Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 svečių kambarys

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 15:44

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-21, 22:24

- tada princai turės bučiuot jas taip, kad jos nebenorėtų eit miegot ir atsitraukti, - trumpam žvilgtelėjęs į jos akeles, vaikinas vėl pasilenkęs pabučiavo ją, tik daug aistringiau ir ilgiau. Po kiek laiko atsitraukęs ir pajautęs jos rankas ant savo draugelio, jo veidą nutvieskę šypsena pilna nuostabos ir pasitenkinimo, patiko jam, kad ji nėra drovi.
- tai galėtų būti vienas iš būdų, tikrai prabudintų.. bet tos kelnės trukdo, - prasegęs savo juodų džinsų sagą, vaikinas dar plačiau išsiviepė ir suėmęs jos ranką, lėtai nuvedė ją sau po kelnėm, kad nieks nebetrukdytų raudonplaukės rankai ir jo draugeliui susiliesti. Kevinas įdėmiai stebėjo jos veidą ir akis, tarsi norėdamas įskaityti, ką ji šiuo metu galvoja.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-21, 23:02

Jis arba jos mintis labai gerai skaitė arba gal kaip ir ji norėjo to paties. Nes kai jau norėjo atsakyti, kad sunku įsivaizduoti tokį bučinį, jas vėl netikėtai pasiekė vaikino bučkis, tik šį kartą kitoks. Tarsi būtų gavus nuostabiausią desertą, tyliai suaimanavus, atsakė su tokia pat neįtikėtina aistra ir priglusdama prie jo ir pratęsdama jį kiek galėdama ilgiau. Praėjus laikui, po jos netikėto gesto ji kiek atsitraukus pamatė jo veidą. O taip, toks veidas jai patiko, pataikius tiesiai į dešimtuką plačiai išsišiepė.
- Tavo kelnės gryna bėda, jos visada ne laiku ir nevietoje pas tave yra, gal kitą kartą... tiesiog jų nedėvėk, m?- pavartė akis, tačiau tolimesnį veiksmai ją nustebino. Suintriguota ką jis darys su ta jos ranka, leidosi į kelionę į jo kelnių gilumas. Pasiekus tikslą, ji vis dar vėsesniais keliais pirštais iš palietė draugelį, kuris greitai ją atpažinęs reagavo į ją. Delnu suimdama jį, nykščiu apvedė viršų. Tai kažkodėl labai gerai atgaivino prisiminimus apie popietę duše ir svarbiausius momentus, kaip šis jos delne kietėjantis jo numylėtinis, buvo joje. Pakėlus akis į jį, nežinojo kas jos veide atsispindėjo tą akimirką, bet po to pravėrus kiek lūpas ir metus tarsi iššūkį jam, šyptelėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-22, 00:06

- su mielu noru, - pajutęs jos pirštų vėsą ant savo draugužio, vaikinas negalėjo susilaikyti, tad šypsena veide kiekvieną sekundę darėsi vis platesnė ir šelmiškesnė, - daugiau jokių kelnių namie, - tarsi pats sau mintyse pasižymėjęs, Kevinas šiek tiek pasivertė, kad pusiau sėdėtų lovoje ir šiek tiek pasilenkė, kad jo veidas būtų arčiau Isabelės veidelio.
Pajautęs, kad malonūs virpuliukai viduje,  po jos prisilietimų vis didėja, Kevinas pastebėjo, kad ir draugužis po truputį atsigauna jos rankose, o tai ėmė jį dar labiau intriguoti ir užvesti.
- tu tęsk.. tau puikiai sekasi, - žvelgdamas savo žydromis akimis į merginą, Kevinas vėl trumpam, bet su ta pačia aistra pabučiavo į lūpas, lyg tai būtų koks paskatinimas, ir labai švelniai į jas įkando atsitraukdamas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-22, 00:57

- Tikiuosi aplink kokių kaimynių neturi, kurios neateis druskos pasiskolinti,- tyliai sumurmėjo, laisva ranka apsivijus kaklą, įsikabino į jo plaukus, kurie buvo gražiai sušukuoti, deja iš to nieko neliko, nors gal dabar net karščiau atrodė, sutaršyti būtent jos. Ir kiek įsisiurbdama į lūpas ir tada vėl atsitraukdama.
- Kas puikiai sekasi?- kiek erzindama paklausė, smarkiau suėmus ir pradėdama traukti pirmyn atgal, iš pradžių lėčiau paskui vis padidindama ritmą. Ir stebėdama jį ir kaip jis reaguoja į visą tai. Buvo malonus jausmas, kai tau žmogus tokiomis akimirkomis nori ar nenori pasiduodavo. Tačiau, tai net ir pačią Isabelę kurstė, paleidus jo šviesius plaukus, ranka nuslydo per jo krūtinę linko maikės krašto, kiek užkišdama pirštus ir perbraukdama nagais stipriau per jo pilvo raumenis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-22, 01:29

(biški sumaišei veikėjus:DDDDDD)
Kevino kvėpavimas jos judesiams greitėjant atitinkamai gilėjo ir po truputį tas kvėpavimas pavirto į gilesnius atodūsius, kurie vis išeidavo iš vaikino burnos.
- kaimynės gali ir palaukti, - kiek šyptelėjęs jis ir toliau mėgavosi jos teikiamu malonumu, kol giliai kvėpuodamas stebėjo jos vis pasirodančią šypseną veide, - šitas dalykas tai tikrai puikiai, - mirktelėjęs akele, vaikinas mestelėjo žvilgsnį į savo draugužį, kuris jau buvo pilnai pajėgus pradėti dar malonesnius darbus.
- manau nusipelnysi atlygio, - viliojančiai šyptelėjęs, jis pakilnojo antakius. Patraukęs sruogą užkritusią ant jos veido, vaikinas atsargiai ją užkišo už merginos ausies ir suėmęs jos smakrą viena ranka, šiek tiek kilstelėjo veidą aukštyn, kad jų akys susitiktų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-22, 13:44

( bleeeeeee xDDDDDDDDD va ką reiškia kai skubi :DD pardon... )

Trumpai nusijuokus, apie komentarą su kaimyne, ji kiek smarkiau spustelėjo jo draugą kiek žemyn, jis galim sakyt buvo visiškai pasiruošęs darbui ir labai gyvybingas, visomis prasmėmis. Na bent jau pamatys, ką reiškia, kai ji ima valdžią į rankas, šis išsireiškimas labai gerai atitiko esamą situaciją. Bet ji nelabai norėjo, kad jis atsikvėptų, norėjo pamatyti, kaip jis visas atsiduos jai.
- Truputi sunku kalbėti, Kevinai?- kilstelėjo antakiukus, gundančiai sušnabždėjus jam į ausytę ir krimstelėjus į ją, tarsi atgal atsakytų į prieš tai jo įkandimą kai į lūpas. - Man patinka atlygiai už sunkų darbą,- trumpai užsimerkus kai jis prisilietė ir užsimerkus pakėlus smarką kaip ir jis norėjo, savo geltonom akutėm pažiūrėjo tiesiai į jo akis, kuriuose galėjai paskęsti. Jai visada buvo įdomu ką jis mąstė taip žiūrėdamas į ją, į šią susišiaususią merginą gulinčia šalia jo. Ta ranka kuri buvo kiek palindus po jo maike, nuslydo link nugaros, kur jo subiniukas, link stuburo linkio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-22, 15:44

Besimėgaudamas gaunamu malonumu, jis negalėjo nustoti giliai kvėpuoti, nu kuriam nepatiktų, kai mergina suteikia vyrui malonumą. 
- tuoj ir tu sunkiai šnekėsi, mieloji, - išgirdęs jos komentarą, jis tik nagliau nusišypsojo ir greitai pakeitė situaciją. Dar nenorėjo leisti jai visiškai užvaldyti situaciją, todėl vienu judesiu paguldė merginą ant nugaros ir pats šiek tiek užgulė ją. Nenuleisdamas akių nuo josios veido, jis perbraukė ranka per jos koja, užpakaliuką ir sustojo ties merginos džinsų saga, o kad visai atitrauktų ją nuo galvoje besisukusių minčių tuojau įsisiurbė į jos lūpas, kad vėl pajaustų tą gaivališką aistrą, kuri dažniausiai užplūsta jį prasidėjus seksualiniams žaidimukams.
- susitarimas dėl kelnių galioja ir tau.. jos visiškai ne vietoj, - Kevinas vos vos šyptelėjo bučinio metu ir tuomet atsegė kelnes. Vaikino ranka nuo merginos pilvo, nuslydo tiesiai po jos kelnėmis ir jo pirštai iškart ėmėsi darbo, iš pradžių gana švelniai ir lėtai judėdami, su laiku judesiai pagreitėjo, o švelnumas po truputį nyko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-24, 00:24

Praleido tokią jo pastabą negirdomis, nemažindama tempo, kol netikėtai buvo patiesta ant nugaros, nežinodama ką jis dabar ruošiasi daryt. Na jo tokie blaškimai, kaip įsisiurbimas į lūpas tikrai gerai veikė, atsakydama net galvą labiau pakėlė link jo, įsiskverbdama dar giliau ir karštai atsakydama.
- Pala, ne...- suvapėjo, greitai supratus, kur jis link linksta ir nutilo, kojos prieš savo valią, norėjo susiglausti, bandant išvengti jo pirštų, kurie vertė ją pakilti iki naujo neapsakomo jausmo kai jis apčiuopia tam tikrus taškus ten. Tačiau visam tam greitėjant, ji irgi pradėjo tankiau alsuot ir stengdamasi neleisti nereikalingų balsų, prikąsti lūpą ir į jį labiau įsikibdama bei į patalynę. Kart nuo karto užsimerkdama, nejučia klubai patys pakildavo, tarsi atsakytų jam. Atsimerkus ir suradus jo akis, nusišypsojo aistringai praverdama lūpas ir iškvėpdama.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-24, 01:45

- ššš... - sušnibždėjus, jai bežiūrint į akis, jo veide atsirado nedidelė šypsena. Kevinas norėjo, kad ji neturėtų laiko atsikvėpti ir kalbėti, todėl nelėtino rankos judesių. Pastebėjęs, kad raudonplaukė vis įsikimba į patalynę ir į jį, vampyras visas  patenkintas šyptelėjo. Jos klubams vis pakylant į viršų, vaikinas ištaikė momentą ir jiems būnant viršuje, jis švelniai porą pirštų įvedė į ją, kad jau pradėjo maloninti ją, tai eis iki galo. Vėl prigludęs prie jos kūno, jis ėmė bučiuoti jos kaklą, vis slysdamas prie krūtinės, kurią dengė merginos palaidinė. Kevinas neskubėjo jos atsikratyti. Dar kurį laiką pamaloninęs merginą savo ranka, jis ištraukė ją ir viena ranka kilstelėjęs merginą į viršų, nuėmė jos palaidinę, kuri trukdė jam prieiti prie jos krūtinės. Dabar keliui atsilaisvinus, jis tuojau ėmė ją glamonėti ir bučiuoti, retkarčiais švelniai įkasdamas į ją.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-25, 23:48

Su kiekvienu tokiu įėjimu mintys darysi vis labiau padrikos, dabar tikrai nesugebėtų rišlaus sakinio suregzti. Jam įvedus giliau, jos veidas būdamas šalia jo peties, palinko ir dantinis įsikando, kiekvieną kartą pajautus kaip per kūną nusirita malonumo banga. Kai galiausiai jis leido jai atsikvėpti, garsiai kvėpuodama pasižiūrėjo į jį visą tokį patenkintą. Netekus savo palaidinės, pajautė kaip pro langą sklindanti nakties vėsumą paliečia jos odą, nuo to ir nuo Kevino tolimesnių prisilietimų kaskart suvirpėdavo. Kojomis apkabinus jį per klubus, kilstelėjo juos greitai ir pervertus jį per save, atsidūrė viršuje apsižergus jį. Palinkus prie veido trumpai įsisiurbė jam į lūpą, paskui per skruostą nuslinko per ko kaklą, tuo metu rankomis pakeldama jo maikę galėdama aukščiau. Atsitraukus, atsilenkė ištiesdama nugarą ir nusibraukdama savo plaukus nuo veido, bet pasižiūrėdama į jį iš aukšto, pirštais lėtai slinko per jo šlaunį, link klubų, pilvo iki galiausiai krūtinės.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
svečių kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Loftas-
Post new topic   Reply to topicJump to: