Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Skelbimų lenta

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

2017-11-05, 16:05

Hell palace yra prieinama tik trims rasėms: demonams, raganoms ir vampyrams. Kitų rasių atstovams ši vieta yra nematoma, todėl jie nesužinos kas čia yra rašoma ar rpginama. Turėkit omeny, kad jei norėsit pakankinti kokį dievą, angelą ar vilkolakį, nesitemptumėte jo čia, nes jam įeiti nepavyks. Taip pat šios vietos nemato žmonės ir unikalios būtybės, tad organizuojant įvairiausias pasalas, galima jaustis saugiai.


Misijos

Vardas pavardė, kam yra skirta misija

Kol kas misijų nėra.Naujienos

• Sukurtas gėrimas skirtas žmonėms neprarasti atminties, net jei ją bando ištrinti dievai. Kol kas gėrimo yra sukurtas tik prototipas ir norint jo gauti išbandymams, kreiptis į Balthazar.Hierarchija

Tamsiosios pusės rasės yra skirstomos į tris lygmenis:

I lygmuo - demonai

Aukščiausioji grandis, organizuojanti visus pagrindinius užpuolimus. Balthazar yra viršiausias tamsioje pusėje. Po to seka jo vaikai: Barbara ir Darren. Barbara yra atsakinga už vampyrus, o Darren - už raganas, todėl pagrinde jie tvarkosi su šiomis rasėmis, tačiau jeigu nepavyksta, tuomet įsikiša ir Balthazar. Kiti demonai nedalyvauja pasaulio užgrobime.

II lygmuo - raganos

Raganų atstovas yra Darren. Pati viršiausia ragana yra Glenda, jos galima prašyti betkokios pagalbos su magija, nes tai pirmoji ragana kuri ir išrado burtų meną. Visi kiti raganiai turi priklausyti tam tikram demonui, kuris juos ir sukūrė.  Pradžioj tai turėtų būti Balthazar ir Darren, o paskui atsiradus daugiau demonų, paįvairinsim raganų savininkus. Vasalai privalo paklūsti savo demono įsakymams, bet realiai raganiai nėra tokie suvaržyti, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Jie tik turi tam tikrų pareigų savo demonams, bet taip yra laisvos ir galingos asmenybės.

III lygmuo - vampyrai

Vampyrai yra žemiausioji grandis. Nors jie buvo sukurti kaip demonų kariai šiam nesibaigiančiame kare, per klaidą virusas komplikavosi ir rezultatas nebuvo toks koks tikėtąsi. Todėl vampyrų kūrėja Barbara iš visų jėgų bando pažaboti šią rasę. Tam buvo sukurti du vampyrai dvyniai: Rebecca ir Benjamin. Šiems Balthazar suteikė ypatingas galias: Rebeccai valdyti ugnį, o Benjamin - ledą. Iš vampyrų šie dvyniai yra stipriausi ir verbuoja į savo klaną naujus narius. Realiai ką prisidirba vampyrai, pirmiausia sužino dvyniai Chambers, paskui informuoja Barbarą, o galiausiai viską sužino Balthazar. Vampyrai, kurie priklauso Chambers klanui, privalo vykdyti jų įsakymus.

Back to top Go down
 
Skelbimų lenta
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: