Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Dievai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2017-11-05, 01:01

gods
Why do the Creator make gods if not to protect the ones who can't protect themselves?
FIZINĖS SAVYBĖS:
Dievai, galingiausi šio pasaulio sutvėrimai. Greitis, rega, klausa, uoslė ir t.t. kur kas geresni nei kitų būtybių. Ne gana to, jie turi minimalias, individualias galias, bei gali ištrinti žmonių atmintį ir teleportuotis(tai gali daryti tik turėdami amuletą). Dievai savo gyvenimą paskyrė kovai su tamsiąja puse, gelbėti nuskriaustuosius ir iš žmonių minčių ištrinti bet kokį kitų mistinių būtybių prisiminimą, tam, kad jie galėtų gyventi įprastą žmogišką gyvenimą. Itin dailaus kūno, gero fizinio pasirengimo, bei tiesiog traukiantys aplinkiniu savo aura.

MITYBA:
Ši rūšis nereikalauja specifinio ingridiento savo mityboje, jiems svarbu pilnavertis maistas.

TAPIMAS:
Dievu tapti nėra itin lengva, arba randamas amuletas kurį pats Kūrėjęs ten padėjo ir žmogų 'atsitiktinai' paklaidino, arba Lazarus išrinktajam padovanoją vieną iš amuletų. Amuletas atima sąmonę ir be jos asmuo liekas kelias paras ar net pasineria į komą. Atsibudus kūnas kur kas stipresnis, net charakteris pasikeičia į tokį kuris siekia padėti kitiems. Amuletas veikia tik išrinktąjį, jo nebūtina visą laiką nešiotis tačiau su juo dievas gali teleportuotis.

MIRTIS:
Dievai nemirtingi, jei jų fizinį kūną sunaikina (tai įmanoma padaryti tik raganų apeigos metu, sudeginus ir išbarsčius pelenus kartojant burtą) siela atgims naujame angelo kūne.

RYŠIAI SU KITOMIS BŪTYBĖMIS:
Šie sutvėrimai savo gyvenimą paskiria žmonių saugojimui, todėl dažnai ir šiuos įsimyli, bet negali suteikti jiems galios ar atskleisti apie savo prigimtį, dėl šios priežasties tokius santykius seka skausmingas išsiskyrimas. Su angelais jie sutaria kuo puikiausiai, šių abiejų rasių paskirtis, padėti žmonėms, o ir vieni kitiems stengiasi pagelbėti kuo dažniau ar tiesiog susitikus gerai praleisti laiką.Vilkolakiai ir dievai susitinka pakankamai retai, bet vieni kitus gerbia ir dievai yra dėkingi už jų darbą žemėje todėl prireikus pagalbos, visados atskuba.Visi tamsiosios pusės atstovai t.y. demonai, vampyrai ir raganos, yra didžiausi priešai. Dievai nėra linkę pulti žudyti, jie gailestingi, bet išvydę dideles skriaudas, nebijo atimti gyvybės ir pasmerkti amžinai tuštumai.

DAUGINIMASIS:
Dievai gali susilaukti palikuonių su kitu dievu. Taip pat gali būti išnešiotas ir pusiau žmogus, pusiau dievas, bet vaikas bus kur kas panašesnis į žmogų nei dievą.

TAISYKLĖS:
Dievai sužinoję apie tamsiosios pusės skriaudžiamą žmogų, privalo įsikišti ir išgelbėti auką.Negali palikti jokių pėdsakų žmonių atmintyje ir ištrinti visus prisiminimus apie mistines būtybes.Susidėję dievai su tamsiąja puse, sunaikinami pačio kūrėjo.

Lazarus Godfrey
38/1997, single ready to mingle
Tiesa pasakius, Lazarus nelabai pamena savo žmogiško gyvenimo, medžiodamas aptiko skrynią, vos ją atidaręs prarado sąmonę. Deja, po to nutikimo jo gyvenimas negrįžo į senas vėžes. Kūrėjo paliepimu jis tapo vienu iš dievų, paskirtu saugoti Žemę. Skrynioje rado rankraščius, aprašymus, eliksyrus ir amuletus. Vyras pirmuosius naujojo gyvenimo metus pašventė tam, kad išsiaiškintų, kas toje skrynioje, o metams bėgant savo gyvenimą paskyrė Žemės saugojimui. Laikui einant apdovanojo dieviškomis galiomis daugiau asmenų, angelams parodė kelią ir prasmę Žemėje. Visą savo egzistavimą paskyrė kovai su blogiu, kartas nuo karto, prisimindamas save, tačiau niekados savęs nestatė pirmoje vietoje.
Daniel Arrington
23/1971, wife Olivia Arrington
Tai pirmasis Lazarus sukurtas dievas. Vaikinas jau nuo jauno amžiaus norėjo padėti kitiems. Domėjosi, kaip gydyti žaizdas ir gydyti sužeistuosius. Sutikęs savo kelyje Lazarus, ėmė sekti jo pėdomis gelbstint tuos, kurie buvo nuskriausti tamsiosios pusės. Nors ir buvo tikras altruistas, pats paprašė nemirtingumo, dieviškumo dovanos ir neilgai trukus ją gavo. Daniel daugiau nei tūkstantmetį buvo vienišas, tačiau prie dievų prisijungė Olivia ir šis nesugebėjo atsispirti jos žavesiui, jos siekė iki tol kol šioji pasidavė jo vilionėms ir jie savo meilę pažadėjo amžiams puoselėti prieš kūrėją. Vos prieš keliasdešimt metų jie buvo palaiminti pirmuoju, dieviško kraujo turinčio, sūnumi Abel.
Dinesha Colijn
33/903, single ready to mingle
Viena iš pikčiausių dievų rasės atstovių. Lazarus pasirinko ją tapti tokia ne dėl to, jog ji spinduliavo meile kitiems ir džiaugsmu, o todėl, nes ji visados kovojo su blogiu, nekentė vyrų monarchijos, skriaudos ir luomų, moteris visados padėjo skurstantiems, grobdama turtą iš turtingųjų. Sutikusi Lazarus savo kelyje ir šį bandė apvogti, bet viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai vyras joje išvydo potencialą. Prabėgo porą metų, kai jų keliai vėl susikirto ir pirmasis dievas suvokė, kad tokios asmenybės negali paleisti. Lazarus pasiūlė moteriai prisijungti, padėti kitiems ir paaukoti savo gyvenimą, pastaroji to neatsisakė ir savo egzistavimą skiria žudymui blogųjų būtybėms.
Olivia Arrington
19/593,
husband Daniel Arrington
Fiziškai, viena iš jauniausių šios rasės atstovių, augusi kilmingoje šeimoje, bet niekada nenorėjusi paklusti monarchijai, savo visas mintis sutelkusi ties biblija, Olivia savo statusą naudojo, kaip pagalbą kitiems. Maitino skurstančius, į šiltą lovą paguldydavo kenčiančius ar galų gale suteikdavo prieglobstį miriop paskirtiems kaliniams. Pati rado kūrėjo amuletą, kurio pagalba tapo deive, o po poros metų sutiko Lazarus ir prisijungė prie jo šeimos. Ilgą laiką gavo kalnus dovanų ir dėmesio iš Daniel, kol galiausiai jis pavergė jos širdį ir šie susituokė. O po kurio laiko ji buvo palaiminta susilaukdama sūnaus Abel.
Abel Arrington
21/21,
single ready to mingle
Vienintelis iš dievų rasės atstovas, kuris nebuvo apdovanotas šios galios Lazarus ar radęs amuletą, kurį jam įdavė pats kūrėjas. Jis vienintelis gimęs iš "dieviško" kraujo. Tėvas Daniel ir motina Olivia, jau nuo pat pirmų dienų jį saugojo, kaip patį didžiausią turtą, tiesa, visi šios rasės atstovai be galo jį mylį ir saugo. Abel buvo mokomas dorybių ir kas teisinga šiame pasaulyje. Bet metams bėgant, vaikinas pats ėmė suprasti kaip ir kas vyksta pasaulyje. Ne kartą nuklydo į kairę, smaginosi su tamsiąja puse, bet po poros dienų vykdė savo pareigą juos nužudydamas. Dabar jaunasis dievas pagal savo auklėjimą saugo žmones, jiems padeda, bet iš visų yra tas, kuris mažiausiai paklūsta taisyklėms ir mėgsta itin dažnai susidėti su blogąja puse.
TERESA QUINN*
29 S SINGLE READY TO MINGLE
Žodis "gera" beveik neapibūdina žmogaus, kuriuo yra Terasa. Moteris kilusi iš itin turtingos ir įtakingos verslininkų šeimos, nuo pat vaikystės buvo itin lepinama ir, tiesiogine to žodžio prasme, turėjo viską. Tačiau Quinn yra viena iš nedaugelio, kurių nesugadino turtai ir galia, ji - tikras gėrio ir nesavanaudiškumo įsikūnijimas, kuris gali paaukoti viską, kad tik padėtų kitiems. Tikriausiai dėl itin didelės ir tyros širdies, užsispyrimo ir atsidavimo Terasą išsirinko pats Kūrėjas, palikdamas stebuklingą amuletą pačioje netikėčiausioje vietoje, taip paversdamas ją naujausia šio pasaulio deive. Tapusi kažko didingesnio dalimi, Quinn dar labiau siekia padėti žmonėms, dar labiau juos myli ir rūpinasi, tačiau taip pat, tyroje Teresos širdyje atsirado blogio dėmelė, kuri vis didėja ir siekia užgožti šviesą naujosios deivės viduje.Dievų sąrašas nuolatos papildomas forumo administracijos, todėl jie išgalvoti negali būti. Turint originalių idėjų ir norint susikurti sąraše neesantį dievą, prašom susisiekti su LAZARUS CHRISTIAN GODFREY“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
 
Dievai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: