Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Angelai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
446

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2017-11-05, 13:50

angels
 I'll spread my wings and I'll learn how to fly. I'll do what it takes 'til I touch the sky.

ANGELAI:
Tai padarai, kurie į žemę buvo pasiųsti itin tamsiomis akimirkomis, kai blogieji imdavo karaliauti ir naikinti viską kas gera. Jie yra labai jautrūs, užjaučiantys ir tikrai geba palaikyti žmogų sunkią akimirką. Angelai dėl žmonių aukoja savo gyvybes, gali pasielgti beprotiškai ir neapdairiai, todėl dažnai jais pasinaudoja. Angelų darbas žemėje, būti pirmiems išpuolimuose ir padėti kuo įmanoma daugiau žmonių.

GALIOS:
Angelai yra labai galingi padarai, galintys kovoti net su pikčiausiomis pasaulio būtybėmis.
Turi stiprias gydymo galias, geba valdyti stichijas, gyvūnus, persikelti į bet kokią vietą teleportacijos būdu taipogi įtikinti ir palenkti aplinkinius į savąją pusę(tačiau atmintį ištrinti gali tik dievai). Turi puikią klausą, tad gali girdėti, kas dedasi Danguje. Taipogi, kas vyksta žemėje. Tai padeda sustabdyti būtybes nuo silpnųjų sielų pasi glemžimo ar jų nužudymo.

MIRTIS:
Angelus galima nužudyti tik sidabru, bet neskaitant šios saugiai saugomos paslapties, angelai yra nemirtingi ir gyvena daugybę metų.

SANTYKIAI IR DAUGINIMASIS:
Angelai myli visus žmones ir dėl jų galėtų netgi paaukoti savo gyvenimą. Angelai negali daugintis tarpusavyje, o su blogosiomis būtybėmis visiškai nesutaria, tad ir niekuomet pasaulio neišvysta toks mišrūnas.

SPARNAI:
Angelai turi sparnus, kurie kad ir atrodo trapūs, bet yra tvirtesni už plieną. Sparnus gali naudot skraidymui ir kaip skydą apsigynimui, tad angelai lengvai gali apsiginti nuo smūgių. Sparnus mato visos būtybės, išskyrus žmones, bet šie taipogi gali juos įžvelgti, jei angelas nuoširdžiai to nori. Nesutaria su demonais, raganomis ir vampyrais dėl nusistatymų, įgytų danguje.

PAPILDOMOS YPATYBĖS:
Angelai, vaikščiojantys vaistai. Jų kraujas turi gydomų galių, kurios gali išsaugoti gyvybę, kai ši kaba vos ant plauko. Dėl šios priežasties dažnai angelai yra medžiojami. Angelai pasižymi intelektualumu, netikėtais atsiradimais ir dingimais, puikiu mastymu, gudrumu, pasiaukojimu, patarimais, išklausimu, nuoširdumu. Maitintis angelams nebūtina, miegoti taipogi, bet taip vieni šios rūšies atstovų elgiasi, jog visiškai susitapatintų su žmonėmis, nenorint patraukti dėmesio.

Sofiel Mills
26/1806 single and ready to mingle
Ji buvo pirmoji kurią Kūrėjas pasiuntė į žemę. Ši angelė itin karinga ir iš savo rūšies išsiskiria šaltumu. Taip, Sofiel yra užjaučianti, skubanti kitiems į pagalbą ir laisvu laiku dirbanti ligoninėje, bet iš pirmo žvilgsnio itin šalta ir aplinkinių neprisileidžianti prie savęs. Ji negaili jokių būtybių tik žmonių, net ir dievai kartais susilaukia jos kritikos, šioji moka pastovėti už save ir kitus neleisdama kam nors nukentėti.
Mikhal Towler
1729/31 single ready to mingle
Stulbinamo grožio angelas, prieš jį nublanksta bet kokie modeliai ar tam tikri tų laikų grožio idealai. Nors ir yra pasišventęs gelbėti žmones, jiems padėti tiek fiziškai tiek psichologiškai, dažnai pasipuikuoja savo išvaizda. Vyras mėgsta pramogas, būrius vyrų ar moterų krintančius po jo kojomis. Ne kartą jam grėsė sparnų atėmimas, bet visą laiką išsisuka savo saldžių balseliu. Po kiekvieno netinkamo žygdarbio vis labiau susiima, bet laikui bėgant pažadai išnyksta ir Mikhal vėl puikuojasi savo prigimtimi.
Ariella Horowitz
23/925 it's complicated w/Bryan Ramirez
Ji ir sesuo dvynė Ashley, buvo atsiųstos vienu metu, kai vampyrų užkratas buvo pasiekęs savo viršūnę. Ariella iš prigimties yra labai trapi ir baikšti, savo sesers priešingybė, todėl kova su tamsiąja puse jai visados buvo sunki. Ji dažnai susitaria su kitais angelais ar dievais, jog geriau jai parneštų sužeistuosius nei pačią siųstų į karo zoną. Ariella ilgą laiką šioje žemėje jautėsi nerandanti sau vietos iki tol, kol važiuojant automobiliu išvydo avariją, pajutusi angelės prigimtį sustojo ir pagelbėjo sužeistam vairuotojui. Ji žmogų Bryan išgydė bei padėjo įtikinti, kad avarija nebuvo tokia baisi. Nuo tos dienos ji lyg apsėsta šio asmens, stengiasi neįkyrėti, tačiau ir pats vaikinas rodo šiokį tokį susidomėjimą ja.
Ashley Horowitz
23/925, single ready to mingle
Komunikabili ir garsi, visados savo nuomonę reiškianti pirmoji. Jos juoką galima išgirsti už kilometrų, o kartas nuo karto pasakyta sarkastiška frazė gali sugniuždyti savivertę ilgam. Ashley vos atkeliavusi į žemę, mėgavosi jos ypatumais. Ji pamilo viską kas čia yra, net ir savo paskirtį- žudymą. Ilgą laiką Ashley puikiai atliko savo darbą, bet prieš du šimtus metų buvo įkalinta kelių raganų, jos su mergina atliko bandymus, stebėjo kaip jos kūnas reaguoja į vienus ar kitus burtus, naudojo jos kraują kaip eliksyrų ingridientą. Ashley dienos šviesos nematė tris metus iki tol kol vienas iš dievų ją rado ir išlaisvino. Nuo tos dienos mergina jaučia itin didelę neapykantą raganoms, bei radusi progą, be jokios priežasties pasi glemžia jų gyvybę.
Castiel Lawley
29/89, it's complicated w/Ruth Paulsen
Jauniausias angelas, bet savo darbą atliekantis nepriekaištingai. Jis itin įsitraukęs į žmogišką gyvenimą, dirba ligoninėje, per dažnai nenaudoja savo galių nes žino jog kiekvienam skirtas Kūrėjo kelias, bet tik išvydęs mistinės būtybės žaizdas, padeda išgyti ir įtikina jog tai buvo tik gyvūnas. Castiel dažnai pamiršta save, net ir būdamas angelu, išvargsta, visa laime jam apie jį patį primena seselė Ruth Paulsen, kuri jau ilgą laiką žavisi šiuo vyru, bet apie savo jausmus nedrįsta prabilti, o pats Castiel yra per daug pasinėręs į angeliškus darbus, kad pastebėtų tokį akivaizdų susižavėjimą.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.Išgalvoti personažai

Melissa Melody Myers
28/99, single and ready to mingle
Ganėtinai jauna angelė, tačiau spėjusi nemažai patirti. Vos nusileidusi į žemę, po kelių mėnesių, ji buvo įvyliota į spastus ir uždaryta į laboratoriją bandymams. Švirkštai, skausmas, ašaros, smūgiai, prašymas paleisti tapo jos kasdienybe daugiau nei trejoms dešimtims metų. Ištrūkti pavyko tik vieno iš ten pat kankinamų būtybių pagalba. Po to karto Melissa pasikeitė. Nustojo taip aklai pasitikėti kitomis būtybėmis, atsargiau padėjo žmonėms. Laikui bėgant ir kiek atsigavus, tamsiaplaukė įsidarbino ligoninėje ir kadangi nebuvo turėjusi sau paskirto žmogaus, už kurį galėtu atiduoti net gyvybę, itin striopiai dirbo to tikslo link. Padėjo sužeistiesiems, gydė gyvūnėlius, kartais užimdavo psichologės darbo vietą, ir tiesiog įsiliejusi tarp žmonių gyveno mažame Rusijos miestelyje. Ir tai jos laimei atsipirko. Ilgi metai ir Melody gavo pakvietimą iš aukščiausiojo, ateiti susitikimui. Maniusi, kad tai bus koks nors papeikimas, angelė buvo maloniai nustebinta. Dėl vieno susimovusio savame darbe angelo, Melody pagaliau gavo asmenį, kurį privalėjo saugoti nuo kiekvieno į jį pasikėsinusio personažo. Tad dabar, turėdama globotinį, už kurį ji buvo pasiryžusi paaukoti viską, Melissa atsikraustė į Sietlą, kad būti arčiau jo ir nepraleisti svarbiausio momento. Sekunės kai jam jos prireiks
Bernadetta Luca Thorp
20/24, single and ready to mingle
Ši angelė yra dar visai jauna, todėl visų angeliškų gudrybių dar tik mokosi ir retkarčiais neitin sutvardo savo turimas galias. Negana to, ji dar tik pradeda pažinti save, žmones ir gyvenimą žemėje. Yra įvairiapusiška asmenybė. Kiek sarkastiška, kiek fatališka, kiek guvi ir kiek vėjavaikiška. Draugiška su visais, mėgsta naujas pažintis ir susigundo žmogiškomis silpnybėmis. Tačiau, nereikėtu jos labai nuvertinti, reikalui atėjus mergina gali parodyti aštrius nagiukus, tapti rimta, bei susikaupusi ir jei tik reikės kautis iki paskutinio savo atodusio.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.  
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
 
Angelai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: