Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Unikalios būtybės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
446

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2017-11-05, 02:14

others
We stopped looking for monsters under our bed when we realized that they were inside us.

Tai itin unikalios ir retos būtybės, baigiančios išnykti. Pasaulyje jų egzistuoja vienetai ir jas labai sunku sutikti arba atpažinti. Jos paprastai būna itin atsargios ir apsimeta kitomis, populiaresnėmis būtybėmis. Šios grupės atstovų neįmanoma apibūdinti keliais žodžiais, mat čia galima rasti visko, pradedant undinėmis ir baigiant vaiduokliais.Išgalvoti personažai

Marinna
23/236, it's complicated w/Basile Chauveau
Undinė, kuri ligi šiol gyveno vandenyne ir jokiam žemyne nėra buvusi. Nemokanti nei tionykštės kalbos, nei nežinanti kaip elgtis žmonių pasaulyje, Marinna buvo pagrobta vampyro Basile. Ragana Morena išbūrė undinei kojas, kad ši galėtų prisitaikyti naujoje vietoje.
Marc-Antoine Cevier
35/118, wife Cassandra Iris Crevier
Pardavė savo kūna eksperimentams dėl dukros, kuri tuomet labai sunkiai sirgo, o reikalingi vaistai buvo per brangus jų kišeniai. Marc sumelavęs žmonai, jog išeina į kariuomene, tarnauti tėvynei - po kurio laiko, joms buvo pranešta, kad vyras žuvo per susišaudyma. Nors tiesa buvo ta, kad tuometu su Crevier buvo daromi eksperimentai, kuomet galiausiai buvo paskelbta didžiulė sėkmė - buvo sukurta pabaisa, galinti kopijuoti kitų galias, įgūdžius, bei žinias. Tačiau vos Marc susipažino su Evanu, jie abu nutarę kartu pabėgo ir dar lyg šiol abu laimingai kaip debilai gyvena. :)) kadangi Antoine gebėjo kopijuoti kitų galias, sugebėjo puikiai prisitaikyti prie kitų būtybių ir likti nepastebėtas ir neatskleistas.  
Evan Cornell
33/119, wife Melissa Cornell
Tai mutavęs žmogus, dėl savo sugebėjimų keisti pavidalus yra pramintas metamorfu. Evan - asmuo, bandantis pakeisti Ameriką, padaryti ją ne tik žmonėms saugia vieta, bet ir mistinėms būtybėms, todėl jis pradėjo nuo Sietlo, gana nesunkiai sugebėjęs užimti mero poziciją.
Alex Reed
29, in love with Dominic Freudenberger
Alex tėvas perleido savo nepaprasto proto galimybes (jos smegenys veikia it kompiuteris ir nieko nepamiršta) kai ji dar buvo kūdikis. Taip pat Alex nuo 29 metų nebesensta. Reed dirba ligoninėje vyr. kardiologe-chirurge, norėdama padėti kuo daugiau žmonių ir mistinių būtybių, kad pasaulis būtų saugesnis ir niekam netektų sielvartauti kaip jai, kada dėl daktaro klaidos mirė jos motina.
Caius FDR LINDSTRÖM
17/100, in relationship w/JILLIAN EMA CREVIER
Pusiau demonas, pusiau raganius-Nephilim rasės atstovas. Šešiolikmetis Kajus po žemę vaikšto jau virš šimto metų. Jo kraujas-ypatingai vertingas, dėl to vaikinas yra medžiojamas demonų, kurie nori jo galių ir angelų, kurie nori jį pasiimti į dangų ir naudoti jo galias savais tikslais. Bet Kajus nori būti nepriklausomas, jam patinka Žemė, ypatingai, kai jį supa tiek daug artimų draugų, mergina, kurią myli ir sugrįžus motina.
Dominic Freudenberger
35, in relationship w/ Alex Reed
Turbūt vienas labiausia užknisančių žmonių visoje visatoje. Visi sako, jog jis per daug šneka ir dažniausia tiesiog nusišneka. Dirbdamas samdomu (o kartais nelabai) žudiku niekaip neišmoko esminės pamokos - tyla pasako daugiau už tūkstantį žodžių, nes šitas tai tikrai net ne tūkstantį pasako, o kokius penkis tūkstančius per sekundę. O kadangi jo nužudyti praktiškai neįmanoma, nes jis turi Dievo dovaną (nu kai kuriem tikrai taip neatrodo) labai greitai gyti nuo sunkių sužalojimų, tai jį užčiaupti yra tiesiog bergždžias reikalas.
Amara Maeva Queen
19/30, single ready to mingle
Labai jau nesididžiuoja savo egzistavimu kaip sirena, tačiau, jau spėjo priprasti prie savo prigimties tiek, kad 'neverktų' dėl kiekvieno nužudyto žmogaus. Šiaip nėra ji labai bloga, galbūt.. ji viena iš geresnių sirenų, bet šiaip, mėgsta tą faktą, kad gali pasinaudojus savo išvaizda ir protu, apsukti aplink pirštą aplinkinius
Leticia Eos Sever
23/??? Single
Ji turėjo tūkstančius vardų, gyveno begales gyvenimų, mirė ir prisikėlė. Ši mergina yra feniksas. Eos kažkada buvo paprastas žmogus, kuris norėjo ilgo ir laimingo gyvenimo su mylimais žmonėmis, tačiau išduota savo sesers, ji buvo sudeginta ant laužo. Eos nemirė, priešingai - atgimė. Tas lemtingas žiemos lygiadienis prakeikė merginą ir pavertė padaru, kuris negali numirti. Vietoj ilgo ir laimingo gyvenimo, Eos gavo šimtus gyvenimų, kuriuos buvo priversta bėgti ir slėptis, nuo kitų padarų, kurie sužinoję apie fenikso nemirtingumą ir gebėjimą prisikelti, trokšta apgauti mirtį ir šiuos gebėjimus prisitaikyti sau.“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
 
Unikalios būtybės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: