Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 įėjimas, Svetainė, Virtuvė, Valgomasis

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 22:37

Spoiler:
 
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 23:09

Nors ir darbo diena tikrai nuvargino, prireikė vienos tekstinės žinutės, kad Džiuljetos veide atsirastų plati šypsena. Pasirašiusi dokumentus, atsisveikinusi su kolegomis ji užsimetė striukę, bei įsėdusi į automobilį, patraukė namų link. Visą laiką šypsojosi, automobilio kolonėlės plyšo nuo muzikos skambančios iš radijo. O ir pati Emilija nenusileido solistei, šiek tiek nepataikė, pusė žodžių nežinojo, bet vis vien dainavo. Prisiparkavusi daugiabučio požeminiame garaže, išlipo, susirinko ką reikėjo, užrakino automobilį, bei pakilo liftu. Vis dar niūniuodama kažkokią melodiją, atrakino duris, bei nusispyrusi batus, nužingsniavo gilyn į butą. Džiuljeta galima sakyti gyvena darbe, tad šaldytuvas dažniausiai tuščias. Pasigailėjo, kad nesustojo kokioje parduotuvėje, bet bijojo, kad grįš ir Ričardui jau reiks jos laukti. Tad nuėjusi į virtuvę, tiesiog ištraukė uogų ir kitų vaisių gabaliukų mišinį ir šį supylė į indelį. Vis šis toks užkandis. Suradusi spintelėje vyno, paėmė dvi taures ir viską nunešė į svetainę. Nors ir labai nemėgsta alkoholio ar asmenų kurie jį vartoja, tai ypatinga proga, tad nusprendė paminti savo principus. Emilija dar bandė sukinėtis tarp spintelių, ieškoti ką čia gero pagaminus išalkusiam vyrui, bet viskas baigėsi tuo, jog mergina grįžo į svetainę. Pasidėjo ant kelių nešiojamą kompiuterį, bei ieškojo kokio nors restorano kuris pristatytų maistą į namus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 23:32

Tiesus kelias ir tik automobilio vairas prieš nosį. Taip, šiandieną leido Richard. Su broliais jis ir vėl buvo išvykęs į eilinę medžioklę. Nesvarbu, jog susitupėjo. Nesvarbu, jog dabar yra atsakingas už kur kas daugiau žmonių nei mažytė Chavarria šeimyna. Jis niekad negalės pamiršti tėvo amato. Ypač tuomet, jei turi galimybę sugauti vieną kitą vampyrą. Taip, Sietle tokie dalykai uždrausti, todėl teko užsiimti tuo šiek tiek tolėliau. Už dviejų šimtų mylių. Visgi, kelionė neprailgo. Muzika ir mintys apie mylimąją. Nieko daugiau ir nereikėjo, žinant, jog ant keleivio sėdynės gyli mežytė dėžutė skirta jai, o bagažinėje - dar vienas kūnas ateities tyrimams ir vardas išbrauktas iš menamo sąrašo. Richard dėl to nekreipė dėmesio ir į šiek tiek skylėtą, bei krauju išteptus savo marškinėlius. Gerai, jog didžioji dalis to raudono skįsčio nepriklauso jam, nes kitaip, jis nesėdėtų, o ypač nevairuotų.
Sietlo miesto šviesos privertė Richard vėl grįžti į dabartinę savo egzistenciją - miesto tarybos narį, o kartu ir CIA vadovą. Medžiotojas turėjo likti už miestelio sienų, kur nepastebės visų būtybių, slankiojančių Sietlo pakampėmis. Atsilikęs nuo savo palydos, Chavarria pasuko skersgatviais ir šoninėmis gatvelėmis, kad nebūtų sekamas ir tik tada sustojo pora kvartalų nuo Juliet namų. Dar važiuodamas parašė jai žinutę. Visą kelią jam nedavė ramybės ar mergina sveika. Bet kas gali nutikti bet kur. Ir tik atsakymas šiek tiek apramino. Todėl paskubomis Richard pasuko prie merginos buto durų ir jas atvėręs, įžengė vidun. - Juliet. - Tyliai ištarė ir pasuko link svetainės kur girdėjo kompiuterio klaviatūros tarškėjimą.
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-27, 00:55

Mergina turėjo keistą įprotį bet kokioje situacijoje kramtyti apatinę lūpą arba kokį tušinuką jei tuo metu rašo. Šiuo atveju, kol vaikštinėjo po butą, vis iš nerimo kankino lūpą. Džiuljeta be be galo jaudinosi dėl Ričardo, jam išvykus į tokias keliones, pasiimdavo viršvalandžių darbe, kad tik neturėtų laiko galvoti apie mylimąjį iš kurio tuo metu negauna pranešimų. Nesitikėjo jog jis grįš šiandien, būtų tikrai kažką paruošusi, o dabar ant staliuko tik vienišas indas su atitirpusiais vaisiais, bei uogomis ir baltas vynas. Vis dar niūniavo, įjungė televizorių, bet kabelinėje dar neieškojo kokio konkretaus filmo ar serialo. Pasigirdusios praveriamos durys, o po akimirkos ir ištartas vardas, veidą papuošė plačia, nuostabos ir susirūpinimo kupina šypsena. Kaip mat padėjusi kompiuterį į šoną, pašoko ant kojų kurios pamiršo apie nuovargį ir plačiais žingsniais pasileido link jau įėjusio Chavarria. Sustojusi, kai kūnų nebeskyrė atstumas, Džiuljeta pasistiebė ant kojų pirštų ir išsiilgtai pabučiavo Ričardą. Tik prabėgus minutei, šviesiaplaukė prisivertė atsitraukti nuo priklausomybę keliančių lūpų.
- Kas nutiko?! - Ką tik buvęs švelnumas, susimaišęs su aistra, visiškai išnyko ir Delaney veide pasirodė panika. Dar artėjant prie jo, pastebėjo raudonas dėmes ant marškinėlių. Ji kaip mat atitraukė, bei pirštų pagalvėlėmis, švelniai bet skubiai ieškojo žaizdų ant kūno. - Kur tave sužeidė? - Tik akimirkai pakėlusi dideles akis, pasiklausė, o tada vėl bandė surasti tą nelemtą žaizdą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-27, 23:33

Priglaudęs prie krūtinės Juliet, tamsiaplaukis jautėsi kur kas ramiau. Kiekvieną kartą išvykdamas į tokią tolimą kelionę, jis nežinojo ar ras ją. Richard visuomet bijojo, jog koks nors senas priešas nesugalvotų nuskriausti gležnos merginos. Juk Delaney ne medžiotoja. Ji neapsigintų nuo vampyro ar vilkolakio ilčių ir berengint būtų sudrąskyta, ar dar blogiau, paversta tokiu pat padaru. Chavarria to sau niekada neatleistų. Todėl, kiekvienas susitikimas po kelių dienų nesimątymo buvo kur kas jausmingesnis ir jam. Tik su Juliet, Richard sau leidžia pamiršti tai, jog yra medžiotojų vadovas ir tiesiog kietas bičas, raunantis galvas vampyrams.
Po saldaus ir taip išsiilgto bučinio, Chavarria pastebėjo ir Juliet nuovargį. Jau norėjo papriekaštauti, tačiau mergina pradėjo pirma. Panika nežadėjo nieko gero. - Man viskas gerai, Juliet. Tik keli įdrėskimai. Tiesiog neturėjau atsarginių marškinėlių. Čia tų padarų kraujas, o ne maniškis - Bendė nuraminti Juliet. Tik tuomet, vyras prisiminė dėžutę ir jos turinį, kuris prieš einant čia atsidūrė jo džinsų galinėje kišenėje. Maža tradicija parvežti ką nors merginai iš medžioklės, Richard labai patiko. Kiekvieną kart vis kitoks papuošalas papildė Juliet kolekciją, o jam tai buvo savotiškas būdas atsiprašyti, atpirkti kaltę ir kartu pradžiuginti šviesiaplaukę. Nieko nesakęs, Richard išsiėmė pakabuką ir užsegė jį merginai.
Jei kam įdomu pakabukas:
 
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-30, 23:18

Kažkas viduje vis sakydavo, kad tokie santykiai yra savęs kankinimas, bet aišku Džiuljeta to balso gyvenime neklausys. Aišku, kad buvo baisu, kad kiekviena akimirka su Ričardu gali būti paskutinė, bet šviesiaplaukė renkasi variantą kiekvieną laisvą minutę, praleisti su juo ir kol kas nei karto nesigailėjo tokiu pasirinkimu. Jam bandant nuraminti, kad kraujas ne Chavarria, akimirkai nepatikliai, prisimerkusi pasižiūrėjo. Dar perbraukė pirštais per marškinėlius kurie puikiai apgaubė ištreniruotus raumenis, o tada šiek tiek atsidususi atsipalaidavo.
- Tie keli įdrėskimai gali tapti kraujo užkrėtimu. - Linktelėjusi it sau pritardama, teigė. Juk seselė, nėra ko stebėtis, kad randa prie ko prisikabinti. Ir tikrai pasisodins Ričardą ir dezinfekuos net ir tuos įdrėskimus, bet gal šiek tiek vėliau. Jam ištraukus dežutę ir uždėjus pakabuką, pirštų galiukais perbraukė it tai būtų pats trapiausias meno kūrinys. - Ačiū... - Tik tiek pasakė, nes puikiai žinojo, kad bandymas vyrui išaiškinti, kad jai nereikia dovanų, baigsis nereikalingu ginču. Kelias sekundes Džiuljet tiesiog žiūrėjo į jo akis su šypsena veide, o tada sugriebusi už rankos nusivedė prie sofos. - Turiu vyno, vaisių ir uogų, šiaip šaldytuvas tuščias, tai teks užsisakyti kažko internetu, ko norėsi? - Su entuziazmu ėmė kalbėti kai tik pasodino šį ant sofos, o pati it degustatorė atsistojo prieš ir tai rodė į vyną ant staliuko tai mostelėjo į kompiuterį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Edita

REPUTATIONS :
63

CREDIT :
endless-routine

The stories are real -
the monsters are here

2017-02-27, 13:00

Kažkur keliaudamas, Richard niekados dėl savęs nesijaudindavo. Jei turės padėti galvą dėl to, kad su savimi anapilin nusineštų keletą vampyrų - bus mirs besišypsodamas. Tačiau, jei dėl jo nukentėtų Juliet - vyras negalėtų tau so atleisti. Dėl to, kiekvieną kartą grįžęs namo, jaučiasi lyg grįžtų paskutinį kartą. Tada ir jokios žaizdos - nebaisios. O ypač tie įdrėskimai, su kuriais grįžo šį kartą.
- Juliet, nesijaudink. Juk yra buvę ir blogiau. - Šyptelėjo, prisimindamas kaip kažkada vos vos paršliaužė pas mylimąją po to, kai kažkuris vampyras jam sutrupino vidus dešinės kojos kaulus ir sulaužė tris šonkaulius. Tačiau, Ričerdas nesiskųsdamas išgyveno. Išgirdęs apie maistą, pajuto sujudantį skrandį. Tik dabar prisiminė, kad nieko burnoj neturėjo porą parų. Tiesiog neturėjo kada laiko sustoti ir nusipirkti ką nors pavalgyti, o nėra ką kalbėti apie gaminimą.
- Gal užsisakom ką nors itališko? - Pasiūlė prisėdęs ant sofos. - Kol pristatys, nueičiau nusiplauti kraują. - Leptelėjo įsimesdamas į burną vynuogę. Dėl to skrandis dar labiau sujudėjo, pranešdamas apie žvėrišką alkį.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
įėjimas, Svetainė, Virtuvė, Valgomasis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: Delaney's-
Jump to: