Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 apartamentai nr.1

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Daniella Rachel Benford
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 02:08

First topic message reminder :
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-01, 20:51

Na taip, šiuo metu moteriai galėjo pasirodyti, jog jos baimė vorams yra tikrai pats didžiausias košmaras, kitaip nė nepavadinsi. Nieko nuostabaus, juk Dean tikrai nėra tas tipas, kuris vieną kartą paerzina ir palieka žmogų ramybėje, jis galimai visą laiką gąsdindavo savo seserį jai pastoviai nešdamas vorus. Dominic galėjo prisiekti, jog vieną tokių momentų jis buvo matęs, tačiau negalėjo tiksliai pasakyti ar tada draugas tikrai rankose nešėsi vorą. Tiesa, Reed reakcija buvo tikrai labai audringa ir tada, būdami paaugliai, Dean su Freudenberger kvatojosi kokią valandą. Po to labai gali būti, jog brolis buvo primuštas Alex, nes jis padarė tikrai labai negerą dalyką – padarė jai gėdos prieš jos tuometinę simpatiją.
- Fizinės žalos? Kokios dar fizinės žalos? – kilstelėjęs abu antakius Dominic žvilgtelėjo tai į draugą, tai į moterį šalia. Juk Alex buvo pakankamai smulkaus sudėjimo, todėl jis nebūtų galėjęs įsivaizduoti, kaip ji prikulia Dean, kuris buvo gerų dviejų metrų aukščio ir dar nemenkai pasportavęs. Vien pasiekti jo veidą reikėdavo daug pastangų, bent jau tokiai žemai moteriai, kaip kad Margarita. Ji šalia draugo atrodė kaip coliukė, kadangi ji buvo žymiai už jį žemesnė. O kai sakau „žymiai“, turiu galvoje tai, jog jis galėdavo ją pasikišti po pažastimi.
Bučinys buvo toks, kad būtų galėjęs atimti kvapą net ir pačiam Dominic, tačiau jis ir taip turėjo mažai laiko, todėl ketino išnaudoti tokią akimirką iki galo. Nežinia ar jo tokią reakciją iššaukė alus, tačiau tame veiksme tilpo tiek daug aistros ir tos nepaaiškinamos traukos, jog turbūt jis čia pat būtų Alex išrengęs nuogai. Deja...išgirdęs smulkius žingsnelius, kurie artėjo link kambario, vyras atsitraukė nuo jos taip pat staiga, kaip ją ir užpuolė, atsitraukdamas gerais po žingsnių toliau nuo Reed bei atsisukdamas į išėjimą tą akimirką, kai tarpduryje pasirodė Margarita.
- Ką čia abudu veikiat? – vos primerkusi akis moteris dėbtelėjo tai į Freudenberger, tai į savo draugę, sutramdydama šelmišką šypseną, kuri būtų pasirodžiusi jos veide.
- Ėjau iki vonios, kai Alex paprašė nuimti nuo spintos viršaus piešimo lentą. O ką tu pagalvojai, coliuke? – tarstelėjęs jis paerzino Margaritą ir praeidamas sutaršė jai plaukus, dingdama vonios kambaryje priešais Alex miegamąjį.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-01, 21:15

Tai buvo žemiausia, ką Dean galėjo tuo metu seseriai iškrėsti. Žinoma, vaikinas tuo metu nežinojo, kad Alex jaučia kažkokią simpatiją Domui, nes jis buvo šešiais metais vyresnis. Vaikystėje tai buvo didelis laiko tarpas, todėl kai būdama 13 taip apsikvailino prieš savo devyniolikmetę simpatiją...Na, sakykim, kad tuo metu tai prilygo didžiausiai tragedijai. Tikriausiai bent savaitę mergina vengė Domo, o brolį taip sužnaibė, kad už tai ją abu tėvai nubaudė namų areštu.
- Prisimeni, kai tas kiaušinis skiedė, kad susimušė su klasioku po rungtynių? - plačiai išsišiepus Alex įsmeigė žvilgsnį į Dean, kuris purtė galvą, sakydamas "don't you dare tell him the rest of the story". - Tos mėlynės atsirado nuo manęs, nes aš jį taip sugnaibiau, kad jis daugiau nedrįso manęs gąsdinti vorais, - nusijuokus Alex rankomis sugavo mestą nacho trikampėlį, - pats prisiprašei, broliuk, - mirktelėjus akele moteris suvalgė sugautą maistą.
- Tai buvo smūgis žemiau pilvo juostos... - suvaidintai susiėmęs už pilvo Dean sulaikė juoką, - ir dar sakai, kad aš tavęs nemylėjau...gėda, - nusijuokęs vyras gurkštelėjo savo alaus, įsmeigdamas žvilgsnį į Dominic, - nesišypsok, jau verčiau būčiau tikrai susimušęs su klasioku nei kentęs jos mažas skaudžias rankas, - nežymiai papurtęs galvą Dean nusijuokė.
Kuomet bučinys baigėsi vos prasidėjęs, Alex žvilgtelėjo į kambaryje atsiradusią Margaritą, kuri bandė sulaikyti šelmiškas bei laimingas emocijas viduje. - Mhm...o tu savo stipriomis rankomis paėmei ne lentą, o ją? - neišlaikius patraukė per dantį į vonią benueinantį Dominic. Žinoma, tai pasakė pakankamai tyliu tonu, kad Dean neišgirstų. - Tu man melavai, - vėl sutelkus dėmesį į Alex išsišiepė, - kas iš tiesų atsitiko Bostone, Alex? - kilstelėjus antakius sukryžiavo rankas ant krūtinės.
- Bostone? Um..nieko nenutiko..važiavom parsivežti detalių, - atsikrenkštusi Alex permetė šviesius plaukus sau ant vieno peties ir surinko lentą su markeriais. Kada Margarita susiaurino žvilgsnį neketindama pasitraukti nuo durų, moteris atsiduso, - fine, buvai teisi, patenkinta? Dėl visko buvai sušiktai teisi ir dabar aš nežinau ką su tuo daryti, - atsidusus moteris pavartė akis, kada Margarita suspaudus kumštį jį ištiesė į orą besidžiaugdama. Su tokiomis emocijomis abi grįžo į svetainę, kur Alex vis dar kiek paraudusiais žandais, pastatė lentą ir padėjo dviejų spalvų markerius ant stalelio. Reikėtų paminėti, kad po to, šviesiaplaukė iškart įsisiurbė į savo vyno taurę. O dievulėliau...jos lūpas vis dar degino aistra ir noras vėl Freudenberger pajusti savyje.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-01, 22:13

Išgirdęs naują versiją, kaip ant Dean‘o atsirado visos tos mėlynės, vyras nesusilaikė garsiai neprunkštelėjęs ir nenusijuokęs, kas turbūt privertė ne vien draugą, bet ir Margaritą nustebti. Dominic buvo pasikeitęs, tai buvo galima aiškiai pamatyti. Jis buvo daugiau atsipalaidavęs, žymiai daugiau šypsojosi ir buvo daug geresnės nuotaikos nei tada, kai paskutinį kartą jie jį matė. Juk visi Freudenberger aplinkiniai buvo pripratę prie to, jog jis visada vaikščioja it žemę pardavęs ir visada susikuria problemų, nes kitaip tų muštynių ir besaikio gėrimo tikrai nepavadinsi. Dabar vyras atrodė žymiai geriau ir žymiai labiau atsigavęs. Galbūt jam padėjo tas faktas, jog jo rankos nesusitepė dar vieno žmogaus krauju, o galbūt padėjo tai, kad šalia jo buvo Alex. Tiesa, antro varianto jis net nenorėdavo apsvarstyti, kadangi Dominic vis dar jautėsi kaltas dėl to, jog su ja apskritai permiegojo ir kad taip pamynė žmonos atminimą. Juk pradėjo jausti kitai moteriai trauką, to negalėjo būti. Vyras tiek ilgai neleido sau pradėti gyventi iš naujo, o vos jo kelyje pasirodė Reed, kažkas pasikeitė. Negrįžtamai.
- O aš ir galvojau ar tu tikrai toks klišas, ar tu tikrai nė karto nepataikei Jason‘ui. Matomai, tas „Jason“ buvo moteriškosios lyties ir smūgiavo dar geriau, nei kad tas tavo bendraklasis. – sukrizenęs vyras gurkštelėjo savo likusio alaus, vos kilstelėjęs antakius ir taip paerzindamas Dean‘ą.
Grįžęs iš vonios, Freudenberger, žinoma, vis dar jautėsi suknistai įsitempęs, kadangi ta trauka niekur nedingo. Buvo prasta idėja Alex taip pabučiuoti, kadangi dabar sėdėti su ja vienoje patalpoje ir negalėti jos paliesti, buvo daugiau ar mažiau nepakenčiama. Vis dėlto, kai Dean pasikvietė Dominic šalia savęs, jis vos ramiau atsiduso. Bent jau nereikės prie moters taip erzinančiai arti sėdėti ir jaustis dar blogiau. Vyras galėjo prisiekti, jog tada tikrai būtų kažką iškrėtęs ir taip išsidavęs. Nežinia, kaip dar dabar tiek ilgai laikėsi.
Žaidimui prasidėjus, pirmiausia, žinoma, buvo moterų pirmenybė. Alex su Margarita žaidė šaradas taip, lyg daugiau laisvomis dienomis nieko neveiktų, tiktai težaistų šaradas. Viena kitą jos atspėdavo iš pusės galvos linktelėjimo arba pusės nupiešto piešinio, kas tikrai buvo įspūdinga. Kadangi Dominic tokių žaidimų niekada nemėgo, todėl iš pradžių jiems su Dean‘u sekėsi prasčiau, bet po dar vienos skardinės alaus jie įsivažiavo į ritmą bei spėjo pasivyti merginas.
- Nežinau, kaip jums taip pavyksta, tačiau ruoškitės, nes mes tuoj jus pralenksim. – tarstelėjęs vyras vos pakilnojo antakius, žvilgtelėdamas moterų pusėn.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-01, 22:59

Tiesą sakant, Alex nesijautė taip, lyg būtų padariusi didelę įtaką Dominic. Iš moters pusės, jiedu tik kartu bėgiojo ir būtent tai sumažino vyro suvartojamą alkoholio kiekį, kas privertė jį nekreipti dėmesio į tipus, kurie be reikalo prisikabindavo, ergo, jokių muštynių. Ji negalėjo patikėti, kad Freudenberger buvo rimtas, netgi liūdnas, kuomet būdama su juo, visuomet matė jo šypseną ir girdėjo jo juoką, kuris suvirpindavo jos kiekvieną kūne esančią ląstelę. Margarita prisiekinėjo, kad jeigu šviesiaplaukė būtų mačiusi Domą prieš metus, nieku gyvu nebūtų pasakiusi, kad tai tas pats žmogus. Na, jeigu sąžiningai, ir pati Alex buvo visiškai kitokia. Ji buvo savimi. Ji jautėsi kaip namie, lyg pagaliau priklausytų. Ir tas jausmas sustiprėdavo Freudenberger draugijoje. Nejaugi...nejaugi jis jai atstojo namus?
- Duude, tu turi palaikyti mano pusę, - nusijuokdamas Dean paleido į draugą skardinės kamštelį. Ir išlydėjo tiek jį, tiek seserį akimis. Diskutuodamas su Margarita rytojaus veiksmų planą, vyras vis nepaleido minties, kad kažkas šį vakarą buvo kitaip. Kažkas pasikeitė. Jis galėjo tai jausti ore. Nejaugi jis pasigėrė nuo trijų skardinių alaus? Neįmanoma. Jis jau ruošėsi eiti paklausti ar sesei nereikia pagalbos, kai Margarita pati pirma išbėgo tą padaryti, kas pasirodė dar keisčiau. Ar jie visi trys keisti ar jis čia per daug išgėręs arba priešingai- per daug blaivus?
- Pasvajok, Dom, - parodžius liežuvį Alex mirktelėjo ir nusijuokus išsitraukė sekančią kortelę ir ėmė ant lentos piešti žirgą. Kol Margarita spėliojo koks tai posakis galėtų būti, Dean stebėjo situaciją. Jis pastebėjo keistus žvilgsnius tarp Alex ir Domo, jis pastebėjo ir Domo nevalingą žiedo sukinėjimą ant piršto. Kažkas turėjo nutikti, kas privertė juodu elgtis taip...įtemptai ir per daug komfortiškai vienu metu. Ir lyg iš giedro dangaus, su dar vienu alaus gurkšniu, Dean suprato, kas po velnių darėsi. Jo veidas perbalo it popierius ir Margarita tai pamačius susirūpino, kad šis tuoj apsikabins unitazą.
- Ne, Margo, viskas nėra gerai, - atšiauriai tarstelėjęs Dean sulaukė pikto žvilgsnio iš Alex, kadangi jis niekada gyvenime taip nekalbėjo su Margarita ar apskritai su jokia moterimi, - negaliu patikėt, kad jūs trys galit sėdėt ir apsimest, kad viskas yra gerai, - sarkastiškai nusijuokęs Dean pakilo nuo sofos, - visą vakarą galvojau, kas pasikeitė, kas buvo negerai ir še...- lyg su savimi kalbėdamas jis įsmeigė piktą žvilgsnį į Alex.
- Dean, kas po velnių tau darosi? - neiškentus Alex padėjo markerį ant lentos stebėdama staiga susinervinusį brolį. Jis negalėjo būti girtas...toks net neatrodė.
- Pažiūrėk man į akis ir nuneik faktą, kad jūs dulkinotės, - pamojęs tarp Domo ir Alex tarstelėjo, tikėdamasis, kad jam tik sušikta paranoja. Su tuo klausimu, Reed veidas pasikeitė į bejausmį, į visiškai tuščią, viskas susierzinimas išgaravo, o jį pakeitė savotiškas išgąstis ir kaltė.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-01, 23:41

Tiesą sakant, jis ir pats negalėjo patikėti, jog moteris galėtų jam padaryti tokią įtaką. Juk Alex buvo ta pati jaunesnioji Dean‘o sesuo. Jis turėjo į ją žiūrėti tarsi į savo paties seserį, tačiau taip nė velnio nebuvo. Dominic dėl to save keikė visą suknistą laiką. Jis būtų labai norėjęs atsukti laiką atgal ir nepasilikti su ja tada, po Tedo laidotuvių. Jis būtų norėjęs jos nepaliesti tada, kai po muštynių ji tvarkė jo žaizdas. Užvis labiausia Freudenberger norėtų, jog jie nebūtų drauge važiavę į Bostoną  ir jis nebūtų turėjęs galimybės pamatyti Reed apsinuoginusios. Jei tik būtų galėjęs, vyras tikrai būtų atsukęs laiką atgal ir vos tiktai pajuto tą keistą trauką, būtų tiesiog dingęs. Jis to juk neprašė, jam to nereikėjo. Ir visgi, dabar Dominic su tuo kovoti buvo vis sunkiau. Jausti kaltę ir nežmonišką norą vėl jausti tą žmogų šalia. Kartais atrodydavo, jog jis iš lėto kraustosi iš proto.
Freudenberger nė pats neatkreipė dėmesio, jog vėl sukinėja savo vestuvinį žiedą ant piršto, lyg norėdamas jį nusiimti, tačiau to taip ir nepadarydamas. Tai buvo nevalingas gestas, kai šis pernelyg užsigalvodavo. O dabar jis buvo užsigalvojęs. Jis intensyviai mąstė, kad norėtų likti su Alex vienas. Vėl. Po velnių, jis net nebuvo tiek girtas, tačiau tokios mintys sukosi jo galvoje ir Dominic negalėjo nieko su savimi padaryti. Tai buvo beprotiška. Tai nėra tai, ko tu nori, seni. Ir vis dėlto, kad ir kiek bandytų save atkalbinėti nuo tokių minčių, viskas vėl grįždavo bumerangu. Jis negalėjo numalšinti noro vėl moterį pabučiuoti ir kartais tai buvo galima įskaityti jo žvilgsnyje. Tiesa, viskas labai greitai sugriuvo, kai Dominic iš savo minčių pažadino griežtas Dean‘o balsas. Kai šis drėbė gana akivaizdžią tiesą, vyras pasisuko į draugą, suraukdamas antakius.
- Man atrodo tu arba per daug, arba per mažai išgėrei, - tarstelėjęs Freudenberger ramiai reagavo ir atvirkščiai proporcingą Dean‘ą. Tiesą sakant, pernelyg ramiai, nes tai draugą suerzino tiek, kad šis, atrodė, tikrai jam užvažiuos.
- Prisiekiu Dievu, aš tave užmušiu... – suurzgęs Reed brolis jau ketino galimai Dominic užvažiuoti, kai skersai kelio jam stojo Margarita, mosikuodama rankomis. Tai privertė vyrą pakilti nuo sofos ir dėbtelėti į Dean‘ą kiek pikčiau. Iš jo veido dingo ta maža šypsenėlė.
- Kas tau, po velnių, negerai? Jei taip ir buvo, tai koks tau skirtumas? Tiek Alex, tiek aš esam suaugę žmonės. O gal tu pradėsi aiškint, kaip reikia mum gyventi? dievaži, nesielk kaip mažas vaikas. – drėbtelėjęs Freudenberger net nespėjo sureaguoti, kaip gavo iš kumščio į šoną ir tai privertė jį vos susvirduliuoti, tačiau labai greitai jis buvo Dean‘o priremtas prie sienos.
- Rimtai? Tu rimtai ketini su manimi muštis? – perklausęs draugą Dominic, kad ir kaip keista bebūtų, elgėsi taip ramiai, kad turbūt tai net patį draugą išmušė iš vėžių ir pykdė vienu metu.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-02, 19:33

Alex stengėsi visą dėmesį sutelkti į Margaritą, kadangi jei bent akies krašteliu pažvelgdavo į Domą, jos akyse tuoj pasirodydavo geismas, o mintis su griausmu užpuldavo pastarųjų įvykių vaizdiniai. Moteris nesuprato kokio velnio ją taip stipriai traukė Freudenberger. Ji jo troško visa savo esybe, kiekviena kūno dalelės dalele. Tai buvo panašu į priklausomybę ir nesugebėjimą sustoti ir Reed galvojo, kad tai nebuvo normalu. Tai turėjo liautis, juk jis nebuvo paleidęs Eleonoros...Alex nenorėjo jos pakeisti ir būti Domo "rebound", ji norėjo, kad tas ryšys būtų tikras. Jis ir buvo tikras iš jos pusės ir Alex žinojo, kad po skyrybų, ši situacija dar labiau pablogės, kadangi galimai Domas nejautė to paties. Arba neleido sau to jausti, o ji bus laisva ir niekeno nevaržoma.
Matydama, kaip nekontroliuojamai rutuliojosi situacija tarp Domo ir Dean, Alex suspaudė kumščius sau prie šonų. Sušikti testosterono valdomi vyrai ir jų agresijos nekontroliavimas. Ką galėjai išspręsti muštynėmis? Nie-ko. - Dėl dievo meilės, Dean, - pakėlus toną Reed priėjo prie vyrų ir plėšte atplėšė brolį nuo draugo, gerai jį stumtelėdama, kas privertė vyrą atkreipti dėmesį į seserį. - Man nereikia tavo sušiktos priežiūros, tu neturi teisės man ar Domui aiškinti, kaip elgtis. Dievaži, kada tu suprasi, kad man ne trylika metų?! - griežtu žvilgsniu perliejus brolį, stovėjo priešais jį. Dar ne toks žodis iš jo pusės ir Alex tikrai užvoš jam gerą antausį.
- Tai kokio velnio jūs abu elgiatės kaip vaikai?! - klausiamai sušukęs Dean papurtė galvą, - Alex, kaip tu nesupranti, kad aš stengiuosi tave apsaugoti nuo dar vienos nelaimingos meilės? Jis vis dar nešioja Noros užmautą žiedą, tau atrodo, kad Domas taip ims ir ją pamirš, nes tu atsiradai jo gyvenime? - ranka mostelėjęs draugo link suspaudė lūpas į jį pažvelgdamas, - o tu...tu sulaužei savo žodį ir dediesi žmogumi, kuris vertina santuoką, tačiau pamiršai vieną svarbų faktą, kad Alex yra susituokus, - daug ramesniu tonu tarstelėjo, tačiau jame galėjai girdėti nusivylimą, kas buvo dar blogiau. - Nežinau, ką Chris tau padarė ir prisiekiu, sulaužysiu jam kaulus, jeigu jis tave įskaudino, tačiau tu neturi teisės laužyti santuokos įžadus, kuriais visuomet tikėjai. Tu peržengei visus įsitikinimus dėl vyro, kuris niekuomet tavęs nemylės taip, kaip tu nusipelnei ir vietoj to, kad elgtumeisi protingai, pasielgei kaip tikrų tikriausia ke--
- Dean! - surikus Margarita stojo priešais Alex neleisdama pabaigti sužadėtiniui savo sakinio. Dabar jau Margarita pyko, kadangi jis peržengė visas įmanomas ribas, - palauk manęs mašinoj, - griežtai tarstelėjo suspausdama lūpas, kas rodė, kad ši nejuokauja.
- Alex, aš...- Dean jau ruošėsi atsiprašyti, kadangi matė skausmą Alex akyse, kurį sukėlė jo pasikarščiavimas, bet ši tik suspaudė lūpas ir papurtė galvą.
- Tau laikas eiti, - bejausmiu tonu tarstelėjus Reed ėmė rinkti pustuščius arba tuščius indus nuo stalo ir nunešė šiuos į virtuvę. Tuo tarpu Dean sunkiai atsiduso ir apsirengęs išėjo.
- Jam reikia nusiraminti, - vos šyptelėjus Margarita pažvelgė į Domą, o tada į Alex, kuri užsiėmė bet kokia veikla, kad susivaldytų, - for the record, aš manau, kad jūs vienas kitam esat geriausia, kas galėjo nutikti, - užsisegus savo smėlinį paltą tarstelėjo, - paskambinsiu vėliau, - priėjus Margarita atsisveikino su Domu, pabučiuodama jam į skruostą, o po to apsikabino Alex, stipriau spustelėdama ją savo glėby, o tada lengvu žvilgsniu išėjo tvardyti savo subingalvio sužadėtinio.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-02, 20:19

Dominic nežymiai kilstelėjo antakį, kai Dean nuo jo buvo atplėštas tokios smulkios moterytės, kaip kad Alex. Juk ji tikrai atrodė taip, lyg ją reiktų ginti nuo tokių didelių ir augalotų tipų, kaip kad pats vyras ar jos brolis, o ji jį stumdė taip, tarsi jis būtų ne ką mažesnis už ją. Nežinia ar ją reikėjo už tai sveikinti ar tikrai susirūpinti, kadangi tokiu elgesiu ji vieną dieną tikrai prisiprašys. Ir tada nei Dean, nei tuo labiau Freudenberger gali nebūti šalia, o kažin ar Ale atlaikytų vyrišką smūgį iš dešinės, jei tas tipas neturėtų moralės normalų ir mušti moterį jam atrodytų pakankamai normalus dalykas.
- Vienas dalykas, kai ta santuoka yra funkcionuojanti, o kitas dalykas, kai vyras net nesugeba būti su savo žmona, kai ji po žeme kiša savo tėvą. Todėl taip, šiuo atveju aš tikrai dėjau skersą ant savo įsitikinimų. – šįkart Freudenberger nelabai apskaičiavo ribą, ką gali sakyti ir ko ne, todėl jo išsireiškimas savotiškai paliko ne vien tiktai Dean‘ą be žado, tačiau ir Margaritą, kuri iš vienos pusės džiaugėsi tuo, jog vyras buvo pirmasis, kuris tiesiai šviesiai pasakė, jog toks Chris elgesys nebuvo normalus. Taip, Reed brolis pasikalbėdavo apie tai Margarita patyliukais, tačiau tos nuomonės garsiai neišreiškė, būdamas šalia sesers, nes jis vis dar atsiminė tą faktą, jog jai nepatiko, kad šis negražiai atsiliepia apie jos vyrą. O Dominic nebuvo nieko Alex prisižadėjęs, tuo labiau, jo niekas nelaikė už liežuvio ir jis būtų pasakęs dar daugiau. Faktas, jog jei vyras ir išliko ramus šioje situacijoje, tai jo charakteris persimušė per kalbą ir nors jis nekibo Dean‘ui į atlapus, tai galėjo tikrai dar ne tiek jam pasakyti, kiek pasakė dabar.
- Kitą kartą parink gražesnius žodžius, nes net jei esi jos brolis, neturi teisės taip su Alex kalbėtis, - burbtelėjęs jis dėbtelėjo į pro jį praeinantį Dean‘ą. Susidėjęs rankas ant krūtinės Dominic nusuko žvilgsnį į Margaritą, kuri tarsi žvilgsniu jam pasakė „don‘t make this even worse“, kas privertė vyrą gūžtelėti pečiais, tarsi jis nesuprastų, ką ši norėtų pasakyti. Atsidusęs jis spustelėjo moterį glėbyje atsisveikindamas, o vėliau be žodžių ėmė padėti Alex apsitvarkyti. Paėmęs tuščias alaus skardines vyras nupėdino į virtuvę bei jas išmetė į šiukšliadėžę. Atsisukęs į moterį jis kelias akimirkas ją stebėjo, kol galiausia suformulavo tai, ką norėjo pasakyti.
- Atleisk, dėl šitos painiavos kaltas aš. Ir Dean teisus. Jis dažniausia visada būna teisus. Aš tikrai nesu pats tinkamiausias tipas, kuris galėtų būti...su tavimi. – jam net tai pasakyti buvo pakankamai sudėtinga, kas privertė nežymiai suraukti antakius. Tiesa, Dominic buvo nuoširdus, o tai buvo tikrai geriau, negu nieko.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-02, 20:52

Na, reikėjo pripažinti, kad Alex, nors ir buvo smulki bei žema, iš prigimties buvo kovotoja. Tuo labiau, kai augo su broliuku, o ne sesute. Metams bėgant, kaip buvo minėta anksčiau, jai teko pereiti savigynos kursus, o be to, moteris dar kartais išreikšdavo savo pyktį kick-bokso trniruotėse, todėl jėgos ji turėjo pakankamai, kad galėtų pastumti savo idiotą brolį, kuris to tikrai nusipelnė, nes net jei ir jo intencijos buvo geros, jis pasirinko labai netinkamą būdą joms įgyvendinti. Jeigu pridėsime faktą, kad jis palaikė savo formą kiekvieną dieną bėgiodama, gausime labai teigiamą rezultatą ne tik moters figūrai, sveikatai, bet ir savigynai.
Kada tiek Margarita, tiek Dean liko be amo, Alex sulaikė menką šypsnį, kuris kėsinosi pasirodyti dėl to, jog šie bijojo prie jos, net ir dabar, žinant, kad jie su Chris skyrėsi, kažką blogo apie jį pasakyti. Ji ties tuo nieko nesakė, kadangi jeigu būtų kažką pridūrusi, tai sukeltų per daug klausimų jos broliui, kuris negalėjo žinoti, kas dėjosi su jos santuoka. Niekas negalėjo žinoti.
Alex atsisveikinus su Margarita, kelis kartus giliau įkvėpė, o po to iškvėpė. Ramiai, nesuskysk. Kiek aprimus nuo susimaišiusių emocijų, Alex išmetė maisto likučius iš lėkščių į šiukšlinę ir sudėjo šias į indaplovę. Tuomet gražiai uždengus visus indus su likusiais užkandžiai, sudėjo juos į šaldytuvą. Nuvalius stalviršį Alex nežymiai užmerkė akis. Kada viskas tapo taip komplikuota? Kuomet Domas pradėjo kalbėti, moteris užkabino rankšluostėlį ant pakabos ir atsirėmė į spintelę. Ji laikėsi atstumo, nes tai buvo geriausia jiems abiems. Tiesa?
- Jis teisus, - nesiginčydama Alex linktelėjo, - tačiau kalti mes abu, kadangi nei vienas nevertėme kito daryti to, ko jis nenorėjo, - tarstelėjus šyptelėjo, - manau, kad bus geriau jei liksime draugais, - stebėdama Domo veido bruožus pridūrė, tačiau po geros minutės, jos žvilgsnis nuslydo ties vyro vestuviniu žiedu, - nei vienas šiuo metu nesame tinkamoje pozicijoje pradėti kažką naujo, - vėl pakėlė akis į Domą, - nesinorėtų, kad tai baigtųsi tragedija ir sugadintų mūsų draugystę. Tiesa? - menkai šyptelėjus Alex bandė tiek save, tiek Domą tuo įtikinti.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-02, 21:16

Iš to, kaip moteris kalbėjo apie savo vyrą, o tiksliau kaip nenorėjo apie jį kalbėti, buvo galima įsivaizduoti, kad jų santuoka jau gerus pora metų buvo tik formalumas. Nė vienas moteris, tuo labiau Alex, mylėdama savo vyrą nebūtų nenorėjusi su juo susitikti. O iš to, kaip ji reagavo į tai, jog jis turėtų atvykti į Sietlą, Dominic suprato, kad tarp jų galutinai viskas baigta. Todėl jis prie santuokos griūties tikrai neprisidėjo. Turbūt tas Chris padarė daugiau dalykų, ne vien tiktai plovė pinigus, kad galutinai nužudytų meilę, kuri siejo Alex ir jį. Juk jei tikrai smarkiai myli žmogų, tiktai labai siaubingi dalykai, tam tikri pasikeitimai ar įvykiai gali tą jausmą numalšinti. Ne pykčiai ir ne barniai slopina tą jausmą, o tiktai labai sumauti dalykai. Nors, kai kurie žmonės gyvena su asmenimis, kurie pridarę tokių dalykų, kad baisu klausytis. Tačiau jie su jais gyvena ir galimai gyvens visą likusį gyvenimą. Ir tam taip pat yra įvairiausių priežasčių, bet save gerbiantis asmuo tikrai neliktų su partneriu, kuris negerbtų tavęs bei jų sukurtų santykių.
- Sutinku su tavimi. Geriau nereikia pradėti to, kas gali blogai baigtis. Ir tai galimai blogai baigtųsi ne man, o tau. Dėl vieno dalyko jis tikrai teisus – aš tikrai nenusiteikęs santykiams. Bent jau ne tokiems, kokių galbūt tu norėtum. – gūžtelėjęs pečiais Dominic blausiai šyptelėjo. Jis pats jautė, jog dar ne laikas. Jei viskas prasidėtų dabar, jis tiktai išnaudotų Alex, o to jai tikrai nereikėjo. Chris jau buvo asmuo, kuris savotiškai ja naudojosi, moteriai tikrai nereikėjo dar vieno tipo, kuris ja naudotųsi.
- Turbūt eisiu. Tau reikia pailsėti. Vakaras nebuvo labai pasisekęs, nors turiu pripažinti, kad maistas tikrai buvo geras. Paliksiu pusę savo algos bare vien dėl maisto, - plačiau šyptelėjęs vyras pabandė pajuokauti. Atsistojęs visu ūgiu, kadangi prieš tai buvo atsirėmęs į kriauklę, jis priėjo prie Alex, nežymiai ją apkabindamas per pečius. Tai labiau priminė brolišką apkabinimą,, nors jis užsitęsė tikrai ilgiau, nei kad pats Dominic tikėjosi.
- Labanakt. – atsidusęs jis atsitraukė nuo Reed nuėjęs užsimetė savo švarkelį bei užsidėjo batus. Dar kartą žvilgtelėjęs į Alex jis nežymiai linktelėjo galva ir dingo už viešbučio kambario durų.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-03, 12:10

Chris ir Alex santuoka neveikė jau gerus pusantrų metų. Viskas prasidėjo nuo to, kad Chris tapo priklausomas nuo pinigų ir valdžios. Jam reikėjo vis daugiau ir daugiau, kol šis pradėjo darbe netgi miegoti. Auganti įtampa privedė prie aršių pykčių ir galiausiai Chris išdavystės. Kuomet vyras taip pasielgė, o moteris jį užtiko su sekretore jo kabinete, kuri klūpėdama po stalu atliko jam oralinį, Reed iškart išsitraukė skyrybų dokumentus ir šiuos pasirašė, iškraustydama Christopher iš namų. Po to, Chris atsiprašinėjo gal pora mėnesių, kol galiausiai Alex, būdama per daug geros širdies, suteikė jam antrą šansą. Na, o šis baigėsi dar dešimčia išdavysčių su skirtingomis moterimis, restorano praradimu ir smurtu.
- Svarbu buvo skanu, - šyptelėjus Alex stebėjo Domą, kuris bandė prašviesinti vyraujančią atmosferą, bet, deja, tas nelabai išėjo. Vyro apkabinimas tik dar labiau viską pablogino. Rankomis apsivijusi jo liemenį, moteris prigludo prie Domo krūtinės ir sunkiai atsiduso. Jie nusprendė likti draugais, tačiau kodėl tas apkabinimas atrodė it atsisveikinimas? - Labanakt, - bandydama nuslėpti liūdesį ir šiokį tokį nusivylimą šia komplikuota situacija, moteris išlydėjo jį akimis ir kuomet viešbučio durys užsidarė, riebiai nusikeikė, nusivalydama vieną išsprūdusią ašarą. Po to, Alex galutinai viską susitvarkė ir nusimaudžiusi griuvo į lovą.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
apartamentai nr.1
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Viešbutis-
Jump to: