Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 17:12

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-01, 20:13

Kaip Alex tarė, taip ir padarė. Sekančią dieną moteris su Domo pagalba visiškai iškraustė visus daiktus bei drabužius iš jo spintų, tuo pačiu atrinkdami ką vyras naudojo ir ko ne ir iš naujo viską kompaktiškai sudėjo, atrinkdami daiktus pagal sezonus. Kada moteriai liko kiek daugiau nei pusė drabužių spintos ir labai daug erdvės apatinėje koridoriaus spintoje dėžėms, Alex buvo daugiau nei patenkinta. Pabaigę Freudenberger gamintus spagečius, jiedu išvažiavo pas Reed į butą. Ten užtrukę geras tris valandas (nes spėjo susiginčyti kurias sukneles ir apatinių komplektus Alex buvo būtina pasiimti) sudėjo didžiąją dalį daiktų į lagaminus arba kartonines dėžes. Tiksliau Domas dėjo, o Alex dirigavo, nes dar negalėjo apsiimti tokio krūvio. Dar tiksliau - galėjo, bet Freudenberger tam griežtai prieštaravo.
Praėjus porai savaičių, Domo loftas jau spėjo patapti Alex namais, kadangi šen bei ten galėjai matyti jos pėdsakų, nes visa lofto erdvė nebebuvo viengungio kampelis. Ant spintelių puikavosi skaniai bekvepiančios žvakės, kai kur buvo pridaryta dirbtinių gėlių puokščių (Alex neturėjo ką veikti, kai teko tiek laiko praleisti namie), ant sofos gulėjo daugiau skandinaviško stiliaus dekoratyvinių pagalvėlių, jųdviejų lova buvo apvilkta pastelinių spalvų patalais, svetainėje stūksojo meniškai įtaisytas platus veidrodis, kadangi Reed kai nešokdavo studijoje, šokdavo namuose, todėl tas dalykas buvo būtinybė, o vyras tam neprieštaravo. Galima sakyti, kad Domas ir Alex spėjo su vienas kitu susigyventi ir priprasti prie tam tikrų pokyčių, dėl kurių iš pradžių ginčijosi. Žinoma, reikės pagyventi bent jau pora mėnesių, kad visiškai susitaikytų su ta mintimi, kad jiedu abu priklausė vienas kitam ir turės dalintis bendra erdve net susipykus.
Kadangi visos mėlynės bei sumušimai spėjo sugyti, o ant kūno liko tik pora randų nuo gilesnių pjūvių (tiek kairiuoju raktikauliu ir kairiuoju dubens kaulu), Alex po truputį apkrovė save fiziniu krūviu, kad greičiau atsistotų ant kojų. Kadangi Domas buvo pradėjęs dirbti, moteris spėjo susiplanuoti savo dieną nuo A iki Z: pirmiausiai nusipirko naują telefoną ir įsigijo kortelę savo senuoju numeriu. Tada sutvarkė namus, išsiurbdama kiekvieną dulkelę. Ta prasme, buvo užsikapanojusi ant kopėčių ir sugebėjo pasiekti lofto aukštas lubas, tada nuvalė visus langus, nusipirkus dažų užtaisė pora nutrupėjimų...Žodžiu, prisidarė tiek veiklos, kad net Kebabas jai sugebėjo padėti, kai reikėjo siurbti dulkes iš po minkštų baldų. Tiksliau pasėdėjo ant siurblio, kol Alex valdė šlangą. Moteris netgi padarė trumpą video ir nusiuntė jį Domui.
Kada viskas blizgėjo, Kebabas buvo išvestas, pašertas ir nuvargęs, Alex pati palindo po dušu, susitvarkė taip, lyg eitų į pasimatymą, ir persirengus į suknelę, ėmėsi vakarienės ruošimo, kadangi tikėjosi, kad Domas grįš apie septintą valandą. Deja, kai sulaukė pranešimo, kad turės dirbti viršvalandžius ir pasirodys apie dešimtą, Alex pavalgė ir gražiai sutalpinusi lazaniją į didesnį indelį sudėjo šią į šaldytuvą ir prisėdus prie savo kompiuterio, ėmė ieškoti geresnės muzikos. Kada mintyse įstrigo daina, net nepajautė kaip ją pagavo įkvėpimas sukurti choreografiją. Nuvijus šunį sau nuo kojų, Reed prastumdė baldus pasidarydama sau pakankamai erdvės ir garsiai pasileidus muziką ėmė kurti.
Po poros valandų, Alex jau turėjo šokį, kurį kelis kartus pakartojus, nusprendė šiek tiek koreguoti. Iš naujo paleidus dainą, moteris susikaupė, perbraukė ranka per palaidus ilgus plaukus ir pasigirdus pirmiem akordams, ėmė šokti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-01, 20:53

Dominic su tokiomis rekomendacijomis, kokias gavo iš ligoninės vadovo, buvo nesudėtinga gauti darbą, tačiau vyras nusprendė išbandyti kažką naujo, todėl po greičiau nei savaitės jis dirbo viename autoservise, įsikūrusiame netoli Sietlo. Vyras labai domėjosi ir pats taisydavo savo automobilį, todėl darbo pokalbyje jis pasirodė netgi labai gerai. Vienas ten dirbęs asmuo jį atpažino, kaip Freudenberger, todėl jam dar norėjo pasiūlyti papildomo uždarbio (visi autoservisai turi daug konkurentų), tačiau jis tuo nebeužsiėmė. Gerai, jog vyrai buvo supratingi.
Darbas buvo nenuobodus, kas Dominic džiugino. Žinoma, reikėjo labai daug jėgų ir pastangų kai kuriems dalykams išmokti. Jis visada grįždavo tepaluotas ir dvokiantis benzinu, kas ne visada Alex patikdavo, tačiau vyras savo darbu tikrai nesiskundė. Jis buvo patenkintas, jog dirba tai, kuo anksčiau nežmoniškai domėjosi, todėl ir darbas labiau priminė hobį, o ne tai, į ką turi eiti ir išbūti daugiau nei aštuonias valandas.
Su moterimi reikalai ėjosi sklandžiai, jei taip buvo galima pasakyti. Tiesa, Freudenberger charakterio kampus jai reikės apšlifuoti, kadangi jis buvo labai užsispyręs asmuo ir kol Alex jį įkalbėjo, jog pastelinės spalvos miegamajame reikalingos, prabėgo mažiausia trys valandos. Kai kurie dalykai vyrą vis dar erzino. Kartais jis tikrai norėdavo pabūti vienas, tačiau tai buvo pradinė reakcija į tai, kad kažkas kitas yra jo erdvėje. Nebuvo nė karto, jog Dominic gailėtųsi savo pasiūlymo moteriai apsigyventi pas jį, tiesiog jam reikėjo priprasti prie fakto, jog dabar ne jis vienas vadovauja toje erdvėje. Jis jau nutuokė, kad vėliau vienaip ar kitaip su Alex jie apturės rimtą ginčą, kadangi abu buvo ganėtinai valdingi tam tikrais klausimais.
Grįždamas po ilgos darbo dienos Dominic sustojo kiek neįprastoje vietoje – gėlių parduotuvėje ir nupirko kelias rožes. Jis anksčiau gėlių niekada nedovanodavo, tačiau šįkart jam kažkas susišvietė ir jis panoro Reed padovanoti rožių. Išlipęs iš automobilio vos jų nepamiršo viduje (kaip ir minėjau – nebuvo pratęs dovanoti gėles), tačiau jas pasiėmęs užkilo iki lofto, girdėdamas muzikos ritmą bei užuosdamas kolidoriuje lazanijos kvapą. Kad ir po kelių valandų, jis vis tiek pakankamai jautėsi. Tyliai atidaręs duris vyras jau ketino kažką sakyti, tačiau taip ir liko stovėti tarpduryje su gėlėmis. Kelias akimirkas tikrai galėjai pagalvoti, jog Dominic apsiseilės kaip Kebabas, bespoksodamas į Alex. Ji ne vien atrodė įspūdingai, tačiau ir šoko ji nuostabiai. „Lucky bastard“ – pats iš savęs pasišaipęs mintyse vyras nežymiai krenkštelėjo muzikai pasibaigus, kad atkreiptų moters dėmesį.
- Kaip matau nusprendėte perstumdyti ir baldus, - paerzindamas Alex Freudenberger nežymiai šyptelėjo, visai pamiršdamas, kad rankose laiko gėles.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-01, 21:25

Nors tai, kad kartais Dominic iš darbo grįždavo tepaluotas Alex šiek tiek nervino, nes tepalai taip lengvai neišsiplaudavo, moteris buvo laiminga, kad vyras gyveno beveik reguliarų gyvenimą ir dirbo normalų darbą. Buvo gera dėl jo nesirūpinti ir žinoti, kad šis namo grįš saugus, tik labai alkanas. Daugiau nieko Alex ir negalėjo šiuo momentu norėti. Gerai, galbūt jau norėjo pradėti treniruotes, kadangi spėjo, kad ir pačiam Freudenberger trūko šiokio tokio veiksmo. Žinoma, Reed matė jį besportuojantį namuose, dėl ko dažniausiai pamiršdavo ką prieš tai darė. Pavyzdžiui, sudegino du didesnius blynus, kada ruošė jiems vakarienę...arba skaitydama knygą pamiršo, kad ją skaito ir taip užsispoksojo į jo bejudančius raumenis, kad tai net pačiam Domui sukėlė juoką ir šis visą likusią savaitę ją dėl to erzino.
Nepaisant to, Alex jautėsi iš tikrųjų laiminga. Ne tik dėl to, kad viskas klostėsi gerai santykiuose, bet ir dėl to, kad jos daugiau nebeaplankė vizijos, kuriose Marcus grasino dėl jos laisvės atėmimo. Galbūt tas sparnuotas šunsnukis suprato, kad moteriai reikėjo daugiau laiko, kad pilnai apdorotų informaciją. Kas lietė Dominic užsispyrimą, buvo tikrai ganėtinai sudėtinga įtikinti jį kai kuriems pokyčiams, tačiau moteris turėjo savo būdų kaip rasti kompromisą. Apskritai, Reed iš tiesų galėjai laikyti supratinga moterimi, nes ji galėjo vyro veide įžvelgti momentus, kada jam norėjosi vienatvės, todėl ši dažniausiai išeidavo su Kebabu į parką arba užsikabarodavo į viršų, kur mažiausiai valandą mirkdavo vonioje, arba skaitė knygą, neišleisdama jokio kito garso kaip tik knygos puslapio pervertimas. Galų gale, gi jai ir pačiai reikėjo pabūti su savimi. Tai buvo tiesiog sveikų santykių sudedamoji dalis, todėl net jei Domas ir pasėdėdavo su savo draugais bare, Alex dėl to nepykdavo.
Kada Alex išgirdo krenkštelėjimą, tiesiogine to žodžio prasme šoktelėjo apsisukdama iš išgąsčio, nes nors prieš jos nosį ir buvo veidrodis, ji nesugebėjo pamatyti kada grįžo Domas. Pati iš savęs nusijuokus, išjungė kolonėlių laidą iš savo telefono lizdo ir mestelėjus jį ant sofos, priartėjo prie Domo, - ar ilgai čia stovi? - pasiteiravus su šypsena, stabtelėjo prieš vyrą ir mestelėjo klausiamą žvilgsnį į rožes, kurias vyras laikė. - Ir kas gi čia? - buvo logiška, kad jos skirtos jai, tik kadangi šviesiaplaukė net nenumanė kaip tokioj situacijoj jai reikėjo elgtis, spoksojo tai į Domą, tai į baltas spygliuotas gėles.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-01, 21:51

Freudenberger trūko jo senojo darbo. Trūko taip žvėriškai, kad kartais namuose jis išsitraukdavo savo visus ginklus ant žemės, kuriuos buvo suslėpęs sienoje (miegamojo sienoje buvo labai gražiai įrengta erdvė jiems laikyti) bei juos visus sutvarkydavo bei išvalydavo. Dėl visa ko. Tas vaizdas, žinoma, turėjo atrodyti kraupiai iš Alex pusės, kadangi vyras ginklų turėjo daugiau, nei vienas sausumos karys kariuomenėje. Galbūt netgi daugiau negu visa pėstininkų kuopa, o tai buvo tikrai daug, kaip vienam asmeniui. Tiesa, dėl to Dominic nereikėjo kaltinti – jis juk dirbo tokį darbą, kur reikėjo ginklų įvairovės. O treniruotis jis nenustojo iki dabar, todėl net jei būdavo nusikalęs po darbo, vis tiek padarydavo lengvą apšilimą, dėl ko vėliau ir traukdavo moterį per dantį. Jam patiko, kad priverčia Alex trumpam pamiršti, ką ši buvo dariusi, tačiau juk to garsiai nepasakys.
Vyras retai kada išeidavo su draugais išgerti, kadangi labai artimų draugų neturėjo daug, tačiau kai išeidavo, tai grįždavo paryčiais ir toks siaubingai girtas, kad po to miegodavo iki kitos dienos vakaro. Kartais nujautė, jog Reed tai ne visai patinka, tačiau Dominic toks grįždavo gal tik du kartus per mėnesį, todėl dėl to pyktis tikrai nebuvo reikalo. Anksčiau jis gerdavo kur kas daugiau.
Sukrizenęs Freudenberger vos primerkė akis, kada moteris taip išsigando, tačiau nieko nesakė. Leis sau patraukti Alex per dantį vėliau. Nusispyręs batus vyras priėjo prie jos arčiau, trumpai pakštelėdamas jai į kaktą, o vėliau ir į lūpas, apglėbdamas viena ranka jos liemenį ir suimdamas tarp pirštų ploną suknelės medžiagą. Jis ją būtų čia pat pasitiesęs ant tų grindų, tačiau tvardėsi, nes nenorėjo pasirodyti kaip gyvulys, koks iš dalies ir buvo.
- Pakankamai ilgai, jog įvertinčiau tavo choreografiją. – paerzinęs moterį Dominic atsitraukė, leisdamas jai įkvėpti oro, o su kitais žodžiais dirstelėjo į rankoje laikomas gėles. Nežymiai gūžtelėjęs pečiais vyras vos kilstelėjo lūpų kamputį. Pats deramai nesuprato, dėl ko nupirko tas gėles.
- Gėlės. Tiksliau, rožės. Matau, Reed, matote tokius daiktus pirmą kartą. – dar šiek tiek paerzinęs Alex vyras įteikė jai gėles, tačiau pats nelabai suprato, kodėl jas įteikia, kaip kad moteris nesuprato, kaip jas derėtų priimti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-01, 22:09

Pirmą kartą, kada Alex išvydo tokį kiekį ginklų ant miegamojo grindų, tikrąja to žodžio prasme, pakraupo, o jos visą kūną perkratė šiurpulys. Ji paskutinį kartą ginklą matė tada, kai buvo kankinama, todėl tai privertė prisiminti ne tokius malonius prisiminimus. O dar tokia jų gausa, buvo protu nesuvokiama, todėl moteris kuo greičiau išsiprašė iš namų, apsimesdama, kad eina dar kartą pavedžioti šuns. Lauke ji prabuvo gal keturiasdešimt minučių, kada drįso įžengti į loftą, kur visi ginklai jau buvo paslėpti. Freudenberger greičiausiai suprato, kad pasielgė kiek neapgalvotai, tačiau Alex dėl to nepyko, tiesiog jai reikėjo laiko apsiprasti su ta idėja, kad Domo gyvenime visuomet išliks kažkokia dalis, kuri norės dirbti samdomo žudiko darbą. Todėl vietoj to, sekantį kartą kada Domas valė savo kolekciją, Alex prisėdus priešais susipažino su jo visa artilerija. Jeigu ne jos galios, visus modelius ir ką jie darė, būtų seniausiai pamiršusi, todėl tai, kad galėjo visą informaciją atsiminti, buvo išties didelis pliusas. Netgi dėl to jautėsi kiek artimesnė Domui, nes pripažino jo kitą asmenybės pusę.
Pagauta pasisveikinimo bučinio, Reed nestipriai krimstelėjo Domui į lūpą ir atsitraukus sugaudė orą. Tas vyras vis dar nenustojo jos varyti iš proto. - Ji nebaigta, - atsakius Alex nusišypsojo, nes žinojo, kad nors iš šono atrodė gražiai, ji nebuvo tobula. Reed choreografijos atžvilgiu buvo ganėtinai griežta sau. Viskas turėjo būti tobula.
- Taip pat, kaip jūs, nežinote, kad tai rožės, - nusijuokus paerzino vyrą atgal, kada šis susimaišė, ką laikė rankoje. Šis faktas vertė moterį dar labiau susijuokti. Jie tikrai buvo nevykę šitoje srityje. Ji nemokėjo gėlių priimti, jis teikti. Keistai tobula kombinacija. - Ačiū, - padėkojus, paėmė iš Domo gėles ir suradusi joms vazą, tuoj pat pamerkė, pastatydama virtuvėje ant baro, kad matytųsi iš visų lofto kampų. Tuomet sugrįžus prie vyro, kuris kaip tik baigė džiaugtis Kebabu, apsivijo rankomis jo kaklą, neperspėdama ir įsisiurbdama į jo lūpas. Žodžiu jau padėkojo, dabar atsidėkojo bučiniu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-01, 22:29

Dominic buvo sudėtinga suvokti, kodėl moteris bijojo ginklų, tačiau vėliau jis prisiminė, jog tai nebuvo jo buvusi mylimoji, kuri dirbo su ginklais ir juos matydavo kiekvieną dieną. Reed buvo paprastas žmogus, gyvenantis paprastą gyvenimą, todėl toks kiekis ginklų, sukištų visuose lofto kampuose tikrai galėjo gąsdinti, tačiau vyras nė neketino jų parduoti ar su jais atsisveikinti. Nujautė, jog jei tai padarytų, labai gailėtųsi. Be to, viena jo pusė vis dar norėjo grįžti prie senojo darbo, todėl Freudenberger tikėjosi, jog galbūt slapta, nežinant Alex, jis galės imtis kokių nors lengvesnių užduočių. Tikrai neketino išgyventi panašaus „shit storm“, kurį išgyveno su Rodriguez ir į tai įtraukė pačią Alex, tačiau lengvos užduotys galėjo duoti bent šiek tiek adrenalino, kurio Freudenberger paskutiniu metu trūko.
Krimstelėjimo jis tikrai nesitikėjo, o tai vyre sužadino tiktai dar didesnį norą pasitiesti moterį ant grindų. Tačiau skrandis greičiau priminė apie save, negu Dominic to prašė, todėl pirmas dalykas, kurio šiuo metu jis norėjo – maistas. Seksas palauks, jis būtų suvalgęs visą kiaulę, jei vyrui tam būtų leidusios galimybės, toks alkanas jis buvo.
- Nežinau nebaigta ji ar ne, tačiau man atrodė gražiai. Nesu didelis meno žinovas. – gūžtelėjęs pečiais Freudenberger šyptelėjo puse lūpų. Taip, jis sakė tiesą. Tikrai nebuvo pernelyg smarkiai susižavėjęs menu ar bet kokia jo forma. Jam menas buvo jo ginklai, todėl ties šituo dalyku Dominic būtų galėję apsukti bet kokie menininkai ar meno kritikai. Jis aplamai buvo paprastas, tipiškas vyras, tačiau galbūt kiek gražesnis, negu tipiškas vyras. Todėl ir sakiau, kad iš jo išeitų graži princesė.
- Aš tave norėčiau pasiguldyti ant visų įmanomų lygių lofto paviršių šią minutę, tačiau man tikrai reikia pavalgyti. O lazaniją aš užuodžiau jau antrame aukšte kildamas laiptais. – vos sugebėjęs atsiplėšti nuo Alex lūpų Dominic nežymiai sumurmėjo, kai jo ranka nusileido ant moters sėdmėnų ir juos kiek grubiau spustelėjo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-01, 22:53

- Esu tokia savikritiška sau, nes žinau, kad galiu geriau, bet ačiū, - šiek tiek susinepatoginus moteris prikando lūpą. Buvo keista netikėtai atsiskleisti Domo akyse visu gražumu. Jis gi niekuomet nebuvo matęs jos šokančios ir tai buvo savotiška naujiena jų kasdienybėje. O šokis moteriai buvo ganėtinai asmeninė forma, nes jame ji sudėdavo visas savo emocijas. Po pastarųjų įvykių jų tikrai buvo nemažai, todėl nenuostabu, kad Alex jautėsi netiesiogine žodžio prasme - nuoga.
Sekantys vyro žodžiai sužadino tą kibirkštėlę Reed viduje, todėl ši tik giliau įkvėpė ir nusišypsojus linktelėjo, - Žinoma, meška tu mano, - nusijuokus trumpai pakštelėjo į Domo lūpų kamputį, o tada išsivadavus iš jo laisvo glėbio nupėdino virtuvės link. Buvo vis dar keista vadinti jį "mano" arba sakyti "myliu". - Eik nusiprausti, į tą laiką pašildysiu maistą, - per petį pasakius atsidarė šaldytuvą ir užstatė reikiamą temperatūrą orkaitėje.
Kada Domas išėjo į vonią, Alex spėjo pašauti ganėtinai nemažą gabalėlį lazanijos orkaitėje ir atidarė Domui Čekiško alaus. Tada atstumdė baldus į savo vietas ir pati įsipylė sau į taurę vyno ir viską sudėjo ant baro. Dar kartą pažvelgus į dovanotas rožes negalėjo paslėpti savo šypsenos ir nežymiai papurtė galvą. Kaip buvo įmanoma su kiekviena diena žmogų mylėti vis labiau? Paglosčius praeinančiam Kebabui keterą, moteris kiek pritemdė apšvietimą virtuvėje ir uždegė pora kvepiančių žvakių. Kažkodėl šiandien buvo nusiteikusi romantiškai, o tai, kad vyras padovanojo jai gėlių, apskritai privertė ją jaustis ypatingai. Kada pašilo lazanija, sudėjo gabalėlį Domui į lėkštę ir padėjo ją su įrankiais prie jo alaus bokalo. Kadangi pati buvo pavalgiusi, tiesiog sukramtė saują riešutų ir pasiėmus taurę į rankas, prisėdo prie baro, dirstelėdama pro virtuvės langą, iš kurio atsivėrė miesto panorama.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-01, 23:15

Kai moteris pasiūlė Dominic nusimaudyti, tas tik linktelėjo bei patraukė link vonios, numesdamas savo švarką ant netoliese buvusios sofos. Atsidūręs vonios kambaryje, vyras greitai palindo po dušu, kadangi visą dieną dirbo fizinį darbą. Vėsi vandens srovė ramino jo įsitempusius raumenis, todėl greitai nusimaudęs Dominic kaip įprastai užsitempė apatinius bei treningines kelnes, tačiau marškinėlių nesidėjo. Namuose jis visada mėgdavo taip vaikščioti, nesvarbu, kaip Alex tai blaškytų. Persibraukęs per vis dar minimaliai šlapius trumpai kirptus plaukus, jis praėjo pro moterį, plekštelėdamas šiai per sėdmenis, vos sulaikydamas atsiradusią šypseną, bei pats atsisėdo ant baro kėdės, griebdamas įrankius bei pradėdamas valgyti.
- Žinai, kiekvieną kartą tu mane vis stebi su savo kulinariniais sugebėjimais. Tu ko nors nemoki gaminti ar dar nėra tokio patiekalo? – vos kilstelėjęs lūpų kamputį, vyras baigė kramtyti ir nugėrė gerus du didelius gurkšnius alaus. Dievaži, po darbo gauti skanią vakarienę bei alaus buvo svajonių išsipildymas. Už ką jam taip pasisekė ir jis gavo tokią moterį, kaip kad Alex?
- Šiandien į autoservisą buvo atvažiavęs mano buvęs užsakovas. Reikėjo jam sutaisyti kelis automobilius. Dabar jie atrodo panašiai kaip sulamdyta kolos skardinė, tiktai gal ne taip žiauriai. Kitu atveju nebūtume apsiėmę tokio darbo. – nutylėjęs faktą, jog tas pats buvęs užsakovas jam pateikė neblogą pasiūlymą, Dominic žvilgtelėjo į moterį. Vyras jam pasakė, jog kelias dienas pagalvos, tačiau jau dabar žinojo, jog sutiks atlikti jo pavestą užduotį. Jis kitaip tiesiog negalėjo. Freudenberger buvo taip pasiilgęs adrenalino, jog sunkiai galėjo be jo įsivaizduoti savo gyvenimą. Beveik taip pat sunkiai galėjo įsivaizduoti ir savo dienas be Reed.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-02, 17:51

Kai pajuto nestiprų pliaukštelėjimą per užpakalį, Alex neslėpdama šypsenos primerkė akis. Domas buvo toks ryškus "ass-man", kad moteriai nekilo abejonių, kad šiandieniniai jos užpakalio "kankinimai" dar tik prasidėjo. Tik Reed bandė suprasti ar tai jos pasirinkta suknelė privertė taip vyrą elgtis, ar faktas, kad matė ją šokančią. Bet kokiu atveju, ji tikrai nesiskundė. - Nope, aš antra Marta Stiuart, - nusijuokus Alex paerzino vyrą, - o jeigu rimtai, tai jeigu užsiprašysi kažką ir rytietiškos virtuvės, geriausiu atveju galiu paruošti kinietišką vištieną arba troškinį, todėl jei nori ko nors prašmatniau, gaminsi kartu ir mokysimės kaip pralaužti japoniškai parašytus receptus, - nusijuokus gurkštelėjo savo vyno, - ir jūros gėrybės, išskyrus žuvis ir vėžius, iškrenta iš mano sugebėjimų sąrašo, - palinksėjus kiek primerkė akis susimąstydama. Iš tiesų Alex jūros gėrybes labai retai kada valgydavo ir tai dažniausiai tokių patiekalų jai tekdavo paragauti labdaros renginių arba seminarų metu, todėl tos dozės užtekdavo artimiausiems metams.
- Ar tavo užsakovai žino, kad pasitraukei iš tos profesijos? - paklausus Alex net nepajautė kaip viduje pajuto įtampą bei savotišką baimę sužinoti tiesą. Taip, dabar ji Domą suprato kur kas geriau ir nekeltų jam sąlygų, jeigu jis nuspręstų grįžti į tą verslą, bet jai būtų be proto baisu kiekvieną kartą, kai jam tektų išvykti. Kažin ar moteris ilgai temptų neprisijungusi prie jo pašonės, kad galėtų padėti jį apginti, nors iki to reikėjo pirma daug treniruotis. Apskritai, ji norėtų žinoti kiekvieną jo misijos detalę, kad įvertintų pavojaus lygį ir sugebėtų nusiraminti.
- Aš turbūt nusprendžiau ką darysiu dėl darbo, - pasakius pasukiojo taurę rankose, - galvoju atidaryti savo kliniką, - pasakiusi garsiai tokį savo apsisprendimą suprato, koks tai rizikingas žingsnis ir greičiausiai Domas pagalvos, kad ši išprotėjo. Nors tai buvo Reed svajonė ir ji norėjo padėti žmonėms, kurie nesugebėjo sumokėti ligoninės sąskaitų draudimu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-02, 19:26

Tai, jog buvo „ass-man“ tikrai nebuvo paslaptis, todėl Alex neturėtų dėl to stebėtis. Dominic traukė jos užpakaliukas ne vien dėl to, jog ši buvo apsirengusi vos kojas dengiančią suknelę ir tikrai ne dėl to, kad pamatė ją šokančią. Jis vienaip ar kitaip visada intensyviai rodė dėmesį jos sėdmenims, tačiau ir krūtinės nepamiršdavo. Šiuo atveju, nors ir buvo „ass-man“ iki širdies gelmių, žavėjosi visu moters kūnu, šiuo atveju, žavėjosi Alex.
- Kadangi esu japoniškos virtuvės mėgėjas, vadinasi teks gaminti kartu su tavimi. Galbūt ir tau patiks dažniau valgyti kažką iš rytų virtuvės. Asmeniškai, man patinka aštrūs patiekalai, tačiau neversiu jų ragauti. Ne visi turi ištvermės juos valgyti. – gūžtelėjęs pečiais Freudenberger vėl su nauja energija kibo į savo lazanijos gabalėlį bei po poros minučių lėkštė buvo tuščia, o vyras galvojo ar norėtų dar ko nors, ar šito vieno gabalėlio jam pakaks. Užsigėręs alumi jis vis dar mąstė, ko galėtų būti šaldytuve.
- Jūros gėrybių aš apskritai nevalgau, todėl gali būti rami, kepto omaro mano valgiaraštyje tikrai nebus. – nežymiai susiraukęs jis bandė įsivaizduoti tą vaizdą, tačiau labai greitai vyras nusprendė to nedaryti, nes buvo pavalgęs. Vieną kartą jau valgė kalmaro ir jautėsi taip, tarsi kramtytų dviračio padangą, todėl to džiaugsmo pakartoti jis neketino.
- Taip, visi jie žino apie tai, jog pasitraukiau iš rinkos. Mano informatorius visiems tai pranešė. – tarstelėjęs Dominic žvilgtelėjo į Alex. Jis tikrai dėl šito nemelavo, tačiau Freudenberger buvo pernelyg geras savo srities specialistas, dėl to visi vis dar bandė jį prikalbinti atlikti bent menkas užduotis. O kaip ir minėjau, Dominic taip trūko adrenalino savo gyvenime, jog dar keli geresni pasiūlymai ir jis sutiks grįžti, tačiau tik trumpam.
- Manai, jog tai nebus pernelyg rizikinga? – kilstelėjęs antakį vyras gurkštelėjo alaus bei pakilęs nuėjo iki spintelės. Žinojo, jog ten buvo padėjęs kepintų duoniukų. Šyptelėjęs jis išsitraukė pakelį bei atsinešė prie stalo bei vėl atsisėdo ant kėdės, kelis juos įsimesdamas į burną. Privačios klinikos visada ėmė pernelyg daug pinigų, galbūt dėl to ten lankėsi tik tam tikram sluoksniui tinkantys asmenys.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-03, 16:55

Kadangi Alex mėgo išbandyti vis naują patiekalą, ji tikrai neprieštaraus, kada Dominic mokins ją rytietiškos virtuvės gudrybių. Dar ir neabejotinai paeksperimentuos su keliais jo receptais, ką taip pat mėgo dažnai daryti. Reed tikrai galėtų išleisti savo receptų knygą, - Jeigu patiekalas neverčia ašaroti akių, galiu jį valgyti, nes kartais norisi tos aštrumos, - nusišypsojo, - tik ne jelapenų, - iškėlus pirštą perspėjo, nes turbūt ir aštriausia pasaulio paprika buvo geriau nei tas žalias brudas, kurį visur šefai mėgo dėti. Net ir ant tų pačių picų.
- Ačiū dievui, - nusijuokus moteris atbula ranka nusivalė nematomą prakaitą, - bet savo firminio vėžio, vis tiek duosiu paragauti, nes jo mėsa labai labai LABAI skani, - kelis kartus pabrėžus žodį "labai" nusišypsojo ir nežymiai linktelėjo pati savo idėją užtvirtindama.
- Ir jie tam neprieštarauja? - pasiteiravus Alex priglaudė lūpas prie vyno taurės ir gurkštelėjo vos gelsvo alkoholinio gėrimo. Moteriai buvo smalsu ar Domo užsakovai negrasino jo saugumu ir nevertė grįžti į rinką, juk tie tipai buvo pavojingi ir tikrai ne visi iš jų buvo žmonės. Alex bijojo, kad net ir pasitraukus vyrą persekios tokie patys pavojingi padarai kaip Rodriguez ar jos tėvas.
- Aš noriu padėti ne tik tiems, kurie turi lėšų ir gali susimokėti už paslaugas, bet ir tiems, kurie to neturi. Juk kiek žmonių miršta vien nuo užsikimšusių arterijų, kurios veda prie infarkto. Aš noriu tą statistiką sumažinti, - patraukus pečiais Reed nusišypsojo užsikeldama koją ant kojos ir atmesdama atgal savo ilgus plaukus. Šviesiaplaukė buvo pasiruošusi dėl to išlieti nemažai prakaito ir sunkiai dirbti, kol pastatys tokią gydomąją įstaigą, kuria galės didžiuotis. Taip, ji buvo labai geros širdies, bet ne tokia naivi, kad nesuprastų, kad bus lengva. Išlaikyti savo kliniką buvo sudėtinga, tačiau Alex seneliai buvo labai turtingi, todėl perleido jos mamai visą turtą, o pastaroji perleido moteriai, tik ši dar neišdrįso nei vieno dolerio išleisti. - Juk žinai, kad lazanijos dar yra ir galiu pašildyti dar vieną gabalėlį? - nusijuokus iš to, kad Domas ramiu veidu kramsnojo duoniukus, pabaigė savo vyną ir pastatė taurę ant baro viena ranka į jį atsiremdama ir nužiūrėdama pusnuogį Freudenberger. Tas vyras žinojo kaip tai veikė Alex ir tuo naudojosi.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-03, 18:36

- Prašyčiau nestumti ant jalapenų. Tai yra šių dienų virtuvės stebuklas. Vienas mano pažįstamas su draugu suvalgė visą stiklainiuką jalapenų. Tiesa, nežinau kaip jiems viskas baigėsi po to, tačiau žinau, jog bent jau dėl užkietėjusių vidurių jie problemų tikrai neturėjo, - kreivai vyptelėjęs Dominic atsigėrė alaus. Pats buvo jalapenų mėgėjas, tačiau ne toks didelis, jog vienas suvalgytų visą jų stiklainiuką. Jam patiko keli gabaliukai ant picos ar kokiuose nors patiekaluose, tačiau kas per daug, tas nesveika, todėl tokių gėriu jis stengdavosi mėgautis po truputį.
- Jie negali man nieko padaryti. Jie gali pykti ir man grąsinti, tačiau jie patys žino, jog tai bergždžias reikalas. Tai buvo mano sprendimas ir mano nuomonės jie nepakeis, kad ir ką jie sakytų. Kol pats nenorėsiu, tol atgal tikrai grįžti nesiruošiu. – gūžtelėjęs pečiais Freudenberger žvilgtelėjo į moterį bei įsimetė kelis duoniukus į burną, pakildamas bei baigdamas savo alų. Nunešęs bokalą į kriauklę ji greitai išplovė, tą patį padarydamas ir su lėkšte, iš kurios valgė bei tuo pačiu nusiplovė rankas. Vyras nenorėjo sakyti to, jog kelis pasiūlymus jis vis dėlto jau gavo ir neketino jų atsisakyti. Už tokius menkus darbus gauti tiek nemažai tikrai buvo verta. Be to, Dominic galvojo apie ateitį. Juk jie sakė, jog reikės didesnių namų. Drastiški laikai reikalauja drastiškų priemonių tikslui pasiekti.
Priėjęs prie Alex nuo kriauklės jis labai greitai pasodino ją ant stalo, vyno taurę padėdamas šalia, jei ji ketintų užbaigti savo gėrimą. Stovėdamas priešais jis uždėjo savo delnus ant moters šlaunų bei slydo jais tai aukštyn, tai žemyn. Erzino Reed ne vien tiktai vizualiai, tačiau dabar ir ją čiupinėjo. Blogas Dominic. Priėjęs arčiau jos lūpas priglaudė prie moters apnuoginto raktikaulio, slydo kaklu į viršų, nežymiai nubučiuodamas žandikaulio liniją, kai jo rankas užlindo už suknelės medžiagos bei tvirčiau sugniaužė jos šlaunis.
- Tavo noras padėti žmonėms tikrai labai geras, tačiau turi suprasti, jog privati klinika vis tiek turi būti išlaikoma iš to, kiek pinigų gauna. Nebent galėtum padaryti, kad tie žmonės, kurie turi pinigų, padėtų skurstantiems ir bent dalinai paremtų jų apžiūrų išlaidas. Tokiu atveju nenukentėtų tavo veikla ir turi galėtum padėti visiems be eilės. Ir ne, lazanijos aš jau nebenoriu. – sumurmėjęs vyras vėl priglaudė lūpas prie Alex odos, šįkart nuslysdamas kaklu žemyn bei palikdamas trumpus bučinukus ant moters peties.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-03, 20:00

- Nestumiu, - iškėlus delnus it pasiduodama nusišypsojo, - tiesiog juos ant patiekalo dėčiau tik dėl to, kad tu juos mėgsti, o ne dėl to, kad man būtų skanu, - patraukus pečiais Alex prikando lūpą, galvodama, kad dėl Freudenberger padarytų bemaž bet ką. Netgi paaukotų pusę picos, kad vyrui būtų skaniau. PICOS. O tai jau reiškė daug, patikėkit.
Stebėdama Dominic veido mimikas, Alex nežymiai linktelėjo ir šyptelėjo. Moteriai buvo ramiau, kai jis pareiškė, kad jokie užsakovai jam grėsmės nekėlė ir jo sprendimo neįtakojo. Ji tikrai tikėjosi, kad Domas neužsimanys grįžti į savo senąjį darbą net ir po to, kai moteris mokės save apsaugoti geriau nei gerai. Alex vylėsi, kad tam troškimui numalšinti Domas atras kitą veiklą, kuri jam suteiks pakankamai adrenalino. Kas lietė pinigų situaciją, tai nebuvo problema, kadangi moteris mokėjo taupyti ir savų lėšų tikrai turėjo nemažai, o ką kalbėti apie mamos palikimą. Net ir įrengus kliniką, jų ganėtinai nemažai atliktų. Žinoma, jiedu apie bendrą biudžetą dar nespėjo pasišnekėti, bet viskas su laiku.
Atsidūrus ant stalo moteris kiek primerkė akis ir patogiau įsitaisius ant kieto paviršiaus, kojomis apsivijo nuogą Domo liemenį. Vien toks minimalus odos kontaktas privertė jos kojas pašiurpti. O kada jo delnai ėmė švelniai glostyti šlaunų odą, Alex trumpam sulaikė kvėpavimą ir įsitempė. Blogas Domas. Kaip jis drįso taip ją erzinti ir vesti iš proto? Begėdis. Moteriai reikėtų dar trijų sparčiai išgertų taurių, kad ištvertų jo iš kaulų neriančius bei malonumo suteikiančius prisilietimus. Kada vyro lūpos prisilietė prie jos raktikaulio, moteris nurijo paskutinį vyno gurkšnį ir pastūmė taurę nuošaliau. Abi rankas uždėjus ant Domo pečių, nagais švelniai braukė per jų visą ilgį ir atgal, sukurdama šiokį tokį masažuojamąjį efektą.
- Suprantu, dėl to jau susitariau susitikti su savo advokate ir finansininku, pateiksiu jiems savo planą ir žiūrėsiu kas gausis, - atsakius Alex užmerkė akis, nestipriai prikąsdama apatinę lūpą ir besimėgaudama Domo bučiniais ant savo žandikaulio bei kaklo. Kojomis stipriau spustelėjus Freudenberger liemenį, Alex įpynė pirštus į šio dar drėgnus plaukus ir sugavo vyro žvilgsnį. - O ko nori? - nekaltai šyptelėjus Reed delnais nuslydo jo krūtine žemyn, erzinančiai lėtai, kol pasiekė jo laisvalaikio kelnių raištelius. Akimirką su jais užsižaidus, nenukreipė žvilgsnio nuo Dominic akių. Lygiai kaip tada, kai šoko jam viliotinį. Tik šį kartą Alex žvilgsnyje galėjai matyti ne tik aistrą, bet ir begalinę meilę. Paleidus šniūrelius, tokiu pačiu lėtu tempu, švelniai nagais vedžiojo beformius ornamentus jo preso ir krūtinės srityje, leisdama savo nenaudėlei suknelės petnešėlei nuslysti nuo jos peties.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-03, 21:30

- Na nieko, dar turiu laiko išlavinti tavo gomuriui. Tau irgi ims patikti jalapenai, - rimta veido išraiška kelis kartus linktelėjęs Dominic net nemanė nusileisti. Alex nežino, kokį gėrį praranda ir jai tikrai derėtų paragauti picos su jalapenais. Dievaži, jau vien prisiminus apie jos skonį, vyro burnoje bemaž prisikaupia seilių, o skrandžio srityje atsiveria juodoji skylė. Tikrai taip, jei pasakysite Freudenberger apie picą su kumpiu, daug sūrio ir jalapenais, jis nė nedvejodamas užsisakys šeimyninio dydžio picą ir ją suvalgys VIENAS. Va ką reiškia, kai žmogus tikrai myli maistą.
Vyras jautė, kaip trumpam Alex įsitempė, o tai jį patį privertė nežymiai šyptelėti iš pasitenkinimo. Yup, jis tikrai buvo labai negeras. Jį derėtų uždaryti į kokią nors kamerą ir neleisti Alex čiupinėti, nes tai jau darosi daugiau ar mažiau kaip priklausomybė. Dominic tiesiog negali nuo jos atitraukti rankų. Nagais braukiant per jo odą, moteris privertė jo stuburu perbėgti virpuliui. Geram virpuliui. Freudenberger pagalvojo, jog visai norėtų tikro masažo. Jo visi raumenys buvo įsitempę, todėl jis tikrai jo neatsisakytų.
- Nuo kada panelė Reed turi finansininką? Keista tai girdėti, kadangi aš pats tokio dalyko neturiu, - sukrizenęs Dominic paerzino moterį. Ir taip, jis tikrai neturėjo savo nuosavo finansininko, jam jo paprasčiausia nereikėjo. Jis pats galvodavo kur ir kaip investuoti. Dažniausia jo planai pasiteisindavo. Tiesa, pradžioje jis buvo netekęs tikrai labai daug pinigų, tačiau kai perprato sistemą, Freudenberger tokiuose dalykuose buvo tikrai geras.
- Tavęs. – vienas žodis, o iš Dominic nuskambėjo taip, kad galėjo priversti net pikčiausią, klimakso kamuojamą moterį susileisti ir toje pačioje vietoje padaryti balutę. Rimtai. Žvilgtelėjęs į Alex kiek padūmavusiu žvilgsniu jis įsisiurbė jai į lūpas, viena ranka apsivydamas šios liemenį, o kita prilaikydamas šią už sėdmenų bei atkėlė nuo stalo, iš lėto patraukdamas link miegamojo. Keista, kaip nenusivertė, kai aplinkui buvo primėtyta Kebabo žaislų (damn you, Kebab). Lėtai kopdamas laiptais vyras galiausia su Alex pasiekė miegamąjį, kur tik tada ją nuleido ant žemės bei dabar jau abiejomis rankomis apsivijo šios liemenį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-03, 22:11

- Be šansų, Freudenberger, be šansų, - papurčius galvą nusišypsojo. Alex ne kartą ragavo jalapenų, tačiau nei vieną kartą jie nepaliko gero įspūdžio. Buvo tiesiog per kartūs ir sugadindavo patiekalo skonį. Domas nebūtų pirmasis bandantis, Alex užvesti ant jalapenų pamėgimo kelio, tik deja, niekam dar nepasisekė, nes moters skrandis jų tiesiog nepriėmė taip, kaip turėtų. Reed dievino maistą, tikrai, tačiau vieninteliai produktai ko negalėjo pakęsti buvo jalapenas ir tam tikros jūros gėrybės.
Alex masažą daryti mokėjo, kadangi pirmus studijavimo metus, lankė kursus, nes reikėjo užpildyti kreditų kiekį. Mokėjimas daryti masažą buvo ganėtinai naudingas dalykas ne tik kaip daktarei, bet ir apskritai. Reed ne tik kad galėjo padaryti atpalaiduojantį raumenų išminkymą, bet ir gydantį, jeigu po traumos reikėtų reabilituotis. Ką realiai ji darė savarankiškai per pirmąsias savaites, kada gijo po sužeidimų ir pusės mėnesio kabėjimo ant grandinių. Todėl Freudenberger dar nežinojo, kokių staigmenų moteris jam buvo suplanavusi.
- Nuo tada, kai mama paliko savo šeimos palikimą, - pripažinus atsakė. Savo finansus Alex tvarkė pati, didžiąją jų dalį laikydama net ne banke, nes sistema nepasitikėjo ir mėgo apsidrausti, bet tie pinigai iš mamos, buvo skirti kilniems dalykams, tokiems kaip labdara arba merginos svajonės išpildymui, kadangi pati jos mama skatino ją to siekti. - Savo uždirbtus pinigus kontroliuoju pati, bet tie pinigai, nors teoriškai yra mano, nesijausčiau gerai juos leisdama šiaip sau...- šyptelėjus moteris nykščiu perbraukė per vyro žandikaulio liniją, - nežinau kaip kitaip paaiškinti, - gūžtelėjo pečiais nusišypsodama.
Nors Reed tokio atsakymo ir tikėjosi, vien išgirstas Domo balso tonas, privertė jos skrandį susitraukti, o jos kūną suvirpėti. Alex giliau įkvėpė, jausdama kaip po truputį greitėja jos širdies ritmas. Dievaži, šitas vyras veikė kiekvieną jos organą. Tvirtai apsivijusi Domo pečius, priplojo savo kūną prie jo, kojas sukryžiuodama ties jo užpakaliu ir atsakydama į reiklų bei aistringą bučinį.
Aklomis, moteris sugebėjo ranka pasiekti šviesos jungtuką ir paskandinti pirmąjį aukštą tamsoje. Kai jiedu pasiekė antrąjį aukštą ir sugebėjo nenusiverst, moteris atitraukė lūpas nuo vyrui priklausančių, leisdama sau akimirką atsikvošėti. Pėdomis jusdama minkštą kilimą, Alex giliau kvėpuodama ir alkanu žvilgsniu nužvelgė priešais stovintį Domą. Nežmoniškas noras jį prispausti prie sienos staiga pavirto į norą parodyti kaip stipriai jį mylėjo. Nesupraskit klaidingai, Reed akyse degė ungnelės, o kraujas kunkuliavo aistra, tačiau ji neskubėjo. Žengus žingsnį atgal, užkišo ranką sau už nugaros ir atsegė suknelės užtrauktuką, tuomet lėtai, su maža šypsena veide, vieną po kitos nuėmė suknelės petnešėles nuo pečiu, leisdama drabužiui nuslysti jos kūnu žemyn. Likusi su apatiniais Alex įsmeigė savo mėlynas akis į Domui priklausančias ir vėl priartėjus, stabtelėjo dirstelėdama tai į jo akis, tai į lūpas, kol galiausiai pasistiebus jį pabučiavo. Bučinys buvo švelnus, tačiau gilus, o jo metu moteris privertė Dominic žengti žingsnį atgal ir atsisėsti ant lovos galo. Nežymiai šyptelėjus, Reed apžergė vyrą ir uždėjus delnus jam ant pečių, ėmė bučiniais sėti jo kaklo odą bei žandikaulio liniją.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-03, 22:31

Dėl masažo Alex tikrai derėtų iškvosti, kadangi jis pats dievino masažus. Tiesa, Dominic dažnai nesulaukdavo tokio malonumo, tačiau kai sulaukdavo...na, galima pasakyti, kad tada jis tapdavo šilkinis. O tiktai kvaila moteris nenorėtų vyro pamatyti tokio mielo ir dėl jos galvą pametusio. Na gerai, gal ne taip žiauriai, tačiau Freudenberger tikrai mėgo masažus ir tai buvo neginčijamas faktas.
- Manau tavo motina nenorėtų, jog taip manytum ir jaustumeisi, lyg darai kažką negero. Ne be reikalo ji juos paliko tau. Dauguma tėvų gali pasirinkti, ką daryti su savo palikimu, jį gali atiduoti labdarai ar dar velniai žino kam, tačiau tavo motina paliko jį tau. Vadinasi nėra nieko blogo, kad naudosiesi paliktais pinigais, kadangi to norėjo ji. Bent jau mano nuomone, - burbtelėjęs vyras žvilgtelėjo į Alex. Negalėjo sakyti, jog ją puikiai supranta, kadangi savo palikimą Dominic tėvas atidavė vienam savo geram draugui iš juodosios rinkos, nepalikdamas savo sūnui nieko, tačiau žinojo, jog tokiais atvejais tikrai nereikia blogai jaustis. Ypatingai, jei prieš mirtį Reed motina jos planus rėmė ir skatino ją pildyti jos užsibrėžtus tikslus.
Moteriai nežymiai atsitraukus ir ėmus nusirenginėti, Freudenberger žvilgsnis susiaurėjo. Buvo matyti, jog jam LABAI patinka tai, ką mato. Turbūt niekada nepraras silpnybės gražiems moteriškiems apatiniams, kadangi su jais kiekviena atrodydavo it deivė. O Alex net ir su bulvių maišu atrodytų taip, todėl šiuo atveju ne apatiniai puošė ją, o ji juos. Apglėbdamas jos kūną savo delnais, Freudenberger įsisiurbė jai į lūpas, pagilindamas bučinį, kol jo rankos lėtai slydinėjo moters kūnu. Jos nuslydo nugara, viena pasiliko ant sėdmenų, juos grubiau suspausdama. Kita kilo šlaunimi į viršų, pirštais perbraukė per pilvą bei delne suspaudė kairę krūtį. Per kelias sekundes Dominic „patiesė“ Alex ant lovos bei šyptelėjo patenkinta savimi šypsenėle. Palinkęs prie jos jis įsisiurbė į lūpas, vėliau šlapiais bučiniais nusėjo jos žandikaulio liniją ir kaklą, krimstelėjo į petį bei leidosi žemyn. Dešinės rankos pirštai labai greitai susidorojo su moters liemenėlės užsegimu, kol jis lūpomis slydo pilvu žemyn, palikdamas dantų žymes ant Reed šono, o rankos dabar jau iš lėto slydo jos vidinėmis šlaunų pusėmis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 14:56

Alex šyptelėdama linktelėjo, - Kaip tik dėl to ir susitinku su finansininku. Jis paskutiniu metu, mano nurodymu, siuntė pinigus tik tam tikroms labdaroms, nes mama būtų to norėjus, tačiau jaučiu, kad laikas pradėti įgyvendinti savo tikslą, - tarstelėjus žvilgtelėjo žemyn. Alex be proto ilgėjosi savo motinos, kadangi ši visuomet atstojo jai ne tik mamą, bet ir buvo jos pati geriausia draugė. Ta moteris turėjo dar didesnę širdį nei Reed. Ji buvo viena iš tų moterų, kuri nesiskaitė su nesąmonėmis, o kiekvieną liūdną akimirką galėjo paversti nepamirštamomis. Ji Domui būtų tikrai patikus. Tiesa, prieš tai greičiausiai būtų jį ištardžiusi ir traukus per dantį dėl jo profesijos (juoko forma), bet būtų pripažinus kaip savo dukros antrąją pusę, kadangi matytų, kad jis darė Alex laimingą.
Kiekvienas vyro prisilietimas vertė jos odą pabusti ir momentaliai įkaisti. Alex mintys išgaravo, palikdamos tik jutiminius jos gebėjimus. Kai Freudenberger glamonėjo jos kūną, moteris bučinio metu vis krimstelėdavo vyrui į liežuvį arba apatiniąją lūpą, delnais slysdama tai jo pečiais, tai kaklu iki kur prasidėjo plaukų linija. Šiam sučiupus jos krūtį, moteris išleido duslią aimaną, o kai po akimirkos jau gulėjo ant nugaros, Alex žaismingai pavartė akis iš jo savimi patenkintos šypsenėlės ir trumpai nusijuokė. Tiesa, visi juokai ir mintys dingo su pirmu Domo bučiniu. Atsakydama į jį, Alex pirštais švelniai nukeliavo jo nugara žemyn, kol galiausiai nuslydo jo kairiuoju šonu ir pasiekė kelnių raištelius. Tuoj pat juos atlaisvinus, moteris timptelėjo kelnes žemyn, leisdama suprasti, kad buvo laikas jų atsikratyti. Kuomet su ta užduotimi buvo susitvarkyta, o vyras apdovanojo jos kūną šlapiais bučiniais, Reed palaimingai atsiduso ir išlenkė nugarą, pirštais tvirčiau įsikabindama į jo kūną. Kai šis susitvarkė su jos liemenėle ir paliko kelias dantų žymes ant jos šono, Alex raumenys maloniai įsitempė, o iš lūpų išsprūdo pusgarsis atodūsis. Visa, ką Domas jai darė suteikė nežmonišką malonumą ir susidarė toks vaizdas, kad šį vakarą visi vyro prisilietimai buvo kitokie nei visuomet. Galbūt taip atrodė dėl to, kad jie viską darė lėtesniu nei jiems buvo įprasta tempu. Kojomis braukdama per jam priklausančias, Alex savąsias sukryžiavo ties jo liemeniu, taip prispausdama Domo kūną arčiau savojo ir priversdama jį atsitiesti. Pasiekus jo kaklą iš nugaros pusės, apglėbė šį pirštais ir pritraukė arčiau, kad galėtų pasiekti Domo lūpas. Akimirkai stabtelėjus, Alex žvelgė į vyro akis ir nežymiai šyptelėdama sujungė jų lūpas dar vienam prancūziškam bučiniui. Viena ranka apsivijo Freudenberger pečius, kita nuslydo per jo rankos ilgį, tuomet šoną, kol pasiekė jo vyriškąjį pasididžiavimą per apatinio trikotažo medžiagą. Pastarąjį spustelėjo, liežuvio galiuku perbraukdama per Domo viršutinę burnos dalį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 22:37

Kai buvo atitemptas į viršų, Dominic nepatenkintas kažką neaiškiai suniurnėjo, kadangi jis nebuvo net pradėjęs savo glamonių seanso, bet po tokio bučinio jis stengėsi nebesiskųsti. Pajautęs moters ranką begėdiškai nuslydus ant jo pasididžiavimo, vyras krimstelėjo šios lūpą ir kambaryje pasigirdo plėšomos medžiagos garsas. Šįkart nukentėjo Alex apatiniai. O visai gražūs buvo, gaila tokius draskyti, bet ką jau padarysi, ji pati prisiprašė. Jo viena ranka labai greitai nuslydo į Reed tarpkojį, kai vienas pirštas įslydo į vidų, po jo sekė ir antrasis. Moteris buvo daugiau nei pasiruošusi, o ir pats Freudenberger jau sunkiai tvardėsi. Tai galėjo įrodyti sudraskytas Alex drabužis. Labai greitai atsikratęs savo apatiniais, Dominic nežymiai užgulė moterį, įsisiurbdamas į šios kaklą ir ten palikdamas ryškias žymes, tuo pačiu į ją įeidamas, tačiau nepradėdamas judėti it išprotėjęs triušis. Pasimėgavęs tuo pirmuoju pojūčių, vyras tingiai bučiniais nusėjo Reed kaklą, iš lėto bei palengva imdamas judėti joje. Tai irgi buvo savotiškas erzinimas, tegul Alex jį paskatina pagreitinti tempą. Kai norėdavo, Freudenberger galėdavo moteris erzinti tol, kol šios imdavo raitytis, maldaudamos daugiau, todėl šiuo metu su Reed dar buvo palyginti geras.
Vyro viena ranka nuslydo šios apnuogintu šonu bei suėmė sėdmenį, automatiškai užkeldama vieną moters koją ant jo liemens. Kita jis prisilaikė lovos, jog nepriplotų Alex kaip blyno.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 23:18

Kada tamsioje bei tylioje (išskyrus jųdviejų skleidžiamus garsus) miegamojo aplinkoje pasigirdo medžiagos plyšimo garsas, Alex atmerkė akis, akimirkai jas susiaurindama. Jos nuo bučinių paraudusiose lūpose žaidė šelmiška šypsena. O taip, ji ruošėsi už prarastus nėrinius Domui atsilyginti. Stebėdama kaip šis atsikrato savo apatinių, pakėlė savo kūną kiek aukščiau, patogiau įsitaisydama ant pagalvių. Kada Domas ant jos iš naujo užropojo, Alex abiem rankom apsivijo vyro pečius bei nugarą, kiek užversdama galvą ir leisdama jam labiau prieiti prie jos kaklo. Toks lėtas tempas varė moterį iš proto. Ir ne todėl, kad jis buvo per lėtas, tačiau dėl to, kad toks judėjimo greitis labiau pasiekė visus reikiamus taškus, didžiausiam malonumui pasiekti.
Sugavus Freudenberger lūpas, bei ištaikius progą, Alex atsidūrė viršuje ir klastingai šyptelėjo. Pamenat, kai sakiau, kad ji atsilygins už suplėšytus apatinius? Jap, dabar buvo tas momentas. Įsitaisius ant Domo, moteris palinko jo link, trumpam sujungdama savo lūpas su jam priklausančioms. Bučinys buvo gilus, lėtas, bet tuo pačiu aistringas su laiku atitaikytais krimstelėjimais. Netrukus Alex lūpos mažais bučiniais nusėjo Dominic žandikaulio liniją, tuomet kaklą, kuriuo užkilo iki pat jo ausies. Išlaikydama šiek tiek spartesnį, bet vis dar ganėtinai lėtą judėjimo tempą, moteris krimstelėjo į jo ausį, iškart po to į ją gundančiai, pusgarsiai bei skoningai suaimanuodama. Reed norėjo išvesti jį iš proto lygiai taip pat, kai jis vedė ją, todėl šiek tiek jį paerzino žinodama, kad vyriškosios lyties atstovams ausys buvo viena iš jautriausių erogeninių zonų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-04, 23:38

Apatiniai juk nebuvo toks reikalingas dalykas, bent jau šiuo metu, todėl vyras nemanė, jog Alex galėtų supykti dėl vienos poros sudraskytų kelnaičių. Dominic, kad ir kokie gražūs būtų moters apatiniai, jie tikrai nebus gražesni už ją, todėl tikėtina, jog nuo jo rankų kentės dar ne viena pora kelnaičių ir dėl to Reed turėjo sukaupti tikrai daug kantrybės. Žinoma, vyras atpirks kiekvieną sudraskytą drabužių porą, tačiau ji turės su tuo susitaikyti, kad draskyti drabužius tam tikrai momentais buvo bene mėgstamiausias Freudenberger užsiėmimas.
Kai moteris atsidūrė viršuje, Dominic nežymiai sumirksėjo, bandydamas suprasti, kas ką tik įvyko, tačiau pamatęs tokį vaizdą, net pamiršo, ką apskritai valgė grįžęs po darbo. Turbūt pirmą kartą gyvenime jis su tokiu nepaslėptu susižavėjimu žiūrėjo į moterį. Anksčiau jis tikrai to taip akivaizdžiai nebūtų pademonstravęs, tačiau tai, kaip jo rankos keliavo Alex kūnų ir tai, kaip šis į ją žiūrėjo, galėjo pasakyti tikrai daugiau, nei ji būtų galėjusi tai išgirsti žodžių forma. Reed pasilenkus, Freudenberger taip įsisiurbė į šios lūpas, tarsi neketintų jų paleisti artimiausią valandą. O tai, kai išgirdo, kaip moteris negarsiai suaimanuoja, jį visai privertė nebemąstyti. Grubiai suspaudęs savo delnuose Alex sėdmenis kiek aršiau ir giliau į šią įsiskverbė, pakildamas bei dantimis krybštelėdamas šios kaklo bei peties odą.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2017 December-
Jump to: