Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Raganos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2017-11-05, 00:09

witches
Those who don't believe in magic will never find it.

Raganų ištakos:
Ragana tampama, kuomet žmogų užverbuoja demonas pereiti į tamsiąją pusę, kai kurie asmenys patys pasiprašo demonų suteikti jiems galių. Paprastai šis sprendimas būna priimamas kraštutiniu atveju, apimtam depresijos, galios troškimo ar kitomis priežastimis. Laisvę pardavęs asmuo jaučiasi "nešvarus", yra priklausomas nuo demono, su kuriuo sudarė sandorį ir privalo vykdyti jo paskirtus įsakymus.
Kilmingose raganų šeimose visi palikuonys būna pasmerkti parduoti savo laisvę pasirinktam demonui. Tą daro kai jie vos tik išmoksta kalbėti, paprastai apeigas padeda atlikti tėvai.

Fizinės savybės:
Ragana - asmuo praktikuojantis magiją. Raganos visiškai niekuo nesiskiria savo išvaizda nuo žmonių. Gali ją nežymiai koreguoti burtų pagalba, todėl šiuo aspektu pokyčiai būna individualus. Raganas iš ties labai sunku atpažinti vizualiai, tik labai seni ir patyrę organizmai gali tą padaryti. Ragana gali būti tiek vyras, tiek moteris.

Raganų skirstymas:
Ragana profesionaliai negali įvaldyti visų magijos šakų, todėl paprastai pasirenką vieną, kurioje būna guru, o kitose srityse žino tik pagrindus. Tik geriausi ir didžiausi raganiai vadinami savo srities specialistais, jie yra: alchemikai, šamanai, mediumai ir kerėtojai.

Dauginimasis ir santykiai su kitomis rasėmis:
Raganos gali daugintis su betkokiu rūšies atstovu, jei vaisius neužgimsta, paprastai pasitelkiant burtų pagalba galima padėti sau ar kitam asmeniui užmegzti gyvybę.
Kalbant apie bendravimą su kitomis rasėmis, jis itin individualus, išskyrus demonus. Su demonais raganiai yra sudarę sandorius ir yra jiems visiškai pavaldūs. Vieni gražiuoju, kiti piktuoju, bet demonų turi klausyti.

Gyvenimo trukmė:
Raganos sensta visiškai taip pat kaip žmonės, tačiau jos gali sustabdyti senėjimą eliksyrų pagalba. Vartodamos savo sukurtus preparatus raganos paprastai įšaldo amžiną jaunystę savo kūne. Tačiau jos yra priverstos visą gyvenimą gerti jaunystės eliksyrą, mat nutraukus tą daryti gresia mirtis.

Mirtis:
Raganų kūnai gali būti patvaresni dėl burtų ar vartojamų eliksyrų, tačiau jas nužudyti galima lygiai taip pat kaip ir paprastus žmones. Iš kitos pusės žvelgiant, stiprią raganą užmušti gali būti itin sunku, jei ji save apkerėjusi tam tikrais gynybos burtais ar pan.

Glenda Tenebris
35/1996, husband Baltazar Tenebris
Glenda dar žmogumi būdama buvo paviliota demono Baltazar. Jai atrodė, kad jis didžioji gyvenimo meilė. Apakinta ypatingo elgesio su ja, mergina ištekėjo už vyro labai jauna. Pamažu prisijaukinęs Glendą, Baltazar eksperimentavo su moterimi, kol galiausiai sugebėjo jai suteikti antgamtiškų galių. Glenda - pirmoji ragana, stipriausia iš visų ir gabi visose magijos šakose.
Nathaniel Donovan
34/1962, wife Barbara Donovan
Nathaniel net neįsivaizdavo, kad vesdamas Barabarą tuo pačiu veda ir demonę. Tik po daugiau nei dešimties metų, kuomet jo sūnus buvo paverstas vampyru, vyras sužinojo tiesą apie žmonos prigimtį. Lemtingą akimirką Nathaniel ruošėsi sprukti nuo tokios beprotybės, bet Barbara jį apkerėjo ir paprašė tėvo Balthazar per prievartą paversti Nathaniel raganiumi. Kuris laikas raganius buvo priklausomas nuo žmonos ir jos pamokymų, tačiau kuomet suradusi Barbara vaiką Edward jį nužudė, Nathaniel dėjo į kojas palikdamas žmoną vieną.
Medusa Averne
18/1589, it's complicated w/Sean Hengestes
Medusa kaip žmogus, savo gyvenimą gyveno labai vėjavaikiškai. Neturėdama jokio pareigos jausmo, savo šeimoje buvo patapusi 'blogiausiu' vaiku. Tiesa.. viskas pasikeitė, kai mergina sulaukė pilnametystės - tuo metu ji buvo pamilusi šeimos priešų vaiką - Sean, taigi tėvai ją pardavė Balthazarui. Tuo metu Medusa troško bet kokiu būdu nutraukti savo gyvybę, tačiau vietoj to.. ji buvo apdovanota raganų 'galiomis'. Ji - vienintelė ragana, kuri geba žvilgsniu pražudyti bet kokį žmogų ar vampyrą.
Sean Hengestes
20/1589, it's complicated w/Medusa Averne
Drąsiai galima teigti, kad Sean savo šeimoje buvo nesuprastas vaikas. Tėvai jį auklėjo ypač griežtai, na, o jis.. priešinosi visoms taisyklėms kaip tik išmanydamas. Pasikeitė tik tada, kai pirmą kartą pamilo kaimynų mergaitę - Medusa, o jo, kaip žmogaus lūžis įvyko tada, kai jo mylimoji buvo parduota Balthazarui, na, ir kai jo tėvai buvo sudraskyti vilkolakių. Tada Sean sulaukė tokio 'pasiūlymo', pereiti į tamsią pusę, nes buvo įtikintas, kad jau vistiek neturi ko prarasti. Tapęs raganiumi, daug keliavo, nes dar norėjo surasti savo mylimąją, bet galiausiai, apsistojo ties Sietlu.
Sabrina Hengestes
25/1585, it's complicated w/Darren
Visiška brolio priešingybė. Mandagi, geros širdies, dora asmenybė. Medusos geriausia draugė. Emociškai labai stipri, nes tėvų netektį ištvėrė kur kas geriau, negu, kad Sean. Kiek sunkesnis gyvenimas patapo tada, kai jos geriausia draugė buvo parduota demonui, o brolis, pardavęs savo laisvę demonui kažkur pradingo. Tada Sabrina susipažino su Darren, kurį pamilo, tačiau ja jis tik pasinaudojo, įtikindamas parduoti savo laisvę. Na, tai šitokiu būdu galiausiai, brolio pavyzdžiu pasekė ir Sabrina - pardavė savo laisvę demonui, ir gavo tų raganiškų galių. Pasitelkusi savo burtais, susekė savo brolį, draugę ir atvažiavo į Sietlą.
Zatanna Höek
27/1500, It's complicated with Judas Brewer
Savo šeimą - dukrą ir vyrą - prarado dar žmogiškame pasaulyje. Tada, savo liūdesį ėmė skandinti narkotikuose, tapo seniausios profesijos atstove. Nenorėdama ilgai kentėti, pardavė savo laisvę demonui, ir gavo antgamtiškų galių. Turbūt viena iš žiauresnių raganų, kuri nepripažįsta žmonių egzistavimo. Šiuo metu, siekia pasaulį paversti blogiausia vieta.Išgalvoti personažai

Ragna Lindström
20/1000, it's complicated w/André Lundholm
Viena iš pirmųjų raganų, apskritai praktiškai nepraktikuojanti juodosios magijos, užsiima sielos ir kūno gydymo metodais. Tai nepaprastai empatiška mergina, turi atjautos visiems gyviems sutvėrimams, itin tolerantiška ir empatiška. Didžiąją dalį savo gyvenimo prakeliavo po pasaulį, ieškodama neatrastų civilizacijų, pažinosi su įvairiausiomis, atitolusiomis nuo žmonijos ir technologijų gentimis. Slapčia užaugino sūnų Caius, kurio tėvas yra André.
André Lundholm
20/1000, it's complicated w/Ragna Lindström
Turėjęs būti auka ritualui atlikti, taip atsitiko, jog vaikinas išgyveno. Motina taip bijojusi prarasti savo vienintelį sūnų, ėmėsi kraštutinių veiksmų; prašė vietinės raganos, jog magijos būdu apsaugotu vaiką įsčiose ir neleistu atiduoti tyros sielos vaiko - mirčiai į nagus.
Gimus berniukui, kūdikis net dorai nespėjo įkvėpti pirmo oro gurkšnio, kuomet jo laisvė buvo parduota demonui, taip sutepant André 'sielą', kurios jis aplamai jau nebeturėjo. Tokiu būdu, jis išvengė aukojimo ritualo, mat buvo paliestas demono. Motina mirė gimdydama, o tėvas paaukojo savo laisvę mainais į Lundholm. Todėl vaikinas užaugo ne su tėvais, o su vietine ragana, kuri tuo metu buvo priglaudusį ne tik jį, bet ir dar vieną mergaitę. Taip šie du vaikai, buvo vieni iš pirmųjų raganių, vaikštančių ant šios žemės.
Vanessa Clark
23, single ready to mingle
Clark giminė jau keletą šimtmečių buvo gerai pažįstami demonams. Kiekvienos kartos šeimos visuomet parduodavo savo laisvę mainais už magišką galią. Tad nenuostabu, kad ir vos pramokusi skaityti mažametė Vanessa buvo parklupdyta ir priversta kūkčiodama bei springdama ašaromis atlikti ritualą, kurio pasekmes išsiaiškino tik po keletos metų. Mergina tik būdama šešiolikos pastebėjo, kad į jos gyvenimą kažkas kišasi, o ji negalėdavo tam pasipriešinti. Nepatenkinta kontroliavimu ši atmetė savo kaip raganos prigimtį, sudegino visas knygas, iš kurių mokydavosi, atsikratė visko, kas galėjo suponuoti apie jos raganiškumą. Nuo to laiko Vanessa stengiasi gyventi kaip įmanoma paprastesnį, žmogišką gyvenimą, taip slėpdama savo prigimtį ir vildamasi, kad demonui, kuriam ji turėtų vergauti, niekada jos neprireiks.
ISADORA CROSS
24, single and ready to mingle
Ragana nėra labai ilgai, tačiau be galo džiaugiasi tokiu savo pasirinkimu, mat visą žmogišką gyvenimą nesijuto pakankamai laiminga lyg kažko trūktu, o dabar yra kur kas laimingesnė. Isadora dažnai besišypsanti, tačiau tai nereiškia kad ta šypsena linki gero.
Agnetha Mare Beyont
24/120, Probably forever alone
Ilgus metus ji gyveno kaip ir prastas ir visiškai normalus žmogus, tačiau merginos gyvenime nutiko daugybė siaubingų dalykų ir pastaroji prarado pasitikėjimą visais ir viltį į geresnį gyvenimą. Susidėjusi su ne tinkamu asmeniu, buvo pastūmėta parduoti savo sielą velniui. Tą ji ir padarė. Taip ji ir tapo ragana, kuri ne visada dėl to gailisi.
Maya Sophie Jones
23, single
Maja gimė šeimoje, kur iš kartos į kartą prisiekdavo tarnystę demonui,  todėl savaime aišku ir jai teko dalyvauti 'pašventimo' ceremonijoje. Ji buvo paklusti ir smalsi mergaitė,  todėl viskas vyko be jokių skandalų. Jai visą jos gyvenimą pasakojo istorijas, legendas, mokė ir šitaip 'privijo' norą tarnauti. Buvo etapas jos gyvenime, kai ji šiek tiek maniakiškai ieškojo būdų kiap čia ką padarius, padirbus, parodžius save, išmokus ko naujo, bet! Besimokydama pirmuosius metus universitete mergina suprato, kad viskas ne taip paprasta. Ypač ėmė erzinti demono įsakymai, kuriuos turėjo vykdyti neužduodant klausimų, nepaisant savo gyvybės ir nedelsiant.
Christian Dominic Hill
25/125, Single
Vaikinas gimė prieš 125 metus galingu raganių šeimoje, kurie taip pat  tarnavo ir demonui. Kol buvo dar mažas vaikas šis nelabai ką ir suprato apie visą šita, bet atėjus ritualui šis nesipriešino. Anaiptol jam patiko visą ta turimą jo galia. Tėvas daug ko išmokė, o motina suteikė pagrindus. Tad laikui bėgant Domas išmoko kontroliuoti savo galias, tapo visapusiškai stipresniu raganiumi nei jo tėvas ir dabar tuo yra patenkintas. Yra įvaldęs net ir juodąją magija, kurios šis ne ką ir praktikuoja o užsiima paprastais ir burtais ir ritualais. Visuomenėj apsimeta paprastu vaikinu kuris nežinia jau kiek n kartu pakeitė gyvenamąją vietą.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.  
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
 
Raganos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: