Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-19, 01:11
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-11-08, 15:30

Leisdama didžiąją dalį žemėje, bandydama susitapatinti su paprastais mirtingaisiais, mergina vis labiau pradėjo grimzti į žmogiškų pagundų pasaulį. Šis vakaras, buvo vienas tų atvejų, kai mergina trumpam primiršusi savo pareigas, su keliomis draugėmis, nusprendė penktadienio vakarą praleisti naktiniame klube ir tiesiog atsipalaiduoti. Juk kas gali nutikti tokio blogo per vieną vakarą, tiesa? Taigi, išsirinkusi drabužius tinkančius naktiniam pasilinksminimui žmonių būryje, Bernadetta apleido savo gyvenamąją vietą, taip teleportacijos pagalba atsiduriant netoli naktinio klubo “Lux”. Jau iš toliau pastebėjusi savo drauges, Luca nužengė prie jų ir pasisveikinus, bei praėjus žavingus apsaugininkus, pateko į trankios muzikos garsų, dūmų ir mirgančių šviesų persigėrusią erdvę. Trumpai akimirkai kiek susiraukusi nuo pernelyg ausis užgulančios muzikos, tamsiaplaukė apsižvalgė ir draugėms patraukus iš karto į šokių aikštelę, nusekė paskui jas. Kelios valandos nenuilstančių šokių, kelių kokteilių, tekilos ir kitų taurių gėrimų ir merginos išdžiuvusi burna vėl pareikalavo dar kelių stikliukų tekilos. Atsiprašiusi nuo padidėjusio kolektyvo, Luca patraukė baro link, bandydama prasibrauti pro minią ir vikriai išsisukti nuo ją į šokio sukūrį vėl norinčių įtraukti vaikinų. Kelios ilgesnės minutės, ir Thorp lengviau įkvėpdama deguonies į savo plaučius, sustojo prie baro, per jį šiek tiek persisverdama ir sugavus barmeną, užsakydama stikliuką tekilos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-11, 17:10

Tik įžengus į naktinio klubo vidų vaikiną pasitiko garsi muzika ir daugybė žmonių, todėl Bryan nieko nelaukęs pasuko link baro, kuris buvo pirmąjame klubo aukšte. Susikišęs rankas į kišenes vaikinas ėjo nuleidęs galvą žiūrėdamas į grindis, taip nenorėdamas išsiskirti iš minios, dabar tikrai nenorėjo sutikti kokių nors pažįstamų ar draugų, neturėjo jokio noro bendrauti su jais. Save jis galėjo priskirti prie tų žmonių, kurie mieliau leisdavo laiką vieni, namuose skaitydami pamėgtą knygą, todėl nenuostabu jog vaikinas neturėjo labai daug draugų, bet ne todėl jog pats nenorėjo jų turėti, tiesiog Bryan nenorėjo prie jų priprasti, vistiek, po kokio mėnesio jis privalės palikti miestelį. Priėjęs prie baro Bryan lengvai klestelėjo ant kėdės, pamojęs pirštais vaikinas pakvietė barmenę prieiti prie jo.
- Dvi stiklines degtinės.... ne, geriau atnešk man visą butelį, - Kreivai šyptelėjęs ištarė, šiai tik linktelėjus ir nuėjus medžiotojas apsižvalgė. Pro vaikino akis neprasprūdo žavi tamsiaplaukė, vaikinas kietai sučiaupė lūpas. Visi reikalai palauks, šiandien jis atėjo visai ne to. O galbūt po kelių stiklinių degtinės jo nusiteikimas pasikeis ir šis norės su ja kiek pasilinksminti. Barmenei atnešus jo gėrimą, vaikinas nieko nelaukęs atsidarė degtinės butelį ir įsipylė į stiklinę, pridėjęs prie lūpų gurkštelėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-14, 02:51

Gyvenant rojuje, viskas buvo kitaip. Visi su tavimi sveikindavosi, nuoširdžiai šypsodavosi, padėdavo visame kame, nebuvo vietos jokiai prievartai, neigiamiems jausmas, o tuo labiau kivirčams, bei blogio sėklai. Žemėje? čia ne tik, kad buvo pagundos ant kiekvieno kampo, nuodėmės persigėrę pasiūlymai dalijami it paprastas pasisveikinimo žodis, bet ir sunkiai randamas pasitikėjimas, bei nuoširdumas. Prie to Bernadettai buvo gana sunku priprasti, o tuo labiau tai suprasti. Pirmosiomis dienomis, mergina it naivuolė tikėdavo kiekvieno žmogaus jai tariamais žodžiais, vaikinų suokimais ir laikui bėgant pslaptingais pasiūlymais, privertusiais ją papulti į neitin malonias situacijas, palydėjusias iki skausmingos patirties durų. Turbūt vertėjo prieš išžengiant iš rojaus susirasti daugiau informacijos apie žeme vaikščiojančius padarus, bei jų gyvenimo būdą. Deja, savo nelaimei ji to nepadarė. Bet visgi, laikui bėgant, įvairiems nuotykiams įvykstant, o tamsiaplaukei nepaliaujamai darant klaidas, ji perprato visą gyvenimo ritmą žemėje ir dabar, jau žinodama kas ir kaip, galėjo sau leisti ne tik, kad atsipalaiduoti, bet ir nebebijoti bendrauti su aplinkiniais. Nors turbūt Luca'i nereikėjo taip pervertinti savo jėgų. Mat jai belaukiant savo gėrimo ir įtensyviai dairantis po už baro esančių gėrimų etiketes, angelei net nepajaučiant prie jos prisistatė gana augalotas vyrukas, savininkiškai įtaisantis masyvias rankas ant merginos liauno liemens, bei patogiai atsistojantis jai už nugaros. Kelios sekundės, ir Luc'os mintis pasiekęs impulsas, privertė ją staigiai apsisukti aplink savo ašį, kartu smarkiai trenkiant alkūne į vyro šonkaulius ir taip išmušant orą jam iš plačiau,- ei, trauk rankas,- staigiu pykčiu persisunkęs merginos žvilgsnis susmigo į alkoholio laipsniais persisunkusį vyro veidą, bei jo kvailą šypseną, jai tiesiog išrėkiant žodžius. Jausdama kaip glėbys vos sekūndei atlaisvėjęs ir vėl susiveržia, Thorp delnais įsirėmė į to žmogystos krūtinę, bandant šį atitraukti,- nenorėk, kad mano vaikinas ištrint tą kvailą vypsnį iš tavo veido,- susiaurinusi savo žvilgsnį, mergina leido jos lūpas apleisti pašaipiu tonu nuspalvotiems žodžiams, kartu nulydėtiems ir žvilgsnio, parodančio į šalimais neseniai įsitaisiusį vyruką. Bryan. Tik žinoma, jos akims pasiekus jo nusuktą veidą, pasirodė maldavimą išduodančios ugnelės, tik ir teprašančios pagelbėti ir apsimesti tuom, kuom ji jį pristatė tam padugnei, leidžiančiam dabar rankomis grabalioti ne ten kur priderėtu džentelmenui.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2017 December-
Jump to: