Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 areštinė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 01:52
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-15, 23:49

Eilinį kartą prigavo policija. Eilinį kartą jis sugalvojoeiti į tą namą. Deja, bet tikrai nepaleis eilinį kartą. Šįkart Leo tikrai buvo susinervinęs, nes policija rimtai ketino pranešti tėvams. Be to, dar iš abiejų šonų sėdėjo nepatenkinti draugai. Nuobodžiaudamas tamsiaplaukis pradėjo trepsėti kojom, kol policininkas nepažvelgė į jį. Ramybė truko labai trumpai, nes Leonardas pradėjo specialiai slysti nuo kėdės. Sulaukęs dar vieno policininko žvilgsnio Leo atsisėdo normaliai. Vėliau pradėjo švilpaut, bet greitai vėl nustojo. Tik šįkart jį vien žvilgsniu norėjo nužudyt ir draugai.
- O gal jūs galėtumėt mus tiesiog paleisti? Juk mes nepadarėm jokio didelio nusikaltimo... Be to ir jums mažiau darbo...- Prabilo vaikis. Būtų pasakęs dar kažką, bet policininkas tiesiog rėžė "Ne".
- Bet juk tai nesąąąąąąmonė... koks skirtumas dėl tų apleistų namųųųųųų... Juk nei kas ten gyvena, nei jie priklauso kažkam...- po keleto minučių Svenson vėl pradėjo traukti savo dainelę,- mes juk nieko neėmėm, nesusižeidėm. Negi jūs galvojat, kad tie dviračiai pavogti iš to apleisto namo? Nu čia jau tikra nesąąąąmonėėė. Na, taip, mano dviratis tikrai geras, bet tai dar nereiškia, kad jis pavogtas, o ir šiaip tokie geri dviračiai bet kur nesimėto. Suprantat, tiesiog mano gerbiamieji tėveliai šiek tiek per daug dirba, tai ir perka man viską ko aš paprašau. Tas dviratis, ne idiotiškas, bet esu paprašęs ir visai bereikalingų daiktų. Aišku, ne visus nuperka, bet vis tiek daugelį daiktų nuperka, kurių paprašau...- šįkart nepadėjo jokie įspėjami žvilgsniai, nes jei jau Ričis užsivesdavo tai ir čiauškėdavo, net nepastebėdamas, kaip nuo vienos temos peršoka į lankas.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
149

CREDIT :
gif koduote:starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-16, 00:53

Dar viena laisva diena iškeista į darbą. Atėjusi net anksčiau nei reikia, Melissa it nepailstantis vijurkas sukosi jai itin gerai pažįstamoje erdvėje. Tirdama dar vieną bylą, nagrinėdama žmogaus kūną ir besiaiškindama mirties priežastis, mergina ne tik, kad pamiršo papietauti, bet ir laiko tėkmę. Tad štai, po ilgo laiko, nevalingai kilstelėjusi akis į ant sienos kabantį ir gyvybę išduodantį savo garsiu ir sinchronišku tiksėjimu, laikrodį, tamsiaplaukė net iš nuostabos kilstelėjo antakius. Trumpam apsižvalgiusi ir giliau kvėptelėjusi, Mel atsitraukė nuo kūno ir kiek apsitvarkiusi, bei susirinkusi reikalingus popierius patraukė į policijos nuovadą. Visgi jiem reikėdavo perduoti bylas ir šį kartą dėl net jai nežinomos priežasties, nusprendusi tai padaryti pati, jau po kiek laiko, Cornell lydyma savo aukštakulnių, atsimušančių į kietą grindinį, garso, įžengė į areštinės patalpą, kurią turėjo pereiti, kad pasiektu jai reikiamą kabinetą. Žengdama tvirtu ir pasitikinčiu žingsniu, mergina turbūt nė nebūtu atkreipusi dėmesio į čia sėdintį jaunimą, visgi pastarajį kartą kai tai padarė, neitin maloniai užbaigė savo dieną, tačiau labai jau gerai pažįstamas balselis, privertė suktelėti galvą į šoną. Žvilgsniu nukrypusi į ant kėdžių išsirikiavusius jaunuolius, Mel kaip mat atpažino viena jų. Leonard. Lūpose iškreipusi šėlmišką, kiek motiniškai grėsmingą šypsnį, ragana stabtelėjo ir pasisukusi į Leo, pakreipė galvą į šoną.- turbūt reikės su tavo tėvais pasikalbėti dėl tų daiktų pirkimo,- caktelėjusi liežuvio galu, mergina kiek susiaurino savo žvilgsnį ir šį įsmeigusi į vaiko akis, paslaptingai ir kartu masliai tarstelėjo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-16, 01:15

Turbūt Leo taip ir būtų šnrkėjęs ir nusišnekėjęs visą likusį laiką, net nekreipdamas dėmesio į draugų šnypštimus "užsičiaupk, kvaily" ar policininko grėsmingus žvilgsnius. Jų laimei, netikėtai čia apsireškė Melissa. Leonardas, aišku, iškart pažino jos balsą (kurgi nepažins). Tuoj pat nutilo ir tartum norėdamas pranykt kiaurai žemę, nuslydo nuo kėdės ant grindų.
- Po velnių,- tyliai nusikeikė, o tada nutaisė kerinčią šypseną ir netrukus vėl įsitaisė ant kėdės, kuri tartum būtų adatom apdėliota. Leo niekaip nesisekė ant jos ramiai išsėdėt.
- Sveiki, Melissa, kalbėtis su mano tėvais yra visiškai absoliučiai nebūtina,- pareiškė Svenson vis dar išsišiepęs ir melsdamasis, kad nebūtų išraudęs. Aišku, jam visad patikdavo susitikti su Mele. Bet tik jau ne tokiu laiku, ne tokioje vietoje ir ne tokiom aplinkybėm.
- Taigi, kaip jums sekasi? Kaip gyvenate? Ir ką čia veikiate? Kažkaip keisya matyti jus pasipuošusią tokioje vietoje,- Ričis nė velnio nenutuokė, ką Melissa dirbo, todėl vis dar buvo savam stiliuje - šnekėjo nesąmones.
Vis dėlto, jos žvilgsnis netrukus nutildė vaikį. Pajutęs kaip pradeda kaisti skruostai, Leo nudelbė akis žemyn ir trumpam aprimo. Toks jo elgesys draugams buvo neįprastas, todėl šieji trumpam stebėjo tamsiaplaukį išpūstom akim, o po to pradėjo baksnoti jį alkūnėm.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
149

CREDIT :
gif koduote:starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-16, 02:08

Jei po vaikelio netekties ir retai kam pavykdavo išpešti iš šios gražuolės bent menką šypsnį, tai šiam jaunuoliui tai sekės be didelių pastangų. Jo guvumas, tas dar nesugadintas vaikiškumas ir tiesiog šviesumas, kažkaip paveikdavo Melę ir ši net dėl menkiausios jo replikos, plačiu šypsniu papuošdavo savo lūpas. Todėl net ir dabar, vargšui vaikui nuslydus nuo kėdės, mergina tramdydama šypseną prikando apatinę lūpą, dar delnu prisidengdama šypsnį ir žengtelėjusi arčiau Richie, kiek palinko į šoną, taip leisdama sau geriau pažvelgti į jaunojo Svenson veidą,- viskas gerai? nesusižeidei?- šiltu šypsniu palydėjusi žodžius, raganaitė klausiamai išrietė antakį ir trumpam dar žvilgtelėjusi į keistai į ją, bei mažąjį, žvilgčiojančius vaikinuko draugus, dėmesį gražino ties L. Nu nors ir atrodė, kad ten lengvai jis nusliuogė žemyn, bet maža ką ir kaip tik dabar ji jautėsi atsakinga už jo gerovę. Nors tokia dėl jo jautėsi visada. Visgi jis jai buvo itin artimas žmogelis. - ir kodėl gi ne, Leonard’ai? -susidomėjusiai, bet su aiškiais velniukais akyse Melė pasiteiravo, klausiamai kilsteldama antakį ir atsitiesdama. Trumpam žvilgsnį metusi į tariamą kolegą, Cornell padavė rankose laikytą bylą ir paprašiusi nunešti vienam iš detektyvų, gražino dėmesį ties Richie.- oho kiek klausimų,- pakėlusi iš nuostabos abu antakius, Melody timptelėjo lūpų kampučius žemyn ir tik trumpai, tyliai nusijuokusi persibraukė pirštais per plaukus, šiuos užsikišant už ausies ir pasiruošiant tokiam mielam ir nekaltam tardymui. Tiesą sakant vykstančiam kaskart jiem susitikus. Not that she’s complaining. Pasiėmusi dar netoliese buvusią kėdę, Melissa ją pastatė priešais Leonard ir patogiai įsitaisiusi, bei susikėlusi koją ant kojos, giliai įkvėpė.- visu pirma tai man sekasi gerai, gyvenu gerai, na, ir čia ką veikiu, tai dirbu… o dėl pasipuošimo, nežinau, turbūt vadovaujuosi posakiu “į darbą kaip į šventę”,- viską taip labai dalykiškai išdėsčiusi, ant galo tamsiaplaukė nesusilaikė ir plačiu šypsniu užbaigė savo prakalbą. Pastebėjusi kaip jaunasis Svenson nurausta ir nudelbia akis, o jo draugeliai pradeda ten nebylius ženklus jam siųsti, Melė kiek prisimerkė ir pasukusi akis ties vienu labai besireiškiančiu vaiko draugeliu, prakalbo,- na, o tau kaip sekasi Leo? kaip gyveni? kaip mama, tėtis? ir ką čia tokiu laiku veiki su draugais?- vis dar žvilgsniu tirdama mažojo draugą ir pati Mel uždavė kelis klausimus, galiausiai žvilgsniu grįždama ties Svenson ir ant paskutiniojo klausimo truputi surimtėdama. Visgi vaikams ne vieta būti areštinėje ir dar į pavakarę. Net jei čia ir buvo policija, kuri saugo ir gina, visgi tikrojo nusikalstamo pasaulio jų jauniems ir nesužalotiems protams apdoroti tokiam jaunam amžiuje nebuvo reikalo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-18, 00:19

Faktas, kad Leo daug ko nežinojo apie Melissą. Buvo žmonės, kurie apie savo simpatijas išknisdavo kiekvieną smulkmeną ir buvo tokie, kuriems užtekdavo žinoti vardą ir kad gyvena bent jau toje pačioje planetoje. Pastariesiems Leonardas ir priklausė. Nors jam Melė išties patiko, bet taip pat jam patiko leisti laiką su draugais, krėsti nesąmones ir taip toliau.
Melissai susirūpinus ar Richie nesusižeidė, šis neiškart atsakė. Retai kas klausdavo ar jis nesusižeidė. Matyt, todėl, kad jis pastoviai susižeisdavo ar kažką susilaužydavo ir daugelis jau buvo pripratę, kad jei kas rimčiau - vaikis pats pasakys.
- Viskas gerai,- šyptelėjo tamsiaplaukis, bet gan greitai surimtėjo. Ko jau ko, bet kad Melė vėliau eitų su jo tėvais aptarinėti jo elgesio Leo tikrai nenorėjo,- tiesiog nėra jokio reikalo kalbėt su jais apie mane. Manau, jūs turit ir kitų nuobodžių naujienų, kurias reikėtų su mano tėvais aptart, o aš nesu labai įdomus, taigi...- gūžtelėjo pečiais jaunasis Svenson.
Melei pradėjus atsakinėt į Leonardo klausimus, šis kaip niekad susidomėjęs įdėmiai jos klausėsi. Tai buvo gan keista, nes jis retokai kada ramiai išsėdėdavo kažkieno klausydamas ilgiau negu pusantros minutės.
- Ooo, tai jūs čia dirbat? Neblogai...- nustebęs išplėtė akis Leo. Kažkodėl jam visad atrodė, kad Melissa buvo tartum trapi, gera ir tyra, vos ne porcelianinė lėlė, kuri turėtų dirbti moteriškesnį darbą arba išvis tiesiog sėdėti namie, bet tikrai jau ne dirbt kažką kas yra susiję su kriminalistika.
Vienam iš draugų nustojus erzintis, Leonardas šiek tiek nustebo, bet netrukus pastebėjo Melissos žvilgsnį ir nesusilaikęs pergalingai išsišiepė.
- Man sekasi visai neblogai. Tėvams, net nežinau kaip sekas - viešumoje jie burkuoja kaip du jauni įsimylėjėliai, o grįžus namo arba elgiasi kaip nepažįstantys kits kito arba visos sienos dreba nuo, deja, bet pykčių,- gūžtelėjo pečiais vaikis,- ekskursiją mums čia pravedė,- šie žodžiai nuskambėjo šiek tiek sarkastiškai, nes juk aiškiai matėsi, kad jie kažko prisidirbo,- šen bei ten pasivaikščiojom...
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
149

CREDIT :
gif koduote:starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-18, 00:46

Gavusi atsakymą, kad jam viskas gerai, mergina kilstelėjo lūpų kampučius viršun ir išklausiusi sekančių žodžių, labai jau supratingai palinksėjo. Lyg kalbėdama su suaugusiu žmogumi.- tai, kad nėra ką daugiau labai ir aptarinėti, o ir apie tave pakalbėti mum labai įdomu, ypač pasidalinti nuomonėmis, bei girdėtomis istorijomis,- lūpose žaidžiant paslaptingai žaismingam šypsniui, Melissa taip lyg niekur nieko čia sukalbėjo ir galiausiai tyliai nusijuokusi, kiek atsitiesė. Žinoma, nesiruošė jo vargšo išduoti tėvams ir dar papildomai pranešti apie jos tartus žodžius policininkams, bet na neakivaizdžiai pamokyti šį jaunuolį ji pasistengs. Nors jai ta jo savybė ir itin patiko.
- aha, visai įdomu,- caktelėjusi liežuvio galu ir kelis kartus linktelėjusi, mergina prakalbo apie savo darbą. Taip, darbas tikrai nebuvo iš moteriškiausių, bet tai buvo tai ką ji buvo suplanavusi dirbti dar mokydamasi universitete. Tik žinoma viskam atsidėjus dėl šiaip tokių mažmožių, bei darbo savivaldybėje, Melissa tik dabar gavo progą užsiimti tuom, kam ir mokėsi tikrai ne keletą metų.
Galiausiai dar pasiklausiusi ir tokio atviro atsakymo apie tėvus, raganaitė net iš nuostabos iškėlė antakius. Na girdėti kaip vaikas viską taip išdėsto, buvo naujiena. Daugelis mažųjų neklaužadų stengdavosi nuslėpti šeimoje vykstančius nesutarimus, o čia va viskas kaip ant delno. Įdomu ar jis ir banko kodus išduotu jai gražiai pasiteiravus?- aš esu įsitikinusi, kad taip tik tau atrodo, o ir pykčiai kiekvienoje poroje yra net būtini,- šiltai šyptelėjusi, tamsiaplaukė pamerkė vaikiui akį, norėdama bent kiek sušvelninti jo nuomonę dėl tėvų, net jei ir atrodė, kad jam to nereikia, Melody jautė tam būtinybę. Dėl sekančių Leo žodžių, mergina nusijuokė ir dar apsižvalgiusi po rūsčių policininkų patalpą, linktelėjo,- matau itin smagi ekskursija, kad net tėvus kviesti nori,- pūstelėjusi lūpas tarė taip le itin susidomėjusiai tokiom ekskursijom. Ką gali žinoti, gal ir pati Cornell užsisakys tokią pramogą kokiai dienai. - mhm…- visgi nusprendusi šio pasivaikščiojimo detalių pasiklausyti, mergina numykė ir pakilusi nuo kėdės, pasitaisė palaidinę,- ką pasakysi, jei mes kur nors nueisime ledų ir apie tą praeitą pasivaikščiojamą papasakosi detaliau? kažkaip labai sudominai, gal ir aš ten nuspręsiu nueiti,- taip siūlydama savo pagalbą jį išvaduoti, Cornell kilstelėjo klausiamai antakį, o lūpose kryptelėjusi velniukišką šypsnį, laukė atsako.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-18, 20:34

Leo tartum pašaipiai mėgdžiodamas irgi palinksėjo galvą su apsimestinai be galo rimta išraiška. Būti maloniu ir mielu vaiku jis mokėji, bet būnant su Mele kai kada apsireikšdavo ir jo ne pati mandagiausia pusė.
- Ne ne ne, tikrai jums nebus įdomu su mano tėvais apie mane šnekėt. Man įdomu ar jie išvis dar atsimena bent mano vardą,- prunkštelėjo vaikis. Vargu ar šitai reikėjo sakyt, bet jis vis tiek retai galvodavo ką sako. Aišku, jeigu jam pasakytų, kad kažkokios informacijos negalima atskleist, tai ją tamsiaplaukis į kapus nusineštų.
- Jeigu jums įdomu, tai puiku. Tikrai nemanau, kad jūs dirbtumėt darbą, kuris jums nebūtų įdomus,- Leo parodė delnus tartum gindamasis.
Pastebėjęs Melissos nuostabą dėl atsakymo, Leonardas primerkė tamsias, bemaž juodas akis. Jam jo atsakymas atrodė visiškai normalus. Nuoširdus ir tiek. Jaunasis Svenson visiškai nenorėjo meluoti, kad viskas puiku, kaip tai darė jo tėvai. Vaikui tai atrodė bjauru ir negarbinga, tartum jie žemintųsi dėl kitų. Kad ir kaip tai skambėtų, bet jau verčiau jie išsiskirtų negu kasdien rengtų tą absurdišką spektaklį "viskas puiku". Jis matė, kad tikrai nieko puikaus nėra, todėl Melissos žodžiai jį suerzino. Nors ji jam be galo patiko, bet dar ne tiek, kad Leo ją garbintų ir su viskuom sutiktų. Vietoje to, tamsiaplaukis tik užvertė akis ir prunkštelėjo daugiau nekomentuodamas. Tiesiog nematė prasmės. Vis tiek visi suaugusieji laiko visus vaikus ar paauglius durnais ir nesvarbu, kad kai kuriais atvejais jie žino net daugiau už suaugusiuosius.
- Jie tiesiog netiki, kad mes galim ir patys nusigauti namo, tai sumanė iškviest tėvus, kad mus pasiimtų,- gūžtelėjo pečiais vaikis. Išgirdęs Melės pasiūlymą, garbanius vėl nepatikliai susiraukė nelabai pasitikėdamas. Skirtingai negu draugai, kurie šūktelėję Leonardui sutikti, pasipustė padus. Leo atsidusęs trumpam nudelbė akis žemyn. Ant akių užkritus tamsiai garbanai, vaikis ją nupūtė ir pažvelgė į Melissą.
- Sutinku, jeigu mano tėvai nieko nesužinos,- pareiškė Richie ir sukryžiavęs rankas, atsilošė kėdėje.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
149

CREDIT :
gif koduote:starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-19, 19:16

- tarkim,- timptelėjusi lūpų kampus žemyn ir nežymiai kryptelėjusi galvą į šalį, mergina tiesiog pasidavė ties ta tema apie jo tėvus ir jų susidomėjimą savo sūnumi. Visgi Melissa truputi tikėjimo jo tėvais dar turėjo ir nemanė, kad šiedu Leonard laiko tiesiog namų dizaino dalimi, ar šiaip šeimos paveikslui suteikiančio žavesio persona.
Nusijuokusi iš Svenson tokio ginimosi ženklo, raganaitė nepiktai pavartė akis, mat ji tikrai nieko blogo savo žodžiais nenorėjo pasakyti. O ir tonas atrodo nebuvo toks jau grėsmingas. Na, bet tiek jau tos bėdos.
Richie sekančioje jų temoje aiškiai suirzus, dabar jau ir pati Melė kilstelėjo rankas gindamasi,- gerai gerai, tebūnie tavo tiesa, nieko daugiau nebesakau,- valiūkiškai kryptelėjusi lūpas, linktelėjo ir jau leisdama vaikui turėti savo žodžio ir nuomonės laisvę, giliau įkvėpė. Na jei jam taip atrodė, tai tebūnie taip ir bus. Visgi ko norėti, jis gyvena su tais žmonėmis, o ne ji, todėl žino tikrąją tiesą, kurią akivaizdžiai nebijo išreikšti. Ir kartais net jei ir atrodo, kad vaikas negali racionaliai įvertinti situacijos, tai dažnu atveju yra atvirkščiai. Turbūt reiktu paklausyti jų tam tikromis situacijomis, gi ne tik savo gyvenimus jie apsunkina, bet ir mažųjų.
Žvilgtelėjusi trumpam į policininkus, nebyliai, vos vos sujudindama galvą paklausė kas ištikrųjų nutiko, ir šiem tik užvertus akis bei iškėlus rankas pasiduodančiai, Melissa grįžo atgal prie vis dar pasakas sekančio berniuko.- aha, kad tik vien dėl to nebūtu nusprendę jūsų čia atsigabenti,- kreivai šyptelėjusi ir aiškiai nepriimdama tokio atsakymo, Cornell tarė. Dar akimis pasekusi kaip išsibėgioja visi vaikai, it gavę žalią šviesą, ragana iškėlė iš nuostabos antakius ir galiausiai susikoncentravusi tik ties vienu likusiu, Svenson, iškėlė klausiamai antakį, taip paragindama šį apsispręsti. - manau mano pasiūlymo esmė ir buvo tokia, kad aš tave išvaduoju, o tavo tėvam sutaupom galvos skausmo ir degalų,- caktelėjusi liežuvio galu ir kiek primerkusi akis, Melody taip le mastančiai tarė ir kreivai šyptelėjusi toliau laukė to teigiamo atsako. Nors turbūt ir taip buvo aišku, kad jis sutinka.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
areštinė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Policijos nuovada-
Jump to: