Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Vampyrai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
446

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2017-11-05, 02:28

vampires
My time as a human is over, but I've never felt more alive. I was born to be a vampire.

Atsiradimo istorija:
Prieš beveik du tūkstančius metų, demonė Barbara, norėdama įtikti savo tėvui Balthazar sukūrė keistą viruso atmainą, tikėdamasi, kad šis virusas užkrėtęs žmones pavers juos tobulais, nepriekaištingais kariais. Pirmasis, kuris buvo užkrėstas, tai dešimtmetis Barbaros sūnus demonas Edward. Deja, virusas gavosi ne toks, kokio tikėtasi, vaikas pavirto į pabaisą, kuri turėjo kęsti nepakeliamą troškulį, arba jį malšinti žudant žmones ir geriant jų kraują. Vaikas buvo neįtikėtino stiprumo, deja, dešimtmetis nebuvo pakankamai stiprus sukontroliuoti savo naujų gyvuliškų instinktų, todėl šis netrukus ėmė masiškai platinti savo virusą tarp žmonių. Taip kūrėsi ištisa vampyrų rasė, o norėdama sukontroliuoti ją, Barbara buvo priversta nužudyti savo vienintelį sūnų.

Fizinės savybės:
Vampyrų kūno temperatūra vidutiniškai, keliais laipsniais žemesnė nei žmonių. Kuo ilgiau vampyras nesimaitina, tuo šaltesnis jo kūnas. Akys tokios pat kaip ir dar buvus žmogumi, pasikeičia į visiškai juodas tik ištroškus ar puolant kitą asmenį. Vampyrai jautriai reaguoja į natūralią šviesą, jauniems tai gali būti net mirtis, bet su amžiumi tai darosi vis mažiau kenksminga. Vampyras negali įeiti į namus jeigu nėra į juos pakviestas.

Mityba:
Vampyrai negali maitintis demonų, angelų bei vilkolakių krauju, tai jiems gali pakenkti taip, jog net grėstų mirtis. Naujiems vampyrams kraujo reikia itin daug, su metais jo reikia vis mažiau. Vis gi, kelis šimtus skaičiuojantys vampyrai, turi maitintis arba daug vieną kartą per savaitę arba po truputį kas antrą dieną.

Galios, sugebėjimai:
Vampyrai pasižymi greičiu, jėga, bei paaštrėjusiais pojūčiais. Taip pat jie sugeba manipuliuoti savo aukų(tik žmonių) protais, juos pavergti ar net pakeisti prisiminimus. Kuo senesnis vampyras, tuo lengviau kontroliuoja kitų asmenų protus. Ypatingus sugebėjimus turi tik du vampyrai - dvyniai Chambers, kadangi jie buvo apdovanoti demonų.

Virtimas/mirtis:
Norint virsti vampyru, asmens kraujyje turi būti bent šiek tiek vampyro kraujo (keli lašeliai- nesiskaito). Kol organizme yra vampyro kraujo, turi mirti ne savo mirtimi (senatve). Virtimas vyksta nuo kelių valandų iki kelių parų, pastarasis itin skausmingas ir kai kurie, ypač nusilpę organizmai, dažnai neišgyvena. Jauni vampyrai sunkiai save kontroliuoja, dėl šios priežasties jie dažnai nužudomi vyresniųjų vampyrų. Norint nužudyti vampyrą, reikia išplėšti jų širdį iš krūtinės, ją perverti mediniu kuolu, o kūną sudeginti.

Vampyrų dauginimasis:
Ši rasė turi galimybę susilaukti palikuonių, tačiau tai nėra itin paprasta, mat vampyrų moterys sunkiai pastoja, dėl šios priežasties, jos dažnai kreipiasi į raganas. Neįmanoma susilaukti palikuonių su vilkolakiais. Dviejų vampyrų vaikas, auga itin sparčiai, tačiau su metais jų augimas sustoja. Vampyro ir bet kokios kitos rasės (išskyrus vilkolakio) vaikas bus pusiau vampyras, pusiau žmogus.

Papildoma informacija:
Draudžiama imti vampyrus, senesnius nei du tūkstančiai metų, kadangi šie yra sukurti demonės Barbaros.

Rebecca Chambers
24/1534, inlove w/Benjamin Chambers
Dvyniai Chambers - tikras demonų pasididžiavimas. Jie yra stipriausio vampyrų klano įkūrėjai. Sukurti pačios demonės Barbaros, dvyniai mėgaujasi kiekviena akimirka būnant šalia tamsiausių šio pasaulio būtybių. Tai vieni stipriausių vampyrų, kadangi už savo nuopelnus buvo gausiai apdovanoti demono Balthazar. Rebeccai buvo suteikta galia valdyti ugnį. Ji - mergina, kuri visiškai mėgaujasi vampyrišku gyvenimu. Įsimylėjusi savo brolį Benjamin, neprileidžia jo prie jokios kitos moters ir mėgaujasi su juo kūniškais malonumais. Dvyniai neviešina savo seksualinių iškrypimų.
Benjamin Chambers
24/1534, inlove w/Rebecca Chambers
Dvyniai Chambers - tikras demonų pasididžiavimas. Jie yra stipriausio vampyrų klano įkūrėjai. Sukurti pačios demonės Barbaros, dvyniai mėgaujasi kiekviena akimirka būnant šalia tamsiausių šio pasaulio būtybių. Tai vieni stipriausių vampyrų, kadangi už savo nuopelnus buvo gausiai apdovanoti demono Balthazar. Benjaminui buvo suteikta galia valdyti ledą. Vampyras, gal ir nebūtų perėjęs į tamsiąją pusę, jeigu ne dvynė sesuo Rebecca, kurią yra beprotiškai ir nesvietiškai įsimylėjęs, pildo kiekvieną jos norą.  
Basile Chauveau
45/624, it's complicated w/Marinna
Svajonės - tai vienintelis dalykas, kuris dar teikia džiaugsmo daugiau nei per penkis šimtus metų pragyvenusiam vampyrui. Gyvendamas užgaidomis, kelionėmis ir pildymu savo beprotiškų norų, tik taip Basilis jaučiasi bent kiek gyvas. Jo kraujas įšalęs laike, jo kūnas nebereaguoja į išorės veiksnius, todėl bendravimas su žmonėmis vampyrui seniai nebeteikia džiaugsmo. Bet svajos, tos keistos svajos - rodos tempia į priekį, skatina gyventi ne tik šiandien, bet ir rytoj. Dabar vampyras įgyvendina savo vieną iš senų svajonių - parsiveža undinę Marinna į žemyną.
Taip pat Basile yra vienas iš vampyrės Rebeccos kūrinių, jis priklauso jos vampyrų klanui ir vykdo įsakymus gana skrupulingai.  
Hemera Delarosa
25/285, single ready to mingle
Chambers dvynių klaniškė, savo kūrėjo asmeniškai nepažįstanti, nes buvo užpulta naktį ir palikta likimo valiai pasikeisti. Ją rado Benjamin ir priglaudė po savo sparneliu, išmokydamas merginą vampyriškų subtilybių. Tiesą pasakius, Hemera itin nehumaniška ir žiauri būtybė. Išsirinkusi John Jenkins kaip potencialią auką, mergina erzina dievus pastoviai užpuldinėdama tą patį vaikiną ir paversdama jo gyvenimą košmaru.
Hunter Creighton
28/263, it's complicated w/Hemera Delarosa
Hunter dar būdamas žmogumi įsimylėjo vampyrę Hemera, kuri apskritai tik žaidė su vaikino jausmais, žinodama, kad vis tiek dievai ištrins jo atmintį. Tačiau Hunter buvo atkaklus, vis gretinosi ir gretinosi prie vampyrės, kol ši nusprendė jį paversti saviškiu. Hunter buvo priimtas į Chambers klaną, bet deja, ne į Hemeros širdį. Sutrypė dailioji ir lengvai išprotėjusi vampyrė jo jausmus, todėl kraugerys pasinėrė į demonų aferas ir organizuojamas kruvinas linksmybes.
Judas-Adam Brewer
30/1517, It's complicated with ZATANNA HÖEK
Dar būdamas žmogus, vyras turėjo šeimą - žmoną ir vaiką. Tačiau deja, tokia laimė truko neilgai,
mat pasklidus vampyrų virusui, Judas užpuolė savo potraukių nekontroliuojantys padarai. Brewer, žinoma bandė su jais kovoti, bet būdamas tiesiog paprastas žmogus, kuris aplamai nežinojo, jog tokie gyviai egzistuoja - nesugebėjo apsiginti ir pasprukti. Tačiau sugebėjo sau išsaugoti gyvybę, na, bent jau perkeltine šio žodžio prasme. Visada su savimi nešiodamasis kišeninį peiliuką, tamsiaplaukis netyčia sugebėjo sužaloti vampyrą, taip visai netyčia paragaudamas jo kraujo. Na. O tuomet, Brewer mirtinai nukraujavus, po kurio laiko jis atsikėlė kaip vienas jų. Suprasdamas, jog sunkiai sekasi kontroliuotis, pas žmoną taip ir negrįžo.Išgalvoti personažai

Elliot Hewitt
20/244, in relationship with Isaac Kleos
Vaikinas dorai neprisimena kaip buvo paverstas vampyrų, tačiau puikiai žinojo, jog tai nebuvo viena iš maloniausių procedūrų. Gyvendamas gana neutraliai, per daugiausiai nelįsdamas tiek į geriečių, tiek į blogiečių pusę, regis Elliot visiškai nesiskundė savo gyvenimu. Iki tol, kol nesutiko Isaac, kuriam pradėjo jausti šiltus jausmus. Jų santykiams pradėjus vystytis, vampyras negalėjo ilgiau slėpti apie savo rūšį ir norėjo, kad ir mylimasis tokiu taptu. Bet bėda buvo tame, kad kiekvieną kartą jam užsiminus apie atgamtines būtybes, skersai kelio pastodavo dievai ir užkirsdavo tam kelią. Galiausiai Hewitt pabodus taip žaistis, vaikinas nukeliauja pas demoną Balthazar ir sutinka perreiti į jo pusę, mainais už eleksyrą.
Marie-Claude Bonnot
19/99, single
Marie gimė vampyrų šeimoje. Kad ir kaip tai keistai skambėtu, tačiau ši charizmatiška šviesiaplaukė buvo planuotas vaikas ir jos gimimui - tėvai turėjo nemažai paplušėti. Vampyrė pastojo tik raganos dėka. Kadangi ši kraujagerių rūšis gali pasigirti amžina jaunyste ir grožiu, logiška, jog Bonnet kūnas formavosi tik iki tam tikro laiko. Tad Claude amžiams liko įstrigusi devyniolikmetės kūne, nors iš esmės - skaičiuoja jau 90-meti.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.  
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
 
Vampyrai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: