Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Staliukai viduje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-26, 01:24
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-12, 20:40

Darbo laikui einant į pabaigą, Briana vyrui pranešė jog jos šiandien nelauktų nieko nepaaiškindama, tačiau ji nematė tam reikalo. Susitarė su kolega nueiti pavakarieniauti, pati nesijautė jog dar nori grįžti namo, o diena buvo graži, nuotaika pakylėta, kodėl kur nors gražiai nepavakarieniavus? Na vakarienė, vakarienes metui netinkama, kelios minutės po penkių Briana su kolega Ryan atėjo į restoraną, palydėti padavėjos atsisėdo prie dviviečio staliuko. Moteris nebuvo išranki maistu nors per daug metų ir galėjo lengvai išlepti tik kokybiškiems produktams. Jos ir vyro pokalbiai mezgėsi aplink darbą, tai apie vieną ar kitą projektą, tai gandai apie kitą bendradarbį ir panašiai. Užsakytas maistas ne už ilgo buvo pristatytas, šalia jo moteris užsisakė taurę vyno kurią sekė kita taurė. Gardžiuojantis maistu pokalbis nenutrūko, o lėkštėms ištuštėjus Briana paprašė dar vienos taurės. Pokalbiai persirito į visiškai atsitiktinius, linksmus ir nuotaikingus priverčiančius nusijuokti ar bent plačiai nusišypsoti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-10-22, 16:28

Gudbrand iš dalies apsidžiaugė, jog žmona paprašė nelaukti. Vargu, ar pats būtų deramu laiku grįžęs į namus, todėl tiesiog aplankė palengvėjimas. Vyras vakarieniavo su keliais būsimais verslo partneriais, o ta vakarienė nusitęsė iki eilinio pokalbio prie viskio butelio. Hassė nevengė pakilnoti taurelės, tiesa, niekada neprisigerdavo iki tokio lygio, kad savęs nebekontroliuotų. Dabar tiesiog jautėsi šiek tiek smagesnis, 'apšilęs', ganėtinai laisvai kalbėjosi, nevengė pajuokauti, kas šiaip jam labai būdinga nebuvo. Nelabai stebėjo aplinkinius restorano lankytojus, kažkaip menkai suko galvą. Gal ir nebūtų nieko nutikę, jei tiesiog norėdamas pasitaisyti marškinių apykaklę Hassė nebūtų pasukęs galvos. Juk būtent tada visai netyčia žvilgsnis užfiksavo pažįstamą moters veidą. Jeigu šalia Brianos būtų sėdėjusi draugė, jeigu būtų sėdėjęs kažkas, ką Gudbrand bent iš matymo pažįsta, vargu ar jam būtų šitaip užviręs kraujas. Tačiau pamačius vyruką, ganėtinai tvarkingą ir žaviai jo žmonai besišypsantį, Svenson gana nuoširdžiai įniršo. Suspaudęs rankas į kumščius, jis tyliai atsikvėpė ir žvilgtelėjo į kitapus stalo sėdintį pašnekovą bei būsimą partnerį.
- Atleiskit, - sausai prasitarė, pakildamas nuo kėdės ir ganėtinai ryžtingais žingsniais nukeliaudamas prie sutuoktinės staliuko. Pervėręs sėdinčią porelę žvilgsniu, tik tykiai iškvėpė orą. - Labas, Briana, - klastingai prabilo, iškart nepuldamas mėtyti kaltinimų, kurių jau buvo prigalvojęs per akis.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-23, 13:29

Briana mėgo vyną, mėgo šiuo pasimėgauti kone kiekvieną dieną po darbo, saikingai, visados tik vieną taurę. Todėl šiokį tokį imunitetą alkoholiui kūnas turėjo, bet žinoma ne tokį, kad po ketvirtos taurės vyno atrodytų tokia pati šalta ir rimta kaip prie darbo stalo. Architektė toliau šnekučiavosi su kolega, pokalbis pasisuko net apie atostogas ir kur kas buvo nukeliavę. Pašnekesio metu Briana suvokė, kaip senai kur keliavo ar atostogavo, bet vis vien turėjo ir iš savo pusės pasidalinti kelionių įspūdžiais kuriose buvo jau prieš gera penketą metų. Rankoje laikant taurę vyno, akimis tyrinėjant kolegos šypseną ji išgirdo per daug gerai pažįstamą balsą kad galėtų jį ignoruoti. Galbūt Briana būtų su plačia šypsena atsisukusi į vyrą, bet jo balsas nebuvo tas "viešumos" balsas, kai abu čiulba ulba koks geras judviejų gyvenimas ir niekas negalėtų atspėti kas iš tiesų vyksta ar kokie realūs jų charakteriai yra. Tad kiek atsitiesusi nuo pašnekovo pusės, ji pasisuko tiek kūnu tiek veidu į sutuoktinį. - Sveikas, - rimtesnis tonas, bet vis dar šiltas ir malonus bet ne toks kaip su pašnekovu. - Gudbrand čia mano kolega Ryanas, Ryanai, mano vyras Gudbrand. - Atsistodama nuo kėdės ėmė pristatinėti vyrus vieną kitam specialiai paminėdama jų statusus gyvenime, kad nei vienas nepradėtų vaidinti to ko nereikia. - Prisijungsi prie mūsų? - mostelėdama į kolegą paklausė Hasės.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Staliukai viduje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2017 December-
Jump to: