Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Vilkolakiai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2017-11-05, 13:54

werewolfs
Maybe the wolf is in love with the moon and each month it cries for a love it will never touch.

Paskirtis:
Šie sutvėrimai buvo sukurti pirmojo į žemę atsiųsto dievo, Lazarus. Kai žemėje įsisiautėjo Baltazar kurdamas vampyrus, dievas pasitelkė užkratą ir mėnulį, tam jog sukurtų amžinus vampyrų priešus- vilkolakius. Jie nėra patys pikčiausi sutvėrimai, bet priklauso gėrio pusei ir iš šios pusės yra patys agresyviausi.

Fizinės savybės:
Vilkolakis - pusiau žmogus, pusiau vilkas. Kuo jis skiriasi nuo paprastojo mirtingojo? Vilkolakis visais atvejais yra pranašesnis už žmogų: greitesnis, stipresnis, aštresnių visų penkių pojūčių - tiek vilkiškame, tiek žmogiškajame pavidale. Lyginant fizines savybes skirtinguose vilkolakio pavidaluose, tai labiausiai išsiskiria tikroji vilkolakio forma. Pavirtęs žvėrimi vilkolakis tampa itin agresyvus, jo jėgos išauga dešimteriopai, savo nasrais lengvai galėtų sutrumpinti kaulus. Pakitus pavidalui, vilkolakis gali išvystyti itin didelį greitį. Šis padaras taip pat turi regeneruojančių savybių, todėl jis gyja žymiai greičiau už paprastą žmogų. Sunkiai sužalotas vilkolakis atvirsta į žmogaus pavidalą ir jame išbūna kol sugyja. Vilkolakio pavidale asmuo negeba kalbėti, tik urgzti ir kaukti vilko balsu. Tarpusavyje vilkolakiai bendrauja mintimis.

Pavidalas:
Žmogiškasis vilkolakio pavidalas labai nedaug skiriasi nuo įprasto žmogaus - vilkolakiai ramybės būsenoje turi itin gerą fizinę formą, jų kaulai būna kiek stambesni, o raumenys geriau išvystyti. Tačiau pabaisos pavidalas smarkiai skiriasi nuo žmogiškojo. Tai yra vos ne dvigubai didesnis padaras, aukso geltumo akimis, vilko nasrais, žmogaus, tačiau gaurais apaugusiu kūnu, didele vilkiška uodega. Jis bėgioja keturiomis, o vaikščioti gali ir ant dviejų kojų. Vilkolakis savo tikrajame pavidale visiškai neprimena žmogaus, tai didžiulis vilkas. Patelės nuo patinų skiriasi tik dydžiu. Per pilnatį vilkolakiai neturi pasirinkimo, užkratas padaro savo ir jie pasiverčia į vilką, tačiau nėra visiškai nesivaldantys ir ištroškę kraujo.

Gyvenimo trukmė:
Vilkolakiai dėl turimų antgamtinių sugebėjimų natūralu, kad sensta kitaip. T.y. lėčiau. Turintys savyje geną, kuris greitai išgydo bet kokius sužalojimus, patys fiziškai sensta labai lėtai ir dėl to gyvenimo trukmė tampa labai ilga. Vilkolakiai gali gyventi kelis ir daugiau šimtų metų.

Pozicijos gaujoje:
Su metais ateina branda, įgūdžių bei talento pagalba kiekvienas vilkolakis gali puikiai įvaldyti savo gautas galias.
Gaujos Alfa - stipriausias, ištvermingiausias, greičiausias vilkas naktį pavirtęs, ir ypatingai pilnaties metu įgaunantis griaunančios galios yra sunkiai nugalimas silpnesnių ir tik kitų Alfų lygiavertis priešininkas. Alfos paprastai yra kiek aukštesni už Betas ir Omegas.
Beta - antras pagal stiprumą, įprasto dydžio vilkolakis pasižymintis įprastiniu vilkolakių sugebėjimų rinkiniu. Yra nepamainomas gaujos narys bei sudarantys branduolį.
Omega - gležnas, paprastai sunkiai save galintis apginti vilkolakis, gaujos pastumdėlis jei dar tokioje likęs, arba dažniausiai pasitaikančiu atveju vienišas klajūnas kuriam gyvenime nenusisekė.

Vilkolakių su kitų rasių atstovais dauginimasis:
Vilkolakiui susidėjus su tos pačios rasės atstovu/atstove palikuonis gimsta jau turintis vilkolakio geną. Grynakraujis, (toks jau tampa kai abu tėvai tos pačios rasės) vilkolakis greičiau auga ir vystosi. Fizine galia yra šiek tiek pranašesnis už tos pačios grupės atstovą (Betą) to paties amžiaus. Gimęs vilku, Beta natūraliai stipresnis už tą kuriam buvo įkasta.
Sąlytis žmonėmis: vilkolakis pasiekęs brandą ir auga lygiai taip pat kaip tie, kuriems buvo įkasta.
Su vampyrais: tokio nėra, vampyrai yra didžiausi vilkolakių priešai bei pagrindinis medžioklės objektas.
Į kitų rasių atstovus vilkolakiai paprastai žiūri labai nepatikliai, dažniausiai nepažinodami būtybės laiko jį priešu, kitais atvejais įmanomas ir koks nors ryšys (negalioja žmonėms, su jais vilkolakiai sutaria pagal interesus).

Vilkolakių reakcija į pilnatį :

Gaujos lyderis susitvardyti pilnaties metu sugeba labai gerai, tai nėra slidus dalykas ir to pasekoje Alfa prižiūri naujus gaujos narius kuriems mėnulio fazė yra jautrus dalykas.
Betos pilnaties metu susivaldyti sugeba tik labai retais atvejais. Geltonakius mėnulio šviesa veikia labai stipriai ir agresija nuo dar įprastos, per kelias sekundes gali pasikeisti iki nevaldomos. Nauji Betos visiškai nesivaldo ir tol, kol nesibaigia pilnatis yra prižiūrimi Alfos bei kelių kitų, jau daug amžių pragyvenusių ir brandžių Betų.
Kaip ir Alfos, taip ir Betoms pavojinguoju laikotarpiu galia kaip ir noras medžioti išauga. Jautrūs kvapui, galintys greitai bėgti bei stipriai sužaloti, per pilnatį vilkolakiai yra pavojingiausi ir neduok Dieve koks kraujasiurbys pasitaikys netoliese..

Įkandimo aplinkybės:
Kadangi Alfa ne tik, kad prižiūri savo gaują, bet ir didina jos narių kiekį, tai ir atsirenka ką į ją įtrauks. Vilkolakiu tampa tik tas žmogus, kurį gaujos lyderis pasirinko ir nusprendė, kad atitinka minimalius, bet svarbius reikalavimus. Betoms griežtai draudžiama sužeisti žmogų ar tai būtų netyčinis atvejis ar noras prisidėti plečiant vilkų ratą. Omega iš viso neturi jokio balso gaujoje. Minėta vilkolakių rūšis velkasi iš paskos ir tik priklausomai nuo lyderio, gali joje būti, arba privalo išeiti.
Alfai įkandus virsmas yra skausmingas ir trunka 24 valandas. Po jų, naujasis Beta visiškai nekontroliuojamas pilnaties metu ir dalinai kitų mėnulio fazių metu.

Vilkolakių gaujos namų taisyklės ir ypatumai:
Vilkolakių būstinė yra įsikūrusi Sietlo miško glūdumoje. Bendras plotas siekia net keletą hektarų. Didžiulis gaujos namas. Name apsčiai vietos: daug kambarių, palėpė, rūsys, stogo terasa. Rūsyje yra liukas į požemius, kuriuose visi reikalingi įrankiai: grandinės, spynos, virvės - kas būtina siekiant sutramdyti ar iškankinti sugautą priešą ar nekontroliuojamą vilkolakį.
Vilkolakis negali atsivesti pašaliečio be kitų, brandesnių Betų ar Alfos leidimo.

Mirtis:
Vilkolakiai gali mirti nuo kulkos užpildytos kurpele - nuodingu vilkolakiams augalu, Betos ir Omegos gali mirti po Alfos įkandimo. Taip pat viena iš teorijų, kad vilkolakiai gali mirti nuo raganiškų kerų, nors apie jų egzistavimą niekas nėra girdėjęs.
Gavus kulką į bet kurią kūno dalį, nepriklausomai ar žmogaus ar vilko pavidale, vilkolakis miršta per artimiausias kelias valandas, vaistas nuo to dar neatrastas.
Po Alfos įkandimo mirtis ištinka per artimiausias keletą minučių.
Magija vilkolakių neveikia, nebent juodoji, kuri reikalauja šios rasės atstovams būtinos šimtmečių patirties ir įgūdžių.

Kitos vilkolakių taisyklės:
* Įkandus Alfai naujasis Beta priklauso minėtam gaujos vadui be jokio pasirinkimo gyventi kitaip;
* Žmogus, pasirinktas tapti nauju Beta, prieš tai privalo praeiti Alfos paskirtą užduotį/išbandymą;
* Betos, sukūrusios naują vilkolakį laukia Omegos likimas - bus išvarytas iš gaujos ir kai kuriais atvejais paskirtas mirties nuosprendis;
* Gaujoje vyrauja svarbiausios vertybės yra vienybė ir šeima. Melas, slapukavimas, savivaliavimas, nepaklusimas ir panašios savybės visiškai netoleruojamos;
Xavier Kavanagh
37/1501, wife Noira Kavanagh
Tai pirmasis sukurtas vilkolakis. Jis ir užkrato kūrėjęs Lazarus, buvo pažįstami nuo pat mažų Xavier dienų. Vyras gimė skurdžioje šeimoje, nuo jaunų dienų lenkė nugarą laukuose. Paaugus jo charakteris ėmė ryškėti it pasirodė tikro altruisto požymiai. Vaikinas nebijodavo susirungti su už save dvigubai didesniu priešu, niekados nenusileido ir stodavo plėšikams skersai kelio. Dažnai nukentėdavo, tiksliau beveik visą laiką likdavo sužalotas. Kai žemėje ėmė rastis vis daugiau vampyrų, Lazarus pasiūlė Xavier dovana tapti itin stipriu 'nakties sūnumi'. Jie kelis metus eksperimentavo kol galiausiai užkratas suveikė ir Xavier tapo pirmuoju vilkolakiu. Kaip ir pridera, dar iki šių dienų, Xavier žudo vampyrus, stebi jog pasaulyje vyrautų gėris ir neleistų įsisiautėti tamsai.
Noira Kavanagh
36/1500, husband Xavier Kavanagh
Noira tikras moteriškumo įsikūnijimas, visados grakšti ir pasitempusi. Su savo vyru susipažino dar būdama žmogumi. Visados svajojo apie šeimą tačiau ji nebuvo apdovanota vaisingumu. Vyrui panorus padėti žmonėms, padėti dievams ir kartu naikinti vampyrus, Noira bandė atkalbėti mylimąjį, bet šio nesugebėjo sustabdyti. Iš pradžių šlykštėjosi tuo kuo jis tapo, bet nesugebėjo jo nemylėti. Vos pora savaičių be vyro ir ji paprašė Lazarus to paties užkrato. Tačiau ne jis ją sukūrė, o pats jos vyras perleido užkratą įkandimu. Noira kelis metus tapo visai nepanaši į tą kuria buvo kadaise, kupina pykčio, pagiežos ir neapykantos. Bet viskas vėl grįžo į senas vietas, kai ji pastojo. Užkrato dėka ji sugebėjo išnešioti kūdikį ir iki šiol džiaugiasi šeimos džiaugsmu.
Chloe Kavanagh
21/1138, single ready to mingle
Tai pirmoji grynakraujė vilkolakė, gimusi dviems vilkolakiams. Chloe paveldėjo savo karišką charakterį iš tėvo, neleidžia skriausti nekaltųjų ir puola draskyti gerkles vilkolakiams. Bet tuo pačiu yra itin elegantiška jauna mergina išmokyta visų etiketo taisyklių savo mamos. Chloe kiekvieno vyro svajonė, nebijanti iššūkių, linksma, komunikabili ir ryžtinga.
Conrad Whitwell
33/903, single ready to mingle
Vaikinas pats pasirinko vilkolakio kelią. Buvo užpultas vampyro ir kai jį rado vienas iš angelų, Conrad maldavo prie jo nesiliesti, leisti kūnui išgyti pačiam, kad pats sustiprėtų ir galėtų atkeršyti tiems, kas jį sužeidė. Angelas išvydęs tokį jo ryžtą, apie tai pranešė vienam iš dievų. Po kelių dienų svarstymų, buvo nuspręsta jam leisti pasilikti atmintį, o dar po poros savaičių su juo atvyko susitikti Abel. Pastarasis pasiūlė nakties kario užkratą, o Conrad net nedvejodamas, vedamas keršto, sutiko. Vyras itin konfliktiškas ir agresyvus, vos paliestas gali užsižiebti ir sukelti muštynes.
Esteban Christensen
21/181, in relationship w/Maise Hamilton
Palyginti, dar itin jaunas vilkolakis, stengiantis nenusižengti ir teisingai atlikti savo darbus. Nors ir vaikšto ant šios žemės beveik du šimtus metų, kartais jam vis vien sunku susivaldyti. Tapo vilkolakiu ne savo noru, jam tai it kokia bausmė, bet mirties dar nesirenka ir stengiasi save įtikinti jog visur yra prasmė, o jo prasmė saugoti žmones nuo vampyrų. Esteban niūrus, sunkiai kitus prisileidžia, bet vos sutikęs žmogų Maisie Hamilton, ja susižavėjo. Su ja jis lengvai randa kalbą, regis mergina supranta jį iš pusės žodžio. Nesugebėjęs suvaldyti jausmų, ėmė su ja draugauti ir saugoti it tai būtų didžiausias pasaulio turtas. Tik problema ta jog dabar Esteban gyvena du gyvenimus, stengiasi būti tinkamas vilkolakis, bet tuo pačiu kartais tenka atstumti Maise nes bijo jog ji gali kažką sužinoti ir visi prisiminimai apie jį, bus ištrinti.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.Išgalvoti personažai

Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
 
Vilkolakiai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: