Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Family is the most important thing, but also... they can start tu killing you softly

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
SI

REPUTATIONS :
61

CREDIT :
mad_gangsta/BLØØDXSTAIN

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-07, 14:58Lucios mama yra sena ir galinga ragana, kuri susidėjo su paprastu žmogumi. Ji visada norėjo, kad visa jos šeima taptų tokia pat kaip ir ji. Ji norėjo, kad Damon vardas būtų žinomas kaip stiprių raganių šeimą. Savo demonui ji prižadėjo, kad visi šeimos nariai parduos savo sielas jam, tačiau viskas vyko ne taip, kaip buvo planuota. Lucios tėvas pakluso žmonos valiai ir po mergaitės gimimo mats pardavė savo sielą. Po to atėjo ir brolio eilė, o štai Liucija... Liucija buvo kiek kitokia. Ji nuo mažų dienų nešiojosi keistą tamsą savyje, kuri ją baugindavo ir kai atėjo laika parduoti savo sielą... ji tiesiog pabėgo. Išvyko į kitą miestą ir dingo, tačiau ji nežinojo, jog jos šeima ją persekios, ji nežinojo, kad ir demonas vienas dieną pastos jos kelią.
Dabar ieškoma itin pikta mama, tėvas ir vyresnysis brolis bei demonas, kurie norėtų ją priversti tapti tuo, kuo šiai ir buvo "lemta" tapti.
Visa detalesnė info pm. Dėl viso kito galima susitarti.

Jis nebuvo žmogus. Tiek fiziškai, tiek emociškai, tačiau jis visada ieškojo kažko, kas galėtų jį pakeisti, nors jis ir nepripažino to... kad nori pasikeisti. Jis niekino savo poelgius, tačiau slapta, kažkur giliai širdyje dėl jų gailėjosi. Jam reikėjo žmogaus, kuris jį priimtų tokį, koks jis yra. Jam reikėjo žmogaus, kuris juo rūpintųsi ir mylėtų nuoširdžia ir beribe meile ir tada jis sutiko Luciją. Paprastą žmonių merginą, kurią jis prisileido per daug arti ir suprato, kad dabar ją praradęs praras ir visą jamę u-gimusį menką gėrė.
Ieškomas vaikinas/vyras su tvirtu charakteriu ir tikrai ne auksinis. Dėl veido nuspręsime kartu per pm, dėl visos detalesnės istorijos - irgi. Svarbu, kad jis būtų ne žmogus.


We're burning with the stars, We shine so bright Like Jupiter and Mars, We own the night. Keep running with the fires, This time is ours We're destined through the clouds. Something in the air makes me feel so good tonight. Release the energy and take it for a ride. Make it in a run speed, pushing it to the edge. I am supernova and tonight I wanna forget.

Back to top Go down
View user profile
 
Family is the most important thing, but also... they can start tu killing you softly
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» He's got everything... but one thing...
» The Twice and Future Thing (AKOW)
» songs about family?
» Family will come and go
» Kam Kam's family pendant?!

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Skelbimai-
Post new topic   Reply to topicJump to: