mergina sukrizeno. Kodėl jai buvo taip juokinga? Jillian nė velnio nesuvokė, kas vyksta, tačiau jausmas buvo geras. Tiesą sakant, toks geras, jog ji norėjo dar pašokti.
- Dievaži, jūs tokie neįdomūs. Koks jums sumautas skirtumas aš apsvaigus ar ne? Jie bent jau džiaugtųsi, jog pastarąsias dvi valandas jiems nereikia manęs linksminti vien dėl to, jog jaučiuosi šūdinai jūsų „double date“ vakare. – ir jai oficialiai atsirišo liežuvis. Gerai, jog ji nepasakė kažko daugiau, nes tikrai ketino. Net neįsivaizdavo, kaip Jillian galėjo tai taip lengvai išpliurpti, todėl suspaudusi lūpas ji apsisuko ant kulno ir nužingsniavo prie baro, paprašydama alaus. Nes žinoma, jai reikėjo dar daugiau alkoholio, be to, ją siaubingai troškino. Net pati nusistebėjo, kaip ją troškina.
Kai kažkas pakeitė muziką ir Jillian išgirdo mėgstamą ritmą, ji plačiau išsišiepė, atsisukdama į Kajų ir be garso pasakydama „I‘m not going anywhere“. Jau po to sekė tai, jog ji su dar keliomis merginos užlipo ant baro, priversdavo vaikinus garsiai sušvilpti, bei pradėjo šokti. Lindstrom gali, o ir turi likti su savo mergina, kuri nėra Ema, o jai pačiai jis turėtų leisti bent vieną vakarą pasilinksminti. Turbūt, kai „extasy“ poveikis kardinaliai pasikeis, ji verks užsidariusi savo kambaryje, jog galimai jis pradėjo draugauti su jos bene geriausia drauge, kas bus tikrai labai apgailėtina ir dėl ko ryte ji save griauš tris valandas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 21:38

- Aš esu pasamdytas tavo tėvo, kad apsaugočiau tavo dailų užpakalį, todėl būk maloni, ir nesunkink man darbo, - atsidusęs Kajus ganėtinai valdingu tonu tarstelėjo. Tiesa, jis tikrai labiau susinervino, kai Jillian staiga viskas atrodė juokinga. Iš kitos pusės, jis žinojo, kas per narkotikas ją veikė, todėl pasitaikius šansui, Christian gaus į snukį. Extazis buvo vienas iš labiausių priklausomybę keliančių psichotropinių medžiagų, kuris galėjo sukelti labai daug problemų pačiai merginai. Kajus to nenorėjo. Nejučiom vaikinas pagalvojo, kad jam apskritai neturėtų rūpėti ką ji vartoja, tačiau kažkodėl rūpi. Ir tai jį kiek nervino, nes šiuo metu jis nenorėjo, kad Crevier jam patiktų.
- Visas šitas šou tik dėl to? - negalėdamas patikėti savo ausimis Kajus nežymiai papurtė galvą, - atėjome pasilinksminti visi, niekas nesiruošė viešai laižytis ir priversti tave jaustis nepatogiai, - pavartęs akis Lindstrom prikando liežuvį, kad nepasakytų komentaro, už kurį tikrai gautų per kaktą.
- Neįtikėtina, - delnu persibraukęs per veidą, Kajus nusekė merginą žvilgsniu, kuri dabar ropštėsi ant baro. Ačiū dievui, kad jos kojas dengė kelnės, o ne sijonas, nes tie bešvilpaujantys idiotai pamatytų kur kas daugiau nei turėtų. Kelias minutes bestebėdamas jos šokį, kuris šiek tiek hipnotizavo ir vertė vaikiną pasijusti...keistai, Kajus atsitokėjęs už pakarpos sugavo Christian, kuris taipogi mėgavosi Jillian rengiamu šou. Kai blondinas į jį atsisuko su surauktais antakiais, Kajus nesismulkindamas gerai trinktelėjo jo marmūzę į baro stalviršį, įspėdamas, kad jeigu dar kada nors apsvaigins kokią nors merginą, jo lūžus nosis bus mažiausia vaikino problema. Po to, Lindstrom pasilipęs ant kėdės, suėmė Jilliam per liemenį ir persimetė per petį. Ignoruodamas aplinkinių žvilgsnius ir kai kurių juoką, Kajus užtikrintai statydamas koją po kojos ėmė judėti rūbinės link. - Dievaži, kas su tavim negerai, Jil? Vieną minutę tu panaši į žmogų, kitą virsti dėmesio ištroškusia auka, - burbėdamas ganėtinai garsiai, kad ši jį girdėtų, Kajus paėmė jos ir savo paltus ir išnešė šią į lauką, leisdamas apsirengti. - Važiuosim namo. Tau reikia išsimiegoti, - burbtelėjęs jis prikvietė automobilį, kurį vairavo visai ne tas pats vairuotojas, bet šiuo atveju Kajui labiau rūpėjo tai, kad mergina įsėstų į tą mašiną.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 22:16

- Dailų? Nagi, asmens sargybiniai neturėtų nužiūrinėti savo saugomų objektų, bet ačiū už komplimentą. – paerzinusi vaikiną Jillian vėl sukikeno, nes tai jai atrodė turbūt dar juokingiau, negu žiūrėti kokią nors gerai pastatytą komediją. Dievaži, kodėl jai visa šita situacija buvo tokia juokinga? Sumąsčiusi, jog vėliau tai apsvarstys prie dar vieno bokalo alaus, mergina persimetė plaukus ant vieno peties, vėl susinerdama rankas ant krūtinės. Faktas, jog toks jos karderobas tikrai nevertė atrodyti jos piktai, gal greičiau seksualiai susierzinusiai...apie tai pagalvojusi, ji vėlgi vos susilaikė nenusijuokusi. Galbūt reikėjo sutikti su Christian pasiūlymu ir važiuoti pas jį?
Ant baro užsiropštusi Jillian šiuo metu turėjo „time of her life“, nes galimai rytoj visiškai neatsimins, ką šiandien išdarinėjo. O galbūt atsimins, ji visada egldavosi kiek ekstremaliai daugiau išgėrusi. Bėda tame, kad ji buvo išgėrusi ir apsvaigusi. Pliusas tas, kad ji bent jau neatrodė kaip ledo karalienė, kuria stengėsi būti visas dvidešimt keturias valandas šalia Kajaus. Dabar jis galimai ją matė visokią. Linksmą bei nutrūktgalvišką su draugais, visiškai nusigėrusią vakarėlyje ir švelnią bei malonią su Gloria. Dėl paskutinio neaišku, nes jis niekada neužeidavo į virtuvę, jei joje Ema būdavo su tarnaite, tačiau jis juk visada būdavo kur nors netoliese, todėl nieko nuostabaus, jei girdėjo jų pokalbius. Šiuo atveju gerai, jog Jillian buvo pernelyg nesusikaupusi ties Lindstrom, nes kažin ar būtų nudžiuginta tuo, jog jis daužo snukį Christian. Paėjusi kiek toliau baru ji dar pasilenkė ir braukdama rankomis per kojas staigiai atsitiesė, atmesdama plaukus atgal. Atrodė išties įspūdingai ir velniškai seksualiai. Tą patį pakartojusios kitos merginos susilaukė vaikinų ovacijų. Mergina nė neatkreipė dėmesio, kaip prie jos priartėjo Kajus, tačiau labai aiškiai pajautė, kaip yra sugriebiama už liemens. Cyptelėjusi ir nusijuokusi Ema nelabai priešinosi nešama iš baro. Pastatyta ant kojų ji tikrai dar būtų sugalvojusi kokią juokingą repliką vaikino pusėn, tačiau jo žodžiai ją privertė nežymiai suspausti lūpas. Ji niekada nemanė, jog yra dėmesio ištroškusi auka, tačiau gal taip vis dėlto ir buvo? O gal čia veikė „extasy“ ir dabar jai pasireikš liūdesys ir depresija?
Užsimetusi paltą ant pečių mergina nieko nesakydama priėjo prie automobilio ir atidarė dureles, tačiau pasisukusi į Kajų dėbtelėjo į jį šaltu it plienas žvilgsniu.
- Nenoriu, jog su manim važiuotum kartu. Išsikviesk kitą vairuotoją, tačiau nenoriu, jog su manimi važiuotum. – buvo ganėtinai akivaizdu, kad jo žodžiai ją arba įžeidė, arba ji rimtai susimąstė apie savo elgesį. Vienu ar kitu atveju, Jillian nenorėjo būti šalia vaikino. Kitu atveju ji būtų padariusi dalykų, kurių negalima daryti su geriausios draugės vaikinu. Įsėdusi į automobilį ji uždarė paskui save dureles ir paliepė vairuotojui parvežti ją namo. Deja, kai Ema vėliau prabus, supras, jog vairuotojas jos tokio prašymo nepatenkino.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-16, 22:48

- Šiuo atveju tu pamiršti, kad aš nesu toks pat kaip senesni tavo sargybiniai, - tarstelėjęs Kajus vos kilstelėjo lūpų kampučius, kaip ir pripažindamas, kad jos užpakalį tikrai spėjo nužiūrėti. Ir tikrai ne vieną ir ne du kartus. Jis pirmoje vietoje buvo vyras, o vyrai mylėjo akimis, todėl nieko nuostabaus, kad vaikinas jai simpatizavo. Bėda ta, kad kol kas Jillian neleido pažinti jos tikrojo charakterio, o dabartinis, kurį ji pastoviai prie jo rodė, Kajų tiesiog atbaidė.
Kuomet linksmosios merginos pusės neliko, Kajus mažą sekundės dalį pasigailėjo, kad nesuvaldė liežuvio. Bet tik akimirkai, nes po to suprato, kad Crevier reikėjo pabudinti ir pasakyti tiesą į akis, kad ši suprastų, jog Kajus nėra robotas ir su juo ar apskritai su bet kokiu žmogumi, nebuvo gražu taip bendrauti. Jai reikėjo suprasti, kad toks elgesys prie gero neprives ir ji pati vėliau krimsis ir gailėsis, kad taip pasakė arba netgi padarė. Lindstrom buvo garantuotas, kad kai Jil prisimins Christian, norės jį nudėti ir trinktels Elijui per nosį už tai, kad paliko ją su tuo balvonu.
- Paprašyk Glorijos stiprios žalios arbatos, - tarstelėjęs Kajus uždarė mašinos dureles ir nulydėjęs mašiną akimis, išsikvietė taksi sau.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 20:27

Jeigu kas nors paklaustų, kada paskutinį kartą Margo ilsėjosi, ko gero, jos atsakymas būtų prieš pusantro mėnesio. Kodėl? Nes tiek laiko moteris dalyvavo Murray rengiamame projekte. Atrinktas penkiasdešimtukas jau antrąją savaitę buvo padalintas per pusę. Kolektyvas dirbo kiekvieną mielą dieną, pagal programą, kaip viskas buvo suplanuota. Pasikeitus kažkuriam punktui, jį tuoj pat pakeisdavo kažkas kitas, ilsėtis nebuvo kada. Bet žinot ką? Margo tuo mėgavosi. Kiekvieną dieną, be jokių atsikalbinėjimų, moteris pradėdavo balso lavinimo repeticijas, mokėsi choreografijos iki nukritimo, dalyvavo interviu, radio laidose, kino premjerose, fotosesijose, reklaminėse kampanijose...Visiems atrodo, kad muzikos industrija užsiimančių žmonių gyvenimas, buvo vieni juokai, tačiau tokie žmonės velniškai klydo, kadangi tai buvo be proto sunkus ir daug tavęs atimantis darbas.
Iš pradžių, kuomet repeticijose pasirodydavo William, moteris jautė nemalonią įtampą, tačiau laikui bėgant ji išgaravo. Ji paleido savo principus ir ėmė į vyrą reaguoti kaip į normalų žmogų, kurio vengė. Na, gerai, ne vengė, tačiau pernelyg nesistengė su juo bendrauti (priešingai nei kitos moteriškosios lyties dalyvės). Jie šnekėjosi tiek, kiek reikėjo, ir, nepatikėsit, be sarkazmo ir liepsnų spjaudymo. Reyes galėjo prisiekti, kad kuomet per kažkurią repeticiją, kuri užsitęsė iki dešimtos vakaro dėl Margo dainos pakeitimo paskutinę minutę, kai ši šovė bajeriuką, kuris privertė susijuokti visą šokių grupę ir pačius choreografus bei vokalo mokytojus, ji pastebėjo Will veide menką šypsnį. Tuo pačiu moteris pagalvojo, kad jam tiktų dažniau šypsotis. Arba nuo nuovargio Margo vaidenosi. Viens iš dviejų. Didžiausia nuostaba moteriai kilo tada, kai likus dešimtukui, visi dalyviai repetavo bendram numeriui ir buvo tokie išvargę, kad po visos choreografijos tiesiog gulėjo ant grindų ilsėdamiesi, Murray padavė jai buteliuką vandens. Į tokį gestą moteris, žinoma, atsakė su šypsena, ko niekada nedarydavo bekalbant su vyru. Tai buvo pirmasis kartas, kaip ši jam nuoširdžiai nusišypsojo. Nežinia kodėl jų bendravimas taip pasikeitė. Galbūt tai įtakojo faktas, kad vyras pagaliau pamatė, kad Margo nėra eilinė pasipūtus tuštutė, kuri siekė šlovės. Ne, Emilija dirbo labai sunkiai iki kol jėgos apleisdavo jos kūną ir atsirasdavo tikimybė, kad ši praras balsą, jeigu jo nepailsins. Reyes siekė savo svajonės visomis išgalėmis ir kol kas, jos sunkus darbas pasiteisino, sprendžiant iš publikos balsavimo.
Prieš lemtingą savaitgalį, kuomet bus atrinkti trys geriausi dalyviai, jiems buvo duotos trys dienos pailsėti, tačiau net ir per jas Margo to nepadarė, apart to, kad išsimiegojo. Moteris, kartu su Marcus, pagaliau pabaigė taip ilgai dirbtą kūrinį, kurį šis ketino paleisti šį vakarą viename geresnių Sietlo klubų. Į pastarąjį Margo atvyko su pora draugų, su kuriais ištuštino tekilos butelį ir pasišoko iki kol neatėjo vienuolikta valanda ir ant scenos nepasirodė jos draugas Marcus. Paleidęs dainų set'ą, kurio dėka šokių aikštelė tapo sausakimša, Margo su draugais pailsėjo prie baro, o kai nutilo paskutinioji seto daina, visi sukluso, kas vyksta.
- Ar jums taip pat gera kaip ir man? - į mikrofoną sušukęs Marcus plačiai išsišiepė, kada publika tiesiogine to žodžio prasme suriaumojo, - šį vakarą, tarp mūsų, turime ypatingą svečią ir mano labai gerą draugę iš "Auksinio balso", su kuria neseniai įrašėme dainą. Margo, kurgi tu? - kalbėdamas pirštu bakstelėjo moters kryptimi, - Margo Emilia Reyes, prašom balsuoti numeriu 03, - pareklamavęs draugę palaukė, kol Margo prisijungė prie jo ant scenos, publikai bešaukiant. Nesuprasi ar tai buvo Margo fanai ar tiesiog įsiaudrinusi publika. Marcus paleidęs pragrojimą, apsikabino moterį per pečius, - nusiramink, jiems patiks, - pajutęs šiokią tokią įtampą moters pečių srityje nuramino.
- Tikėkimės, - šyptelėjus Margo spustelėjo draugo liemenį, o po to sulėtėjus ritmui, kada netrukus turėjo pasigirsti jos balsas, jiedu atsisuko į publiką, besišypsodami ir pradėdami šokti. Linguodama į šonus, Margo užmerkė akis, susiliedama su muzika, o šypsena nedingo nuo jos veido.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 20:54

Per pusantro mėnesio William ne vien tiktai reikėjo atlikti rimčiausius pirkimus savo verslo istorijoje, tačiau ir dalyvauti patėvio organizuojamame konkurse. Iš pradžių vyras nesutiko, todėl pora savaičių jo tikrai nesimatė, kadangi jis pats turėjo pakankamai daug darbo, ką jau kalbėti apie video konferencijas su kitomis šalimis bei partneriais. Visgi, po kažkiek laiko Thomas kažkaip sugebėjo Jason įkalbėti. Jis žinojo, kaip jam tai pavyko – jis tiesiog pasinaudojo grįžusia Eva, kadangi ta visada su didžiausiu entuziazmu laukdavo tėvo organizuojamų renginių, o kadangi jis retai kada būdavo namuose, kadangi dalyvaudavo įvairiausiuose filmavimuose, mergina žinojo, jog William pasikviesti, jog šis jai viską papasakotų, nebus labai sudėtinga. Tiksliau, jai tai nebus sudėtinga. Kartais abudu įtėviai naudodavosi Eva, jog galėtų susisiekti su William, kadangi ji vienintelė sugebėdavo jį prišnekinti įvairiausiems dalykams. Matėsi, jog jis ją mylėjo it savo tikrą seserį.
Nieko keisto, jog toks laiko tarpas prabėgo nepastebimai. Nieko keisto ir tai, jog bendraujant su konkurso dalyviais, William automatiškai tapo sukalbamesnis ir ne toks žvėriškai atšiaurus, tačiau ne tiek, kad leistų kam nors priartėti. Taip, jo santykis su Margo šiek tiek pasikeitė, nes vienaip ar kitaip jis ją matė kur kas dažniau, nei pats norėtų. Jie bendravo palyginti normaliai, tačiau įtampa vis tiek buvo juntama. Kad ir koks iš šono malonus jų bendravimas galėjo pasirodyti, vyro žvilgsnis vis dar buvo atšiaurus ir tarsi perspėjo, jog Margo negalinti galvoti, kad taip bus visą laiką. Taip, jis vieną kartą šyptelėjo, išgirdęs jos juokelį ir bendravo su ja tiek, kiek reikalavo darbas, tačiau tai buvo viskas. Jei būtų galėjęs, būtų visai sumažinęs tarp judviejų bendravimą, kadangi Jason puikiai žinojo, jog su dažnesniu bendravimu jis jau jai didesnę trauką. Jau ir taip ją buvo gana sudėtinga paneigti ir tai jį erzino, dar labiau pabloginti situacijos jis nenorėjo.
Šį vakarą didžioji dalis iškritusių ir vis dar esančių projekte dalyvių buvo klube, kurį paruošė Thomas kaip „after party“ zoną. Tai sužinojusi Eva tiesiog įsiveržė į William loftą miesto centre, sukinėdamasi aplink visą erdvę it vijurkas.
- Kodėl tu neapsirengęs? Greičiau, mes turime važiuoti į tą klubą, - cyptelėjusi mergina ėmė mėtyti į šonus drabužius, kurie jai atrodė netinkami, o vyras stovėjo ir valgė savo dribsnius, atsirėmęs į durų staktą.
- Eva, aš nesakiau, jog važiuosiu tenai. Manęs laukia daug darbo, rytoj video konferencija su Japonija. – burbtelėjęs William įsidėjo pilną šaukštą į burną ir vos atsiduso. Per ją jam reikės tvarkyti visą spintą.
- Aš nenoriu nieko girdėti. Bryan nuvažiavo ten su Amber, o aš neturiu su kuo nuvažiuoti. Turi mane palydėti. Jay – jay, prašau. – sudėjusi rankas it melstųsi Eva atsisuko į William ir patempė lūpą, tuo pačiu nutaisydama šuniuko akis. Suurzgęs vyras nežymiai pavartė akis. Pirmiausia tai niekas, kartoju, niekas negalėjo jo vadinti „Jay-jay“, tiktai sesuo. Kitas dalykas – ji puikiai žinojo, jog jos šuniuko akims neįmanoma atsispirti.
Į klubą William įžengė tada, kai visi jau šėlo pagal Margo muzikos ritmą. Vesdamasis į parankę įsikabinusią Evą jis vos žvilgtelėjo į ją, plačiau šyptelėdamas. Ji atrodė it mažas vaikas, nuvykęs į Disneyland‘ą. Parodžiusi eilę dantų mergina griebė vyrą už rankos ir nusitempė jį į šokių aikštelę, priversdama jį šiek tiek pajudėti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 21:31

Margo jau nuo šešiolikos žinojo ko nori iš gyvenimo - savo kuriama muzika paliesti, kiekvieno beklausančio jos, sielą. Ji norėjo savotiškai padėti žmonėms kasdieniniame gyvenime: per vargą, per džiaugsmą. Ji norėjo priversti verkti, juoktis, išgyventi kiekvieną žmogišką akimirką. Ji norėjo, kad jos muziką jaustų visa esybe, lyg suprasdami tą emociją, kurią kiekvienas galėtų pritaikyti sau. Ir tas begalinis troškimas pamažu pildėsi. Atmerkus akis ir išvydusi kartu su ja beošiančią publiką, moteris žvilgtelėjo į Marcus, kuris sinchroniškai su ja iškėlė rankas viršun, prasidėjus antrai dainos pusei. Absoliučiai įsijautę į ritmą abu draugai šokinėjo kartu su publika, gestikuliuodami ore rankomis. Reyes nustojo šokti tik tada, kai Marcus norėjo su ja nusifotografuoti savo "Instagram" paskyrai. Išsišiepus iki ausų ši apsikabino draugą abiem rankom, pozuodama, o po to toliau tęsė šokimą kartu su publika. Ritmui vėl kiek aprimus, pirmosios dvi eilės ištiesė rankas link moters, kurias ši paspaudė nusišypsodama. Tas jausmas buvo surealus. Margo apskritai stebino toks kiekis dėmesio nuo pirmo pasirodymo televizijos ekranuose. Buvo keista, kai ją atpažino gatvėje ir norėdavo nusifotografuoti arba jos autografo. Juk vos prieš keletą savaičių ji pati buvo jų kailyje. Kaip viena diena galėjo visam laikui pakeisti tavo gyvenimą...
Dainai einant į pabaigą ir besigirdint dainuojamiems "You're safe from harm" žodžiams, Margo žvilgsnis užkliuvo už į minios vidurį įsiveržusios poros. Pirma mintis: kokio velnio net per laisvas dienas ji turėjo jį matyti? Antra - kokio velnio jo buvimas šalia ją taip stipriai veikė? Ir galiausiai: kas per kekšė šoko kartu su juo? Ar ji ne per jauna? Susipratusi, kad jos mintys buvo pernelyg pozesyvios ir apskritai netinkamos, kadangi juos siejo viso labo dalykiški santykiai, nepaisant tos sumautos traukos, Margo privertė save nusukti žvilgsnį kitur ir pabaigti šokti kartu su Marcus. Dainai pasikeitus į sekančią, moteris apsikabino draugą su juo palinguodama į šonus, o šis tik dar kartą priminė, kad visiems reikėjo balsuoti jos numeriu. Nulipusi nuo scenos, Reyes prisijungė prie savo draugų ir iš karto išgėrė pora tekilos šotų, bandydama apraminti viduje staiga sukilusį graužiantį jausmą. What the hell? Jos žvilgsnis pats nenorom, lyg norėtų specialiai ją pakankinti, vis užgaudydavo bešokančio William figūrą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 22:03

Jis atkreipė dėmesį į ant scenos šokančią moterišką figūrą bei Marcus. Tas vyras dažnai apsilankydavo repeticijoje, kadangi ieškodavo naujų talentų, kurie pagyvintų jo muziką, o Margo pasitaikė jo kelyje pačiu laiku. Taip, jų bendravimas buvo tikrai labai šiltas, tačiau William nusprendė tai ignoruoti. Jam neturėjo rūpėti, su kuo ir kaip moteris bendrauja, todėl labai greitai įkyrios mintys dingo iš jo galvos. Pliusas tas, kad vyras niekada nesisavindavo moters, kuri nėra jo. Jis puikiai suprato, kaip iš šono tai turėtų atrodyti, o elgtis kaip visiškam kvailiui nesinorėjo. Be to, jis sau tiek kartų prisižadėjo nesivelti į santykius, kad tai tapo jo savotišku gyvenimo moto, kurį pavyko sėkmingai vykdyti. Taip, Margo buvo daili ir kvapą gniaužianti moteris. William būtų visiškas kvailys, jei sakytų, jog jos nenori, tačiau jei reiktų rinktis – ar apsaugoti save nuo skausmo, ar veltis į kažkokius neaiškius santykius, kurių ateitis būtų labai miglota – jis nė nesvarstydamas rinktųsi pirmąjį variantą.
- Nagi, Jay-jay, pajudėk. Juk nesi toks senas. – šūktelėjusi Eva trypė šokių aikštelėje taip, jog keli tipai tik ir gviešėsi jos dėmesio, tačiau vos tiktai išvydę William žvilgsnį, tų užmačių iškart atsisakydavo. Sesuo buvo septyniolikos metų. Tokio paties amžiaus, kokio buvo ir jis, kai beprotiškai įsimylėjo ir padarė didžiausią klaidą savo gyvenime, už kurią sumokėjo vienuolika metų laisvės atėmimo. Žinoma, Evai tas tikrai negrėsė, tačiau jis nenorėjo, jog sulaukusi tokio pat amžiaus ji suprastų, ką reiškia, kai tavo širdis skyla į mažiausius gabalėlius ir jos vietoje įsiviešpatauja tamsa. Taip, jis jos tikrai neapsaugos nuo visko ir jai tikrai reikės patirti meilę, tačiau ne dabar. Dabar dar buvo per anksti.
Kreivai vyptelėjęs, kai išgirdo sesers repliką, Jason apsuko ją aplink savo ašį, o vėliau prisitraukęs arčiau kilstelėjo ją nuo žemės bei apsuko ratu. Mergina, būdama maža, tiktai to ir teprašydavo iš jo. Turbūt niekas nesipasikeitė, nes net ir dabar ji cyptelėjo iš pasitenkinimo ir laikydamasi už William pečių, trumpam užsimerkė, pasinerdama į muzikos ritmą. Tiktai, kai pajautė po kojomis tvirtą pagrindą, atsimerkė, žibančių akių žvilgsnį nukreipdama į vyrą.
- Gerai, tu laimėjai. Nueisiu iki baro...nežiūrėk taip, pasiimsiu apelsinų sulčių. Žinau, jog tėvas man duotų pylos, jei nuspręsčiau nusigerti jo bare. – burbtelėjusi mergina vos pavartė akis ir nutaisė velnių priėdusį šypsnį.
- Tu negali nusigerti jo bare, tačiau savo bare aš tau leidžiu pasiimti vieną alaus, - tarstelėjęs, taip leisdamas suprasti, jog šitas baras taip pat dalinai priklausė William, šyptelėjo bei trumpai priglaudė lūpas prie sesers kaktos.
- Ačiū. Žinai, jog esi pats geriausias. – pasistiebusi Eva trumpai pakštelėjo į Jason skruostą bei šyptelėjusi pasileido baro link. Jos spalvota suknelė išsiskyrė iš klubo merginų, kadangi ji vienintelė vis dar atspindėjo jos mergaitiškumą. Nenutraukdamas žvilgsnio nuo sesers, vyras išsitraukė iš kišenės vibruojantį telefoną bei atsiliepė į Thomas skambutį. Paėjęs kiek tolėliau, tačiau ne tiek, jog negalėtų stebėti Evos, jis pasikalbėjo su patėviu apie vakarėlį ir tolimesnius planus, susijusius su konkursu.
- Labas, Martinai. Du alaus. – klestelėjusi ant baro kėdės mergina tuo tarpu persibraukė ranka per ilgus kaštoninius plaukus, kurie siekė liemenį bei ėmė šnekučiuotis su barmenu. Eva jau ne pirmą kartą jį matė, kadangi jis buvo bene lojaliausias Murray šeimos darbuotojas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 22:39

Margo nežinojo kodėl ją taip veikė faktas, kad William į klubą atsivedė už save per pus jaunesnę merginą ir kodėl su ja taip mielai bendravo. Margo, tiek laiko atkentėjusi jo atšiaurų bendravimą, kuriam net nereikėjo prasidėti, kad būtų juntamas nuo vyro sklindantis šaltis, dabar stebėjo visiškai kitą žmogų. Visiškai priešingą versiją to vyro, kurį jai teko regėti bene kiekvieną dieną. Ir tai ją siutino. Ar tai buvo kalta trauka, kurią moteris jautė kiekvieną kartą stovėdama šalia Murray arčiau nei per du metrus, ar tai jos ugningas charakteris, ar tekila jos kraujyje, nors ji nebuvo girta, greičiau jau atsipalaidavus. Tik kodėl ji nė velnio taip nesijautė ir brunetei norėjosi ką nors nudaužti? Kodėl jos viduje sukilo nemaloni emocija, kuri skausmingai priminė pavydą? Juk ji neturėjo teisės pavydėti...Tik kodėl pavydėjo? Atsidusus Reyes išgėrė dar vieną stikliuką tekilos pastebėdama, kad porelė dingo iš šokių aikštelės. Galbūt jų nematant, visa ta emocijų banga viduje tiesiog nurims...
- M', nagi, dar vieną eilę šotų, - nutęsus Lara kumštelėjo draugę į pašonę, - nepalik manęs su vyrais, - nutaisius nekalto šunelio akis paprašė.
- Ne ne, man kuo puikiausiai užteks kokteilio, nes dar vienas stikliukas ir laikysi mano plaukus tualete, - prunkštelėjus, kadangi ryškiai perdėjo, tačiau to reikėjo, kad nubrėžtų ribą, atsakė, - Atleisk, Larita, teks tau nusigerti su vyrais, bet Teris tave parveš namo, ar ne, didžki? - paerzinus draugę, kuri taipogi dalyvavo projekte, tarstelėjo. Lara buvo nusižiūrėjusi Terį, o šis ją, tik jiedu niekaip nesugalvojo kaip vienas kitą užkalbinti ir tai pripažinti. Teris tik linktelėjo į Margo klausimą, pavartydamas akis nuo pačio banaliausio užtarimo, kas privertė Reyes susijuokti. Deja, ne ilgam, kadangi ponas dievulis nebuvo toks gailestingas, ir jaunoji William palydovė atsisėdo per vieną sėdynę toliau nei sėdėjo pati Reyes. Ją vėl suėmė tas sumautas jausmas viduje ir moteris net nepajautė kaip specialiai pavertė savo martinio taurę, kurios turinys išsiliejo ant Evos suknelės. Tik po akimirkos supratusi, kad padarė klaidą, Margo pernelyg skubotai ir entuziastingai atsiprašė merginos įduodama jai servetėlę. Eva tik šyptelėjo, kadangi neįtarė, kad tai buvo padaryta tyčia, o Margo paskubomis atsikėlė nuo savo kėdės. Jai reikėjo oro. Moteris net nežvilgtelėjo į merginos pusę, nenorėdama pamatyti William. Jo atšiaurus žvilgsnis ir taip ją sekiojo jam net nebūnant šalia. Greitu žingsniu nupėdino užpakalinių durų link ir išėjo į vėsų nakties orą, delnais pasiremdama į terasos turėklus. Margo, susiimk, kas tau daros.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 23:08

- Kaip vakarėlis? Ar viskas gerai? Taip ir maniau, jog Eva tave tenais nusitemps. Ji jau seniai buvo kur nors išėjusi. – Thomas balsas buvo atsipalaidavęs. Kadangi jį supo klasikinės muzikos garsai, William spėjo, jog šis namuose. Ana Elisabeth dievino šį muzikos stilių, todėl daugiausia Murray rezidencijoje skambėdavo būtent tokio pobūdžio melodijos. Aplamai, lyginant su Thomas, Jason motina atrodė pernelyg rami. Jie buvo visiškai skirtingi, tačiau taip papildė vienas kitą. Matomai tėvo charakterį Eva paveldėjo su kaupu, kadangi ji sukdavosi visur it vijurkas.
- Viskas gerai. Kol kas jokių incidentų nebuvo. Visi gerai leidžia laiką. Paprašysiu, jog Bryan parvežtų ją namo, nes šis jau ruošėsi važiuoti. – trumpai tarstelėjęs vyras iškėlė ranką į viršų, jog šį pastebėtų brolis. Bryan buvo vos keliais metais jaunesnis, tačiau tikra rakštis subinėj. Galbūt dėl to jie tiek daug ir pykosi. Vos pavartęs akis šis linktelėjo į William‘o pusę, tarsi sakydamas, jog tuoj prieis. Jo naujoji mergina, Amber, neatrodė dėl to labai patenkinta. Ji vaikiną savinosi ir netgi menkas dėmesio nukreipimas ją suerzindavo. Tai Jason‘ui atrodė ganėtinai absurdiška ir kvaila, tačiau dėl to jis nieko nesakė.
Baigęs pokalbį su patėviu vyras pasisveikino su broliu, retkarčiais vis užmesdamas akį į Evą. Kol prie jos niekas nelindo, tol jis jautėsi saugiai.
- Koks netikėtas įvykių posūkis. Ar ta patrakėlė vėl išsitempė pelkių valdovą į dienos šviesą? – sarkastiškai vyptelėjęs Bryan vis dėlto sukirto rankomis su William‘u, nors pokalbio pradžia nebuvo pati geriausia. Jis visada varžėsi su vyru dėl tėvų meilės ir būtent jam visada atrodė, jog Jason jos gauna daugiau, nors net nėra tikras jų vaikas.
- Nemalk šūdo. Parveši Evą namo? Turiu čia sutvarkyti kelis reikalus, jei jau atvažiavau. – burbtelėjęs jis atsisuko kaip tik tą akimirką, kai Margo paliko visą savo taurės turinį ant sesers suknelės. Matėsi, jog ši nustebusi ir nesupranta, kas vyksta, tačiau Jason galvoje jau susidarė kitoks vaizdas. Ar ji keršija jam per Evą? Nes toks elgesys būtų žemiau visko.
- Turbūt ją reikės pasiimti dabar, kad kokia kita čiučiundra jos neaplietų dar vienu gėrimu. – tarstelėjęs Bryan atsiduso ir patraukė kartu su William prie baro, kur jis nužvelgė seserį nuo galvos iki kojų.
- Kodėl taip spoksot? Man viskas gerai, nelaimingas atsitikimas ir tiek. – gūžtelėjusi pečiais Eva šyptelėjo ir vos gurkštelėjo savo alaus, su sausa servetėle pasivalydama suknelės kraštą, kuris vis dar buvo šlapias.
- Eime, nenuorama, parvešiu tave namo. – tarstelėjęs Bryan apsikabino seserį per pečius, trumpai pakštelėdamas į šios pakaušį, kai ši suraukė savo dailią nosytę nepatenkinta. Juk ji ką tik atvažiavo. Vis dėlto, žvilgtelėjusi į William suprato, jog geriau su broliais nesiginčyti, todėl atsisveikinusi su Jay-jay, mergina išėjo kartu su Bryan‘u bei Amber.
Tuo tarpu apsižvalgęs William gurkštelėjo savo alaus bei palikęs praktiškai pilną bokalą ant baro stalo, nusekė Margo pėdomis. Jei ji norėjo karo – gaus jį. Atlapojęs duris į terasą net ir prietemoje jis susirado moters siluetą. Jo žvilgsnis degino ją kiaurai, kai šis trinktelėjo durimis, taip leisdamas suprasti, jog ši ne viena.
- Jei tau taip nepatinku, nereikia savo įtūžio lieti ant mano sesers. Kas tau darosi? – sausai tarstelėjęs jis susidėjo rankas ant krūtinės, žvilgsnio nenuleisdamas nuo Margo. Vėlgi, jis nežinojo, ką labiau dabar jai norėtų padaryti – išdulkinti ar apšaukti. Kad ir kaip puikiai jis kontroliavo savo emocijas, su Eva susiję dalykai buvo šventas reikalas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 23:57

- Tai taip neteisinga, - papūtus lūpas Lara dramatiškai atsiduso ir pridėjo išorinę plaštakos dalį sau prie kaktos, - jokios meilės. Jokio palaikymo...Ech...- tęsdama savo šou susilaukė juoko iš visos penkių asmenų kompanijos, sėdėjusios apie barą, kuris užsirietė subtiliu puslankiu ir tęsėsi iki koridoriaus, vedančio į tualetus. Kompanija susidėjo iš dviejų merginų ir trijų vaikinų, tačiau visi jie jautėsi it šeima, nors realiai pažinojo vienas kitą mažiau nei pusmetį. Du vaikinai gyveno tame pačiame apartamentų komplekse ir buvo Margo kaimynai, vienas jų turėjo žmoną, o kitas buvo gėjus, tad santykiai galėjo būti tik draugiški, kas buvo labai gerai. Na, ir žinoma, Lara su Teriu, kurie su ja kartu dalyvavo projekte ir su kuriais moteris puikiai sutarė nuo pirmosios projekto dienos.
- Nereikia apsimetinėti ir mūsų apgaudinėti, pati žinai, kad nori viso šotų padėklo sau, - parodžius liežuvį Margo nestipriai stuktelėjo Laros pašonę nusijuokdama. Viskas tikrai būtų buvę sklandu, jeigu ne šalia atsisėdusi Eva. Kaip būtų gerai, jeigu Emilija mokėtų išjungti savo "padarau-tada pagalvoju" rėžimą. Jos gyvenimas tikrai palengvėtų šimtą kartų.
Kelis kartus įkvėpus vėsaus nakties oro, Margo apsidairė. Aplink buvo tamsu, terasą apšvietė tik menka apkarstytų lempučių šviesa. Čia buvo ganėtinai ramu, neskaitant iš baro girdimos muzikos ir juntamos boso vibracijos. Reyes jau spėjo įpusėti mintyse sau nuskaityti moralą, kuomet ją išgąsdino durų trinktelėjimas. Krūptelėjus tamsiaplaukė staigia apsisuko išvysdama William. Tai žinoma, kad jis turėjo tą incidentą pamatyti, kaip kitaip...Sesers. Margo pasijuto taip pat kvailai, kaip septintoje klasėje, kada jos tuometinė priešė Agata perskaitė gėdingą laišką, kurį ji buvo parašius patinkančiam berniukui per Valentino dieną. Bėda šioje situacijoje buvo tame, kad Reyes buvo išdidi moteris. Ne gana to, ji buvo karštakošė bei turėjo aštrų liežuvį, o prie to dar buvo galima pridėti ir tai, kad ji saugojosi nuo bet kokių emocijų, kurios galėjo kilti dėl vyriškosios lyties atstovų. Nieko nuostabaus, kad visa sumaištis ir minėtos savybės tiesiog susijungė į vieną krūvą ir moterį suėmė siutas.
- Kas man darosi? - stovėdama savoje vietoje perklausė, - teisingesnis klausimas būtų, kokio velnio nuo pat pirmos dienos tu bendrauji su manimi, lyg šnekėtum su siena, o ne su sušiktu žmogum? - uždavusi nei retorinį nei tiesioginį šiek tiek pakėlė toną, bet tai buvo pyktis labiau ant savęs nei kad ant William, nes moteris kuo puikiausiai suprato, kad pasikarščiavo su ta gėrimo situacija. Bet argi tą pripažins? - Ir koks skirtumas, kas man darosi? Tau mažiausiai tai turėtų rūpėti, - ramiau, tačiau taip pat įsiplieskusiai tarė, o po to nežymiai atsiduso. Ji tiesiog negalėjo sustabdyti jausmų savo viduje, kurie neleido jai mąstyti šaltai, - nežinau, kas man darosi. Ar tai privertė jaustis geriau? - giliau kvėpuodama išsakė savo tiradą, net nepajutusi kaip per pora žingsnių priartėjo prie vyro. Didesnis žingsnis ir to tarpo apskritai nebūtų likę, todėl nieko keisto, kad net įsiaudrinusi moteris pajautė tą pačią trauką, nors ir pykosi su William.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-07, 00:23

Vienintelis judviejų panašumas buvo tas, kad William, beveik taip pat, kaip kad Margo, pirmiau padarydavo, o tik paskui pagalvodavo apie savo veiksmų pasekmes. Žinoma, dabar jis taip nesielgia, kadangi jei taip darytų, kažin ar turėtų tokį sėkmingą verslą, išplėtotą Amerikoje bei dalyje Europos bei Azijos. Būdamas jaunesnis Jason, žinoma, tuo tikrai negalėjo pasigirti. Dar tik paauglys jis buvo didelis karštakošis bei per savo kvailą galvą įsiveldavo į gana keblias situacijas. Viena iš jų buvo būtent ta, kai šis užmušė Christopher. Tuo metu William negalvojo, jis tiesiog veikė autopilotu. Vos tiktai Lillian pasakė, ką šis jai padarė, nebuvo net minutės, kad Jason apgalvotų visą situaciją. Jis tiesiog susirado tą tipą ir be atvangos pradėjo jį daužyti. Turbūt paskutinę akimirką jis netgi pasiėmė netoliese gulėjusį akmenį. Esmė tame, jog morge jo veido tėvai neatpažino, taip jis buvo sumaitotas. Tik po kiek laiko William suvokė, ką iš tikrųjų padarė. Kalėjime buvo dar sudėtingiau, nei namuose – čia jis turėjo kelis artimus asmenis, kurie nuo jo nenusisuko net tada, kai šis nužudė žmogų. Jie visada jo išklausydavo, tačiau kalėjime tokio dalyko nebuvo. Tau tekdavo su savo paties sąžinės graužatimi susidurti akis į akį.
Perliedamas Margo lediniu žvilgsniu vyras stovėjo priešais ją, o jo akys neišdavė nieko, kas galėtų paliudyti, jog jis taip pat jaučia tą trauką, kai ši sumažino atstumą tarp jų. Jo lūpos susispaudė į vieną liniją, tačiau tai buvo vienintelis jo veide buvęs pasikeitimas. Vyras buvo ganėtinai smarkiai suirzęs, kadangi nebūtų patikėjęs ta pasakaite, jog moteris Evą apliejo netyčia. Jis jautė, jog kažkas negerai, o nuojauta jis niekada nesiskundė.
- Jei pačią pirmą dieną nebūtum vos man į galvą nesudaužiusi taurės, tada galbūt kalbėčiau kitaip. Ir jei nebūtum prie to paties pasiūliusi man užvažiuoti į nosį. Eva tau nieko blogo nepadarė. Jei nori lieti savo tulžį, tai jau geriau liek ant manęs. – vis dar taip pat šaltai tarstelėjęs William nuleido rankas prie savo šonų, taip tarsi neapsistatydamas sienomis, ką dažniausia mėgdavo daryti. Visgi, tai kažin ar buvo teisingas sprendimas, kadangi jis leido sau vėl pajusti tą trauką moteriai, kuri niekur nedingo. Tai sukėlė jo viduje dar didesnį susierzinimą ir...norą kažką pakeisti, kad ir kaip tai kvailai skambėtų. Jo žandikaulio linija išryškėjo, kai šis stipriau sukando dantis. Atrodė, jog jis ketina paleisti dar didesnę tiradą į Margo pusę po sekančių jos žodžių, tačiau to nebuvo. Vietoje to jis žengė žingsnį arčiau jos ir neleisdamas jai net apsvarstyti kitokio varianto, įsisiurbė į jos lūpas, vos palenkdamas galvą žemyn. Jo rankos it tvirčiausi gniaužtai susirakino ties moters liemeniu, viena ranka į kumštį sugniaužė suknelės medžiagą, atrodė, tarsi būtų galėjęs vienu judesiu ją nuplėšti velniop. Vyro lūpos aršiai okupavo Margo priklausančias, neleisdavo jai net deramai atsikvėpti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-07, 01:05

Margo buvo labai tvirta bei kantri moteris. Ją užgrūdino sunkus gyvenimas bei jos pasirinktas kelias tikslams pasiekti. Nuo mažosios maištininkės iki narkotikų prekeivių vadeivos merginos, tačiau ji niekuomet neprarado savo moteriško žavesio bei jautrumo. Tos dvi emocijos įvėlė ją į dar gilesnį "šūdą", todėl po Rodrigo, šias emocijas tamsiaplaukė tiesiog užrakino po devyniais užraktais. Pradėti gyvenimą iš pagrindų po tiek laiko, buvo labai sudėtinga, tuo labiau kitame žemyne. Moteriai vėl reikėjo kovoti dėl vietos po saule. Visa laimė, kad Margo kelyje vis pasimaišydavo žmonių, kurie praskaidrina jos varginančią kasdienybę: Chose su Margarita, brolis, draugai...Pamažu jos gyvenimas keitėsi į gerą pusę, tačiau Emilia niekuomet nenustojo žvalgytis pro petį, lyg visa tai bet kurią akimirką galėjo būti iš jos atimta.
- Juk sakiau, kad taurė nuslydo netyčia ir tai buvo burbėjimas, kurį pasakiau per garsiai, - atsakius tuo pačiu tonu perbėgo William veidą akimis, kadangi rega spėjo prisitaikyti prie apšvietimo stokos. Negi rimtai jis galvojo, kad ši kėsinosi jį sužeisti, kai ką tik buvo su juo susipažinus ir buvo Chose draugas, plius baro savininkas? Aišku, kad suvokė, bet tas vyras buvo toks pat principingas kaip ir ji pati. - Bet abu žinom, kad ir prieš tą įvykį nebuvo kitaip, - tarstelėjus Margo, perbraukė ranka per plaukus, leisdama kelioms sruogoms netvarkingai nukristi nuo kuodo žemyn. - Žinau, - patvirtinus jo žodžius išlaikė pakeltą toną visiškai bereikalingai, vis dar negalėdama kontroliuoti siuto ir traukos viename. Viskas buvo negerai. Ji jautė trauką vyrui, kuris elgėsi su ja kaip su objektu, o ne sau lygiu asmeniu. Jis tuo pačiu ją nepaaiškinamai traukė. Jis sujudino tiek laiko stūksojusias grandines apie jos jausmus. Tai buvo negerai. William buvo bėda. Ta pati bėda, kurios jai reikėjo vengti, kurios ši prisižadėjo vengti.
Stebėdama vyro kūno kalbą Margo laukė atsako į paskutinius savo žodžius. Patenkintas? Turbūt tas vyras niekada nebūna patenkintas. Jau besiruošusi apeiti Murray ir grįžti į klubą, moteris vietoj to, kad žengtų į priekį, žengė žingsnį atgal, lyg taip nuo artėjančių jo silueto apsigintų. To, kas nutiko po to, ji visiškai nesitikėjo.  Jie riejosi it katė su pele, o dabar jis ją bučiavo...Vedama instinktų Margo atrėmė delnus į William krūtinę priešindamasi kontaktui, tačiau nepakankamai stipriai, kad vyras tą pajustų, kadangi jos kūnas net nesistengė jo atstumti. Vos pakilus Margo suknelei, kuomet nugaros dalis, ties liemeniu, buvo suimta į kumštį, moteris pasidavė savo kūnui ir atpalaidavus įtemptus raumenis, atsakė į Murray bučinį. Vienos rankos pirštai pakilo jo krūtine aukštyn ir pasiliko ties žandikauliu, kita ranka apsivijo jo kaklą. Tai nebuvo romantiškas bučinys. Tai buvo žvėriškos aistros kova dėl dominacijos, kurios metu nebuvo kada kvėpuoti ar mąstyti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-07, 22:18

- Tau reiktų smarkiai pagalvoti ar kartais burbi prie tinkamo asmens. Kitą kartą toks burbėjimas gali kainuoti ne vien tiktai darbą, - tarstelėjęs William negalvojo, jog moteris galėtų taip prisišnekėti, kad kas nors norėtų ją patasyti už plaukų ar dar blogiau, tačiau su jos charakteriu niekada negalėjai žinoti, ką ir kam ši galėtų pasakyti. Jau spėjo apie Margo susidaryti tam tikrą nuomonę ir vyras suprato, jog ši nesileis įžeidinėjama ar tuo labiau neleis, kad jai kas nors vadovautų. Tokios asmenybės dažniausia prisiverda labai daug nemalonumų arba atvirkščiai – užkopia karjeros laiptais. Niekada nebūna to aukso viduriuko.
William jau ilgą laiko tarpą nesielgė su moterimis...gražiai. Taip, jam tai tikrai nepridėjo papildomų karmos taškų, bet matyt, kuo šiurkščiau ir nemaloniau jis elgėsi, tuo labiau joms tai patiko. Keista, tiesa? Turbūt būtų radęs bent jau kelias merginos čia, šiame bare, kurios trumpam prarastų kalbos dovaną vien dėl to, jog vyras elgėsi šaltai. Kažkodėl visos moterys turėjo silpnybę tokiam tipažui, galbūt dėl to, jog dauguma iš jų manė, jog būtent dėl jų jis galėtų pasikeisti. Jason nemanė, jog galėtų dėl moters keistis. Be to, būnant tokio amžiaus labai sudėtinga pakeisti savo nuostatas, požiūrį bei vertybes. Tiesa, jo vertybės buvo gana tipiškos – šeima ir santykiai, tačiau abiejų jau ilgą laiką nepalaikė. Su moterimis santykių William nekūrė dėl praeities įvykių, o su šeima bendravo šaltai ir labai retai, kadangi jis nenorėjo, jog jie kištųsi į jo gyvenimą, nors jie tiesiog norėjo padėti išlipti iš tos duobės, kurioje jis buvo.
Jo lūpos aršiai gviešėsi Margo priklausančių. Nė pats nejausdamas ji žengė dar kelis žingsnius atbulomis, jog šios kūnas atsiremtų į terasos turėklus, o jo antroji ranka taip pat sugniaužė suknelės medžiagą ties liemeniu, tarsi tikrai norėtų ją perplėšti pusiau. Nors atrodė, jog William stovi arti moters, kad ir koks aistringas bučinys bebūtų, vis tiek buvo galima jausti, jog šio kūnas nepilnai glaudžiasi prie šios, tarsi išlaikydamas menką atstumą. Matyt, jo protas vis dar kovojo, priešindamas tokiam scenarijui. Jis galiausia nugalėjo, kai vyras pajautė Margo pirštus prisiliečiant prie jo veido. Jis atsitraukė, tarsi tas gestas būtų jam nemalonus. Tiesa ta, kad jis retai leisdavo moterims prie jo prisiliesti. Dažniausia sekso metu jis arba laikydavo jų rankas virš galvos. Jis turbūt galėjo suskaičiuoti ant rankos pirštų, su keliomis moterimis aplamai bučiavosi, nes nors ir turėjo daug vienos nakties nuotykių, ne visos turėdavo teisę į bučinius. Taip, tai buvo jo keistos taisyklės, bet taip jis palaikydavo atstumą ir neprisirišdavo.
- Eik, kol abu nepadarėm klaidos. – sausai tarstelėjęs kiek žemesniu balso tonu William giliau įkvėpė, kadangi plaučiams po tokio įnirtingo bučinio trūko oro.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Naktinis klubas "lux"-
Jump to: