Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Kopos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

2017-07-25, 11:54

Back to top Go down
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 12:44

Ema žinojo ir puikiai nutuokė, kas bus, jei tėvas sužinos, jog ji vidury nakties išsikabarojo pro savo kambario langą ir išlėkė velniai žino kur, bet jis tikrai jai nebūtų leidęs eiti į vakarėlį, nes, cituoju „Juk visko gali nutikti, turi būti atsargi“. O jai jau atsibodo girdėti tą patį per tą patį, jai atsibodo visada atsiklausti tėvų leidimo, jei ji nori kur nors nueiti. Jillian juk šešiolika metų, ne penki. Ji nepasiklys ir jai tikrai nieko blogo nenutiks, tuo labiau ji juk bus su savo draugais, todėl tuo labiau jai niekas negresia.
Sumaigius trumpą žinutę Kajui, kadangi Ema jį buvo pakvietusi į šitą vakarėlį, mergina patraukė link pajūrio. Eiti buvo didelis kelio gabalas, todėl įsidėjusi ausinukus ji įsijungė muzikos ir nužingsniavo toliau.
Šitą vakarėlį rengė jos klasės draugai bei pažįstami iš mokyklos. Tai buvo šioks toks įspūdžių pasidalijimas, ką visi nuveikė per vasarą ir ką planuoja toliau veikti, nes dauguma pažįstamų buvo dviem metais vyresni, todėl jie jau galvojo, kur norėtų studijuoti arba apskritai, ką norėtų veikti. Pati Ema irgi jau po truputį galvojo apie studijas ir apie tai, kuo nori būti, tačiau jai tai dar nebuvo taip skubu. Aplamai, ji nežinojo ar išvis po mokyklos baigimo iškart norėtų kur nors stoti ir studijuoti, nors spėjo, kad jos tėvui ta žinia nelabai patiktų.
Priėjusi prie kopų ji jau spėjo pasisveikinti su keliais draugais, kurie ėjo link būrelio žmonių, kūrenančio laužą bei besiklausančių muzikos iš atidaryto automobilio. Tiesą sakant, jų turėjo būti dar daugiau, tačiau Ema spėjo, jog visi dar vėluos ir pradės rinktis šiek tiek vėliau. Žvilgtelėjusi į telefoną ji atkreipė dėmesį, jog jos rankos šiek tiek dreba. Taip visada būdavo, kai tekdavo susitikti su Kajumi. Ją erzino tas jausmas. Jie buvo pažįstami jau gerus tris metus ir viskas turėjo nueiti šuniui ant uodegos, kai Emai užėjo šiluminės bangos ir jai pradėjo Kajus patikti daugiau negu draugas. Ji vis sugebėdavo sau priminti, kokia iš tikrųjų kvaila yra, nes ji nenorėjo gadinti jų draugystės, bet Jillian vis pastebėdavo, jog pradeda elgtis kitaip, kai šalia būna jis ir ji vis bandydavo to nedaryti. Bandydavo elgtis taip, kaip anksčiau, tačiau jai sunkiai sekėsi. Ji netgi imdavo pavyduliauti, jei kokia nors mergina iš mokyklos imdavo rodyti dėmesį Kajui, nes pripažinkim, jis tikrai atrodė labai, LABAI simpatiškas.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 17:27

Prieš tris metus Kajus atsikraustė į Sietlą kartu su savo dabartine šeima, kuri jį įvaikino. Pliusas buvo tas, kad jo tėvai buvo puolę angelai dėl noro likti Žemėje, todėl žinojo kaip paslėpti jo Nephilim prigimtį. Minusas buvo tas, kad jiems kas penkerius metus reikėjo kraustytis, nes jau tūkstantį metų įkalintas šešiolikmečio, beveik septyniolikmečio, kūne, vaikinas negalėjo atrodyti kaip paauglys, kai jam turėjo sueiti 23 metai. FDR galėjo pasiduoti angelams ir keliauti su jais į rojų, kur būtų saugus nuo demonų ir šiam nereikėtų slapstytis. Deja, jis per daug mylėjo savo gyvenimą Žemėje, net jei tai reiškė nuolatinį kraustymąsi. Tiesa, šį kartą, po dviejų/trijų likusių metų Sietle, miestą bus pasiekti kur kas sunkiau, nes lyg tyčia vaikino kelyje pasimaišė maištingoji Jillian.
Kadangi Kajus buvo itin charizmatiška asmenybė, jam nebuvo sunku susirasti naujų draugų. Tiesiog jis stengdavosi prie jų labai neprisirišti, kas iki Emos sekėsi kuo puikiausiai. Pakviestas į vakarėlį kopose, Kajus sutiko tik dėl to, kad galėtų saugiai palydėti Jillian namo. Jis buvo medžiojamas ir demonai, kurie jį medžiojo labai greitai galėjo sužinoti, kad ji buvo jam be proto brangi. Jo pareiga buvo ją saugoti. Bent tiek galėjo sau leisti.
Kada vaikinas pasiekė paplūdimį, jį iškart pastebėjo Keitė- viena mokyklos populiariausiųjų blondinių, kuri bandė nukabinti Kajų. I'm not gonna lie, pora kartų vaikinas jos moteriška forma pasinaudojo, kad nuimtų įtampą, bet kad ji priėmė tai kaip ženklą, kad jie pora, tai buvo visiškai kitas reikalas. Kajus mandagiai su ja pasisveikinęs parodė savo mielą šypseną ir ištrūkęs iš Keitės gniaužtų prisijungė prie futbolo komandos draugų. Pagriebęs pora butelių alaus, akimis susirado Emą ir plačiai nusišypsojęs (šią šypseną-nuoširdžią šypseną jis dovanojo tik jai) dideliais žingsniais nupėdino prie jos, - tu, aš, alus, akmuo, dabar, - pareiškė su ta pačia žavinga bei vėjavaikiška šypsena ir pagriebęs merginą už rankos jau tempėsi jų nuošalios vietos link. - Jeigu mano tėvai neras manęs namuose 6 valandą ryto, atsakinga būsi tu, - pareiškė beeidamas ir betempdamas Emą toliau. Nepaisant tėvų ir jo rasės, Kajus turėjo elgtis kaip šešiolikmetis paauglys, kuriam ryte reikėjo į mokyklą. - Ar nusiteikus pirmai dienai mokykloje? - kada jiedu sustojo jis padėjo merginai užsikeberoti ant aukšto ir plataus akmens ir užlipo pats paduodamas jai alaus butelį.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 18:12

Nusprendusi, jog nestoviniuos viena nuošaly ir nelauks miegančiosios princesės (Kajaus), Ema patraukė prie būrelio jaunuolių ir jau po kelių sekundžių su viena bendraklase garsiai krykštavo iš Tyler‘io pokštų. Tyleris buvo vienas iš futbolo komandos narių, vyresnis keliais metais už jas, tačiau vis dar toks pats vėjavaikiškas. Ypatingai jis mėgdavo Emos ir jos draugės kompaniją, todėl jos taip nenuspręsdavo ar jam patinka Jillian, ar jos draugė. Visgi, po to, kai Tyleris ranka permetė per Emos draugės pečius ir pradėjo kažką šiai žnibždėti į ausį, buvo pakankamai aišku, kuri mergina jam iš tikrųjų patinka. Atsisėdusi ant išmesto į krantą rąsto mergina lingavo į muzikos ritmą ir praktiškai gėrė viską, ką jai siūlė draugai, todėl nieko keisto, jog ji jautėsi šiek tiek apsvaigusi, bet ne tiek, kad griūtų po tuo rąstu pamiegoti.
Besikalbėdama su viena klasioke apie šiuos mokslo metus ir tai, kad ponas Jefferson‘as geriau prisiklijuos savo peruką, nei praeitais metais, Emos akys užkliuvo už pažįstamos ševeliūros. Kajus, atvirkščiai negu mergina, buvo gan populiarus mokykloje. Jillian visada laikydavosi atstumo, nes vos tiktai pamatydavo tokias personas kaip Kate, jai iškart nebesinorėdavo būti „populiariai“. Kalbant apie jos ir Kate santykius, tai jos jautėsi abipusią neapykantą viena kitai, nes Ema kelis kartus ją buvo pažeminus prieš kelis vyresnius mokinius ir Kate jai neturėjo kaip atsikirsti, todėl iki dabar tarp jų kyla šiokia tokia trintis.
Kai mergina pastebėjo, jog Kate pernelyg lipšni su Kajumi, Jillian staigiai nusuko žvilgsnį, nes, kaip Dievą myliu, ji būtų juos abu nužudžiusi žvilgsniu...jei tokias galias turėtų žinoma. Greitai ji pakilo nuo rąsto ir nuėjo kiek atokiau, stebėdama banguojančią jūrą ir bandydama sutramdyti savo pavydą, kurio ji aplamai neturėtų jausti. Emą iš jos pačios minčių sugrąžino tik Kajaus balsas, todėl atsisukusi ji blausiai šyptelėjo ir vos spėjo susivokti, kur ją velka ta miegančioji princesė.
- Aš turiu atsirasti namuose panašiu laiku, todėl gali nepergyventi. Labiau turėtum nerimauti ar Kate nesugalvos tavęs užlaikyti ilgiau, - tiktai leptelėjusi paskutinį sakinį ir suvokusi, kad tai galėjo skambėti keistai, Ema pagriebė savo butelį alaus ir atsidariusi gurkštelėjo, patogiai atsisėsdama ant akmens. Ji jau buvo girdėjusi gandų, kad Kajus su Kate kažkada leido kartu laiką, nes kaip gi Kate nepasigirs visai mokyklai. Ema tada sugebėjo kažkaip nuslėpti savo pavydą, bet ir tai vos nesusimovė, kai papriekaištavo draugui, kodėl jis prasideda su tokia „tuštute“.
- Pažiūrėk į mano veidą ir pasakyk ar aš atrodau nusiteikus, - atsisukus su resting bitch face į Kajų ji pamosikavo ranka aplink savo veidą, o vėliau vėl atsisuko į atsivėrusią jūrą prieš juos ir gurkštelėjo alaus. Ne, ji tikrai nebuvo nusiteikus.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 18:38

Kajus buvo populiarus greičiausiai todėl, kad žaidė futbolo komandoje ir buvo tikrai labai simpatiškas vaikinas. Jis nesistengė kažko įrodyti, jis turėjo tūkstantį metų išgyventi kiekvieną įmanomą stereotipą-nuo moksliuko iki tikrų tikriausio šūdžiaus atleto. Bet paskutinįjį šimtąjį metų, vaikinas buvo savimi: gerai mokėsi, žaidė futbolą, grojo gitara, nemiegojo su kiekviena iš eilės ir buvo ištikimas draugas. Žinoma, kaip ir kiekvienas, turėjo maištingąją pusę, kuriai pasireiškus daugelis galėjo matyti jį kaip "bad boy". Bet vėlgi, tai tebuvo jo eksterjeras, bandymas per daug neprisirišti prie Sietlo ir jame esančių draugų. Todėl tokie žmonės kaip Kate ir kai kurie futbolo žaidėjai nesuprasdavo, kaip Kajus galėjo būti draugais su pora "moksliukų" ir ne tokiomis populiariomis merginomis kaip Jillian ir jos geriausia draugė. Bower atsakas buvo labai paprastas- jis į diskusijas ta tema paprasčiausiai nesiveldavo.
Pasodinęs savo dailųjį užpakalį greta Jillian taip, kad jų pečiai lietėsi, kilstelėjo antakį, - ar mano brangiausioji krevetė pavydi Keitei? - paerzindamas Jil su jos nemėgstama pravarde paklausė. Jis juokavo net nenutuokdamas, kad ji jautė jam kažką daugiau nei draugiškus jausmus. Visi vaikinai tuo klausimu buvo aklos vištos. - Neverta. Į šitą susirinkimą aš atėjau tik dėl savo mėnulio, - pečiu bumtelėjęs į merginos petį nusišypsojo šilta šypsena ir atsuko alaus butelio kamštuką. Ištaisė savo klaidą pavadindamas merginą pravarde, kurią sugalvojo jai dar prieš trejus metus, kada ji dramos būrelyje buvo aprengta kaip mielas mėnuliukas ir turėjo su juo sušokti valsą, kadangi jis buvo aprengtas kaip žvaigždė. - Prisiminiau, - išsišiepė plačiai kaip saulutė ir įkišęs ranką į savo futbolo švarką, ištraukė sidabrinę grandinėlę ant kurios buvo pakabintas sidabrinis mėnulis, - čia, kad rytoj šitą marmūzę pakeistų šypsena, kurią žinau, kad kažkur slepi, - besakydamas pirštu bakstelėjo per Jillian nosį ir pamosikavęs jai, kad ši atsuktų nugarą, užkabino grandinėlę ant kaklo. - Vakar su tėčiu baigėm taisyt mustangą, galiu pavežt iki mokyklos, - su vėjavaikišku tonu pranešė. Dieve, jis buvo toks laimingas, kad pagaliau galės įsėsti į visą vasarą remontuotą mylimą mašiną. Boys and their toys.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 19:04

Jillian pačiai buvo mistika, kaip futbolo komandos žaidėjas, „tas populiarusis vaikinas“ prisidėjo prie jos menko draugų būrelio. Iš tikrųjų viskas prasidėjo gan paprastai – tais metais visos merginos dalindavosi stadioną su vaikinais, todėl vienoje aikštės pusėje sportuodavo merginos, o kitoje vaikinai. Kaip ir visada, jie mėgdavo laidyti įvairiausias replikas ir vienas kelis kartus tyčia, o gal ir ne, metė kamuolį į Emos draugės pusę. Kadangi jos draugė nelabai kreipė į tai dėmesio, bet pati Jillian buvo gan ugningo charakterio, tai net jos draugė nesulaikė merginos. Pasiėmusi kamuolį ji sviedė jį iš visų jėgų ir tas taip vožtelėjo vienam vaikinui galvon, kad tas liko patiestas ant stadiono žolytės, o Ema dar priėjo ir jį taip suvartė, jog jis visai liko gulėti be žado, o kiti vaikinai net bijojo prie jos prisiliesti, nes faktas, kad bet kurį būtų iškirtus, nesvarbu ar būtų ranką susilaužius, ar ne. Po tos treniruotės ji, nežiūrėdama kur eina, atsitrenkė į Kajų, o tas skėlė juokelį ir jis jai patiko. Tada jis dar patraukė ją per dantį, kad ji elgiasi kaip koks Hulkas per „Avengers“, bet Ema tokius juokus suprato, todėl persimetė su juo keliomis frazėmis ir išsiskirstė. Tokie pasikalbėjimai po treniruočių dažnėdavo, kol galiausia Kajus, kai turėdavo laisvo laiko, dažniausia vaikščiodavo su Ema ir jos drauge. Jie buvo neišskiriama trijulė, net kartu pirmą kartą nusigėrė.
- Ta kad nėra ko pavydėt, begemotuk. – kilstelėjusi antakį ji dar pašiepiamai nužvelgė Kajų, apsimesdama, kad ji tikrai dabar nenorėtų iškirst Kate, kaip tada iškirto futbolo komandos dalyvį. Ji net įsivaizdavo su kokiu pasimėgavimu paleidžia kamuolį tiesiai jai į galvą...okay, stop it. Nereikia per daug įsisvajot. Visgi, Kajus visada sugebėdavo suminkštinti jos širdį, todėl po sekančių žodžių jai atrodė, kad iš Emos darosi viena didelė balutė. Nu kodėl jis turi būt toks mielas? Užtai Jillian norisi jį iškirsti. Kodėl jai visus norisi iškirsti, gal mėnesinės prasidėjo ar kas čia darosi?
Gurkšnodama alų mergina vos pasisuko į vaikiną, kai šis iš kišenės ištraukė sidrabrinę grandinėlę. Vos susiturėjo neišspjovus burnos turinio į išorę. Grandinėlė? Jai? Jillian širdis tą pačią minutę nusirideno į kulnus. Jai reikėjo tų aparatų, kurie nutrenkia 220 ir tu vėl tampi gyvas. Kiek atsiminė, jis anksčiau jai niekad nedovanodavo tokių dalykų. Gerai, kad po truputį temo ir nelabai matėsi, nes Emos skruostai degė tiesiogine to žodžio prasme. Nežinia ar nuo alaus ir išgerto kiekio alkoholio, ar nuo tokios netikėtos dovanos. Kai Kajus užkabino jai grandinėlę jis pirštais atsargiai ją pasičiupinėjo, vis dar būdama išsiviepus lyg protiškai atsilikęs asmuo.
- Šiandien mano gimtadienis ar ką? Ko tu toks geras? – vos suraukus antakius ji žvilgtelėjo į vaikiną. Jis kažką prisidirbo. Nu konkrečiai, kažką tikrai prisidirbo tik dabar Ema neatsimena ką.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 19:29

Tą dieną, kada Jillian iškirto Marką ir dar suvartė jį kaip kiaulienos kumpį, Kajus atsimins visą gyvenimą, kadangi tai buvo momentas, kada jis išvydo Emą kitokiomis spalvomis. Žinote, kai per filmus rodo tuos momentus, kai kažkoks brangus žmogus pasirodo ryškiau nei aplinkiniai? Kajus buvo įsitikinęs, kad jį ištiko neatpažintas mini priepuolis, nes tokie dalykai neegzistavo realybėje. Then again, nephilim, angelai, demonai irgi nebuvo tik filmų herojai. O dėl to susidūrimo, Kajus niekada to nepripažins, bet specialiai pasimaišė panelės Crevier kelyje, nes norėjo su ja susidraugauti. Jautė kažkokį ryšį, kurio negalėjo paaiškinti ir jam bet kokiais būdais reikėjo su ja oficialiai susipažinti. Planas išdegė taip, kaip jis ir galvojo. Iki šiol vaikinas tuo momentu didžiuojasi lyg tai jis būtų jo asmeninis pasiekimas. Tai buvo keista, nes su merginomis jam bendrauti nebuvo sunku. Dažniausiai jos pačios prisistatydavo mirksėdamos savo dirbtinėmis blakstienomis. Galbūt todėl Jillian ir užėmė jo širdyje ypatingą vietą, nes buvo natūrali, kartais labai awkward, bet ji buvo savimi, ką jis be proto gerbė.
- Jeez, Loueez, mėnuli, - pavartė akis kreipdamasis į Emą, - ar tu kada nors gali pasakyti ačiū ir nežinoti priežasties kodėl? - paklausė prisimerkdamas, tada papurtė galvą šyptelėdamas viena lūpų puse, - aišku, kad negali. Padovanojau, nes norėjau. Esi man brangi, okay? - atsidusęs vaikinas vos nepaslydo ir neprisipažino kai ko kito, bet susilaikė ir paskandino savo beveik klaidą dideliu alaus gurkšniu.
Tiesa buvo ta, kad Kajus negalėjo sau leisti atskleisti tikrų savo jausmų Emai, nes būtų įtraukęs ją į labai pavojingą reikalą su demonais ir angelais. Taip, pastarieji irgi buvo pavojingi žmogui, kada to norėjo. Vaikinas negalėjo rizikuoti jos saugumu ir tuo labiau atskleisti ką pats sugeba. O sugebėjo jis tikrai daug, kas paprastai žmogaus akiai būtų protu nesuvokiama ir išties baisu. Jis sprigtelėjęs pirštais galėjo ištaškyti demoną į pelenus, todėl visiškai netroško to parodyti Jillian,
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 20:09

Kaip būtų keista ir baisu, jei mergina sužinotų apie visas būtybes, gyvenančias aplinkui ją. Emą turbūt ne tik ištiktų šokas, bet ji ir pyktų, smarkiai. Jei ji sužinotų, kad jai artimi žmonės nėra tie, kuo dedasi? Tiesa, tai nėra tokia siaubinga išdavystė ar kažkas tokio, tačiau ji nenorėtų, kad nuo jos būtų slepiama tokia paslaptis. Ji jaustųsi per daug naivi, išduota ir apmulkinta. Klausimas ar sugebėtų šnekėti su Kajumi taip, kaip dabar su juo pasikalba. Juk ji nuo jo neslepia nieko...nu gerai, beveik nieko.
- Man visada gerai žinoti priežastį, ypatingai tuo momentu, kai gaunu dovanų be jokios progos, - pamosikavus pirštu, lyg dabar skaitytų vaikinui pamokslą, kumštelėjo jam į petį bei padarius kung fu judesį (iš šono atrodė, kad ji bando nusiversti nuo akmens), įžnybė Kajui į šoną ir pikdžiugiškai nusijuokė. Bet greitai jos tokai žaisminga nuotaika dingo ir ji vos prikando lūpą, išgirdusi kitus vaikino žodžius.
- Eeei, tu man irgi brangus. Toks pat brangus kaip kebabas su česnakiniu padažu. – prisislinkus arčiau mergina apkabino jo ranką abiejomis rankomis (nu žinot kaip filmuose, kai merginos įsikabina abiejomis rankomis taip į vaikino ranką) ir padėjo galvą jam ant peties, laikydama butelį alaus sau tarp kojų.
- Ką ketini daryti po mokyklos? Visi aplinkui kalba, ką norėtų veikti arba kur norėtų mokytis. O aš galvoju ar po to mes vis dar palaikysim ryšius. Mūsų trijulė. Juk dažnai būna, kad studijos ir kitas gyvenimas įsuka taip, kad nebeturi laiko kitiems, seniems draugams. – atsidususi ji žvilgtelėjo į ant jos kojos gulintį Kajaus delną. Jei ji nebūtų apgirtusi, tai turbūt nebūtų tokia meili ir norinti apsikabinimų, kaip kad dabar. Tokia būsena pačiai Emai buvo pavojinga, kadangi ji galėjo tikrai prišnekėti kokių nors nesąmonių.
Bet žinoma, kažkas visada turi sugadinti tokią akimirką. O tas kažkas buvo Kate. Atsiradusi priešais jaunuolius ji nudegino Emą žvilgsniu, tačiau tuo pačiu sugebėjo žavingai nusišypsoti Kajui.
- Na, Kajau, aš ir berniukai tavęs laukiame. Taip ir pasisveikinai, o su mumis ir nepabuvai. – užlipusi šiek tiek aukščiau (nes prie akmens vis tiek buvo prinešta pakankamai daug smėlio) Kate timptelėjo vaikiną už rankos, taip išlaisvindama jį iš Jillian rankų, nors tiesa, ji taip smarkiai jo net nelaikė. Mergina tik suspaudė lūpas į vieną liniją spoksodama į Kate, tačiau ji taip pat puikiai prisiminė visus tuos gandus apie juodu, tad sunkiai atsiduso ir nutaisė tą skatinančią veido mimiką, kuri sakė „nagi, eik“.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 20:53

Kajus niekada sau neatleistų, jeigu Ema sužinotų apie jo rasę ne iš jo paties. Juk mergina tikrai būtų įskaudinta, kad jos geriausias draugas ir simpatija ja pakankamai nepasitikėjo, kad pasakytų teisybę. Kajus buvo laužomas iš vidaus, nes iš vienos pusės be proto norėjo Jil viską paaiškinti, bet iš kitos pusės privalėjo slėpti tiesą, nes galėjo sukelti jai pavojų. Ema tebuvo šešiolikos metų paauglė ir ji buvo žmogus. Kajus pats netyčia galėjo ją sužaloti su savo tamsiąją demoniška puse, bet jis savo galias stengėsi kontroliuoti ir kuo mažiau naudoti, nes pajutę demonišką energiją, prie jo namų tuoj pat prisistatys tamsos riteriai.
- Ei! - sušukęs ir staigiai trumpam atsitraukęs Kajus nusijuokė, - juk žinai, kad negaliu pakęsti žnaibymo taip pat, kaip tu kutulių. Ar tikrai nori pažadinti kutulių monstrą? - paklausė visiškai rimtu tonu, bet prireikė tikrai nemažai pastangų, kad vaikinas nesusijuoktų. Pajudino pirštus mikliai, imituodamas kutenimą ir neva gąsdindamas savo mėnulį.
- Netgi tiek brangus? Wow. Aš pagerbtas, - patraukdamas Jil per dantį vaikinas nusijuokė ir uždėjo delną ant jos šlaunies. Realiai net neatkreipė dėmesio kai taip padarė, viskas gavosi pernelyg natūraliai, kas buvo labai pavojinga. Kajus žinojo kaip labai Ema mylėjo kebabus, nes pats juos turėdavo daryti, jeigu visa trijulė nakvodavo pas jį namuose.
Vaikinas gūžtelėjo pečiais ir atsiduso, - nežinau, turbūt norėčiau stoti į teisės sritį ir tapti advokatu, bet viskas gali pasikeisti per likusius du metus, o tu? - pasisukęs į Jillian atsigėrė alaus, palikdamas pusę turėto kiekio butelyje, - nesijaudink, mėnuli, net ir atstumas mūsų neišskirs, - patikino, nes tikriausiai greičiau leistų būti sumedžiojamas demonų, nei nutraukęs bendravimą su mergina, kuriai jautė nepaaiškinamą trauką. Išlaisvinęs iš jos glėbio savo ranką, jis apsikabino Jil per pečius, - būsim tokie patys nutrūktgalviai tik be tėvų priežiūros, - nusprendė galvodamas apie ateitį ir vėl šiltai nusišypsojo.
Kada jų momentas buvo nutrauktas, Kajus šiek tiek susierzino, nes šiandien neturėjo nuotaikos apsimesti, kad Kate jį bent kiek domina. Bet, deja, negalėjo pasirodyti mulkiu prieš visą klasę, netgi laidą, ir sukelti klausimų dėl jo ir Jil santykių rimtumo. Tad Kajus rado kompromisą. Atsistojęs ant kojų jis išsišiepė, - Be savo mėnulio aš niekur, - mirktelėjo akimi Jil, ištiesdamas jai ranką ir taip palikdamas Kate be žado. Ji turėjo suprasti, kad tarp jų nieko nebus. Likusieji vaikinai nusijuokė iš blondinės ir ėmė kalbėti apie savaitgalines rungtynes. Kajus nepaleisdamas Jillian rankos laisvai įsitraukė į berniukų pokalbį. Kajus čia atėjo dėl Emos, dėl to nesiruošė palikti jos vienos su bukais girtais bendraklasiais.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 21:22

Ne faktas, o tikrų tikriausia tiesa, kad Ema bijojo kutenimo kaip velnias kryžiaus. Per vieną tokį pasikutenimą Kajus vos negavo iš kojos į galvą. Jei jau kas merginą ima kutenti, tai turi susitaikyti su pasekmėmis, kad bus netyčia suspardyti, nes ji visais įmanomais būdais bando išvengti kutenimo.
- Kutulių monstras neegzistuoja, o jei ir egzistuoja, tai jis dabar užsiėmęs. Kutena kitus žmones. – trumpai linktelėjusi rimčiausia pasaulyje veido išraiška tarė, lyg dabar kalbėtų ne apie kutenimą, o apie globalinį atšilimą ar prezidento rinkimus.
- Nu gal truputį labiau nei kebabas. Bet tai nepaneigia to, kaip labai aš myliu kebabus. – papūtusi lūpas Jillian tyliai sukikeno, vienos rankos pirštu vedžiodama kreivas linijas ant Kajaus rankos, piešdama kažkokį neaiškų ornamentą. Viskas atrodė pernelyg natūraliai. Ema žinojo, kad kitą rytą save iškeiks įvairiausiais žodžiais, nes ji per tokias nesąmones visada po to prisigalvoja daugybę scenarijų, kaip ji ir galėtų vaikinui pasakyti, jog jis patinka jai daugiau nei draugas ir kaip jis pasako tą patį ir kaip prasideda biškį kitokia jų draugystė, rimtesnė. NOT, niekad gyvenime taip gerai nebūna. Ema matė per daug realių situacijų, kai tau patinkančiam vaikinui pasakai, kad jis tau patinka. Jis tave nukišą į vadinamą „friendzone“ arba vengia tavęs visais įmanomais būdais, kol tu išverki akis.
- Aš dar pati nežinau, ko noriu. Atrodo, jog norėčiau užsiimti filologija, tačiau mane traukia ir medicina. Kol kas dar nesu apsisprendusi...o gal išvis norėčiau pakeliauti tuos metus. Pasidaryti trumpas atostogas ir per metus aplankyti kelias šalis. – atsidususi ji nežymiai pasitrynė akis. Ne, miegoti ji nenorėjo, tiesiog manė, jog taip išvaikys apsvaigimą. Nepaėjo.
Kai Kajus taip atstūmė Kate ir pasikvietė su savimi Jillian, ji ir pati neteko žado. Ji sugavo vienos geros draugės žvilgsnį, tarsi klausiantį „kas čia vyksta?“, o ji tiesiog pagūžčiojo pečiais, kol žingsniavo paskui Kajų link jo draugų. Buvo šiek tiek keista ir nejauku būti apsuptai daugybė futbolo komandos žaidėjų, nes Ema niekad su jais nerasdavo bendros kalbos, jie visada jai atrodė kinda douchebags. Bet pokalbiai įsivažiuojant ir pati mergina įsitraukė į kai kurias diskusijas, nes vis tiek dažnai žiūrėjo rungtynes vien todėl, kad visada ateidavo palaikyti Kajaus.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 23:00

Nusijuokęs FDR suvėlė merginai pakaušį ir nežymiai papurtė galvą, - kutulių monstras visada suranda laiko negeroms, beisžnaibančioms mergaitėms, - perspėjęs Emą mirktelėjo akyte šelmiškai. - Ypatingai, jei kutulių monstrą pakviečiu aš. Jis negailestingas, turėtum labiau kontroliuoti norą kam nors įgnybti, - palinksėjo kalbėdamas tuo pačiu rimtu tonu. Kutulių monstras buvo rimtas reikalas, ne juokai, jis visuomet priversdavo Jil juoktis taip nuoširdžiai, kaip Kajui ir patiko. Apskritai jam patiko, kada Jillian buvo laiminga ir šypsojosi it saulutė.
- Aš toks laimingas, kad mane myli labiau nei kebabą. Tikrai, - palinksėjo nusikvatodamas balsu, - toks laimingas, kad nusipelniau medalio, - išsišiepė pakilnodamas antakius ir papūsdamas krūtinę lygtai Jillian kišenėje nešiojosi šokoladinį medalį.
Kaip ir Crevier, Kajus rytoj galvos, kokio velnio išvis pasirodė tame vakarėlyje, jeigu jis tik dar labiau privertė prisirišti prie merginos, ko jis baisiai vengė. Bet ta kvaila trauka, kurią jis jautė kiekvieną kartą merginą išvydęs savo akių diametre, neleido jam elgtis kitaip ir tiesiog nusitempti Kate į krūmus.
- Visai neblogas variantas, - linktelėjo Kajus, nors pats jau buvo matęs nemažai šalių, kadangi jo mama visuomet keliavo ir jis daugiausiai buvo vienas, todėl niekas jo tą šimtą metų nelaikė pririšto prie vieno miesto. - Norėčiau nuskrist į Australiją, - nusprendė, - būtų smagu, jeigu mūsų trijulė padarytų roadrip'ą aplink pasaulį, - užsivedęs ties ta idėja vien dėl to, nes tai reiškė, kad gaus ilgiau pabūti su Jil įnirtingai palinksėjo, - man patinka, - pridūręs vėl pavėlė merginos pakaušį.
Begurkšnodamas savo alų, Kajus be vargo komunikavo su savo komandos draugais, kurie daugumoje tik atrodė pasipūtę mulkiai, permetęs ranką per Jillian pečius. Vėlgi, tai jam išėjo taip natūraliai kaip ryte valytis dantis. Vienas iš futbolininkų netgi davė komplimentą Emai, kad ši šaunesnė ir protingesnė nei Kate ir jos būrelis fyfų. Kajus besididžiuodamas Crevier pakštelėjo jai į smilkinį, pats neužregistruodamas ką padarė, ir nuėjo paimti jiems naujų alaus butelių. Kai tuo tarpu prie Jil priėjo tas pats žaidėjas, David, kuris jai skyrė komplimentą, pradėjo su ja flirtuoti. Lindstrom pamatęs jį ir Jillian apsikabinusius taip pasiuto, kad abu alaus butelius sviedė į laužą ir priėjęs prie Kate, nusitempė ją ant smėlio aistringam šokiui.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-24, 23:31

Kuo daugiau mergina girdėjo apie kutulių monstrą, tuo smarkiau ji purtė galvą ir vis labiau krizeno, kol galiausia balsu nusijuokė, atsiremdama į Kajaus petį.
- Aš išgyvensiu ir be kutulių monstro, - plačiau nusišypsojusi ji nupūtė nuo veido užkritusią plaukų sruogą ir abiejomis rankomis suvėlė vaikino ševeliūrą. Bus jam lįsti prie Emos šukuosenos.
- Ir už ką gi tu nusipelnei to medalio, m? – kilstelėjusi vieną antakį mergina šyptelėjo, lyg ir nesuprasdama, kodėl jam reikėtų to medalio. Nors iš tikrųjų, Jillian būtų galėjusi jam įteikti kad ir penkis medalius. Jai tikrai negaila.
Geriant jau nežinia kelintą alaus butelį automatiškai Jillian vis labiau atsipalaidavo, bet jos galvoje sukosi vis didesnis uraganas su raudonais ženklais, ko daryti negalima ir ko ji net nesugalvotų padaryti. Vieną dalyką ji jau padarė, todėl stengėsi kaip įmanoma save valdyti, jog nieko neatsitiktų ir ji, būdama neblaivi, nesumautų jos ir Kajaus draugystės. Nes ji būtų iškrėtusi dar ne tiek dalykų, kurie verstų abejoti ar ji ir vaikinas tikrai tik geriausi draugai. Jau ir taip dauguma susirinkusių jos draugų ar pažįstamų, tie patys Kajaus draugai atkreipė dėmesį, jog jie nesielgia kaip įprastai turėtų elgtis draugai.
- Rimtai? Aš taip pat galvojau apie Australiją, - Jillian akys neįprastai sužibo, vos tik vaikinui užsiminus apie tą šalį. Žinoma, ten gyvena labai daug NOPE gyvių, bet merginai patiko ten esantys paplūdimiai ir gamta. Ji visada norėjo išmokti kaip elgtis su banglente, o Sietle oras ne visada tam būdavo tinkamas.
Vis regzdamas pokalbį su Kajaus draugais ji tikrai spėjo apie juos pakeisti nuomonę. Vis dėlto, jie nebuvo pasipūtę mulkiai, kaip iš pradžių apie juos galvojo Ema. Kai kurie tikrai buvo labai linksmi ir jų humoro jausmas buvo panašus į merginos. Tas apsikabinimas dar nelabai ką reiškė, kadangi Kajus visada ganėtinai dažnai ją taip apsikabindavo per pečius, bet kai pajautė jo lūpas prie savo smilkinio, tą minutę Jillian smegenys tikrai išėjo ilgalaikių atostogų. Ji taip ir liko stovėti apšalusi, nors iš išorės to nelabai buvo galima pastebėti, ji gan gerai valdė savo emocijas prie svetimų žmonių. Jos rankos vėl ėmė virpėti, kaip tada, kai laukė Kajaus ateinant. Kaip tik tą akimirką David atkreipė dėmesį į jos virpančias rankas ir paklausė ar jai šalta. Ši, žinoma, apsimetė, kad tai niekis ir jai viskas gerai. Vienas iš vaikinų galvojo, kad tai bus lengvas papokštavimas, todėl, kai David ėjo į tą pačią pusę pasiimti alaus, vienas iš jų pakišo jam koją ir šis automatiškai krito ant Emos, taip atrodant, jog jie iš tikrųjų smarkiai apsikabino. Atsiprašęs David šyptelėjo ir paklausęs ar neužgavo greitai nuėjo į tą pusę, kur buvo nuėjęs ir pats Kajus.
- Kaip matau mūsų Kajus laiko veltui neleidžia. Sorry, I thought you were a thing. – mostelėjęs galvą į tą pusę link laužo tarstelėjo Markas (tas pats, kurį Ema kažkada subaladojo) ir žvilgtelėjo į Jillian.
Aišku, ji pasekė jo žvilgsniu ir išvydo gan nemalonų vaizdą. Kajus, tvirtai prispaudęs prie savęs Kate, ganėtinai aistringai su ja šoko ir dar prie viso to, viską vainikavo bučinys. To Jillian buvo per daug, tiesiog per daug. Galbūt būtų sureagavus ramiau, jei būtų buvusi blaivi, tačiau drebančiu balsu tarstelėjusi „man derėtų eiti“ ji tik linktelėjo Kajaus draugams ir apsisukusi ant kulno patraukė vidury nakties (buvo galbūt kokia trečia – ketvirta ryto) patraukė per mažą miškelį, kuris supo kopas. Kai muzika liko toliau už jos nugaros Ema sustojo. Žinot tą jausmą, kai prieš verkimą gaunasi kažkoks neaiškus pasikūkčiojimas balsu? Tai va tas dabar ir nutiko. Giliai kvėpuodama mergina vos ne balsu ėmė kūkčioti, kol galiausia pravirko. Atsitūpusi vidury takelio ji gal praverkė geras dešimt minučių. Galiausia susivokus ji svyruodama pakilo, nusivalė šlapius skruostus ir patraukė takeliu toliau, tikėdamasi, kad jos niekas neseks.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 00:05

Kada Jillian pradėjo krizenti, Kajus vis dar kalbėjo apie kutulių monstrą, bet jo balsas taip pat ėmė virpėti nuo prasidedančio juokimosi. Kartais jie kalbėdavo apie tokius nesąmonių muziejus, kad galėjai pagalvoti, jog jie buvo gerokai apsirūkę žolės. Tik šiandien čia nebuvo tas atvejis, - tada daugiau nesignaibyk, mėnuli, - sukrizenęs savo sulenktais keliais stumtelėjo Jil kelį ir laimingai atsiduso. Rodėsi, kad vaikinui nieko daugiau nereikėjo, kai jiedu buvo kartu. Net it trumpalaikė tyla buvo labai komfortiška.
- Nes sugebėjau iškovoti tavo meilę, kuri pralenkė kebabo meilę, - paaiškino taip pat ekstravagantiškai kaip ir jų chemijos mokytojas aiškindavo formules. Dar ir atitinkamą veido mimiką nutaisė. Nieko Kajus negalėjo padaryti, kad jo humoro jausmas kartais buvo kiek "medinis". Svarbu Ema jį suprato ir juokėsi iš jo medinių prikolų.
- Protingi protai mąsto vienodai, - palinksėjo tuo pačiu profesoriaus Brauno tonu ir pakilnojęs antakius sudaužė alaus buteliu su merginos. Už tokį sutapimą reikėjo išgerti. Nors Kajus ir sakė, kad būtų smagu, kad jų trijulė padarytų kelionę aplink pasaulį, iš tiesų jis norėjo pagrobti tik Jil ir paslėpti ją nuo pavojingo Sietle tūnančio paranormalių būtybių mišinio. Netgi tas pakabutis, kurį šiandien jis padovanojo merginai, buvo užkerėtas ją saugoti nuo antgamtinių būtybių bent trumpam, kol Kajus nusigaus į reikiamą vietą, kadangi mėnulis veikė panašiu principu kaip GPS.
Visą kelią iki alaus, vaikinas keikė savo impulsą liesti Jillian. Kuo toliau, tuo labiau jis negalėjo atsispirti norui ją pabučiuoti, kas buvo visiškai nepriimtina ir beprotiška. Šiuo metu vaikinui taip reikėjo kokio nors artimo žmogaus, kuris padėtų jam iškopti iš šitos netvarkos jausmų pasaulyje, kad jis pasiilgo savo mamos, nors realiai ant jos pyko, nes ji iškeitė sūnų į Amazonės džiungles ir jose gyvenančius individus. Atsidusęs Kajus nusprendė, kad alkoholis bus geriausias vaistas ir artimo žmogaus pakeitimas bent jau šį vakarą. Tik, žinoma, alkoholis buvo ir tas nuodas, kadangi sustiprino emocijas, o pavydas nebuvo labai teigiama emocija. Šokdamas su Kate, kuri visiškai neprieštaravo Kajaus staigiai atsiradusiu noriu su ja būti, vaikinas ėmė į situaciją žvelgti kiek kitu kampu. Kokio velnio jis grįžo prie šitos blondinės, jeigu ji buvo tokia pat tuščia kaip ir tas alaus butelis, kurį jis išgėrė. Nors Lindstrom ir buvo vos ne šimtas metų, jis kartais elgdavosi kaip užkietėjęs paauglys. Kada Kate įsisiurbė jam į lūpas, jo rankos tuoj pat suėmė ją už pečių ir patraukė merginą nuo savęs, o lūpos ištarė "we're over". Apsidairęs Kajus nerado Jillian, todėl iškart pagalvojo, kad ji išsivilko į krūmus su David. Bet pastarąjį pamatęs flirtuojant su japoniškų bruožų merginą suprato, kad pirmai matytą situaciją jis įvertino skubotai. - Šūdas, - nusikeikęs jis paskubomis nuėjo prie draugų, paklausdamas kur dingo Jil. Kada jie pareiškė, jog ji prieš dešimt minučių išėjo miško link, Kajus suspaudė lūpas ir sugriežė dantimis. Tai mergelei reikės ne kutulių monstro, o Kajaus pamokslo kas nutinka nekaltoms mergaitėms, vaikštančioms naktį mišku. Skubėdamas, kad ją pasivytų, Kajus sumurmėjo sekimo burtažodį, ir kada mėnulio pakabukas parodė kelią kur, jis bėgte pasileido paskui merginą. Pamatęs ją skubančią takeliu, nesunkiai prisivijo bėgimo žingsneliu ir suėmęs už peties atsuko į save, - Po velnių, mėnuli, ką tu sau galvoji naktį vaikščiodama viena?! - nepatenkintas kiek pakėlė toną, - Kiek kartų sakiau, kad visada sakytum man ir aš tave palydėsiu. Tu net nenutuoki kas slepiasi už šitų miškų tankumo, - atsidusęs jis laisva ranka perbraukę sau per veidą.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 00:39

Eidama tamsiu takeliu gatvės link, Ema mintyse išvadino didžiausia kvaiša. Kaip ji galėjo išvis pagalvoti, jog tarp jos Kajaus kažkas galėtų būti. Jis visiškas vėjavaikis (yeah right, kalba panelė suaugusioji) ir jam patinka tik tokios merginos, kaip kad Kate, kuri glamžosi su juo, o jei šis nesuteikia jai reikalingo dėmesio, pereina prie kito futbolo žaidėjo ir su juo maloniai leidžia vakarą. Kaip ji išvis galėjo tikėtis, kad tie veiksmai ir klaidingi signalai, kuriuos, atrodo, jai siuntė vaikinas yra tiesa. Turbūt ji tikrai buvo pernelyg daug išgėrusi, jog galvotų, kad tarp judviejų kas nors galėtų būti. Kas svarbiausia ji vis dar jautė, kaip skruostais rieta ašaros ir tai Jillian dar labiau siutino. Jai nebuvo dėl ko verkti, nes nei vaikinas jai kažką buvo prižadėjęs, nei ką. Ji pati prisigalvojo įvairiausių scenarijų ir tikėjosi, kad galbūt įvyks stebuklas, nors pati taip tiesiai šviesiai Kajui ir nepasakė, ką iš tikrųjų jam jaučia.
Apsikabinusi save rankomis ji ir toliau greitu žingsniu ėjo takeliu, kai išgirdo žingsniu. Šiek tiek krūptelėjo, nes žmogus ėjo tiesiai į ją. Tai Emai priminė visus įmanomus siaubo filmų scenarijus, kuriuos ji dažniausia žiūrėdavo kartu su Kajumi, nes jam kažkodėl buvo labai linksma, kai mergina cypdavo iš baimės arba užsidengdavo veidą rankomis.
Kai išgirdo vaikino balsą, jos dešinė ranka nusviro, o viduje sukunkuliavo toks įniršis, jog vos tik Kajus ją atsuko ji užsimojus dešine ranka trenkė jam antausį. Ir labai gerai, nes net pačiai Emai paskaudo ranką, kelias sekundes galvojo, kad gal rimtai ją susilaužė. Ei, ji buvo girta ir nekontroliavo savo veiksmų, tuo labiau emocijų. Spoksodama į vaikiną užverktomis akimis (buvo galima matyti, jog ji visą kelią eidama verkė) ji būtų pradėjusi rėkti iš pasiutimo, bet susivaldė.
- Atstok nuo manęs. Kaip mačiau tu puikiai leidai laiką, todėl gali grįžti pas Kate, ji turbūt tavęs jau laukia išskėstomis rankomis, o galbūt netgi kojomis, - ir pasirodė jos pavydas visu gražumu. Emos galvoje suzvimbė visi pavojaus varpai, iškilo ne raudonos, o juodos vėliavos, sakančios trauktis ir kuo greičiau atsiimt savo žodžius, tačiau Jillian net neketino trauktis.
- O tu jau nutuoki? Dievaži, koks tu protingas, nė nenumaniau. Neatrodei toks protingas prie laužo. – jos balsas virptelėjo, o tai dar labiau ją įsiutino, todėl Ema trinktelėjo savo mažu kumštuku į Kajaus krūtinę. Toks jausmas, lyg daužytum akmenį. Ji taip patrankė jo krūtinę gerus kelis kartus, kol galiausia pasidavė ir tiesiog atrėmė galvą į Kajų. Ir pravirko. Vėl.
- Nemyliu aš tavęs labiau nei kebabo. Tu esi paskutinis šūdžius ir aš nenoriu su tavim niekur keliaut. Ir aplamai, nebevadink manęs mėnuliu. – pasikūkčiodama ji bėrė žodžius, tokius beprasmius, tik bandydama nuslėpti kaip iš tikrųjų jaučiasi, nors net ir durnam aišku, ką visa tai turėjo reikšti.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 01:26

Kajus per šimtmetį turėjo tiek daug merginų, kurios buvo lygiai tokio paties būdo kaip ir Kate, kad vien tik mintis draugauti su dar viena kopija, tik šviesų plaukų, vimdė. Taip, jis buvo vaikinas, taip, jam reikėjo intymių santykių, bet tai nereiškė, kad dar vienus metus, kada prieš jo akis stovėjo jo geriausia draugė ir mergina, kuriai jis iš tiesų jautė tokius stiprius jausmus, kurių neapibūdintų nei vienas žodis, jis turėjo elgtis kaip paskutinis asilas. Tai yra kaip pasielgė prieš geras dvidešimt minučių, kai pirmiausiai padarė, o po to pagalvojo. Dar gerai, kad susilaikė nesmogęs David į snukį, nes tikrai dešinę ranką niežtėjo. Ir apskritai, kas lietė situaciją su Jillian, Kajus visuomet buvo labai neprognozuojamas, nes norėjo bet kokiu atveju ją apsaugoti nuo skausmo. O štai dabar jis ir buvo to skausmo priežastis. Iškeikęs save visais įmanomais būdais mintyse, vaikinas tylėjo ir klausėsi ką jam sakė jo Jillian. Net ir gavęs antausį, jis stovėjo it įkaltas kryžius ir priėmė visas merginos emocijas. Antausio jis nusipelnė, todėl nė biškio nesupyko, nors dešinė pusė veido degė it šunsnukis.
Kada ji šiek tiek nurimo, vaikinas giliai įkvėpė suprasdamas, kad dėjosi. Faktas numeris vienas - jis mylėjo Jillian ir pavargo tai laikyti savyje; faktas numeris du- Jillian pavydėjo Keitei, vadinasi ji irgi jautė jam daugiau nei draugystę; faktas numeris trys- jis ir anksčiau pastebėjo ženklus iš jos pusės, tik visuomet tai neigė savo ir jos labui; faktas numeris keturi- jis norėjo ją pabučiuoti ir ištirpinti tas ašaras, kurios tekėjo jos skruostais. Švelniai suėmęs Jil už smakro, Kajus pažvelgė į jos akis ir atsiduso:
- Man nerūpi ką veikia Kate, - pasakęs aiškiai abiem delnais suėmė jos veidą, - pasielgiau kaip subingalvis, atleisk man, - toliau tęsė nykščiu švelniai perbraukdamas per riedančią ašarą, - tu labai daug ko apie mane nežinai ir faktas, kad noriu tave pabučiuoti viską labai stipriai apsunkins, - garsiai išreiškęs mintis Kajus vėl atsiduso. Įbrido. - Fuck it, - taręs galiausiai dar kartą žvilgtelėjo į Jillian akis ir priglaudė savo lūpas prie jos lūpų, sujungdamas šias į emocingą bučinį, kuris pasakė daugiau nei bet kokie žodžiai galėjo pasakyti.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 10:53

Gerai, kad Jillian to nežinojo, nes kažin ar būtų protas jai išnešęs, kad ji tikrai ne pirma ir ne paskutinė mergina jo gyvenime. Faktas kaip blynas, kad kiekviena mergina, įsimylėjus daugmaž tokio amžiaus, kaip kad ji, galvoja, kad tai meilė visam gyvenimui ir kad su tuo vaikinui praleis visą likusį gyvenimą. Wrong, babe, you‘re so wrong. Žinoma, būna labai daug atvejų, kai mokyklos poros išbūna kartu labai ilgą laiką ir gyvena kartu, ir jie nieko nebereikia. Bet būna ir tokių, kurie pagalvoja, kad per visą gyvenimą turėjo vieną partnerį. Tada jiems norisi eksperimentuoti, tada prasideda neištikimybės ir tada kažkas lieka sudaužyta širdimi. Arba būna taip, jog jie išsiskiria bendru sutarimu, o vėliau vėl vienas kitą atranda iš naujo. Turbūt paskutiniu atveju poros būna kur kas tvirtesnės.
Šiuo atveju kažin ar Emos ir Kajaus santykiai patirs bet kurį iš minėtų scenarijų. Juk jis nesensta. Žinoma, mergina to dar nežino, bet jei ilgiau su juo bus, tikrai tai pastebės. Ji pati sens, o Kajus gyvens amžinybę, pergyvens Emos mirtį ir vėliau toliau gyvens, lyg nieko nebūtų buvę. Skamba žiauriai, bet taip ir bus.
Tik po smūgio mergina suprato, jog galbūt buvo per daug...žiauri. Ji iškart pasigailėjo, kad Kajui trenkė, nors pavydas vis dar negeso ir Ema vis negalėjo nurimti. Kai vaikinas kilstelėjo jos smakrą į viršų, ji vis dar ožiavosi ir nenorėjo į jį pažvelgti, tačiau teko, nes jai nebuvo kur dingti. Įsispoksojus savo didelė akim ji dar kelias akimirkas žvilgsniu pažaibavo ir pavartė akis, kai išgirdo pirmuosius Kajaus žodžius. Yeah right, you truly sorry. Tačiau, kai išgirdo sekančius vaikino žodžius, Ema kone sustingo. Jos kelias kelias akimirkas pradėjo lakstyti aplink jo veidą, bandant išsiaiškinti ar ji išgirdo teisingai.
- Aš turbūt per daug girta, nes išgirdau ne tą, ką turėjau išgirsti...ar ne? – vaikinai labiau prie jos priartėjant Ema galėjo prisiekti, kad jai pakirto kojas. Viskas vyko beveik taip, kaip ji kažkada svajojo (neskaitant tos vietos, kad Kajus šoko su Kate), bet viską, ką ji dabar galėjo jausti, buvo baimė. O kas, jei visa tai pakeis jų draugystę? O kas, jei jie išsiskirs ir viskas nebebus taip, kaip anksčiau? O kas, jei Ema taps kontrolės maniakė ir Kajui tai nepatiks? Visi šitie klausimai jai nedavė ramybės, bet jos smegenys sustojo ir Jillian galėjo girdėti tik visišką tylą, kai Kajus ją pabučiavo. Savo delnus ji atsargiai, lyg bijodama kažką nubaidyti, uždėjo ant vaikino rankų, kai šis laikė jos veidą.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 13:39

Jillian žinojo ar bent jau buvo girdėjusi, kad Kajus tikrai nebuvo nekaltas. Jis pirmais metais, kada atsikraustė į Sietlą, draugavo su viena vyresne mergina iš jų mokyklos. Niekam nekilo abejonių, kad jis su ja miegojo. Vaikinui ji buvo idealus variantas, kadangi buvo graži, protinga ir po metų turėjo išvažiuoti studijuoti į Niujorką. Jis nespėjo prie jos prisirišti, bet ją galėjo vadinti artima drauge, kadangi ji studijavo muziką. Ir mergina padėjo Kajui atitraukti dėmesį nuo stipraus ryšio, kurį jautė Jil. Win win situacija.
Kajus seno, bet labai labai lėtai, jo mamai per tūkstantį metų, bet ji vis dar atrodė kaip dvidešimties. Vaikino laukė lygiai toks pat likimas, kas iš vienos pusės buvo gerai, bet iš kitos nelabai, nes vėl reikės keltis į kitą miestą ir pradėti iš naujo. Aišku, jis galėjo pasigaminti eliksyrą, kuris galėjo jį pasendinti, bet tai reikalavo daug pastangų ir praktikos, ko Kajus su eliksyrais neturėjo. Jis labiau specializavosi burtų srityje, kad galėtų apsiginti.
- Mėnuli, nuo tos akimirkos, kai į mane atsitrenkei aš nenorėjau nieko kito kaip tik tave pabučiuoti, - prisipažinęs, bet nutylėjęs tiesą apie "netyčinį" atsitrenkimą, vaikinas vos šyptelėjo. Dešinioji veido pusė vis dar šiek tiek tirpo, bet Kajaus tai nesustabdė. Velnias, Jillian kaip žmogus turėjo tikrai stiprų smūgį. Jis net susimąstė ar kartais merginai nereikės ledo kompreso, kad rytoj mažiau skaudėtų, nes kad skaudės, buvo faktas.
Kajaus galvoje sukosi tos pačios mintys, kas jei šitas jo silpnybės momentas sušiks jų draugystę taip nepataisomai, kad jiedu negalės į vienas kitą pažiūrėti? Ir tai net nebuvo blogiausia! Blogiausias variantas buvo tas, kad jis per savo silpnumą nesugebėjo susilaikyti ir dabar Jillian iškils dar didesnis pavojus nei prieš tai. Ties ta mintimi, netoliese trakštelėjo kelios šakos ir vaikinas instinktyviai atsitraukė nuo Jillian, ją užstodamas. Kada iš pakrūmės išlindo girtas Markas ir išsiviepė, Kajus lengviau atsiduso, o kada bendraklasis pavadino jį eržilu, šis nusijuokė balsu ir pirštu parodė į kurią pusę jam reikėjo eiti. Vėl sutelkęs dėmesį į vis dar nustebusią Emą, apsikabino ją viena ranka per liemenį, - Nagi, Jil, ar iš tiesų sunku patikėti, kad man esi daugiau nei draugė? - nutaisęs savo panty dropping šypseną paklausė. Tada prispaudęs ją prie savo šono, pradėjo eiti takeliu namų link. - Palydėsiu tave namo, - paaiškino kodėl juos išjudino iš tamsaus miško. Nors tai buvo tik viena iš priežasčių.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 14:03

Faktas, kad Ema žinojo apie vyresnią Kajaus merginą. Jos buvo netgi kelis kartus susitikusios, kadangi kartais ji ateidavo iki jų mokyklos ir kartu su vaikinu kur nors eidavo. Kadangi tada mergina dar nebuvo taip smarkiai įklimpusi į šitą „more than friends“ situaciją, tai nelabai ir kreipė dėmesio, nors aišku, jei vaikinas pasakydavo negalintis laiko leisti su Jillian, kadangi yra susitaręs su savo mergina, kažkur giliai viduje lyg trumpam nemaloniai dilkstelėdavo, bet tai ji sugebėdavo kontroliuoti. Galvodavo, jog neturėtų manyti, kad Kajus turėtų leisti laiką su ja, o ne su savo mergina. Ji stengėsi būti supratinga,deja, vos tik pamatydavo vaikiną su ta mergina meiliai apsikabinusius, automatiškai nusukdavo žvilgsnį. Ne todėl, kad negalėtų žiūrėti, tiesiog viduje vėl nemaloniai nudiegdavo. Tokius „nudiegimus“ Ema labai ilgai stengėsi valdyti, apsimesti, kad jų visai nėra. Deja, šįvakar pasirodė, jog tai pakankamai sudėtinga, kai daugiau nei metus esi įsimylėjusi SUŠIKTĄ donžuaną. Very good choice, mate.
Kol kas Kajus davėsi su vyresnėmis merginomis, Jillian tuo tarpu mokydavosi ir stengdavosi visą dėmesį sukaupti kitiems dalykams. Aišku, kartais sekdavosi sunkiai, nes paauglystė toks laikotarpis, kai norėjosi viską išbandyti. Žinoma, su pirmu pasitaikiusiu Ema negulė. Su vienu vaikinu kažkada bendravo ir netgi būtų priėjusi prie to „galutinio taško“, tačiau kažko išsigando. Galiausia bendravimas su tuo vaikinu vėso, augant jos jausmams Kajui. Teko pripažinti nemalonią tiesą – ji negali būti su vaikinu ir apsimesti, kad jis jai patinka, kai Jillian akys visada krypdavo visai kitur.
- Taip, sunku, prisimenant tą faktą, ką išdarinėjai prieš dvidešimt minučių, - vis dar negalėdama atsigauti po bučinio ir tai, jog Markas voliojosi kažkur krūmuose, mergina nežymiai papurtė galvą ir vos suraukė antakius, bet neatsitraukė Kajui ją apsikabinus. Nors ir raukėsi ir vis dar vaidino įžeidžią moteriškaitę, faktas kaip blynas, kad nenorėtų trauktis nuo vaikino. Bent jau dabar tai tikrai ne. Karmos taškų, žinoma, pridėjo ir Kajaus ledus lydanti šypsenėlė, kurią jis visada nutaisydavo, kai Ema būdavo pikta.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Kopos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: