Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 svečių kambarys

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 15:44

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 20:35

įėjęs į vidų, kartu su Isabele patraukė tiesiai čia. Padėjęs jos daiktus ant žemės, vaikinas tuojau pat atsigulė ant lovos ir pasisuko į stovinčią merginą. 
- tavo naujieji apartamentai.. kol susirasi ką nors kito, manau bus pats tas, - šelmiškai nusišypsojęs, pats apsidairė po kambarį, ar viskas jame gerai ir grįžo prie merginos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 20:55

Eidama iš paskui, ir rankomis liesdama sienas tarsi maža mergaitė, kuriais reikėjo viską čiupinėti, įėjo į prabangų miegamąjį. Sustojus ties vidurių, vis sukinėjosi, kad viską pamatytų. Tik pavėluotai išgirdo ką jis jai pasakė, pagaliau atplėšus žvilgsnį nuo kambario ir pažiūrėjus į jį, kuris jau buvo išsitiesęs ant lovos.
- Man būtų užtekę ir sandėliuko,- nusijuokė ir tada trumpam vėl apžvelgus kambarį, priėjo prie lovos ir atsisėdo ant jos. - Tau bus sunku mane paskui iškrapštyti iš šio kambario, nes gavau daugiau nei reikėjo- pakilnojo antakiukus ir paskui prunkštelėjo, nuspyrus batelius. - Pasistengsiu kuo greičiau susirasti kitą vietą, kad ilgai nesikankintum nuo manęs,- išsišiepė velniškai, vėl žvilgtelėjus į jį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 21:11

- deja sandėliuko neturiu, reikės pasitenkinti šiuo kambariu, - pakraipęs galvą, Markas nusijuokė ir pakilęs nuo lovos, atsistojo šalia merginos, - manau padarysim, kad tai nebūtų kankynė nei tau, nei man, - pakilnojęs antakius, jis švelniai pirštu perbraukė nuo merginos kaklo ligi krūtinės, bet nekišo rankų prie jos, dar laikėsi.
- jauskis kaip namie, naujoji sugyventine, - vėl prisėdęs ant lovos, Markas plačiau nusišypsojo ir mirktelėjo merginai, stebėdamas jos veidą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 21:37

- Na aš labai neprieštarauju, jau nebe,- prunkštelėjo, o kas sveiko proto būdamas prieštarautų. Stebėdama ką jis prisiartina ir taip ir perbraukia, jautė toje vietoje įkaito oda. Tačiau tai, kad jis vėl atsitraukė kaip pirmą kartą nenustebino. Pastebėjo, kad jam patiko taip ją erzint ir užkabinus vėl kas kart atsitraukti, ji tik pavartė akis. Jam atsisėdus ji atsistojo ir priėjus prie didelio pastatomo veidrodžio, kuris stovėjo kitoje lovos pusėje. Akimis permetė save, na ši kūtvela neabejotinai buvo ji, nusimetė savo švarkelį, nes kamabary buvo ganėtinai šilta. Rankomis braukdama per plaukus juos permetė juos per vieną pusę, palikus pliką kaklą. Pūstelėjo lūpas kiek nepatenkintai pamačius, kad jos suknelė kiek išpurvinta, viena ranka timptelėdama viena jos galą iki pat klubo viršaus, dėl kurio, dar labiau apsinuogino savo kojas. Bet tada vėl patraukė rankas ir suknelė vėl gražiai nusileido
- Sakai jaustis kaip namie,- per veidrodį pažiūrėjo į jį ir trumpam nutilo. - Na ta proga manau man reikėtų persirengti,- meilei nusišypsojo vis dar likus užsisukus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 21:51

Patiko jam erzinti raudonplaukę, tad su malonumu ir šypsena veide tą darė. Stebėdamas jos judesius ir keliom sekundėm apnuogintas kojas, šypsena ant veido tapo dar platesnė, nu kaip nesidžiaugsi matydamas tokias kojas.
- prašau, persirenginėk, - mirktelėjęs jai, vaikinas prigulė, kad geriau atsivertų vaizdas į sėdinčią Isabelę. Nepraleis tokio reginio juk.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 22:10

Išgirdus atsakymo, kurio jau ir tikėjosi, gudriai šyptelėjo ir nustatė tokį nekaltą veidelį. Koja už kojos lėtai eidama aplink lovą lanku, gerokai nutoldama nuo jo. - Aš ganėtinai drovi mergina ir nenoriu žinai tau sudaryti blogo įspūdžio, plius žinai gal tau paskui bus nejauku prie manęs... tai gal geriau bus, kad aš eisiu kur kitus persirengti,- nuleisdama galva į savo kojas, apsisuko ant kulno ir žvilgtelėjo į jį. Ir nuėjus prie vieno iš lagamino, jį atidarius pradėjo kuistis, prikandus lūpą užsisukus, kad nesijuoktų. Nes puikiai matė, kaip jis pasiruošė pasirodymui ir kaip tikėjosi neblogų vaizdų
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-10, 02:06

- neturėtum drovėtis.. neparodysi nieko, ko nebūčiau matęs prieš tai.. dabar kai būsim kaip ir sugyventiniai, gali nesidrovėt,- jai tolstant, Markas atidžiai stebėjo kiekvieną raudonplaukės judesį.
- užsidengsiu akis, jei tau bus patogiau,- stebėdamas ją, vaikinas klastingai šyptelėjo ir viena ranka prisidengė akis, palikdamas vos matomą tarpelį, kad nepraleistų reginio, pamaloninančio jo akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-10, 09:50

- Tai va būtent, kad nieko neypatingo ar neįprasto nepamatysi, todėl nelabai tau ir nelabai įdomu turėtų būt,- šyptelėjus parodė jam liežuvį. Žvilgtelėjus per petį į jį, taip gana ilgesingai, visai norėdama te atsidurti prie jo, bet atsidusus nusisukus toliau vieną po kito rūbo traukė iš krūvos. Kol rankos šiek tiek sustingo, kai sublizgo kietas sidabrinis paviršius. Trumpam palietus raštus ant jo, greitai atitraukė ranką ir vėl paslėpė po skarmalų krūva ir tuo pačiu užverdama lagaminą. Pakilus vėl ant kojų, kaip jau vieną suknės petnešą nustūmė nuo peties, bet tuoj pat ir sustojo.
- Dabar pagalvojau, kad man vertėtų vis dėl to nusipraust, nes jaučiu, kad iš manęs visur byra smėlis...- pavaidinus, kad staiga tą sumąstė, švelniu balsu sučiulbėjo jam.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-11, 00:04

Švystelėjus nedidelei šviesai iš jos lagamino, vaikinas labiau įsižiūrėjo į sidabrinį daiktą, kurį pro nedidelį tarpelį pastebėjo.
- kas ten..? -  nelabai supratęs, Markas pakilo nuo lovos ir prisiartino prie jos, tačiau ji viską jau buvo paslėpusi. Kiek prisimerkęs iš smalsumo, jis įdėmiai pažvelgė į jos veidą.
- vonia visai šalia šito kambario, lengvai rasi, - mostelėjęs ranka link durų, jis kalbėjo toliau, - galiu parodyt, jei labai reikia, - paslaptingai šyptelėjęs vaikinas nusuko savo žvilgsnį į kitą pusę, vaidindamas, kad dairosi. Jis jautė, kad akių spalva, veikiama alkio, kurį jis pradėjo jausti, užuodęs merginos kvapą, ėmė tamsėti, o žydrą spalvą keitė juoda.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-11, 01:21

Neskubėdama atsakyt, tarsi valydama nuo pasiimtų drabužių dulkes nuleidus galvą, mąstė kaip čia geriau atsakius. Žinojo, kad gerai, kad tas daiktas čia, bet juk nenumatė šito, kad ji atsidurs pas nepažįstamą namuose. reikėjo jį kur paslėpti ar palikti... bet ne jau geriau jis bus netoli jos.
-Ten sidabrinis niekutis, kaimynė neseniai su vaiku buvo pas mane bute, tai turbūt bežaisdamas vaikas paliko tą žaislą,- gūžtelėjo petukais, lyg tai būtų nevertas dėmesio žaislas. Ne nemirktelėjus pamelavo, nors viduje nekentė to daryt, jei visuomet tiesiai šviesiai viską sakyt. Tačiau aplinkybės ją vertė, kaip visad kitaip elgtis.
- Na dėl visa jo parodyk,- priėjo artyn ir paėmė už rankos. - Nes "pasakymas lengvai rasi", kažkaip manęs neįtikina, kad tarp šių rūmų nepasiklysiu,- žaviai nusišypsojo. kambaryje buvo šiek tiek prietema, nes ne visos šviesos buvo įjungtos jiems įeinant čia, dėl to taip greitai negalėjo pastebėti vaikino pokyčiu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-11, 02:09

Per savo ilgą gyvenimėlį jis buvo sutikęs ne vieną žmogų ir sugebėdavo pajausti, kada žmogus meluoja, be to šiek tiek pagreitėjęs merginos širdies ritmas taip pat išdavė ją, bet jis nieko jai nesakė, pagalvojęs, kad gal kada prie progos slaptai apžiūrės, kas ten. Suėmęs jos ranką, nusivedė kartu su savimi merginą į vonią.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-11, 21:59

Paskutinę minutę pagalvojo, kad gal prireiks plaukams ką nors susisegti, tai spėjo pagriebti kelis plaukų segtukus. Jau einant per duris ji dar kartą metė žvilgsnį į lagaminą. Sau prisiminė, kad paskui pagalvotų ką reiks daryt su jo viduje esančiu turiniu. Nusisukus išėjo, uždarydama po savęs duris.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-18, 00:45

Grįžus į kambarį, kažką niūniuodama priėjo prie savo lagaminų ir maišų, įsirėmus rankas į klubus apžvelgė kambarį kur galėtų visa tai sukišti, nes jie gerokai maišėsi po kojom vidurį kambario. Priėjus prie didžiulės stumdomomis durimis spintos, atidarė jas ir kaip tikėjosi viduje buvo visiškai tuščia, tik aptrauktas tamsia medžiaga ant pakabos kažkoks rūbas kabėjo, kaip spėjo įtarti, nukabinus jį gražiai paguldė ant nedidelio šviesaus fotelio. Gal ir buvo smalsu pažiūrėti kas ten, bet nenorėjo piktnaudžiauti svetingumu, todėl atsitempus vieną iš lagaminų prie spintos, pradėjo kabinti, dėlioti ir lakstyti rūbus bei kitus daiktus. Žinoma visu neiškraustė, nes nežinojo kiek laiko čia bus, todėl puse, jos manymu reikalingiausius daiktų išsipakavo. Kitą pusę pasiliko kur jie ir buvo, tik visus maišus ir lagaminus, gražiai įstūmė į tos didelės spintos gilumą. Gana greitai jai sekėsi įsikurti šiame kambaryje, kuris jai tikrai patiko. Atidūrus prie lango, jį pilnai atidarė, įleisdama gryno oro, dėl to baltos permatomos užuolaidos greitai išsipūtusios pakilo nuo grindų ir vėjeliui papūtus tai nusileisdavo tai vėl pakildavo.
Tik liko vienintelis daiktas, kuris gulėjo šalia jos ant stalelio, palietus durklo geležtę, užčiuopė išraižytus raštus, kurie sudarė runas, kitokius nežinoma kalba herogifus ir piešinėlius. Lengvai paėmus į ranką, pavartė tarp delnų. Atrodė, kad pats ginklas puikiai pritaikytas jai, pagal ilgį ir svorį. Iš šono atrodė tarsi seniena ar žaislinis ir netikras, tačiau tai buvo tikrai pavojingas daiktas net valkirijai, jei jis patektų į kitas rankas. Visgi tai savotiškai buvo padovanota jos mamos ir su juo turėjo atlikti savo pareigą. Įsukus jį minkštą žieminį šaliką, visgi nusprendė, kad gal bus greičiausia ir saugiausia palikti ji viename iš lagaminų įdėtam į medinę dėžutę. Taigi po visko, net nepajautė kaip atsirado lovojo, minkšta lova traukte traukė ir pajautė, kad yra mažumėle pavargus. Pasitraukus užtiesa labiau ant savęs, Užsimerkė ir jautė malonų vakaro vėjelį, kuris vis dar kedeno per atidarytą langą užuolaidas, o tyla tarsi lopšinė užliūliavo ir ji nejučia užmigo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-20, 20:22

Priėjęs prie svečių kambario durų, kuriame dabar buvo įsikūrusi Isabelė, vaikinas sustojo ir atsargiai porą kartų pasibeldė į duris. Neišgirdęs jokio atsakymo, Kevinas pravėrė duris ir pamatęs gulinčią  merginą ant lovos, tyliai įėjo į kambarį, norėdamas patikrinti ar ji miega. 
- Isabele..? - nutaisęs saldų balselį, Kevinas atsisėdo ant lovos ir padėjęs ranką ant jos šlaunies, švelniai ją spustelėjo. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-20, 20:34

Tikriausiai ilgokai miegojo, nes kambarys gerokai pravėsęs buvo. Realiai ant tiek kietai įmigus buvo, kad negirdėjo sugrįžusio Kevino, nei jo pabeldimo, o tuo labiau įėjimo į kambarį. Tačiau visgi į prilietimas, ją kiek prabudino ir ji iš lėto prasimerkė, bandydama suprasti kur yra ir kas čia prie jos. Tada vėl užsimerkus galvą pasuko į jo pusę, meiliai dar šiek tiek pro miegus nusišypsojus. Po truputį grįžo visos vakaro akimirkos, ištiesus ranką, perbraukė per jo skruostą.
- Labas gražuoli,- užsimiegojusiu balsu pasakė nusišypsodama, žvalesniu žvilgsniu pažvelgė į jo akis, kurios vėl buvo atgavusios žydrumą. - Kaip matau, sotus ir laimingas,- trumpam nusijuokė, nužvelgdama, kad jis spėjo ir persirengti per tą laiką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-20, 20:55

jai prabilus, Kevinas palindo po merginos antklode ir atsigulęs šalia, tuojau pat viena ranka prisitraukė ją arčiau savęs. Nors Kevinas nebuvo iš tų žmonių/vampyrų, kurie lengvai ir greitai prisileidžia žmones, o ypač merginas, kurios jam dažniausiai atstodavo tik maistą ir seksualinio patenkinimo objektą, Isabelė buvo išimtis. Jis nesiekė jos nuskriausi, mergina jam kažkuo patiko ir tai nulėmė gana malonu jo elgesį su ja.
- tik palikau vieną ir sušalai, - nusijuokęs,  vampyras pajautė jos vėsią odą savo rankomis, ir labiau įvyniojo ją į antklodę, kaip į kokį kokoną, kad sušiltų. Labai arti jos nesiglaudė, nes šiltu kūnu vampyras nepasižymėjo, būtų tik kliudęs jai sušilti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-21, 00:43

Jam atėjus į lovą, ji atsivertė ant šono, kad būtų veidu į vaikiną ir būdama arti, plaukus permatė į kitą puse, puse jų buvo kiek susivėlę po jos pogulio. Būdama įsukta į kokoną nusijuokė, jautėsi kaip raudonas gulintis kebabas. Nors nesakė garsiai, kažkuri jos dalis nelabai tikėjosi, kad jis taip grįs ar apskritai grįš bent šiandien. Kažkodėl jai buvo malonu buvo malonu būt su juo, todėl jo pasirodymas ir reakciją pačios, tarsi buvo kažkas nauja. Bet šias mintis nustūmė į tamsesnį savo proto kertelę.
- Va va, prisiimk dabar atsakomybę,- rimtai palinksėjo, nustačius nuskriaustą veidą. - Tu įsivaizduoji jei nebūtum grįžęs kas man būtų buvę?- po minutės išpūtė akis, garsiai pagalvojus apie tokį variantą. Buvo šiek tiek sunkoka judėti, tai šiek tiek pasimuistė, kad rankos šiek tiek atsilaisvintų iš antklodės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-21, 03:13

- būčiau atgaivinęs, - mirktelėjęs jai akele, vaikinas palenkė galvą arčiau jos veido ir šyptelėjo, - kaip kokią miegančiąją gražuolę prižadinčiau.. -  vėl savo saldžiu balseliu pakalbėjęs, Kevinas pabučiavo merginą į lūpas, tik šįkart be jokio grubumo ir greitai atsitraukė.
- Va šitaip, - puse lūpų šyptelėjęs, Kevinas išlaisvino ją iš to kokono ir pats įlindo po juo, kad vėl būtų šalia, jau daug šiltesnio, merginos kūno. Jo ranka netrukus atsidūrė po merginos palaidine ir pirštai ėmė klaidžioti kažkur ties jos krūtine, porą kart švelniai spustelės  jos krūtis, jis tik plačiau išsišiepė, - arba rasčiau ir kitą būdą tave atgaivinti.. - nutaisęs velnišką šypsenėlę, vaikinas atsigulė šonu ir viena ranka pasirėmė galvą, kad būtų patogiau žiūrėti į raudonplaukę. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-21, 17:54

Gavus labai trumpą, mokyklinų bučinį, norėjosi jį sulaikyti ir gal ji pratęst, bet susilaikė, mintyse sudrausmindama save pačią, kad atsargiai norėtų. Liežuvio galiuku, lyžtelėjus savo apatinę lūpą, prunkštelėjo. - Ar ne per daug pasakų prisikaitęs?- linksmai paklausė. - Žinai paskui visos miegančios gražuolės, vien dėl to ir norės niekad nepabusti, kad kuo daugiau princų arba bent jau tas vienas vis eitų ir jas pabdytų pabudinti bebučiuodamas,- gudriai pasakė, šyptelėjo, kažkodėl nujautė, kad galima nemažai ir dabar tokių rast.
Žvilgtelėjus į jo ranką po palaidinę, paskui lėtai pakėlus akis į jį kiek prisimerkė,aišku nuo tokių švelnių spustelėjimų ir prislietimų, jai norėjosi raitytis iš malonumo ir traukti jį dar arčiau savęs. - Na tavo būdai.- nuridama seiles nurijo. - Sakyčiau labai savotiški, bet reikia pripažinti veiksmingi, tik va kilo man klausimas...kaip tave reikėtų žadint?- nustatydama gundantį balsiuką, sublazdėjo akutėm ir atsakius tokia pat šypsenėle,be didelių ceremonijų, palinkus prie jo kaklo, lūpomis nuslydo link ausies. O kaire ranka po antklode, brūkštelėjus per jo šlaunų vidinę pusę, ranka apglėbė jo didžiausius turtus ir nesmarkiai spustelėjo. Tai ne jis vienas buvo velnių priėdęs.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
svečių kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Loftas-
Post new topic   Reply to topicJump to: