Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 operacinė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Daniella Rachel Benford
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 01:50
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-02, 23:08

Praėjo pora dienų ir Freudenberger sugebėjo suprasti, jog Reed jo taip intensyviai vengia, kad net susikeičia vietomis su kitais gydytojais, jog šie ją pavaduotų operacinėje, kas ne tik jį erzino, tačiau jam tai atrodė daugiau ar mažiau juokinga. Taip, jis buvo kiek įsižeidęs, kad moteris dingo iš pačio ryto, o Kebabas buvo jos pusėje, kadangi jai dingstant neišleido nė garso. Ji net jo šunį papirkti sugebėjo. Na, nesvarbu...Dominic tikrai neketino elgtis kaip kažko besitikinti boba, tačiau jis laukė akimirkos, kada moteris jam pasimaišys kelyje ir jis tai jai galės priminti. Jis turėjo blogą savybę priminti žmonėms, kokie jie kartais šūdžiai yra, nors sau tokios taisyklės netaikė.
Vos tiktai įžengęs į ligoninę jis net nusirengti nespėjo, kai keli gydytojai griebė jį už rankų, pasakodami apie sunkų atvejį ir tai, kad jiems reikalinga Dominic pagalba, kadangi jie tą vargšą bandė palaikyti gyvą kelias valandas, o vargo vakarienė dar nesibaigė. Pasirodo, tas vargšas buvo paauglė, patekusi į avariją. Metalo nuolauža ėjo skersai ją. Ji buvo su sąmone, kada ją atvežė į ligoninę, kas nustebino Dominic, nes tokių sunkių sužalojimų patyręs asmuo retai kada išsilaiko sąmoningas. Traukiant nuolaužą iš eilės būtų pažeidžiami visi įmanomi organai, todėl reikėjo visų geriausių specialistų, jog jie sugebėtų greitai pastebėti problemą ir iškart imtis veiksmų. Merginai metalo nuolauža jau buvo nupjauta su pjūklu, kad netrukdytų gydytojams ir ši galėtų būti patogiau būti paguldyta ant operacinio stalo. Dominic buvo paskambinta tą pačią minutę, kai buvo sutvarkytas priėjimas prie merginos ir buvo galima operuoti. Net normaliai nepersirengęs, užsimetęs chalatą, užsidėjęs pirštines bei kitus reikalingus dalykus, vyras užsidėjo veidą dengiančią kaukę bei įsiveržė į operacinę. Pamatęs vaizdą Freudenberger negalėjo nepagalvoti, kad mergina, jei ir liks gyva, tai tikrai nebegalės vaikščioti. Jos stuburas jau buvo pažeistas, o su tokiu sunkiu sužalojimu tikimybė, jog žmogus vaikščios – menka.
- Na ką, pradedam, - burbtelėjęs sau panosėje vyras pradėjo vienuolika valandų trunkančią operaciją. Kaip ir tikėjosi, vietoj Reed, buvo kitas kardiologas, tačiau ir jis ne geležinis. Jį turėjo kažkas pakeisti, nes kitaip viskas gali pasibaigti iškart ir merginos gyvybė gali greitai užgesti.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-02, 23:27

Pati Alex jautėsi labai apgailėtinai, kai pora kartų susikeitė vietomis su Džošua, kuriam buvo laikas eiti į pensiją, tik tam, kad išvengtų susidūrimo su Freudenberger. Kodėl? Nes ji jautėsi kaip purvinas paršelis už tai, kad ryte nesugebėjo jo pakelti ir pasakyti "man laikas eiti". Būtų užtekę tiek, kad Dominic nepasijustų kaip išnaudotas vienos nakties nuotykis. Moteris suprato, kad jis pyks ir greičiausiai net nenorės jos matyti akyse (dėl ko klydo), todėl tik bandė palengvinti jiems abiems situaciją- jo paprasčiausiai vengė. Vaikų darželis, žinau.
Pabaigus naktinę pamainą, Reed jau ketino eiti namo, kada iš pačio ryto ją sustabdė ligoninės vadovas ir tuoj pat liepė persirengti operacijai. Šiam atvejui buvo reikalingas ne paprastas kardiologas, o kardiologas-chirurgas, kuo Alex ir užsiėmė. Pakeliui į operacinę moteris susikėlė plaukus į kuodą ir užsidėjo seselės atneštą operacinę aprangą, klausydama ką apie pacientę kalbėjo vadovas. Viskas vyko taip staigiai, kad Reed atbulomis įžengė į patalpą iškėlus rankas, kurias prieš pora sekundžių dezinfekavo su specialiu skysčiu. Atsisukus į pagrindinį chirurgą- Dominic- trumpam sustingo, bet greitai atsigavusi pasisveikino su juo, seselėmis, chirurgu-ortopedu, kuris turėjo pasirūpinti sužalotos merginos kojomis ir plastikos chirurge, kuri turėjo užtikrinti, kad tie audiniai nežūtų. Gi buvo profesionalė, savo asmeniškumus reikėjo palikti už durų.
- Tave informavo apie situaciją? - paklausė ortopedas į ką Reed linktelėjo ir stengdamasi susikaupti merginos labui, peržvelgė monitoriuje rodomus skaičius.
- Ji praranda per daug kraujo, - pasakius atidžiai apžiūrėjo sritį aplink širdį, kur buvo metalinis strypas, -   reikia ištraukti, - suspaudus lūpas pažvelgė į kolegas. Tai buvo be proto rizikinga, reikės reaguoti labai labai greitai, nes kitu atveju pacientė galėjo nukraujuoti arba papulti į komą. Turbūt pirmą kartą drįso pažvelgti Dominic į akis, nes ji negalėjo pjauti, kol jis replėmis rinko metalo gabalus iš jos žarnyno.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-02, 23:57

Joshua buvo jau ilgą laiką ligoninę puošiantis gydytojas. Nors buvo senas, tačiau buvo protingesnis už didžiąją dalį gydytojų, kurie buvo susirinkę operacinėje. Tačiau net jis nebūtų pajėgęs ištempti vienuolikos valandų trunkančios operacijos, jau neseniai buvo pabaigęs operaciją, trukusią mažiausiai penkias valandas. Nors ir sakė galintis padėti, visą laiką nervai ant įtampos kažin ar sveikas dalykas, ypatingai tokiam, kaip Joshua, kuris neužilgo turėjo išeiti į ilgai užtarnautą pensiją. Todėl liepęs vyrui pailsėti ir geriau stebėti monitoriuje rodomą situaciją, kad Dominic žinotų, kada situacija bus kritinė ir reikės traukti strypą lauk. Bet žinoma, pirmiausia reikėjo sutvarkyti tuos organus, kurie jau buvo suknežinti arba sužaloti. O jų buvo tikrai nemažai.
Darydamas praktiškai dviejš gydytojų darbą, nes Joshua galiausia su seselės pagalba išėjo iš operacinės, Freudenberger net nepastebėjo, kaip įžengė Alex. Tik vėliau, pažįstamas kvepalų kvapas išdavė, jog moteris toje pačioje patalpoje, kaip kad ir jis. Vyras vos susilaikė neleptelėjęs ko nors į jos pusę, tačiau buvo toks įsitempęs ir susikaupęs, kad nepakeldamas akių nežymiai linktelėjo, kai seselės bandė padaryti vyrui geresnį priėjimą prie vidaus organų, nes kraujo buvo visur pilna, o per jį buvo sunku įžiūrėti, kas vyksta. Galiausia, išgirdęs Reed žodžius, jis garsiai išpūtė orą, vis dar nepakeldamas akių nuo sužalotos merginos.
- Strypas bus ištrauktas tada, kada bus sutvarkyta šita betvarkė. Geriau žiūrėk į monitorių ir sakyk, kada jos būklė bus kritinė, - šaltai tarstelėjęs jis privertė kitus gydytojus nustoti kvėpuoti. Turbūt jie pirmą kartą girdėjo Dominic tokį griežtą ir šaltakraujį, nors ko gi buvo galima tikėtis, šitas atvejis tikrai buvo vienas sudėtingiausių per visą jo darbą ligoninėje. Žinoma, Freudenberger pats išgirdo, kada monitoriai pradėjo žviegti nesavu balsu, merginos pulsui krentant. Padėjęs įrankius jis greitai atsidūrė prie Reed, kadangi ji stovėjo toje pusėje, kur buvo geras kampas strypui traukti.
- Prilaikykit ją. Jei ji pakeis poziciją, mes jos neteksim, - suėmęs metalo strypą jis labai atsargiai ėmė jį traukti iš merginos vidurių, kol seselės siurbė kraują, o kiti gydytojai lopė atsiveriančias žaizdas.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 00:21

Ta prasme, jeigu Alex veidas nebūtų uždengtas kauke, visi asmenys, esantys operacinėje pamatytų jos iš nuostabos praviras lūpas. Gerai, ji to tikriausiai nusipelnė. Na, ne visiškai, nes dabar visi žinojo, kad Dominic griežtumas ir šaltumas buvo nukreiptas į ją, kas galėjo privesti prie išvados, kad juodu kažkas siejo. Alex nenorėjo būti paveiksluojama kaip dar viena jo auka. Apskritai, jei tai nebūtų toks rimtas atvejis, per kurį nereikėtų tokio susikaupimo, Alex taip kirstų atgal, kad iš tiesų čia užvirtų pragaras. Bet to nenusipelnė nei aplink stovintys kolegos, nei mergina, kurią jie gelbėjo.
- Strypą reikia traukti dabar, nes jos širdis neatlaikys, - taip pat šaltai atkirtus įsmeigė akis į Domo pakaušį. Ji puikiai išmanė savo darbą ir tai, kad jie turi asmeninių problemų nesuteikė teisės vyrui ja abejoti kaip gydytoja. - Veronika, man reikia daugiau vamzdelių, - aišku, kad Veronikas buvo pirmutinė seselė atsidūrusi šitoje patalpoje, tačiau darbą atliko gerai, todėl negalėjai kabintis. Kada Alex sutalpino dar tris vamzdelius kraujui siurbti, Domas atsidūrė šalia jos. Net jaučiant jį stovint šalia, moters stuburu nuėjo šiurpuliukai. Kas čia per durnystė, jeigu dabar ji norėjo trenkti jam per pakaušį už prieš tai naudotą toną?
Alex prilaikydama pacientės pečius atidžiai žvelgė į dirbantį Domą, kada pamačius tai, ką labai retas galėjo įžvelgti sustabdė traukimo procesą, - Sustok! - sušukus ji greitai apėjo Domą iš kitos pusės, - pasistenk nejudėti, jeigu toliau trauksi, plyš arterija, - greitakalbe sustabdžiusi vyrą, Alex pareikalavo iš seselės įrankiu ir stropiai bei kiek įmanoma vikriai, užsiuvo įplyšusią arteriją gerai apžiūrėdama ar daugiau nieko nereikėjo "sulopyti". Lengvai uždėjusi ranką ant Dominic rankų, kurios laikė strypą, šiek tiek pakreipė jo poziciją, tikėdamasi, kad Domas jokių staigių judesių nepadarys ir jos prisilietimo nebijos kaip katinas vandens. Kada situacija buvo kontroliuojama, Alex linktelėjo duodama ženklą tęsti ir perėjo į kitą pusę, kur su replėmis ištraukė dalelę metalo iš paširdžių, nepažeisdama atvirų venų.
Visi operacinėje esantys kolegos galėjo pripažinti, kad Dominic ir Alex buvo gera komanda, nors operavo pirmą kartą. jiedu beveik įveikė sunkiausią dalį, o po to liks siuvimas, audinių atnaujinimas ir kaulų atstatymas, kas ir užims didžiąją 11 valandų dalį.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 11:32

Dominic visada būdavo griežtas operacijos metu ir visi kentėdavo nuo jo rūstaus žvilgsnio, tačiau tai buvo pirmas kartas, kada jis buvo TOKS griežtas. Visi galvojo, kad vyras tiesiog nėra pailsėjęs ir jis tiesiog labai įsitempęs dėl to, kad išsaugotų merginos gyvybę, todėl susieti jį ir Alex jie nesugalvojo. Žinoma, galbūt tik Veronika kažkaip keistai juos abu nužvelgė, tačiau neketino dabar, operacinėje, pradėti viso šaršalo. Būtų buvusi tikra kvailė, kad tokiu rimtu momentu būtų pradėjusi kalbėti didžiausias nesąmones, kurias turbūt vieno rankos mostu sustabdytų Freudenberger. Jei jis operacijos metu mostelėdavo ranka durų link seselei, tai reikšdavo didžiausią nelaimę. Vadinasi kažin ar ta pati seselė kada galės asistuoti pačiose sudėtingiausiose operacijose ir tuo labiau, ar galės kilti karjeros laiptais bent jau šioje ligoninėje. Kaip vienas pagrindinių chirurgų, Dominic nuomonė buvo labai svarbi ligoninės vadovui, todėl nieko nuostabaus, kad nuo jo žodžio praktiškai būdavo renkamos grupės, kas su juo gali operuoti, o kam geriau į operacinę nosies net nekišti.
- Jos širdis atlaikys tiek, kiek man to reikės. Dabar padarykit man geresnį vaizdą, nes per šitą mėsmalę nieko nematau. – žvilgtelėjęs į seseles ir net nenukreipdamas žvilgsnio į Reed Freudenberger nejudindamas metalinės nuolaužos apžiūrinėjo, kurie organai labiausiai pažeisti. Tose vietose jis paprašė kitų chirurgų pagalbos, jog šie pradėtų „lopymo“ procesą, kadangi vyras vis dar laikė nuolaužą, todėl pats to padaryti negalėjo.
Nieko neatsakydamas į Alex žodžius, jis tvirtai laikė nuolaužą ir jo rankos net nekrustelėjo, kai ši prie jo prisilietė. Freudenberger žvilgsnis tą akimirką tik mažumėlę susiaurėjo, tačiau niekas kitas neišdavė, jog jis galbūt kažką jaučia. Tiesa, jam nepatiko, kai operacijų metu kažkas prie jo liesdavosi, todėl tai buvo Reed nenaudai. Pakėlęs akis jis pastebėjo, kaip Veronika stebi jų besiliečiančias rankas ir tiesiog žaibuoja žvilgsniu, vamzdeliai jos rankoje net ėmė virpėti.
- Veronika, jei dar kartą sujudinsi vamzdelius, galėsi tik pasvajot apie kitas operacijas. Susikaupk arba dink iš operacinės. – nuleidęs žvilgsnį atvirą žaizdą jis net nekreipė dėmesio, kad ši vos susitvardė. Dominic šiuo metu visiškai nusišikt ant jos jausmų, nes ant stalo gulėjo žmogus, kuris gali nuo tokių sužalojimų mirti, todėl jam reikėjo rūpintis mergina, o ne kažkokia sesele bei jos jautrumu. Atsargiai ištraukęs metalo nuolaužą iš pacientės vidurių jis vis dar neleido jos guldyti į kitą padėti, kol viskas nebuvo bent jau minimaliai sutvarkyta, o tam reikėjo kokių trijų valandų. Galiausia mergina buvo atsargiai paguldyta ant nugaros ir Dominic pats ėmėsi tvarkyti vidaus organų sužalojimus, retkarčiais užmesdamas akį į monitorių. Mergina buvo ganėtinai stipri, dabar reikėjo tiktai visą „sulopyti“. Galiausia tai pabaigęs, jis darbą perleido kitiems chirurgams užbaigti daro ir po daugiau, nei dešimties valandų jis išėjo iš operacinės į už durų esantį pasiruošimo kambarį chirurgams. Nusiėmęs kaukę bei pirštines Freudenberger pasirėmė rankomis į kriauklę ir žvilgtelėjo į veidrodį. Atrodė bemaž penkiais metais pasenęs. Tokios operacijos tikrai vargino.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 14:32

Veronika iš tiesų įtarė, kad kažkas per jos gimtadienį tarp Alex ir Dominic įvyko, nes šie įtartinai panašiu metu dingo iš klubo, palikdami kolegas vienus. Aišku, vyriškoji kompanijos pusė nesiskundė, nes tai reiškė, kad jiems buvo daugiau šansų į lovą nusitempti moteris, kurios seilėjosi dėl Dominic. Pastarasis dingo-dingo ir problema. Veronika jau spėjo pasigirti kokią smagią naktį apturėjo su Roberto, tačiau nenustojo klausinėti Alex kur ji pradingo. Reed efektingai išsisukdavo nuo to klausimo apsimesdama, kad nori išgirsti detales apie jos pačios naktį su Roberto. Bet moterys nebūtų moterys, jeigu nesuvestų galų ir Ronei tie galai visiškai nepatiko. Galbūt dėl to ji nenustojo teršti Freudenberger reputacijos sakydama, kad šis tą vakarą greičiausiai sudaužė dar vieną moteris širdį.
Alex į Dominic komentarą nieko nebe atsakė, nes žinojo, kad tik pablogins situaciją ir taip įtampos kupinoje operacinėje. Jiems patiems ir jų kolegoms tikrai nereikėjo papildomų rūpesčių, kad pagrindiniai daktarai, kurie galėjo išgelbėti jaunos merginos gyvybę ims aiškintis santykius. Tai būtų tiesiog neprofesionalu. Pačios Reed rankos buvo tvirtos, kad ir kaip jai buvo nepatogu liestis prie Dominic, kuriam tuo metu norėjo spirti į užpakalį.
Šviesiaplaukė nežymiai suspaudė lūpas kai Domas išsiliejo ant Veronikos, tačiau niekuo padėti jai negalėjo, kadangi pati buvo užsiėmusi priekinėje kūno dalyje atsivėrusios skylės siuvimu. Be to, pati moteris leido jausmams iškilti į paviršių, kada parodė pavydą dėl tokio menko prisilietimo, kuris buvo reikalingas, norint išgelbėti pacientę. Dėl to Alex nejautė poreikio Veroniką užstoti.
Operacinėje vyravo visiška tyla ir susikaupimas, Reed turėjo atraizgyti ir tinkamai susiųti labai smulkias kraujagysles, dėl to seselė jai dažnai nusausindavo kaktą nuo susikaupusių prakaito lašelių. Kada jaunoji pacientė buvo apversta, Alex taip pat kruopščiai sutvarkė apie širdį esantį plotą iš nugaros pusės jausdama, kad 23 valandų darbo buvo išties per daug. Net ir paprašyta, moteris dabar jokiu būdu nesutiktų atlikti dar vienos operacijos, nes tiesiog neišgalėtų. Kada sudėtingiausia dalis buvo baigta ir su likusiais susiuvimai galėjo susitvarkyti pagalbinis chirurgas, ortopedas ir plastikos chirurgė, Alex paliko operacinę lengviau atsipūsdama.
Atsidūrus pasiruošimo kambaryje, kuriame vis dar buvo Dominic Alex suspaudė lūpas ir nusiėmus kaukę bei pirštines, išmetė šias į netoliese esančią tam skirtą šiukšlinę. - Man nepatinka, kai operacinėje yra iškeliami asmeniniai reikalai, - turėdama omenyje jo griežtumą ir replikas Veronikai, ir faktą kaip apskritai jis su Alex bendravo, tarstelėjo, - turi pilną teisę pykti, tačiau tai atrodo ganėtinai keista, turint omenyje, kad tau pačiam nereikėjo manęs išprašyti kaip paprastai darai su moterimis, - šiek tiek įkandus Domui dėl jo reputacijos Alex atsiduso. Tai daugiau kalbėjo 23 darbo valandų nuovargis nei ji pati. Kadangi Reed nemėgo konfliktuoti ji nežymiai atsiduso, nuramindama savo balso toną, - look, man atrodo mes abu suvokiame, kad ta naktis buvo bloga idėja. Ryškiai nei tu pats nori kažkokių rimtų santykių nei aš...nesvarbu, - nutylėjusi priežastį kodėl išėjo ir kodėl ji taip bijojo, norėdama išvengti gilesnių asmeniškumų, Alex nutylėjo savo gyvenimo faktus apie buvusį kolegą-sužadėtinį. - Nesiprašau į tavo draugus, tiesiog elkimės civilizuotai, kada reikės atlikti operaciją, - išlaikius tą pati ramų balso toną, Reed nusiėmė operacijos rūbus juos taip pat išmesdama ir pasitvarkius savo pačios juodą palaidinę, pasiėmė švarką jau keliaudama liftų link.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 14:49

Turbūt Alex labai susireikšmino, jei galvojo, kad Freudenberger dėl  jos buvo toks nepatenkintas ir irzlus operacinėje. O kaip gi kitaip, kažkodėl visos moterys galvoja, kad vyrai be nuotaikos gali būti tiktai dėl jų. Pirmiausiai, tai Dominic buvo gavęs gan stambią užduotį susidoroti su vienu rimtesniu vyru iš juodosios rinkos. Dvi paras jis nebuvo nei normaliai miegojęs, tai tuo labiau pailsėjęs, o štai šiandien, kai tikėjosi, jog galės bent trumpam pailsinti akis, turėjo dar dešimt valandų operuoti ir gelbėti gyvybę, kai su mielu noru būtų leidęs tai merginai mirti. Taip, jis taip tikrai pagalvojo, nes po dviejų parų kautynių, kraujo klanų ir nežmoniško lavonų skaičiaus dar vienas negyvas asmuo jo tikrai nebūtų nustebinęs. Tiesa, tai būtų prasilenkę su jo darbu ir jo šiokia tokia „maskuote“, kadangi būtent chirurgo darbas slėpė tai, ką jis darydavo naktimis arba laisvu nuo darbo laiku.
- Asmeniniai reikalai? Reed, man atrodo tu kažką maišai, nes pažiūrėk į mano veidą ir pasakyk, ar man nors kiek rūpi, kad tarp mūsų kažkas buvo. Teisingai. Kitą kartą negalvok vien apie save, kai leptelėsi tokią nesąmonę, gerai? – bejausmiu veidu tarstelėjęs vyras vos kilstelėjo lūpų kamputį, plaudamasis rankas bei nusivilkdamas chalatą bei kepurėlę. Taip, tas atsitikimas tarp judviejų Dominic rūpėjo ir buvo ganėtinai svarbus, nes jam buvo įdomu sužinoti ar ir Alex jam jautė tokią pačią trauką, tačiau be moters jis turėjo daugiau problemų. Žymiai daugiau, nes dabar jam reikėjo arba dingti iš miesto, arba bent porai savaičių slapstytis. Nes nužudyti stambesnį juodosios rinkos asmenį vyrui tikrai neatsieis be tam tikrų pasekmių.
- O jei ir toliau klausysi Veronikos paistalų, tai tavo IQ smarkiai sumažės. Tik patariu, kadangi tos pletkų bobos nėra pačios protingiausios ligoninėje. Nesinorėtų, kad ir tavo IQ nukristų žemiau nulio, - paplešnojęs sau per skruostus, kad tiesiog nenukristų vidury kolidoriaus vyras pasiėmė savo numestus daiktus, užsimetė savo puspaltį bei patraukė ton pačion pusėn, kur ir Alex – prie liftų. Kadangi buvo nemiegojęs labai ilgai, tai ir jo kalba buvo laisvesnė, kadangi Dominic buvo toks pavargęs, jog jau nebemąstė, ką perleisti per savo kalbos barjerą.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 15:33

Moterys dažniausiai būdavo teisios, kada galvodavo, jog visos problemos pas vyrus prasidėdavo nuo jų, todėl faktas, kad kai Dominic net nesugebėjo pažiūrėti į Alex pusę tik įrodė, kad jis ant jos kažkiek pyko nepaisant jo kitų kur kas rimtesnių problemų. - Pažiūrėjus į tavo nesugebėjimą normaliai bendrauti, pasakyčiau kad tikrai rūpi, bet jeigu tai ir ne dėl to, vis tiek neturėtum savo naštos į operacinę, kur be tavęs dar dirba keturi chirurgai. Ne tokiu sunkiu atveju, - atsidusus Alex perbraukė per savo pavargusį veidą delnais. Grįžus namo greičiausiai kris ant sofos net nenusirengus ir nepasiekus savo miegamojo durų. Moteris susimastė ar jai derėtų vairuoti, bet nusprendus, kad pakeliui nusipirks energetinio, nuvijo neatsargias mintis šalin. Jos butas nebuvo labai toli.
- Pletkų? - Alex vos vos šyptelėjo. Taip, ji irgi kartais naudodavo ironiją, ypatingai kai buvo nemiegojusi daugiau nei parą, - ar tikrai drįsi neigti faktą, kad permiegojai su trimis seselėmis, kurios kartu su mumis operavo tą merginą ir jas visas įsodinai taksi vidury nakties, nes nesiveli į rimtesnius santykius? Būtent. - Atsakius Domui ji pasitikrino ar su savimi turi telefoną ir mašinos raktelius. Pati nesuprato, kodėl dabar ji gilinosi į tą reikalą, jeigu tai buvo viena iš priežasčių kodėl ji išėjo nieko nesakius. Ai, tiksliai, jai rūpėjo, dėl to ir gilinosi.
- Alex, Dominic, - į juodu kreipėsi balsas, kada jie stovėjo prie lifto ir laukė jo atvažiuojant, - jūs abu laukiami šiandien 9 vakaro formaliame ligoninės vakarėlyje, kur bus pristatoma nauja įranga ir pravestas seminaras. Atvažiuos chirurgų ir iš Niujorko bei Los Andželo. Kostiumai, suknelės ir gera nuotaika privaloma, - pareiškęs ligoninės vadovas nusišypsojo ir pamojęs jiems sudie, patraukė savo kabineto link.
Reed dirstelėjusi į laikrodį ant riešo suspaudė lūpas. Pamiegos tik keturias valandas, todėl geros nuotaikos ten neatsineš. Tuo labiau jei sutiks bent vieną kolegą iš Niujorko. Liftui atvažiavus moteris įlipo į jį ir kada visi suspaudė savo aukštus, ši paspaudė požeminės perėjos mygtuką, vadinasi išlips pati paskutinė. Sukryžiavus rankas ant krūtinės stebėjo kaip vienas po kito užsidegė aukšto numeriai.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 15:57

Va kodėl jis niekada neprasidėdavo su moterimis rimčiau. Jos visada manydavo, kad aiškinimas Dominic ką daryti tikrai padarys stebuklus, tačiau to nepadarydavo. Jis tik baisiausia įsižeisdavo (kaip boba) ir tada kažin ar jos galėdavo su vyru turėti normalesnį pokalbį. Tai jam priminė tuos laikus, kai su viena moterimi, prieš pradėdamas rimtai draugauti, susipyko ir ją „sulopęs“ po susišaudymo, tiesiog trenkė durimis ir išėjo, nes ji pradėjo per daug knaisiotis po Freudenberger jausmus ir ieškoti prasmės. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar jis nemėgo, kai kas nors knaisiojosi po jausmus, poelgius ir bandydavo juose ieškoti tam tikrų detalių. Ačiū, jam psichologo pagalbos tikrai nereikėjo, o jei ir reiktų, tai tikrai būtų pasiprašęs pas kokį nors konsultacijai. Asmeninių sugulovių-psichologių Dominic nereikėjo.
- Faktas numeris vienas: miegojau tik su dviejomis iš jų. Faktas numeris du: jos abi pirmos pradėjo rinktis daiktus, kai tiesiai šviesiai joms pasakiau, kad nakvoti jos gali, tačiau rimtesnių santykių tikėtis negali. Bet taip, aš esu blogesnis, nes pasakau, jog iš manęs kažko rimto tikėtis negalima, taip? Geriau mulkinti moterį ir visiškai ją sutrypti meluojant? Jei tau priimtinesnis toks variantas, puiku. Kiekvieno skonis savitas, matyt. – gūžtelėjęs pečiais jis ne be reikalo užsiminė apie moterų mulkinimą. Jis taktiškai norėjo užminti ant skaudžios vietos. Dominic plačiau pasidomėjo Reed, todėl žinojo apie jos sužadėtuves, tiksliau, nenusisekusias sužadėtuves. Ir jam buvo tikrai gaila, tačiau juk nesakys „žiūrėk, žinau, kad nepasitiki vyrais po paskutinio karto, bet gal seksitaim?“.
Įlipęs į liftą jis taip pat nuspaudė požeminės perėjos mygtuką, nueidamas į lifto galą ir atsiremdamas į metalinę sieną už jo bei trumpam užmerkdamas akis. Ne, jis neužmigs lifte, tačiau jam reikėjo pailsinti akis bent jau trumpam, kol galimai vėl pradės žodžių karą su Alex, nes šita moteris, matomai, negali pasiduoti ir pripažinti fakto, jog ji, lyginai taip pat kaip ir Dominic, slepia savo jausmus po devyniais užraktais ir neduok Dieve, kas nors juos užkabins.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 16:26

Su išvardintais faktais Dominic šviesiaplaukę kiek pribloškė. Kodėl? Nes ji iš pačių moterų girdėjo kiek kitokią istoriją ir stipriai pagražintą istoriją, dėl ko dabar save mintyse išvadino kvaile, nes prisiklausius gandų susidarė ligoninėje populiarią nuomonę, o ne susikūrė savo kaip normalus žmogus. Žinoma, ji neketino to pripažinti ir tuo labiau atsiprašyti už tai vyro, nes bet kokiu atveju, ji buvo žūtbūt pasišventusi save įtikinti, kad ji ir Dominic lygu katastrofai.
- Nesvarbu. Tai visiškai nesvarbu, nes skaičius nekeičia faktų, - atsakiusi Alex nedrįso pažvelgti Dominic į akis, nes šis iš karto suprastų, kad moteris bando apgauti ne jį, o save. Sekantys jo žodžiai labiau priminė specialiai paleistas kulkas, tačiau jis gi negalėjo žinoti, kas įvyko su Thomas, tiesa? Freudenberger taip pat galėjo prisiklausyti gandų, kurie vis dar pynė Niujorko ligoninę, kadangi ši neteko tokios vertingos specialistės kaip Alex ir tik dėl to, kad jos eks Thomas buvo tos ligoninės vadovas. Tas subingalvis turbūt pats pasakoja istoriją kaip nori. Reed girdėjo netgi tokią jos versiją, kur ji pati neva buvo prigauta besibučiuojanti su jo draugu, kas buvo visiškas melas, nes Lexė niekada gyvenime nėra išdavusi artimo žmogaus. Bet nenorėdama daugiau kovoti su Thomas, jis tiesiog išsiuntė savo CV geriausioms ligoninėms visoje centrinėje Amerikoje ir kada gavo tokią aukštą poziciją Sietle, net negalvojus šoko į pirmą pasitaikiusį lėktuvą.
Liftas judėjo skausmingai lėtai, kadangi žmonių srautas buvo ganėtinai didelis. Nieko stebėtino, kai tai buvo bene didžiausia miesto ligoninė, turinti visus įmanomus skyrius. Todėl kada ties 10 aukštu į metalinę dėžę įlipo aštuoni žmonės, iš kurių vienas netyčia stumtelėjo Alex, kuri praradus pusiausvyrą būtų nuvirtusi arba ant žemės arba atsimušusi į galinę lifto sieną. Pasirinkus paskutinį variantą, moteris nematydama, kad ten yra ne siena, o Dominic, krito tiesiai jam į rankas. Kažin dar žiauriau iš jos gyvenimas negalėjo pasišaipyti? Vyriškis, kuris netyčia ją užkabino atsiprašė ir kartu su likusia chebra išlipo iš lifto, kuris liko tuščias, ko Alex nepastebėjo, nes jos žvilgsnis sustojo ties Dominic veidu. - Atsiprašau, - sugebėjo sumurmėti dėl sukelto galimo diskomforto, tačiau nesugebėjo nuo jo atsitraukti. Reed akys bėgiojo tarp vyro akių ir lūpų. Po velnių, kodėl ji taip norėjo jį pabučiuoti?
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 16:48

Žinoma, nieko kito iš moters Dominic juk negalėjo tikėtis. Bet kažkodėl tikėjosi, jog ji bent pabandyt suprasti ir išsiaiškinti situaciją iki galo, išklausiusi abiejų pusių. Deja, taip nenutiko, todėl vyras liko kaltas, dėl ko jis nepergyveno. Jis jau visą gyvenimą toks buvo. Kaltas, kad pasipainiojo netinkamu metu. Kaltas, kad nesigrūmė dėl laisvės, būdamas šešerių. Kaltas, kad galiausia jo mylima moteris mirė šiam ant rankų. Niekada niekas kitas nebūdavo dėl kažko kaltas, kažkodėl visada žvilgsniai nukrypdavo į Dominic, o jis taip buvo pratęs būti kaltinamuoju, jog net nebesistengė nusikratyti tų kaltinimų. Tik šįkart kažkodėl panoro parodyti Reed, kad tikrai ne visada moterys teisios.
Kol ieškojo informacijos apie Alex, sužinojo įvairiausių jos skyrybų su sužadėtiniu versijų. Paskutinė buvo pati komiškiausia, kadangi vyrukas taip norėjo nusikratyti kaltės, jog susigalvojo tokį melą, kurio patvirtinti net jo geriausias draugas negalėjo. Kartais vyrai tikrai būna subingalviai, Dominic nebuvo išimtis. Tačiau jis bent jau tiesiai šviesiai pasakydavo moterims, jog su juo nesitikėtų „ilgai ir laimingai“ tipo istorijos, nes jos negali būti. Galbūt tada jis vis dar išgyveno mylimosios netektį, jam tiesiog reikėdavo kažkaip „nuleisti garą“. O kadangi ligoninės seselės seilėjosi dėl jo kiaurą parą, kodėl gi ne? Tik bėda tame, kad jos nesusitaikė su tuo, jog Dominic nenori su jomis rimtesnių santykių. Jos galvojo, kad galės jį pakeisti, tačiau vyro jau niekas nebegalėjo pakeisti. Žinoma, kol priešais jo marmūzę neišdygo Alex.
Freudenberger girdėjo subruzdimą lifte ir kai į jį atsitrenkė pažįstamų formų žmogus (iš kvepalų galėjo atspėti, kad tai Alex), jo ranka automatiškai tvirtai apsivijo jos liemenį, o akys lėtai prasimerkė, kai jis žvilgtelėjo į moterį. Dominic atrodė toks siaubingai išvargęs, bet gal labiau emociškai, negu fiziškai. Jo žvilgsnis pasakė kur kas daugiau, nei jis pats būtų galėjęs pasakyti. Vos tik lifto durys užsidarė išleisdamos paskutinus žmones vyras užpuolė Alex lūpas tarsi žvėris. Net pats nusistebėjo, su kokia energija jis į jas įsisiurbė.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 17:17

Alex ir taip žinojo, kad Dominic nebuvo toks, kokį jai jį portretavo moterys, su kuriomis jis permiegojo. Tiesa buvo ta, kad šviesiaplaukė nežinojo dėl kokių priežasčių vyras taip nuleido garą, bet jeigu perspėjo visas moteris iš anksto, tada nėra ko joms verkti ir plakti liežuviais apie savo kolegą. Galbūt toks ir buvo Veronikos planas, nuteikti Alex prieš Domą, nes ji pati jo norėjo? Kodėl apie tai Alex pagalvojo tik dabar? Kodėl išvis ji nuteisė Freudenberger net nespėjusi jo pažinti? Juk paprastai Reed žmonėse įžvelgdavo tiktai gera ir plius tą naktį ji jautė nepaaiškinamą trauką. Ne tik tą naktį, bet ir dabar. Ar verta to atsisakyti dėl gandų? Ne. Ar verta apie tai gerai galvoti, nes prieš tai tokioje situacijoje nudegė? Taip. Todėl nei Alex negalėjo kaltinti Dominic, nei jis negalėjo kaltinti jo, kad ši saugojo savo širdį nuo dar vieno skausmo.
Kada vyro rankos tvirtai ją sugavo, moteriai momentaliai pasidarė silpna. Sumaišykime nuovargį ir totalią silpnybę šiam vyrui ir gavosi būtent apsvaigimo rezultatas. Bet tai nesustabdė Reed atsako į aistringą Dominic bučinį. Netgi priešingai, - ji tvirtai apsivijo jo kaklą savomis rankomis ir su visomis jaučiamomis emocijomis pasakė jam ką iš tiesų jautė, nepaisant to, kaip kalbėjo. Alex visuomet galvojo, kad tikri paistalai buvo faktas, kad kai esi su savo tikra širdies/sielos puse, besibučiuojant atrodo, kad linksta kojos. Deja, ji baisiai klydo, nes būtent taip dabar ir jautėsi. Pritrūkus oro, per pusė centimetro atsitraukė ir priglaudus kaktą prie Dominic stengėsi sulyginti savo kvėpavimą, kad širdis neiššoktų lauk.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 17:33

Nė vienas turbūt neturėjo teisės vienas kito teisti. Visi žmonės buvo skirtingi, jų istorijos skyrėsi kaip diena ir naktis ir tų žmonių poelgiai ir dabartinis elgesys neturėjo susilaukti kritikos. Veronika buvo labai prasta žmonių „skaitytoja“, kadangi neįžvelgė, kas buvo giliau Dominic fasado. Ji galvojo tiktai apie save ir kaip patenkinti savo poreikius, o jos poreikis buvo gan paprastas – susirasti vyrą ir už jo ištekėti, o po dešimties metų keikti jį visais įmanomais būdais ir būti neištikimai su bare sutiktų pienburniu, kuris net gražaus žodžio nesugeba suregzti. Kaip besiskelbianti asmeniu, kuri gali lengvai suprasti, ko žmogus nori, Veronika taip niekad ir nesuprato, ko Dominic norėjo. Ramybės. Tos ramybės, kurią buvo radęs su mylimąja ir kurios neteko. O bandydamas tą plyšį kažkuo užpildyti, jis darė beveik viską iš išbandė beveik viską.
Bučinys tikrai buvo daugiau, nei pats Freudenberger šiuo metu galėjo tikėtis, o jis nelabai ko ir tikėjosi, būdamas visiškai pavargęs. Tačiau tai, kokius jausmus tas bučinys jam sukėlė, privertė vyro ranką dar tvirčiau suspausti moters liemenį. Jis siaubingai nenorėjo atsitraukti, kaip ir pabaigti bučinio, tačiau oro trūkumas buvo negailestingas, todėl Dominic vos atsitraukė, plačiai atmerkdamas akis ir įsižiūrėdamas į priešais save esančią moterį. Ji tikrai jį pražudys. Tas jausmas, toks pažįstamas, vėl jį pražudys.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-03, 17:58

Veronika oficialiai tapo pirmoji moteris, kurios Alex stengsis išvengti ir su kuria bendraus tik priskirtų operacijų metu. Reed nereikėjo, kad jos gyvenimą kas nors nuodytų, skleisdamas savo neigiamas emocijas ir intrigas. Pati šviesiaplaukė turėjo suprasti, kad nėra ko tikėti tuo, ko pats nematei savo akimis. Gi pati Alex nuo to skaudžiai nudegė, kada aklai pasitikėjo mergina, su kuria jos buvęs sužadėtinis ją ir išdavė.
Alex pažvelgus į Dominic akis kilstelėjo lūpų kampučius viršun. Gerai, ji galėjo drąsiai pripažinti, kad ta trauka tik sustiprėjo ir tai buvo ne tekilos ir ne noro pabaigti sausros sezoną padarinys, o tikrų tikriausias visiškai nelogiškas ir netikėtas jausmas, kuris taip užvaldė Reed širdį, kad ji nežinojo kaip su juo tvarkytis, kadangi niekada taip nesijautė. Dar kartą priglaudus lūpas prie Domui priklausančių, Alex išgirdus didesnį šurmulį atsistojo šalia vyro taip, kad jų rankos vis dar lietėsi ir moteris galėjo justi savotišką artumą, - atleisk, kad dingau, tiesiog...dėl kai kurių gyvenimo nutikimų, turiu problemą pasitikint vyriškosios lyties atstovais, - tyliau sumurmėjus, kad ją girdėtų tik Domas, o ne kompanija priešais juos lifte, savotiškai atsiprašė. Taip, Reed turėjo principus, buvo užsispyrus kai kuriais atvejais, tačiau tai nereiškė, kad negalėjo pripažinti kada buvo kalta. O šiuo atveju buvo.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-05, 21:51

Iš esmės gerai, jog vyras paaiškino situaciją ir nusprendė pasakyti, kaip viskas iš tiesų yra. Dominic savotiškai pasidarė lengviau dėl to. Jis jautėsi keistai ramus. Tokios ramybės jis jau nebejautė kelis metus, kai jo mylimoji žuvo per tą nelemtą susišaudymą. O dabar atrodė, kad jo kelis metus trukusį keistą būvį, lyg kas nors būtų išpjovę jo širdį, tą pyktį ir nerimą nusinešė paskutiniai jo tarsi žodžiai Alex. Kartais buvo gerai išsikalbėti kitiems žmonėms, nes taip jausdavaisi geriau. Žinoma, nereikėjo pastoviai savo problemų užkrauti kitiems, tačiau ir tiek laiko susikaupusios emocijos nebuvo gerai. Jos ėda žmogų iš vidaus.
Tos traukos kažin ar buvo galima išvengti. Net ir dabar, nemiegojęs tris paras praktiškai, Dominic vis tiek jautė tą jausmą, kuris vos ne vertė neatitraukti rankų nuo Reed. Vis dar atsirėmęs į lifto sieną jis jautė kaip jų pirštai trumpam susiliečia ir kokį ypatingą jausmą tas susilietimas duoda. Net ir toks menkas prisilietimas atrodė didis. Net ir žinodamas, kad gaus miegoti kelias valandas, vyras nesijautė nė minutei pavargęs. Bent jau dabar, kai stovėjo šalia moters. Toks jausmas, kad ji įkvėpė jam vėl jėgų.
- Visi turim gyvenime tam tikrų nutikimų, kurie neleidžia mums daryti tam tikrų sprendimų. Bet ne visada mums reikia galvoti, kad taip vėl nutiks. – vos kilstelėjęs lūpų kamputį vyras tarstelėjo bei žvilgtelėjo į Alex. Lengva jam buvo dalintis patarimus kitiems, kai pats tokiais patarimais nė velnio nesivadovavo. Dominic ir pačiam reikėjo susitvarkyti su „praeities žaizdomis“, jas pamiršti bei atversti naują lapą bei pradėti gyvenimą iš naujo, tačiau to jis, atrodo, daryti nesiruošė. Su metais jis vis giliau klimpo į juodąjį šio miesto gyvenimą ir su metais iš tos „rinkos“ Freudenberger būtų vis sunkiau pasitraukti be tam tikrų pasekmių. Kaip pavyzdys – jį vienaip ar kitaip visi medžios, nesvarbu, kad ir kur bebūtų. Todėl norint žengti tokį žingsnį, pirmiausia vyrui būtų reikėję dingti iš miesto ir patraukti kuo toliau.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-05, 22:14

Ne vienam Dominic pasidarė lengviau. Alex taipogi kiek ramiau atsikvėpė, kadangi iš vyro lūpų išgirdo tiesą, o ne gandais apipintą Veronikos istoriją. Nors pati moteris neprisipažino dėl ko užsispyrusiai bandė įtikinti save, kad jų santykiai turi labai greitą ir skausmingą pabaigą, bet širdies teritorijoje jai palengvėjo, lyg jie būtų ištrynę tą juntamą kartu praleistos nakties kartėlį. Reed buvo beveik pasiruošusi pradėti naują lapą. Beveik.
Alex akimis pasekė jųdviejų rankas, kurios nepastebimai lietėsi ir šyptelėjo. Lifte vis dar buvo jų kolegos, kurie galėjo sukelti šiokių tokių nemalonumų, kadangi jeigu kas nors dabar prasitartų, kad kažkas tarp Domo ir Alex vyksta, dabar pat jiems abiems reiktų kilti į ofisus viršuje ir rašytis, kad prisiima pilną atsakomybę už vienas kito veiksmus ir prioritetą teiks darbui, o ne vienas kitam. Tai nebuvo problema, jeigu jie tikrai būtų santykiuose, tačiau nebuvo. Bent jau kol kas.
- Sutinku, - nežymiai linktelėjus Alex užkišo laukinę plaukų sruogą sau už ausies. - Tik lengviau pasakyti nei padaryti, - akies krašteliu žvilgtelėjus į Dominic ši linktelėjo kelioms trečiame aukšte įlipusioms seselėms. Alex širdis vis dar daužėsi it pašėlusi, todėl ji griežtai atsisakė minties nusipirkti energetinio. Sugebės ir taip nuvairuoti namo. Kada niekas daugiau neišlipo, nes pasirodo, visi leidosi į požeminę automobilių aikštelę, Reed šiltai nusišypsojo Domui, - iki vakaro, - atsisveikinus su Freudenberger moteris sulaikė žiovulį ir patraukė savo mašinos link. Įsėdus į ją, pasitrynė akis ir giliau įkvėpus išvažiavo.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-11-05, 23:43

Menkas palengvėjimas tikrai negalėjo jiems abiems pagelbėti, nes jis buvo trumpalaikis. Tiek Dominic, tiek moteriai reikėjo pradėti gyventi iš naujo. Daryti sprendimus, kurie vestų juos teisinga linkme, o ne susinaikinimo link. Na, tai galbūt labiau galiojo Freudenberger, kadangi jo antroji specialybė buvo tokia destruktyvi. Kaip žmogus, gelbėjantis gyvybes, tuo pačiu jas gali atimti net nemirktelėjęs? O ir be to, nuo tokio darbo buvo sunku pabėgti, nes tai buvo tarsi lengva priklausomybė. Tapdavai priklausomas nuo adrenalino ir to jausmo, kada oda jaučia šaltą ginklo korpusą. Tai turbūt buvo dar geriau nei seksas, o tokį dalyką Dominic retai sakydavo, nes seksas jam patiko.
Išlipęs iš lifto vyras dar nusekė Reed akimis, tačiau greitai ir pats įsėdo į savo seną mustangą. Nusižiovavęs jis kelis kartus paplekšnojo sau per veidą, kad akys neužsimerktų iškart. Žvilgtelėjęs į galinio vaizdo veidrodėlį Dominic žvilgsnis tapo šaltas ir bejausmis. Jam reikės kažkur pradanginti tą prakeiktą lavoną. Dar kelios valandos nuplauks, kai galėtų miegoti. Tačiau ant galinės sėdynės lavono jis irgi nelaikys. Užkūręs automobilį Freudenberger dingo iš požeminės aikštelės.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
operacinė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ligoninė-
Jump to: