Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Masažų kambarys

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-09-25, 20:15

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-09-25, 20:23

Dvelkiantis artimųjų rytų kvapais, šone tyliai aromatizuotiems garams papildant deguonies kiekį kambaryje, atgaivos ir malonumo jausmas tiesiog didėjo sekundėmis ir iš esmės kūrė tarsi magiją. Rankšluosčiu vilkinti, Skylar įėjo į kelių masažo stalų, širmų, bei subtilių egzotiškų augalų užpildytą patalpą ir netrukus įsitaisė ant savojo stalo ir ramiai kvėpuodama laukė masažistės. Atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti, įkvėpti save bei aplinkinius šviežiomis idėjomis ir visų svarbiausia atitrūkti nuo šurmulio kad ir keturiasdešimt penkioms minutėms - čia buvo puiki vieta.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-09-25, 20:51

Tikriausiai ji dar nebuvo tame mieste, kuriame nebuvo kažko panašaus į Spa. Nuo tos akimirkos, kai atvyko į Sietlą, ši vieta iškart pateko į top3 lankomiausių vietų sąrašą. Paskendusi baltame chalate, tamsius plaukusi susisukusi į netvarkingą išpešiotą kuoduką, Sigrid lėtai slinko koridoriumi. Į reikiamas patalpas Belletor galėjo nueiti užrištomis akimis, tad nenuostabu, jog dabartiniai jos veiksmai buvo gana mechaniški. Vos įslinkusi į kambarį buvo užlieta pažįstamų kvapų ir garsų, tad nepastebėjo dar vienos naujovės - gulinčios merginos. Įprastai basiliskė nepagailėdavo pinigų už visiška privatumą ir vienatvę, šis kartas nebuvo išimtis... Sustojusi prie savo įprasto gulto, išsinėrė iš chalato ir leido jam dusliai nukristi ant grindų. Pastūmusi jį su koja į šalį lėtai užsliuogė ant gulto.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-09-25, 21:22

Viena naujausių galimų pramogų šiame grožio salone, buvo grupinė terapija. Kaip buvo tikima senovės išminties - tai taip pat gerai atpalaiduoja, kaip ir atliekami individualūs seansai. Savo darbą išmanančiai ir mikliais, stiprias rankas turinčiai masažuotojai pradėjus savo darbą, lengva šypsena pakeitė susimasčiusį veidą ir Sky jau dėliojo mintyse kitą apsilankymą.
- Nuostabu..,- tarstelėjo pusbalsiu, girdimai sau, ir šalimais buvusiems žmonėms.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-09-27, 00:30

Lachner niekuomet nebuvo itin didelė karštakošė nepasižyminti kantrybe, priešingai - pastarosios turėjo daug, tačiau visas šitas laukimas šiandien ją itin erzino. Kurį laiką gulėjusi ant gulto, pakėlė galvą ir alkūnėmis atsirėmė į gana minkštą paviršių. Akimis bėgiojo pro blausiai apšviestą patalpą, kol greta buvusios klientės komentaras nepatraukė Sigrid dėmesio. Ši vieta šiandien itin nuvylė Lachner, ir kėlė dar didesnį pasipiktinimą ir sekino kantrybės atsargas. Iš lėto atsisuko į Skylar pusę ir tik kilstelėjo antakį. Atsikrenkštė, tačiau niekam į tai neatkreipus dėmesio, ji dar kartą apsidairė.
- Juk suvokiat, kad neketinu laukti visą amžinybę,- pareiškė vėl atsisukus į Skylar pusę, nes tik iš tos pusės darbuotoja buvo veidu atsigręžusi į Belletor.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-09-27, 17:13

Šiek tiek suglumusi nuo šalia gulėjusios merginos pareiškimo, masažuotoja trumpam atsiprašė, linktelėjo ir netrukus išėjo iš patalpos.
- Išeinant, prie registratūros manau reikėtų jums paminėti, kad per aplaidumą buvo šiek tiek sugaištas laikas. Nėra ko nuolaidžiaut, ypatingai dėl to, kad taip neturėtų būti, visgi skelbiasi ir reklamuojasi apie savo šiuolaikiškumą ir visišką atsidavimą klientams.,- ramiai iškvėpusi orą, kuris plaučiuose laikėsi kurį laiką, kol dar čia buvusi masažistė dirbo savo darbą, šiek tiek pasikėlė ir dviem kumščiais pastatė savo galvą vertikaliai ant jų.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Masažų kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: SPA-
Jump to: