Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Žmonės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
446

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2017-11-05, 13:45

humans
It is human nature to think wisely and act foolishly.
Žmonės nežino apie mistine būtybes. Jie savo dienas leidžia ramiai ir dažnai nekreipia dėmesio į aplink verdantį naktinį gyvenimą. Tačiau, ramybė nežinomybėje turi minusių. Dažniausiai tokie žmonės tampa mistinių būtybių pusryčiais, nepaisant to, kad medžioti Sietle yra nelegalu. Žmonėms susidūrus su atgamtiniais padarais, dievų pagalba, jiems būna ištrinama atmintis. Nors žinoma, pasitaiko ir tokių, kuriems kai kurių padarų būna sugirdomi eleksyrai, kurie neleidžia atminčiai pradingti. Tačiau tokių yra tik vienetai, ir dažniausiai tokie nešvarūs darbai būna atliekami demonų pasiunčiamų "karių".
Julia Cameron
18, single
Jaqueline ir Reuben vienintelė atžala. Jau nuo pat mažens, mergina buvo verčiama tikėti į Dievą ir prisivengti blogų žmonių, kurie pagal kiek "išprotėjusią" motina - buvo patys velnio pasiųsti padarai.. Nors Julia ir šnabždėjo kiekvieną dieną bent po keletą maldų, jos širdį buvo nerami tyla. Motinos sapalionės apie artėjančią pasaulio pabaigą ir tėvo neutralumas, kartais priversdavo jauną merginą padaryti kažką nedoro.
Maisie Hamilton
19, in relationship with Esteban Christensen
Per daug smalsi mergina, tikinti, jog pasaulis nėra tokia rami vieta, kaip visi mano. Draugaudama su Estaban, ji pastebi, jog vaikinas gana dažnai pradeda elgtis keistai, tačiau vos tik priartėja arčiau tiesos, staiga atsibeldžia dievai ir ištrina jos atmintį.
John Jenkins
25, single ready to mingle
Vaikinas turintis ne ypač laimingą gyvenimą. John buvo tarsi atgamtinių būtybių magnetas, mat jų, būna atakuojamas kone kiekvieną dieną. O ypač vienos vampyrės Hemeros. Todėl Jenkins gyvena kasdieninėje dievų sukeltoje amnezijoje, manydamas, jog baigia visiškai išprotėti.
Ruth Paulsen
25, having crush on Castiel Lawley
Nuo mažens domėjusi medicina, ir sekdama motinos pėdomis, mergina netrukus ir pati įsidarbina ligoninės įstaigoje. Dirbdama sesele, Ruth susipažįsta su Castieliumi, kuriam pamažu pradeda jausti vis šiltesnius jausmus.
Bryan Ramirez
27, having crush on Ariella Horowitz
Vieną vakarą važiuodamas namo, vyras netikėtai pateko į rimtą avariją, iš kurios, Bryan neturėjo likti gyvas. Tačiau laimei pasirodžiusi angelė Ariella išgelbėja vyrui gyvybę, įtikindama, jog avarija nebuvo tokia jau ir baisi. Pamažu, Ramirezas ėmė labiau domėtis šia mergina, ko pasekoje, ją įsimylėjo.
Jaqueline Cameron
38, husband Reuben Cameron
Moteris buvo pasišventusi Dievui, tačiau viena naktis, buvo lemptinga moteriai, kas ją visiškai išvarė iš proto. Susidūrusi akis į akį su demonu, jis taip sugebėjo paveikti, jog net ir po dievų ištrintos atminties, Cameron sapnuodavosi demonas ir artėjanti pasaulio pabaiga. Šitai, kiek pablogino jos ir šeimos santykius.
Reuben Cameron
40, wife Jaqueline Cameron
Alkoholikas, per daug netikintis į Dievą,
tačiau dėl moters, kurią pamilo, aukojosi ir eidavo kartu į nuobodžias mišias. Buvo ganėtinai griežtas, todėl nepakęsdavo, kuomet būdavo prieš jį atsikalbinėjama. Po žmonos išprotėjimo,
Reuben vėl įnyko į alkoholio liūną, iš kurio išbristi sekėsi sunkiai.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.
Išgalvoti personažai

Jillian Ema Crevier
16, father Marc Crevier; mother Cassandra Crevier
Mergina gimė Crevier šeimoje nieko nenutuokdama apie savo tėvų prigimtį, todėl gyvena įprasto žmogaus, o jei galima pasakyti dar kitaip - įprastos paauglės gyvenimą. Myli abudu tėvus, tačiau kažkodėl visada labiau pykstasi su tėvu, negu kad su mama, nors ir su ja kartais būna sudėtinga pasikalbėti. Tikrai nėra švelni ir miela mergaitė, nors iš išvaizdos tokia galėtų pasirodyti. Mokykloje nepridaro problemų, tačiau niekada nevėlu tą padaryti. Kadangi atėjo toks amžius, kai galvoje ne vien tiktai mokslai, bet ir berniukai, Ema sunkiai išgyvena šitą laikotarpį. Galbūt dėl to su ja ramiai tėvams ne visada išeina pasikalbėti. Kaip ir kiekvienas paauglys, ji galvoja, kad tėvai jos tiesiog nesupranta ir dažniausia kalbasi apie tokias problemas su savo draugais arba krikšto motina, kuri visada noriai jos išklauso.
Isaac Artemius Kleos
20, in relationship with Elliot Hewit
Vaikino gyvenimas įgavo pagreiti, vos pradėjo susitikinėti ne su savo rūšies atstovu. Tačiau meilė apakina ir Isaac nepastebėdavo, kaip kartais desparatiškai imdavo elgtis Elliot. Pastaruoju metu, vampyras imdavo girdyti Kleos neaiškius gėrimus, nuo kurių neprarasdavo atminties dievams pasirodyti.
Nežymiai buvo spaudžiamas tapti vienu iš vampyrų.
Sandra Maricruz Reyes
21, single ready to mingle
Dar Ispanijoje buvo labai garsi šokėja, buvo pažadėta jai puikiausia ateitis, tačiau... pateko į avariją, po kurios tiesiog privalėjo atsisakyti šokių. Po to, sekė dar keletas žiaurių momentų - jos tėvai buvo nužudyti vampyro (po to įvykio ir pati susižinojo, kad pasaulyje egzistuoja kažkas daugiau, negu tik žmonės, tačiau dar vėliau, jai buvo ištrinta atmintis apie antgamtines būtybes), kažkur dingo sesuo, daug laiko mylėtas vaikinas išdavė.. žodžiu, po visko Sandra susirgo depresija, įsivėlė į labai jau nelegalias veiklas - tapo puikiausia hakere&dokumentų klastotoja. Nu va ir dabar, gyvena sau Sietle, ieškodama ramybės po saule, kurios realiai, surasti net nesitiki, mat vis dar rūpi jai surasti tėvų žudiką, problema tame, kad mergina net nenumano, kad tėvai buvo nužudyti tamsiosios pusės atstovo
Marco Ruiz Cafiero
23, single ready to mingle
Markas gimė ispanės motinos ir italo tėvo šeimoje. Abu jo tėvai buvo garsus ir gerbiami Italijos advokatai, tad vaikystėje Markui nieko netrūko. Augo sau laimingas ir vargo nemetė. Tad baigęs mokyklą šis išvyko studijuoti į Amerika. Nežinia kodėl, bet vaikinas pasirinko būtent Sietlą, atrodo niekuom neišsiskiriantis miestas, bet savaip ir mistiškai traukiantis. Tačiau vaikinas net neįsivaizdavo kas jo čia gali laukti, nes apie visokias mistinius padarus jis tik žinojo iš filmų ir serialų tad nelabai ir tikėjo, kad tokie kaip vampyrai , vilkolakiai ir kiti mistiniai padarai dar gali egzistuoti šioje žemėj. Markas yra gan gero būdo žmogus, bet kaip ir visi vaikinai mėgsta papulti į visokio plauko bėdas.
Steve Berton Chandler
24, single ready to mingle
Vaikinas augo nepasiturinčioje šeimoje, tačiau tarpusavio santykiai su tėvais bei seserimi visada buvo labai nuoširdūs ir artimi. Vieną žiemos naktį, kai Steve buvo šešiolika, į namus netikėtai įsiveržė nelaukti svečiai - vampyrai, kurie žiauriai nužudė tėvus, o jam su seserimi pavyko pabėgti. Po tokio įvykio buvo užpultas depresijos, vartojo narkotikus bei manė, jog jam pavažiavo protas, kadangi sugebėjo prisiminti vos kelias įvykio nuotrupas, kadangi jam buvo ištrinta atmintis, prireikė labai daug laiko vėl atsistoti ant kojų. Dabar Berton gyvena pakankamai ramų gyvenimą, siekdamas sėkmingos fotografo karjeros, tačiau nelemtas jo smalsumas vis neduoda ramybės dėl tos krauju pasruvusios nakties ir Chandler žūtbūt siekia išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių iš tiesų jis neteko savo tėvų.
BRYANA SVENSON
38, MARRIED TO GUDBRAND SVENSON
Užaugo mažame mieste, vos sulaukusi pilnametystės paliko tėvų namus, šiek tiek užsidirbo ir įstojo į universitetą. Studijų metais susipažino su Gudbrand, pirmą kartą taip nuoširdžiai ir giliai įsimylėjo. Neilgai trukus jos ranką papuošė vestuvinis žiedas. Baigusi mokslus ji pati kopė karjeros laiptais sugebėdama rūpintis ir kuriama šeima kurią sudaro Gudbrand ir sūnus Leonard Gudbrand.
Lucia Ammarah Damor
24, Single
Nuo mažens buvo auginama kaip būsima ragana,
mat didžioji jos šeimos dalis savo sielas jau seniai pardavė. Vis dėl to, mergina nusprendė pabėgti,
tačiau pabėgdama ji nežinojo, kad bus persekiojama ne tik savo šeimos, bet demono, kuriam po šiai dienai priklauso visų jos šeimos narių sielos.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
 
Žmonės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: