Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 17:12

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 22:13

Kada Alex sulaukė abiejų atsakymų, kelioms minutėms susimąstė gerai apgalvodama Dominic žodžius. Jis nekaltų nežudė, vadinasi savotiškai apvalė miestą nuo tokių šiukšlių kaip Adamas. Realiai, Freudenberger niekam nepakenkė, o kaip tik išgelbėjo jai kailį ir už tai nesulaukė ačiū. Gerai, savotiška padėka buvo galima skaityti faktą, kad ji dėl jo melavo policijai, dėl ko galėjo kilti problemų su jos darbo vieta ir apkritai su teisėsauga. Akimirką pakėlus akis, Reed išstudijavo Domo veido mimiką. Ji gerai jo nepažinojo, kad žinotų ar šis meluoja, tačiau kažkodėl viduje jautė, kad vyras sakė jai tiesą. Dėl to tas išgąstis, kurį pirmai dar galėjai įžvelgti mėlynakės akyse, buvo dingęs. Vietoj to, į moters veidą sugrįžo šiokia tokia spalva ir skrandis pradėjo dirbti. Paleidus Kebabą iš rankų, nes, matyt, šuo nusprendė, kad gavo pakankamai dėmesio, atsirėmė į sofos atlošą ir užvertė galvą, trumpam užmerkdama akis. - Aš turbūt išprotėjau, jei tikrai svarstau pasakyti tau tai, ką dabar galvoju, - nusijuokus su nuostaba, Alex papurtė galvą ir pati savimi negalėdama patikėti, vėl atsilošė, alkūnėmis pasiremdama į kelius. - Jeigu su šita trauka, - parodė tarp savęs ir Dominic ranka, - iš tiesų kažką darysim, man reikės kelių dalykų iš tavo pusės, - giliau įkvėpus apkabino save per pečius, stengdamasi neužgauti sužeistojo peties, - jeigu gali prižadėti, kad man nemeluosi, nesvarbu, koks atvejis bebūtų, nesvarbu su kuo tai susiję ar netgi ta tiesa galėtų mane momentaliai skaudinti, aš galiu susitaikyti su tuo, kuo užsiimi, - pasakius nežymiai linktelėjo, - jeigu gali garantuoti savo ištikimybę ir nesinaudosi manimi kaip pakeitimu arba būdu kaip pamiršti praeitų santykių nuoskaudas, ir visa tai, kas tarp mūsų vyksta nėra melas arba mano galvoje sukurtas dalykas, aš nepakilsiu nuo šios sofos ir neišeisiu, bet jeigu net menkiausia tavo dalelė abejoja šito viso tikrumu, pasakyk dabar ir išsiskirsim be nuoskaudų, - išbėrus žodžius vos ne vienu atokvėpiu Alex negarsiai atsiduso, nes pastaroji savaitė išsunkė moterį tiek emociškai, tiek fiziškai. Ji pati protu nesuvokė, kaip taip paprastai galėjo susitaikyti su Domo antra profesija. Tikriausiai ir pats Freudenberger turėjo galvoti, kad Reed ištiko insultas. Bet galbūt Alex lengviau į tai sureagavo dėl to, kad pati žinojo, ką reiškia atimti gyvybę, nors tai buvo netyčinė savigynos situacija, vis tiek moteris tą faktą priėmė kiek kitaip nei visiškai niekuo dėtas asmuo. Žinoma, prie to pridėkim nežmonišką trauką ir tikrai gaunasi lengvas beprotystės laipsnis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 22:36

Mažasis suslikas a.k.a Kebabas nusirideno nuo sofos, kur sėdėjo moteris ir laimingai kraipydamas užpakalį nubidzeno prie Dominic ir letena pakrapštė jam koją, tarsi duodamas ženklą, kurio vyras laukė iš dangaus. Atsitraukdamas nuo virtuvės spintelės jis šiek tiek nedrąsiai priėjo prie sofos bei prisėdo šalia Alex, tarsi bijodamas ją nubaidyti it kokį laukinį žvėrį, kurį tik dabar pamatė žmogaus akis.
- Galiu pasakyti tik tiek, kad jei ir ketinsiu pasitraukti iš juodosios rinkos, tai bus tikrai nelengvas žingsnis, kadangi iš ten tu negali pasitraukti taip paprastai. Todėl jei tau per daug viso šito ir per daug to, ką žinai...ką gi, aš negaliu tavęs laikyti per prievartą. – tarstelėjęs jis nužvelgė moters veidą, tarsi laukdamas, kada ji atsistos ir išeis. Nes taip buvo daugybę kartų ir daugybę kartų vyrui reikėdavo jausti tą vienišumo jausmą, kada durys užsidarydavo ir jis likdavo vienas. Kaip ir minėjau, ne kiekviena moteris gali susitaikyti taip paprastai su tokiais nepaprastais dalykais. Nė viena moteris nenorėtų gyventi su samdomu žudiku, kad ir kaip saugiai iš esmės tai galėtų atrodyti, kadangi būtų apsaugota dvidešimt keturias valandas per parą.
- Aš noriu, kad mes pradėtume susitikinėti. – tai buvo trumpas, daug pastangų reikalaujantis sakinys iš Dominic pusės, tačiau jis nuskambėjo su tokiu užtikrintumu, kad kažin ar kas būtų galėjęs abejoti tuo, jog vyras nenori bent jau pabandyti. Nes jis tikrai norėjo. Po tiek metų Freudenberger vėl norėjo įsipareigoti vienai moteriai, kas skambėjo tiesiog neįtikėtinai, žinant faktą, jog jis buvo įsipareigojęs tik vieną kartą per savo gyvenimą.
- Gal nori ko nors išgerti? Nes aš turbūt atsidarysiu alaus. – paklausęs to taip kasdieniškai vyras sunkiai, bet pakilo nuo sofos (nes bent jau dabar jis tikrai nenorėjo trauktis nuo moters) ir nuėjęs atsidarė šaldytuvą bei išsitraukė stiklinį buteliuką alaus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 23:00

Nužvelgdama artėjantį Dominic kiek įsitempė, bet ne dėl to, kad jo bijojo, o tiesiog ją kamavo jaudulys, nes sekantys jo žodžiai nuspręs ką jiedu darys su šituo užsimezgusiu ryšiu. Alex žinojo, kad įsiveldama su samdomu žudiku, pasisunkins sau gyvenimą ir turės labiau saugotis, bet ji ar taip ar taip, ketino pradėti treniruotis ir išgauti kuo daugiau informacijos apie savo biologinį tėvą. Reed privalėjo išsiaiškinti, ką per naujoves sugebėjo padaryti jos super smegenys. Keista kaip per susišaudymą jos nepasireiškė. Vien dėl to, moteris norėjo mokėti jas kontroliuoti. O ir be to, Alex negalėjo neigti traukos, kuri juos su Dominic supo vos tik atsidurdavo toje pačioje patalpoje. Ji žinojo, kad jau spėjo įklimpti, bet meilėje logikos nėra, todėl nieko nuostabaus, kad moteris klausė savo širdies, o ne šalto proto, kuris vadino ją kvaile, kad taip rizikuoja.
- Aš suprantu, - linktelėjus Alex atsiduso. Ji žinojo apie tą pasaulį, buvo girdėjusi nemažą kiekį istorijų ir apie artėjantį karą tarp gėrio ir blogio. Galų gale jos geriausia draugė buvo angelė... Galbūt tai buvo dar viena priežastis dėl ko Freudenberger profesiją suprato ir jo už tai neteisė. Tikrai, moters akyse negalėjai įžvelgti paniekos, greičiau jau baimę, kad pačiam Domui galėjo kažkas nutikti.
Kada Dominic pareiškė, kad nori susitikinėti, nuo Alex širdies, nukrito visas geležinis skydas, kuris saugojo ją nuo gilesnių jausmų. Šitas vyras išvarys ją iš proto. Jau išvarė. - Tada aš niekur neisiu, - kilstelėjus vieną lūpų kamputį, užkišo plaukų sruogą už ausies.
- Vanduo būtų neprošal, - linktelėjo, nors norėjosi kažko stipriau, bet Alex buvo išgėrusi gana stiprių vaistų, todėl nenorėjo maišyti alkoholio. Kada Domas grįžo su buteliuku vandens, moteris šį atsisuko ir gurkštelėjo. Tada padėjo šį ant staliuko. - Be to, ačiū už...na, žinai, kad išgelbėjai mano ir visų tų žmonių užpakalius, - padėkojus nužvelgė vyrą, kurį dabar be proto norėjo apkabinti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 23:43

Buvo ganėtinai sunku susivaldyti, kai trauka buvo tokia didelė. Toks jausmas, kad būtum įkišęs koją į klampųjį smėlį ir dabar vos tiktai pajudini galūnę, smengi dar giliau. To Dominic nelabai sugebėjo logiškai paaiškinti, bet tai buvo kur kas stipresnis jausmas, negu tas, kurį kažkada jautė. Arba jam tiktai dabar taip atrodo, nes po tiek laiko vėl patirti tokį dalyką buvo gan neįprasta ir keista. Kas svarbiausia, vyras norėjo, kad šįkart nesusimautų. Nenorėjo, jog dėl to, kad nesugebėjo moters apsaugoti, ji mirtų. Jam užteko vienos mirties, dėl kurios dar ir dabar graužiasi, todėl nenorėjo pakartoti tos pačios klaidos.
- Kalbant apie tavo gebėjimus...manau, juos galima išmokti kontroliuoti. Tik pirmiausia derėtų sužinoti tiksliai, ką gebi daryti. Vėliau galėčiau pabandyti tau padėti išmokti tvarkytis su galiomis. – prisėdęs atgal ant sofos jis gurkštelėjo alaus ir šįkart atrodė daug laisviau, negu prieš tai. Nors ir tikėjosi, kad bet kurią akimirką Alex pakels savo subinaitę ir išlėks pro duris, bent jau dabar jautėsi kur kas lengviau. Laisviau.
- Tai nebuvo gelbėjimas. Nemanau, kad visi gydytojai manė, kad tai gelbėjimas. Vadovas sakė, jog visi apie tai atsiliepė kaip apie „skerdynes“. – gūžtelėjęs pečiais jis vos kilstelėjo lūpų kamputį. Tarsi atspėdamas iš moters žvilgsnio, ko ji šiuo metu norėtų, jo ranka nuslydo ant Alex liemens ir ją prisitraukė arčiau, kad nugara ji būtų atsirėmusi į vyro krūtinę. Tiesiog toks sėdėjimas apsikabinus Dominic buvo ganėtinai naujas dalykas. Na, gerai, ne naujas, tiesiog primirštas, tačiau jau buvo spėjęs pamiršti, koks tai iš tikrųjų malonus dalykas.
- Aš dariau kinietišką jautiena. Jei tu netyčia nevalgei. Nors turiu pasakyti, kad iš manęs prastas šefas, nors Kebabas dar nė karto nesiskundė. – žvilgtelėjęs į tą pusę, kurioje su kamuoliuku žaidė šuo, trumpai prunkštelėjo, kai gyvūną žvilgtelėjo į juos bei taip ir liko išsižiojęs ir išsidrėbęs ant grindų, demonstruodamas pusiau pliką pilvuką.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 00:10

Alex nežymiai linktelėjo ir nusišypsojo. Pati jautėsi kur kas lengviau atskleidus labiausiai širdį spaudžiančias paslaptis, nes net jei ir nebūtų įvykęs tas susišaudymas, trečiadienio įvykiai nebūtų pasikeitę ir Reed būtų nešiojusi tą naštą paslaptyje lygiai kaip Domas savo antrąją profesiją. Ir tokios paslaptys dažniausiai sunaikindavo bet kokį šansą į normalius santykius. Todėl, galbūt, iš kitos pusės Adamas su savo gauja padarė jiems paslaugą.
- Ketinu ieškoti informacijos apie savo tėvą, nes prieš tai vienintelis šaltinis buvo mama, - atsakius moteris susimąstė, sugalvodama, kad mamos draugai galbūt ką nors nutuokė ir pažinojo jos tėtį prieš jam išeinant. - Jeigu, tarkim, man reikėtų, kad kas nors iškastų visą įmanomą informaciją apie tam tikrus asmenis, tikriausiai tam turi kažkokį šaltinį? - paklausė žvilgtelėdama į Freudenberger. Moteris negalėjo patikėti tuo, kas sklido iš jos lūpų. Jiedu kalbėjosi apie juodąją rinką kaip apie dienos pietus.
- Vienintelis žmogus, kuris pavadino tai skerdynėmis, buvo Veronika, - atsidusus Alex kiek suirzo, nes ta moteris buvo pradėjusi ją rimtai užknisti, - kada pasklido gandas, visi lyg patys ten būtų dalyvavę ėmė pasakoti istorijas, - pavarčius akis Alex papurtė galvą, - žinai kaip būna, kai prasideda gandai, - nutylėjo tą faktą, kad ji buvo didelė tų gandų dalis ir vien tik dėl to gavo savaitę atostogų, dėl ko visiškai nesiskundė. Kaip tik spės labiau sugyti ranka ir ji vėl galės operuoti pilnu potencialu. - Be to, tikriausiai girdėjai, kad policija oficialiai galvoja, kad tu esi CŽV agentas... - nutęsė šiek tiek nurausdama, nes tai skambėjo kiek kvailokai, - nesugalvojau jokio kito paaiškinimo, - pasiteisinus paslėpė savo skruostus po palaidais plaukais.
Susikėlus kojas ant sofos, Alex pusiau gulomis įsitaisė vyro glėbyje ir palaimingai atsiduso. Dabar tikrai jautėsi saugi, o pasaulis už lofto, rodėsi, net neegzistavo. - Tada gerai, kad bent vienas iš mūsų turi nepriekaištingą talentą virtuvėje, - nykščiais parodžius į save, Reed nusijuokė. Buvo keistai natūralu bendrauti tokiomis paprastomis temomis, kai prieš pora valandų apvertė gyvenimą vos ne 180 laipsnių kampu. - Bet paragausiu tavo sugebėjimų, jei jau Kebabas neatsisako, - dirstelėjus į tą mielą šunį, nusijuokė iš jo sustingusio snukučio. Kaip tyčia ir moters skrandis sugiedojo pranešdamas, kad gal jau laikas pavalgyti, kad ir tą antrą valandą nakties, nes Reed neturėjo kąsnio burnoje nuo tada, kai ją kamantinėjo nuovadoje.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 00:38

Išgirdęs moters klausimą Dominic trumpam susimąstė, atsigerdamas alaus. Kai paskutinį kartą jo pažįstamas bandė prasibrauti pro savivaldybės serverių slaptažodžius, jam reikėjo slapstytis du mėnesius, tačiau jei Alex reikėjo elementarios informacijos, o ne Sietlo banko sistemos plano, viską buvo galima gauti palyginus nesunkiai.
- Yra keli žmonės, kurie prie to dirba. Žiūrint kokios tiksliai tau informacijos reikia. Jei ji labai slapta ir saugoma savivaldybės duomenų bazėje, tada bus sudėtingiau, tačiau šiaip taip, informaciją gauti galima. – tarstelėjęs Freudenberger vos kilstelėjo lūpų kamputį. Buvo taip gera, jog apie tokius dalykus jis galėjo kalbėti lengvai, nesislapstydamas. To jam siaubingai trūko, nes vien dirbdamas ligoninėje turėjo didžiąją dalį savo gyvenimo pagrįsti melu. Tik vienintelis ligoninės vadovas žinojo tiesą.
- Žinau, nes buvo pasklidę gandai, jog esu kazanova ir širdžių ėdikas. – vyro lūpų kampučiai dar labiau šovė į viršų, nes žinojo, kad su šituo jis sugebės Reed paerzinti, nes juk ji buvo ta, kuri tais gandais ir patikėjo. Tačiau kitas dalykas privertė Dominic tiesiogine to žodžio prasme nusijuokti. Šiaip jis nebuvo tas, kuris dažnai juokiasi, tačiau dabar net pats nustebo, kad moka tai daryti.
- Kažkas turi tikrai lakią fantaziją. – gurkštelėjęs savo alaus Freudenberger tvirčiau spustelėjo moterį savo glėbyje. Alex galėjo būti rami, kadangi tamsos apgaubtame kambaryje, kur švietė tik naktinė lempa netoli virtuvinių spintelių ir gatvės šviesų, jos raudonio nesimatė, nors jei vyras ir būtų tai pamatęs, turbūt būtų pagalvojęs, kad tai ganėtinai žavu.
- Kebabui patinka viskas. Jis nėra labai išrankus maistui. – tarstelėjęs jis vėl žvilgtelėjo į šunį, kuris urgzdamas rangėsi ant grindų ir niekaip nesugebėjo atsistoti ant keturių kojų, kol galiausia tai padarė ir nusičiaudėjęs nutipeno prie savo dubenėlio su maistu. Trumpam atsitraukęs Dominic nuėjo į virtuvę ir įdėjo savo kulinarinio šedevro merginai. Ryžiai, jautienos gabalėliai, svogūnas bei paprika. Ir viskas saldžiaaštriame padaže. Freudenberger buvo kinietiškos virtuvės gerbėjas, todėl visada mėgo pasidaryti kažką skanesnio, nei tiesiog išsivirti dešrelių.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 01:00

- Kadangi turiu labai mažai informacijos apie savo biologinį tėvą, galbūt kas nors atkastų naudingą informaciją apie jį. Turiu vieną nuotrauką ir žinau vardą, - atsakius Alex pakreipė galvą, kad matytų Dominic, kuris pats vos vos dėl kažkokios priežasties šypsojosi, - arba gal kas nors iš mano mamos draugų žinotų apie tai, ką jis sugebėjo, - pasiūlius kitą variantą Alex pagalvojo, kad tikrai galėjo drąsiai suveikti jų vardus, pavardes ir adresus. Kai kurių jų, dėl savo "pagerintos" atminties net nepamiršo, bet gali būti, kad jie pakeitė gyvenamąją vietą. - Viskas turėtų būti Niujorke, jeigu tai ne kliūtis, - susakius informaciją šyptelėjo viena lūpų puse. Kuo toliau jie kalbėjo, tuo labiau tas temos keistumas slūgo. - Ir dar, reikėtų informacijos apie demoną...Kažkas su "Z". Mendez...ne, Ramirez gal, gerai neatsimenu, - atsidusus primerkė akis, lyg tai padėtų jai prisiminti, nors realiai vampyrų išpuolio metu nelabai aiškiai girdėjo, dėl to ir jos galios nepadėjo prisiminti.
- Uhh, įtariu, kad dar ilgai nuo to kentėsiu, - nusijuokus moteris su sveikosios rankos alkūne bakstelėjo Domui į šonkaulius, - visi darom klaidų, - dramatiškai atsidusus permetė plaukus ant dešinio peties.
- Turiu priklausomybę kriminaliniams serialams, tad prašyčiau neteisti, - primerkus akis pabandė sulaikyti bekylančią šypseną, tačiau neišėjo, nes tuoj pat jos lūpos ją išdavė ir Alex plačiai nusišypsojo. Buvo gera, kai virš galvos nekabėjo melo debesys.
- Galbūt todėl, nes jo vardas Kebabas? - paerzinus Dominic pasirinkimą vardų srityje Alex nusijuokė ir išlydėjo jį akimis, kada jis taip paslaugiai nuėjo įdėti jai naktipiečių. Nusimovus savo ilgus batus nuo kojų, mestelėjo juos po mediniu staliuku. Dabar buvo tikra, kad Kebabas jų nesuės, kai ji davė jam tiek meilės, kad gulėjo ramiai it akmuo, kad ji jį tik toliau kasytų. Tuomet atsistojus nupėdino į virtuvę, kur atsisėdo ant vienos iš baro kėdžių, žemyn patraukdama suknelė. - Galiu pasakyti, kad kvepia skaniai, todėl negali būt taip blogai, - išreiškus savo nuomonę žvilgtelėjo į šunį, kuris jau sėdėjo prie jos kėdės ir laukė bekrentančio kąsnelio.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 11:35

- Niujorkas nebus problema. Vis tiek ten važiuoti nereikės. Bet reikės visos turimos informacijos. Jo nuotrauka ir vardas irgi pravers, bet geriau būtų, jei gaučiau bendrų draugų vardus ir pavardes. Galbūt jie nuves prie tavo tėvo. – gūžtelėjęs pečiais Dominic tarstelėjo, kadangi tiksliai nežinojo, ko gali prireikti. Robert‘as buvo pagrindinis jo informatorius. Buvo pernelyg jaunas, kad veltųsi į juodąją rinką, bet kai aštuoniolikos bandė įsibrauti į visas pagrindines bankų sistemas bei jas nulaužti, galėjai suprasti, kad iš jo neišaugs geras žmogus. Dabar jis buvo vienas geriausių Freudenberger draugų. Apsauga už informaciją – toks buvo jų susitarimas, kadangi Robert‘as buvo ieškomas ne tik policijos, bet ir to paties Pentagono.
- Aš pažinojau Rodriguez, bet jis buvo žmogus. Labai stambus ginklų supirkinėtojas ir pardavėjas. Tačiau jis turėtų būti miręs. Mes tuo pasirūpinome. – suraukęs antakius vyras nežymiai atsiminė, kaip tada su buvusia mylimaja jį ir jo vyrus užmušė. Tiksliau, Dominic norėjo jį palikti gyvą, kadangi jis buvo gana naudingas asmuo tokiame pasaulyje, tačiau moteris turėjo kiek kitokią nuomonę. Moterys – jos visada elgiasi taip, kaip jom atrodo geriau.
- Jo vardas puikiai atspindi tai, kiek mėsos reiktų kebabui. Nu ir šiaip, tu tik pažiūrėk į jį – tikrų tikriausias vaikščiojantis kebabas. – parodęs į jį ranka Freudenberger susilaukė šuns dėmesio, kuris baigęs ėsti pasižiūrėjo į šeimininką, tarsi rimtai jo būtų klausęsis. Kadangi buvo jau senas, todėl urgztelėjęs jis tarsi pasiuntė Dominic į vieną gerą vietą ir nutipeno prie sofos, ant jos užšoko ir įsitaisė patogiai, tarsi sakydamas „nuo šiol čia mano miegojimo vieta, netrukdykit man miegoti“.
- Kartais dalis dalykų kvepia skaniai, tačiau jie būna siaubingai neskanūs. Patirtis kalba. – pats sau įsidėjęs porciją jautienos ir ryžių Dominic įsitaisė ant šalia esančios baro kėdės bei ėmė valgyti, užsigerdamas alumi. Alus čia tikrai tiko, nes numušė aštrumą, kurio buvo šiek tiek per daug. Freudenberger šįkart pasistengė su padažu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 17:12

- Gerai, tuomet kai grįšiu namo atsiųsiu visą turimą informaciją, nors nemanau, kad jis bus gyvas. Kiek girdėjau iš mamos, jis buvo ganėtinai pavojingas ir nemalonus tipas, - gūžtelėjus pečiais šviesiaplaukė pagalvojo, kad net ir jos mama vengė apie jį kalbėti, nors sakė, kad jis jas abi mylėjo ir Alex gimimo laukė su nekantrumu. Tik kažkodėl iškeliavo į velniai žino kurį pasaulio kraštą, kada ji išvydo šį pasaulį.
- Taip. Rodriguez. Dabar tikrai žinau, ką girdėjau, - patvirtinusi šį faktą trumpu linktelėjimu moteris pažvelgė į Dominic, kurio veido mina nebuvo itin džiaugsminga, - juk žinai, kad miręs žmogus gali būti prikeltas demono arba angelo pavidalu? Galbūt tai tas pats asmuo, - garsiai pasvarsčius Alex tyrinėjo Freudenberger nesuprasdama, kodėl tas dalykas jam sukėlė neigiamas emocijas, - tiek, kad dabar jis užsiima vadovavimu vampyrų klanams, nes oro uosto išpuolis buvo koordinuota ataka. Man atrodo buvo pavogtas donorų kraujas ir jie nužudė italą, kuris ruošėsi skristi namo, - papasakojus dėl kokių priežasčių buvo užpulta, Alex net nusipurtė. Vampyrai savo tikrame kailyje iš tiesų buvo šiurpūs padarai, tokio susitikimo moteris pakartoti tikrai nenorėtų.
- Eiii, apie Kebabą gražiai arba parsivešiu jį pas save, - pajuokavus Reed žvilgtelėjo į šunį, kuris nekreipdamas į juos dėmesio perkėlė savo užpakalį ant sofos. Pats sau karalius. Alex sutelkė dėmesį į kinietišką jautieną. - Kažkodėl nemanau, kad bus taip blogai, - primerkus akis, kada Domas pats valgė savo maistą pareiškė, o po akimirkos paragavo pati. Buvo skanu, tik per aštru. Reed nebuvo iš tų, kurie mėgo labai aštrų maistą, nes prie jo reikėjo priprasti, - Aštroka, bet nepaisant to, skanu, - įvertino it būtų pats šefas Oliveris, - Nieko, išmokysiu tave tų gudrybių. Kitą kartą aitriųjų paprikų normą atitaikysi idealiai, - nusišypsojus moteris palinko į šoną, priglausdama lūpas prie vyro skruosto.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 21:01

- Dažniausia visi nemalonūs tipai miršta paskutiniai, nes jie turi labai gerą instinktą, kuris verčia juos išgyventi bet kokį mėšlą. Look at me, - gūžtelėjęs pečiais vyras ne taip linksmai šyptelėjo tai sakydamas, kadangi jis tikrai išgyveno tokius dalykus, kokius ne visi atlaiko. Dominic save laikė ne pačiu geriausiu egzemplioriumi ir ne pačiu geriausiu žmogumi ant šios žemės, bet jo pasakymas pasiteisino. Visi nemalonūs tipai miršta paskutiniai. Deja, kažkodėl tas, kas yra aukščiau (kad ir kaip Freudenberger tuo netikėjo) visą laiką greičiau pasiimdavo pas save gerus žmones. Galbūt jis taip neakivaizdžiai davė kitiems suprasti, jog greitu metu Žemėje atsivers pragaras ir niekas neliks gyvas po to.
- Žinojau, bet nemaniau, kad kažkas jį bandys prikelti. Rodriguez ir taip nebuvo pats maloniausias tipas, o prisikeldamas kaip demonas jis tikrai netaps sukalbamesniu. – atsidusęs Dominic persibraukė ranka veidą, mąstydamas, kaip Rodriguez dar nesugalvojo jo susirasti, kadangi Freudenberger juk buvo paskutinis žmogus, kurį jis matė prieš mirtį. Ir tai nebuvo pats maloniausias susitikimas, žinant tą faktą, jog vyras norėjo jį užmušti dėl to, jog permiegojo ne tik su jo žmona, bet ir dukra.
- Nežinau ar Kebabas sutiktų su tavimi važiuoti namo. Supranti, jis labai išrankus šeimininkų atžvilgiu, todėl ne visi žmonės jam patinka. – kreivai vyptelėjęs vyras baigė savo porciją, užsigerdamas dideliu gurkšniu alaus. Tiesa ta, kad tas šuo buvo išdavikas ir eitų su bet kuo dėl gardesnio gabalėlio mėsos, tik Dominic to Alex nesakė. Nors turbūt ji ir taip suprato, kadangi Kebabas jau meilinosi prie jos ir nabago akimis žiūrėjo į moterį, gailiai suinkšdamas. Neseniai buvęs ant sofos, jis vėl atsidūrė prie jų, vos tik pamatė, kad tiedu kažką derasi į burną. Gavęs bučkį į skruostą, vyras palaukė, kol Alex sukramtys maistą, o vėliau dešine ranka atsukęs jos veidą žaibiškai įsisiurbė į lūpas, tačiau taip pat greitai ir atsitraukė, nusišypsodamas it velnias. Galiausia pakilęs nuo kėdės Dominic nuėjo ir kriauklėje išplovė savo lėkštę. Turbūt buvo keista jį matyti tokioje buitinėje aplinkoje, o ne su ginklu rankoje.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 21:29

Alex nežinojo, ko Dominic iš jos tikėjosi po tokių žodžių, tačiau moteris į samdomą žudiko nepažiūrėjo kitaip nei prieš tai. Jo profesija nekeitė fakto, kad Alex jam jautė nepaaiškinamus jausmus ir to, kad jis nežudė nekaltų žmonių, - Sakydama, kad jis nemalonus tipas turiu omenyje tai, kad jis apiplėšdamas banką nužudė tris nieko dėtus žmones, kad pabėgtų, - vos šyptelėjus moteris pagalvojo, kad apskritai jei ne jos naujai pasirodžiusios galios, net nesistengtų išsiaiškinti kur kaip ir kas buvo jos tėvas.
- Turbūt kažkam buvo naudingas, - patraukus pečiais Reed žvilgtelėjo į Domą, tada toliau tęsė savo valgymo procesą. Iki kol neparagavo maisto, nesuprato kokia alkana iš tiesų buvo. - Kas tave sieja su Rodriguez? - pasiteiravus moteris nesidrovėdama pakabino kinietiškos jautienos su ryžiais. Reed mylėjo maistą, ką daugiau bepridursi.
- Sakai? Man atrodo jis neprieštarautų pasiausti naujame bute, - nusijuokus Alex nekalta veido išraiška atkabino jautienos gabaliuką ir jį atvėsinus sudavė Kebabui. Reed mylėjo ir šunis...Sulaukus greito bučinio iš Domo, moteris alkūne pasirėmė į baro paviršių, kad nenuslystų nuo kėdės ir į jį atsakė. Vėlgi, pilve pajutus malonų kribždesį įkvėpė oro, kada vyras atsitraukė. Kiek primerkus akis nuo tokios pasalūniškos atakos Alex likusią porcijos dalį suvalgė pati viena (be Kebabo pagalbos) ir užgėrė paskutinį aštrų kąsnį vandeniu. - Persivalgiau, - pareiškus nulipo nuo kėdės ir su tuščia lėkšte priėjus prie Dominic, kuris vis dar plovė savo indus, stumtelėjo jį su savo užpakaliu, kad galėtų pabaigti plauti. - Jeigu vienas gamina, kitas plauna, - pareiškus nerašytą virtuvės taisyklę, moteris panardino rankas po vandens srove pabaigdama plauti Freudenberger indus ir suplaudama savo. Tada nusišluosčius rankas į virtuvinį rankšluostį, priėjo prie vyro ir kiek įmanoma pasistiebus jį pabučiavo. Alex ir su aukštakulniais buvo puse galvos žemesnė už jį, o dabar, kada stovėjo prieš Domą basa, reikėjo daug pastangų, kad tinkamai pasiektų jo lūpas, todėl ir bučinys buvo neilgas, bet švelnus. - Ačiū už vakarienę, - padėkojus dar kartą trumpai pakštelėjo jam į lūpas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 21:55

Tikrai nežinia, ko Dominic tikėjosi tai pasakydamas, tačiau jis pasakė tai, ką galvojo. Nemanė, jog nudėdamas Adamą bei jo žmones padarė gerą darbą. Jo rankos vienaip ar kitaip buvo suteptos žmonių krauju ir nesvarbu, jie buvo ne patys geriausi asmenys ar ne. Tai vis tiek buvo žmogžudystė. Ir vyras tikrai nemanė, jog dėl to, jog išgelbėjo žmones ligonine, tai atpirks jo kitas žmogžudystes. Tai vis tiek buvo žmogaus nužudymas. Už tai miręs tu nepateksi ten, kur pasitempę kostiumuoti tipai groja arfomis, o aplink tave šokinėja dailios merginos....turbūt Freudenberger sumaišė dangų su Las Vegas.
- Aš su juo dirbau kažkuriuo momentu. Kol netyčia kelyje nepasimaišė jo žmona ir dukra...na, detalių tikrai nepasakosiu, pasakysiu tik tiek – Rodriguez su mielu noru mane pakabintų už kiaušų. – pasikasęs galvą Dominic kaltai žvilgtelėjo į Alex ir menkai šyptelėjo. Ei, negalima jo kaltinti, tada jis buvo netgi labai laisvas vyras ir kaip taisyklė, nė vienas vyras neatsisako sekso, jei moteris jam jį pasiūlo. Jei kuris nors jo atsisakytų, vadinasi jis gėjus arba gėjus. Daugiau variantų nėra. Nė vienas normalus, sveikas ir funkcionuojantis vyriškos giminės individas neatsisakys sekso, nes tai antras geriausias dalykas po skanaus maisto.
Kiek pasiraukęs Freudenberger nieko nesakė dėl to, jog Reed davė gabalėlį savo maisto Kebabui, tačiau žinojo, jog kitą dieną vyrui bus labai sudėtinga nekreipti dėmesio į tas pavandenijusias rudas akis bei įkyrų inkštimą. Jis buvo beveik pripratinęs šunį nebeprašyti maisto, o dabar Alex dėka, jis vėl bus tas nabagėlis, kuriam nuosavo maisto neužtenka ir jam reikia dar visos šeimininko porcijos.
- Man patinka tavo mąstymas. – sukrizenęs Dominic su mielu noru perleido indų plovimą moteriai. Niekada nemėgo plauti indų, ypatingai, kai jų būdavo kalnai. Tiesa, pas Freudenberger niekada nesusikaupdavo didžiulės neplautų indų krūvos, tačiau jei kelias dienas jų neplaudavo, vėliau niurzgėdavo prie kriauklės, bandydamas švariai išplauti lėkštes.
Gavęs iš moters bučinį, vyras kiek palenkė galvą, jį kiek pagilindamas. Ranka apsivijęs Alex liemenį jis trumpai atsitraukė, įsispoksodamas į jos veidą.
- Ką po naktipiečių? Galbūt nori nusnausti? Diena turėjo būti nelengva. – tarstelėjęs Freudenberger vis nepaleido moters liemens, taip ją laikydamas arčiau savęs.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 22:11

Jausmuose logikos niekada nereikėjo ieškoti, dėl to Alex ir nebandė to daryti. Moteriai pakako žinoti tai, kad Freudenberger nežudė be reikalo, o žudė tuos, kurie sukosi tikrai ne pačiuose legaliausiuose versluose. Taip, jis vis tiek buvo žmogžudys, bet tada ir ją galėjai pavadinti tokia, kadangi ji atėmė vampyrui gyvybę vos prieš pora dienų. Bet Reed nei vieno iš jų tokiais nelaikė, nors tai buvo labai slidi situacija ir tikrai ganėtinai paradoksalus reikalas- save skaityti gera, kai jau teko pralieti kraują. Net ir su geriausiais norais nekeliaus į rojų, jeigu toks išvis egzistavo. Tiesa, Alex tikėjosi, kad nugyvens dar ne vieną šimtą metų, sugebėdama išsisukti nuo mirties. Nepaisant to, kad neseno, ją vis tiek galėjai nužudyti kaip paprastą žmogų.
- Tai sakai ne kazanova? - sulaikius juoką moters lūpų kampučiai vos vos pakilo. Ne, ji nebuvo iš tų moterų, kuri pyko dėl praeities santykių. Ji pati nebuvo šventa, kada mokėsi universitete ir patikėkit, kai sakau, kad su Melisa sugebėjo nusiausti nemažą kiekį vakarėlių, per kuriuos pasitaikė vienos nakties nuotykių. - Vyrai ir jų organo nekontroliavimas...- paerzinus Dominic, Alex kumštelėjo jam į pašonę.
- Ar patiks ir tada, kai gaminsiu aš, o tau teks plauti indus? - nusijuokus moteris nužiūrėjo Freudenberger prikąsdama apatinę lūpą, nes iš tiesų vaizdas buvo labai labai patrauklus ir savotiškai seksualus. Net ir buitinėje aplinkoje tarp jų veikė nepaaiškinamos antistatinės srovės.
Sveika ranka apkabinus jį per kaklą, Alex linktelėjo. Ne diena, o visa savaitė buvo sunki, tik ji to nepasakė garsiai. Vietoj to suėmus Domo ranką nusivedė jį prie okupuotos sofos. Kebabas nepatenkintas pasislinko tolyn, lyg žinodamas kas dabar bus. Tas šuo tikrai buvo protingas. Patvarkius pagalves, Alex leido Domui atsigulti pirmam, o tada pati ant sveikos pusės atsigulė šalia, jį apsikabindama ir įsitaisydama šiltame vyro glėbyje. Užmerkus akis Reed laimingai atsiduso. Pasaulyje nebuvo geresnės vietos nei Domo glėbys. That, my people, is a fact.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-12, 22:39

Vieni žudė dėl to, jog norėjo tapti didvyriais, kiti žudė todėl, kad toks buvo jų darbas, treti tai darė dėl malonumo, o ketvirti tai darydami jautėsi dievais. Kiekvieno motyvai buvo skirtingi. Freudenberger tai buvo darbas. Ir kartais, principo reikalas, tačiau dažniausia darbas. Jis niekad nejautė būtybės „nukepti“ įkyrėjusį kaimyną, kadangi tikrai nebuvo greitai susierzinantis žmogus. Jo ginklų kolekcija darbui visada buvo lofte, tačiau ja jis naudojosi išimtinai darbo reikalais, todėl nė vienas su jo darbu nesusijęs asmuo tų ginklų nematė. Ir gerai. Būtų gana sudėtinga paaiškinti jiems, kodėl jo namuose tokia gausybė ginklų.
- Vyrai yra paprastos būtybės. Pasiūlyk jiems nemokamą seksą be įsipareigojimų ir jie net negalvodami tam pasirašys. – pasakęs tai, tarsi tai būtų visiems žinomas faktas vyras tik gūžtelėjo pečiais. Ir tikrai, jis sakė tiesą. Kiek paauglių vaikinų nė nedvejodami sutiktų pasimylėti su mergina, kuri jiems akivaizdžiai pasiūlo tai, kol patys yra santykiuose? Jie patys nuviliodavo merginas, kurios turėdavo tvirtus sanykius vien vedami azarto. O paaugę elgėsi taip pat, tik kiek apgalvodami situaciją. Dominic, tiesa, net to nedarydavo. Jam siūlo – jis ima. Simple as that.
- Dėl šito varianto nesu įsitikinęs. Man niekada nepatiko namų ruoša. – vos šyptelėjęs Dominic susiaurino žvilgsnį, Alex prikandus lūpą. Taip ir norėjosi čia pat ją pasiguldyti ant virtuvės stalo, tačiau tai jau būtų naudojimasis palankia situacija, kadangi moteris jautėsi laiminga ir soti.
Atsigulęs ant sofos vyras leido Alex patogiai įsitaisyti, o vėliau tvirtai apsivijo jos liemenį ranka. Žinoma, ant jo lovos vietos buvo žymiai daugiau, bet Dominic nenorėjo moters klausinėti klausimų. Jei jai tinka sofa, tai kodėl gi ne. Leisdamas Kebabui užsikeberioti ant jo kojų, vyras nežymiai pavartė akis. Net tam mažas vaikščiojančiam keturkojui vaikui reikėjo dėmesio. Užmerkęs akis Freudenberger atsiduso ir atrėmė smakrą į moters kaktą bei nė pats nepajuto, kaip greitai užmigo. Turbūt ji veikė nuovargis ir faktas, jog dabar buvo penkios valandos ryto.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-13, 10:48

Po Dominic komentaro Alex kreivai į jį pažiūrėjo, - Jeigu tu būsi iš tų vyrų, kurie pasirašo seksui be įsipareigojimų, ne Rodriguez, o aš pakabinsiu tave už skausmingos vietos, - prisimerkus įspėjo Freudenberger, bet jos lūpose žaidė maža, velnių priėdus šypsenėlė. Tiesą sakant, Domas pats turėjo žinoti, kad išdavystės Alex niekada neatleis ir pasitrauks iš jo gyvenimo nieko nesakius ir net nesileidus į jokias kalbas. Girtas, blaivas, įtūžęs ar nusivylęs- nei vienas pasiteisinimas nepakeis moters sprendimo išeiti.
- Blemba...kaip būtų gerai, kad būtų išrastas toks dalykas kaip indų plovimo mašina, - besišypsodama patraukė Freudenberger per dantį. Alex tonas buvo toks žaismingas, kad negalėjai pagalvoti, kad prieš pora valandų ji sužinojo apie Dominic antrąjį gyvenimą ir prisipažino, kad pati nėra motina Teresė is Kalkutos. Reed tikrai nebūtų palaikiusi to pasinaudojimu, kadangi pati galėjo matyti kokiais intymiais dalykais jiedu virtuvėje galėjo užsiimti.
Tiesą sakant Alex iki lovos lipti parasčiausiai tingėjo, norėjosi tik prigulti ant kažko minkšto su Freudenberger pašonėje. Moteris jau nežymiai, per miegus, jautė, kada Domas patogiai įsitaisė savo smakrą padėdamad ant jos kaktos/ viršugalvio. Kažką sumurmėjus toliau pasinėrė į miego pasaulį. Reed atsikėlė tik dėl to, nes pajuto, kad kas sekundę jos delnas vis labiau šlapo. Nesuprasdama kas darosi, mėlynakė pramerkė vieną akį ir išvydus uodegą bejudinantį Kebabą susulaikė neprunkštelėjus. Tas šuo tikrai gretu metu atsidurs jos bute, jei ir toliau bus toks mielas. Moteris žvilgtelėjus į vis dar kietai miegantį Domą nežymiai šyptelėjo ir pirštų pagalvėlėmis perbraukus per šio skruostą, atsargiai, kad jo neprikeltų išsirito nuo sofos komforto. Gerai, dabar mėlynakė gailėjosi savo sprendimo miegoti ant sofos, o ne ant plačios Domo lovos. - tuoj tuoj, mieliausiasis, - šnabžėdama šuniui apsimovė savo ilgus batus ir pasitvarkė vienoje pusėje susivėlusius plaukus. Tada prisegus Kebabui pavadėlį tyliai išėjo į lauką.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-13, 19:36

- Jei aš sakau, jog dauguma vyrų taip elgiasi, tai dar nereiškia, jog aš elgiuosi taip, pradėdamas santykius. Šiuo atveju būdamas vienas leidžiu sau pasinaudoti tokiomis progomis, tačiau jei mano gyvenime atsiranda moteris, esu gan griežtos nuomonės apie santykius. Be to, turiu pažymėti, jog esu nesvietiškai pavydus. - kilstelėjęs antakius Dominic tai pasakė rimta veido išraiška, nes tai buvo grynų gryniausia tiesa. Jeigu pamatys, kad jo moterį kas nors liečia arba su ja flirtuoja, net nelauks abiejų pusių pasiaiškinimo, tiesiog gerai užvažiuos per snukį. Taip, šioje vietoje Freudenberger buvo didelis karštakošis, tačiau nieko kito padaryti jis negalėjo. Tai, kas priklausė jam (kad ir kaip savininkiškai tai skambėtų), buvo jo ir niekas, apart pačio Dominic, to negalėjo liesti. Šiuo atveju, niekas negali nė piršto galiuku prisiliesti prie Alex. Nebent Kebabas, nes su juo neįmanoma nesidalinti dėmesiu.
Vyras miegojo kietai, todėl nė nepajautė, kaip moteris pakilo iš lovos ir tuo labiau net negirdėjo, kaip ši išeina su besidžiaugiančiu Kebabu į lauką. Turbūt nuovargis ir kelios nemiegotos paros dėl samdomo žudiko darbo paveikė jo rėžimą, todėl išsimiegoti jam buvo būtina. Visgi, po pusvalandžio Dominic praplėšė akis, tarsi viena ranka norėdamas užčiuopti Reed, kurios...nebuvo. Tą pačią akimirką vyrui išsilakstė visi miegai ir jis atsisėdo sofoje, apsižvalgydamas po loftą. Be mirtinos tylos ir jo kvėpavimo daugiau nieko nebuvo galima girdėti, todėl buvo ganėtinai aišku, jog moteris išėjo. Tačiau kodėl ryte, kodėl vakare ji tiesiog neatsisveikino ir dar elgėsi taip...meiliai? Pyktis, liūdesys ir nusivylimas - visos emocijos virė Dominic viduje, tačiau jo veidas išliko ramus. Buvo per daug pripratęs neparodyti emocijų net sau pačiam ir šįkart tuo labiau neketino palūžti. Nusprendęs, jog Kebabas miega antrame aukšte ant lovos, kadangi ant sofos jam buvo per mažai vietos (jis mėgo miegoti kaip karalius per pusę lovos), Freudenberger sunkiai pakilo nuo sofos ir nenoriai nuėjo pasidaryti kavos. Kažkodėl šitas rytas nebeatrodė toks geras, kokį įsivaizdavo eidamas miegoti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-13, 20:02

Alex kilstelėjus antakius nusišypsojo. Jai patiko ta mintis, kad Dominic buvo pavydus. Tai rodė jo rūpestį. Jeigu jau vyras nė trupučio nepavydėjo savo moters, vadinasi santykiuose buvo kažkas ne taip. Žinoma, jeigu per daug pavydus irgi buvo negerai, nes tai rodė, jog šis nepasitikėjo moterimi, kas buvo dar blogiau nei pirmasis variantas, bet Alex tikėjosi, kad jiedu sugebės rasti balansą. - Tuomet turiu pridurti, kad mano dažniausiai ramus charakteris gali pasirodyti apgaulingas, nes jeigu, tarkim, prie tavęs prieitų ilgakojė padavėja ir tu su ja flirtuotum, ta višta liktų be plunksnų, o tu be kiaušinių, - atsikrenkštus nekaltai išsišiepė. Šiuo klausimu jųdviejų nuomonės labai sutapo, nuo šiol Domas buvo Alex, o ji buvo jo, todėl jeigu kas nors bandys tą pakeisti-nukentės.
Alex net nepajautė kaip greitai praėjo pusė valandos, o ši vis dar žaidė su Kebabu gaudynių. Tas šuo, nors ir buvo senjoras, dūko kaip tikrų tikriausias jauniklis. Viskas baigėsi tuo, kad nuo savo turimos energijos mišrūnas privertė moterį išsitiesti ant šlapios žolės, tiesiai į balą. Bet kadangi Reed negalėjo pykti ant tokio mielo padarėlio, visą tą vaizdelį nuleido juokais. Pakeliui nupirkus šviežių kruasanų su karamele ir šokoladu, Alex alkūne sugebėjo atverti lofto duris ir praradus kvapą įėjo į vidų. - Prisiekiu, turi daugiau energijos nei aš, - šiaip ne taip paleido laimingą šunį nuo pavadžio, stebėdama kaip šis iškišęs liežuvį bėga į virtuvę. Alex žvilgtelėjus į sofą pamatė, kad miegančioji gražuolė taipogi prisikėlė. Nusimovus batus ir vėl likus basa, bei nešina rudu popieriniu maišeliu, kuriame buvo bandelės, Alex atsidūrė virtuvėje, - Labas rytas, - išsišiepus kaip saulytė pirmiausiai parodė į bandeles, tada į savo šlapią užpakalį, - o kaip prasidėjo tavo rytas? - nusijuokus priėjo prie Freudenberger ir apsivijus jo kaklą rankomis pabučiavo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-13, 20:31

Kaip įprastais rytais, Dominic persirengė treninginėmis kelnėmis bei nusirengęs marškinėlius pasikabino ant metalinio strypo, įstatyto vonios duryse. Kabodamas žemyn galva jis kaip visada išsivalė bei per naują užtaisė savo dažniausia naudojamą ginklą bei padarė kelis atsilenkimus. Bandydamas pamiršti, jog Alex galimai nuo jo pabėgo, galvojo nueiti į šaudyklą, kuri buvo įsikūrusi netoli jo namų, tačiau persigalvojo ir tikėjosi, jog kava padarys stebuklą.
Nusileidęs ant žemės vyras nuėjo išjungti virdulio, galvodamas, jog nusimaudyti nueis tada, kai išgers kavos, kai išgirdo besidarančias duris. Pirmasis, žinoma, įlėkė Kebabas. Tokio pasiutusiai laimingo Freudenberger nematė jau seniai, tas šuo atrodė įgavęs naują gyvenimą. Urgzdamas ir lodamas ir lakstė aplinkui Alex, vis dar norėdamas pažaisti. Gerai, kitą kartą Dominic nepradės galvoti išankstinės nuomonės ir patikrins ar Kebabas tikrai yra namuose. Išvydus moterį vyrui pasidarė žymiai lengviau ir jo veide atsirado maža šypsenėlė. Paglostęs prie jo pripuolusį Kebabą, vyras atsegė pavadėlį ir padėjo jį ant stalelio, kita ranka laikydamas kavos puodelį. Gurkštelėjęs skysčio, kuris labiau priminė raketų kurą, nei kavą, Dominic plačiau nusišypsojo, išvydęs, ką jo šuo pridarė Reed.
- Kaip matau tas senis dar turi parako ir mėgsta pavaikyti žmones, - sukrizenęs Freudenberger padėjo puodelį ant stalo, stebėdamas kaip moteris nusiauna batus. Susidėjęs rankas ant krūtinės vos tik pamatė maišelį su kruasanas, suprato, jog valgyti jis tikrai norėtų.
- Mano rytas prasidėjo kaip įprastai. Pasportavau ir kaip visada išsivaliau savo ginklą. - gūžtelėjęs pečiais Dominic vos kilstelėjo lūpų kamputį, o Alex priėjo, tvirtai apsivijo jos liemenį rankomis, šiek tiek ją užlaikydamas savo glėbyje ir prailgindamas bučinį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-13, 21:06

Pirmiausiai, kas krito Alex į akį, buvo Domas. Be marškinėlių. Po sporto. Marija švenčiausioji. Ap-sau-gok. Ar jūs matėt to vyro pilvo presą?! Ne? Geriau net nežiūrėkit, nes naktį negalėsit užmigti ir kaltinsit savo ištvirkusias mintis, kad miegodamos šalia draugo galvojat apie kitą vyrą. Godžiai nužvelgus Freudenberger, Reed akyse galėjai įžvelgti šiokį tokį pokytį- alkį. Ir tikrai ne maistui. Dievaži, iš pačio ryto tas vyras ją bandė nužudyti.
- Patikėk. Visus vilkšunius ir haskius padėjo į pavėsį, pavogdamas jų skraidančią lėkštę...arba kamuoliuką, - papasakojus įvykius parke Alex viena plaukų sruoga surišo visus plaukus į pusaukštę kasą, - neatsimenu, kada paskutinį kartą tiek kartų reikėjo kartoti žodį "atsiprašau", - papurčius galvą moteris žvilgtelėjo į Kebabą, kuris laimingai ėdė savo ėdalą ir vos spėjo gerti vandenį, koks ištroškęs buvo. Matėsi, kad šuo didžiąją laiko dalį praleido vienas namuose, nes norėjo dūkti labiau nei velnias. Aišku, negalėjai Dominic kaltinti, jam dažnai tekdavo išvykti.
- Hmm, prie tokio vaizdelio galėčiau priprasti, - šyptelėjo puse lūpų, o Reed žvilgsnis kiek patamsėjo. Matėsi, kad dabar mėlynakė galvojo ne apie pusryčius, todėl kada Domas prailgino jų bučinį, moteris visiškai tuo nesiskundė labiau prie jo priglusdama ir jusdama kavos skonį. Po akimirkos puse centimetro atsitraukė, tačiau vis dar laikė rankas ant jo pečių, - Alkanas? - pasiteiravus Alex šiltai nusišypsojo. Po pusryčių Reed turėjo šiokių tokių reikalų su tam tikromis institucijomis, todėl per ilgai nenorėjo delsti. Kad ir kaip nenorėjo išeiti, reikėjo grįžti į realybę.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-13, 22:45

Nežinia tyčia ar ne Dominic vaikščiojo pusplikis, tačiau faktas buvo vienas – jis rytais dažniausia atlikdavo lengvą „mankštą“ ir ją atlikti būdavo pratęs be marškinėlių. Todėl gerai, jog Reed tikrai nenusprendė pabėgti iš pačio ryto, nes galėjo nužvelgti kiek malonesnį vaizdą. Pokytis jos akyse taip pat buvo lengvai pastebimas, todėl Freudenberger lūpų kampučiai vos suvirpėjo, bandydami neišduoti tos pasalūniškos šypsenėlės. Patikėkit, jis ne ką labiau norėjo čia pat parsigriauti Alex ir ją paimti, tačiau kol kas labai gerai tvardėsi. Reikėjo sulaukti tinkamos progos. Arba tiesiog ją kartu nusitempti į dušą, kas tiktai pralinksmino vyrą. Jis visada buvo priėdęs velnių, tačiau dabar tai tik dar labiau pasirodė. Jau geriau tegul niekas nelenda į jo galvą ir prisiminimus, nes bus sutraumuoti visam gyvenimui.
- Na, mano kaimynė nėra pačios geriausios formos, kad dažnai išvestų jį pasivaikščioti, o aš pats retai būdavau namuose, todėl taip...jam praverstų taip išsilakstyti bent kartą į metus. – žvilgtelėjęs į apsipatenkinusį šunį Freudenberger vos prunkštelėjo. Baigęs ėsti ir išlakęs visą savo vandenį šuo nežymiai atsiduso ir patenkintas nutipeno į antrą aukštą, kur galimai atsigulė į Dominic lovą. Žinoma, dabar reikia vėl numigti, kadangi atsilakstė už visus metus.
- Pirmiausia man derėtų palįsti po dušu, o vėliau būsiu visom keturiom už pusryčius. – jo rankos vos tvirčiau spustelėjo moters liemenį, o Dominic vėl atako jos lūpas greitu ir reikliu bučiniu. Vos atsitraukęs jis paleido Reed iš savo glėbio ir eidamas link vonios durų pratampė rankų raumenis.
- Gal prisijungsi? – pasisukęs į Alex Freudenberger šyptelėjo šelmiška šypsenėle, uždėdamas ranką ant durų rankenos. Neketino jos versti, tačiau jos kompanija maudantis tikrai nepamaišytų. Gal netgi kaip tik būtų smagiau...“maudytis“.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2017 December-
Jump to: