Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Demonai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2017-11-05, 00:05

demons
Life is nothing without a little chaos to make it interesting.
Fizinės savybės:
Demonas yra nelaimingos sielos sutvėrimas. Buvęs žmogus, buvęs angelas arba buvusi dievybė pasiekę savo egzistencijoje kritinį tašką. Tikrasis demono pavidalas yra siela, tačiau ji yra neregima paprasto žmogaus akiai. Tarpusavyje demonai vienas kitą mato savo tikruoju sielos atvaizdu - ji paprastai būna juoda ir šiurpi, priklauso nuo demono nuodėmių. Demonas ištrūkęs iš pragaro, kad galėtų egzistuoti Žemėje, turi turėti žmogiškąjį pavidalą. Tai gali būti indas (žmogaus apsėdimas) arba labai galingas demonas gali sukurti savo senojo kūno kopiją (kol kas tą sugebėjo padaryti tik Lucifer ir Balthazar). Kai demonas įsiunta visas jo akies plotas pajuoduoja. Itin retas fenomenas, kuomet demonai susilaukia palikuonių Žemėje, kurie taip pat yra demonai. Tai gali padaryti tik tie demonai, kurie atkuria savo kūną patys, neapsėdę žmogaus.

Indo savybės:
Demonams labai sunku apsėsti stiprios valios žmones. Todėl jie turi išsirinkti potencialią auką, ją persekioti, gąsdinti, šantažuoti, žaloti ir pan, kol galiausiai auka palūžta ir įsileidžia demoną vidun. Apsėstas žmogus nėra itin patvarus. Jį veikia visi aplinkos veiksniai, jis gali būti žalojamas, kraujuoti ir pan. Kol demonas yra apsėstame kūne, jis yra nepažeidžiamas, tačiau kuo labiau sužalotas indas, tuo demonui sunkiau jame išsilaikyti. Indo mirties atveju - siela veržiasi lauk ir indas tampa nebenaudojimu.

Galios ir antgamtiniai sugebėjimai:
Demonų pagrindinės galios yra telepatinės. Jie įvaldę telekinezę, iliuzijų kūrimo meną, levitaciją bei minčių įtaigą. Jėgos atžvilgiu jie visiškai identiški žmonėms, kadangi negali sustiprinti savo fizinio indo. Vieninteliai demonai, kurie gali būti ir fiziškai stiprūs, yra tie, kurie naudoja savo tikrąją kūno formą, ne indą.

Gyvenimo trukmė:
Demonai, kaip ir betkuri kita siela yra nemirtinga. Tačiau demoną galima išvaryti iš jo indo arba jį sugadinti. Indas, apsėstas demono, nebesensta.

Demonų dauginimasis ir santykiai su kitomis rasėmis:
Demonai daugintis gali, tačiau jų palikuonis būna paprastas žmogus, dėl nešiojamame inde gaminamos sėklos. Ypatingais atvejais, kuomet demonas yra savo nuosavame, neapsėstame kūne, jis gali su žmonių rasės atstovais susilaukti kito demono, prilygstančio galia sau. Demonai geriausiai sutaria su raganomis, kadangi yra jų kūrėjai. Realiai demonų santykiai geriausi su tamsios sielos būtybėmis, dangiškosios pusės jie visa širdimi nekenčia, bet retkarčiais pasitaiko išimčių.

Mirtis arba išvarymo būdai:
Demonai yra nemirtingi, tačiau juos galima išvaryti iš esamo indo. Tam naudojamos įvairios religinės arba magiškos apeigos. Taip pat demoną iš indo galima išvaryti pastarąjį smarkiai sužalojus. Nužudyti demono neįmanoma, galima tik sunaikinti jo kūną.
[/tr]
Balthazar Tenebris
43/2017, wife glenda tenebris
Paties Liuciferio, pragaro valdovo sūnus - Balthazar, jau prieš daugelį metų nesutardamas su tėvu dėl valdžios, iškilo iš pragaro gelmių į Žemę, tikėdamasis ją okupuoti. Deja, dievams ir deivėms susivienijus, ši misija pasidarė demonui beveik neįmanoma. Raganų kūrėjas, vienija savo vaikus bei žmoną vardan bendro tikslo - užgrobti kiekvieną tyrą pasaulio lopinėlį.
Barbara Tenebris - Donovan
28/1958, husband Nathaniel Donovan
Glendos ir Balthazaro pirmagimė. Demonė pasišventusi nuo pat brandos sekti tėvo pėdomis, bėgant metais sukūrė viruso atmainą. Užkrėtusi virusu savo vienturtį vaiką Edward, pavertė jį pirmuoju vampyru. Edward įšalęs dešimtmečio kūne, įgijo nežmogišką galią, kaip ir antgamtišką kraujo troškimą. Įsisiautėjęs vaikas ne tik žudydavo be gailesčio žmones, kad prasimaitinti, tačiau ir užkrėsdavo virusu, taip sukurdamas daugiau savo naujos rasės šalininkų. Barbarai teko nemažai paplušėti, kol rado būdą kaip nužudyti nemirtingą vaiką, tačiau padarytai žalai užkirsti kelio nebesugebėjo. Vienintelė moters paguoda, buvo vyras Nathaniel  su kuriuo  ir susilaukė Edward. Barbara norėdama jį turėti šalia savęs visą amžinybę, tačiau bijodama rizikuoti sukurtu virusu, paprašė tėvo, kad šiam suteiktų magiškų galių jį paverčiant raganiumi. Deja, nužudžius savo vienintelį vaiką, Nathaniel paliko Barbarą. Netekusi vyro ir tėvo malonės, Barbara daro viską, kad ištaisytų savo klaidą, stengdamasi vampyrus užverbuoti stoti demonų pusėn.
Darren Tenebris
25/1955, single ready to mingle
Balthazar ir Glendos antrasis vaikas. Darren visuomet jautė konkurenciją savo seseriai Barbarai ir nuo pat vaikystės ją bandė pralenkti. Deja, pirmagime buvo užsiėmęs tėvas, todėl Darren dėmesio iš jo kur kas mažiau sulaukdavo. Vienintelė vaiko paguoda buvo motina Glenda, su kuria demonas praleido daugiausiai laiko vaikystėje. Jis stebėjo, kaip moteris vis geriau perpranta, kaip galima panaudoti magiją ir tuo pačiu iš jos mokėsi raganiškų subtilybių. Užaugęs Darren pranoko savo vyresniąją seserį, kuomet ši suklydo paleisdama į pasaulį klaikų vampyrų virusą, šis vieną po kito verbavo žmones priimdamas juos į raganų ratą. Per daugelį metų Darren subūrė ištisą magijos atstovų kariauną, kurie yra pavaldūs jam, o kaip žinia, Darren visuomet klausė savo tėvo...
Lucifer (Rezervuota)
age is unknown, single ready to mingle
Liuciferiui tiesiog negalėjo apkęsti matydamas, kaip Žemėje jo sūnus nesusitvarko su savo svajonės įgyvendinimu ir užtraukė gėdą pačiam pragaro valdovui. Besišaipant pavaldiniams iš Baltazhar, Lucifer neapsikentė ir išėjo į Žemę daryti tvarkos. Deja, tėviškas jis nebuvo ir užuot padėjęs sūnui, jis jį nutarė pamokyti krėsdamas įvairias šunybes ir kaišiodamas pagalius į ratus.
Nereza Bleedlove
age is unknown, it's complicated w/Balthazar Tenebris
Nereza buvo iš tų demonų, kurie pragarą galėjo vadinti savo namais. Žiaurumu jai mažai kas prilygti galėjo, tačiau ši demonė turėjo silpnybę - Balthazar. Kai tik jis gimė, ši išmokė mažą demoniūkštį gyvenimo pragare, o kai šis užaugo taip stipriai mylėjo, jog išbandė viską, kad tik jis neišeitų į žmonių pasaulį. Deja, Balthazar pabėgo vaikydamasis savo kvailos svajonės, o Nerezai buvo uždrausta paties Liuciferio išeiti pro pragaro vartus. Tik po daugiau nei dviejų tūkstančių metų, ji buvo vienintelė demonė, kurią pasirinko Liuciferis, kaip savo kompanionę kelionėje į Žemę. Nereza nežinojo, kad tai buvo tik dar viena valdovo išdaiga sūnui, todėl ji vis dar alsuojančia meile širdimi, gavusi laisvą progą, išvyksta susitikti su Balthazaru tikėdamasi būti jo amžinai.
Mazekeen Smith
Age is  unknown, single ready to mingle
Mazekken  buvo iš tų demonų, kurie pragarą laikė savo namais, bet kaip ir visose namuose kartais pasidaro anškta. Daugybę metų ten bekankindama nusidėjusias sielas, šiai pabodo tai daryt. Tad akylai viską stebėusi kas vyksta pragare ir sužinojusi, kad keli demonai iš ten  ruošiasi prasprukti. Ši žiauri demonė  taipogi pasinaudojo progą pabėgti  nepastebėta pro dar neužsivėrusius pragaro vartus. Jau nežine kelintą tustantmetį skaičiuoji Maze,  žemej gan greitai apsiparto. Žinoma dar vis nevengia pakankinti kokio žogėno, nevengia ji ir linksmybių naktiniuose klbuose ir kol kas dar vis džiaugiasi ramiu gyvenimų. Kadangi jinai dar vis turi savo tą  tikąją išvaizdą, tai čia tik laiko klausimas kada ja suras kiti jos „draugai“ demonai.
Jūsų sukurtas personažas
00/000, relationship status
Trumpas 2-4 sakinių aprašymas.
Demonų sąrašas nuolatos papildomas forumo administracijos, todėl jie išgalvoti negali būti. Turint originalių idėjų ir norint susikurti sąraše neesantį demoną, prašom susisiekti su BALTHAZAR LUTHER TENEBRIS“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
 
Demonai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: