Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Arena

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 17:42
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-11-05, 22:27

Na vaikinui tikrai nuoširdžiai patiko ši mintis, o dar faktas, kad ir pats šokti moka. Tai kodėl gi nepabandžius. Na vaikystei ten lankė ta vadinama šokiu būrelį vien dėl to , kad buvo gerų ir turtingų tėvelių vaikas. Įėję jie į vidų dar prieš eidami ant ledo Ruiz sumokėjo už jos abu ir gavę pačiūžas jas pasiėmė susirado suoliuką ant kurio čia jie galėtų jas užsidėti. Arena atrodė kažkokia tuščia, vienas kitas žmogus nū o gal ir kokios būtybės nesuprasi čia.
- kažkaip šiandien čia mažoka žmonių - pakomentuoja priešais akis matoma vaizdą - na bet gal ir gerai mums daugiau vietos bus - net nusijuokė, nes dar paims Marco ir netyčia ką nors pritrėkš su savo superiniais sugebėjimais čiuožinėti ant ledo. Nors aišku vaikinas mokėjo, nes dažnai tai darydavo žiemomis ir ne tik, kai dar gyveno Romoje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-05, 23:15

Sandra paskutinį kartą ledo arenoje lankėsi prieš kokius dešimt metų. Gal todėl, ji dabar buvo susidariusi tokią nuomonę, kad užlipusi ant ledo persivers, susilaužys kažką, nu ir žodžiu, bus ne kažką situacija. Nužvelgusi areną tik lėtai palinksėjo galva, lyg šitaip pritartų jo žodžiams.
- Aha, bent nebus kam tyčiotis.- nusijuokė paleisdama jo ranką, kad jeigu ką, nepersiverstų ir jis, o tada, labai lėtai užlipo ant ledo. Tą pačią sekundę sumosikavo letenom, bet kadangi pusiausvyrą mokėjo laikyti, tai nepersivertė, bet vistiek įsikabino į turėklą, pergalingai nusišypsodama.- Galima sakyti, kad saugu.- sukrizeno paleisdama tą tureklą, ir tada žvilgsnį nukreipė į Marco pusę
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-06, 11:15

N jei kas bent jau drįstu čia iš jos tyčiotis, tai vaikinas tikrai vietoje kumščių nenulaikytų. Nes niekam ir neleistų to daryti.
- Tegul tik pabando bent bloga žodį pasakyti apie tave, tai tam asmeniui geruoju nesibaigtu. - šypteli va šis lyg nieko niekur. Na toks jis jau buvo. Visada ieškodavo teisybės. Galbūt čia genuose pas ji taip įrašyta. Nes beveik jo visa giminė vien advokatai ir teisybės ieškotojai. Pagaliau užsimovęs pačiūžas atsistojo ir pats. Dar kurį laiką stebėjo Sandrą ir pats net kiek į šonus susvirduliavo, kažkaip jau buvo užmiršęs šį jausmą. Tad susikaupęs žengė žingsni ant ledo, taip nueidamas paskui mergina. Pamatęs, kad jai kiek sunkoka dėl visa ko laikėsi šalia jos,nū kad spėtu pagauti jei ji dribalintu ant to ledo. Nors ir pačiam mažai trūko iki tol kol pabučiuotu ledą.
- Ar tikrai ? - kažkaip automatiškai užklausė ir trumpai apsidairė po arena. Na bent jau čia muzika gera grojo. Ir kai kurie net į ritmą čia čiuožė. -Gal tave dėl visą ko prilaikyti ? - su šypsena draugiškai pasiteirauja merginos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-06, 16:30

Sandrai ir pačiai kažkaip juokinga pasidarė, nes vieną akimirką pasirodė, kad jinai tikrai persivers. Bet kažkaip nieko čia baisaus jeigu ir apsiverstų, pasijuoktų tik pati iš savęs.
- Nu jau.. net aš nekreipčiau dėmesio, jeigu kas nors kažką negražaus apie mane pasakytų,- kreivai šyptelėjo, labai lėtai pačiuoždama į priekį. Kažkaip ir pati užmiršusi buvo, ką reiškia čiuožinėti ant ledo, tai va dėl to čia kaip kokia lūzerė vos juda į priekį.
- Tiesa pasakius, labai seniai čiuožinėjau... - atsiduso pakeldama akis į jį.- Beet.. aš tai neapsiversiu, nebent tau kažkaip galiu padėt, kad netikėtai neišsitiestum.- nusijuokė linksmai taip, dar nužvelgdama labai jau greitai bečiuožinėjančius žmones. Ech, gal ir nepavyks čia jiems į tuos čiuožimo kursus užsirašyt, ir karjeros aukštumas pasiekt toje srityje, bet.. ne viskas dar prarasta gi, gyvenime visko būna, net profai, pasitaiko, kad užmiršta savo sugebėjimus, nes per daug visko moka. Naivus toks mąstymas, bet suteikia vilties, kad viskas čia dar gerai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-06, 16:43

Na Sandra gal ir nekreiptu, bet jis to pro ausis nepralestų. Nors realiai jam pačiam buvo dzin ką apie ji kalbėdavo aplinkiniai.
- na jau netikiu, kad nerūpėtų. Vis vien nejaukų būtų tai girdėti. - pasakė šis su šypsena bei stebėjo kai ji kaip kokia senutė kruta čia vos.
-Na manęs laikyt nereikia, jei dribalinsiu tai tegul. Už tai turėsiu gražia seselę kuri paslaugys - pamerkė akį. Nors jis čia tyčia kojos tikrai neplanuos neišsisukt, dėl to ji gali jaustis rami.Na o apie ta jos kita minti dėl kursų, tai pats Ruiz pamanė, kad jie jiems tikrai nepakenktu. Tad, kad čia jiems nestovėjus vietoje kaip kokiems senukams Cafiero griebė Reyes už rankos ir pirmas pačiuožė į priekį. Na nes pagaliau prisiminė kaip tai daroma ir kiek jau apsiprato ant to ledo. Tad nematė čia reikalo ko laukti. Jei kris tai kris abu taip draugiškai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-06, 17:37

Reyes kažkaip niekada nerūpėjo kitų žmonių nuomonės apie tam tikrus dalykus, na.. ypatingai, jeigu jos būdavo neigiamos, ar kažkokios liūdinančios. Ji ir pati kaip kokia vaikščiojanti nuotaikų kaita save moka nuliūdinti, bet šiaip dažniau į gyvenimą žvelgia su šypsena, dėl to ir iš savęs pasityčiot mėgsta. Tikrai linksmesnis toks gyvenimas.
- Aš, žinok, dažnai nepažįstu to jausmo, kai būna nejauku.- pakilnojo antakius, o po jo sekančių žodžių lėtai palinkčiojo galva.- Paslaugyčiau, bet žinai, aš kaip sakau, geriausia gyventi be sužalojimų. - nežymiai šyptelėjo, dar kartą apsižvalgydama, nes va, įvertino visą situaciją, kuri čia aplink vyko. Net kažkaip tikrai tokia lūzere pasijautė, va vaikai čiuožinėja čia kaip profai, o Reyes geras penkias minutes apsiprast prie ledo bando. Tai šiaip gal ir gerai, kad jis taip staigiai čia sugalvojo nutraukti tas mintis, kad jie kaip kokie senoliai vos velkasi ant to ledo, na, nepaisant to fakto, kad ana vos neišsitiesė ten, bet tik iš pat pradžių jai taip pasirodė, kad bus pizdiec, o šiaip.. jau tada ir pati normaliai į priekį pačiuožė. - problem solved.- nusišypsojo dar žvilgtelėdama į jį, o paskui vėl pačiuožė į priekį, kad neužsistovėtų ten vėl vienoj vietoj.  
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-06, 20:58

Gal kartais gyvenime ir praverčia toks pochuistinis požiūris į viską. Nors ir pats Marco pastaruoju metu numodavo ranka į viską kas jo galva nereikšminga. Na džiaugėsi jis va žmogišku gyvenimu ir vargelio nematė jokio.
- Na tai tada man iš tavęs reikės pasimokyti į daug ką nekreipti dėmesio. - atsako ir šis pakilnodamas antakius. Be to ir buvo gera žinoti , kad ji kas paslaugytų jei va netyčia susirgtu - tai reiškia, kad galėčiau tave kviestis bet kada, kada man bus blogai ? - šiaip užklausė trenkto klausimo. Buvo smalsu sužinoti ar teisingai šis suprato,  tad pagaliau džiaugėsi jo Sandra pagaliau normaliai iš vietos pajudėjo nepargriūdama ant to ledo. Tad Cafiero tik sukikeno iš jos žodžių
- visai puikiai tau sekasi, tuoj žiūrėk geriau už mane čiuoši - dar va net pagyrė mergina. Nes nu padarė didelė pažanga čia ji nenudribalinus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-07, 00:16

- Aha, mano požiūris yra pavyzdys visuomenei.. - papūtė lūpas fyfiškai pasimaivydama, bet aišku, pajuokavo čia jinai, nes taip nuoširdžiai negalvojo, o tada, dar pačiuožė į priekį. Galiausiai, vos kažkokio vaiko nenudaužė, tai va, surimtėjo iškart, ir kažkaip savaime prabilo. - Ot jaunimas šiais laikais.. - atsiduso dramatiškai, pasimetusiu žvilgsniu 'nulydėdama' tolyn, lyg niekur nieko, nučiuožusį vaiką.
Gerai, kad Sandra kokio širdies smūgio negavo, nes nu kaip sakant... nejuokinga čia visai. Išgirdusi klausimą iš jo pusės, linktelėjo galva, dar pridurdama.- Nu tai aišku, kas čia per klausimas.- nu va dar vos jam čia velnių nedavė, kad jam dar tokie klausimai kyla. Gi Reyes bet kada jam į pagalbą atskubėtų, čia net negali būti kito varianto.
- Na nesigiriu, bet vaikystėje visai neblogai čiuožinėjau ant ledo. Tai kažkaip nujaučiu, kad savo sugebėjimus prisimint pradedu, bet mes gi abu gerai čiuožiam, dar penkios minutės, ir galėtume rimtai, į kokį konkursą čiuožinėjimo užsirašyt.- čia va pasidžiaugė, kad jie abu mldc yra, nes dar nei vienas nesuklupo ant to ledo, ir išvis.. atrodo, kuo toliau tuo geriau jie čia čiuožinėja. Nu profesionalai turbūt.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-07, 12:24

Cha gera prikolą čia ką tik pasakė Sandra. Na taip, ji tikrai galėtų būti į nieko nekreipimą pavyzdys ateinančioms kartoms, bet žinoma šita mintis tik ir liks Marko galvoje. Na jis nieko prieš nebuvo su tokiu požiūriu gal ir gerai , už tai gyventi lengviau yra. Nesuki sau galvos ką žmonės pagalvos apie tave. Svarbu sau pats esi fainas. Sandrai pačiuos ir čia lyg iš dangaus atsiradusiam vaikui, jau galvojo, kad jie susidurs ten kaktomis, bet visa laimei nelaimingo atsitikimo buvo išvengta. Ir Ruiz čiuoždamas atbulom palaikančiai nusišypsojo merginai ir nykščius iškėlė į viršų, taip nebyliai pasakydamas , kad ji šaunuolė. Nors pats nelabai žiūrėjo kur jis čiuožė tad ir vos nekliudė vienos mergaitės. Tad Reyes pakomentavus apie jaunimą šis nusijuokęs linksmai palinksėjo galva .
- tai jau tikrai, baisus laikai atėjo. O žmonės tarsi sulaukėjo. - tarp kitko pasakė neturėdamas čia nieko blogo, na jis sau nieko padaryt negali kad jisai šiandien puikios nuotaikos. Tad pričiuožė arčiau jos. Buvo gera girdėti tokius žodžius
- aš irgi atlėkčiau pas tave tekinom nors ir antra nakties ar bet kurios paros metu , jei tau kas nutiktu. - pasako, kad ji žinotu, kad jis irgi padarytų viską ir neatsisakytų padėti, kad ir kokia bėda užkluptu mergina. Tad toliau klausėsi jos .
- Na tai matau, kad pradedi prisiminti. O tai tikrai šaunu. Tuoj va visiems čia nosis nušluostysi su savo sugebėjimais - nusišypsojo - jeigu nori į konkursą aš ne prieš , reiktų susižinoti kada tokie čia vyksta - pasvarstė vaikinas, gal žinoma kiek ir pajuokavo. Bet nū kodėl nepabandžius. O,kad jie yra mldc tai čia ir taip aišku.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-07, 15:43

Realiai, pasaulyje tiek daug pykčio, ir jeigu žmonės mažiau į viską stipriai reaguotų, galbūt ir gyvenimas gražesnis pasidarytų. Na tai va čia tik tokį pliusą pati Sandra įžvelgė, o šiaip, pati net nuomonės neturėjo, kiek geras toks jos požiūris į viską.
- Nuu, bet grynai.- atsiduso net jau įsivaizduodama, kas būtų nutikę, jeigu būtų tą vaiką nunešus. Nu tai čia jau ir taip aišku, kad pati būtų likusi kalta, dar va už kokių grotų ją pasodintų greičiausiai, na o paskui, ate ate laisve ir karjera, kurią čia va gal visai ir pavyktų sėkmingą susukt, jeigu tik daugiau pasitreniruotų čiuožinėt ant to ledo, nenuskinant nuo kelio aplinkinių žmonių.  
- Tai va, jeigu kažkuris nutrenks žmogų šiandien, ir kitą išveš pareigūnai, tai iš anksto susitariam, kad atlėksim gelbėt.- pamerkė akį jam, lyg čia jau kokią gerą varkę būtų susukus, o paskui tyliai sukrizeno, nes kažkaip juokingai skambėjo ta tokia mintis, jog jinai jau apie policiją galvoja. Bet kaip sakoma, reikia iš anksto viską apgalvot.
- Jo, būtų galima pasidomėti, ir nulėkti, nes nu negali žinot, gal neiškristume po pirmo etapo. - nusijuokė apsisukdama aplink linksmai taip, ir tada pačiuožė į priekį kiek toliau, savo tokiu 'veiksmu' aplenkdama pora čiuožinėjančių žmonių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-09, 13:35

Marco į merginos pasakytus žodžius atsakė plačia šypseną. Nes iš dalies jai ir pritarė. Niekada negali žinoti ant kokio žmogaus užsirausi, dar va paims ir po teismus užtampys už paprastą netyčinį atsitrenkimą į jį. O ką jau kalbėti apie jo nudaužimą nuo vaizdo.Bet šiandien norėjosi apseiti be tokiu incidentų ir ramiai praleisti dieną, galbūt vėliau nueiti sukirti kokios picos ar didelę porcija ledų. Na, bet ką , Marco žinoma gintu Sandra iki pažaliavimo ir įrodytų tiesą, kad ji nėra kalta o tai įvyko netyčia. Dar tam žmogeliui išdėstytų jo teises. Visgi neveltui seka tėvų pėdomis ir studijuoja teisę čia studijas. Visom jėgomis buvo pasiruošęs tapti geru advokatų ir toliau garsinti šeimos pavarde visame pasaulyje.
- Tai žinoma, iškart jiems galėsi pasakyti, kad tusi asmeninį advokatą - šelmiškai šyptelį parodydamas į save. Kuriam laikui užsižiūrėjęs į Reyes , šis net nepastebėjo kaip ji toliau nučiuožė, tad suskubo jos pasivyti.
-O jeigu ir išskristumėm, bet jau nesigailėtumėm kad pabandėm savo jėgas. Ar ne taip ? - pasivijęs pagaliau pasakė ko nespėjo pasakyti prieš jai nučiuožiant toliau. Na žinoma dailusis čiuožimas ir kaip šokiai galėtų būtų tarsi dar vienas vaikino hobis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-09, 23:31

Kažkaip visai nenuostabu, kad Sandra mėgsta taip 'profilaktiškai' kartas nuo karto prisidirbti, bet jau kurį laiką pati ramybės gyvenime nori. Gal va pagaliau sugalvojo jinai suaugt, nes šiaip per ilgai jaučiasi kaip šešiolikos. Naa bet at the same time, kažkaip tie juokai apie policiją ne tokie ir juokingi atrodo, kai pagalvoji, koks pasaulis keistas dalykas yra, nes gi šiais laikais už visokiausias smulkmenas sodina, o Reyes dar laisvėje pagyventi nori.
- Būtinai pasigirsiu, net paskui, nujaučiu, nenorės dėl kažko kaltinti, supras, kad neverta bylą pradėti ir ją pralošti.- nusišypsojo net susimąstydama, kad Marco tikrai turėtų netrukus išgarsėti kaip geras advokatas. Ir Sandra jam didelės sėkmės linkėjo, juk nieko nėra geriau gyvenime, kaip siekti užsibrėžtų tikslų.
- Naa tiesą tu čia sakai, ir šiaip, galvoju, paskui linksma būtų prisiminti, kaip bandėme dailiojo čiuožimo profesionalais tapti. - šyptelėjo pačiuožinėdama tai į priekį, tai atgal, nu ale tipo mandresnė jinai dabar už tuos vaikus, kurie čia taaaip čiuožinėja, kaip Sandrai tik pasvajoti
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-11-12, 14:23

Na nebuvo ir Marco toks jau šventuolis, kaip ir kiekvienas paauglys mėgo sukti nelegalias veiklas. Oi dar senai čia Romoje su vienu draugeliu suko stambu narkotikų versliuką. Bet va kai pradėjo svilti šiknos tai viską metė. Gražiai va taip viską užglaistė, kad čia ne jų o kitų darbelis. Nesvaru kad tie asmenys išgalvoti ir policija ten jų iki dabar vaikosi. Tai va dabar čia atvykęs Ruiz pradėjo visai kitą gyvenimą, studijuoja sau ir galvos nebesuka kas ir kaip. Sandrai pasakius, kad būtinai pasigirs, kiek susijuokė. Nu jam tai garbė būtų ja apginti.
- tai žinoma, su manim geriau neprasidėti, kas liečia teisę - nusijuokė vaikinas. Ir šiaip jis buvo užsispyręs ir siekė savo tikslų. Taip pat svajojo ir kada nors su Sandra pradėti bendrą gyvenimą, galbūt net ja vesti. Bet, pagyvensim ir pamatysim. Pats irgi vietoj nestovėjo apčiuožė kelis ratus aplink mergina - žinai, kaip kuriems prireikė kone puse gyvenimo, kad tokiais taptų, o kitiems tiesiog ima ir pasiseka. Reik džiaugtis, kad esam gabūs ir greitai mokomės - nuvėlė čia jis kažkokia nesąmonę, net pats gerai nesuprato ką čia dabar jis pasakė.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Arena
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Great Arena Patches
» Your dream arena
» Stick Arena Balistic
» The Secret of the Dragon Wave
» Persona REM Deep Sleep

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2017 December-
Jump to: