Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Sporto salė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-02-22, 01:23

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-02-22, 09:05

Esant dar labai ankstyvui rytui, įeidamas į patalpą jis nežiūrėdamas perbraukė netoli durų esančius mygtukus ir už poros sekundžių įsijungė visur šviesa. Priėjęs prie muzikos grotuvo ir jį įjungė ir patalpoje nuskambėjo muzika. Basas nuėjęs, kelis kartus nusižiovavo, buvo nuoga krutinę ir tik ant klubų laisvai laikėsi treninginės kelnės. Žiūrėdamas per langą pradėjo ražytis bei tampyti raumenis. Po penkiolikos minučių, statydamas kojas ir mostelėdamas rankomis tai pritraukdamas tai atitraukdamas, iš lėto pradėjo judėti po salę, praktikuodamas tuos pačius iki kaulų smegenų pažįstamus kovų menų judesius. Jautė tą malonų jausmą, kai ramenys šilo, jiems įsitempiant nuo kiekvieno staigesnio smūgio į orą. Judesiams bei manevrams sudėtingėjant, jis dabar judėjo po visą salę, intensyviai kovojant su nematomu priešiningu. Jun visada patiko kovų menas, ne vien dėl to, kad buvo auginamas tam, o gal labiau, kad kovojant reikėdavo didelio susikaupimo ir susikoncentravimo. Tai neretai padėdavo jam nuraminti mintis bei jausmų jūras, kuri pasireikšdavo dideliu pykčiu ir niūria nuotaika. Kelis žingsnius greičiau žengęs į priekį, pašoko į orą ir apsisukęs spyrė. Nusileidęs at žemės, šiek tiek alsuodamas nuo spintelės pasiėmė vandens buteliuką ir atsisukęs atsigėrė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-02-22, 23:08

Vieną akimirką žmogus gali būti visiškai vienas, o kitą - į jį gali būti įsmeigtos kažkieno akys. Nežinai, net kada ir iš kur atsirado kitas žmogus, kuris slapčia kažką stebėjo... Ankstus rytas, šviečianti saulė žadėjo tiesiog puikią dieną. Oras buvo puikus, nes po ilgai trukusios lietaus, akis pagaliau pamalonino saulės spinduliai. Tiesiog puiki diena kažkam sugadinti nuotaiką... Kali buvo ta, kuriai nereikėjo pakvietimo. Jai net nerūpėjo ar ji yra pageidaujama ar ne. Galima teigti, jog ji kaip šešėlis, atsirado čia iš niekur. Niekas nematė jos atėjimo, niekas jos ir negirdėjo. Demonę įslinkusią į šiuos namus patraukė triukšmas, kuris ir atviliojo ją į čia įrengtą sporto salę. Nieko nesakydama, nepastebėta Morteman sustojo tarpduryje. Petukų pasirėmė į durų staktą. Nužvelgusi patalpą kiek vyptelėjo, o tuomet akimis ėmė sekti besitreniruojantį Jun, kuris buvo taip įnykęs į kovą prieš orą, kad net nepastebėjo savo viešnios.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-02-23, 00:38

Padėjęs buteliuką ir visa dar būdamas atsukęs į ją nugara jis ėmė lankstyti riešus, nors kvapo iki galo nebuvo atgavęs ir turbūt prakaitas upeliais tekėjo per visą jį. Taip kelias minutes tylėdamas vis dar skambant muzikai, atlošė pečius atgal. - Ir kam aš turėčiau padėkot už tokį vizitą malonų?- pasakė kiek garsiau, kad ji išgirstų. Galbūt negirdėjo kaip ji įsliūkino į šitą didelį namą, tačiau po kurio laiko pajuto ją. Niekad iki galo nesuprato, kodėl taip gerai nujausdavo, kada ji šalia. Gal tai kaltas, nemažas laiko praleidimas, kai po to ant tiek įpranti ir susigyveni, kad tai tampa net normalu. - Ar pakankamai prisižiūrėjai mieloji, gali ateiti ir arčiau, prižadu elgsiuosi švelniai,- pasuko pačius ir atvirai pasižiūrėjo į merginą, žaismingai nusišypsodamas. Perbraukė per veidą ranka ir žengė kelis žingsnius link Kali, aišku jam kilo nemažai klausimų. Vienas jų, kaip po velnių ji sužinojo apie jį namą ir kad tai būtent jo, nes niekas be jo pačio apie tai net negalėjo nusimanyti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-02-25, 23:11

Akimis tingiai bėgiojo per patalpą, bet ilgesnis žvilgsnio sustojimai būdavo ties Ian. Demonai vis gi buvo išrenkami apdariai. Gražūs, blogi... Jei ne tokie galingi, tai bent jau sugebėjo išsirinkti puikius kūnus apsėdimui ir nedarė gėdos šios rasės vardui. Išgirdusi atsakymą vyptelėjo pusę lūpų. Stovėjo čia kurį laiką ir jau tikėjosi būti nepastebėta ar bent jau išgąsdini netikėtu savo pasirodymu.
- Savo geriausiai draugei, kurią pamiršai pakviesti į įkurtuvių vakarėlį,- kelioms akimirkoms veidas tapo šaltas ir tikrai ne itin draugiškas žvilgsnis susmigo į Jun. Paslaptys Kali nepatiko, tad nenuostabu, kad ją erzindavo kai kas nors mėgindavo kažką nuo jos nuslėpti. Dažniausiai visi pamiršdavo, jog kas ji tokia ir, kad ji visur turi akis ir ausis. Per šitiek metų atsirado ne vienas demonas, kuris buvo ištikimas tik Atarai, bet tokių nebuvo pakankamai daug... Deja... Išgirdusi šio pažadą Morteman garsiai nusikvatojo. Ne jis turėtų pažadėti elgtis švelniai. Juk Kali dažniausiai spardydavo kitiems užpakalius, o šis vaikėzas kažkada buvo mokomas būtent jos, kol keliems šimtmečiams ji nebuvo nudaigota į pragaro gelmes. Pilnai atsistojusi ant kojų šviesiaplaukė žengė į patalpą link Jun. Galbūt šiandien pabus atlaidi ir per daug neskriaus Ian už tokią nepagarbą...
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Sporto salė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: Jun Morteman-
Post new topic   Reply to topicJump to: