Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 17:12

Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-07, 18:41

Madison vairavo pakankamai įsitempusi, mašinoje kraujo kvapas buvo kur kas stipresnis, mat maža erdvė, todėl darėsi kiek nemalonu. Tačiau jos rankos nedrebėjo, o žvilgsnis į kelią buvo pakankamai aštrus. Moteris bandė svarstyti, kas per padaras Dominic yra, kad tokias žaizdas jis sugeba išgyventi, jai buvo begalo smalsu, bet tuo pačiu ir baisu. Juk jis samdomas žudikas, o gal net ne toks, galbūt jis medžioja antgamtines būtybes, mat tas strypas jo viduriuose neatrodė suvarytas žmogaus, tam reikėjo nemažai jėgos, kad kiaurai perverti kūną it kokį šašlyką. Susimąsčiusi moteris trumpam dirstelėjo į Dominic, bet nenorėdama dabar jo tardyti, Madison visą kelią pratylėjo. Galiausiai įvažiavusi į reikiamą rajoną, netrukus suranda vyro minėtą adresą ir sustabdo savo Ladą daugiabučio kieme. Gerai, kad buvo pakankamai vėlyvus metas ir visos cekavos bobutės miegojo, nereikėjo pasirodyti kaimynams visu gražumu. Juk dar policiją iškviestų. Galop Madison padėjo vyrui išlipti iš automobilio ir leisdusi jam į save pasiremti, padėjo daeiti iki pat lofto durų. - Raktus su savimi turi? - pasiteiravo, o išgirdusi iš už durų pakankamai džiaugsmingą, tačiau įkyrų apsėjimą, Madison kiek nustebo. Negi Dominic dar ir augintinių turi? Nebūtų tikrai to nuspėjusi.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 19:04

Visą kelią iki savo namų Dominic pratylėjo. Kelias akimirkas netgi buvo trumpam užmerkęs akis, nes atrodė, kad kuo mažiau naudos savo kūną, tuo greičiau viskas sugis ir nereikės jausti to prakeikto skausmo. Deja, vien akių užmerkimas negelbėjo, todėl vyras susitaikė su mintimi, kad skausmuose jam vaduotis reikės kelias paras. Kraujo kvapas uždaroje erdvėje jo netrikdė, nes jau buvo ne kartą tekę kvėpuoti tuo kvapu.
Išlipęs iš automobilio Freudenberger tik linktelėjo į Madison klausimą, kadangi šiuo metu būtų pradėjęs kalbėti it penkių metų vaikas arba asmuo, gavęs iš kerzinio bato į klyną, taip jam skaudėjo, kol visi odos dariniai ir žarnos atsistatinėjo į savo vietas.
Atrakinęs duris Dominic žvilgtelėjo apačion į tą mažą susliką, kuriam buvo visiškai dzin kažkokia pusnuogė teta šalia. Jo šeimininkas namie. Šuo inkštė, cypė ir patrakusiai urzgė iš džiaugsmo, šokinėjo aplinkui ir tipeno priekyje vyro, vis atsisukdamas pasižiūrėti ar jis eina iš paskos.
- Vonia yra kairėje pusėje, gali nusiplauti kraują. Aš kol kas pasėdėsiu čia. – burbtelėjęs Dominic šlumštelėjo ant sofos, suraukdamas antakius. Šuo taip pat užšoko ant sofos ir ėmė laižyti laisvąją vyro ranką (kita jis laikėsi pilvo, nes toks jausmas, kad visos žarnos išlips į viršų) ir kelti snukučiu ją į viršų, tai reikalaudamas dėmesio.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-07, 19:28

Madison su gyvūnais ne itin gerai sutarė, tikriausiai gyvūnai nujausdami, kad mergina yra kažkas baisiau už žmogų, imdavo jos baidytis. Su Dominic šunyčiu, atrodo, buvo viskas kitaip, bet kad ir koks mielas jis atrodė, Piper bijojo jį paglostyti, jau ne kartą taip jai įkando ar įdrėskė katė, todėl nuo gyvūnėlio laikėsi padoraus atstumo. Pavykus Dominic atsidurti ant sofos, Madison perbraukė atbula ranka sau per kaktą, norėdama nusivalyti šalto prakaito lašelius, bet taip tik išsiterliojo veidą krauju.
- Manau pirmiau tave padoriai ir steriliai sutvarstysiu, - užginčijo mergina, mat kol kas savo pioritetus nustūmė į šoną. Dominic veidas išdavė, kaip jam skaudėjo, todėl net ir būdama drakone, Madison nebuvo tokia atlapaširdė ir iškėlė vyro interesus aukščiau savųjų. Nuėjusi trumpam į vonią, moteris žvilgtelėjusi į veidrodį nusistebėjo, ji net jei ir buvo visa kruvina, net veidą išsitepusi, kažkaip žavingai jai kraujas tiko, puse lūpų šyptelėjus veidrodžiui, ji netrukus atsuko čiaupą ir nusimuilavo rankas, prausė jas iki alkūnių, kol neliko kraujo nė lašo. Skubiai ir veidą apsiprausė, bet kūną paliko vėlesniam laikui, mat be dušo čia neapsieitų. Tuomet mergina pradėjo knisti spinteles, radusi medicininį rinkinį ir keletą buteliukų tinkamų vaistų, pasičiupo juos visus ir parėjo vos po penkių minučių pas Dominic.
- Na ką, gyvas lavonėli, metas tave sutvarkyti, - Madison nusimetė puspaltį nuo pečių ant žemės, mat jis trukdė darbuotis ir rankas palaikyti švarias. Savo medicinos priemones, moteris išsirikiavo ant stalo, netrukus išsipakavo pirmosios pagalbos rinkinį ir pasičiupo pirmiausia medicinines žirkles. Su jomis perkirpo Dominic megztinio medžiagą, mat reikėjo tuo suniokotu drabužiu atsikratyti. Deja, jis buvo apvyniotas lipnia juostele, kuri laikė žaizdas užspaustas, todėl Madison iškarto pasiruošė binto gabalą, iš kurio padarytas keturkampis audinis. Ant jo pripylė jodo kažkiek, kad žaizda būtų gydoma ir nepasigautų infekcijos, jeigu to dar neįvyko. Netrukus ir antrą tokį pasidarė "kompresą", atsikirpo tinkamo dydžio karpomo pleistro, kad žaizdą galėtų užklijuoti iš abiejų pusių. - Gerai, vyruti, dabar pertvarstysiu žaizdas, gali kiek skaudėti, kol nuimsiu tai ką uždėjom bare, - perspėjo Madison ir atsargiai perkirpo vietas, kur buvo megztinis suklijuotas lipnia juostele. Pradžiai Piper norėjo sutvarkyti priekį, pilvą, paskui apsiimti nugara. Todėl nuėmusi medžiagą nuo priekio, moteris suvilgė vatos didelį gabalą medicininiu spiritu ir ėmė valyti kruvinas vietas, ant kūno. Kruopščiai tą padarius, Madison įkvėpė giliai oro į plaučius, prikando lūpą ir suėmusi pirštais atsargiai nuėmė prilipusią prie žaizdos šluostę. Turėjo skaudėti, bet drakonė negalėjo sušvelninti procedūros. Galiausiai pamačiusi atvirą žaizdą, neprisiliesdama apžiūrėjo ją, atrodė kur kas geriau negu bare, bent jau kiauros skylės nebuvo matyti, todėl įsitikinusi, kad užkrato nematyti, Madison užklijavo pleistrą su paruoštu kompresu ant viršaus, prieš tai spiritu apvalydama aplink žaizdą, neprisiliečiant prie jos. - Gerai, kareivuk, verskis ant šono, liko nugara, - paragino mergina Dominic, ruošdamasi įrankius nugarai.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 20:24

Kol mergina buvo vonioje, jo telefone kišenėje suvibravo. Dominic kažką suniurnėjo panosėje, baigė glostyti savo dėmesio ištroškusį šunį ir atsirakino išmanųjį telefoną ir atsidarė elektroninį paštą. Nauja informacija, naujas taikinys. Pamatęs žmogaus, kurį turi pristatyti gyvą (kažkas neįprasto) nuotrauką, vyras plačiau atmerkė akis ir įsiklausė ar negirdi artėjančių žingsnių. Tai buvo ta pati moteris, kuri dabar kuitėsi jo vonioje. Madison. Bet kodėl kažkas norėtų ją medžioti ar tuo labiau norėti, jog ši būtų pristatyta gyva į vietą? Kol dar negirdėjo, jog mergina ateina vyras pakišo ranką po staleliu priešais jį ir nusiklijavo savo antrąjį Thomson automatą ir pasikišo jį už pagalvės, prieš tai įsitikindamas, jog šis pilnas. Nors nebuvo durnas, bet kartais vis dėlto pamiršdavo papildyti apkabą.
Kai Madison grįžo į kambarį, Freudenberger neatrodė pasikeitęs. Ta pati skausmo kamuojama veido išraiška, tas pats vangumas. Tiesa, tai buvo daugiau vaidyba. Protas veikė kaip niekad greitai ir jis bandė susigalvoti įvairiausių variantų kodėl kažkam prireikė paprastos merginos, dirbančios Rendžio bare? Tik kyla klausimas ar tai tikrai tik paprasta mergina. Nors gijimo procesas ir buvo skausmingas, Dominic buvo nusišikt, kas per padaras yra Madison. Darbas yra darbas ir jį reikia atlikti, net jei esi tokios nepavydėtinos kondicijos.
Leisdamasis merginos tvarstomas ir kitaip popinamas vyras neišleido nė garso, parodančio, kad jam galėtų skaudėti. Strypo traukimas iš jo vidurių buvo žymiai skausmingesnis dalykas, todėl dabar Dominic galėjo tyliai pakentėti. Jis įdėmiai stebėjo Madison judesius ir kaip tvarkingai ji tvarko jo žaizdą. Turbūt po to jai reikės padėkoti...po to, kai išsiaiškins, kas ji per viena.
- Niekad nepasakojai iš kur atkeliavai. Arba aš kažką praleidau. – stengdamasis užpildyti tylą Dominic prakalbo ir tikėjosi, jog jo balso tonas jo neišduos. Jis buvo toks pats, gal tik buvo galima jausti tam tikrą...šaltumą. Vyras nebejuokavo. Gerai, jog Madison nežino, bet darbe jis retai juokauja. Nebent po visko.
Madison paliepus jam sukti šiai nugarą, Dominic sunkiai atsiduso ir žvilgtelėjo į jos veidą su ta „sorry not sorry“ veido išraiška. Nors ir buvo smarkiai sužalotas, per sekundės dalį išsitraukė paslėptą automatą ir jo galą nutaikė į merginos veidą.
- Gerai pagalvok prieš pradėdama kalbėti, nors jei tu gyji taip pat greitai, kaip kad aš, tada bus problemų. Bet net su pusiau ištaškytom smegenim gysi kur kas lėčiau. Kas tu ir kodėl esi ieškoma? – prilaikydamas užklijuotą žaizdą viena ranka tarė, kita laikydamas ginklą. Dominic šuo, pajautęs, jog geruoju čia gali nesibaigti, nušoko nuo sofos ir nubėgo į antrą aukštą, kur buvo vyro lova. Jis ten visada mėgdavo slėptis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-07, 20:44

Išgirdusi klausimą, kuris kiek iškrito iš konteksto ir buvo ne itin panašus į tai, ką Dominic įprastai vapalioja, Madison nuo kavos staliuko pasisuko į vyrą kiek nesuprasdama ką jis bando iškvosti. Drakonės nuojauta kuždėjo, kad netrukus gali kažkas negero įvykti, todėl ji stengėsi nepasimesti, kad ir kaip sunkiai sekėsi tą daryti. - Nes esu gimusi Sietle? - paklausė pakeldama antakius, lyg tai būtų savaime aišku. Aišku, Madison grynai nebuvo sietlietė, ją dar kai buvo kūdikis atgabeno į miestą ir paliko miesto merui ją apsaugoti nuo žiauriųjų medžiotojų. Šis parūpino merginai naujus namus, davė ją įsivaikinti savo draugams, kaip visiškai paprastą kūdikį, nors jos poreikiai buvo kur kas ypatingesni. Bet šitos istorijos pusės ji niekada niekam nepasakojo, bandydama apsaugoti savo kailį.
Galiausiai mergina pasiruošė tvarstyti vyrui nugarą ir kai šis nesisuko, norėjo dar kartą paraginti tą padaryti, bet netrukus į ją buvo nukreiptas masyvus, nieko gero nežadantis ginklas. Vos tik taip įvyko, Madison atšoko nuo Dominic ir kadangi staliukas pasitaikė jos kelyje, griuvo subine į jį, taip per prievartą atsisėsdama. Šviesiaplaukė tuoj atsilošė atgal pakraupusiomis iš baimės akimis, bijodama, kad vienas netikslus judesys ir jos smegenys bus ištaškytos.
- NEGYJU AŠ, NEGYJU, - surėkė mergina dar per pirmą Dominic klausimo dalį, nagais įsikibusi į stalo paviršių dar akimirką svarstė, ar vyras ją tikrai planuoja nušauti, ar tik gąsdina. Nes jei jos gyvybei kyla realus pavojus, betkurią akimirką Madison yra pasiruošusi padegti visą loftą kartu su Dominic ir jo šunyčiu.
- Dominic, apie ką tu kalbi? Nuleisk tą sumautą ginklą nuo mano veido, - griežtai pasakė, kone ir baimindamasi, bet tuo pačiu ir pykdama, kad ji čia per galvą verčiasi, jog jam būtų lengviau išgyventi, o šis atsidėkodamas nukreipia jai automato vamzdį į veidą. Visa perbalus ji spoksojo į vyrą, kuris vieno gaiduko paspaudimu gali sunaikinti pačią paskutinę Žemėje drakonę ir Madison negalėjo tai jam leisti.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 21:00

Dominic akys vos vos susiaurėjo, išgirdus, jog Madison gimė Sietle. Atsakymas jam nepatiko, nes jo informatorius turi kiek kitokios informacijos. Žinoma, tas informatorius tikrai nepasakė to, jog priešais vyrą sėdi drakonė, tačiau tai Freudenberger turbūt išsiaiškins vėliau. Vienaip ar kitaip.
- Kuriame Sietlo rajone? Gal netyčia lakstėm tomis pačiomis gatvėmis, - kilstelėjęs antakį Dominic vos šyptelėjo. Faktas, kad jis melavo. Nei jis lakstė mažas būdamas gatvėmis, nei ką. Jis buvo įkalintas tarp keturių sienų, kur jam būdavo atlikinėjami žiauriausi kūną sekinantys ir mutuoti verčiantys eksperimentai, tačiau ar Madison tai žino? Ne.
Merginai taip staiga atšokus nuo vyro, jis išsišiepė nieko gero nežadančia šypsenėle. Jis dar iš jos ir šaipėsi. Faktas, jog vėliau kažin ar Madison teiksis užbaigti savo tvarstymo darbus, tačiau jei ji bus sunkiai pašauta, kažin ar priekaištaus. Jie sakė atvesti gyvą, bet ar labai gyvą, tai neužsiminė.
- Jezusmarija, nerėk. Aš kaimynų turiu, - burbtelėjęs Dominic susiraukė, bet automato vamzdis liko nutaikytas į priešais sėdinčią merginą. Jo antakiai vos susiraukė, kai jis neišgirdo jam reikiamos informacijos, todėl Freudenberger nukreipė ginklą vos per milimetrą iš iššovė. Kulka prakirto praskriejo netoli Madison plaukų, juos truputį pakeldama į orą ir paliko sienoje už jos nemažą skylę.
- Pradėkim iš naujo. Kas tu ir dėl ko galėtum būti ieškoma? Šįkart galiu ir neprašauti. – gūžtelėjęs pečiais vyras šyptelėjo širdis tirpdančią šypsena, tačiau šioje situacijoje ji visai negelbėjo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-07, 21:16

Madison kaip reikalas buvo įbauginta į ją nukreipto šautuvo, todėl jai juokauti mažai norėjosi. Ji tikrai nesitikėjo, kad įvykiai pasisuks tokia linkme, kad žmogus, kuriam bando padėti ir kurį maniusi pažįstantį, ims ir bandys ją nužudyti. Visgi, kažkodėl Piper numanė, kad kažkas galėjo išsiaiškinti jos kilmę, galbūt vyko koks informacijos nutekėjimas ir Dominic tikriausiai buvo pasamdytas ją nužudyti. Galbūt tas strypas jo kūne viso labo buvo tik pigus triukas įvilioti merginą į spąstus? Drakonė jautėsi visiškai įsprausta į kampą, ji galėjo imtis žūtbūtinių priemonių išgyvenimui, tačiau norėjo suteikti vyrui bent šiek tiek vilties nuleisti tą sumautą ginklą ir persigalvoti.
- Fremonte, - be jokių pauzių išpyškino rajoną, kuriame gyveno vaikystėje ir kur buvo užauginta savo globėjų. Jei čia toks Dominic testas, tai Madison kur kas labiau pasikausčiusi, negu galima manyti. Juk ji visą gyvenimą slapstė savo tapatybę, todėl ir net tokią įtemptą akimirką to padaryti nebuvo sunku.
Tačiau ji tikrai nesitikėjo, kad vyras šaus. Lemtingą akimirką, nors ir kulka praskriejo tiesiai pro jos ausį, vos jos neprakirsdama, drakonė staigiai susiėmė už galvos, metėsi į šoną, taip nuvirsdama nuo staliuko ant grindų ir išpūstomis iš baimės akimis spoksojo į rūkstantį vamzdį. Jos galva buvo kiek apdujusi nuo garso ir reikėjo kelių sekundžių susiorientuoti aplinkoje, bet vos tik atsigavo galva, šviesiaplaukė atbulomis, klūpodama ant grindų pradėjo trauktis nuo Dominic, rimtai bijodama, kad ją gali nušauti. Vyro žodžiai davė šiokių tokių nuorodų ir Madison būgštavimai pasitvirtino, kažkas užsakė jos mirtį, todėl tikriausiai Dominic pats buvo nemažiau nustebęs už ją, todėl mergina nusprendė ir toliau vaidinti, kad nieko nesupranta, jei tik tai padės ją išlaikyti gyvą. Mat ji kažkodėl manė, kad pasakius savo tikrą tapatybę, galės atsisveikinti su savo gyvybe. - Ieškoma? Dominic, prašau... Aš nesuprantu kas čia vyksta, - verksmingu balsu prabilo mergina, jos akyse automatiškai susikaupė vanduo, ji natūraliai bijojo ir tuo pačiu mintyse bandė logiškai mąstyti kokie veiksmai ir žodžiai galėtų padėti jai išgyventi, suminkštinti žudiko širdį.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 21:43

Dominic tikrai nenorėjo kaip nors pakenkti ar tuo labiau nužudyti merginos, kuri juo taip rūpinosi ir kuri jam padėjo, kai šis buvo neblogai sužalotas, tačiau jis nemėgo, kai jį mulkina. Jis siaubingai nemėgo tų žmonių, kurie bando apsimesti nieko nesuprantantys ir nežinantys, kai jų klausi elementariausių klausimų. Vyrui būtų prasidėjęs nervinis tikas, tikrai. Jis nebuvo labai kantrus žmogus, kai kalba pasisukdavo apie darbą. Atsidusęs jis surinko vieną telefono numerį ir įjungė garsiakalbį.
- Domai, aš labai noriu pasidulkint, gali vėliau? – susierzinęs jauno, galbūt dvidešimt dviejų, vaikino balsas nuskambėjo kitame laido gale. Šalia jo girdėjosi moteriškas kikenimas ir čiulpimo garsai, todėl Freudenberger apsimetė, kad to negirdi.
- Neišsidirbinėk. Surask man informacijos apie Madison Piper Kaufman. Būtų gerai, jog viską papasakotum, ką rasi. Dabar. – šaltas balso tonas bylojo, jog vyras nejuokauja, tuo labiau jis nejuokavo, žiūrėdamas stiklinėmis akimis į merginą.
- Gerai, gerai, seni, nesišiaušk...Piper, Piper...a va. Įvaikinta miesto mero draugų. Iš kur ji atsirado nėra žinoma, prie tokių duomenų negaliu prieiti, nes savivaldybės serveris saugomas. Augo Fremonte. Dėl kažkokių priežasčių buvo labai saugoma ir informacija apie jos gyvenamąją vietą ar kilmę yra slepiama. Norint sužinoti daugiau, man reikia bent penkių minučių, kad įsilauščiau į savivaldybės ir mero kompiuterį. – burbtelėjęs vaikinas girdėjosi, jog kažko atsigeria, nors tiesa, čiulpimo garsai vis dar buvo girdimi.
- Nu tai ko tu lauki? – atžagariai tarstelėjęs Dominic dirstelėjo į atbulomis šliaužiančią Madison ir pavartė akis. Nusitaikęs jis šovė dar kartą, šįkart kulka padarė kirstinę žaizdą ties petimi.
- Jei jis greičiau pasakys, kas tu per viena, nei tu pati, kita kulka keliaus į tavo kaktą. Tikrai nenoriu to daryti, nes atrodai gera mergina, tačiau jei nekalbėsi – negyvensi. – burbtelėjęs vyras toliau ramiai sėdėjo ant sofos, nutaikęs ginklą į Madison pusę ir laukdamas naujos informacijos, kol kambarį užpildė iš kito telefono galo sklindantis klaviatūros tarškesys.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-07, 22:07

Tokio Domo Madison gyvenime nėra mačiusi. Šalto, grubaus ir negailestingo, tai visiškai nederėjo su tuo vaikino portretu, kurį mergina yra įpratusi matyti. Spoksodama į vyrą ji mąstė, ar gali savo gyvybe rizikuoti dėl žmogžudžio. Tačiau jos širdis neleido dabar pat visos vietos supleškinti iki pamatų, vardan to, kad išgyventų. Ji tikėjo, kad Dominic širdis kur kas didesnė, negu jis dabar bando parodyti, kad jis neužmuš nekaltos barmenės, kuri jam padėjo naktį susitvarkyti su mirtina žaizda.
Deja, kuomet jis pradėjo skambinti savo informatoriui, Madison nebesijautė bent kiek esanti saugi dėl savo tapatybės. Nors ji ir pasitikėjo miesto meru ir savo globėjais, tačiau velniai žino kaip kiti susiję žmonės su jos apgyvendinimu Sietle galėjo pasielgti. Kuomet per garsiakalbį sklindantis balsas pradėjo dėstyti tikrąją merginos biografiją, Madison visa pašiurpo. Dar turėjo kelias minutes, iki kol bus galutinai išaiškinta jos tapatybė, tad drakonė turėjo dar laiko padegti šią vietą. Deja, Kaip tik tuo momentu kai ji apie tai mąstė, Dominic šovė nusitaikęs į merginą ir ji tą sekundės dalį ji pagalvojo, kad jau viskas, šakės. Tačiau kulka kliudė tik petį, mergina suklikusi atšoko atgal ir kita ranka staigiai susiėmė už krauju plūstančio peties. Pakankamai įbauginta, Madison galiausiai neištvėrė ir per skausmus surėkė:
- Drakonė, -  ir galiausiai nenorėdama rizikuoti tuo, kad Dominic informatorius susipainios ir pateiks viską kitaip, ar papasakos jam apie tikrąją drakonų prigimtį, vien minčių galia ji sudegino/išlydė telefono mikroschemą priversdama telefoną įkaisti ir čaižiai sucypus išsijungti. Dabar, kai ji atskleidė kuo yra ištikrųjų, nebuvo prasmės nebesiginti, todėl norėdama užtikrinti, kad jai nesuvarys kulkos į kaktą, Madison tuoj pat išlydė automato vamzdį, savo galių pagalba, ką jau galėjo ir anksčiau padaryti, jei nebūtų taip beprotiškai bijojusi atskleisti kas ji yra.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 22:33

Niekam niekad nepatikdavo ta „darbinė“ Dominic pusė. Taip, jis kartais mėtydavo keistus ir iš konteksto iškrintančius juokelius, bet jie atrodydavo labai keistai prie kalno išguldytų ir kraujo klanuose gulinčių tipų. Todėl niekas nenorėdavo dirbti su vyru, o jam kompanijos niekad ir nereikėjo. Jam patiko dirbti vienam, tiesiog jo darbdaviai, kurie jį nusamdydavo, vis dar sunkiai perprasdavo Freudenberger charakterį, o tiksliau, jo neperprasdavo, net jei labai gilindavo į jo veiksmus ar žodžius, nes Dominic niekada neturėjo tam tikros taktikos. Jis viską darydavo eksprontu, todėl labai sunku būdavo jį nuspėti.
Madison suklykus, vyras vos suraukė antakius. Jis niekad nemėgdavo kankinti žmonių, nebent tų, kurių jis nepažinojo. Merginą jis dalinai pažinojo, netgi išgelbėjo bare nuo girto prietrankos, kuris prie jos kabinėjosi, todėl jam buvo ganėtinai nelengva, nors to jis ir neparodė. Išgirdęs norimą atsakymą, Dominic nuleido ginklą, bet nežymiai caktelėjo liežuviu, kai Madison jį sugadino.
- Kodėl visi mėgsta gadint mano ginklus? – padėjęs sugadintą automatą ant stalo jis atsistojo, nusiplėšdamas Madison darytą kompresą. Žaizda buvo visiškai užsivėrusi, dabar pilvas atrodė tap, lyg būtų tik sunkiai nubrozdintas ar sumuštas. Dominic vos kilstelėjo antakius, tikrai negalvojo, jog žaizda užgis palyginus taip greitai. Nereikės net dviejų parų, o jis bus sveikas kaip ridikas. Arba agurkėlis. Raugintas.
Pasiėmęs tą patį pirmosios pagalbos rinkinį jis pritūpė prie Madison. Iškėlęs rankas į viršų jis leido suprasti, jog yra neginkluotas.
- Kelias paras turėtum pasislaptyti. Tie žmonės nėra labai įtakingi, tačiau kol iki jų prisikasiu, bus ką veikti. Pranešiu per Rendį, kada gali pasirodyti viešumoje. – galima teigti Dominic dabar atsisakė penkių milijonų dolerių vien dėl to, kad norėjo padėti Madison. Jis ją pažinojo, o tai buvo vienintelė sąlyga, kurios laužyti jis niekada negalėjo. Jis nežudo ir nežudys savo pažįstamų, kad ir kiek pinigų už juos siūloma. Daugiau jis ta tema nieko nesakė, nes ėmė valyti prakirstą merginos odą su peroksidu ir patepęs tepalu apvyniojo ranką bintu bei užrišo dailų kaspinėlį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-07, 23:11

Madison buvo paklaikusi, jos veidas buvo šlapias nuo ašarų, pati perbalusi iš baimės tirtėjo ir pakankamai smarkiai sveika ranka spaudė savo petį, bijodama mirtinai nukraujuoti. Net jeigu ji ir buvo itin retas sutvėrimas, deja, ji neturėjo regeneracijos sugebėjimų, ji buvo visiškai mirtinga kaip betkuris kitas žmogus, ją buvo galima lengvai sužeisti ir nužudyti, vienintelis jos gynybos principas tebuvo ugnis, kurią mergina nuo gimimo valdė tiesiog profesionaliai, kaip ir kiekvienas drakonas - vedinas instinktų. Visa virpanti ir apsiašarojusi, mergina nors ir nenorėdama, buvo pasiruošusi įžiebti ugnį lofte, tačiau kuomet Dominic priėjo iškėlęs į viršų rankas, tarsi mėgindamas pranešti paliaubas, Piper išjungė paruoštą gynybinį rėžimą. Bet jos kūnas vis tiek buvo įsitempęs, susigūžęs ant grindų, o ašaros ant veido nepradėjo dar džiūti.
Perspėta, kad turės slapstytis, Madison nuleido galvą, žinodama, kad be finansų sunkiai pavyks tą padaryti. Ji daug neuždirbo, žinoma galėjo prašyti globėjų pagalbos, tačiau jie buvo per daug įvelti. Galbūt derėtų perskristi į kitą šalį, ar net žemyną, pasiskolinti iš Rendžio kiek pinigų, jeigu jis turės tiek lėktuvo bilietams. Keista, tačiau net ir būdama pabaisa, Madison buvo pakankamai sąžiningas žmogus, kad užsiimtų nelegalia veikla išgauti pinigams.
Vyrui pradėjus ją tvarstyti ir užpylus peroksido ant žaizdos, Madison sucypė tyliai, sukandus dantis. Tačiau pagaliau sutvarsčius Dominic'ui žaizdą, ji nusibraukė nuo veido ištryškusias ašaras ir nunarinusi galvą nesusilaikiusi nepaklausė:
- Kodėl manęs tiesiog neužmušei? - kimus, nevilties kupinas balsas ištarė žodžius, Madison vis dar buvo šoke, kad didžiausias jos gyvenimo košmaras ėmė ir išsipildė. Visgi, dabar šalia Dominic ji nesijautė saugi, greičiau išduota ir pažeminta. Ir anoks čia dėkingumas turi būti, kai prieš kelias minutes nukreipęs ginklą jai į kaktą žmogus, dabar gviešiasi padėti. Tai ne draugystė, o kažkokia psichozė, tačiau Madison neskubėjo nešdintis negavusi į savo klausimą normalaus atsakymo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-07, 23:47

Kiekviename Dominic namų kampelyje buvo užslėptas ginklas. Didžiausi ir sunkiausi buvo kruopščiai paslėpti sienoje ir tik paspaudus tam tikrą kombinaciją viename pultelyje, jie pasirodydavo visu gražumu. Dominic nebuvo gaila išsprogdinti viso savo lofto, jei to reiktų. Jis išneštų savo subinę, kaip nors. Galbūt sužalotas arba siaubingai nudegęs (nes kiek girdėjo pasakų, tai drakonai spjaudosi ugnimi), tačiau išneštų savo kailį ir dar savo šunį išgelbėtų. Bet pirmiausia privarytų į merginos kūną tiek kulkų, kad maža nepasirodytų ir ji labiau primintų rėtį, negu žmogų, tačiau, kaip ir minėjau, vyras pažįstamų nežudo. Jis juos pagąsdina, jei šie jam nepasako visos informacijos, kurią jis turi žinoti, tačiau jis jų nežudo.
- O galvoji dabar negalėčiau? Tiesiog turiu tam tikrus standartus, kurių savo darbe nelaužau. Kadangi šitas darbo pasiūlymas laužo mano įsitikinimus, geriau pašalinti darbdavį, negu auką, kurios jam reikia. Šiuo atveju auka esi, nors drįsčiau tuo abejoti. – dar kartą nužvelgęs Madison vyras pakilo ir grįžo ant sofos. Švilptelėjęs jis pasikvietė savo šunis, kuris greitai nustriksėjo iš antro aukšto ir užlipo jam ant kelių, patogiai įsitaisydamas.
- Nežinau ką tu valgai, todėl pasiūlyti nieko negaliu. Gali išsimaudyti vonioje, per kelias valandas mano pažįstamas turėtų suveikti tau parą laiko, kad dingtum. Nežinau kaip tai padarysi, gali užsikast po žemėm, jei tai skamba kaip išeitis, tačiau tau duodama para. Kitu atveju, jei mano užsakovo žmonės tave sugaus, tai jau nebus mano problema. Prie jo prieiti man nebus sudėtinga, tačiau yra daugybė žmonių, kuriuos taip pat reikės pašalinti. – burbtelėjęs jis greitai išsitraukė savo antrą telefoną ir parašė keliems asmenims žinutes. Nuo dabar laikas pradėjo tiksėti ir Madison turėjo skubinti savo dailią sėdynę. Pirmiausia, pas ją jie eis, bus Dominic. Ji negalėjo užsibūti pas jį namuose. Aplamai, pats vyras atrodė mažumėlę nusivylęs. Atrodė, jog Madison tikrai yra nuostabi asmenybė. Dabar, žinodamas, kas ji per viena ir bandydamas įsivaizduoti, kuo ji galėtų maitintis, Dominic pradėjo abejoji ar ji tokia nuostabi. Faktas, jis pats nebuvo Dievo avinėlis, veikiau Dievo nuokruša, bet jis bent jau tai pripažino.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-08, 00:40

Apgailėtina, kad Madison išliko gyva tik dėl kažkokių keistų darbo standartų, jai vis dar buvo sunku suvokti, kad netrukus gali ištikti jos tikrųjų tėvų likimas. Išnaikinta ištisa drakonų rasė ir ji paskutinioji likusi, matomai, asmuo užsibrėžęs visus iki vieno drakonus išnaikinti, jeigu jie nusitaikė į niekuo dėtą ar kaltą merginą. Na, taip, ji turi kartą į jauną mėnulį pasimaitinti mergele ar nekaltu berneliu, kad nemirtų, bet Madison tai daro stengdamasi sukelti kuo mažiau skausmo aukai, stengdamasi rinktis tokius asmenis, kuriems gyvenimas nebetoks mielas, arba jų niekas nepasigestų. Deja, kad ir kaip baisu žudyti, Piper tą daro tik tam, kad išgyventų, gaila, kad dėl vieno padaro gyvybės, turi numirti begalės kitų.
Madison apskritai sunkiai suvokė, kam Dominic turėtų rizikuoti savo kailiu, kad apgintų drakonę. Juk ji tebuvo padavėja, kuri bare kartais persimesdavo geresniu žodeliu ir šį vakarą jam padėjo, mesdama savo darbus šalin. Ar buvo verta dėl jos gyvybės tiek kovoti ir pakelti savo vyrus? Drakonė žvelgė į vyrą nesuprasdama visiškai jo motyvų. Šiam atsitraukus ji pakilo nuo grindų pasiremdama sveikąja ranka. - Man protu nesuvokiama, kam tau tiek rizikuoti dėl manęs, - sumurmėjo mergina, nusukusi žvilgsnį šalin. Kelias akimirkas ji apsvarstė vyro žodžius ir suvokė, kad ji į savo apartamentus tikrai grįžti negali, mat ten jos gali jau laukti. Kažin ar bent automobilis jos yra saugus? Po velnių ir kur ji įklimpo...
- Po velnių, negaliu patikėti, kad tai vyksta... - susiėmusi už galvos ji mąstydama ką daryti, ėmė vaikščioti pirmyn atgal. Tuomet staigiai sustojo prie lango, ištraukė iš galinės džinsų kišenės savo mobilųjį telefoną, rankoje tuoj pat sudegino jo mikroschemą ir tuomet atidariusi langą jį gerokai švystelėjo tolyn. Žinojo, kokios šiais laikais pažengusios technologijos ir nenorėjo, kad ją susektų. Tuomet toje pačioje vietoje kur stovėjo, atsisėdo ant žemės, iš kišenės išsitraukdama šio ir praeito vakaro visus arbatpinigius, bandydama realizuoti ką gali padaryti su tiek pinigų kiek turi. Suskaičiavusi šimtą dvidešimt keturis dolerius, susikišo pinigus atgal į kišenę ir tuoj vėl pakilo nuo grindų. - Turi kokią mažesnę maikę? - paklausė, mat negalėjo tokia plika išeiti iš vyro namų. Už turimus pinigus sugebės išvykti iš valstijos, to turėtų pradžiai užtekti, o paskui ką nors sugalvos.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-09, 23:17

My God, visa drakonų giminė. Manyčiau nyksta ne vien tiktai Madison giminė, bet ir kitos rasės, nes atsiranda medžiotojų, aplamai, paskutiniu metu vieni kitus žudo, vieni kitais maitinasi, tad nieko nuostabaus, jog kai kurios rūšys miršta arba visiškai išnyksta. Keista, o juk drakonai turėtų būti palyginti galingi, bent jau kiek Dominic buvo prisiklausęs pasakojimų apie drakonus, bet čia gal visai kitas dalykas. Galbūt drakonai žmogaus kūne nėra tokie galingi ir juos galima lengvai nužudyti. Tada iš esmės net nėra kam pasigirti, kad tu esi drakonas, nes tu esi lengvai nužudomas, tavo giminė išnykus, jei tu mirsi, nepratęsi drakonų giminės. Tai realiai esi kaip ir nelabai reikalingas tipažas. Vampyrų, pavyzdžiui, privisę ant visų kampų, bet jaučiu net vampyras vienu mostu galėtų paguldyti drakoną ant menčių. Ką, pagąsdinsi, jog sudeginsi? Truputis liepsnos niekam nepakenkė, nes paskutinėmis Freudenberger žiniomis didžioji dalis antgamtinių būtybių turi gijimo savybių, todėl kažin ar Madison galėtų kažkuo juos pagąsdint.
Pirmiausia tai kaip ir minėjau, Dominic nežudo pažįstamų žmonių. Madison bent jau iš pradžių pasirodė miela būtybė, todėl jis pridėjo jai papildomų karmos taškų, kurie, žinoma, kažkiek sumažėjo, kai jis pradėjo galvot, kuo drakonai maitinasi. Kitas dalykas yra tas, jog vyras atsisakė užsakovo atlikti užduotį. Tai jau reiškė, jog persekios ne vien Madison, bet Freudenberger, todėl automatiškai jam arba reikės visus iškapoti kaip kokias balandas darže, arba leisti sukapoti jį patį ir dar gauti „lievo žudiko“ pravardę. O vienas blogas atsiliepimas tokiam versle dažniausia sugadina visą reputaciją. O Dominic to nereikėjo. Dar vienas dalykas – pats užsakovas kažkada buvo ieškomas kaip auka, todėl vyras gali užsidirbti žymiai daugiau pinigų nužudęs jį, o ne Madison.
- Aš dėl tavęs nerizikuoju, nesusireikšmink. – pabučiavęs šuns nosytę, kai jis lindo prie Dominic veido, vyras atsistojo ir nuėjo į virtuvę. Išsitraukęs sausų pusryčių su ant dėžutės nupieštu vienaragiu (o kaipgi kitaip) jis pasiėmė pieno ir juos užsipylė. Kažko valgyt užsimanė, vadinasi gyja tikrai greičiau, nei tikėjosi.
- Antram aukšte komodos viršutiniame stalčiuje yra moteriškų drabužių. Kažkodėl pas mane lofte jie mėtosi, tarsi gyvenčiau su labai netvarkinga žmona. Gal kas nors tiks ir tau. Jei nori, gali šiąnakt pernakvoti čia, vis tiek bus saugiau...gal. O jei ne, gali vidury nakties kirsti sieną arba skristi lėktuvu. Per šitą parą jiems blokojuomos visos priemonės, jog galėtų tave susekti, todėl gali kol kas būti rami, - numetęs sausą pusrytį šuniui, Dominic pats susikišo pilną šaukštą to gėrio ir ėmė kramtyti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-09, 23:43

Kitaip, nei Dominic, Madison buvo paskendusi visiškoje panikoje. Visą gyvenimą puikiai slėpusi savo tapatybę, vos per vieną naktį sugebėjo būti išaiškinta ir netekti visko, ką taip kruopščiai statė. Nuo pat vaikystės ji stengėsi išlikti kuo labiau žmogumi, neišsiskirti iš vidutiniokų, nepersistengti ir niekam neužkliūti. Tikriausiai ji todėl nekėlė sau jokių didelių ambicijų, vietoj išsilavinimo, pasirinko kuo paprastesnį darbą, kad neišsiskirti iš minios ir ji niekam pernelyg nerūpėtų. Dirbdama su padugnėmis, Madison tikėjosi, kad apsaugos save nuo intelektualių asmenų, galinčių kaip nors pastebėti jos skirtumus nuo žmogaus. Ji vairavo aiškiai per seną mašiną, gyveno pakankamai prastos reputacijos rajone, ankštame bute. Neturėjo daug draugų, tiksliau į su niekuo nesiveldavo į dideles draugystes, nenorėdama savęs skaudinti paslaptimis. Deja, rodos, kad tokio paprasto ir skurdaus gyvenimo neužteko, kad liktų saugi ir ėmus griūti jos sukurtam pasauliui, Madison apsėda visiškas nevilties jausmas.
Kuomet Dominic ėmė užsiimti savais dalykais, praktiškai nuignoruodamas vietos nerandančią merginą, ši panoro kuo greičiau dingti iš lofto, mat jai pasirodė, kad daugiau ji čia nėra nei reikalinga, nei pageidaujama. Ypač užtvirtino jos tokią mintį Dominic pasakymas, kad ji nesusireikšmintų. Pasijutusi nereikalinga ir kiek pažeminta, drakonė gavusi nuorodą nuskubėjo į antrą aukštą kuo greičiau pasiimti kokio nors viršutinio drabužio ir nešdintis iš Dominic namų. Ji net nesigilino iš kur pas vyrą tiek moteriškų drabužių, mat jau ne tas galvoje buvo. Suradus minėtąją komodą, prasidarė viršutinį stalčių ir čiupo pirmą pasitaikiusią palaidinę, kurią užsitempė ant krauju sutepto kūno, net neplanuodama gaišti laiko maudynėms. Pagalvojusi, kad gali praversti dar koks šiltesnis drabužis, stalčiuje neradus jokio megztinio ar striukės, Madison apsidairiusi nusičiupo odinę striukę su vienaragiu ant nugaros. Su drabužiu persisvėrus per antro aukšto turėklus, mergina iškėlė drabužį ir paklausė kiek garsiau, kad ją išgirstų:
- Neradau šiltų drabužių, galiu pasiskolinti striukę? - pasiteiravo mergina, vildamasi, kad ji Dominic nėra brangi.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-11, 15:56

Ir kodėl tai, kad vairuoji prastą automobilį, nebaigei mokslų ar neieškai draugų turėtų tave paslėpti nuo kažko, kas tavęs galbūt ieško? Plastinė operacija padėtų, bet tik šiuo atveju, jei jie apskritai žino, kaip jų auka atrodo. Kitu atveju tu gali gyventi tokį gyvenimą, kokį nori ir negalvoti, kad tavęs už kampo kažkurią naktį lauks žudikas. Taip, saugotis tikrai reikia ir pravartu būti atsargesnei, bet dėl to nuleisti kartelę taip žemai, nedaryti to, ką tu nori daryti, elementariausia nebaigti studijų ir nedirbti mylimo darbo – tai yra kaina, kurią tu sumokėti? Tikrai? Gerai, jog Madison šito jam nepapasakojo, nes tada jis tikrai pasižiūrėtų į ją kaip į labai, LABAI keistą asmenybę. Toks mąstymas visiškai prasilenkė su logika (galbūt dėl to, kad ji moteris, who knows), o gal dėl to, jog toks gyvenimo stilius visiškai nesisiejo. Taip, dabar Madison surado, jie pagaliau žino, kaip ši atrodo, todėl nebegali slapstytis, nes anksčiau ar vėliau ji vis tiek bus surasta, bet anksčiau...kas neleido jai gyventi taip, kai ši norinti? Jei ji gali kontroliuoti savo alkį ir nesudraskyti kūdikio dantimis vidury gatvės prie minios žmonių, tai kodėl negyventi gyvenimo taip, kaip norisi? Ji galėjo ir pasibaigti mokslus, ir susirasti draugų, ir gauti žymiai geresnį darbą, galbūt net šeimą sukurti, nes Dominic užsakovai iki dabar nežinojo, kaip atrodo paskutinė likusi gyva drakonė.
Žinoma, galbūt vyras elgėsi kiek šaltai tokioje situacijoje, bet jis niekad nemokėjo paguosti žmonių, nebuvo ypatingai geras šioje srityje, todėl dažniausia elgdavosi kaip paskutinis asilas, už ką, žinoma, galima ant jo pykti. Dominic baigiant dribsnius jis pakėlė akis tik išgirdęs merginos balsą ir...jūs būtumėt matę jo veido išraišką. Į jo mėgstamiausią striukę kėsinasi kažkokia mergina. Nu gerai, jis ją pažįsta šiek tiek, bet vis tiek.
- Are you shitting me? Čia mano mylimiausia striukė, padėk ją atgal, - užlipdamas į antrą aukštą tarstelėjo Dominic ir atsidarė vieną didesnę spintą, kur buvo sukabintos striukės ir puspalčiai. Žinoma, daug jų nebuvo, nes jis ne moteris ir neturi 50 skirtingų striukių ir paltų, kuriuos galėtų apsivilkti. Ištraukęs smarkiai nutrintą odinę striukę jis ją nužvelgė ir padavė Madison.
- Šitos man nebereikės, todėl gali ją pasilikti. Be to, patarčiau nusimaudyti po dušu, nes krauju aptaškyta mergina traukia aplinkinių dėmesį. – gūžtelėjęs pečiais vyras tarsi pasakė „nors daryk kaip išmanai, aš tik patariu“ ir atsisėdo ant savo lovos. Atsidaręs nešiojamąjį kompiuterį iškart gavo visą jam reikalingą informaciją apie Madison norintį asmenį ir ėmė iš lėto peržiūrinėti failus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-17, 12:35

Madison norėjo kuo greičiau dingti iš Dominic apartamentų, apskritai jo privengti, mat žaizda petyje vis dar pulsavo, o vizija, kaip jis nukreipęs į merginą užtaisytą ginklą, niekaip nedingo iš jos atminties. Nusibraukusi jau spėjusias uždžiūti ašaras, šviesiaplaukė paliepta padėjo striukę atgal, nepagalvojusi, kad ji vyrui gali būti tokia brangi. Gavusi seną, nutrintą odinę striukę, kuri aiškiai buvo kiek perdidelė, nieko nepasakė, tik dėkingai linktelėjo. Galbūt ir Freudenberger buvo teisus sakydamas, kad kraujas gali atkreipti nereikalingo dėmesio, mat jis ne tik gerai matosi, bet ir pakankamai gerai užsiuodžia, todėl patarimas nusiprausti buvo tikrai geras.
- Gerai, aš greitai, - tyliai, prikimusiu balsu, neturėdama kur akių dėti moteris ištarė. Nevilkindama laiko, Madison kartu nešina striuke, nuskuodė į vonios kambarį, kuriame buvo prieš visą tą spektaklį. Atsidūrus jame, drakonė užsidarė paskui save duris, skubomis išsirengė nuogai ir nepaisydama aptvarstyto peties, palindo po bėgančiu vandeniu. Mergina paskubomis trynė vietas plaušine, kur buvo užsilikę kraujo pėdsakai, viską darė vos viena ranka, mat kitos per skausmus pakelti negalėjo aukštyn. Pastebėjusi, kad net plaukuose yra kraujo, skubiai išsitrinkė galvą ir išskalavusi ją išlipo iš dušo. Per skubėjimą ji sugebėjo paslysti šlapiomis pėdomis ant vonios grindų, sukelti nemažą garsą, griūnant nuversdama kelis higienos produktus ir pati gana skaudžiai susimušdama sėdynę ir nugarą. - bleeeet, - sucypė ji iš skausmo, padejavusi po nosimi kelias sekundes ji šiaip ne taip sugebėjo atsistoti. Jos tvarstis ant peties buvo permirkęs krauju, todėl teko jį pertvarstyti. Atsargiai nuėmusi, užklijavo didžiulį pleistrą, kad būtų patogiau judėti. Tuomet jau kiek atsargiau dėdama kojas, surinko visus buteliukus nuo žemės ir plius minus surado jiems tinkamas vietas. Nusišluosčiusi kūną su pirmu rastu rankšluosčiu, Madison šį iškarto įmetė į skalbinių dėžę ir šiaip ne taip, apsirengė su skaudančiu petimi, kuris po dušo buvo dar labiau sudirgęs. Neradusi niekur džiovintuvo, mergina nusprendė išeiti su šlapias plaukais, gal nepasigaus slogos, plius nesinorėjo gaišti. Užsimetusi striukę ant pečių, bet neįkišusi rankas į rankoves, mat per daug skaudėjo petį, Madison pagaliau išėjo iš dušo, kiek sunkiau judėdama dėl sumuštos sėdynės.
- Ačiū, eisiu aš jau, - riktelėjo ji Dominic, nenorėdama daugiau su juo kontaktuoti akis į akį.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-17, 23:05

Jam buvo viskas brangu, kas buvo susiję su vienaragiais. Faktas, Madison to nežinojo, nes ji ne tiek ir tepažinojo Dominic. Jis juk kiekvienam nesipasakodavo apie savo meilę vienaragiams. Tik nedaugelis žinojo apie jo keistus pomėgius ir tai, kad jis žiūri „My little pony“ serijas.
Nulydėjęs žvilgsniu merginą, pats vyras toliau ėmė knaisiotis per failus, kuriuose neseniai gavo. Dar spėjo parašyti vienam savo pažįstamam, kuris gali net ir žinomiausią žmogų pradanginti taip, jog jo kelis mėnesius nerastų. O būtent to Madison ir reikėjo šiuo metu – pradingti. Užrašęs ant lapelio vyro kontaktus jis iš lėto nusileido laiptais, pasijungė televizorių, jog kažkas šnekėtų kambaryje ir priėjęs prie lango nužvelgė tamsią gatvę, apšviestą kelių žibintų. Už poros minučių netoli Dominic lofto sustojo automobilis. Tai buvo Freudenberger pažįstamo žmonės, kurie turėjo saugiai nugabenti Madison iki žmogaus, kuris galėjo pakeisti jai tapatybę ir paslėpti bent porai mėnesių, kol jis susitvarkys čia Sietle.
Nugirdęs garsų trinktelėjimą Dominic pasisuko profiliu link vonios, bet į ją nėjo. Spėjo, jog mergina ne visiškai arba ne pilnai apsirengusi, o užklupti jos tokioje pozicijoje jis nenorėjo. Taip, jis labai LABAI seniai turėjo kokią nors merginą savo namuose, bet jis neims prievartauti moterų. Dar nepasidarė tokiu gyvuliu.
Vos tik Madison išėjo iš vonios, Dominic pasisuko į ją. Priėjęs šiek tiek arčiau jos ištiesė lapelį su jo pažįstamo kontaktais.
- Čia žmogus, kuris padės tau bent dviem mėnesiams dingti, jog tavęs nerastų. Prie mano namų jau stovi jo žmonės. Gali drąsiai su jais važiuoti, jie daugybę metų kariavo ir išmano bet kuriuos kovos menus. Taip pat, nėra visiškai žmonės, todėl galės tave apsaugoti, jei ištiktų kokia nelaimė. Sėkmės, - trumpai tarstelėjęs Dominic žvilgtelėjo į Madison, padavė jai lapelį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-18, 11:05

Gavusi lapelį su ją išgelbesiančiais kontaktais, Madison suspaudė jį rankoje, tyliai linktelėjo tarsi pasakydama, kad suprato Dominic žodžius. Kad ir kaip dėl jos jis stengėsi, deja šviesiaplaukė jame jau nebematė to šilto, su keistu humoro jausmu, patrauklaus vyriškio, apie kurį sklinda įvairiausio mąsto gandai. Po šios nakties Dominic jai pasidarė grėsmė, kurios norėjosi vengti ir saugotis. Juk ji niekada nebuvo atsidūrusi tokioje padėtyje, kuomet reikia maldauti dėl savo gyvybės, o Dominic privertė ją nejuokais išsigąsti. Vargu ar Madison po tokio išpuolio dar norės grįžti į Rendžio barą, o gal net ir į Sietlą.
- Ačiū, - tyliai padėkojo mergina ir sveika ranka prilaikė striukę, mat ji ėmė slysti nuo pečių. - Viso, Dominic, - saugaus atstumo ji neutraliai atsisveikino taip, tarsi daugiau susitikti nebesitikėtų. Netrukus Madison išėjo pro duris, pasitikti savo naujojo gyvenimo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 11Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2017 December-
Jump to: