Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Poilsio kambarys

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest
avatar

2017-10-04, 21:25

Back to top Go down
Guest
Guest
avatar

2017-10-04, 21:25

Vienintelis artimas žmogus, kuris beliko Michael buvo jo motina Rachel, todėl vyras ją dažnai lankydavo, rūpindavosi, ypač po sužadėtinės mirties jis negalėjo palikti mamos ramybėje, bijodamas, kad ir jos vieną dieną gali netekti. Kartais Rachel įkyrėdavo toks sūnaus rūpestingumas, tad ji per dantį patraukdama savo sūnų vis bandydavo jam pripiršti viešiną, pakankamai jauną bendradarbę Dayton. Michael pradžioj dar pajuokaudavo su mama dėl to, bet pastaruoju metu tas bandymas pripiršti vyrui įkyrėjo.
Šiandien kaip tik Michael užsimanė pasimatyti su mama jos darbe, todėl pagriebęs pietus iš restorano jai paskambino. Moteris sugalvojusi suktybę, paprašė sūnaus palaukti jos daktarų poilsio kambaryje, kol ji ateis, nors iš tiesų Rachel suplanavo nusiųsti Dayton vietoj savęs, kad pagaliau Michael nenorėdamas susipažinti su medike, būtų priverstas tą padaryti. Taigi, Sean pasirodo ligoninėje, kadangi jį personalas pažįsta kaip ponios Walker sūnų, praleidžia jį į poilsio kambarį. Ten užėjęs Michael padeda mamai paimtus pietus į šaldytuvą ir kol moteris pasirodys, prisėdo ant sofos, įsijungė telefoną ir ėmė skaityti vieną iš populiariausių naujienų portalų.
Back to top Go down
He's an asshole, but he's my asshole
avatar
He's an asshole, but he's my asshole
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
431

CLAIM :
M. Robbie

CREDIT :
Starboy


2017-10-04, 21:44

Šiandien ligoninėje tikrų tikriausias pacientų perteklius. Nors Dayton oficialiai nedirba šioje institucijoje, visuomet pagelbėja kai gali. Ligoninės vadovas Piteris jau metus bando prikalbinti Black oficialiai įsidarbinti, tačiau ji visuomet atsisako ir Sietlo ligoninėje tik savanoriauja. Sukdamasi juodojoje rinkoje nenori rizikuoti nekaltų žmonių gyvybėmis. Ironiška, tiesa? Be vargo galinti žudyti tamsiaplaukė, neįsidarbina vien tam, kad apsaugotų nepažįstamuosius.
Išėjusi iš vėžiu sergančių pacientų ligoninės sparno, Dayton pakeliui sutiko Rachel- vieną iš seselių, kurią kartais galėjai palaikyti jos mama, nes moteris rūpinosi Black lyg sava. Galbūt dėl to Day ja ir pasitikėjo. Todėl net neįtarė, kad geros bei didžiulės širdies savininkė galėtų ją apgauti kviesdama ją papietauti poilsio zonoje.
Šyptelėjus keliems personalo nariams, Day patraukė į poilsio zoną, tikėdamasi joje rasti ponią Walker. Tačiau žvilgsniui užkliuvus už nepažįstamo vyriškio, ši netruko suprasti kodėl Rachel šypsena buvo kiek kitokia nei visada. - Michael, tiesa? - paklausė šyptelėdama. Kitu atveju būtų tiesiog apsisukusi ir išėjusi, bet gi negalėjo taip negražiai pasielgti su Walker sūnumi.Your love was handmade for somebody like me. I call it magic when I'm with you.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest
avatar

2017-10-07, 20:11

Michael išgirdęs, kaip prasidarė poilsio kambario durys, instinktyviai pakėlė galvą nuo telefono ragelio ir pažvelgė garso šaltinio pusėn, tikėdamasis tarpduryje išvysti mamą. Tačiau tai buvo jauna medikė, apsigaubusi chalatu ji atrodė ne tik profesionaliai, bet ir savotiškai seksualiai. Galbūt Michael būtų nusisukęs ir toliau lindėjęs telefone, tačiau kuomet į jį taip kreipėsi, vaikinas atsistojo nuo sofutės, o mobilųjį įsikišo į galinę kišenę. - Taip, Michael, - linktelėjo galva ir jau norėjo klausti, kuo panelė vardu, tačiau susigriebęs netrukus perskaitė merginos vardą ir pavardę ant kortelės prisegtos prie chalato. Dayton, šį vardą vyras tikrai per dažnai girdi iš Rachel lūpų, kad taip lengvai pamirštų, todėl jo veide išdygo plati šypsena ir šis lengvai papurtė galvą. - Tik nesakyk, kad tave siuntė ponia Walker čia, - nusijuokė Michael, nes tokių "bajerių" iš mamos tikrai galėjo tikėtis.
Back to top Go down
He's an asshole, but he's my asshole
avatar
He's an asshole, but he's my asshole
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
431

CLAIM :
M. Robbie

CREDIT :
Starboy


2017-10-07, 20:52

Vaikinui atsistojus Dayton jį, kiek įmanoma, nepastebimai nužvelgė. Nejaugi čia buvo tas pats išgirtas sūnus, kuris rūpinosi savo mama, aukojo labdarai ir buvo be proto pareigingas, atsakingas, protingas ir 'simpatiškas' (tokį žodį vartojo jo mama, nors jam jis visiškai netiko)? Moteris buvo šiokiam tokiam šoke. Tiek laiko įsivaizduotas sūnaus portretas dužo it stiklas ir jo vietoje iškilo šis...karštas, aukštas, vyriškas vyras, po kurio marškiniais greičiausiai slėpėsi eightpack'as.
- Anot tavo mamos, mes turėjom kartu papietauti, - nusišypsojo tamsiaplaukė ir nusimetė chalatą nuo pečių, padėdama jį ant matinės žalios sofos. - Ryškiai jos planas buvo kitoks...- nutęsė nusijuokdama. Na iš ponios Rachel Walker ji to tikrai nesitikėjo. Kad daugiau Dayton pasitikėtų jos nekaltu, kiek pagyvenusiu ir daug ko gyvenime mačiusiu veiduku...be šansų. - Nors, pagalvojus, tikriausiai turėjau numatyti, kad anksčiau ar vėliau ji bandys mus supažindinti, - nusišypsojo draugiškai, - Dayton, - ištiesė jam ranką, nors jautėsi taip lyg Michael jau pažinotų.Your love was handmade for somebody like me. I call it magic when I'm with you.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest
avatar

2017-10-07, 21:45

Michael tikrai negalėjo patikėti, kad mama manipuliavo ja ir jauna chirurge, kad jie imtųsi kažkokių veiksmų ir pagaliau susitiktų apgauti į šeštą dešimtmetį įkopusios moters. Tikriausiai po šito fiasko vyras apsilankys pas motiną po darbo ir gerokai pasijuoks iš jos keisto plano susieti du žmones.
Ištiesus merginai ranką, Michael paspaudė ją visiškai negalėdamas sutramdyti šypsenos, mat šis susitikimas atrodė kiek komiškas jo atžvilgiu. - Malonu susipažinti su legendomis apipinta mergina, - nusijuokė Walker vis dar negalėdamas patikėti, kad mamytė tokį pokštą iškrėtė. - Atsiprašau iš anksto už savo mamą... Ji kai užsispiria, tikriausiai padarytų viską, kad pasiektų savo, - pavartė akis Michael, kuriam mamos išdaiga gerokai pakėlė ūpą. Tuo labiau, kad Dayton negalėjai pavadinti "dailia mergaite", nes šis apibūdinimas tikrai per siauras karštai atrodančiai chirurgei, kurią kitomis aplinkybėmis tikrai Michael būtų taip ar taip pakvietęs į pasimatymą vien dėl sportinio intereso. - Kavos? - pasiteiravo Walker, eidamas link kavos aparato, mat jeigu jau Dayton atsidūrė čia, visgi praleis bent penkiolika minučių, kad susipažintų su mamos svajonių marčia. Nors Michael išvydęs merginą iš tiesų panoro be jos numerio neišeiti iš ligoninės. Jei jo negaus dabar, tikriausiai pasiims iš registratūros.
Back to top Go down
He's an asshole, but he's my asshole
avatar
He's an asshole, but he's my asshole
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
431

CLAIM :
M. Robbie

CREDIT :
Starboy


2017-10-07, 22:11

Po tokio siurprizo, Dayton specialiai nepasakos poniai Walker kaip praėjo susitikimas su Michael. Moteris buvo šimtu dešimt procentų tikra, kad jeigu Rachel galėtų, visą jų susitikimą stebėtų per kameras. Su šia mintimi Day net apsidairė ar kartais nėra palikto išmaniojo telefono. Supratusi, kad jos mintys absoliučiai absurdiškos, nežymiai papurtė galvą ir sutelkė dėmesį į priešais esantį vaikiną. Kad jau jie abu buvo priversti susipažinti tokiomis aplinkybėmis, kodėl gi jomis nepasinaudoti ir iš tikrųjų nepabadyti į situaciją pažvelgti teigiamai. Juk viena fantazija kaip Walker sūnus turėtų atrodyt jau sudužo.
- Man taip pat. Jaučiuosi taip, lyg būtume susitikę kiekvieną Kalėdų vakarienę per paskutinius dešimt metų, - nusijuokus nutildė savo mobilaus garsą. Būtų nemandagu, jei kas nors pertrauktų jųdviejų pokalbį.
- Žinoma, kodėl gi ne, - linktelėjus į jo pasiūlymą nusišypsojo ir prisėdo ant minėtos matinės žalios sofos, ištiesdama kojas ant medinio staliuko, - atsiprašysiu iš anksto, buvo labai sunki naktis ir pusdienis, - turėdama omenyje savo sėdėjimo manierą paaiškino. Nors ir dėvėjo ortopedinę avalynę, tamsiaplaukės kojos degė noru pailsėti bent dešimčiai minučių. - Taigi, Michael, kuo užsiimi, kai nesi pats nuostabiausias sūnus pasaulyje? - plačiai nusišypsojus paerzino vaikiną. Rachel pamiršo paminėti vaikino okupaciją arba Dayton tiesiog praklausė, apsimesdama, kad klauso.Your love was handmade for somebody like me. I call it magic when I'm with you.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest
avatar

2017-10-08, 00:16

Dayton pastaba buvo taikli, Michael motina gerokai išdūzgė sūnui galvą apie savo kolegę, tiek daug visko pripasakojo, kad iš tiesų bent pagrindinius dalykus vaikinas įsiminė pakankamai neblogai, todėl mergina atrodė neblogai pažįstama. Aišku, ją įsivaizdavo kur kas paprastesnę, o pamatęs tokios išvaizdžios moters šypseną, vyras net akimirkai pamiršo savo paskutinius nenusisekusius santykius ir visai įsijautė į pažinties procesą.
- Nenustebčiau, jei dabar mama jos ir pakviestų per sekančias Kalėdas, - prunkštelėjo vyras, kiek per dantį pratraukdamas ponią Walker, kuri ištaisė sūnui, it kokiam nevykėliui, pasimatymą. Tiesą pasakius Michael galėjo kurią nori moterį turėti, tačiau po persivertimo ir sužadėtinės netyčinio nužudymo, vyras vengė betkokių artimų santykių.
Pritarus moteriai dėl kavos, jausdamasis čia kaip kone namie, tuoj vaikinas suorganizavo du švarius puodelius ir papilstė į juos kavos padaręs. Vieną iš puodelių, priėjęs, padavė Dayton, o vieną apglėbęs pirštais, prisėdo šalia merginos nebijodamas įlįsti į jos komforto zoną. - Nesuk sau galvos dėl to, - mirktelėjo Michael, kuriam buvo vienodai kaip mergina sėdės.
Paklaustas apie savo okupaciją, vilkolakis pats sau šyptelėjo. Ir kodėl panos visuomet pažintį pradeda nuo tokių klausimų, kuo užsiimi gyvenime? Michael buvo medžiotojas ir dar prieš paverstas vilkolakiu, apie tai motina ar kiti žmonės supantys jį, be brolio, nieko nežinojo. Kaip priedangą, broliai Walker atidarė sporto ir sveikatingumo centrą, nors pagrindinis pinigų šaltinis buvo būtent medžioklės. - Turiu šiokį tokį versliuką, nieko ypatingo, - gūžtelėjo pečiais, nemėgdavo jis girtis moterims, vengdamas barakudų, nors ir Dayton nebuvo panaši į tokią, vien iš įpročio nesismulkino. - Geriau tu papasakok ką veiki laisvalaikiu, kai mano mama nemato, - vyptelėjo Michael, eilinį kartą patraukdamas per dantį esamą situaciją.
Back to top Go down
He's an asshole, but he's my asshole
avatar
He's an asshole, but he's my asshole
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
431

CLAIM :
M. Robbie

CREDIT :
Starboy


2017-10-08, 00:31

Nusijuokus iš Michael pareiškimo, Dayton juo net nesuabejojo. Rachel kvietimo sulaukė jau praeitais metais, bet atsisakė pasiteisindama tuo, kad nenorėjo trukdyti šeimos meto. Tiesa buvo ta, kad moteris paskutinį kartą Kalėdas šventė kai dar gyveno Japonijoje ir visas gyvenimas nebuvo nugarmėjęs į mėšlo krūvą. Kai jai buvo 20.
- Tiesą sakant, ji kvietė mane praeitais metais, bet mandagiai atsisakiau, - pripažinus minimaliai nusišypsojo, - tavo mama iš tikrųjų turi pačią didžiausią širdį. Nesu mačiusi žmogaus, kuris visus priimtų taip šiltai, - pagyrus Rachel, Dayton patogiau įsitaisė ir paėmė iš Michael kavos puodelį, - Ačiū, - padėkojo ir gurkštelėjo stipraus gėrimo, kuris suteikė energijos, kurios moteriai šiandieną trūko.
Moterys klausia kuo vyrai užsiima gyvenimu, nes, greičiausiai, tai yra užkoduota biologiškai, norint išsiaiškinti, ar šis yra atsakingas, dirbantis ir galintis išlaikyti savo moterį, o vėliau ir šeimą. Dayton kilstelėjo antakį, kuomet Michael vangiai atsakė į jos klausimą. Kilo įtarimas, kad galbūt jo veikla nėra legali? Gal jie labiau panašūs nei skirtingi? - Versliuką? - perklausė taip paragindama jį išsiplėsti.
Sekantis klausimas privertė Dayton padaryti šiokią tokią pauzę, kurią ji užpildė kavos gurkštelėjimu. Gi negalėjo sakyti, kad sukasi juodojoje rinkoje ir prie progos pralieja kraują. - Ligoninė užima nemažai laiko, bet mėgstu keliauti ir taip pat turiu papildomą verslą, tad to laisvo laiko lieka labai mažai. Na, o jei lieka, dažniausiai praleidžiu salėje ir treniruojuosi, - kuo paprasčiau paaiškino, iš dalies nemeluodama, bet ir nesuteikdama per daug informacijos.Your love was handmade for somebody like me. I call it magic when I'm with you.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest
avatar

2017-10-08, 14:20

Michael, išgirdęs, kad jau praeitais metais Rachel kvietė Dayton kūčiavoti, gerokai nustebo. Na, tada jis turėjo sužadėtinę ir jie labai jaukiai praleido Kalėdas, galbūt Peteriui būtų pripiršus šią žavią medikę ir šias Kalėdas ji švęstų su jo šeima, kaip brolio mergina. Nors irgi neaišku ar Peter būtų kabinęs Dayton, mat jo gyvenimas irgi ne pyragais klotas.
- Tikriausiai šventei su savo šeima, tiesa? - pasiteiravo Michael tikėdamasis, kad Dayton per praeitas Kalėdas nebuvo viena, mat jis tai nieko prieš, kad prisijungtų prie Kūčių stalo žmonės iš mamos darbo, mat jei šias Kalėdas reikės sutikti tik tryse, bus labai nyku. - Pritariu tau, ji iš ties labai gera, - linktelėjo Michael, kuris savo motiną mylėjo ir gerbė, kad ir kokias išdaigas ji kartais iškrėsdavo. Apskritai ji mėgo stebinti savo sūnus, tikriausiai dėl to buvo tokia stipriai mylima ir Michael negalėjo nustoti rūpintis jos gerbūviu.
Gerdamas kavą, Michael svarstė, kiek iš tiesų turėtų pasakoti apie tai kuo užsiima, visgi nemėgo kalbėti apie verslą su merginomis. - Atidarėm prieš kelis metus sporto ir sveikatingumo centrą su broliu, nieko mandro, - nerūpestingai pasakė taip, lyg nenorėtų grįžti prie šios temos. Išklausęs apie Dayton laisvalaikį, Michael nusistebėjo, kaip ji dar viską spėja. - Oho, tikriausiai ir laiko pasimatymams tokiu ritmu gyvenant nebelieka? - kiek slidžiai pasiteiravo, konstatuodamas ir taip aiškų faktą. Tikriausiai Dayton net jei ir nueina į pasimatymą, vargu ar turi atliekamo laiko normaliems santykiams vystyti, tačiau su Michael buvo panašiai, jis stengėsi neturėti apskritai laisvo laiko, kad nepanerti į apmąstymus ir nesusirgti depresija dėl katastrofiškų įvykių gyvenime.
Back to top Go down
He's an asshole, but he's my asshole
avatar
He's an asshole, but he's my asshole
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
431

CLAIM :
M. Robbie

CREDIT :
Starboy


2017-10-08, 16:20

Greičiausiai Rachel pagailėjo Dayton, nes ši buvo minėjusi, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose giminių neturi ir Kalėdas paminės su pora draugų, nors tai buvo absoliutus melas, nes draugų Day turėjo labai mažai, o Kalėdas praleido Dubajuje, kur pardavė gal sunkvežimį įvairios amunicijos šeichui. Moteris kartais pagalvodavo, kad reikėtų sugrįžti į Kiotą, bet bijodama sudrumsti Akio ramybę ir vėl iškelti pavojų savo unikaliu energijos parašu, nubaidydavo tokias mintis šalin.
Dayton gerai nežinojo, kas yra šeima. Brolių, seserų ji neturėjo, tėvai buvo nužudyti dar kai jai nebuvo suėję vieneri metukukai, o Akio išpažindamas Budizmą, Kalėdų nešventė. - Visos mano giminės Japonijoje, - šyptelėjo nepatogiai. Kai kalba pasisukdavo apie Day praeitį, ji pasijusdavo labai nepatogiai, - praleidau jas su pora draugų, - pamelavo net nesumirktelėdama. Melo dovaną moteris buvo tiek išpraktikavusi, kad kartais ir pati tikėdavo tuo, ką pliurpia. - Tokių žmonių reta, - visiškai nuoširdžiai pridūrus gurkštelėjo karšto juodo gėrimo.
Dayton jau norėjo leptelti, kad visiškai nenusistebėjo jo karjeros pasirinkimu, nes jau ir per rūbus buvo galima įžvelgti visagalį eightpack'ą. Bet, aišku, mandagiai susilaikė. - Gal netyčia, klube turit salę, kur treniruojasi rytų kovos menų entuziastai? - pasiteiravo, nes nors bute erdvės buvo daug, norėjosi ištrūkti kur nors pasižmonėti. - Na, ligoninėje aš tik savanoriauju, todėl kiekvieną dieną nesu pririšta prie darbo valandų, - nusišypsojo, - randu laiko viskam, kai to reikia, - atsakė žaismingu tonu, leisdama suprasi, kad pasimatymams laiko atrastų, gurkštelėjo kavos. Tada kiek sudvejojo, bet galiausiai pasvėrusi situaciją, nusprendė surizikuoti, - Nors tavo geroji mama tave apibūdino kaip 'simpatišką' vaikiną, abu žinom, kad tas žodis tau netinka. Gali turėti bet kurią, todėl kodėl esi vis dar neužimtas?- kilstelėjo antakius. Na, gal kiek provokuojantis klausimas, bet Day visada sakydavo tą, ką galvodavo. Vienintelė išimtis, kodėl ji taip pernelyg mandagiai elgėsi buvo ta, kad Michael buvo kolegės sūnus.Your love was handmade for somebody like me. I call it magic when I'm with you.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Poilsio kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ligoninė-
Jump to: