Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 

Įėjimas/Išėjimas/Garažas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Catch on fire with enthusiasm and people will come for miles to watch you burn.

REPUTATIONS :
101

CREDIT :
ICON: noirparadis GIF KODUOTĖ: BLØØDXSTAIN

CLAIM :
Mila Kunis

2017-01-24, 02:01

Foto:

Back to top Go down
View user profile
See the moon?
It hates me.
See the moon?  It hates me.
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
353

CLAIM :
Tobias Sorensen

ABOUT :
Buvęs medžiotojas, dabar vilkolakis.

2017-02-20, 20:46

Praėjo gal savaitė, gali dvi, o panelė Elisaveta nei gražino Evano drabužius, nei savuosius pasiėmė. Be to, itin keistai elgėsi pobūvyje pas Liuciferį. Nepaisant to, nekėlė ragelio Cornelliui ir tai jį kiek erzino. Surinkęs visus merginos drabužius iš savo namų, švarius ir kvepiančius minkštikliu, Evanas nusprendė pristatyti panelei tiesiai į namus ir išsiaiškinti ko ji pamažu virsta į piktą, žaliaodę, kumpanosę raganą.
Atvažiavęs su savo Tesla į merginos kiemą, ten paliko savo automobilį ir su kuprine pilna Elės drabužių priėjo prie namų durų. Paklibino rankeną, net neketindamas pasibelsti ir norėdamas, pats įeiti vidun, šiek tiek išgąsdinti raganą, bet pastarosios buvo užrakintos, lyg Elisaveta iš tiesų nelauktų jokių svečių. Atsidusęs Evanas ne itin noromis nuspaudė telefonspynės mygtuką, tikėdamasis, kad kas nors jį įleis į tuos prakeiktus namus ir jis galės išsiaiškinti su panele pikčiurniuke.

There are nights when the wolves are silent and only the moon howls.
Back to top Go down
View user profile

REPUTATIONS :
101

CREDIT :

CLAIM :
Mila Kunis

2017-02-20, 21:01

Elisaveta ne tik, kad neatsiliepinėjo į jos telefoną kaitinančius vyro skambučius, bet jo vengė ne tik vietose, kuriose dažnas svečias būdavo tiek jis tiek ji, bet ir darbe, kur jie tiesiog privalėjo bendradarbiauti. Tačiau, jai tai nebuvo motais. Po kaukių vakarėlio pas Liuciferį, Sofia jautė keistą maišatį širdyje. Ji jautėsi išduota, pažeminta, palikta ir tiesiog sutrypta. Tas jo pasirodymas su dailia vilkolake pašonėje prilygo šlapio skuduro sukeltam antausiui. Nesvarbu, kad jie nebuvo pora, bet tas keistas tarpusavio ryšys ir tam tikros akimirkos, patirtos dviese jai atrodė pakankamai, kad truputi prisižiūrėti. Deja, tai pasirodo buvo tik jai. Todėl dabar, jau kelintą dieną leisdama sau mėgautis užsakytu maistu, Sofia vos išgirdusi skambutį pakilo nuo sofos ir manydama, kad atvežė jos užsisakytą kinietišką vištieną, nė nepažvelgusi pro langą, pasigrėbė nuo spintelės piniginę ir nė nesitikėdama kažko kitko, pravėrė duris,- gerai, kiek būsiu…- jau skaičiuodama kupiūras piniginėje mergina prasižiojo, kol tik kilstelėjusi akis neužstrigo, tarpduryje pamatydama ne ką kitą, o patį Evan’ą. It spragtelėjus Romanov’os veidas apniuko, jos akims pasidengiant šalčiu dvelkiančiu šydu, o lūpoms kiek susispaudžiant,- ko tau prisireikė?- šaltas, bejausmis ir kiek suirzęs balsas prasprūdo pro merginos lūpas, jos veriančiam žvilgsniuj susikirtus su Cornell akimis.

The hardest part about walking away from someone is the part where you realize that, no matter how slowly you go, they will never run after you.
Back to top Go down
View user profile
See the moon?
It hates me.
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
353

CLAIM :
Tobias Sorensen

ABOUT :

2017-02-20, 21:18

Na, Evanas kažkiek jautėsi nepageidaujamas, tačiau ne ant tiek, kad nedrįstų atvažiuoti pas Elisavetą į namus. Kažkuria dalimi gal ir suvokė, kodėl raganaitė taip pyksta, galbūt dėl to vakarėlio, kad ėjo į porą su Aurelija, o ne su ja. Bet ar Evanas kaltas, kad daili vilkolakė pasimaišė po ranka ir jiedu abu nenorėjo kaip kokie moliai eiti be poros į tūsą? Priedo, juk jis su Elisaveta neturi jokių intymių santykių be bučinio per jų pirmas pažinties dienas. Bet iš kitos pusės jam atrodė tai per kvaila priežastis pykti, todėl norėjo tiksliai išsiaiškinti kokia bitė Elisavetai įgėlė ir kodėl jie negali būti draugais, kaip visada buvo.
Kuomet mergina atidarė duris su pinigine rankose, Evanas iškarto suprato, kad tikriausiai laukė užsakyto maisto į namus, o ne pačio metamorfo ar kokio kito svečio. Ypač skaudino tas apniukęs merginos veidas vos išvydus Cornell, o tuo labiau gana šiurkštus tonas kaip ir žodžiai. - Mano širdis srūva kraujais, panele Elisaveta, kuomet neatsakote į mano skambučius ir nepaaiškinate už ką esu kaltas ir vertas jūsų begalinio pykčio, - priglaudęs vieną kumštį prie krūtinės pasakė kaip koks viduramžių riteris aiškiai norėdamas kiek sušvelninti situaciją savo keistais juokeliais.

Back to top Go down
View user profile

REPUTATIONS :
101

CREDIT :

CLAIM :
Mila Kunis

2017-02-20, 21:30

Suvokimas, kad ar taip ar taip jie negali kurti ateities kartu, kad jis turi teisę susitikinėti su kuom tik užsigeidęs, nė trupučiu neslopino to, kas ją gniuždė iš vidaus. Ji suprato, kad tai kvaila priežastis ir turbūt daugiau pavydas, nei kažkoks rimtas jo nusikaltimas jai, kad galėtu dėl to taip ant jo pykti, bet deja, ji nieko negalėjo su savimi padaryti. Tas pyktis, kartėlis ir noras atsiriboti nuo visų, o ypač nuo jo, ir toliau sau be jokių problemų traiškė šios merginos sielą ir širdį, neleidžiant į viską pažvelgti kiek blaivesniu protu ir bent jau likti su juo draugais. Ir dabar, žvelgdama į priešais stovintį vyrą, ji negalėjo numalšinti jos viduje ir vėl įsisiautusios audros,- na vadinasi mano planas kuo puikiausiai veikia,- sarkazmo kartėlio prisigėrę žodžiai praslydo pro merginos lūpas, jai kiek ironiškai šyptelint ir apsižvalgant, kol vėl grįžus prie jo akių, gan įžulokai kilstelėjo klausiamai antakiuką,- tad atsakyk į mano klausimą, ko prisireikė? ar tai nėra kažkas ką galėtu išpildyti kiti asmenys?- aišku antruoju klausimu turėdama omeny tą vilkolakę per daug maloniai šyptelėjo, kol tik užsegusi piniginę, šią pasidėjo ant spintelės, vėl grįždama į savo poziciją priešais vyrą, vis dar stovintį už durų slenksčio. Taip, ji nebuvo itin draugiškai nusiteikusi, ir šiuo momentu, apakinta tų jausmų maišalynės, nė kiek dėl to nesijaudino.

The hardest part about walking away from someone is the part where you realize that, no matter how slowly you go, they will never run after you.
Back to top Go down
View user profile
See the moon?
It hates me.
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
353

CLAIM :
Tobias Sorensen

ABOUT :

2017-02-20, 21:43

Planas? Kaip suprasti planas? Evanas visiškai nesuprato apie ką Elisaveta kalba ir ko ji čia širsta ant jo. Ką jis tokio padarė? Gal prisišniojęs kokso kažką nedovanotino pasakė? Žinant Romanovos charakterį, ji įsižeisti dėl begalės dalykų galėjo. Bet kažkodėl nuojauta kuždėjo, kad čia kalta yra Aurelija ir niekas kitas. Kol dar ragana nespėjo užtrenkti metamorfui durų prieš nosį, vyras ėmėsi veiksmų ir nepaisydamas nieko pats save pakvietė vidun t.y. užėjo net neprašęs leidimo. - Koks dar planas, Elisaveta? - Evano veide nebeliko jokios šypsenos. Prasmukęs vidun pro tarpą, Cornell uždarė paskui save duris, lyg sakydamas, kad jis niekur neis be jokio logiško paaiškinimo. - Kokie dar kiti asmenys? Blemba, Elisaveta, kas tau daros? Draugiškai atvažiuoju, be jokių blogų ketinimų, atvežiau tavo drabužius, kuriuos pas mane palikai, galvojau, kad pasigedai, o tu šitaip mane sutinti? - jau dabar visai Evanui pasidarė nejuokinga, jis čia stengiasi, atakuoja ją skambučiais, o panelė užrietus nosį nenori jo matyti. - Ką aš tau padariau, kad nusipelniau viso šito? - irzliai paklausė skėsčiodamas rankomis, mat mažiausiai jis norėjo pyktis su mergina, kuri jam reiškė kur kas daugiau nei vien tik draugę.

Back to top Go down
View user profile

REPUTATIONS :
101

CREDIT :

CLAIM :
Mila Kunis

2017-02-20, 23:04

Metamorfui taip įžuliai save pakvietus vidun, Elė net nespėjo sureaguoti ir į tai sekusių jo klausimų virtinę. Suraukusi antakiukus ir sunėrusi rankas po krūtine, raganaitė nieko nesakė dėl tokio įėjimo, ir tik nukreipusi į jį savo šaltą žvilgsnį sarkastišku juoku užpildė tarp jų buvusią erdvę.- o tau, brangusis, tikrai praverstu kokios pamokėlės apie tai kaip reikėtu naudoti loginį mastymą,- ironiškai šyptelėjusi, mergina caktelėjo liežuvio galiuku ir vos po akimirkos sugriežusi dantimis žengė arčiau vyro,- dar drįsti klausti?- skaudžiai bakstelėjusi pirštu į jo krūtinę Sofi pro sukastus dantis piktai išrėžė šį trumpą klausimą,- tu manai, kad gali gražiai suokti merginai komplimentus ir visus kitus niekus, o kitą akimirką lyg niekur nieko sukti sparną aplink kitą? atleisk, bet nebūsiu tik dar vienas trofėjus tavo pergalių lentynoje,- ironiškas, suirzęs ir kartėlio persisunkęs merginos šypsnis nenyko nuo jos lūpų, kartu šiais jausmais papildant ir jos žvilgsnį,- nors žinai, nesvarbu, vis tiek abejoju ar kas būtu išėję, darbas ir šiaip tavo gyvenimo būdas, tad gali atiduoti mano daiktus ir keliauti iš kur atėjęs, o savuosius rasi pas savo sekretorę,- galiausiai tik atsitiesusi ir ištiesusi link jo ranką, lyg paragindama gražinti jos atneštus daiktus ir taip pasiskubinti keliauti iš čia. Ji žinojo, kad elgėsi it pavydo ir pms ištikta paauglė, tačiau jai tai dabar nelabai atėjo į galvą. Sofia po tiek laiko sugebėjo kažką įsileisti į vidų, į širdį, ir tokia jo padėka buvo kur kas skaudesnė nei jos ex išsiskyrimą reiškiantys žodžiai, mat ji nuoširdžiai manė, kad Evan’as buvo kitoks ir, kad ta mergišiaus etiketė galėjo greitai nukristi, bei kažkaip įveikus juos skiriančias kliūtis, kažkas galėjo tarp jų įvykti. Na, bet pasirodo ji smarkiai klydo.

Back to top Go down
View user profile
See the moon?
It hates me.
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
353

CLAIM :
Tobias Sorensen

ABOUT :

2017-02-20, 23:32

Buvo sunku sulaikyti nuostabą veide ties kiekvienu merginos žodžiu. Net baksnojamas į krūtinę Evanas stovėjo tiesiai ir kiek palenkęs galvą žvelgė į pykčio kupinas raganaitės akis. Jis visiškai nepagalvojo, kad Elisaveta galėjo tame vakarėlyje taip jaustis, kad jai galėjo būti skaudu matyti Evaną su kita. Jis apskritai nenumanė, kad jis tiek daug reiškia Elei. Net sunku pasidarė ant širdies, kad sukėlė raganai tiek skausmo vien pasirodydamas vakarėlyje su kita palydove. Metamorfas leido Romanovai išsilieti, išsisakyti iki paskutinio žodžio, tačiau jis nieku gyvu neleis palikti visos šitos neapykantos. Net nedirstelėjęs į jos ištiestą ranką, siekiančią drabužių, Evanas suėmė Elisavetos skuostus delnais ir kilstelėjo jos veidą į save, kad galėtų pažvelgti į merginos akis. - Elisaveta... - iškvėpė tyliai jos vardą. - Jei jauti man kažką daugiau nei draugystę, kodėl man nesakei? Kodėl kankiniesi, pavydi manęs kitoms vietoj to, kad užimtum betkurios simpatizuojančios merginos vietą? Jei būčiau visą tai žinojęs, būčiau tave pasiėmęs į pokylį, o ne paskutinę minutę nusprendęs ten keliauti su ilgamete drauge, - švelniai ištarė Cornell nykščiais glostydamas merginos skruostus. - Net jei ir flirtuoju su didžiuma merginų, nereiškia, kad jas guldausi į lovą ar turiu kažkokių ketinimų. Aurelija man tik kolega, ilgametė draugė. Tave taip pat laikiau drauge, gal šiek tiek daugiau, gal mažiau, šalia tavęs jaučiuosi lyg savoje vietoje, supranti? Ir ir... Jei būčiau viską žinojęs, tikrai nebūčiau taip elgęsis.. Juk minčių aš skaityti nemoku, - bandė raminti merginą savo žodžiais, mat tikrai nenorėjo Elisavetą prarasti, ypač tuomet kai pradėjo dažniau laiką leisti kartu.

Back to top Go down
View user profile

REPUTATIONS :
101

CREDIT :

CLAIM :
Mila Kunis

2017-02-21, 00:03

Vienas prisilietimas ir merginos kūnu nuslinko malonūs šiurpuliukai. Pyktis, pavydas, išdavystės kartėlis, juodinęs jos sielą ir širdį, atrodo it ranka perbraukus pasitraukė, dabar vietą užleidžiant tik skausmui ir liūdesiui, pasiekiančiam net jos žvilgsnį. Buvo gera jausti jo prisilietimą, tą šilumą ir pasaulio išnykimą, bet kartu ir taip neteisinga, ko pasekoje susipainiojusi savo jausmuose mergina sustingo, sulaikydama plaučiuose deguonį. Ji neturėjo leistis taip paveikiama, taip lengvai suskysti ir pasiduoti jo įtakai, bet turimų jėgų nepakako atstumti nuo savęs Evan’o.- kodėl?- staiga šoktelėjęs į viršų klausimą išduodantis antakiukas, o lūpose ir vėl įsitvirtinęs ironiškas šypsnis, buvo palydėtas tylaus, nelinksmo juoko saskambio.- nejau tikrai nesupranti?- po trumpos petraukos prasprūdęs antrasis klausimas, merginą privertė išsivaduoti iš tos pozicijos, kurioje širdis šoko iš laimės,- aš negaliu sau leisti prabangos ir vėl likti su sudaužyta širdimi, ką tu jau ir taip sėkmingai sieki padaryti,- apniukes ir skausmo pritvinkęs Sofi žvilgsnis gręžė vyro akis,- ir ta tavo taip vadinama “ilgametė draugė” bei visos kitos panelės, su kuriomis nesidrovi flirtuoti visada bus tavo kelyje ir žinant tavo reputaciją tikrai nesuteiks man didelio pagrindo tavimi pasitikėti. Beto, atrodo mane laikei prie visų, kad net nesusivokei, jog pas mane nėra tik nekalto, bereikšmio flirto, kurį tu taip mėgsti ir kuris dabar kaip pastebėjome sutrukdė susivokti kaip galiu pasijausti pamačiusi tave su kita.- ties pirmaisiais žodžiais ore išpiešusi kabutes mergina giliau įkvėpė, tęsdama savo ilgą prakalbą dabar ramesniu, nusivylimo apsigaubusiu balso tembru, įrėminančiu jos vis nenukrypstanti nuo vyro akių žvilgsnį. - beto, esame kolegos, tai irgi neitin geras dalykas,- galiausiai tik pridūrusi neitin svarią priežastį, mergina atsitraukė, žengteldama žingsnį atgal. Dievaži, ji būtu norėjusi jam išrėkti apie savo jausmus ir pati pasiglemžti jį tik sau, bet principai, nusistatytos normos ir baimė ją varžė, taip sukeliant tik dar didesnį skausmą.

Back to top Go down
View user profile
See the moon?
It hates me.
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
353

CLAIM :
Tobias Sorensen

ABOUT :

2017-02-21, 18:19

Metamorfas žvelgdamas į Elisavetos akis dar kartą suvokė, kaip smarkiai jos trokšta. Tačiau kiek jis galėtų paaukoti dėl šios merginos? Ar galėtų nustoti bendrauti su kitomis? Bet iš kitos pusės jam tenka dirbti su moterimis, nori jis to ar nenori. Todėl jam reikėtų kažkaip įgauti Elisavetos pasitikėjimą, bet po to spektaklio Liuciferio vakarėlyje tai bus pakankamai sunku padaryti. Merginai ištrūkus iš Evano glėbio, jis atidžiai klausėsi sklindančių žodžių, bandė suprasti Elisavetą, pažvelgti į viską iš jos perspektyvos. Tačiau vakarėlyje, net jei ji ir rodė kitiems kažkokius flirto ženklus, apsinešęs Cornellis to nesugebėjo pastebėti ir pastatyti save į jos situaciją, kuomet tenka pavyduliauti. Išklausęs visko, Evanas tik blausiai šyptelėjo žvelgdamas į Elės didžiules akis. - Jei būčiau žinojęs kiek tau reiškiu, nieko panašaus nebūtų įvykę. O dėl tavęs galiu atsisakyti flirto su kitomis merginomis, tai nėra sudėtinga, - tyliai, ramiai pasakė švelniai šypsodamasis. - Tad jei nori pabandyti su manimi, pabandyk. Jei bijai, tai sukandus dantis toliau gali pavyduliauti visoms moterims, prie kurių prisiliečiu, - priėjęs prie merginos pirštais užkliudė pasimetusią plaukų sruogą ir užkišo už Romanovos ausies. Nusibodo jam visi tie vaikų žaidimai, išsiaiškina tegu jie dabar ką daro ir bus ramu.

Back to top Go down
View user profile

REPUTATIONS :
101

CREDIT :

CLAIM :
Mila Kunis

2017-02-21, 18:43

Tiesmukiški vyro žodžiai gana skaudžiai atsimušė į moterį. Jam tai atrodė taip paprasta ir lengva, taip lengvabūdiška ir nesvarbu? - klausimas ar aš tau reiškiu tiek pat kiek tu man? nes iš tavo požiūro man pasirodė, kad tau būtu gan nesvarbu į kurią pusę viskas palinks,- ramaus tono apgaubti žodžiai praslydo pro Elės lūpas, jos vienam antakiukui klausiamai išsiriečiant, o galvai palinkstant šiek tiek į šoną, taip atidžiau pažvelgiant į vyro akis. Ar tikrai ji jam taip rūpėjo? mat jo paskutinis sakinys, apie jos baimę ir pavydą nuskambėjo taip, lyg čia jai vienintelei tai būtu skaudu ir nepakeliama. Nejau jam būtu nesvarbu jei kiti vyrai rėžtu sparną aplink šią moterį? bandytu ją suvilioti ir pasiglemžti sau?- beto, jei nuspręsčiau pabandyti ir visgi tu nesugebėtum išpildyti savo pažado atsisakyti flirto su kitomis moterimis, nesugebėtum užsitarnauti mano pasitikėjimo, kas tada?- vis dar klausiamai iškeltas antakiukas, jos smalsus žvilgsnis ir ramus tonas rėmino Romanovos žodžius, tik štai jo švelnus prisilietimas užkišant vieną plaukų sruogą už jos ausies, trumpam išmušė raganaitę iš vėžių, šią priverčiant sulaikyti orą ir suspaudus lūpas trumpam užmerkti akis, ir vėl pasimėgaujant jo artumu.

Back to top Go down
View user profile
See the moon?
It hates me.
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
353

CLAIM :
Tobias Sorensen

ABOUT :

2017-02-21, 18:55

Evanas atsiduso, pabodo jam tos dramos kiek. Taip, jam Elisaveta rūpėjo ir jam visiškai nesvarbu, ar jie bus pora, ar bendraus kaip draugai. Vienu ar kitu atveju, jis tiesiog nori likti šalia jos, nes merginos kompanija jam iš ties kelia šiltas ir nesuvaidintas emocijas. Bet kaip tai paaiškinti merginai, kuri nėra pragyvenusi šimto metų ir net nesuvokia, koks tas statusas gali būti nereikšmingas? - Tada mane mestum, būtumėm abu su sudaužytom širdim, išsilaižytumėm žaizdas ir gyventumėm toliau. Toliau klystumėme, - gūžtelėjo Evanas pečius ir patraukė ranką nuo merginos veido. - Elisaveta, tai nėra taip sudėtinga, kaip tau atrodo. Juk turim visą amžinybę gyvenimo, per jį padarysim ne vieną klaidą, ne vieną kartą mūsų širdys duš, patikėk, žinau tai tikrai. Gal tau atrodo, kad į viską abejingai reaguoju, bet taip nėra. Leidžiu tau rinktis, nes pakankamai gerbiu tave, kad atsiduočiau į tavo rankas. Plius man nesvarbu ar būsi mano mergina, ar draugė, aš tiesiog noriu būti šalia tavęs betkokiu atveju, nes už tai man nieko geriau nėra, - pasakęs kiek atsitraukė ir pasirėmė užpakaliu į sieną, palikdamas merginai erdvės, kad jo prisilietimai neįtakotų pasirinkimo, mat jau spėjo pastebėti, kaip jie veikia raganaitę.

Back to top Go down
View user profile

REPUTATIONS :
101

CREDIT :

CLAIM :
Mila Kunis

2017-02-21, 19:23

Kaip jam viskas buvo paprasta. Nori draugauji, nori ne, lieki įskaudintas arba ne. Lyg tai būtu taip paprasta. To ji jam tikrai pavydėjo. Giliau įkvėpusi, mergina savo kiek patamsėjusį žvilgsnį ir toliau laikė ties vyro akimis, dabar leisdama sau pagalvoti apie viską ką jis pasakė, ką padarė ir pagaliau nuspręsti kam ji buvo pasiryžusi. Ilgos minutės bėgo pro šalį, Elisavetei renkant už ir prieš, leidžiant sau neskaičiuoti laiko ir priimti galbūt teisingą sprendimą. Po gerų tylos minučių, raganaitė giliau įkvėpė trumpam nusukdama veidą ir žvilgsnį į šalį, kol tik susiaurinusi savo žvilgsnį ji žengė arčiau Evan’o ir nepagailėdama jam trenkė neblogą antausį,- čia tau už tai ką padarei,- ramiu, nė sekundei nesuvirpėjusiu balsu tarstelėjo. Tiesą sakant jai net ant širdies kiek geriau paliko, mat jis bent iš dalies pajaus tai ką jai teko patirti tą vakarą ir kitus kartus, kai jį matė su kitomis merginomis. Na, ir šiaip iš po pokylio jai vis niežtiejo rankas jam gerai vožtelti. Visgi to nusipelnė.- o čią tebūnie mano sutikimas pabandyti,- po akimirkos lūpose išpiešusi nekaltą, kiek valiūkišką šypsnį, Romanova delniukais prigludo prie vyro skruostų ir truputi pasistiebusi savo lūpomis įsisegė į jo, taip leisdama jam suvokti, kad ji pasiruošusi rizikuoti ir na iš dalies paguosdama dėl antausio.

Back to top Go down
View user profile
See the moon?
It hates me.
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
353

CLAIM :
Tobias Sorensen

ABOUT :

2017-02-21, 19:36

Evanas tylėjo kartu su Elisaveta, paliko jai laiko apsispręsti, stengėsi nespausti, nors mintyse meldėsi, kad raganaitė sutiktų pabandyti užmegzti kokius nors santykius su metamorfu. Tačiau tikrai negalėjo tikėtis, kad Romanova trenks tokį skambų ir tvirtą antausį ir dar taip skaudžiai. Nuo smūgio Evanas iškarto nusuko veidą, akys buvo išsprogusios iš nuostabos, o pats išsižiojęs. - Elisaveta, kas per šūdas? - susierzino jis griebdamasis ranka už tvinkčiojančio skruosto, juk jis tikrai nenusipelnė to antausio, jie net nebuvo pora. Netgi spėjo žaibišku greičiu Evanas persigalvoti savo sprendimo, mat visai jis nedegė noru, kad kasdien jį kuls Elisaveta už vien tik jai įsivaizduojamus nusižengimus. Merginai lendant bučiuotis ir sutikus pabandyti užmegzti romaną, metamorfas atsargiai išsisuko iš jos bučinio bei delnų, vis dar laikydamas savo tvinkčiojantį skruostą. - Man reikia ledo, - suburbuliavo suraukęs antakius Cornell. - Mano pana gal tik penkias sekundes, o jau prikulti spėjo, krč, - susinervinęs ir susiėmęs už veido Evanas net nežvilgtelėjęs į Elisavetą nukulniavo į virtuvę ieškoti ko nors šalto, kol raudonis neperėjo į mėlynę.

Back to top Go down
View user profile

Įėjimas/Išėjimas/Garažas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1