Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Blinded by you

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
NAME :
Si

POSTS :
673

REPUTATIONS :
33

CREDIT :
mad_gangsta

CLAIM :
P.Tonkin

ABOUT :
Nefilimė aka puolusio angelo ir žmogaus vaikas, kuris ant šio žemės paviršiaus vaikšto 59 metus net nesuvokdama kas tokia yra, kodėl nesensta, yra stipresnė ir greitesnė nei žmonės, bei negali numirti. Šiaip dažniausiai yra geras asmuo, tačiau taip pat dažnai pasiduoda ir savo blogajai pusei. Kadangi turi angeliško kraujo, sugeba girdėti angelų ir demonų balsus, kuriems ji nevalingai pasiduoda. Tokiu atveju ji praranda kontrolę ir tampa tuo, kas ją "valdo". Gali nužudyti ir po to net neprisiminti ką padarė. Tokiu atveju ji tampa kraujo ištroškusiu "dievu" kuriam į viską nusispjaut.


2017-01-28, 01:04

IEŠKOMA VAIKINAS!!!
IEŠKOMAS VAIKINAS • RŪŠIS - Angelas/puolęs angelas • LABIAU BLOGIUKAS NEI GERUTIS • AMŽIUS - 24/+ •  DĖL VEIDO NUTARSIM KARTU.

ISTORIJA::: DHAARA YRA PUOLUSIO ANGELO IR ŽMOGAUS DUKRA, KITAIP SAKANT - NEFILIMĖ, KURIOS ATSIRADIMAS ŠIOJE PLANETOJE BUVO DRAUSTAS. DAR PAPRASČIAU SAKANT - DHAARA TURĖJO BŪTI JAU SENIAI NUŽUDYTA. VIS DĖL TO, JI DAUGIAU NEI 50 METŲ VAIKŠTO ŠIA ŽEME IR NET NENUMANO KAS TOKIA YRA IR KODĖL, PO VELNIAIS, NESENSTA. ANGELAS/PUOLĘS ANGELAS, BŪTŲ PASIŲSTAS JOS NUGALABIT, BET... VISKAS PASISUKTŲ KIEK KITOKIA LINKME. DHAARA YRA GAN STIPRAUS CHARAKTERIO IR ITIN LENGVAI NENUSILEIDŽIA, TAD VAIKINUKAS TAIP PAT NETURĖTŲ BŪTI DIDELIS PLEVĖSA.
DETALESNĘ ISTORIJĄ GALĖTUME PADERINT PM.

LAUKIU PM  :058:“We are all the pieces of what we remember. We hold in ourselves the hopes and fears of those who love us.”
Back to top Go down
View user profile
 
Blinded by you
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Skelbimai-
Jump to: