Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 She misses you more everyday

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 14:52


 Trumpai, neapsukinant santykių painiavos paieška bus paremta pagrindiniais faktais.
Bendra istorija: Nellanes ir Džono meilės istorija prasidėjo maždaug prieš 650 metų. Tačiau manoma, kad Džonas galėjo egzistuoti daug ilgiau, prieš susipažįstant su raganaite. Sunkaus charakterio vyras, kuris pripratęs, gauti viską ko tik užsigeidžia, pripratęs, kad viskas vyksta pagal jį. Jie susipažino, kai Nellane dar buvo jauna, gyvenimo nemačiusi mergaitė (jai buvo maždaug 17-18), jam iki 35m. Nors ir jauna, tačiau Nellane jau tada buvo pakankamai stipri ragana, būtent dėl to Džonas pradėjo gerintis merginai- jam reikėjo jos magijos, vienam, kitam blogam darbui atlikti. Nellanei puikiai tiko tokie santykiai, nes kiekvienas blogas darbas, išlaisvinantis jos blogąją sielos pusę, buvo tarsi išsilaisvinimas iš gerojo tėvo įtakos, pajutimas ką iš tiesų reiškia būti savimi. Netruko ilgai, kol tarp poros įsiliepsnojo aistra, galbūt net meilė. Džonas buvo Nellanes pirmasis, visais aspektais, ji jam padovanojo savo širdį ir kūną, tikėdama, kad jie amžinai bus kartu, kad niekas jų neišskirs.
Pagrindiniai faktai:
* Džono meilė galėjo būti netikra, nors jausdamas potraukį merginai jis galėjo tik apsimesti ją mylintis, kad ji dėl jo padarytų viską, ko tik jis paprašo.
* Pradėjus "draugauti" į jų santykius įsipaišo ir Liuciferis, pats velnių vadas, kuris, pajautęs merginai šiltus jausmus, kaip kad dar niekam to nejautė, pavydėjo Džonui Nellanes.
* Šėtonas nebūtų šėtonu, jei jis visais įmanomais būdais nebūtų bandęs atsikratyti Džonu, pašalinant jį iš Nellanes gyvenimo.
* Džonas galėjo būti demonas, vienas iš Liuciferio parankinių, kuris negalėjo prieštarauti boso paliepimams.
* Palieptas Džonas be jokio susimastymo ar gailesčio palieka Nellane ir tiesiog dingsta iš jos gyvenimo. Merginai per visus tuos šimtmečius net magijos pagalba nepavyksta surasti Džono ar susekti jo pėdsakų. Jis niekada jos neieškojo, niekada jai nepasirodė ar nepranešė kur gyvena ir kodėl ją paliko.
* Jam išvykus ir palikus Nellane, ši ima sukti romaną su pačiu Liuciferiu, kuris buvo didžiausias ramstis ir guodėjas, po to, kai Džonas "paslaptingai ir be priežasties" palieka merginą.
* Šiai dienai vyras gali būti vedęs, turėti kitą gyvenimą, šeimą, tačiau jis niekad nepamiršo Nellanes ir to ką jie turėjo.
* Jei be šeimos, ir Džonas vis dar yra vienišas, jis galėtų periskūnyti į kitą asmenį, šitaip priartėjant prie Nellanes, kaip visai kitas asmuo.
Veikėjo ypatybės: Rasė, amžius, veidas, vardas NĖRA svarbu. Skambusis Džono vardas, tai išmastymas kaip pavadinti neegzistuojančią personą, tad laisvai galima prisitatyti kaip tik norite :)
Ypatingai užmylėtas "Džonas" būtų su Colin O'donghue veiduku  :067:  :067:  :067:  :067:
Visus susidomėjusius šia drama, meilės trikampiais, santykiais pagrįstais didžiausia meile, karščiausia neapykanta, nusivylimu ir keršto troškimu, mielai kviečiu parašyti PM ar apsireikšti šeimoje dėl smulkesnių detalių ir istorijų suderinimo.
Džonas yra labai labai laukiamas!!! Veiksmo šiam veikėjui niekada netrūks!!!Prie to pačio labai ieškoma Nelllanes mama. Moters egzistavimo laikas nėra nustatytas, tačiau būtų įdomu, jei visada jauna troškusi būti moteris, save "užšaldė" 20-30 metų amžiaus. Tai yra, dabar žvelgiant į mamą ir dukrą, jos atrodytų labiau kaip seserys, ar tiesiog draugės, nei mama ir dukra.
Mama yra tobulas blogio, savanaudiškumo, manipuliacijos pavyzdys, sukūręs neeilinę būtybę- Nellane. Kadaise užgaida tapęs vyras (o gal tai meilė?) buvo priverstinai, gal net magijos pagalba suviliotas šios žavios moteriškės. Meilė ir moters blogis po devynių mėnesių gimė Nellanes vardu. Tačiau moteriai tapo sunku susitvarkyti su mamos pareigomis. Nuolat verkiantis vaikas buvo moteriai kančia ir našta, o dar ir vyras, visaip atsisakė pripažinti mergytę kaip savo dukrą, nes vyras turėjo savo žmoną ir tris vaikus. Moteris atsikratė Einar šeima, galiausiai paliko ir savo dukrą, trokšdama gyventi tik sau ir tik dėl savęs. Vyras apsiėmė auginti dukrą, na, o moters keliai tapo nežinomi. Po tiek šimtmečių moteris pagaliau susitinka su dukra, kuri tapo tikra mamos kopija. Nellane negaišta laiko neapykantai ar nuoskaudoms dėl palikimo, ir jos, su mama, nepaisant to, kad yra beveik nepažįstamos, tampa geriausiomis draugėmis, geriausiomis kompanjonėmis ir blogų darbų sąjungininkėmis. Veiksmo tikrai bus!!!
Įdomumo dėlei pasidalinčiau Bazan veiduku (panašumas būtų idealus) Viena galėtų būt šviesiaplaukė, kita tamsiaplaukė ar panašiai.
Mamukas labai laukiamas šeimų temoje arba PM!!!!
Back to top Go down
 
She misses you more everyday
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: seni skelbimai-
Jump to: