Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 drabužinė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-28, 14:54

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 18:49

Atsivedusi čia savo drauge mergina dar karta žvilgtelėjo į trys sukneles kabančias ant spintos. Ji dar kart atsiduso ir kiek susiraukė ,nes mergina buvo tikrai pasimetusi kurią gi suknele reiktu pasirinkti.Viena buvo trumpa kokteilinė suknelė ,dėl kurios vis abejojo Taurielle ,kita dviejų dalių suknelė su neriniuota maikute ir auksiniu sijonu iki žemės ,o trečia tiesiog ilga mėlyna suknelė kuri labiausiai traukė jaunajai merginai akį. Ji turbūt net nedvejojusi rinktusi mėlyna suknelę jeigu pati rengtu vakarėlį ,bet deja vakarėlį rengė kažkas kitas ir ji nežinojo kuri suknelė būtu tinkamesnė. Taurielle visada buvo iš tų kurios apranga sužybėdavo ir išsiskirdavo ,bet ji nenorėjo per daug nusižengti ir būti per ryški.Tam jai ir reikėjo Vį ,kas geriau gali žinoti kas labiau tiktu šiai egzotinio grožio merginai negu jos draugė kurios skoniu ji pilnai pasitikėdavo.Pasitaisiusiu savo rausvą ,šilkinį chalatėlį ji siurbtelėjo mohito ir pažvelgė į draugę. 
- Nagi Viv ,rėžk su kuria suknele atrodyčiau žudančiai. - Linksmai tarusi draugei ji vėl ir vėl žvilgstelėjo į laikrodį suprasdama ,kad šios dvi jau veluoja. Pažvelgusi į sukneles ji su nekantrumu laukė draugės sprendimo ,nes visa kita jau buvo suruošta.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 19:28

Beeinant link drabužinės, Vivian spėliojo iš kokių suknelių reikės išrinkti Tauriellei. Na, ir dar svarstė ar draugės skonis pasikeitė ar dar ne. Pati vampyrė nelabai suko galvą dėl savo aprangos, Šiuo metu jai buvo svarbiausia, akd jos draugė turėtų sau ką apsirengti, o Viv kaip nors išsisuks. Vos įėjus į drabužinę, Vivian iš radžių šiek tiek markstėsi nuo baltos spalvos, bet netrukus akys priprato ir vampyrė susižavėjusi apsižvalgė. Čia buvo išties gražu, netgi atrodė šiek tiek karališkai. Nežinia kiek laiko ji būtų žavėjusis interjeru, bet tada draugė nusivedė ją prie spintos. Pamačiusi tik tris, megina jas visas įdėmiai apžiūrėjo. Žinojo, kad reikės rengtis formaliai, todėl suknelė turėjo būti ne per daug iššaukianti, puošni ir, aišku, tikti. Iš dviejų dalių suknelę, Kler mintyse iškart atmetė ir liko kokteilinė bei ilga. Vivian spėjo, kad ilgoji, mėlyna suknelė turėjo labiausiai patikti Tauriellei.
- Na, manau, kad turėtum geriausiai atrodyti su šia mėlyna suknele,- pareiškė vampyrė ir padėjusi rankose laikytą kokteilį, nukabino suknelę ir padavė draugei. Tada vėl susigrąžino kokteilį ir atsigėrusi neblogą gurkšnį, dar pasvarstė ar ta suknelė tikrai geras pasirinkimas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 19:36

Taurielle ilgai ir idėmiai žiurėjo į savo draugę kuri žiūrėjo į sukneles ,ji nenorėjo praleisti nei vienos jos emocijos ar žodžių todėl buvo labai įsigilinusi į kiekvieną jos sumirksėjima ,oro įkvėpimą ir žvilgsnį. Taip ,kartais jaunoji panelė buvo per daug įsigilinusi į rūbus kurie jos gyvenime užėmė didelę dalį ,juk kiekviena pasirinkta suknelės spalva rodė tuo pačiu ir jos asmenybę ir ryškius charakterio bruožus. Pagaliau draugei ištarus taip laukta verkdiktą ji tik lengviau atsiduso lyg būtu susidorojusi su visuotiniu badu ar dar kokia itin svarbia problema.
- Viviana Corleone ,jūsu skonis kaip visada manęs neapvylė ir susidorojo su mano krize. - Linksmai sukrizenusi ji paėmė suknelę ir patraukė iš kelio dvi kitas sukneles ir atvėžė spintą pilną įvairiausių spalvų suknelių. - Manau turėtum kažką išsirinkti kol aš persirengsiu. - Šyptelėjo ir dar karta pasitvarkė plaukus. - Visgi gerai kai mūsu dydis tas pats. - Priėjusi prie spintelių ji jas atidarė ir ištraukė mylimus liuboutin firmos batelius ir nieko nelaukus nusimetė chalatėlį ir liko vienais apatiniais kuriuos greit uždengė ryški ir ilga mėlyna suknelė. Įsispyrusi į batelius ji dar kart pasitikrino makiaža ir atsisuko į drauge. - Nagi ,rinkis suknyte ir eime ,nes mes kaip visada madingai veluojam. - Linksmai tarusi ji apsižiūrėjo kaip atrodo ir pabaigė kokteilį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 20:02

Vivian išsišiepė kai draugė nudžiugo dėl verdikto. Taip pat ir džiaugėsi, kad Tauriellės skonis ties rūbais nepasikeitė. Pamačiusi kitą spintą pilną įvairiausių suknelių, Viv padėjo į šalį gėrimą ir patraukė link pačių įvairiausių suknelių. Ieškant sau drabužių, Vi niekad neturėdavo bėdų, nes puikiai žinojo kas jai tinka, o kas ne, todėl ji pati retai kada prašydavo pagalbos. Apžiūrinėdama įvairiausių spalvų sukneles, Kler mintyse svarstė kokios spalvos suknelės norės. Ryškios? Švelnios? Derančios prie Tauriellės? Netrukus ji rado vieną pastelinės mėlynos spalvos suknutę. Ji buvo ligi kelių, paprasta ir kukli. Apžiūrėjusi ją, Viv padėjo ją nuo kitų ir apžiūrėjo kitas. Netrukus išsirinko tris sukneles, kurios atrodė gražiausiai. Tai buvo vidutinio ilgio, gan paprasta pastelinės mėlynos spalvos suknutė; ilga, juoda, su beveik permatomu sijonu suknelė ir trumpa, balta suknelė. Galiausiai įdėmiai visas apžiūrėjus norėjo pasirinkti juodą, bet tada pamatė kitą suknelę. Ši irgi buvo juoda, bet kitokia, ne iki žemės, bet pakankamai ilga,besiplaikstančią apie liaunas kojas suknelę. Išsišiepusi, kad atrado sau tinkamą, Viv nieko nelaukusi persirengė, greitai pasidarė šukuoseną (kas buvo lengva dėl neilgų plaukų) ir makiažą.
- Aš jau pasiruošusi, eime?- Paklausė ir pabaigė gerti savąjį Mohito.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 20:09

Vis pasisukdama tai į vieną pusę tai į kita mergina visai džiaugiasi matydama gauta rezultatą. Jos makiažas buvo švelnus ,bet tinkantis vakarui ,o mėlyna suknelė tiesiog viska išryškino ir davė gana gražų vakaro įvaizdį. Pažvelgusi į draugė ji šyptelėjo ,kad šioji jau kaip ir rado ką apsirengti.Priėjusi prie veidordžio ji paėmė mėgiamą tamsiai violetinės-bordinės spalvos lūpdažį ir pasidažiusi atsisuko į draugę kuri jau buvo susiruošusi.
- Atrodai puikiai Vi ,visos vienišų vaikinų širdis bus tavo. - Sukikenusi ji tik žvilgtelėjo į lauką kur buvo privažiavęs juodas automobilis kuris turėjo nuvežti šias dvi jaunąsias damas į puotą ,juk negalima vairuoti išgėrus ,o išlipti iš prabangaus juodo automobilio buvo tikrai puiki mintis. Čiupusi draugę už rankos ji nieko nelaukdama nuskuodė žemyn.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
drabužinė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: Taurielle Chavarria-
Jump to: