Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 kambarys nr.295

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Daniella Rachel Benford
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 02:07




PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-16, 19:22

Dayton buvo išskirtinių bruožų moteris, atkreipianti tikrai ne vieno ir ne dviejų vyriškių dėmesį. Jos žingsniai, net dėvint laisvalaikio kostiumą, buvo pilni elegancijos. Moteris net kovojant jos neprarasdavo, o niekada neturėjo moters figūros savo gyvenime. Ir vis tik, Black moteriškumą asocijavo su trapumu, pažeidžiamumu, nesugebėjimu tvarkytis savarankiškai. Kaip tik dabar tokia ir jautėsi- pažeidžiama bei silpna. Ir pikta, kad kažkoks žemaūgis grybas sugebėjo ją sužeisti. Per penkerius metus Day buvo pašauta tik du kartus ir tai iš tolo ir negiliai, o šiandien tokia nesėkminga diena it koks penktadienis ir 13, kad norėjosi rėkti. Gerai, gal rėkti norėjosi dėl skausmo, kurį net kvėpuojant sukėlė atvira žaizda per visą šoną ir dalį pilvo.
- Galvoji, kad jis čia atsivedė visą savo brigadą? - pro sukąstus dantis Day suraukė antakius. Jai nepatiko būti mokomai kaip mažai mergaitei, - garantuoju, kad jau dabar apie mus žino jo pakalikai Meksikoj ir šiandien čia buvo tik kūdikio pasispardymas, - atsiduso sulaikydama kvėpavimą, kad mažiau skaudėtų, kas nė trupučio nepadėjo. Ir kai Dominic pakėlė ją ant rankų, ji tiesiogine to žodžio prasme norėjo mirti. Priežastis number one- fucking auč, priežastis number two- net ir tokiomis aplinkybėmis Day galėjo ištirpti jo rankose nuo tos chemijos, kurią, rodosi, buvo galima pagriebti rankomis.
- Domai, aš ne mažas vaikas. Žinau, kad jis galėjo būti naudingas, bet aš buvau pikta, ok? - atsidusus atlaikė jo žvilgsnį, kuris buvo šaltesnis nei paprastai ir Dayton, nebūtų moteris, jeigu jo neinterpretuotų savaip. Ji galvoje padarė labai trumpą išvadą- Dominic pamatė jos žiauriąją pusę ir nebenori su ja turėti reikalų. Jokių.
Kuomet greitakalbis Domo vairuotojas nuvežė juos iki viešbučio, Dayton labai stipriai pasistengė neprarasti sąmonės ir sugebėjo paslėpti kraujo likučius nuo veido. Gerai, kad ji buvo apsirengusi juodai, kraujas ryškiai nešvietė. Freudenberger užsakius patį paprasčiausią kambarį, jiedu pasiėmė raktus ir vos tik spėjo įeiti į 36 kvadratų erdvę, Black nulingavo ant artimiausio sėdimo baldo- baro kėdės. Minusas- kieta, pliusas- ant baro stovėjo pigaus alkoholio rinkinukas, kurs tuoj pat pritraukė moters dėmesį. Pagriebus miniatiūrinį buteliuką išgėrė visus 5 lašus brendžio ir atsiduso. - Kaip trijų žvaigždučių viešbutis, galėtų kažką geriau pasiūlyt, - sumurmėjo visiškai bereikalingai ir nusimetė savo odinę striukę bei sugadintą palaidinę. Moteris buvo tikra, kad Dominic matė ganėtinai daug pusnuogių moterų ir neprieštaraus, kad jos viršutinę dalį dengs tik liemenėlė. Na, ji buvo iš tų moterų, kuri apatinio trikotažo turėjo daugiau nei batų. Galbūt tai buvo įprotis nuo escort'o laikų.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-17, 00:06

Jis žinojo ir netgi nujautė, kad tokiais žaizdai susiūti ne jam, o Dayton reikės kažko stipraus, todėl Jeff‘as parūpino butelį viskio, kurį Dominic įsikišo į savo kuprinę, kol sėdėjo priekyje ir važiavo link viešbučio. Tai priminė jam senus laikus, kai dar nebuvo toks populiarus juodojoje rinkoje kaip samdomas žudikas ir buvo neseniai atsikėlęs į Sietlą bei gyvendavo pora mėnesių prastos reputacijos moteliuose ir viešbučiuose, kurie labiau primindavo viešnamius, o ne trijų žvaigždučių viešbutį. Tada Dominic tenkindavosi mažesnėm sumom už savo darbą ir stengdavosi jį atlikti tinkamai. Žinoma, ir dabar jis stengiasi, tačiau dabar tas darbas jam savotiškas žaidimas. Vyras dabar gali elgtis taip, kai neseniai elgėsi su Rodriguez ir žinoti, jog tai jam nepakenks, nes tai, ką jis daro, įaugę į jį. Paėmęs ginklą jis tarsi su juo susilieja ir dėl to Freudenberger gerai įvaldęs bet kokį ginklą, kokį tik paimtų. Anksčiau jam reikėdavo kelių minučių, jog priprastų prie jo, dabar ginklas jam lyg kūno dalis. Ir tai jį daro geru savo darbe.
- Tai tik dar viena priežastis, dėl ko būtų buvę protingiau jį palikti gyvą ir susitarti gražiuoju. Aš ir taip Sietle turiu per daug priešų. – ne, jis nebijojo ir ne, jis nesiskundė. Tiesiog kartais Dominic norėdavo ramiai pasivaikščioti naktinėmis Sietlo gatvėmis, nueiti į kokį barą ir neužtaikyti ant gaujos tipelių, kurie gal jau antra savaitė ieško jo. Jam negaila jų suluošinti arba nužudyti, tačiau kartais norisi poilsio. Kiti sakytų „tokiu atveju reikėjo pasirinkti kitokį darbą“, bet nuo kiekvieno darbo kartais reikia poilsio. Nuo šito taip pat.
- Tai reikėjo valdyt savo moteriškus hormonus. Ar tau koks pms? – įžengęs į ne tokį prastą kambarį, kokio tikėjosi (Dominic tekdavo pabūvoti ir prastesniuose), jis pasidėjo kuprinę ant lovos, išsitraukė viskio butelį ir priėjo prie Dayton, įduodamas jį jai į rankas. Pats nuėjo į vonią ir rado pirmosios pagalbos rinkinį.
- Graži liemenėlė, - supratęs, jog kokiom trimsekundėm per ilgai spokso į tuos juodus nėrinius (nėriniai buvo silpnybė), Dominic iškėlė nykštį į viršų ir susikaupęs ėmė kuistis po pirmosios pagalbos vaistinę. Paėmęs iš mini baro degtinės (jos turėjo užtekti žaizdai išvalyti), vyras be jokių ceremonijų užpylė visą buteliuko turinį ant žaizdos net neperspėjęs ir tuo pačiu staigiai įgrūdo Dayton į burną mažą rankšluostėlį, kuris pasitaikė netoliese, kad ji neimtų rėkti kaip skerdžiama. Pasiruošęs adatą ir siūlą su žiebtuvėliu pakaitino adatą ir nuvalė.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-17, 00:44

Dayton mielu noru žaizdą būtų susitvarkiusi pati, bet kai taip skaudėjo, kažin ar būtų sugebėjusi net ir baisiai susikaupusi iškęsti alkoholio deginimą ant atviros žaizdos. Ji buvo tvirta moteris, bet ne iki tokio lygio. Kada Dominic toliau moralizavo, Black mintyse spėjo jį šešiais skirtingais būdais pasmeigti, keturiais kartais nušauti, ir dešimt kartų išdarinėti kur labiausiai skaudėjo.
- Tai galbūt nereikėjo dulkintis su jo žmona ir dukra, - atkirtus Day tik tada pagalvojo, kad jos šioks toks pavydas ir pyktis išlindo pasilabinti per jos balso toną. Gal Dominic tai interpretuos kaip susierzinimą. Bent jau ji to tikėjosi.
Po sekančio vyro klausimo, Dayton kūnas net nutirpo iš pykčio. Trūko labai nedaug, kad su durimis prispaustų jam galvą. - Tokiu šiukšlių kaip jis, pilnos pakampės, nesuprantu ko tu užsiciklinai ties tuo meksikiečiu, - išleido pyktį atodūsiu, - neatsiprašysiu dėl to, kad tavo priešų sąrašas papilnėjo. Pats žinai kokios rizikos reikalauja šis darbas, - pasakius numetė tuščią miniatiūrinį buteliuką į šiukšlinę, o kuomet išvydo suaugusio žmogaus dozę, nieko nelaukus atsisuko viskio butelį. Net nesivargino ieškoti stiklinės, iškart užsivertė butelį ir išgėrus daugiau nei tilpo į burną, nusivalė viskio likučius nuo lūpų.
Dayton kilstelėjo antakiais viršun, o jos veide sužaidė maža šypsenėlė, kuomet Dominic užlaikė žvilgsnį ties jos krūtine. Ji žinojo, kad ta liemenėlė turės savo naudą. - Čia dar nieko, - atsainiai numojo ranka, - pamatytum mano išeiginę kolekciją...- nutęsė, nes, aišku, reikėjo paerzinti Freudenberger. Flirtas, erzinimai, visada buvo jų savotiškas žaidimas.
Kiek galima įsikando į mini rankšluostį sulaikydama riksmą, kuris būtų nuaidėjęs per kaimynines patalpas, Dayton iš visų jėgų, iš skausmo, trenkė kumščiu į barą taip, kad ta ranka nutirpo. Black žinojo, kad skaudės, bet vis tiek tam nebuvo pilnai pasiruošusi. Ant kaktos pasirodžius prakaito lašeliams nuo didelės įtampos, Day nusikeikė prakeikdama visus puto madres meksikiečius, ir išspjovus rankšluostį vėl įšovė gerą dozę viskio, kuris po truputį pradėjo veikti jos nusilpusį ir nemažai kraujo praradusį kūną. - Šūdas, - metus žvilgsnį į Dominic, tada į adatą, tada vėl į vyrą, Day dar kartą gurkštelėjo viskio, - duok man minutę, - pasakius giliai įkvėpė, trumpam užsimerkė, vėl atsigėrė deginančio rudo spirito, kurio pasiūlė ir Domui (jam taip pat turėjo būti nemalonu tvarkyti tokį reikalą) ir linktelėjus šiek tiek pasisuko, kad jam būtų lengviau siūti, o jai lengviau laikytis į kietą baro paviršių, - gerai. Greičiau pradėsim, greičiau baigsim, - pabandė save padrąsinti, tada pažvelgė į Dominic lyg norėdama jo žvilgsnyje pamatyti atsakymą į jos klausimą, kurį ji jau buvo suformulavusi savo smegeninėje.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-17, 09:14

Ką galima daugiau pasakyti – Dominic kai kuriose situacijose įžvelgdavo daugiau naudos. Šita situacija buvo kaip tik tokia. Rodriguez valdė praktiškai pusę, jei ne daugiau Sietlo juodosios rinkos. Santykiai su juo, kad ir formalūs, būtų tikrai pasiteisinę į gerąją pusę, bet žinoma, tokie žmonės kaip meksikietis ir Dayton nepripažįsta kitų prekiautojų ir nori vieni patys suktis tokiuose vandenyne. Kodėl? Nes vien pagalvojus apie klientūrą ir kiek galima uždirbti, iškart pasimiršta toks dalykas kaip bendras sutarimas. Dominic to niekad nesuprato, bet jam turbūt ir nereikėjo, nes ne jis ginklus pardavinėjo. Jis juos pirko.
- Prieš tai man atrodė, kad nieko prieš, jog dulkinau jas, o dabar kažkas negerai? Žinai, jis norėjo užmušti ne vien tik mane. – trumpai vyptelėjęs jis dirstelėjo į moterį. Jo žvilgsnyje buvo ta pati keista ramybė, kokia būna visada. Dominic akys pasikeisdavo tik tada, kai dirbdavo arba žiūrėdavo „My little pony“. Aplamai, jo veidas signalizuodavo labai skirtingas emocijas, negu jo žvilgsnis ir tai kartais trikdydavo.
- Taip, žinau. Ir žinau, kad jei man bus sumokėta suma tave užmušti, abejoju ar tai sutrukdytų man atlikti savo darbą. – pamosikavęs ranka į liemenėlės pusę tarė Freudenberger. Puikiai suvokė tai, jog vienu ar kitu atveju jis tokį užsakymą galėtų gauti ir ne vien tik iš Rodriguez klano pusės. Yra dar daugybė juodojoje rinkoje besisukančių žmonių. Jis nenorėjo Dayton gąsdinti, bet pasakė turbūt ir jai žinomą faktą. Sukantis tokioje veikloje ir gyvenant tokį gyvenimą niekada negali turėti draugų. Nebent jie dirba bare ir visiškai su tuo nesusijusia veikla.
- Turbūt už juos suplojai nemažą sumą. Būtų gaila, jei kas nors tokias liemenėles suplėšytų, - nors stengėsi nesišypsoti, bet lūpų kamputis nežymiai suvirpėjo, jam veriant siūlą į adatą. Siuvant ir tvarkant žaizdas jis niekad negerdavo, galbūt dėl to, jog dirbo gydytoju ir tai jį išmokino savotiškos disciplinos. Kantriai palaukęs, kol Dayton susikaups, jis trumpam atsirėmė į barą, žvelgdamas į žaizdą, galvodamas kaip geriausia ją užsiūti. Atrodė pernelyg rimtas ir susikaupęs, kažin ar tokį Dayton jį buvo kada nors mačiusi.
Kai ji pagaliau davė leidimą tęsti, jis pradėjo „darbščiųjų rankų būrelį“ ir ėmė kruopščiai ir ganėtinai greitai tvarkyti žaizdą. Visą tą laiką iš Dominic veido nedingo susikaupimas ir rimtis. O juk keista, nes jis visada mėgdavo juokauti netinkamose situacijose.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-17, 21:14

Taip, juoda rinka visais laikais buvo labai labai konkurencingas reikalas. Dayton dirbo viena ir tos laisvės neketino prarasti tokiam asmeniui kaip Rodriguez. Tai net nebuvo principo reikalas, tai buvo tiesiog moters prigimtis vadovauti sau, o ne būti vadovaujamai. Galbūt dėl to Black labai ir nesureikšmino meksikiečio mirties, net jei jo nužudymas ir buvo viso labo nereikalingas impulsas. Tik moteris nesuprato kodėl Dominic liko tuo faktu nepatenkintas, jeigu ji jam galėjo suveikti geresnių ginklų ir geresne kaina. Čia vėlgi įsijungė Day vidinis balsas, kuris priminė jai, kad greičiausiai Domas, po šiandien, su ja nenorėjo turėti jokių reikalų.
- Mane jis norėjo nupirkti, - gūžtelėjo pečiais tamsiaplaukė, - gali įsivaizduoti kodėl atsisakiau ir dėl ko man naudingiau, kad jis guli po žeme, - atsidusus šiek tiek ramiau paaiškino. Freudenberger bent tiek tikrai galėjo suprasti: po kelerių metų darbo escort nišoje, Day nenorėjo, kad kas nors apie tai žinotų ir tuo labiau neketino už pinigus būti kontroliuojama.
Po sekančių vyro žodžių moteris įsmeigė akis į jį. Kelias akimirkas tylėjo, bandydama išnarplioti kas darėsi Domo galvoje, bet tai buvo beprasmiška. Jis visuomet buvo labai labai nenuspėjamas. - Man atrodo pasaulyje egzistuoja vienas vienaragis ir jis yra tu, - rimtu balso tonu ir tokia pačia rimta veido išraiška tarė. Net nesuprasi ar juokavo, ar rimtai kalbėjo. Bet Day kalbėjo visiškai rimtai, - Sakai, kad galėtum mane nužudyti, bet dabar esi išteptas mano krauju ir neprašytas ketini siūti mano žaizdą, - išreiškė savo mintis garsiai. Alkoholis pradėjęs veikti Dayton organizme, atrišo moterėlei liežuvį, - ir kiek atsimenu savo pažįstamų nežudai. Tai kaip yra iš tikrųjų? - nenuleisdama akių nuo Domo veido paklausė.
Gal ir bloga idėja sutrikdyti jo susikaupimą, bet jai reikėjo atsakymų. Ir jų reikėjo dabar. - Galvoju papildyti kolekciją, - atspindėjusi jo subtiliai paslėptą užuominą ir šypseną atsakė. Tada šiaip ne taip pasiėmė stiklinę nuo baro ir pripildė ją viskiu. Dabar jau sugebėjo valdyti rankos drebulį, bus galima atsigerti kaip žmogui.
- Wow, šitą veido išraišką reikia įamžinti, - nusprendus Day šyptelėjo, o kada adata prilietė jos odą krūptelėjo. Giliau įkvėpus nusisuko, kad nematytų daktaro atliekamos operacijos, Day įsižiūrėjo į paveikslą, kabantį ant sienos virtuvės erdvėje. - Žinai, Monique lažinosi su merginomis, kad tu ištrauksi mane iš to prakeikto viešnamio, - prisiminus karčiai šyptelėjo. Na, anksčiau ar vėliau ta diskusija turėjo įvykti, tik kaip ir Domas, Day neturėjo tinkamo laiko filtro.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-17, 22:17

Net jei skelbėsi, jog dirbo vienas, Dominic dažnai turėjo tam tikrą užnugarį. Tai buvo kompiuterius išmanantys, sistemas nulaužinėjantys asai, kurie kažkada pasitaikė jo kelyje, bet už tai, jog juos paliktų gyvus, gavo kur kas daugiau – jų nemokamas paslaugas ir pagalbą. Niekam vyras šito nepasakojo, bet jis turėjo didelę dalį pažįstamų, kurie jam parūpindavo ne tik reikiamos informacijos ir reikiamų ginklų, bet šiek tiek padėdavo su įvairiomis smulkmenomis. Jie likdavo nepastebėti, nematomi Dominic šešėlyje, kadangi jei kas nors sužinotų, kad tie asmenys gyvi, tikrai į juos kėsintųsi. Jis pažadėjo jiems saugumą, todėl visi aplinkui mano, jog jis dirba vienas.
„Tave nupirkdavo prieš penkerius metus ir dėl to tu nesiskųsdavai“ – va kas sukosi vyro galvoje, bet jis to garsiai neištarė, nes tada būtų metęs akmenį į paties daržą. Juk Dominic, galima sakyti, nusipirkdavo Dayton kompaniją. O kartais to daryti jam visai nesinorėdavo. Gal tai dar viena priežastis, kodėl jis dingo. Jis nenorėjo pirkti jos dėmesio, bet kaip pasakyti, jog nori jo gauti paprastai? Kaip tai gauna normalūs žmonės. Ne, Dominic neketino ir dabar išlieti širdies ir papasakoti visko moteriai.
- Įdomu, kodėl tada nešiku vaivorykšte. – iš lėto siūdamas žaizdą tarstelėjo. Freudenberger rankos nė minutei nesudrebėjo darant tokį kruopštų ir atsakingumo reikalaujantį darbą. O čia juk ne tas pats, kas nužudyti žmogų. Dėl to samdomo žudiko darbas jam patiko labiau. Viskas buvo kur kas paprasčiau. Gelbėti gyvybes jis gal galėtų, bet ne kiekvieną dieną.
- Galiu padaryti išimtį. – pakėlęs akis jis veik rūščiai dėbtelėjo į Dayton, nes ji šiek tiek perlenkė lazdą. Ji tampė liūtą už ūsų ir Dominic tai nelabai patiko, ypatingai, kai jis dabar kokias dešimt minučių buvo susikaupęs ir rimtas. Rimto Dominic negalima erzinti, nes jis nesupranta tokių dalykų.
- Tas, kas pamatys kolekciją, bus tikras laimės kūdikis, - vėl nuleidęs žvilgsnį į moters žaizdą sumurmėjo vyras ir pratęsė savo darbą. Išgirdęs apie senus laikus ir tai, ką anksčiau kalbėjo escorte su Dayton dirbusios merginos, Dominic vos vos prisimerkė. Galėjo atrodyti, jog jis tik labiau susikaupė, bandydamas gražiai užsiūti žaizdą, tačiau tai nebuvo priežastis jam raukytis. Jam nepatiko, kur link krypsta kalba.
- Aš buvau vienas iš tavo klientų. Ir niekada to nežadėjau. Jos per daug prisisvaigo...arba šimtąjį kartą žiūrėjo „Gražią moterį“. – vos šyptelėjęs jis užbaigė siūti žaizdą bei nukirpo siūlą su žirklutėmis. Nuėjęs prie mažos kriauklės, kuri buvo netoli baro, nusiplovė rankas bei adatą. Grįžęs su švariomis rankomis jis prisitraukė kėdę, atsisėdo bei ėmė ieškoti jodo ir vatos.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-17, 22:59

Na, Dayton taip pat turėjo žmonių, su kuriais bendradarbiavo, tačiau visi žinojo, kad ji buvo vadas. Rodriguez norėjo ją valdyti, kas nebuvo įmanoma. Not anymore. Žinoma, tai nereiškė, kad ji elgėsi su kolegomis kaip su šiukšlėmis. Ne, paprastai moteris buvo labai paprasta, kasdieniška ir taktiška. Kada savanoriavo ligoninėje, ji daugumoje bendravo su vaikais, jiems labiausiai ir padėjo, todėl žinojo ką reiškia šiltas bei draugiškas bendravimas, kas galėjo iš šono pasirodyti kiek keista, kadangi pati Dayton tokio tipo šilumos niekuomet neturėjo. Net ir kada augo vienuolyne.
Ir ačiū dievui, kad Dominic sugebėjo susilaikyti, nes nepaisant to, kad jis ja dabar rūpinosi, Dayton būtų paleidus į jį stiklinę. Gerai, galbūt jai reikėjo dažniau užsiimti meditacija ir sumažinti polinkį į agresiją. Dayton vylėsi, kad Domas atskleis informaciją, kurią ji pati sužinojo tą pačią dieną, kada jiedu vėl susitiko po šitiek laiko, bet, deja, Freudenberger buvo pernelyg užsispyręs.
Day susilaikė neprunkštelėjus ir ne, ne todėl, kad buvo juokinga. Situacija kuo toliau, tuo labiau darėsi įtempta ir moteris žinojo, kad jos dėka. - Išimtį...- pakartojo atlaikydama jo žvilgsnį, vos kilstelėdama antakius viršun į klausiamąją fizionomiją, - Taip pat kaip padarei išimtį, kada pasakei Monique, kad vis tiek man mokėsi, nors to daryti nereikėjo? Kodėl? - ot ir išlindo yla iš maišo. Black nenorėjo statyti jo į nepatogią poziciją, tačiau ji nusipelnė žinoti teisybę. Bet kokia kaina.
- Visko gali būt, - linktelėjo stebėdama kaip Domas siuva jos žaizdą. Nauja, susikaupusi vyro pusė suteikė kitokią perspektyvą jo neprognozuojamam charakteriui ir Day negalėjo neigti, kad jai tas patiko. - Aš tą ir sakiau, - linktelėjo, gurkštelėjo viskio. Tikriausiai išgerti nuskausminamųjų po 'operacijos' būtų bloga idėja. - Jos pralaimėjo lažybas, nes tu dingai, - atsakius žvilgtelėjo į savo užsiūtą žaizdą, kuri priminė išilginį randą. Norėjo sakyti 'pabėgai', bet gi nežinojo situacijos, tad nenorėjo skubėti, išvadinti jo bailiu. - Ačiū, - išspaudus šypseną pažvelgė į Freudenberger akis kiek užlaikydama žvilgsnį. Dayton dėkingumą norėtų parodyti kiek kitaip, bet nebuvo tikra ar tokią padėką vyras priimtų. Diena ir taip buvo sušikta, nesinorėjo į jos reziume įdėti  sąvoką 'atstumta'.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-17, 23:51

Suvilgydamas jodu vatą jis iš lėto apvalė žaizdos kraštus. Suradęs kažkokio tepalo, kuris tepamas, jog žaizdos greičiau gytų, Dominic patepė visą užsiūtą žaizdą išilgai bei padėjo indelį su tepalu ant stalo. Vėliau pasiėmė šiek tiek storesnės ir patvaresnės medžiagos bei pridėjo prie žaizdos. Kadangi ji buvo patepta tepalu, tai medžiaga prisiklijavo prie jos kaip lapas prie šiknos. Suradęs paprasto ir elastinio binto, vyras daugmaž apskaičiavo, jog abiejų jam turėtų užtekti, jog apvyniotų Dayton.
- Jei gali, atsisėsk tiesiai, - tarstelėjęs jis, nepakeldamas akių nuo binto narstymo iš pajuotės, prisislinko su kėde arčiau moters, kadangi sėdėdamas toli negalės normaliai jos apibintuoti.
Ir taip, Dominic sutiktų su ta nuomone, jog Dayton reiktų agresijos valdymo kursų. Jis žino, kad ji moteris ir jai kartą per mėnesį užeina žiaurumo priepuoliai, kurie gali būti sunkiai valdomi, bet tokiu atveju, jei ji nekontroliuos to, tai išskers pusę žmonijos. Kažin kaip kitos moterys su tuo susitvarko?
Išgirdęs jam nepatinkantį klausimą, Dominic toliau lyg niekur nieko išnarstė bintą ir iš lėto pradėjo bintuoti moters žaizdą, kai ši atsisėdo tiesiai. Nors jo veide nebuvo galima įžvelgti, jog jam pokalbio tema nepatinka, tačiau žvilgsnis kelioms sekundės buvo pradėjęs lakstyti į šonus, it ieškotų vietos, kur galėtų pasislėpti nuo pokalbio temos. Jam nepatiko apie tai kalbėti ir jis nesiruošė kalbėti apie tai, kas buvo ir galbūt vis dar yra.
- Tai buvo mano pasirinkimas. Tavęs neturėtų jaudinti dalykai, kuriuos aš pats pasirenku daryti. Tai yra tik mano reikalas. Tu man nei žmona, nei sužadėtinė, nei tuo labiau motina, jog turėtum teisę žinoti, kodėl priėmiau tokį sprendimą. Todėl gerk savo viskį ir būk gera mergaitė. – kelis kartus žvilgtelėjęs į ant stalo stovintį butelį viskio, viena ranka prilaikydamas bintą, kita užsivertė butelį ir išgėrė kokius gerus didelius keturi gurkšnius be sustojimo. Padėjęs butelį atgal į savo vietą, Dominic tęsė bintavimo darbus, šįkart apvyniodamas du sluoksnius elastinio binto, jog prilaikytų visa kita.
- Esi sulopyta. Bent šiandien patartina nedaryti staigių judesių, - atitraukęs kėdę vyras pakilo bei tvarkingai viską, kas liko, sudėjo į pirmosios pagalbos vaistinę. Kadangi jo šunį vėl prižiūrėjo kaimynė, tai šiąnakt galėjo pernakvoti ir čia, vis tiek jau sumokėjo už naktį.
- Turėjau priežasčių dingti. Kaip ir minėjau, tu neužimi mano gyvenime jokių svarbių pareigų, jog dėl to tau turėčiau aiškintis, Dayton. – atlaikęs moters žvilgsnį, nors ir buvo sudėtinga, nes Dominic žvilgsnis sakė visai ką kita, nei tai, ką jis sakė dabar, jis uždėjo ranką moteriai ant galvos ir švelniai suvėlė plaukus, taip parodydamas, kad jo žaismingoji pusė vėl grįžo. Priėjęs prie lovos vyras nusispyrė batus ir atsigulė, pasiremdamas ranka galvą ir trumpam užsimerkdamas. Ne, jis neignoravo Dayton, tiesiog jei nebūtų atsitraukęs nuo jos, būtų prasidėję negeri dalykai.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-18, 19:24

Kol Dominic ją tvarstė, Dayton labai susikaupus ir nepajudėdama iš vietos ramiai laukė, kol pagaliau bus pilnai sutvarkyta. Nors ir buvo sakoma, kad daktarai patys baisiausi pacientai, Dayton buvo labai kantri ir nepratarė nei žodžio jos gydymo tema. Ji žinojo, kad Domas dirbo ligoninėje ir žinojo ką daro. Nors ir velniškai skaudėjo, prie to skausmo Black jau buvo spėjus priprasti. Kada vyro pirštai, dengti gydomuoju tepalu prisilietė prie jos karštos odos, ši pasimuistė, numykdama kažką neaiškaus, nuo šalčio ir mažo perštėjimo. Kada Freudenberger paprašė atsisėsti tiesiai, Day vėl susikaupė ir prikandus apatinę lūpą spoksojo į vyro pakaušį kol jis ją atidžiai bintavo. Iš tiesų susikaupimo spalva jam tiko. Day nebūtų moteris, jei kažkur viduje už savo kvailų sienų, nejaustų dalelės vilties, kad jis ja rūpinosi, nes vis dar kažką jai jautė.
Moteris akimirką sustingo, kadangi per tris milisekundes Day pajautė emocinę vaivorykštę. Pirmiausiai jautėsi kaip gavus iš žuvies, tada viduje užvirė kraujas ir norėjosi vyrą gerai papurtyti, kad šis atsitokėtų ir kalbėtųsi kaip žmogus, ir galiausiai moteriai norėjosi šaukti ant savęs, kodėl ji knisasi po praeitį ir kažko apskritai tikisi. Bet išorėje ji sėdėjo it akmeninė ir leido Dominic daryti savo darbą, - Tu rimtai? Ne mano reikalas? - po truputį atgavus amą Day piktai spoksojo į Domą, nepaisant to, kad jis vis dar ja rūpinosi, - tu visuomet rinkaisi mane, mokėjai nors to nereikėjo ir tada, lyg niekur nieko dingai. Aš maniau mūsų santykiai buvo bent jau draugiški, - Day nustūmė viskio stiklinę nuo savęs ir, Domo nepasitenkinimui, šiek tiek pasikreipė į šoną ir iš džinsų kišenės išsitraukė per stebuklą likusį sveiką telefoną, kuriame tuoj pat įėjo į savo banko sąskaitą. - Monique atsiuntė man visą sumą, ji bus pervesta į tavo banko sąskaitą, - sumaigius kelis mygtukus, padarė pavedimą Freudenberger vardu ir atsijungė, - man nereikia labdaros, su tavimi laiką leidau ne dėl to, kad tu man mokėjai, - užrakinus telefoną šį padėjo ant baro ir lengviau atsipūtė kai nebejuto Dominic rankų ant savęs. Mat, buvo sunku pykti, kai jautė jo kūno šilumą.
- Ryškiai, - linktelėjo atsakydama į vyro skausmingus žodžius apie svarbumą, - ryškiai aš klydau galvodama, kad ir tu jauti man tą patį, - kiek per staigiai atsistojus nuo kėdės, susvyravo, bet šiaip ne taip nusigavo iki vonios. Sugaišus ten penkias minutes, per kurias nusiplovė kraujo likučius nuo ten, kur galėjo. Nusimovus džinsus ir likus tik su apatiniais, Day nuo neuždarytų vonios durų nusikabino juodą viešbučio chalatą ir jį užsidėjo. Gerai, gal durų neuždarė specialiai, kad primintų Domui ką jie turėjo. Pamiršo tą faktą, kad ką tik jam prisipažino, kad jį mylėjo. Myli.
- Bailys, - pasakė, - tu ne vienaragis, o bailys, nes pabėgai, kai reikalai pradėjo krypti rimtesne linkme, - papurtė galvą nežymiai ir atsirėmė į fotelio atlošą, - net ir tu negalėjai suvaidinti tokių emocijų, kurias tada patyrėme, - stebėdama gulintį Freudenberger Day nurijo susikaupusias seiles. Nope, ji neverkė nuo 1995-ųjų. - Galėjai bent atsisveikint akis į akį, kaip vyras, jei jau buvo taip blogai...
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-18, 22:24

Galbūt jam reikėjo pagalvoti prieš pasakant tam tikrus žodžius, tačiau Dominic juk buvo toks asmuo – jis visada pasakys tai, kas jam ant liežuvio galo net nepagalvojęs apie pasekmes. Taip nutiko ir šįkart. Pirmoji mintis buvo vis dėlto ginčytis su Dayton ir nenusileisti jai, tuo labiau, nesakyti, kodėl prieš penkerius metus jis dingo it į vandenį. Tačiau kita mintis buvo tiesiog susirinkti savo daiktus ir palikti moterį vieną čia skeryčiotis ir vaidinti įsižeidusią penkiametę, nes iš tikrųjų dabar viskas taip ir atrodė. Prieš penkerius metus jis jai nieko nežadėjo ir, kas svarbiausia, veiksmais stengėsi labai smarkiai parodyti, jog Dayton iš jo nieko nesitikėtų. Jis pora kartų buvo nusipirkęs ne ją, o jos geriausias drauges, artimiausias pažįstamas, su kuriomis ji praleisdavo daugiausia laiko. Žinoma, po to jis atkreipdavo dėmesį į tai, jog moteris sekso metu būna šiek tiek aršesnė ir palikdavo žymiai daugiau žymių ant kūno, negu įprastai, tačiau dėl to jis nieko nesakydavo. Galbūt jam tai savotiškai netgi patiko, tik gaila, jog tos žymės ilgai neužsilikdavo, nes jo organizmas reaguodavo į tai, kaip į sužeidimą ir prasidėdavo gijimo procesas. Todėl visos mėlynės, pabraižymai nagais kitą dieną nesimatydavo, tad jei ji norėdavo „pasižymėti“ savo teritoriją, tai Dayton turėjo blogų žinių – Dominic nepažymėsi niekaip.
Kadangi jis turėjo galimus du variantus, kuriais galėjo pasinaudoti moteriai iškėlus dramą, vyras nusprendė „what could possibly go wrong, let‘s try both ways“. O kai jis sugalvodavo kokią nors nesąmonę, tai faktas kaip blynas, jog tai ir įgyvendins. Atsimerkęs jis atsisėdo ant sofos ir įsmeigė akis į Dayton.
- Ne dėl pinigų sakai? Tikrai? O dėl ko tada? Nes tu tik dabar nusprendei man juos gražinti, o ne iš karto. Kodėl tada iš karto nepasakei, jei žinojai? Ir kodėl aplamai su manim buvai, jei ne dėl pinigų? – kreivai vyptelėjęs Dominic ėmėsi tokios pačios taktikos, kaip kad prieš jį darė Dayton. Tegul pajaučia, ką reiškia, kai jai užduoda tokius klausimus. Arba tegul tiesiai šviesiai pasako, kas jai negerai (ko jis paslapčia ir laukė), nes gal tada ir būtų pasakęs tiesą. Bet tik gal.
- O ką aš aplamai turėčiau jausti, m? – užsidėjęs batus jis pakilo nuo lovos, perverdamas moterį žvilgsniu. Dayton tikrai per daug sau leido. Jei ji pažinojo Dominic, tai tikrai turėjo suprasti, jog kišimasis į jo jausmus ar savijautą nėra geras planas. Per tokius kelis kišimusis moteris tada jo nesulaukdavo gerus tris mėnesius. O ir dabar iš jo pusės buvo jaučiamas konkretus užsivėrimas ir apsistatymas sienomis, nes Dayton įžengė į zoną, vadinamą „Dominic jausmai, apie kuriuos jis nekalba“.
- Kalė. Žinai ką supratau? Kad man viso šito nereikia klausytis, - sunkiai, bet vis dėlto atitraukęs akis nuo pusnuogės moters (šią minutę buvo pakankamai sudėtinga susivaldyti prie jos nepriėjus) jis plačiai išsišiepė, užsimetė savo kuprinę su vienaragiu ant pečių ir taip smarkiai trenkė durimis, dingdamas iš viešbučio kambario, jog atrodė išlups jas paskui save su visais vyriais.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-18, 23:03

Lygiai taip pat ir Dayton negalėjo tylėti, kai galvoje sukosi tiek variantų, kodėl jis išėjo. Ji privalėjo žinoti, kad galėtų arba pamiršti praeitį ir užversti tą knygą žinant, kad nieko daugiau nei sandėriai tarp jų nebus, arba įsitikinti tuo, ką jai kuždėjo jos vidinis balsas- Domas jai kažką vis dar jautė. Day žinojo, kad ji nebuvo pirmoji, kurią jis užsakė, bet ji buvo paskutinė ir ta, su kuria jis galėjo atvirai kalbėti rimtomis temomis arba čiauškėti visiškas nesąmones.
- FYI, apie pinigus aš sužinojau prieš mums susitinkant šiandien, - atsakius pervertė akis, nes pasirodo neaiškiai išsireiškė, - tai gali įsivaizduoti mano nustebimą, - įsmeigus akis atgal į Dominic moteris suspaudė lūpas, - nesijaudink, Domai, rasi daugiau nei sumokėjai, - ironiškai šyptelėjus Day paslėpė viduje jaučiamą nuoskaudą, kad vyras buvo labiau susirūpinęs pinigais nei kad ja. - Kodėl? Oh I don't know, gal dėl to, kad tave mylėjau? - susinervinus šiek tiek pakėlė balso toną. Na, jei jau paskutinį kartą su juo kalbasi, tai bent jau žinos, kad ramiai pasakė jam tiesą. - Ir taip, tu man nieko nežadėjai, aš nieko ir nesitikėjau. Bet taip, tu neišauklėtas šunsnuki, aš tave mylėjau, - pro sukąstus dantis piktai atrėžė ir abiem rankom iš nervų perbraukė per savo tamsius plaukus, permesdama juos atgal ant nugaros. - Kažkas su manim negerai, tiesa? Tą nori pasakyti? Tą ir pati žinau, ačiū, nereikia to pabrėžti.
Day spoksojo piktai į Domą, toks vaizdas, kad žvilgsniu tikrai jį nudės. Bet tai, ką norėjo pasakyti, nutylėjo. Pagalvojo, kad neverta bloginti situacijos. Kam piktai rėžti žodžius, kurie vis tiek nieko nepakeis. - Nieko, - atsakius jam kiek ramiau, galbūt kiek nusivylusiu tonu nei kad norėjo įsipylė viskio į pirmai pastumtą stiklinę. Atsigėrė kelis gurkšnius.
- Teisingai, bėk kaip visada bėgi ir slėpkis. Neduok dieve kokia emocija tave pasivys! - paskui jį sušuko ir kuomet Domas išlėkė vos ne su visomis durimis, Day į jas paleido stiklinę, ją sudaužydama į tūkstančius gabaliukų. Susinervinus iškeikė visus šventuosius ir pasiėmusi telefoną surinko numerį. Jai reikėjo vairuotojo ir grįžti namo. Nesvarbu, kad kol kas ten nebuvo saugu. Bet geriau būti ten nei čia, kur dar jautė Domo kvepalus.
Kada vairuotojas apsireiškė, Day susirinko šmutkes ir nesakydama nė žodžio savo ištikimam darbuotojui išvažiavo, palikdama prakeiktą viešbutį užnugary.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
kambarys nr.295
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Viešbutis-
Jump to: