Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 17:12

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-30, 21:41

Nežinia kokios čia magnetinės bangos ar šiluminės audros prasidėjo, tačiau Dominic jautė panašią trauką šitai moteriai, kokią anksčiau ir jautė anai. Deja, jis buvo suknistas beprotis ir vėl užbarikadavęs savo jausmus taip, kad bet kokia kibirkštėlė vyrą gąsdindavo. Todėl supratęs, jog tai turės būti grynai tik vienos nakties nuotykis, pajautė šiokį tokį liūdesį. Jo negyvą širdį po tiek metų vėl kažkas supurtė, o Freudenberger kaip ir anksčiau bėga nuo jausmų taip, lyg neištikimas vyras plika subine lekia nuo piktos savo žmonos.
Na, Freudenberger niekas neišdavė ir jis nieko neišdavė. Jį su ta moterimi siejo tikrai stiprus ryšys, nes jie buvo panašūs ir buvo įsipainioję į juodąją rinką. Deja, tąkart vyras nusprendė šiai padėti, o pastangų vien iš jo pusės nepakako. Žmogus, kuris buvo sudaręs sutartį su Dominic moterimi paskutinę akimirką ją paliko likimo valiai, o Freudenberger buvo vienas. Taip, jis būdų ėjęs kaip tankas, tačiau laikydamas jau užgesusį moters kūną savo rankose, vyras nusprendė bent jau išsigelbėti pats. Ar būtų kas nors pasikeitę, jei jis būtų likęs ten ir būtų sušaudytas taip, kad nebūtų taip greitai sugebėjęs išgyti? Abejoju, tačiau dėl to Dominic save kaltino ir nebenorėjo daugiau taip jaustis. Tiksliau, nebenorėjo jausti kokios kibirkšties, kurią galėjo sukelti kokia nors moteris.
Važiuodami link vyro lofto, jie vienas kito nepaleido iš rankų. Tiksliau, Dominic savo rankoms leido nuslysti švelnia ir lygia moters oda bei pagaliau pačiupinėti tas ilgas kojas. Yup, jos buvo tokios pat švelnios, kaip ir atrodė.
- Žinote, Reed, aš pagalvojau, kad už tą šokį reikia jums kaip nors atsilyginti. Kad ir menkai, - tai taręs vyras jau prie savo lofto durų sugriebė Alex už liemens ir įsisiurbdamas jai į lūpas, galima sakyti, įnešė ją į patalpą. Freudenberger kaip visada pasitiko laimingas Kebabas, tačiau pamatęs svečių, šuo nepatenkintas suurzgė ir nubidzeno ant sofos. Pats Dominic aklai tempėsi moterį kartu su savimi į antrą aukštą, retkarčiais vos trumpam užmesdamas akį ar jiedu abu nenusivers nuo laiptų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-31, 11:09

Alex žinojo, kad įsivelti su Dominic buvo labai labai bloga idėja. Jis gi buvo moterų magnetas ir nešiojo tam tikrą reputaciją, kuri santykių aspektu buvo ne itin naudinga jam. Plius, jis dirbo ligoninėje ir buvo gerbiamas chirurgas. Jis buvo kolega, su kuriuo teks susitikti tikrai ne vieną kartą į savaitę. Ji gi prisiekė sau, kad daugiau tokios klaidos nekartos. Kartą nudegė-užtenka. Bet šita suknista trauka neleido moteriai blaiviai apmąstyti situacijos ir ji negalėjo sustoti. Dievaži, Reed tikrai negalėjo sustoti. Nei taksi automobilyje, nei kylant liftu iki jo namų durų, nei lipant laiptais į antrąjį aukštą. Atrodė, kad Alex buvo priklausoma nuo Dominic bučinių, kurie veikė it narkotikas. Ir visi raudoni ženklai bei įspėjimai jos galvoje susilydė į metalo krūvą palikdami laisvę jos kūnui, kuris pats turėjo savo nuomonę apie jos nesąmoningus nusistatymus.
- Galima pagalvoti, kad tą drąsą sugalvojote ne be reikalo, pone Freudenberger, - tarp bučinių sumurmėjusi, ne, greičiau jau koketiškai sumurkusi, Alex viena ranka apsivijo vyro kaklą ir tęsė jų aistringų prancūziškų bučinių laviną. Laisva ranka moteris atsegė tai vienos, tai kitos kojos batų užtrauktukus ir juos paliko kažkur netoli laiptų tikėdamasi, kad Dominic šuo nesugalvos jų sugraužti. Apskritai ją šunys mylėjo ir ji be proto mylėjo juos, netgi veždavo paklydėlius į prieglaudas, jei pamatydavo kur nors gatvėje bevažiuojant, todėl tikėjosi, kad turėjo pakankamai karmos taškų dog/woman santykių srityje.
Viena akim stebėdama laiptus, kurie atrodė ganėtinai pavojingai ir skaudžiai, jeigu netyčia nuo jų nuslystum, Alex pirštų pagalba pradėjo atseginėti Dominic baltus marškinius, kurie tik paryškino jo viršutinės kūno dalies privalumus. Kada jie šiaip ne taip užsikabarojo į viršų ir moteriai nereikėjo jaudintis dėl savo gyvybės, Reed galutinai atsikratė marškinių ir akis užlaikiusi ant pusnuogio Domo, prikando lūpą. Šviesiaplaukei patiko vyrai, kurie savimi rūpinosi nepaisant to, kad gyvenime buvo užimti. Vėl prispaudus savo kūną prie vyro, lyg kokia cavewoman, sujungė jų lūpas aistringam bei reikliam bučiniui. Reed pirštų pagalvėlės slydo Domo pečiais, raumeningomis rankomis žemyn kol užkabino jo kelnes, bet vietoj to, kad imtųsi diržo, Alex lūpų kampučiai suvirpėjo nuo slepiamos šypsenos, nes šiek tiek jį paerzino.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-31, 11:30

Iš vienos pusės, jiems tai buvo ganėtinai naudinga. Abudu patenkins savo išaugusius poreikius, o ir be to, galbūt dabar taip kalba alkoholis, o vėliau, būdami blaivūs jie net nejaus tos traukos, tačiau Dominic labai tuo abejojo. Jis šitą jausmą jau pažinojo, todėl buvo tikras, kad net ir būdamas blaivas jis jausis taip pat. O tai jam nelabai patiko. Aplamai, vyro mintis permiegoti su Reed buvo daugiau mažiau pavojinga ne tiek jai, bet ir jam. Jis buvo pratęs nuo tokių...jausmų bėgti. O dabar sugalvojo dar ir permiegoti su moterimi, kuriai jaučia tokią trauką ir tik pabloginti situaciją, nes faktas, vienu kartu Freudenberger kažin ar pasitenkins, kad ir kiek galvoje jis sau kartotų „it‘s fine, vienas kartas ir viskas, daugiau ji nebus tokia jam patraukli“. Wrong. Turbūt Dominic angelas sargas jau daužo galvą į sieną, neišmanydamas, ką su tokiu priedurniu daryti, nes galimai daro viską gyvenime, kad jam tas gyvenimas būtų nemielas. Very nice.
- Ką gali žinoti, gal tiesiog tikrinau Jūsų galimybes, - kilstelėjęs antakius vyras plačiau nusišypsojo, trumpam atsitraukdamas nuo moters bei nutrauktas per galvą jos palaidinę, o vėliau vėl lūpos įsisegdamas į jai priklausančias bei slysdamas jos kaklu žemyn, ranka nežymiai užkabindamas liemenėlės atsegimą, tačiau taip jos ir nenuimdamas. Jis irgi žinojo, kaip reikia erzinti.
Na, jo Kebabas buvo su charakteriu ir ne visos moteriškos lyties atstovės jam patiko, greičiau visos iki vienos jam nepatiko. Jis jas aplodavo, kai šios rytais stengdavosi kuo tyliau dingti iš Dominic lofto arba neatiduodavo kokio nors jų daikto, todėl pusė vyro komodos stalčiaus yra vien moteriški drabužiai arba kokie kiti reikmenys, kurių Kebabas neatiduodavo jo „vienos nakties nuotykiui“, o jos taip greitai norėdavo dingti iš jo lofto, kad prakeikdavo tą mažą šunį ir dingdavo iš vyro namų net ir be palaidinės.
Freudenberger rankos slydo link Alex klubų, grubiai suimdamos jos sėdmenis. Pirmą kartą per tiek laiko Dominic negalvojo apie žmogaus anatomiją ir mintyse nesusakydavo visų kaulų ir raumenų pavadinimų, besiglamonėdamas su moterimi. Tai buvo pliusas Reed naudai. Stumdamas savo žingsniai ją eiti toliau, Alex jau už poros sekundžių atsirėmė kojomis į lovą bei buvo ant jos nuversta. Šiek tiek prispausdamas savo kūno svoriu Alex prie lovos, Dominic vėl įsisiurbė jai į lūpas, staigiai atsegdamas viena ranka liemenėle, o kita jau buvo spėjusi atsegti sijono užtrauktuką.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-31, 11:58

Reed taip pat naiviai vylėsi, kad šis jaučiamas potraukis Dominic, tebus vienos nakties reikalas. Ji jau nebeatsiminė kada paskutinį kartą mėgavosi vyro kompanija lovoje ar apskritai. Netgi šį vakarą, kada jų pora tikrai patrauklių kolegų stengėsi ją "nukabinti", ji viduje nejautė nė menkiausio susidomėjimo ar potraukio. Net su nemažu kiekio tekilos kraujyje, o tai jau šį tą sakė. Vienintelis vyras, kuris kažką sužadino Alex viduje, buvo Domas ir tai ją kiek gąsdino. O faktas, kad rytoj ji gailėsis savo tokio sprendimo ir reikės sugrįžti į realybę, gąsdino dar labiau. Tik, matyt, nepakankamai, kad dabar moteris nesugebėjo atsitraukti nuo vyro ir pasakyti "ne".
- Puikiai sužaidėte, Dominic, - žvelgdama į šio akis subtiliai šyptelėjo, o kai vyro lūpos pasiglemžė jos, Alex užmerkė akis ir įsijautusi į bučinį užvertė galvą, leisdama vyro lūpoms pažymėti ir jos kaklą. Kiekvieną kartą Freudenberger lūpoms palikus drėgną antspaudą, moteris toje vietoje pajusdavo tuštumą. Reed troško jo lūpų visur ir vienu metu, kas nebuvo įmanoma, bet galėjo paaiškinti stiprų potraukį vyrui.
Nežymiai šyptelėjus, kada jos kūnas sukontaktavo su lova, Alex pasislinko į lovos priekį, nenuleisdama akių nuo Dominic. Nors tie momentai ir buvo trumpi, kadangi jie nutraukdavo šiuos aistringais bučiniais, moteris jo akyse įžvelgė tokias pačias ugneles kaip ir žinojo, kad jos akys atspindėjo tą patį. They were royally screwed.
Kuomet Dominic susitvarkė su jos liemenėlės užsegimu, ji padėjo vyrui ją pašalinti nuo savo kūno ir išsinerti iš sijono, kuris buvo lengviausiai pašalinamas drabužis ant moters kūno. Po to, Alex bebučiuodama Dominic, atsegė jo diržą jį dėl efekto ištraukdama ir šelmiškai besišypsodama numetė odos dirbinį ant žemės. Reed reikėjo to momento atsipūsti, nes bučiniai tiesiogine to žodžio prasme svaigino. Tada, jo paties pagalba vyro kelnės pasiekė žemę, o Alex kojos apsivijo Domo klubus dar labiau priplodama jį prie savęs. Reed galėjo justi jo aistrą pro ploną apatinių medžiagą, kas tik dar labiau moterį skatino tęsti šią beprotišką naktį toliau. Vėl sugavus Domo lūpas savosiomis, delnais švelniai suėmė jo skruostus bei kaklą. Nors visas aktas ir buvo reiklus bei aistringas, Alex nei sekundei neprarado savo moteriško švelnumo ir meilių glamonių.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-31, 14:42

Turbūt būtų kur kas lengviau, jei Dominic tiesiog nebūtų toks išsigandęs savo jausmų ir vieną dieną prieitų prie moters, kuriai jaučia nepaaiškinamą trauką, bei pasakytų „aš noriu tave nusivesti į pasimatymą“. Ir tada tik nuo jos priklausytų, kokį atsakymą vyras išgirstų, bet viskas būtų kur kas paprasčiau, negu dabar. Dabar jie permiegojus, garantuotai moteris jo vengs, nes žinant šio vakaro scenarijų su Jess, ji norėjo pasikasti po žemėmis arba dar geriau – po savim – kad tik nereiktų žiūrėti į visus, kai Freudenberger rėžė, jog jie kartu miegojo. Po to vyrą siaubingai pradės erzinti tas faktas, jog Alex jo vengia ir kažkuriuo momentu jis ją turės priremti prie sienos ir pasakyti viską, kas bus susikaupę, kas, asmeniškai Dominic, yra sunkiausia padaryti. Todėl taip, vyras tikrai rinkosi sunkiausią kelią į moters širdį, nes į ją per vaginą tikrai nepapulsi. Nebent turi magišką penį, kuris šaudo vaivorykšte, konfeti ir gėlėm.
Šiaip Freudenberger kelias akimirkas svarstė ar tikrai nori pašalinti sijoną. Sijonas gražus, jį būtų reikėję tik truputį pakelti į viršų, bet jei jau šalino visus drabužius nuo moters kūno, tai visus. Šiek tiek sulėtindamas bučinių tempą, vyras leido sau pačiam giliau įkvėpti oro. Jo lūpos nuslinkus Reed raktikauliu žemyn, kairė Dominic ranka užtikrintai, bet tvirtai slydo vidine moters šlaunies puse, pirštai nežymiai perbėgo per kelnaičių slepiamą tarpkojį. Visgi, alkoholis veikė stipriau, todėl nieko nelaukdamas Freudenberger nutraukė paskutinį moterį dengusį drabužį, pats išsinėrė iš savo apatinių bei įsisiurbdamas į Reed lūpas bei šiek tiek jas krimstelėdamas, į ją įėjo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-31, 15:05

Taip, tas momentas, kada Alex žinojo, kad Veronika tiesiog alpsta kaip nori permiegoti su Domu, o pastarasis prisipažino, kad miegojo su Jess, buvo labai labai awkward. Vyrai, žinoma, tik juokėsi slapta sumušdami kumščius su Freudenberger, kad šis nusitempė į lovą ganėtinai patrauklią seselę, o kita dėl jo alpo. Reed tai buvo nepatogi, bet savotiškai juokinga situacija. Pačios kaltos, kad nematė, kas per žaidėjas buvo Dominic. O dabar? Dabar ji pati savo žodžiais paspringo ir glamonėjosi su vyru, lyg jai jo būtų trūkę visą dvidešimt devynerių metų gyvenimo laikotarpį. Galbūt ir trūko.
Alex besimėgaudama šiek tiek sulėtėjusiu tempu sulėtino ir savo širdies ritmą. Kvėpuoti buvo kur kas lengviau, bet tas savotiškas švelnumas lygiai taip pat varė moterį iš savo kailio. Kada neteko paskutinio drabužio, kuris dengė jos moteriškumo centrą, moteris aiktelėjo ir vyrui įėjus, išlenkė nugarą, vos pakildama nuo čiužinio. Jis net užpildė ją idealiai, momentaliai priversdamas Alex pamiršti savo vardą. Trumpam atmerkus akis, moteris apsivijo rankomis jo pečius ir kilstelėjus kojas nuo Dominic sėdmenų iki liemens, jas "surakino" pagilindama jų aktą iki visiško pilnumo. Nagais braukdama per vyro kaklą bei stuburą Reed sugavo jo lūpas bučiniui, protarpiais suaimanuodama iš malonumo arba begarsiai iškvėpdama susikaupusį orą. Kelio atgal nebuvo, Alex įklimpo ir tą gerai žinojo net ir būdama nemažai išgėrus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-31, 16:14

Kaip ir minėjau, Dominic šiaip niekad taip nesielgdavo, kadangi gerbdavo tą pusę, su kuria permiegojo, ypatingai jei ta moteris iš darbo. Tačiau Veronika buvo ta moteris, kuris nesuprasdavo žodžio „nedomini“. Ji jau nežinia kiek laiko stengėsi prie vyro priartėti, dar daugiau, aną savaitę ji buvo užsirašiusi į visas operacijas kartu su juo, kad tik galėtų jam asistuoti, o tai daugiau ar mažiau atrodė kraupiai. Veronika per daug stengėsi, o moterys, kurios per daug stengiasi, pripažinkim, nėra patrauklios. Net ir tos pačios moterys teigtų, jog jei būtų vyrai, rinktųsi moterį, su kuria lengva ir smagu bendrauti, tačiau ji nėra ta, kuri gyvena vien dėl to vyro. Galbūt dėl to Dominic ir pasirinko žiauriausią būdą „nugesinti“ jos susidomėjimą. Jis žinojo, kad su Jess ji labai gerai sutaria, o dabar, žinant moterų logiką, Veronika pyks ant Jess ir ant jo paties.
Pradėdamas kaip visada lėtesniu tempu, kad Reed apsiprastų (nes moters retkarčiais reikia kelių minučių susivokt, kad pas jas viduj svetimkūnis), vyras paspartino judesius, viena ranka prilaikydamas ją už nugaros, o kita atsiremdamas į lovą, kad visiškai nepriplotų moters prie lovos kaip kokio blyno. Seksas yra geras dalykas ne tik tuo, kad gali sumažinti galvos skausmą (o galbūt net ir pagirias), bet ir priverčia trumpam įsijungti blaivų protą. Tiesa, Freudenberger buvo toks padaras, kad dėl savo galių jam reikėjo išgerti tikrai labai daug, jog išliktų neblaivus visą vakarą. Jo smegenims užfiksavus faktą, jog jis mylisi su nauja ligoninės kardiologe jis visko tiesiog nenutraukė. Trauka juk niekur nedingo. Mintyse trumpam nusikeikęs, nes vėl leis sau įklimpti pernelyg giliai, Dominic susirado Alex lūpas, į jas įsisiurbdamas ir tvirčiau suspausdamas ją glėbyje.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-01, 14:11

Veronika buvo išties be proto gera seselė. Ji savo darbą atlikdavo greitai, be nesklandumų, klausydavo ko jos prašydavo daktaras. Apskritai, ji buvo miela, draugiška ir paslaugi, dėl to Alex nusistebėjo moters nesveiku polinkiu į lovą nusitempti vyrą, kuris ryškiai ja visai nesidomėjo. Situacija būtų dar suprantama, jeigu Dominic nebūtų permiegojęs su puse miesto moteriškosios populiacijos ir būtų rimtas kandidatas. Bet ir tai, nuolatinis bandymas įtikti ir savęs, kaip moters, negerbimas Reed buvo nelabai suprantamas. Jeigu nenori-nereikia, kam lįsti į akis, kai Sietle galėjai rasti dėl tavęs kovoti pasiruošusių vyrukų. Alex nusprendė, kad Veronika, kadangi buvo išsiskyrusi, tiesiog prarado savo vertę ir jai reikėjo vyro, kad ją "prikeltų" iš sausros sezono. Moteris galėjo lažintis, kad dar vienas viskio kokteilis ir Roberto nusitemps Ronę už kampo.
Juokingas dalykas buvo tas, kad Alex nebuvo girta, kad nesuprastų ką daro. Ji drąsiai galėjo Domui pasakyti, kad laikas sustoti ir šitas nakties nuotykis geruoju nesibaigs, tačiau jos šaltas protas buvo bevertis prieš jos širdį. Gal ir juokingai skambėjo, kad per šį vakarą, Dominic spėjo surasti kelią į jos užrakintą ir sienom apstatytą organą. Bet tai buvo tikrų tikriausiai tiesa ir galbūt moteriai buvo laikas suprasti, kad iš pirmo žvilgsnio užsimezgęs ryšys, nebuvo visiški paistalai. Su ta mintimi, Alex suglaudė jų abiejų krūtines, taip prie Dominic labiau priartėdama ir ėmė bučiuoti šio kaklą, kildama ausies link. Pastarąją Reed užkabino dantimis, tada vėl lūpomis sėjo bučinius ant vyro žandikaulio, tada vėl sugavo jo lūpas trumpam išlaikydama akių kontaktą. Kada Dominic atitaikė jos jautriausią tašką, Reed užvertė galvą stipriau suspausdama vyro pečius ir suaimanavo jausdama, kad tuoj pasieks finalą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-01, 18:21

Vienaip ar kitaip, Dominic traukė šiek tiek kitokio tipo moterys. Jis nebuvo tas vyras, kuris galėtų pakelti moters savivertę, tikrai ne. Tuo labiau, kai jo humoras kartais prasilenkdavo su logika ir sveiku protu. Vyras galėjo nebent dar labiau pabloginti ir taip esamą Veronikos situaciją, nes ta moteris turėjo daugiau kompleksų, negu "Hesburger" galėjo pasiūlyti kompleksų rinkinių. Vadinasi atvejis tikrai nebuvo vienas iš geriausių.
Keistas tas padaras žmogus. Turi protą, logikos krislelį, tačiau, kai ateina proga, visada naudojasi jausmais. Šiek tiek komiška. Turbūt nė vienas karas nebūtų įvykęs, jei žmonės, kurie jį pradėjo, būtų vadovavęsi sveiku protu ir logika. Didžioji dalis karų juk prasidėjo dėl to, kad kažkas pavogė kažkieno moterį arba kažkas buvo toks įžeidus šmikis, jog jam tiesiog nepatiko pasaulio santvarka ir tai, kaip į jį žiūri kitų šalių vadovai. Visos problemos prasideda, kai žmonės vadovaujasi jausmais. Then again, kas būtų, jei jie tų jausmų neturėtų ir negalėtų jausti. Gyvenimas būtų nykus. Todėl tai, kad Dominic ir Alex vadovaujasi jausmais buvo gan normalus dalykas. Tiesa, tai, kad nė vienas apie tokius jausmus garsiai neprasitars...na, tai jau ne visai normalu.
Bebučiuodamas moterį Freudenberger jautė artėjant tą kertinį tašką, todėl dar keli stiprūs judesiai bei vyras dusliai alsuodamas dar nusėjo moters kaklą bučiniais. Šiaip jis niekad nemėgo to "cuddle stuff", bet šįkart su Reed būtų sutikęs pagulėti apsikabinus. Galbūt netgi pabusti ryte, tačiau Dominic kažkodėl buvo įsitikinęs, jog kitą rytą moters šalia savęs neras ir tai jį kiek erzino, jei galima taip pavadinti tą būseną.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-01, 19:00

Paprastai Alex buvo labai atviras žmogus. Ji nekentė melo ir vienareikšmiškai nesutiko, kad net ir norint apsaugoti sau artimą, galima nuo jo slėpti tiesą. Taip, ji pilnai tikėjo, kad kiekvienas turėjo teisę į privatumą, tačiau tai nereiškė, kad turi leidimą laikyti viduje svarbius dalykus apie save, kurie galėjo abiejų gyvenime daug ką pakoreguoti. Žinoma, tai, kad jiedu abu slopino savo jausmus ir net neketino apie juos kalbėti, buvo logiška, kadangi pirmą kartą susitiko prieš maždaug šešias valandas. Galvoti, kad galėtų būti kitaip, būtų visiška beprotybė, nes toks stiprus ryšys per tokį trumpą laiko tarpą buvo protu nesuvokiamas ir logiškai nepaaiškinamas, kas Reed daugiausiai ir gąsdino. Galbūt jei Freudenberger nedirbtų toje pačioje ligoninėje, viskas būtų kiek kitaip ir moteriai nereikėtų baimintis, kad ji kartoja savo praeities klaidas. Ji žinojo, kad Dominic nevengia moterų, todėl faktas, kad kadangi buvo išduota ir įskaudinta, neleido jai į šią situaciją pažvelgti blaiviai. Reed buvo šventai įsitikinusi, kad vėl nudegs, jei įsitrauks į santykius su Domu. Taip, ji bijojo, buvo grynų gryniausia "chickenshit". Turbūt tik priremta prie sienos ir tiesiogiai paklausta pasakytų dėl ko baiminosi.
Pora tikslių judesių ir Alex pasiekė tokią intensyvią malonumo viršūnę, kad jos kairė ranka nuslydo nuo vyro kūno ir stipriai įsikibo į paklodę, kad net krumpliai pabalo. Kada Dominic pats pasiekdamas savo finišą nusėjo jos kaklą bučiniais, Reed atlošė galvą duodama jam daugiau ploto. Jausdama, kad vis dar nejaučia kojų pirštų, ji įsmeigė savo mėlynas akis į Domą ir nejučiomis pirštų pagalvėlėmis braukė per jo odą, lyg bandydama įsidėmėti kiekvieną jo veido bruožą. Moteris net nežinojo ką pasakyti, kai vis dar jautėsi lyg rojuj. Be to, ji nežinojo, ar Dominic pasilieka vienos nakties nuotykius nakčiai ar šie turi tą patį vakarą išeiti. Apskritai ji vis dar nelabai suprato kaip jie priėjo iki tokio taško, kad vos susipažinę sugebėjo pasimylėti. Alex nesijautė taip, lyg tai būtų vienkartinis reikalas, tačiau negalėjo prieštarauti savo šaltam protui, kuris buvo įsitikinęs, kad toks įklimpimas buvo labai bloga idėja.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-01, 23:04

Šiais laikais nieko stebuklingo nėra, kad vieni žmonės staiga pajaučia susižavėjimą ir stiprią trauką vienas kitam. Vieni po pusmečio susižada ir tuokiasi, o kitiems tokiam žingsniui prireikia ilgų metų draugystės bei gyvenimo kartu. Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kiekvienam užtenka tam tikro laiko, kad žinotų – taip, tai mano žmogus. Faktas, Dominic iš tokios įsiplieskusios traukos tikrai nenuspręs, jog dabar tempiasi Alex į bažnyčią ir tuokiasi iškart. Tą trauką reikia išlaikyti. Kiek daug būna žmonių, padariusių klaidą, kai lieka su žmogumi, kuriam jautė tiktai seksualinę trauką, bet ne trauką aplamai? Kai žmogus jų seksualiai nebetraukdavo, jie pasukdavo skirtingais keliais. Dėl to taip pat šiais laikais yra sudėtinga suprasti ir perprasti tuos jausmus, kuriuos jaučiame kitam asmeniui. Kai jis patinka, sunku suvokti ar tai trumpalaikis susižavėjimas, o gal jau didelės meilės pradžia? Visgi, Freudenberger buvo tas vyras, kuris kad ir dešimt metų gyventų su moterimi, tačiau jai nesipirštų, nes to jis nevertino. Tai jam buvo tik pigus papuošalas ir popieriaus lapas, teigiantis, jog skyrybų atveju moteris pasiima pusę jo turto.
Kiek atsitraukdamas nuo moters Dominic vos vos šyptelėjo. Jo šypsena galėdavo net ir suledėjusią kiaulę atitirpdyti, prisiekiu. Tačiau ta pati šypsena reikšdavo ir tai, jog jis kažko jau prisigalvojo. Deja, Alex to nežinojo.
- Kitą kartą, panele Reed, galėsite pademonstruoti savo galimybes. Galbūt vėl sugebėsite mane nustebinti. – kadangi jo vaidyba buvo on point, tai net ir geriausias aktorius nebūtų supratęs, jog Dominic ne visai girtas. Tiksliau, kad jis jau visiškai išsiblaivęs. O tai, kad jis pasakė „kitą kartą“ reiškė, kad vyras laukia ir kito jo bei Alex susitikimo jo lovoje. Nu gal ir ne, bet lovoje, tai tikrai. Prigulęs šalia moters jis juos apklojo, taip leisdamas suprasti, jog Reed netgi labai gali pasilikti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-02, 18:43

Išgirdusi Dominic žodžius "kitą kartą" Alex nežymiai prisimerkė, o kai šis juodu abu apklojo, moteris gerokai nustebo. Buvo girdėjusi nemažai gandų apie Freudenberger ir jo vienos nakties nuotykius. Aišku, dauguma jų buvo paleisti iš Veronikos, Jess arba Normos lūpų, tad kažin ar jos buvo patys patikimiausi šaltiniai. Minėti gandai bylojo, kad Domas parsivestų moterų nakvoti nepasilikdavo ir dažniausiai kitur sutikus apsimesdavo, kad nieko ypatingo su tuo asmeniu neįvyko. Žodžiu, reputacija buvo. Dėl to Reed ir buvo nusprendusi, kad jis yra tikrų tikriausias žaidėjas ir dėl to tik dar labiau save engė, kad sulaužė "don't sleep with a coworker" taisyklę.
- Galbūt kitą kartą, ponas Freudenberger, jūs nustebinsite mane, - apsiversdama ant šono ir ranką padėdama po pagalvę atsakė. Nežymiai šyptelėjus Alex stebėjo Domo akis, kurios vienokiame apšvietime atrodė šviesiai rudos, kitokiame lyg ir žalsvos. Apskritai Reed jautėsi kiek keistai. Nors beveik vyro nepažinojo, su Dominic jautėsi saugiai ir...jaukiai? Viskas buvo taip natūralu ir nedirbtina, kad šviesiaplaukė ėmė galvoti kas su ja negerai. Rimtai...kuri save gerbianti moteris mylisi su kolega, kai kartą nuo to stipriai nudegė, o po to jaučiasi taip lyg to ryšio jai trūko visą šį laiką? Ne gana to, Alex jautėsi kalta ir dėl to, kad rytoj tikrai ketino išeiti, nes jai atrodė, kad pradėti kažką rimto su Dominic, buvo klaida. Moterys ir jų keista mąstysena...Paprastai Alex mąstė labai logiškai ir iškart ėjo prie esmės, tačiau kas lietė vyrų klausimą...na, tada jau bėda. Baimė būti įskaudintai įsijungdavo tą pačią sekundę, kada ji pajusdavo, kad su kažkuo ją gali sieti kur kas stipresnis ryšys. Tiesa, po jos sužadėtuvių griūties toks vyras nebuvo pasirodęs. Iki dabar. Damn you, Dominic Freudenberger.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-02, 22:22

Dominic puikiai numanė, kokia jo reputacija, tačiau nemanė, jog Reed apie ją jau buvo spėjusi prisiklausyti gandų, kurie skambėjo iš lūpų toms, kurios turbūt norėjo užrakinti vyrą savo namų rūsyje ir prievartauti jį valandų valandomis. Taip, šiuo atveju jis pats jautė, jog elgiasi ne visai taip, kaip būdavo dažniausia numatyta jo plane, tačiau šįkart Freudenberger norėjo kažko kito ir tą norą iššaukė būtent Alex. Ir tai tik dar labiau vertė jį galvoti, kas su šita moterimi yra tokio stebuklingo. Ji atrodė gan įprastai. Taip, buvo tikrai daili ir bet kuris vyras galėjo pakabinti į ją akis (o ta mintis jam kažkodėl nepatiko), tačiau neatrodė kažkuo ypatinga. Visgi, ji paveikė Dominic, nes jis nenorėjo jos išspirti iš lovos, kas buvo sveikintina Reed atžvilgiu – jai bent jau vidury nakties nereikės kviestis taksi ir blūdyti velniai žino kur, o tas kvartalas, kuriame gyveno vyras tikrai nebuvo pats saugiausias.
- Ar kitą kartą mane priversite pasirinkti drąsą, kad jus nustebinčiau, Reed? – jos pavardė taip neįprastai nuskambėdavo jo lūpose. Gyvai. Kiekviena ištarta raidė turėjo savotišką garsą, netgi spalvą, jei taip galima pasakyti. Dominic mokėjo vienintelį dalyką net pats to turbūt gerai nesuprasdamas – tai kiekvieną moterį jaustis ypatinga bent tą akimirką, kai jis tardavo jų vardą arba pavardę.
- Manau derėtų nusnausti. Bent aš asmeniškai neatsisakyčiau miego, - vos šyptelėjęs vyras pirštais perbraukė per Alex skruostą, degindamas ją skvarbiu žvilgsniu, tarsi bandytų prasiskverbti į jos sielą. Galiausią tą pačia ranka apsivijęs moters liemenį jis patogiau įsitaisė lovoje, užmerkdamas akis ir vos atsidusdamas. Freudenberger veido raumenys atsipalaidavo ir jis atrodė kaip visai kitas žmogus. Pažeidžiamas. Tikras. Beveik normalus. Vyro kvėpavimas neužilgo tapo tolygus ir jis paniro į miegą, pirštais automatiškai vos spustelėdamas moters liemenį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-02, 22:42

Kai nauja žavi moteris ateina į kolektyvą ir turi ilgesnę pietų pertrauką, kol dar yra supažindinama su ligoninės teritoriniu planu, įranga ir kolektyvu, gali išgirsti visko net to ir nenorėdamas. Alex tikrai nerūpėjo kuris daktaras turėjo žmoną ir tris vaikus, o kuris davėsi su kiekviena, bet tai buvo pagrindinis išvardintų moterų pokalbis prie kavos, dėl ko Reed ir neketino su bent viena iš jų tapti draugėmis. Kol kas jai buvo daugiau nei gana Melisos, kuri pusė jos gyvenimo atstojo Alex seserį ir greičiausiai atstos iki pat grabo lentos.
- Tebūnie tai bus siurprizas, - žaismingai šyptelėjus moteris vos kilstelėjo lūpų kampučius, slėpdama šypseną, kuri būtų buvus išties nuoširdi ir per daug atskleidžianti. Bet vienintelė mintis, kuri dabar sukosi šviesiaplaukės galvoje buvo "neprisiriš ir taip pakankamai įklimpai". Moterį erzino tai, kad ji viduje jautėsi plėšoma į priešingas puses: viena vertus ji norėjo pažiūrėti, kas iš tos traukos galėjo išeiti ir spjauti į tą kvailą įsitikinimą, kad nereikia prasidėti su kolegomis, nes jie ne visi tokie kaip jos ex. Kita vertus, ji bijojo likti ant ledo ir vėl atiduoti savo širdį vyrui, kuris turėjo tokią reputaciją.
- Labanakt, Domai, - atsisveikinus Alex užmerkė akis vos tik jos oda sukontaktavo su vyro. Be garso atsidusus ji sudvejodama uždėjo savo ranką ant Dominic ir užmerkė akis. Alex visiškai nelaukė ryto. Su ta mintimi moteris ir užmigo.
Prabudus, kaip įprastai, šeštą ryto, Alex pabandė susigaudyti aplinkoje. Priešais akis išvydus ne savo naujo buto lubas ji atsiduso. Vakar naktis nebuvo sapnas ir tuo pačiu momentu Reed pasijuto kaip grynų gryniausia kiaulė, nes elgėsi taip, kaip ir vyrai, kurių ji negalėjo pakęsti. Atsargiai, kad nepakeltų Dominic, moteris išlipo iš lovos ir susirinko savo rūbus. Lipdama laiptais žemyn sugebėjo apsirengti ir atsistojus akistata prieš Freudenberger šunį, prie jo pritūpė. - Aš nenoriu taip elgtis, bet neturiu kito pasirinkimo, - išliedama savo kaltę ji paglostė beveislį gyvūną ir mintyse padėkojo jam, kad nesukandžiojo jos batų ir ant jos nelojo. See? Alex šunys mylėjo kaip ir ji juos. Apžvelgus patalpas, moteris pasiėmė savo delninukę ir ilgesingai dirstelėjus į antrąjį aukštą prikando lūpą. Ne, Alex, tu elgiesi teisingai. Nežymiai atsidusus Reed dingo iš Domo buto, nestipriai uždarydama duris paskui save.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 16:38

Po susišaudymo, kada į ligoninę įsiveržė specialusis būrys, o Alex juos užgaišino tam, kad Dominic galėtų pasišalinti be jokių trikdžių, prasidėjo ilgiausias košmaras moters gyvenimo istorijoje. Kada medikai per prievartą pasodino Alex į kėdę ir ėmė iš naujo siūti jos įdomiai atrodančią žaizdą (Reed negalėjo pasakyti, kad jos odos paskanavo vampyrai), ji turėjo aiškinti situaciją mažiausiai trims tyrėjams. Ir mažiausiai keturis kartus iš eilės, lyg ją tikrintų, ar ji nebuvo Dominic bendrininkė. Alex paaiškinus, kad Adamas ir jo būrys ketino nužudyti ją, nužudė Rimą ir priklausė kažkieno gaujai, nes ant kaklo turėjo vienodas tatuiruotes, policininkai ėmė kvosti ją apie Domą, kadangi apie jį buvę kolegos atsiliepė neigiamai. Jie pasakė, kad šis turėjo ginklą ir dalyvavo susišaudyme. Ties šiuo klausimu Alex nepasimetė ir subūrė istoriją, kad Dominic yra slaptas CŽV agentas. Šitas faktas sukėlė šypseną netoliese stovėjusiam ligoninės vadovui, kas iškart padėjo moteriai suprasti, kad jis žinojo apie geriausio chirurgo antrą gyvenimą. Vadinasi uždengs vyrą taip, kad niekam nekils klausimų, kad ji melavo ir Domui nereikės palikti šalies ir kraustytis į Kubą.
Sekančios dienos vakarą Alex negalėjo užmigti. Jos vaistai nuo skausmo visiškai nepadėjo ir tas dūzgiantis bičių avilys, kuris dabar stovėjo vietoj jos smegenų, neleido mėlynakei nurimti. Jai reikėjo atsakymų. Dabar. 12 valandą nakties. Po penkiolikos minučių Alex buvo pasiruošusi ir sėdus į mašiną, nuvažiavo iki Dominic lofto. Šviesa jo namuose nedegė, tačiau Reed nepagalvojo apie faktą, kad galėjo jį pažadinti. Beeidama jo namų durų link, šviesiaplaukė keturis kartus apsisuko ir ėjo atgal, tačiau nugalėta noro viską žinoti, galiausiai pabeldė į Domo namų duris. Giliai įkvėpė jausdamasi it beprotė, kad vidury nakties atsibeldė pas vyrą į namus. Gal jis jau seniausiai dingo iš Sietlo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 18:04

Ligoninės vadovas tą patį vakarą paskambino Dominic pasakyti, kokia situacija buvo jam dingus. Žinoma, vyras nebegalėjo lankytis tenais ir automatiškai, nebegalės dirbti chirurgu, kadangi per daug gydytojų bei seselių jį matė...kitokį. Tą Dominic suprato ir jam buvo šiek tiek apmaudu, nes po tiek laiko jam jau buvo pradėję patikti šitas darbas. Žinoma, Richard pasiūlė darbą kitame mieste, būtų ten netgi suveikęs jam vietą nepilnu etatu, tačiau kraustytis Freudenberger kol kas atsisakė. Tikėjosi, jog viskas nurims. Beje, vyras užsiminė Freudenberger, jog Reed sumelavo tyrėjams ir jį apibūdino kaip „CŽV agentą“, kas privertė vyrą nusišypsoti. Nesitikėjo, jog moteris galėtų taip pasielgti, nes galvojo, jog išgąsdino Alex iki tokio lygio, jog ji ne tik, kad pasakys, jog Dominic išprotėjęs žudikas, bet dar ir namų adresą nurodys.
Kaip visada, pasitreniravęs namuose, kabėdamas aukštyn kojomis išvalęs bei sudėjęs savo ginklą vyras pasijungė kompiuterį ir užsileidęs per visą loftą muzikos, tačiau ne taip garsiai, kad kaimynai baladotų į sieną, pasidarė vakarienę. Kebabas visą tą laiką neatitraukė akių, kol Freudenberger pjaustė mėsą bei darė jautieną kinietiškai. Kai maistas jau buvo paruoštas ir Kebabas gavo savo įprastą maisto normą, Freudenberger išgirdo beldenimą į duris. Dominic šuo greitai nutipeno iki durų ir vos nepaspringdamas savo maistu, pradėjo garsiai loti. Papurtęs galvą Freudenberger priėjo prie durų ir drąsiai atlapojo duris, taip ir sustingdamas vietoje. Tiesą sakant, jis tikrai nesitikėjo, jog priešais save pamatys Alex. Jis atsigavo tik vėliau, kai Kebabas jau sukinėjosi aplink moterį ir vizgindamas uodegą ją uostė. Išdavikas.
- Dievaži, tas šuo mane pribaigs, - suniurnėjęs jis nesmarkiai treptelėjo koja. Kebabas iškart priglaudė prie galvos ausytes bei grįžo prie šeimininko, pasislėpdamas už jo kojos.
- Ką čia veiki? – tai nebuvo pats geriausias būdas pradėti pokalbį, tačiau Dominic tikrai buvo nustebęs, jog moteris pasirodė prie jo durų. Juk jis buvo įsitikinęs, jog ją išgąsdino taip, jog Alex susitikus gatvėje pradėtų bėgti į kitą pusę klykdama.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 18:31

Dievas žino, Alex tikrai nesitikėjo, kad sugebės sudrausminti savo šaltą protą ir atsidurs prie Domo namų durų. Po interviu su valdžios organais, moteris tikrai prakeikė Dominic ir faktą, kad dėl jo jai teko meluoti. Ne, jis to neprašė, tačiau Alex širdis neleido jo įduoti. Nors galėjo, tikrai galėjo. Ir jeigu Reed būtų buvus prijungta prie melo detektoriaus, šį taipogi būtų praėjus testą, nes realiai ji nežinojo ar Freudenberger samdomas žudikas ar slaptas CŽV agentas, ar Londono policija. Kas buvo gerai pažiūrėjus iš teisinės pusės. Nepaisant to, Alex vis tiek paskambino savo advokatei, kuri jau daugelį metų tvarko jos visus reikalus, netgi padėjo jai suklastoti gimimo dokumentus, kad niekas neįtartų, kad moteris ne žmogus, ir pasitarė ką tokiu atveju daryti. Advokatė patikino, kad jos darbas šiuo atveju baigtas, nebent prasidėtų teismas ir jai reikėtų liudyti.
Kada durys plačiai atsivėrė, pati Alex sustingo vietoje. Prisiekiu, važiuodama ji turėjo paruošus tokią kalbą, kad Domo ausys būtų nukritusios nuo jos intensyvumo, bet kada moteris pamatė vyrą, visas suirzimas išgaravo it per daug pakaitintas vanduo. Žvilgtelėjus į Kebabą, Alex puse lūpų nusišypsojo, nes tas šuo buvo toks mielas, kad moteris būtų drąsiai galėjusi jį parsivežti namo. Vėl pakėlus žvilgsnį į Dominic, Alex giliai įkvėpė ir praėjo pro jį kaip pro stulpą. Gerai, gal truputis suirzimo liko, bet jis pasibaigė vos spėjus užeiti į loftą. - Aš ne visai žmogus, - prakalbus šviesiaplaukė atsisėdo ant minkštos sofos, kur pas ją atbėgo Kebabas, kurį ji pasiėmė ant rankų. Šuo tikriausiai jautė jos baimę, nes iškart padėjo snukį ant jos virpančių rankų. - Mano tėtis buvo paranormalistas, sugebėjo skaityti mintis ar kažkas tokio. Niekada jo nepažinau, - gūžtelėjo pečiais tęsdama pasakojimą, tačiau žiūrėdama į Kebabą, o ne į Freudenberger, - nuo šios vasaros aš nesenstu ir mano galva veikia kaip kompiuteris. Aš nieko nepamirštu, perskaičius knygą ji visam laikui lieka mano atmintyje, - labai trumpam žvilgtelėjo į Domą. Žinojo, kad dabar be proto rizikuoja jam tai sakydama, nes galbūt jis buvo samdomas žudikas ir galėjo ją nudėti be gailesčio. Visgi, didesnė Alex dalis žinojo, kad vyras niekada jos nenuskriaustų ir kad tai, kas tarp jų buvo, nebuvo vaidyba. Pastaroji pusė laimėjo, kas privedė prie to, kad moteris sėdėjo jo namuose, -  Trečiadienį buvau užpulta vampyrų klano, vieną iš jų sugebėjau nužudyti jo nepaliesdama. Nežinau kaip, - atskleidus pačius pagrindus giliau įkvėpė ir viena ranką glostydama šunį pažvelgė į Domą tikėdamasi, kad šis supras, ką ji daro ir kad dabar jo laikas pilti faktus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 20:48

Kada Reed praėjo pro jį kaip pro kokį gatvės bortelį, Dominic nežymiai pavartė akis. Jis siaubingai nemėgo aiškintis santykių, jau buvo labai atpratęs nuo tokių dalykų ir sekundės dalį vyras netgi pagalvojo, kad gal jam būtų geriau be Alex, kadangi nereikėtų vėl atverti širdies. Jo buvusi mylimoji per didelius pykčius ir kančias privertė jį kalbėti, net ir tai sunkiai, o dabar jį vėl verčia pasakoti dalykus, kurių jis pasakoti nenori. Jau geriau būtų užsikasti po žemėmis, nei vėl atverti širdį, nes Freudenberger ir taip jau buvo nudegęs ir gyvenimo sunkiai sužalotas asmuo. Jam nebuvo lengva ir jis priprato, kad jo skausmas ar nerimas niekam nereikalingas, todėl gniaužė tas emocijas savyje, kol tiesiog visiškai užsidarė savyje ir jam buvo taip sunku pasakyti paprasčiausią žodį „ilgiuosi“ arba „myliu“, kad geriau jis pasakytų visišką nesąmonę, pavyzdžiui „man patinka poniai“.
Klausydamasis moters Freudenberger uždarė duris ir atsirėmė į virtuvės spintelę. Išdavikas Kebabas palaimingai gulėjo, kol jam glostė galvą. Rupūžė, pasirenka parankiausią jam variantą. Dominic irgi dabar reikėjo paramos, o tas velnio šuo net nežvilgtelėjo į jį. „Kapanokis vienas“ – jei tas gyvūnas būtų galėjęs kalbėti, tai tikrai taip ir būtų pasakęs dabar.
- Kodėl tu man tai išvis...oh, - užsikirtęs vidury sakinio vyras persibraukė ranka pusę veido. Buvo galima įžvelgti šiokią tokią įtampą jo veide, kada jis bandė sugalvoti, kaip pradėti visą pokalbį. Jis tikrai nesiruošė pasakoti Alex visko. Tikrai neketino pasakoti, kad su juo ekspeimentavo kaip su laboratoriniu triušiu ir kokius siaubingus bandymus jam atliko. Taip, jis pasakys, jog taip yra neeilinis žmogus, tačiau žiauriosios dalies jai žinoti nereikėjo. Ne dabar.
- Mano tėvas dirbo samdomu žudiku. Todėl galima teigti, kad perėmiau jo amatą. Motinos neatsimenu, mirė mane gimdydama. Dėl tam tikrų faktų tapau neeiliniu žmogumi. Galiu gyti greičiau, žymiai greičiau nei įprastas žmogus, todėl nužudyti mane būtų sudėtinga užduotis. Adamas minėjo moterį...su ja aš buvau prieš penkerius metus. Mes sukomės tame pačiame pasaulyje, todėl nieko nuostabaus, jog mus siejo daugiau nei draugystė. Ji mirė per susišaudymą. – buvo galima matyti kaip labai sudėtinga Dominic buvo kalbėti apie mirusią mylimąją. Taip, tai buvo praeitis, tačiau jis vis tiek jautė kaltę ir tai išdavė jo žvilgsnis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 21:08

Kiekvienas Dominic veido bruožas išdavė apie jo juntamą įtampą. Jeigu jis jautėsi nepatogiai, ką sakyti moteriai, kuri poros dienų laikotarpyje išgyveno sunkiausias, gyvybei pavojingas situacijas ir iš to išsisuko tik su žaizda petyje? Alex visą gyvenimą stengėsi elgtis teisingai, nepažeisti įstatymų, su visais elgtis lygiai, nesvarbu kokios rasės, tikėjimo, sudėjimo žmogus bebūtum. Ji mylėjo gyvūnus, mylėjo patį gyvenimą, tačiau še tau, kad nori, jos gyvenimas buvo išdraskytas Niujorke ir galutinai pribaigtas Sietle. Po velnių, ji galvojo, kad kraustosi iš proto, nes dabar sėdi namuose pas samdomą žudiką ir glosto jo šunį. Net ir jos draugė psichologė išrašytų jai bilietą į baltąją palatą.
Alex nujautė, kad vyrui bus sunku kalbėti apie asmeninius dalykus, todėl leisdama jam sužinoti daugiau apie save, ko niekam nėra sakiusi be mamos (amžiną atilsį) ir Melisos, suteikė galimybę jaustis ne tokiam įspraustam į kampą. Kaip sakant, vadovavosi taisykle: "tu man- aš tau". Ir kada Domas tuo pasinaudojo ir garsiai pripažino, kad yra samdomas žudikas kaip ir jo tėvas, ir turėjo moterį, kurią mylėjo ir palaidojo Japonijoje, Alex nurijo gerklėje susidariusį gumulą ir nustojo glostyti Kebabą, kuris nejausdamas lepinimo, pramerkė vieną akį ir lyžtelėjo šviesiaplaukės delną, lyg bandydamas priminti, kad jam reikia dėmesio.
- Pastebėjau... - nutęsė tyliu tonu, nes tokia tema buvo kalbėti sunku. Negi ji tikrai svarstė su juo pasilikti, kai jis pripažino kuo užsiima? Bad move, Alex, bad move. - Kaip suprantu viskas vyksta pagal užsakymą. Ar nekalti žmonės nuo to, ką darai nukenčia? - paklausė bene pagrindinio klausimo, kuris sukosi ant liežuvio galo. - Ir tavo mergina...tu ją vis dar myli ar...tiesiog nori išsaugoti jos atminimą nuo tokių kaip Adamas? - nusistebėjo pati kaip drąsiai abu klausimai paliko jos lūpas. Tik tiek, kad Reed nežinojo ar buvo pasirengusi išgirsti atsakymus. Ypatingai ties paskutiniuoju klausimu, kuris ir leis moteriai nuspręsti ką daryti toliau.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-11, 21:40

Taip, prisipažinti, jog žudai žmones dėl pinigų, yra sudėtingas dalykas, tačiau tokia buvo tiesa. Dominic bent jau žinojo, kad visi tie žmonės, kuriuos jam teko nužudyti, nebuvo patys geriausi. Žinoma, užsakovai taip pat nebuvo angelai Žemėje, tačiau po kiek laiko ateidavo ir jų eilė, kad ir kaip ironiškai tai skambėtų. Vyras nė karto nebuvo sužeidęs nekalto asmens. Visi, kurie sukosi juodojoje rinkoje, nebuvo geri žmonės. Todėl surasti ten tikrai nuoširdų ir tikrą asmenį buvo stebuklas. Ir dėl to, jog ten surado mylimą žmogų, Dominic kartais vis dar negali patikėti. Juodoji rinka nebuvo ta vieta, kurioje tu sukuri rimtus ir ilgalaikius santykius. Ten sukasi narkotikai, ginklai ir seksas – meilei ten ne vieta. Ir kartais Freudenberger džiaugiasi, jog jam taip pasisekė ir jis kažkiek laiko tikrai buvo atradęs ramybės uostą.
Kaip ir tada, taip ir dabar jam rodėsi, jog Alex galėjo jam suteikti tą ramų kampelį. Tiktai klausimas ar pati moteris to norės po to, kai viską sužinojo. Ne kiekviena moteris, nepabuvusi tame pasaulyje, kuriame gyveno Dominic, suprastų jo elgesį ir jo darbą. Tikrai ne kiekviena sutiktų būti su tokiu žmogumi, todėl jis būtų supratęs, jei Reed būtų dabar atsistojusi ir išėjusi. Tiesa, būtų gaila, nes ta trauka juk niekur nedingo. Jis vis dar norėjo nutraukti nuo jos tą suknelę, kuria ji dabar pasipuošusi.
- Nekalti žmonės niekad nepapuola į tokias vietas, kuriose būnu aš. Todėl ne, jie nenukenčia. – jo balsas net nevirptelėjo tai sakydamas, todėl, kad sakė tiesą. Freudenberger nemėgo meluoti, todėl meluoti ir dabar neketino. Išgirdęs žodį iš „m“ raidės, vyro skrandis, atrodo, susitraukė ir jam pasidarė sunkiau kvėpuoti, tačiau jo veidas išliko ramus, tiesiog jis kelias minutes patylėjo, morališkai prisiversdamas atsakyti į klausimą, nes jausmų aiškinimasis nebuvo jo stiprioji pusė.
- Antras variantas. Tai yra specifiniai dalykai, apie kuriuos tokie kaip Adamas neturi teisės kalbėti. Tai yra mano reikalas. – tarstelėjęs jis lengviau atsiduso, nes Dominic tikrai nelengva buvo apie tai kalbėti. Bet kaip lengva pasidarė tai pasakius.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2017 December-
Jump to: