Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Virtuvė ir valgomasis

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

2017-11-05, 16:09

Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-11-07, 17:02

Susitarusi susitikt su viena pažįstama ragana, Zatanna niekur neskubėdama atvyko į sutartą vietą. Dar likus geram pusvalandžiui moteris jau stovėjo virtuvėje, tad supratusi, jog turi kiek per daug laiko, tamsiaplaukė prižingsniavo prie arbatinuko nusprendusi pasidaryt puodelį kavos. Įsitaisiusi ant vienos iš kėdžių, Zatanna susikėlusi koją ant kojos paėmė puodelį į ranką bei lėtai gurkštelėjo ką tik padaryto gėrimo. Pasirodė gerokai per anksti, tačiau neapkentė vėluojančių žmonių ir jautė, jog šis kartas bus neišimtis, kai ragana, su kuria buvo susitarusi pasimatyti, nebus punktuali. Gurkšnodama kavą, Zatanna abejingai dairėsi po kambarį per daug nesitikėdama išvysti ką nors ateinant. Iš esmės, tai po tiek daug metų jos jau niekas nebestebino, tačiau nesiruošė laukti per ilgai ir pasišalinti, vos tik praeis kelios minutės po susitikimo laiko. Hoek pakankamai pasitikėjo savimi ir brangino dalinamą laiką, todėl nesiruošė jo skirti vėluojantiems žmonėms. Ir iš esmės taip darė visą gyvenimą.
Netrukus suskambus moters telefonui, Zatanna žvilgtelėjo į ekraną ir tik piktai pavartė akis.
-Žinoma, kad nepasirodysi..-tyliai sumurmėjo panosėj perskaičiusi raganos atsiprašymą ir mėginimą susitarti dėl kito susitikimo. Nieko neatsakiusi Hoek tiesiog padėjo telefoną ant stalo ir užsivertė puodelį pabaigdama paskutinius gurkšnius. 
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-11-07, 17:33

Kurį laiką vyras blaškėsi tarp neutralios ir blogio pusės, negalėdamas nuspręsti, kuo norintis būti. Bet suvokdamas aiškų faktą, jog nebeturintis ko daugiau prarasti, nusprendė atsiduoti blogiui; padėti jam plėstis ir skverbtis į bejėgių žmonių mintis, taip juose sėti baimę, bei abejonę. Iš dalies, Brewer tai patiko, tad neilgai trukus - visiškai užsimiršo praeities nuoskaudas ir kardinaliai pasikeitė.
Ši diena nebuvo išskirtinė, pasisotinęs, Judas nusprendė grįžti į hell palace, vildamasis, jog galės pasidaryti puodelį kavos, bei pasimėgauti raminančia vienatve. Įėjęs į virtuvę, vampyras dorai neatkreipė į sėdinčią merginą dėmesio, tad praėjęs pro šalį, tiesiu taikiniu nukulniavo prie arbatinuko, taip užsikaisdamas vandens ir į puodelį susidėdamas reikiamus produktus, jau norėjo patraukti ant foteliukų, tačiau paskutinę akimirką, sugalvojo užkalbinti, čia sėdinčia, į vampyrą atsukusią nugarą, merginą. Tad priėjęs kiek arčiau, kiek pasitikinčiai vyptelėjo,- Gal norėtum dar vieną puodelį kavos išgerti su manimi,- paklausia, kuomet pamažu atsisukusi rudaplaukė, privertė Judas visiškai suakmenėti. Tai nesąmonė. Tai negalėjo būti ji, tiesiog protu nepaaiškinama.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-11-07, 19:55

Pabaigusi puodelį su kava, Zatanna jau ruošėsi išeiti, tačiau netrukus išgirdo žingsnius į virtuvę. Pamaniusi, jog galbūt sutiks ką nors pažįstamo, moteris pasiliko sėdėti ant kėdės, bet atgal neatsisuko. Netrukus išgirstas balsas privertė Hoek sustingti. Praėjo per daug metų, jog ji būtų patikėjusi tuo, kas jai pirmiausiai šovė į galvą išgirdus tą balsą. Tačiau visgi, atsiminimai užplūdo moters galvą ir dėl to ji trumpam buvo užblaškyta. Išvijusi vyrą iš savo minčių, Zatanna atsisuko į užkalbinusį vaikiną ir kaip tik stojosi nuo kėdės, kai netrukus galutinai gavo šoką. Iškritęs iš rankų ir ant žemės suskilęs puodelis puikiai įrodė tai, kokia moteris buvo sutrikusi. Gyvendama tiek metų Zatanna manė, jog niekas nebegali jos nustebinti ar išgąsdinti, bet po velniais, dabar ji buvo daugiau nei išsigandusi. Tūkstančiai emocijų ir įvairiausių jausmų siautėjo Hoek viduje ir jai nepavyko to nuslėpti. Drebančios rankos ir kūnas, išpūstos akys ir negalinti iš vietos pajudėti moteris puikiai parodė, jog negali patikėti tuo, ką mato priešais save.
-Ne... Tai neįmanoma....-lėtai papurtė galvą stebėdama priešais stovėjusio vyro veidą. Akys nagrinėjo kiekvieną jo veido detalę lyg bandydamos pastebėti ką nors, kas išduotų, jog tai ne jis. -Juk tu..-dar bandė kažką išlementi, tačiau netrukus pajuto, kaip gerklėj užstrigo gumulas nebeleidžiantis Zatannai pasakyti nei žodžio. Kurį laiką dar tiesiog stovėjo spoksodama į vyrą. Galva sprogo nuo tūkstančio minčių, bet pagaliau įsidrąsinusi Hoek žengė kelis žingsnius arčiau Judas ir atsargiai bei švelniai uždėjo ranką jam ant skruosto mėgindama suvokti, ar apskritai liečia tikrą ir gyvą žmogų. Galbūt jai tiesiog galutinai pasimaišė? 
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-11-08, 21:46

Judas jautėsi lygiai toks pat pasimetęs, kaip ir pati Zatanna; ant žemės krentantis puodelis, bei sudūždamas į galybę šukių, akimirkai išsklaidė tylą, kuri kurtino labiau, nei garsiausias spiegimas. Atrodė, jog moteris tarsi nė nepasikeitė. Veido bruožai buvo nė nepasikeitę, nė mažiausios raukšlelės, kurių pagal viską - turėjo būti daugiau, nei daugiau. Tiksliau, Hoek aplamai nebeturėjo vaikščioti ant šios žemės. Staiga mintyse išniro prisiminimas iš to vakaro, kuomet buvo užpultas vampyro. Galbūt ir ją užpuolė..? Brewer buvo toks pasimetęs, jog rodės prarado kalbos dovaną, ir nieko, apart pasimetusio žvilgsnio - jis nesugebėjo padaryti,- Aš.. Tu..,- išspaudęs vos du žodžius, kurie aplamai jokios reikšmės nesudarė, tik lygiai taip pat papurtė galvą kaip ir žmona.. O gal tiksliau sakant - buvusi žmona..? Viskas taip išsimėtė į visas puses, jog vampyras tiesiog norėjo skradžiai žemę prasmegti, bet vos Zatannai prilietus vyro skruostą, atrodė, jog visiškai ištirpo kaip vasarą vaniliniai ledai,- Aš atsiprašau..,- tarstelėjo, tarsi mėgindamas atpirkti kaltę už tai, jog visus tuos tūkstantį penkis šimtus metų - tylėjo. Jog leido galvoti, kad pastarasis mirė. Jog leido šiai lieti skaudžias ašaras diena iš dienos, Adam turėjo būti šalia, turėjo neleisti jai palūžti. Deja, jis tik sugebėjo stebėti ją iš šalies - tik taip galėjo žmoną apsaugoti nuo paties savęs.
Savo ranką švelniai priglaudė prie rudaplaukės rankos, taip nuleisdamas šiek tiek savo galvą žemiau..
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-11-09, 20:54

Daugelis žmonių, kuriuos kada nors buvo sutikusi Zatanna, šią moterį buvo praminę žiauriausia ragana pasaulyje. Hoek nekentė žmonių, kartais nužudydavo ką nors be jokios priežasties, o ir su dauguma kitų antgamtinių būtybių ji elgėsi kaip su tuščia vieta. Pagarbos nejautė netgi kitoms savo rasės atstovėms ir iš esmės gražiai elgėsi tik su kai kuriais demonais. Tačiau dabar, pamačiusi čia vyrą, kurio manė daugiau niekada gyvenime nebepamatysianti, Zatanna visiškai suskydo. Moters kūnas vis dar drebėjo, o akyse ėmėsi kauptis ašaros. AŠAROS. Hoek jau ištisus kelis šimtus metų nežinojo ką reiškia verkti. Tačiau dabar nesugebėjo susivaldyti. Išgirdusi Judas atsiprašymą, Zatanna praktiškai nesureagavo. Išties dabar nė nežinojo kaip turėtų elgtis - ar pulti jam į glėbį ar vožti antausį už tai, jog per tiek laiko būdamas gyvas jis taip ir nebepasirodė. Moters viduje buvo susimaišę begalė emocijų ir Hoek nebežinojo kaip elgtis ar ką jam sakyti. Patraukusi ranką nuo vyro, Zatanna žengė kelis žingsnius atgal.
-Ne... Mano vyras nebūtų taip pasielgęs. Jis nebūtų leidęs man kentėt manant, jog praradau ne tik dukrą, bet ir jį...-dabar jau būdama akivaizdžioj neigimo fazėj, Hoek stipriai papurtė galvą. Užgniaužusi kvapą dar bandė sulaikyt besiveržiančias ašaras, bet jos nebeklausė moters paliepimų ir ėmė riedėt kaip pupos. -Kaip tu išvis gali būti gyvas?-vis dar nesuprasdama esmės, Zatanna įsmeigė jau akivaizdžiai įsiutusį žvilgsnį į priešais buvusį Judą.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Virtuvė ir valgomasis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: