Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Proskyna

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Like a parasite, you got the easy life.
I’m the hand that feeds; you’re the dog that bites.
avatar
Like a parasite, you got the easy life. I’m the hand that feeds; you’re the dog that bites.
NAME :
Indrė

POSTS :
1278

REPUTATIONS :
352


2017-01-26, 02:41


Back to top Go down
View user profile
I won’t close my eyes like you want me to.
I am wild and free.
avatar
I won’t close my eyes like you want me to. I am wild and free.
POSTS :
113

REPUTATIONS :
12

ABOUT :
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.


2017-02-09, 06:16

Pastaruoju metu Annastasia taip pasinešė ant fotografijos, kad sumanė išbandyti naują technologiją - droną. Privažiavusi su savo pakankamai kukliu automobiliu šalia miško, pastatė jį pakraštyje ir išsiėmusi įrangą iš bagažinės pasiėmė ją su savimi. Annastasia neketino eiti toli, paėjus gal dvidešimt, gal penkiasdešimt metrų į miško gilumą, kad šakos pernelyg neužstotų dronui skristi, mergina pasitiesė pledą ant žemės, prasidarė didžiulę kuprinę, išsiėmė termosą su kakava ir sausainius su šokolado gabaliukais. Pasiruošusi užkandą, raudonplaukė užvertė galvą į viršų ir radusi pakankamai gerą ertmę tarp lajos, nusprendė pro ten ir leisti droną padaryti kelias nuotraukas. Išsitraukusi aparatūrą, tiesiai pastatė droną ant pledo, viską sujungė ir pasiėmusi pultelį paleido mechanizmą į viršų. Iš pradžių dairėsi kol dronas išnyko iš akiračio, o paskui prisėdusi ant pledo ramiai sau skraidino prietaisą ir stebėdama ekranėlį karts nuo karto paspausdavo mygtuką užfiksuoti nuotrauką ar tai trumpą kelių sekundžių video iš kurio galėtų ištraukti kadrus. Kad darbas neprailgtų, raudonplaukė atsisuko termosą ir ėmė gurkšnoti kakavą užkasdama sausainiais.


As I walk through the valley of the shadow of death
Back to top Go down
View user profile
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
POSTS :
238

REPUTATIONS :
9

CREDIT :
champagnemami


2017-02-09, 11:55

Staiga, nesiekiant miško teritorijos, pakilo nemenki vėjo gūsiai. Nuo žemės pakilo suskeldėję gamtos išdaigų nualinti lapai. Jie klusniai pradėjo kilti aukštyn, akivaizdžiai kontroliuojami nešališkos jėgos. Lapai atrodė lyg patekę į stiprią oro srovę: apskriejo aplink medžius ir kiekvieną jų šakelę. Reginys priminė individualų lapų šokį. Galiausiai lapai nurimo, jie pradėjo leistis, bet likus vos dviems metrams sustojo, lyg žemę ir orą skirtų nematomas barjeras. Lapai pradėjo jungtis, savo forma labai panašėjantys į žmogų. Jie sudarė itin kruopščią žmogaus kopiją, kurią būtų įmanoma atkartoti tik rankų darbu apgenėjant krūmus, bet techniškai lapais sukurti tokio vaizdinio žmonija dar buvo nepažengusi. Ir staiga lapai pranyko, o vietoje jų stovėjo tikrų tikriausias funkcionuojantis žmogus. Na, tikriausiai nenuostabu, jog Liuciferis mėgdavo teatrališkus pasirodymus. Jis trumpam žvilgtelėjo į savo delnus, lyg tikrindamas ar iliuzinis triukas pavyko. Įsitikinęs, jog yra sveikas ir gyvas, patraukė link miško proskynos, ant kairio peties užsimetęs miniatiūrinę kuprinę. Pasiekęs iškirstą miško juostą, Šėtonas sustojo ir nusimetė naštą ant žemės. Šią diena Liuciferis nusprendė paskirti žmogiškoms pramogoms, atsiribojant nuo visų jį įpareigojančių demoniškų rūpesčių. Neapdairiai manęs, jog yra čia vienas, vyras akies kampeliu žvilgsnį nukreipė į merginą, kuri, berods, buvo pasiruošus ištaigingam piknikui, tik kilo klausimas, kodėl ji čia viena? Liuciferis panosėje tyliai prunkštelėjo pamatęs kokia veikla užsiiminėja nepažįstamoji. Prieš dronus ir visokias modernias technologijas Velnias buvo kategoriškai nusistatęs. Kaip ir jam priklauso, jis buvo atkakliai senamadiškas krienas, tvirtai kovojantis prieš XXI amžiaus išradimus. Netrukus Liuciferis nutraukė žvilgsnį nuo merginos, nes ji paprasčiausiai daugiau jo nebedomino. Tuomet prasegė kuprinaitę ir iš kuklaus jos turinio švystelėjo kokybišką aitvarą. Nors ir miškas nebuvo tinkamiausia vieta į padanges paleisti aitvarus, tačiau diena buvo apsiniaukusi ir tuo pačiu žadėjo stiprius vėjus. Šėtonas persimainė ir nusprendė, jog šiokia tokia kompanija jam nepakenktų. Gal net ji ir atneš naudos, kaip pavyzdžiui išgauti netoliese esančios būtybės sielą, nors jis ir nusprendė šiandienai palikti savo tamsiąją pusė už namų durų slenksčio.
-Įdomus aparatas, - garsiai pareiškė, kadangi juos skyrė nemenkas atstumas. Tada lyžtelėjo pirštą ir demonstratyviai iškėlė jį, siekdamas nustatyti vėjo kryptį.A rose can never be sunflower, and a sunflower can never be a rose. All flowers are beautiful in their own way, and that's like women too.

Back to top Go down
View user profile
I won’t close my eyes like you want me to.
I am wild and free.
avatar
I won’t close my eyes like you want me to. I am wild and free.
POSTS :
113

REPUTATIONS :
12

ABOUT :
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.


2017-02-09, 14:01

Mergina buvo itin įsitraukusi į savo veiklą, kad atsiradusio vaikino ji net nepastebėjo. Stebėdama ekranėlyje besikeičiančius vaizdus, daug maž viską su dronu apskraidžiusi kilometro spinduliu, Annastasia įjungė išlaikymo rėžimą ir mėgino padaryti iš ties įdomias, plataus spektro nuotraukas. Toks darbas iš tiesų buvo sudėtingas, reikėjo atidumo ir atsargumo, todėl nieko keisto, kad akimirkai sustojo vienas po kito doroti savo sausainius užsigeriant kakava. Atsklidęs balsas iki įsitempusios merginos ją išgąsdino, krūptelėjusi Annastasia netyčia palenkė svirtį ir kilstelėjo akis į garso šaltinio pusę. Pamačiusi vyrą su aitvaru kiek neįprastoje vietoje. Chavarria šyptelėjo jam puse lūpų ir tuomet prisiminusi savo droną riebiai po nosimi nusikeikė. Čiupusi pulte svirtį ir žvelgianti pro ekranėlį bandė nustatyti kur jos aparatas randasi ir galiausiai suvokusi kas čia darosi, nusprendė pakelti droną tiesiog į viršų. Iš tos įtampos raudonplaukė atsistojo ant kojų ir pati jau užvertė galvą į dangų ieškodama savo drono. Galiausiai jį pamačiusi užtruko vos pusę minutės jį nuleisti saugiai į savo rankas. - Čia dronas, - garsiau pasakė mergina suėmusi už vienos drono pusės ir kilstelėjus aparatą kiek aukščiau, kad vyras pamatytų. Padėjusi prietaisą ant žemės, mergina pasilenkė prie jo ir atsargiai išėmė bateriją su atminties kortele. Kortelę pakeitė, bateriją taip pat, kad galėtų toliau tęsti savo kūrybinę veiklą. Tačiau pastebėjusi, kad vyras išsitraukė aitvarą, kur kas labiau susidomėjo tuo, negu nuotrauku darymu. Todėl savo droną pasidėjo į šalį, išsitraukė iš kuprinės paprastą fotoaparatą ketindama padaryti kelias tikrai neįprastas nuotraukas. - Vėjas pietvakarių, šįryt pasidomėjau, penki metrai per sekundę, - riktelėjo Anna, kad ir naujai sutiktas žmogus išgirstų, norėdama padėti ir tuomet įsijungusi aparatą prisidėjo prie akies. Nuspaudusi mygtuką padarė porą nuotraukų ir galiausiai nusprendė, kad pasiilgo savo kakavos. Todėl fotoaparatą pasidėjo ant pledo šalimais drono, o pati atsisėdo ant pledo, pasiėmė į vieną ranką sausainį, į kitą termosą ir stebėdama kaip vyras bandys proskynoje leisti aitvarą ramiai sau užkandžiavo.


As I walk through the valley of the shadow of death
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Proskyna
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Miškas-
Jump to: