Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-19, 01:12
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 21:34

Pastaroji savaitė po viso reikalo su Rodriguez, Alex buvo iš tiesų sėkminga. Su ja susisiekė seniai matytas draugas Joshua, kuris Sietle prieš penkerius metus įkūrė savo ligoninę. Moteris net nesudvejojusi susitiko su juo išgerti kavos ir atsigriebti už prarastą laiką. Kava pradėję, jiedu baigė vakariene Joshua ofise. Paaiškėjo, kad Alex draugas gydo ne tik paprastus žmones, tačiau ir mistines būtybes, todėl ligoninės stovis yra netgi labai geras ir prieš pora mėnesių ji buvo renovuota ir pripažinta viena geriausių Šiaurės Amerikos regione. Joshua seniai ieškojo partnerio, kad būtų lengviau tvarkyti visus reikalus, todėl vos tik išgirdęs, kad Reed gyvena Sietle jau metai, su ja susisiekė. Jau sekančią dieną Alex susitiko su savo finansininku bei advokate, kurie išnagrinėjo kompanijos stovį visuose įmanomuose vertybiniuose popieriuose ir davė sutikimą pirkti puse ligoninės akcijų. Tapusi savininke, moteris kartu su draugu peržvelgė visą dirbantį personalą ir gerai apgalvojęs kiekvieno galimybes, kai kuriuos paaukštino, kai kuriuos atleido ir kai kuriais papildė darbuotojų sąrašą. Pati Alex perėmė kardiologijos skyrių ir atidarė banko sąskaitą, į kurią nuo ligoninės biudžeto kiekvieną savaitę įkris tam tikra suma pinigų, kuri bus skirta aprūpinti tuos, kurie negali nusipirkti ligoninės paslaugų. Taigi, galima sakyti, kad Reed įgyvendino savo svajonę. Žinoma, dėl viso šito stipraus sprendimo, moteris pirmiausiai pasitarė su Domu, kadangi jo nuomonė buvo ganėtinai svarbus faktorius bet kokiame didesniame gyvenimo žingsnyje.
Pradirbus likusią savaitės dalį, Reed susipažino su kiekvienu darbuotoju asmeniškai, apžiūrėjo visą naują techniką ir mintinai išmoko ligoninės išplanavimą. Ligoninėje dirbo nemažai kolegų, su kuriais moteriai teko dirbti Niujorke, todėl ji net nemirktelėjus sutiko su jais šeštadienio vakarą susitikti ir oficialiai "prisirašyti". Kadangi ir Domas turėjo planų su savais draugais, jiedu susitarė, kad šis atvažiuos iki klubo ir jiedu kartu galės pareiti namo ir dar kažką nuveikti, kadangi sekmadienis abiems išpuolė laisvas.
Grįžus iš darbo po keturių, Alex pirmiausiai pilnai susiruošė iš spintos ištraukdama naujai nusipirktą sijoną bei apatinių komplektą. Moteris spėjo pasiilgti Freudenberger, kadangi šią savaitę, abu buvo užsivertę darbais ir susitikdavo arba ryte, kada Alex grįždavo iš naktinės pamainos, o Domas išeidavo į darbą, arba vakare, kada jis grįždavo, o Reed išeidavo. Todėl Alex norėjo vyrą nustebinti, kada šis ją pamatys. Apie septintą mėlynakė jau buvo vietoje, kur jos laukė kolegos ir draugai. Tekilos šotai, daug meksikietiškų užkandžių ir trys valandos šokių buvo viskas, ko reikėjo, kad Reed atsipalaiduotų. Pridėkime ir mini fotosesiją su draugėmis, pergalę biliardo žaidime prieš Joshua ir šampano butelį išgertą lauke prieš atsisveikinant ir vakaras tikrai buvo vykęs. Toks vykęs, kad kitame kvartalo gale girdėjosi jų visų atliekamos Kalėdinės dainos. Kada prie klubo įėjimo liko tik Alex ir Joshua, kuris nenorėjo jos palikti vienos, kol šios atvyks pasiimti Dominic, jiedu giliai diskutavo  meilės tema. Tiksliau Joshua skundėsi, kad jam reikia savo žmoną priversti pagimdyti jam trečią vaiką. Kadangi moteris jam pasakė tiesiai šviesiai ką reikėtų daryti, Joshua tik skambiai nusijuokė ir apsikabinęs draugę kilstelėjo ją nuo žemės bei apsuko aplink savo ašį, po to pabučiuodamas šiai į pakaušį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 22:40

Dominic, žinoma, džiaugėsi dėl Reed sėkmės, tačiau jam kliuvo vienas dalykas – ji dirbo su vyru. Gerai, galbūt tai kvaila ir Freudenberger tiesiog reiktų per daug apie negalvoti, tačiau kai moteris labai daug apie Joshua nepapasakojo, tiesiog nurodė jų santykių statusą, tai Dominic nė kiek nesužavėjo. Turbūt jis darėsi tiesiog tas pernelyg pavydus vyras, kuris visur mato grėsmę ir kuris mano, jog Alex bandyt iš jo atimti bet kuris kitas vyriškosios lyties atstovas. Pasistengęs tokias absurdiškas mintis nustumti į šoną, Freudenberger nusprendė šį vakarą nemenkai pasilinksminti, todėl vakare jis jau sėdėjo su Rendžiu bei dar keliais savo pažįstamais ir gėrė visus įmanomus gėrimus su laipsniais. Tai nebuvo protinga vien dėl tos priežasties, jog vyrui reikėjo už poros valandų pasiimti Alex, tačiau šiuo metu Dominic per daug apie nemąstė. Rendis buvo neperkalbamas tipas – jei jis pasakydavo, jog tu privalai išgerti, vadinasi tu vienu ar kitu momentu gersi ir netgi daugiau, negu tas pats vyras, nes jis tiesiog sugebėdavo visus įtikinti. Galbūt dėl to per visus pasisėdėjimus Rendis išlikdavo blaiviausias, dėl kažkokios sumautos priežasties.
Kai suvokė, jog savo limitą šiandienai jau pasiekė ir jei dar toliau gers, tikrai nepavairuos automobilio, Freudenberger atsisveikino su draugais, kurių didžioji dalis jau nesugebėjo atsistoti nuo kėdžių ar sofos. Tiktai vienintelis Rendis, atrodo, turėjo geriausią laiką pasaulyje ir niekuo neskųsdamas valgė vieno kąsnio sumuštinukus, užsigerdamas tekila. Taip, Dominic draugas tikrai turėjo keistą skonį maistui bei jo kombinacijoms.
Kol išėjo į vėsų lauką bei priėjo prie savo automobilio, vyras spėjo trumpam išsiblaivyti. Šildymo savo Shelby nejungė, nes vėsuma padėjo Freudenberger susikaupti ir vairuoti taip, lyg nebūtų prie pora valandų gėręs it lenkas. Sustojęs kitoje gatvės pusėje, nei baras, kuriame Reed šventė, jis išlipo iš automobilio, įsimetė mėtinę pastilę į burną bei surūkė vieną cigaretę, jog kuo mažiau jaustųsi, jog jis gėrė, ir daug. Nujautė, jog moteris už tai, jog vairavo išgėręs, jo tikrai nepaglostytų. Numetęs nuorūką ant grindinio, Dominic parėjo gatvę ir patraukė arčiau baro, kai vaizdas, kurį išvydo, jį privertė vos prilėtinti žingsnį. Kažkas apsikabinęs JO moterį stovėjo ant gatvės ir dar bučiavo JO moteriai į pakaušį. Vos primerkęs akis Freudenberger nurijo norą nieko nesiaiškint užvažiuoti tam tipui į snukį bei priėjo prie jų abiejų, išlaikydamas tam tikrą atstumą.
- Jau ilgai laukiat? – sausai tarstelėjęs jis žvilgtelėjo į vyrą, o vėliau į Alex, tik dar labiau primerkdamas akis. Jo kaip visada nieko nesakanti veido išraiška šiuo atveju padėjo, nes kitaip tam tipui reiktų bėgti. Ir kuo greičiau.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 23:08

Joshua buvo chirurgijos skyriaus vadovas, kada Alex buvo praktikantė vienoje iš Niujorko ligoninių. Kadangi ši papuolė į jo grupę, jų keliai susitikdavo labai dažnai. Jiedu iškart be proto gerai sutarė, kadangi operacinėje Reed reikėjo mažiausiai pagalbos, nes ši žinojo visą įmanomą teoriją savo galių dėka. Labai greitai ir praktiškai mokėjo tas žinias pritaikyti, todėl su Joshua palaiminimu ši iš praktikančių tapo chirurge. Tiesa, vėliau jų keliai išsiskyrė, nes Reed po motinos mirties patraukė šiek tiek kitu keliu. Tačiau tas nesustabdė jiems po kiek laiko nueiti į pasimatymą. Viskas klostėsi kaip ir gerai, tačiau vos jiems pasibučiavus, abu suprato, kad jokios "chemijos" tarp jų nėra ir negali būti. Jiems tiesiog buvo lemta likti draugais. Ką jie ir padarė tą patį vakarą. O jau sekančią dieną, Joshua susipažino su moterimi, kurią po metų vedė. Ir nuo kurios dabar norėjo trečio vaiko. Kitaip tariant- įvykiai susiklostė kaip turėjo.
Alex besijuokdama draugiškai stumtelėjo Joshua, kadangi šis privertė moterį trumpam apsvaigti nuo greito apsukimo. Tekila ir šampanas nebuvo gera kombinacija. Iš šono ta situacija tikrai galėjo pasirodyti kiek intymesnė nei iš tiesų buvo. Moteris to nesureikšmino, kadangi jiedu buvo seni draugai, kurie nevengė apsikabinimų ir abu buvo užimti bei ištikimi minėtai antrai pusei. Kada Joshua pamatė artėjantį vyrišką siluetą, plačiau išsišiepė ir mostelėjo galva Domo pusėn, lyg sakydamas "tavo princas ant balto žirgo jau čia". Alex atsisukusi į Domą iškart įžvelgė jo akyse įtampą, tik tuo momentu nesuprato jos priežasties. - Gal dešimt minučių, - žengus žingsnį artyn, Reed trumpai priglaudė lūpas prie Domo skruosto ir pasiliko stovėti šalia, apsikabindama jo ranką savąja - Dominic, - pristatė Freudenberger, o tada mostelėjo ranka į draugą, - senas draugas ir naujas partneris Joshua, - trumpai nusijuokus pristatė Joshua.
- Tai štai kaip atrodo vyras, pasiglemžęs Reed širdį, - juokaudamas Joshua ištiesė Domo link ranką, - malonu susipažinti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 23:32

Šiuo atveju Dominic nežinojo nei to, jog Joshua yra užimtas, nei tai, kad judviejų niekas daugiau nesiejo, tiktai didelė ir ilgus metus puoselėta draugystė. Jis žinojo tiktai faktą, jog Alex tą tipą pažįsta, jis yra jos draugas, tačiau vyras negalėjo pasakyti ar Joshua tas statusas tinka ir patinka. Taip, galbūt jis pernelyg greitai nusistatė prieš Reed draugą ir galbūt pernelyg greitai priėjo prie išvadų, tačiau ta situacija, kurioje juos abudu pamatė, tikrai neatrodė kaip vien tiktai draugiška. Kartais Dominic norėdavo prakeikti savo pavydą, kadangi jis būdavo ryškiai per didelis tam tikrais atvejais. Ir dabar jam taip niežtėjo dešinį kumštį, jog vyras stengėsi galvoti apie įvairiausių spalvų vienaragius, jog nepaliktų Joshua be priekinių dantų.
Tai, jog šis neatsakė į trumpą pakštelėjimą tuo pačiu, jau turėjo sukelti įtarimą. Tačiau apie tai vyras šiuo metu dabar negalvojo. Jis net nepajautė, kaip į jo parankę įsikabino Alex, kadangi jo žvilgsnis buvo sukoncentruotas į Joshua, kurio žvilgsnis jau po poros sekundžių pasidarė šiek tiek nervingesnis. Kai galėjo, Dominic tikrai galėjo atrodyti gąsdinančiai ir dabar buvo tas variantas.
- Tas pats, su kuriuo dirbsite ligoninėje. Šaunu. – tas paskutinis žodis nuskambėjo taip keistai, jog nebuvo įmanoma suprasti ar Freudenberger tikrai dėl to džiaugiasi ar jis tiesiog buvo sarkastiškas. Pora sekundžių žvilgtelėjęs į Joshua ištiesą ranką, Dominic it privertė jį suabejoti ar šis tikrai nori jam paspausti ranką, tačiau vėliau vyras suėmė ją ir paspaudė. Galbūt netyčia (tikrai tyčia) pernelyg smarkiai. Tai buvo galima suprasti iš surauktų Reed draugo antakių.
- Man taip pat....labai malonu. – dėbtelėjęs į vyrą Freudenberger vos kilstelėjo lūpų kamputį, nutaisydamas keistą šypsnį. Galiausia atleidęs Joshua ranką, kol jos nesulaužė (o tikrai norėjo), jis vos žvilgtelėjo į Alex. Tas keistas žvilgsnis nepaliko Dominic veido.
- Jau keliausime? – vėl sausai tarstelėjęs vyras meldė Budos, jog moteris pasakytų „taip“, kadangi jis nežinojo, kiek ilgai tvardysis neužvažiavęs jos „draugui“ į dantis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-21, 23:51

Kada Domas neparodė jokio šilto atsako į Alex pasisveikinimą, o jo žvilgsnis liko surakintas ties Joshua, moteris suprato, kas šiuo metu dėjosi ir galėjo tik įsivaizduoti kas dėjosi Freudenberger galvoje. Jeigu pavydas turėtų spalvą, Domas dabar būtų ja nusidažęs. Tiesa, Reed kuo puikiausiai prisiminė, kad dėl to vyras ją perspėjo dar per pirmąjį jų pasimatymą, tačiau tai nesutrukdė jai pačiai kiek susierzinti. Ji nepadarė nieko blogo, kad šis turėtų teisę žaibuoti akimis ne tik į Joshua, bet ir į ją pačią. Tiksliau, ją erzino tas faktas, kad net ir po visų jų kartu išgyventų įvykių, jis Alex abejojo ir nepasitikėjo. Na, bent jau taip atrodė iš šono.
Moteris stipriau spustelėjo Domo ranką, kurią buvo apsikabinusi, kai šis nevaldė savo sarkazmo. Tuo momentu tikrai norėjo jam spirti į kauliuką. Tuo tarpu Joshua neišsidavė, kad jam velniškai skaudėjo riešą, kurį Dominic suspaudė. Jis suprato, kad Domas matė jų šiltą apsikabinimą ir dėl to galėjo pagalvoti, kad jis kažką Alex jautė. - Tas pats, - formaliai linktelėjęs Joshua, įsikišo abi rankas į kišenes ir šyptelėjo moteriai, kuri į Domo klausimą atsakė teigiamai. - Gerai, nebegaišinsiu jūsų laiko. Gero vakaro, - tarstelėjęs Joshua būtų apsikabinęs Alex ir pabučiavęs šią į skruostą, bet šiuo atveju buvo tikras, kad liktų be galvos, jeigu bent žengtų žingsnį artyn moters. Todėl Alex paleidusi Domo ranką, žengė žingsnį draugo link ir jį trumpai apkabino. Tikrai neketino reaguoti į Freudenbegrer kvailą pavydą arba pyktį dėl velniai žino ko. - Gerų atostogų, perduok linkėjimus Margaret, - vos šyptelėjus Alex palydėjo draugą akimis, kuris greitai dingo už kampo, nes turbūt bijojo dėl savo gyvybės. Sutelkus dėmesį į Domą, moteris nežymiai atsiduso, - Gerai. Kas yra? - nusprendusi, kad geriau jau paklausti, kas negerai, nei iškart šokti prie išvadų, kad Domas pavydi, pasiteiravo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-22, 00:18

Nesvarbu, kiek jie būtų patyrę įvykių kartu. Buvo ganėtinai normalu (Dominic nuomone) pavydėti savo antros pusės. Žinoma, jo pavydas buvo šimtą kartų rimtesnis ir atrodė taip, jog galėjo išgąsdinti potencialius Alex kandidatus kelių kilometrų atstumu. Ir visgi, jie buvo labai daug patyrę kartu, tačiau tai taip pat neuždraudė moteriai pavydėti jo tada, kai ji pamatė Rodriguez, kai ši stiebėsi link vyro. Ji bent jau nebuvo apsivijusi rankomis jo, kaip kad tai buvo padaręs Joshua. Ar man dar vardinti faktus, kurie turėjo duoti pagrindo Freudenberger pavydėti, ar tai atrodo beviltiškas atvejis?
Faktas, kad Reed jis pasitikėjo. Jis tiesiog nepasitikėjo tą mielą šypsenėlę nutaisiusiu mulkiu. Visi vyrai vienu ar kitu atveju nesugeba ilgą laiką būti ištikimi. Jie vienaip ar kitaip ima žvalgytis į šonus, tai buvo jų gamtoje ir Dominic net neketino to neigti pats. Žinoma, dabar jis tikrai į nieką nesižvalgė, tačiau negalėjo pasakyti, kad taip nebus po dešimties metų. Joshua galėjo būti tas tipažas, kuris galėtų pradėti žvalgytis ir ieškoti naujos potencialios aukos.
Į rankos spustelėjimą Freudenberger sureagavo tiktai kreivu žvilgsniu į Alex pusę. Tikrai neketino į tai reaguoti, tuo labiau, bandyti elgtis kaip nors mandagiau. Tokių norų net nekilo galvoje, kai moteris žengė Joshua kryptimi ir jį apsikabino atsisveikindama. Dominic nežymiai sugriežė dantimis. Ar ta moteris tyčia taip elgiasi? Ji nori būti pakasta kartu su savo nevykėliu draugu? Nulydėjęs žvilgsniu Joshua, vyras tik po kelių akimirkų grąžino žvilgsnį ties Alex ir gūžtelėjo pečiais, nutaisydamas pasimetusiu šunelio veido išraišką.
- Man? Man viskas gerai. Galim važiuoti namo? – mostelėjęs galva link automobilio Freudenberger bandė nuslėpti susierzinimą, kas jam sekėsi tiesiog idealiai. Juk jau buvo pratęs slėpti savo emocijas bei jas užgniaužti, todėl ir dabar jam tai padaryti nebuvo sudėtinga. Žinoma, žvilgsnis vis dar liko neįskaitomas, o balso tonas sausas ir atžagarus, tačiau jo veidas buvo kaip visada ramus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-22, 01:12

Kada Domas bandė apsimesti, kad jam viskas gerai, Alex sulaikė kelis riebesnius žodžius savo galvoje. Ji niekaip nesuvokė to fakto, kad Domas po tiek laiko bandė nuo jos slėpti savo emocijas. Ji suprato, kad jam tai buvo į kraują įaugęs reikalas, kadangi jis savo tikrų jausmų neparodydavo niekam, tačiau Alex gi nebuvo kvaila ir jau gyveno su Freudenberger nemažai laiko, kad perskaitytų jo emocijas, kad ir kaip šis stengėsi jas paslėpti po ramaus veido kauke. Moteris buvo per daug vyro pasiilgus, kad bambėtų kaip šis ja nepasitikti, todėl nusprendus, kad geriausias variantas-paaiškinti esamą situaciją.
- Jau turėtum suprasti, kad šitai su manim nesuveiks, - pamojus prieš jo veidą ranka, Alex žengė žingsnį arčiau Domo ir suėmė jo rankas savosiomis. Kiek reikės, tiek Alex ir stovės šaltame ore su trumpu odiniu sijonu, kurį užsidėjo dėl šito užsispyrusio vyro priešais ją. - Joshua turi žmoną, kurią be proto myli ir su kuria nori trečio vaiko, - nusprendus pradėti svarbiausiu faktu Alex stebėjo jo veido išraišką. - Jis vadovavo chirurgijos skyriuj, kada aš buvau praktikantė. Mes tapome draugais ir jis man padėjo, kai netekau mamos ir išsiskyriau su Thomas, - sutrumpinus istoriją tarstelėjo, - nuėjome į vieną pasimatymą, kuris tik įrodė, kad niekada negalėtumėm būti kažkuo daugiau, todėl likome draugais. Joshua man atstoja vyresnį brolį ir nieko daugiau, - švelniu tonu patikinus Alex paleido vieną Domo delną,vietoj to jį pridėdama prie jo skruosto. - Aš myliu tave ir ne ką kitą ir negalėčiau tavęs išduoti, Domai. Nežinau kaip tave tuo įtikinti, - prikandus vidinę žando dalį tarstelėjo, - jeigu jis nebūtų mano draugas, negi tikrai galvoji, kad leisčiau kažkokiam vyrui prie manęs liestis? - stebėdama Freudenberger akis, tada lūpas, tada vėl akis, Alex apsilaižė savo kiek pasausėjusias lūpas. Kodėl ji velniškai norėjo jį pabučiuoti pačiu netinkamiausiu momentu? Tikriausiai Rendis nepasakojo kaip moteris susitvarkė su Frederic, kai šis bandė prie Reed lįsti. Nors, ko gero, gerai, kad nepasakojo...
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-22, 22:41

Rendis tikrai nenorėjo, jog Dominic iškapotų pusę jo baro lankytojų dėl Frederic, kadangi jis pats turėjo ten nemažai draugų. Jei vyras būtų sužinojęs, jog šis kabinėjosi prie Alex, turbūt tą pačią minutę būtų nuėjęs ir iš jo padaręs rėtį, o ir jo draugams grėstų tas pats likimas. Rendis, kad ir koks geras draugas buvo, norėjo, jog jo baras turėtų tuos kelis lankytojus, kurie jam nešė pelną. Be to, vyras puikiai suvokė, jog Dominic nesivaldo tam tikrais atvejais, o šitas atvejis tikrai būtų vienas iš tokių. Žinojo, koks kartais velniškai pavydus jo draugas gali būti.
Freudenberger vis dar sugebėdavo gan gerai nuslėpti emocijas. Tikrai ne visada Alex galėdavo jas išskaityti iš jo veido, kadangi jis juk tiek metų tokius dalykus laikydavo savyje. Nieko nuostabaus, jog tokie įpročiai niekur nedingo, tuo labiau, jie juk taip lengvai nepasimiršta. Galbūt dažnais atvejais moteris ir sugebėdavo atkreipti dėmesį į pasikeitusią vyro nuotaiką, tačiau tai tikrai būdavo retas atvejis, kadangi jis stengdavosi nepastebėtas tai padaryti.
Klausydamasis Reed Dominic nežymiai suspaudė lūpas, jo žvilgsnis išliko rimtas, o akys prisimerkusios. Turbūt dėl to, jog buvo neblaivus ir apsirūkęs velniai žino ko. Kai Rendis davė „įtraukti dūmo“, jis tikrai neklausinėjo, kokia yra suktinės sudėtis, tai būtų kvaila. Tik dabar vyras atkreipė dėmesį į tą odinį sijoną ir automatiškai, jam kilo mintis, jog moterimis taip pasipuošė dėl savo draugo. Stupid man, jis nepagalvojo apie save.
- Ar dėl to reikia dėvėti tokius drabužius, jei praleidi vakarą su geru draugu, kuris tau atstoja brolį? – tarstelėjęs Freudenberger vyptelėjo, tačiau tai nebuvo malonus šypsnis. Kad ir kaip dabar jam buvo kilęs noras tiesiog čia pat nutraukti nuo Alex visus drabužius, vyras bent jau kol kas save pakankamai gerai valdė. Klausimas, kiek ilgai?
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-23, 18:30

Reikėtų paminėti tai, kad Alex buvo nemažai išgėrusi, vadinasi, alkoholis dar labiau sustiprino jos emocijas. Ne, ji nebuvo girta, iki to trūko pusės tekilos butelio, tačiau buvo pakankamai apsvaigusi, kad atsirištų liežuvis ir ši galėtų pasakyti tai, ką galvojo. Kaip minėjau anksčiau, Reed visuomet sakydavo tiesą. Alkoholis moterį veikė tarytum koks tiesos eliksyras. Todėl kai Domas neužregistravo jos sakomų žodžių ir vis tiek užsispyręs save tikino, kad šią su Joshua siejo kažkas daugiau ir vos neapkaltino, kad ši pasipuošė dėl draugo, moteris papūtė lūpas ir sukryžiavo rankas ant krūtinės. Gerai, galbūt neatrodė grėsmingai kaip kad norėjo, nes vis tik buvo už jį visa galva žemesnė ir apskritai Alex su tokia mimika atrodė labiau mielai nei kad griežtai.
- Visų pirma, - iškėlė pirštą viršun primerkdama akis, - vakarą leidau su visa draugų ir kolegų kompanija, o ne su Joshua. Visų antra... tu rimtai? - įsmeigė akis į Freudenberger, užduodama retorinį klausimą, nes tas pavydus asiliukas nepagalvojo, kad ji galėjo pasipuošti dėl jo. Reed žengė žingsnį artyn Domo, atsidurdama prie pat jo taip, kad jų kūnai vos vos lietėsi, bet ne visiškai. - Pasipuošiau dėl tavęs, šikniau, - bedė pirštu jam į krūtinę, bandydama kalbėti griežtų tonu, bet vėlgi - nesigavo, -
atleisk, jei pasiilgau savo mylimo vyro su kuriuo visą savaitę apsikeičiau pora žodžių ir nusprendžiau, kad reikėtų šį nustebinti nauju apatinių komplektu ir apranga, - su maža ironijos gaidele pasakius, pavartė akis ir nežymiai atsidusus, apsisuko eiti Domo shelby link, specialiai elegantiškai judindama klubus. Tas sijonas tikrai tobulai prigludo prie jos moteriškų formų. Alex stilius buvo ganėtinai seksualus, bet dažniausiai elegantiškesnis ir mielesnis, o šiandien ji pasirinko šiek tiek labiau provokuojantį odinį aprangos variantą, norėdama Dominic išvaryti iš proto. Kažkuri dalis jos slapta džiūgavo, kad Freudenberger jos pavydėjo, nors ir be reikalo. Tai reiškė, kad ši jam tikrai rūpėjo ir dėl jos galėtų išmalti kokiam nors diediokui snukelį, jei šis kėsintųsi į Alex. Žinoma, šito ji neparodė, kadangi viršuje kunkuliavo menkas susierzinimas dėl to, kad Domo smegenis užtemdė pavydo debesėlis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-23, 22:57

Jei ji ir taip buvo pakankamai atviras žmogus, tai kažin ar alkoholis galėjo moterį padaryti dar atviresnę, nors buvo galima dėl to ginčytis. Juk Dominic žinojo tik tai, kad Alex visada sakydavo tiesą, o ar alkoholis tą dalyką sustiprindavo, negalėjo tiksliai pasakyti, kadangi jie gal tik kelis kartus kartu buvo vienoje patalpoje, kai buvo nemažai išgėrę. Taip, jie retkarčiais išgerdavo ,būdami lofte, tačiau viena ar dvi skardinės alaus per vakarą nesiskaitydavo. Vyras šiuo atveju tikėjosi, jog neskamba mintyse kaip tikrų tikriausias alkoholikas, kuris neigia savo priklausomybę kvailais pasiteisinimais. Nes juk daugelis pradėdavo gintis panašiu pasisakymu „keli alaus juk nekenkia“, kol viskas baigdavosi vadinamomis „daugiadienėmis“.
Freudenberger nežymiai suspaudė lūpas, išgirdęs Reed žodžius. Buvo ganėtinai sudėtinga susivaldyti nenuplėšus to sijono nuo moters liemens, tačiau vyras nusprendė, jog palauks tam tikro laiko, kai Alex to nesitikės. Arba kai jie pagaliau atsidurs namuose, nes vidury gatvės jos pasiguldyti Dominic nenorėjo, kad ir koks kartais nesuvaldomas galėjo pasirodyti.
- Na, atsiprašau, tačiau dėl manęs niekas nesipuošdavo paskutinius kelis metus. Atpratau. – burbtelėjęs piktai dėbtelėjo į moterį, pasistengdamas visais įmanomais būdais nespoksoti į tuos siūbuojančius klubus, kai patraukė paskui Alex link savo automobilio. Kiek greičiau priėjęs Shelby, jis kaip visada atidarė keleivio dureles, leisdamas moteriai įsėsti bei paskui ją uždarė dureles. Greitai verėjęs į vairuotojo pusę jis atsidarė automobilį, įsėdo bei užsikūrė jį. Garsus Shelby riaumojimas pasigirdo per visą gatvę. Vos atsidusęs ir pasistengęs susikaupti, o ne spoksoti į Alex, kad su mielu noru būtų padaręs, vyras permetė pavarą ir rovė automobilį iš vietos, pasukdamas namų link.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
įėjimas/išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: Naktinis klubas "Trinity"-
Post new topic   Reply to topicJump to: