Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Passion. Strenght. Fire.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 00:02


RAVENNA BLACKWOODRavena - įklimpo į didžiulę bėdą. Pirmą kartą susipažinusi su Liucijumi ji jautė neapsakomą susižavėjimą, todėl užuot įvykdžiusi savo užsakymą ir sumaišiusi sirenai trokštamą eliksyrą, ragana jam pakišo meilės gėrimą. Visą vakarą elgęsis kaip tikras romeo, sirena ryte išsiblaivė ir ant tiek supyko ant raganos dėl savo pažeisto ego, kad per prievartą privertė Ravenną su juo susituokti magijos pagalba. Šių dviejų santuokos negali net mirtis išardyti, kadangi mirus vienam, mirtų ir kitas. Nežinia ar dėl burtų, ar dėl nuoširdžios meilės, jie vienas kitam jaučia begalinį prisirišimą, tačiau nei dienos nesugeba išbūti nesusipykę. Ravennos ir Liucijaus santuoka itin audringa, jie tai mylisi, tai staugia vienas ant kito, tačiau giliai širdyje žino, kad vienas be kito ištverti jau nebegali.
CELESTIA ANNA MERCURYLiucijus ir Selestė yra neidentiški dvyniai. Nuo pat gimimo jie vienas prie kito itin prisirišę. Po to, kai Selestė buvo atskirta nuo brolio per prievartą, vaikinas išgyveno didžiulį sielvartą, tad pagaliau išplėšus seserį iš teisėto šeimininko nagų, Liucijus tapo tikras paranojikas ir stebi kiekvieną sesers žingsnį bijodamas ją ir vėl prarasti. Šie du sirenos yra vienas kitam itin artimi ir vienas dėl kito tikriausiai galvą paaukotų, ant kiek stiprūs jų jausmai vienas kitam.
DOUGLAS PAYNEDouglas ir Liucijus jau ilgus amžius yra bene geriausi draugai, jie puikiai tarpusavyje sutaria, vienas kitam padeda ištikus bėdai, kartais ir drauge pasilinksmina. Per šitiek laiko jų draugystė tapo labai vertinga ir brandi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 07:52

Kuo priimsi?:)
Back to top Go down
 
Passion. Strenght. Fire.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» A fire heard (FINSHED!)*Pick n play*
» Fire Nation Noble Family Looks For Wife for the Vordannen Head of House
» Fire Nation: Fire Nation Capital - Fire Lord's Palace ~ Flashing Back
» North Chung-Ling; the Fire Fountain City
» Putting out the fire with gasoline

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: old families topics-
Jump to: