Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 staliukai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 17:24
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-05, 19:48

Po dar vienos, eilinės darbo dienos Calliope nusprendė pasilinksminti. Ji mėgo linksmintis ir tai darydavo dažnai, todėl šis vakaras buvo ne išimtis. Vos tik grįžo iš darbo namo, mergina pasidarė valgyt, pasidabino ir atlėkė savo mašiniuku į šį klubą. Šis klubas buvo vienas iš jos mėgstamiausių, todėl jame buvo ne pirmą ir ne antrą kartą.
Įžengusi į klubą ji tiesiai priejo prie barmeno iš kurio gavo gėrimą pradžiai. Hickson eilinį kartą čia atėjo pasilinksminti, sutikti naujų žmonių ir linksmai praleisti laiką. Taigi rankose laikydama margaritos taurę Calliope atsisėdo prie vieno iš stalelių. Iš išorės galėjo atrodyti keista, kad stalas gana didokas, o prie jo telpa kokie penki šeši žmonės ir ji sėdi viena. Na bet toks ir jos buvo tikslas, kad kas prieitų prie jos ir užvestų pokalbį kaip tik apie tai. Puiki pradžia geram pokalbiui. O jei ji taip ir liktų sėdėti viena, tai ji visada turi dar kelias idėjas, kurios visada suveikia. Calliope patyrusi vilioklė. Taip ji sukryžiavusi kojas vedžioja pirštu per taurės paviršių ir kantriai laukia.
Back to top Go down
 
staliukai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2017 December-
Jump to: