Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 restoranas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Daniella Rachel Benford
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 02:07
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 00:20

Praėjus savaitei po Kalėdų, gyvenimas vėl ėjo savu ritmu. Alex pykinimas išnyko, silpnumas buvo minimalus, todėl moteris dirbo įprastu rėžimu. Nors Domas iš pradžių ginčijosi dėl jos darbo naktį, nes tai išderino jos miego ritmą, Reed negalėjo likimo valiai palikti pacientų, kurie norėjo, kad būtent ji atliktų jų operacijas. Dėl to, jiems abiems teko rasti kompromisą. Moteris pasidarė daugiau išeiginių, per savaitę dirbdama ne penkias, o tris su puse dienos, kad visi būtų patenkinti, sveiki ir gyvi. Nauji metai taipogi buvo sutikti su draugais, tik be Aleno, nes šis greičiausiai buvo išvykęs iš šalies. Rendis su Jenn pradėjo susitikinėti, dėl ko Domas ir Alex nenustojo jų erzinti. Viskas būtų kaip ir tobula, jeigu ne lemtingas sausio trečiosios rytas, kada pakeliui į darbą, prie šviesoforo, Alex buvo per prievartą išlaipinta ir patalpinta į juodą autobusiuką.
Atsidūrusi moderniai įrengtoje palatoje, Alex buvo tikra, kad šį dizainą buvo mačiusi. Paaiškėjo, kad moteris buvo teisi, nes tai buvo laboratorija, kurioje dirbo jos tėvas. Vadinasi, ją pagrobė organizacija. Reed stengėsi nepanikuoti, tačiau baimė akivaizdžiai atsispindėjo jos akyse, tik tiek, kad ne dėl savo, o dėl vaiko gerovės. Ją pasitiko ganėtinai senas, rytietiškų bruožų vyras, kuris prisistatė kaip "Sin". Jis buvo visos organizacijos lyderis, kuris artimai bendradarbiavo su jos tėvu. Sin nevyniojo į vatą, jis iškart privertė savo seseles Alex išmėsinėti ir ištirti kaip laboratorinę žiurkę. Vyriškis labai džiugiai nustebo, kada išsiaiškino, kad ji laukėsi, kadangi tai suteikė dar daugiau galimybių moters galioms ir didesnį šansą, kad iš jos kraujo pavyks pagaminti pusiau demonus, pusiau angelus. Hibridus, kuriems dar neteko vaikščioti šia žeme. Moteris buvo raktas karui laimėti. Štai apie ką tuomet kalbėjo Peteris.
Moteris pora savaičių gulėjo ligoninės lovoje, prirakinta bei prijungta prie visų reikiamų aparatų, kurie palaikė jos gyvybę ir ėmė iš jos kraują. Sin kiekvieną dieną ateidavo su programa, kuri turėjo "praplauti" Alex smegenis ir priversti ją paklusti. Deja, tai buvo bergždžias reikalas, kadangi Reed galios tiesiog tam suteikė atsparumą. Tad diena iš dienos, vyriškis bandė visaip paveikti šios pasąmonę ir kai pamatė, kad jautriausia tema buvo Dominic, šis davė savo žodį, kad jeigu ji prie jų prisijungs, galės išpirkti Domo skolą (atlikti jam paskirtus darbus) ir šis kartu su visais savo artimaisiais liks gyvas bei sveikas ir nemedžiojamas. Jis taipogi užtikrino jos kūdikio saugumą, paaiškindamas, kad kuomet sustabdys vaisiaus augimą jos pilve, jos archangeliška prigimtis natūraliai apsaugos jį nuo bet kokios išorinės žalos. Žinoma, jeigu ją perdurs specialiu ginklu, žus ir vaisius, ir ji. O kai visos jai paskirtos užduotys bus padarytos, ji bus paleista gyventi savo gyvenimo, tačiau Sin tikino, kad ji pamačiusi, kad organizacija daro tik gera pasauliui, nenorės jos palikti.
Alex atsisakė vyru tikėti iki tol, kol tai nebus patvirtinta krauju. Taip, Sin privalėjo atsivesti raganių, kuris patvirtino jų sandėrį. Po to, viskas vyko labai greitai: moteris buvo užmigdyta ir jai buvo implantuotas naujas gyvenimas- nauji prisiminimai, nauji draugai, nauja darbovietė, buvo paliktas tik tas pats vardas, jos visos galios. Alex Reed dirbo samdoma žudike, kurios pravardė buvo "Shadow". Ji augo Japonijos vienuolyne, kur įvaldė visas rytų kovos technikas bei buvo mokoma tvarkytis su sunkesne artilerija-ginklais. Taip, Sin šiuo atveju nepagailėjo ironijos, kadangi, nors ir negalėjo Domo medžioti ar jam kaip nors pakenkti fiziškai, jis galėjo stebėti kaip šis kankinasi emociškai, kada vyras supras, kad jo Alex, nebuvo ta pati Alex, o šaltakraujė žudikė su papildomais Dayton Black gebėjimais, kuriuos galėjai atpažinti iš tolo. Ne gana to, Sin paskambino Dominic iš Alex numerio, pranešdamas, kad jo moteris išpirks jo skolas ir šis bei jo draugai nebus medžiojami. Sarkastiškai paliepęs perduoti linkėjimus Alenui, Sin perdavė telefoną Alex, kuri privalėjo suvaidinti buvusiąją moters versiją, sakydama, kad ji bei vaikas bus saugūs tol, kol jos neieškos ir nebandys išgelbėti. Kuomet atliks visas užduotis, ji grįš namo gyva sveika. Moteris netgi atitaikė balso toną, kad vyras patikėtų, jog tai jo mylimoji, o ne nauja jos versija.
Šiandien buvo rengiama įvairiausių naujausių technologijų paroda. Tik patys turtingiausi, garsiausi ir asmenys su kvietimais, galėjo papulti į šį renginį. Organizacija be vargo parūpino moteriai pakvietimą. Jos misija: nepastebimai nužudyti visus penkis vakaro organizatorius ir atimti iš jų USB raktus, kurie leis įsilaužti į jų sistemas tam, kad Alex darbdaviai pasiglemžtų kai kuriuos prototipus ir juos brangiai pardavę pasamdytų geriausią firmą technologijoms gaminti. Nepriekaištingai susitvarkiusi bei tinkamai apsirengusi, Alex paslėpė ginklus savo juodoje suknelėje ir priėjusi prie baro užsisakė martinio kokteilį, stebėdama aplinką- skaičiuodama kameras, apsauginius ir išėjimus.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 13:52

Sin nebuvo kvailas, jis kelis kartus po to, kai pasisavino Dominic moterį, nusiuntė savo žmones iki jo namų, tačiau jie taip ir negrįždavo. Jei iš pradžių vyras turėjo bent kažkiek emocijų ir jas po truputį reiškė, tai kai tas subingalvis atėmė iš jo tai, ką jis labiausia mylėjo, iš Freudenberger neliko absoliučiai nieko. Net Rendis paskutiniu metu bijodavo susitikti su vyru, kadangi šis buvo toks neprognozuojamas ir toks apsėstas minties pasiekti Sin, kad labiau iš šono panašėjo į beprotį, o ne į sveikai protaujantį vyrą.
Alenas po kelių savaičių paskambino iš Vokietijos, teigdamas, jog net ir čia negali būti saugus, kadangi nužudė penkis asmenis, kurie buvo pasiųsti organizacijos. Vis dėlto, galimai pagrindinis taikinys buvo Dominic, todėl draugas galėjo išlipti iš balos sausas. Vėliau vyras po mėnesio gavo iš jo žinutę, jog puldinėjimai nustojo ir niekas jo nepersekioja, todėl tai tik patvirtino Freudenberger teoriją. Sin reikėjo būtent jo, Alenas jam nebuvo toks reikalingas, kadangi, jo nuomone, jis buvo silpnas dvasiškai. Jis niekad nemėgo žudyti žmonių, o Dominic tai buvo įaugta į kraują, todėl nieko keisto, jog organizacijos lyderis visada žavėjosi vyro technika bei meistriškumu. Ne be reikalo jis pasiuntė Rodriguez ir ne be reikalo jį vėliau prikėlė iš mirusiųjų. Sin tiesiog norėjo pažvelgti, kaip užaugo jo „vaikas“. Miela, tiesa?
Šio vakaro renginyje Freudenberger turėjo apsaugoti penkis organizatorius, kadangi buvo žinoma, jog kažkas į juos kėsinsis. Tragikomedija, tačiau jei būtų žinojęs, jog į juos kėsinsis būtent Alex, jis turbūt visai emociškai sugriuvęs. He was already a mess. Pasikalbėjęs su kiekvienu organizatoriumi atskirai, susirinko iš jų visus penkis USB raktus, kadangi jie vienaip ar kitaip pasitikėjo Dominic. Jis net ir kankinamas nebūtų jų atidavęs ir saugiai juos paslėpęs, todėl net jei jie ir mirtų šį vakarą, tas, kas nori informacijos, jos nė velnio negautų.
Įėjęs į restorano salę iš už užkulisių, vyras atrodė lyg vaikščiojantis numirėlis. Jo akys nespinduliavo jokia emocija, kalbėjo jis tiek, kiek buvo būtina ir netgi nesistengė būti malonus ar tuo labiau traukiantis akį kitoms moterims, nors jos ir taip atsisukdavo į Dominic pasižiūrėti, kadangi kažkodėl visoms moterims patiko emociškai žlugę vyrai. Pasičiupęs iš barmeno stiklą viskio jis apžvelgė salę bei žvilgtelėjęs į vieną iš kamerų nežymiai linktelėjo, taip tarsi sakydamas, jog organizatoriai gali pasirodyti. Prieš tai, žinoma, jie užsivilko neperšaunamas liemenes, jei jų priešų šaulys nebūtų toks taiklus ir nepaleistų kulkos į galvą. O ką jau kalbėti apie būrį apsauginių, kurie saugojo organizatorius, it tie būtų Britanijos karalienė ir Amerikos prezidentas kartu sudėjus. Apsižvalgęs Dominic jau ketino eiti link jų, kai žvilgsnis užkliuvo už moters stovinčios prie baro ir turbūt tą pačią akimirką jo širdis atsidūrė kulnuose. Alex. Sulaikęs kvapą vyras iš lėto prie jos prisiartino, tačiau jos akyse nesušmėžavo, laikėsi tam tikro atstumo. Jo akys užkliuvo už jos plokščio pilvo ir tai privertė pasijausti taip, tarsi jo širdis būtų išrauta iš krūtinės. Juk praėjo ganėtinai nemažai laiko, nėštumas jau po truputį turėjo rodytis.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 15:22

Suskaičiavusi, kad patalpoje buvo šešios kameros ir dešimt sargybinių, moteris nežymiai šyptelėjo. Šio vakaro organizatoriai stipriai nuvertino Sin organizaciją, jeigu galvojo, kad to jiems užteks, kad sustabdytų Alex. Pastaroji buvo paversta tikrų tikriausia žudymo mašina. Per pora savaičių kadaise Dayton nešiotas "Shadow" slapyvardis vėl iškilo juodosios rinkos platybėse, tik kur kas žiauresniu aspektu. Ją prilygino Jakuzos žiauriausiems galvažudžiams ir tie asmenys tikrai neklydo. Jei Dayton turėjo tam tikrą kodą, Alex jo neturėjo. Jai nebuvo svarbu ar tie žmonės buvo kalti ar ne, turėjo šeimą ar buvo vieni, ji darė tai, kas jai buvo pavesta. Ji šventai tikėjo Sin sakomais žodžiais. Ji buvo jo dešinioji ranka, saugojo jo gyvybę taip, lyg šis būtų jos tėvas. O esmė tame, kad pagal moters naujus prisiminimus, jis ir buvo jos tėvas.
Iš delninukės išsitraukusi lūpų dažus bei kompaktinę pudrą, Alex pasidažė lūpas. Veiksmas iš šono atrodė labai paprastas ir galbūt netgi elegantiškas, kadangi prie Reed prisistatė žavus kostiumuotas vyriškis, tačiau to lūpdažio dėka, moteris sutrukdė kamerų tiesioginę transliaciją, rodydama jiems tai, ką norėjo, kad jie matytų. Ir tai padarė nesusekamai, kadangi organizacijos hakeriai buvo vieni geriausių šalyje, jei ne pasaulyje. Įmetusi kosmetiką atgal į delninukę, Reed žaviai nusišypsojo ir atsiprašė nuo baro, su savimi pasiimdama taurę. Minioje radusi taikinį, Alex pasiruošė vaidybiniam debiutui. Denis Goldbergas- jaunas milijonierius, paleidęs savo IT kompaniją dar šešiolikos ir kuris, būdamas 25, miegojo su kiekvienu žaviu užpakaliu, buvo lengviausias priėjimas. Alex "netyčia" užkliudžiusi jo apsauginį, jį apipylė nepaliesta martinio taure ir ėmė nekaltai atsiprašinėti. Denis, išvydęs moterį, tuoj pat paslėpė savo nepasitenkinimą ir atkišęs jai savo parankę, nusivedė prie savo staliuko, prie kurio sėdėjo ir kiti keturi organizatoriai.
Prasidėjus renginiui, restoranas buvo aptemdytas, kad visas dėmesys tektų scenai. Ant šios pasirodė vienas iš organizatorių, kuris padėkojo visiems susirinkusiems ir ėmė pristatinėti šio vakaro naujausius išradimus bei jų kainas. Viso pristatymo metu, Reed pasinaudojo tamsa bei nukreiptu dėmesiu, stipriais nuodais paskanindama šampano taures. Viena iš organizatorių-Lilija- buvo nėščia, todėl šampano negėrė. Tačiau tai Alex nesustabdė, kadangi kartu su moterimi ji atsiprašė nuo stalelio ir apsimesdamas jos geriausia drauge, kartu nuėjo iki moterų tualeto. Moteris įsitikinusi, kad jos buvo dviese, užrakino tualeto duris ir iš po suknelės išsitraukė japonišką "sais" durklą, priremdama moterį prie sienos. - Lilija, man tikrai labai gaila, tačiau aš privalau gauti jūsų raktą, - pernelyg maloniu tonu tarusi Alex įsmeigė akis į moterį, kuri su panika žvelgė į Alex. - Aš jo neturiu...nežinau kur jis... - su baime atsakiusi moteris ėmė drebėti, delną instinktyviai uždėdama sau ant pilvo, kur jau tris mėnesius augo atžala. - Nagi, Lilija, abi žinome, kad tai ne tiesa...- Reed durklo galiuku perėjo prie jos pilvo, - pasakyk, kur yra raktas, kitaip paliksiu tave gyvą vien tam, kad išgyventum netektį, - aiškiai parodydama, kad prireikus nudurs jos vaiką, Alex šyptelėjo. Beašarodama Lilija pasakė, kad visų raktus surinko vyras, vardu Dominic Freudenberger. Alex šį vardą buvo girdėjusi iš Sin, kadangi jos pirmoji užduotis buvo apsimesti to vyro mylima moterimi ir pasakyti, kad jos neieškotų, tačiau kaip Dominic atrodė, Alex nežinojo. Gracingai padėkojusi, Alex net nemirktelėjus perrėžė Lilijai kaklą ir patalpino ją vienoje iš tualeto būdelių. Nusiplovusi rankas bei vėl paslėpusi durklą, moteris išėjo iš tualeto, į kurį įėjo kelios moterys ir pamatę kraujo klaną, ėmė klykti. Reed įsipainiojusi minioje, kad šios nesusektų, iš delninukės išsitraukė telefoną. - Turime problemų, USB raktus surinko Freudenberger. Trys iš organizatorių kažkur dingo. Denis ir Lilija negyvi. Koks tolimesnis planas? - paklaususi Sin, kuris susinervinęs iškeikė Dominic baisiausiais žodžiais, liepė bet kokia kaina gauti tuos raktus, antraip Reed bus nubausta (jakuzos pamėgtas dūris į pilvą). Linktelėjusi Alex gavo nuotrauką kaip vyras atrodė. Įsimetusi telefoną į delninukę, Alex apsidairė ieškodama Domo. Kai šių akys susitiko, jos viduje kažkas pasikeitė. Ji nežinojo kodėl ir kaip, ji to vyro net nebuvo mačiusi gyvenime, bet vien žvelgiant į gyvą jo versiją iš toli, Alex jautėsi taip, lyg jam kažką jaustų...Moteriai tai nepatiko. Ją teigiami jausmai siutino.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 18:09

Tai, jog Sin sugalvojo pasisavinti ir Dayton slapyvardį buvo daugiau, nei žema. Praktiškai per jį mirė buvusi Dominic mylimoji. Dabar jis ketina pasisavinti antrąją jo gyvenimo moterį (jau pasisavino) ir paversti ją tuo pačiu, kuo buvo ir Dayton bei naudotis ja tol, kol jam pabos šitas suknistas žaidimas. Tas vyras nežinojo, kur yra ribos ir tai daugiau ar mažiau Dominic siutino. Nors, aplamai paskutinėmis dienomis jis daugiau nejautė jokios kitos emocijos, apart pykčio. Galbūt Sin to ir norėjo, galbūt jam reikėjo, jog vyras prarastų viską, net patį save, kad suprastų, kur jo vieta. Ir Freudenberger suprato. Jis niekada neturės normalaus gyveno, normalios šeimos. Jam paprasčiausia nelemta to turėti. Todėl planas buvo gana paprastas – kaip nors atsekti Sin pėdsakais, surasti Alex bei ją ištraukti iš tos mėsmalės. O vėliau grįžti ten, iš kur niekada nebuvo pabėgęs. Organizacija visada jį persekios, todėl geriau nesipriešinti ir padėti viskam tašką.
- Domai, jie braunasi jie apsaugines kameras. Man sustabdyti ataką? – ausyje įkištoje ausinėje pasigirdo pažįstamas balsas ir vyras nužvelgė visą salę, pilną žmonių. Linktelėjęs apsauginiams, šie leido organizatoriams atsisėsti į savo vietas, akimis nulydėdamas benueinančią Alex.
- Ne, tegul. Vėliau juos rasime per IP adresą. Man jų reikia gyvų. – nežymiai sumurmėjęs Dominic patraukė per salę į priekį. Praeidamas pro statelį, prie kurio sėdėjo organizatoriai, jis patraukė Megan ir Constantin‘o dėmesį. Tas šiems tiktai atsainiai linktelėjo. Jie buvo prigrasinti renginio metu nieko negerti ir nieko nevalgyti, tačiau Denis kaip visada buvo tas, kuris laužo taisykles. Turbūt jis bus tas, kuris ir mirs pirmasis.
Prasidėjus sąmyšiui, Freudenberger iš kitų moterų klyksmų suprato, jog Lilija negyva ir tai padarė Alex. Dievaži, jei ji atsimins kada nors, jog nužudė nėščią moterį, niekada sau neatleis. Suspaudęs lūpas vyras nužingsniavo į moterų tualetą ir pamatė kaip keli apsauginiai ištempia jos bedvasį kūną iš tualeto.
- Dereck‘ą, Megan ir Constantin‘ą veskit iš salės. Tik žiūrėkit, saugokitės šviesiaplaukės moters, kuri sėdėjo prie jų staliuko. Ji į juos kėsinasi. – tarstelėjęs Dominic atsiduso ir pasitrynė akis, pasisukdamas ant kulno ir norėdamas išeiti iš tualeto.
- Domai, ne geriau tą moterį nužudyti? – tarstelėjęs vienas apsauginis pasisuko į Freudenberger, kuris dėbtelėjo į jo atspindį veidrodyje. Žvilgsnis buvo neįskaitomas ir bejausmis.
- Ji ieškos manęs. Susitvarkysiu vienas. – sausai pasakęs vyras išėjo į salę bei nužvelgė tą bardaką, kuris vyko joje. Visi žmonės lėkė ir stumdėsi link išėjimo, visus valdė panika. Vos tiktai Dominic žvilgsnis sugavo Reed, šis suprato, kad ji nieko neatsimena. Jei būtų atsiminusi, tikrai į jį taip nežiūrėtų. Patraukęs priešingai nei minia vyras pasislėpė už milžiniškos kolonos, paruošdamas savo ginklą.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 18:38

Sin nebuvo kvailas. Jis negalėjo lįsti prie Freudenberger, kadangi tai grėsė sandėrio sulaužymu, tačiau Reed tas negaliojo. Vyriškis rado vadinamąją "loophole", jeigu Alex nuspręs nužudyti Domą, jų sandėris automatiškai nutrūks ir Sin toliau galės naudotis moterimi ir džiaugtis, kad pagaliau nudėjo Freudenberger.  
Alex veido išraiška buvo neįskaitoma, nors jos galvoje jau virė minčių troškinys. Jai reikėjo tų penkių raktų, antraip jos tėvas ją nubaus. Jis su visais elgėsi lygiai. Alex negalėjo nuvilti Sin, ji turėjo būti pavyzdys, kadangi buvo jo duktė. Ji privalėjo iš Domo atimti tuos raktus. Bet kokia kaina. Sunkiai atsidusus, kada vienas iš restorano apsauginių patraukė jos pusėn, moteris išsitraukė abu durklus iš po suknelės ir išvengusi apsauginio smūgio, susmaigė vieną iš durklų į jo nugarą, priversdama jį susmigti ant žemės. Aukštakulniu pasirėmusi į vyro leisgyvį kūną, ištraukė kruviną durklą iš jo nugaros, pastebėdama, kur patraukė Domas ir tuo pačiu, kur buvo išvedami trys organizatoriai. Šiuo metu prioritetas buvo tie raktai, todėl moteris pasiliko stovėti toje pačioje vietoje, kol salėje neliko nei vieno žmogaus ir pasigirdo užtrenkiamų durų aidas.
- Domai...- nutęsus su tokia intonacija, kad akimirką galėjai pagalvoti, jog kalbėjo ta pati, senoji Alex, o ne nauja jos versija, - turbūt nesusitarsime gražiuoju ir man tų USB raktų neatiduosi? - jau ir taip žinodama atsakymą Alex priartėjo arčiau Freudenberger, tačiau pasislėpė už mini koridoriaus sienos, kadangi nežinojo, kad Domas nė už ką jos nenužudytų. Ji saugojosi taip, lyg kovotų su paprastu, sau lygiu priešininku. Nors jos ir nebūtų nužudę šaunamieji žmonių ginklai, tai vis tiek ją sužeistų ir ši būtų skaudžiai "nukenksminta" iki tokio lygio, kad įkliūtų policijai. Tuo rizikuoti moteris taipogi negalėjo, nes tai iškeltų didelę riziką organizacijos išviešinimui. - Tokio gražaus veidelio tikrai nesinorėtų nudėti, - šyptelėjo sau po nosimi Alex, - nors mano tėvui tavo galva, dėl neaiškių priežasčių, ganėtinai svarbus trofėjus, - tarstelėjus Reed nuo žemės pakėlė šaunamąjį ginklą, šaudama į Domo pusę, ir sudaužydama kiekvieną paviršių, kuris galėjo atskleisti jos buvimo vietą. Tai, vėlgi, buvo Dayton technika- pasirūpinti nematomumu ir judėti it ninzei.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 19:17

Pavartęs akis Dominic klausėsi, kaip moteris pribaigia vieną iš apsauginių. Juk jis sakė, kad susitvarkys pats, kodėl visi jo neklauso? Žvilgtelėjęs į savo pistoletą, kuris buvo pripildytas kulkomis, vyras sunkiai atsiduso. Jis tikrai nenorėjo to daryti, tačiau jei jis bus priverstas, jam reikės Alex sužeisti. Smarkiai. Ir patikėkit manim, tai tikrai nebuvo pats lengviausias būdas sau tai įteigti, tačiau kito kelio nebuvo. Susikaupęs jis užsimerkė ir kelis kartus giliai įkvėpė, nuramindamas savo minčių srautą. Jei jo ranka suvirpės, vadinasi jis tapo silpnas. Vadinasi Sin jį lengvai gali sutriuškinti. Jis turėjo parodyti tam senam diedui, jog jo neveikia net Alex buvimas ir jos elgimąsis, lyg vietoje jos stovėtų Dayton. Atsimerkęs vyras žvilgtelėjo į savo pašonėje paruoštą Aralo durklą. Tikėjosi, jog nereikės imtis specialių priemonių moteriai sustabdyti.
- Kas tau sakė, kad juos turiu? Lilija? Tu rimtai tiki visiškai nepažįstamu žmogumi? Manai, ji būtų pasakiusi tiesą? Ji pati darbavosi tokiame versle, kaip kad tu. Pameluoti jai tas pats, lyg išgerti arbatos. – prunkštelėjęs Dominic stengėsi negirdėti iki skausmo pažįstamo balso ir reaguoti taip, lyg pirmą kartą moterį matytų. Nes ji jį matė pirmą kartą. Tiesa, kiti Alex žodžiai privertė jį pradėti krizenti, o galiausia ir garsiau nusijuokti. Atrodė, jog vyras tikrai minimaliai išėjęs iš proto.
- Tėvo? Tu rimtai? Jeigu esi pernelyg akla arba tavo galva taip perplauta su „Tide“ milteliais, tai jis siauraakis, mieloji. Tavo tėvas buvo beveik toks pat nepakenčiamas tipas, kaip kad Sin, bet jis tikrai nebuvo siauraakis. Tavo motina tuo labiau. Pradėk mąstyti galva arba Sin ir toliau tave mulkins. – sarkastiškai išspjovęs žodžius Freudenberger užsitaisė pistoletą bei pasileido bėgti nuo vienos kolonos iki kitos, gracingai, kaip vyrui, peršokant stalą ir pasislepiant už kitos kolonos, kuri buvo netoli išėjimo.
- Skambink policijai. Dingsiu iš čia, iki kol jie spės atvažiuoti. Reikia atitraukti jos dėmesį. – tyliai tarstelėjęs savo draugui į mažą mikrofoną, jis per ausinę išgirdo pritarimą ir greitai surinko policijos numerį. Jiem tikrai patiks atrasti negyvą Liliją. Jei bus labai protingi, jie galbūt netgi pradės sekti Sin pėdomis ir jį susies su ta žmogžudyste.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 19:53

Domo žodžiai Alex neveikė. Ji darbo metu visuomet išlikdavo bejausmė. Ji apskritai buvo bejausmė. Vienintelė tikra emocija, mažąją sekundės dalį ją užplūdo tuomet, kai ši pirmą kartą gyvai išvydo Freudenberger. Tas jausmas buvo labai keistas. Lyg toje vietoje, kur buvo širdis, jaustųsi visiška tuštuma arba keistas dūrimas, lyg badytum pirštą su adata. Vienas dalykas, kuris moteriai, šiuo metu, teikė bent menkiausią malonumą, buvo žudymas. Tai buvo jos išsiliejimas. Jos pabėgimas nuo Sin sukurtų taisyklių nuo jos varginančių, diena iš dienos, užduočių. Jai buvo implantuoti kiti prisiminimai, tačiau tai nereiškė, kad moteris negalėjo mąstyti pati. Ir po truputį, ją erzino tas faktas, kad ji turėjo atsakyti savo "tėvui". Maištaujanti Alex, apskritai, būtų tikras pragaras visoms šio mūšio pusėms.
- Nemalk šūdo, - nekantriai tarstelėjus Alex nežymiai šyptelėjo, - nustebtum sužinojęs, ką motina gali padaryti dėl savo vaiko saugumo...- nutęsė taip, lyg pati būtų buvusi nėščia ir tai galėjo sukelti šiokių tokių klausimų Domui.
- Ar visada tiek daug kalbi? - nusijuokus nesavu juoku moteris mestelėjo šaunamąjį ginklą į šalį, kadangi niekad jais nesinaudojo. Jos žudymo būdas buvo labiau "asmeniškas". - Nesakiau, kad tai kraujo tėvas, - nesuprasdama, kodėl apskritai aiškinasi tam vyriškiui, Alex paleido svaidomąjį peilį jo pusėn, kai šis šoko per barą. Tas peilis įsmigo į Freudenberger blauzdą. - Mano motina mirusi, - be jokios emocijos atsakė. Alex šiuo klausimu buvo pliktas jos tikrosios mamos atsiminimas, tiek, kad  Peteris buvo pakeistas Sin, o šio rolė jos gyvenime buvo gerokai pakoreguota. Pagal jį, šis dalyvavo kiekviename Reed svarbesniame renginyje nuo pat darželio laikų.
- Mano kantrybė po truputį blėsta, - atsidusus moteris numetė dūminę granatą už baro, norėdama iš ten  iškrapštyti Domą. Jai reikėjo matyti savo taikinį. Kai tai padarė ir Freudenberger atsidūrė už baro, bei netoli, tiksliau prie pat, išėjimo, Alex išlindusi iš po sienos, nutaikė į jį vieną iš savo mylimų durklų. Bėda tame, kad ji nepataikė, kadangi jos ranka akimirką sudrebėjo. Tas durklas susmigo į medines duris. Pati stipriai savimi nustebusi ir pasimetusi, kaip taip apskritai galėjo atsitikti, nes ji visuomet pataikydavo, Alex sustingusi vietoje stebėjo, kaip Domas taktiškai dingsta iš patalpos, o į pastatą ima veržtis ginkluota policija. Moteris nieko nelaukusi, pribėgo prie savo durklo, šį ištraukdama, o tuomet į moterų tualetą, kuomet nuplėšusi savo suknelės permatomą medžiagą, pasilipo ant kriauklės, išlaužė ventiliacijos kanalo groteles ir tais pačiais kanalais pasišalino iš pastato.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
restoranas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Viešbutis-
Jump to: