Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 in/out+baseinas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-28, 14:48

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 17:42

Į moderniai įrengtą Tauriellės kiemą, netikėtai, o gal tikėtai, įsuko daugmaž violetinis Vivian Mini Cooper'is. Gavusi žinutę nuo draugės, kad šioji neišsirenka suknelės vakarėliui, Viv tuoj pat susiruošė iškeliauti. Šiaip ar taip jai patikdavo kartu su drauge rinktis ką rengtis į visokius vakarėlius ir panašiai, bet dabar atvažiavus jaunoji vampyrė šiek tiek bijojo išlipti iš savo nedidelio mašiniuko. Ji vis dar turėjo bėdą dėl tvardymosi, todėl net jausdamasi soti, bijojo susitikti su žmonėmis. Tauriellė tokia ir buvo. Galiausiai tamsiaplaukė įtikino save, kad viskas bus gerai ir pravėrusi dureles išlipo lauk. Užtrenkus duris ji užrakino savo mašiniuką ir nuėjo link įėjimo. Beeinant Vivian žalsovomis akimis vertino draugės rezidenciją. Jai čia patiko svečiuotis, bet tik svečiuotis. Viskas buvo labai modernu, mainga ir... kažkodėl Kler čia gyventi netraukė. Jai turėtų savo namuką, tai jis būtų arčiau miškų, mažesnis ir su dideliu sodu. Vampyrė visad mėgo gėles. Deja, ji gyveno vampyrų klano name ir kol kas apie nuosavą namą galėjo tik pasvajoti.
Šiek tiek pasitvarkiusi tamsius, banguotus plaukus ir nusišypsojus, Viv pabeldė į duris ir ėmė laukti kada Meryl ją pasikvies vidun.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 17:59

Jaunoji Chavarria vyra ryta praleido vartydamasi lovoje kas kaip pasirodo nebuvo geras sprendimas. Vos sužinojusi prie įkurtuves Taurielle jau žinojo ,kad kiekviena savo veiksma ji darys paskubintai ,bet vis tiek nespės. Sukdama suktukus į savo tamsius plaukus ji šyptelėjo žinodama ,kad nuo suktuku jos plaukai gaus puiku vaizdą. Vis užmesdama akį į tris sukneles kabančias ant pakabų ji vis raukėsi ,nes ji visiškai nenumanė kurią gi rinktis. Dar kelis kartu jas nužvelgus ji suprato ,kad vienintelis žmogus galintis įveikti bėda yra jos draugė. Ilgai netrukus ji susitarė dėl dienos išsaugojimo misijos ir su nekantrumu laukė Viv.Belaukdama ji kaip ir žadėjo parūpino vakarėlio starterius ir pradėjo savo makiaža kurį kaip ir kaip bebūtu keista baigė prieš ateinant Vivianai.Keista ,ji jau senai nematė savo draugės su kuria nesenai leisdavo kiekiveną dieną ,bet gal tai ir nebuvo itin blogai ,nes visgi jai pasikeitus Taurielle negalėjo išsakyti visko ką galvoja ,na ir jos broliui nelabai patiktu bičiuliavimasis su vampyrė ,bet visgi kažkas širdutėje vis norėdavo išvysti seną draugę kuri praskaidrindavo nuotaika.
Vos išgirdusi ,kad Vi jau prie duru ,mergina nieko nelaukiant čiupo į abi rankas po kokteilį ir paskubomis nulėkė prie durų.Gana sudėtingais veiksmais ,dėl kokteilių, jas atvėrus ji cyptelėjo. - Vi! aš taip tavęs pasiilgau. - Bet vietoj apkabinimo ji jai įbrūko Mohito kokteilį. Nepaslaptis ,kad kokteilis yra geriau už bet kokį apsikabinimą ar ilgus pasisveikinimo tekstus. - Užeik , turime kuo greičiau man išrinkti suknelę. - Šiltai nusišypsojusi ji dar kartelį žvilgstelėjo į drauge.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 18:22

Belaukdama kada ateis Tauriellė, Vivian nervingai mindžikavo ir pasisukdama atgal vis patikrindavo ar jos mašiniukas tikrai užrakintas. Tamsiaplaukė dar kelis kart išsitraukdavo nedidelį veidrodėlį ir pasitrikrindavo ar niekas neįstrigę tarp dantų, ar plaukai nesusivėlę ir panašias smulkmenas. Visgi, draugę ji jau matė gan seniai, todėl norėjo atrodyti gražiai, kaip ir senais laikais, bet kartu ir nebūt persipuošus. Nors tai jai ir negrėsė vampyrė visad stengdavosi atrodyti natūraliai, nes tikėjo, kad ji ir taip graži, bet ypatingom progom ji tikrai mėgdavo išsitraukt visą savo saugomą kosmetiką. Anksčiau ji tokiais atvejais patikėdavo makiažo reikalus Tauriellei, nes visad manė, kad ji viską puikiai išmano šioje srityje, bet kai Kler patapo vampyre, jos pradėjo mažiau bendraut, todėl tamsiaplaukė arba be galo nervindavosi per bet kokius vakarėlius arba išvis į juos neidavo. Netrukus dėl paaštrėjusios klausos, Corleone išgirdo kaip kažkas atbėga link durų. Greičiausiai dėl šios priežasaties, Vivian lūpose iškart užsižiebė šypsena ir ji labiau atsipalaidavo. Netrukus atsivėrė durys ir vampyrė išgirdo Taurielle cypiant Vivian vardo trumpinį. Kler šis garsas buvo šiek tiek rėžiantis, bet ji to neparodė ir švelniai nusijuokė.
- Sveika, Rielle, aš irgi tavęs labai pasiilgau!- Vis dar kikendama pasisveikino Viv ir paėmė įbruktą kokteilį. Šiek tiek siurbtelėjusi gėrimo, ji vieoje rankoje laikydama gėrimą su kita (kažkaip) nusiavė batus ir nulėkė paskui Meryl.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-29, 20:22

Netrukus Vivian nutempta draugės vėl atsidūrė prie durų. Greitai užsidėjus savo aukštakulnius ir paprastą striukę, kad nesušaltų, Viv jau lėkė kartu su Taurielle link jų paimti atvažiavusio automobilio. Jis atrodė tikrai neblogai ir tamsiaplaukė nejučiom išsišiepė į jį įsėdus. Kadangi dar buvo šiaip ne taip spėjus pasiimti rankinę, Kler pasižiūrėjo ar viską turi ir išsitraukė veidrodėlį pasižiūrėti ar plaukai neišsitaršę, ar dantys neištepti raudonu lūpdažiu ir panašiai. Mintys, kad gali kažką užpulti, jau seniai buvo užslėptos tamsiausiame minčių kamputyje ir Vivian jau nieko nebebijojo. Jautėsi pakylėta, tiesiogine to žodžio prasme ar šiaip, ar dėl alkoholio, bet dėl tokių smulkmenų vampyrė nesuko sau galvos. Dabar svarbiausia buvo kuo greičiau nuvykti ir smagiai pašėlti. Netrukus abi draugės laimingos ir šiek tiek girtos išvažiavo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
in/out+baseinas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: Taurielle Chavarria-
Jump to: