Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 00:42

First topic message reminder :

:057:
Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 17:59

Ji vis dar buvo susirietusi į kamuoliuką, tik gal ne į tokį mažą, vis gi tirtėjimas vėl po truputį rimo, dar pora minučių ir gal sušils, jei nebus išspirta iš lovos. Išklausė vampyro paaiškinimo, kuris jai atrodė nelogiškas, bet nepuolė jo klausinėti, kaip kas ir kada, jautėsi pakankamai pavargusi kad elgtųsi ramiai, bet nepakankamai, kad ramiai užmigtų.
- Tai nebūtų buvę paprasčiau, paleisti kur geresniame rajone? Vienaip ar kitaip Sietlas nėra toks baisus miestas, kaip tu sakai, jame tik krūva netinkamų asmenų, jei jų neužkabini, tai ir gyveni gerai. - Laura dar pagalvojo, kad jam net nebūtų galimybę aiškinti kažko tėvams, nors su tėvu ir nesutarė, bet žinojo, kad šis būdamas tik žmogus, paskerstų tą kas ją nuskriaustų. - Taip pala, tau geriau kažkoks netikras mandagumas, netikra šypsena kai kažkas šypsosi į akis, o už nugaros ketina susmeigti peilį, geriau tokie žmonės kurie saldžiai suokia melą, nei kad sako tiesą, geriau jau viskas kas netikra ir dirbtina, pilna plastiko ar botokso. - Balsas skambėjo ramiai, nesmerkė požiūrio, tiesiog jo nesuprato, nes pati tai negalėjo pakęsti apsimetinėjimo, o dabartinis darbas vertė tai daryti.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 18:04

Konstantin, klausydamasis Lauros, kreivai šyptelėjo. Ji vis dar buvo tokia vaikiška, tokia naivi, tokia pilna principų. Gyvenimas jai dar nebuvo aplaužęs ragų, neparodęs kaip reikia elgtis. Pasikišęs vieną ranką po pagalve, akims priprantant prie tamsos, o merginos bruožams išryškėjant naktyje, Konstantin nežymiai papurtė galvą.
 - O kas kalbėjo apie netikrą mandagumą? Aš tikiu, kad žmonės gali būti nuoširdžiai mandagūs. Neapsimestinai. Tai, kad sutikau tavimi pasirūpinti, automatiškai nereiškia, kad esu pats geriausias žmogus pasaulyje, tiesiog esu mandagus. Neapsimestinai. - gūžtelėjo pečiais. - Nenuoširdumas man nepatinka, tačiau jei tavo akių drąskymas tau atrodo kaip priimtinas elgesys, tai tik įrodo, jog esi labai prastai išauklėta. Ir tai mane stebina, nes akivaizdžiai augai geroje šeimoje. Keista, kad jie nesugebėjo tavęs išmokyti kaip dera elgtis. - vyptelėjo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 18:17

- Tai dar priklauso ką tu vadini mandagumu, ar kažkokias normas, kaip turi elgtis džentelmenai ar poniutės, ar tiesiog paprastas žmogiškumas ištiesti pagalbos ranką į nelaimę papuolusiam asmeniui. - Vis vien nenusileido ir stovėjo savo barikadų pusėje, manė kad ji teisi ir čia jau nieko nepakeisi. Laura po truputį sušilo ir pagaliau kūnas šiek tiek atsipalaidavo, bei įtempti raumenys galėjo pailsėti. Vieną ranką pakišusi po galvą, ji toliau stebėjo nepažįstamąjį kurio vardo dar nežinojo. - Kaip aš išauklėta ir kokia aš esu, tai du skirtingi dalykai, apie mano tėvus, net nedrįsk šnekėti. - Jau rimtesniu, gal net piktesniu balsu pasakė. Kad pati negailėjo saldžių žodžių jiems, tai faktas, bet kitiems apie savo šeimą neleido šnekėti, jei dar vienas žodis, tai puls nagais draskyti akių. - Iš viso, kas pas tave per įprotis šnekėti apie šeimą? Aš nesakau, kad mano nuomone esi ne iš pačio gražiausio rajono, kad tikriausiai ėjai per pragarą, nesakau kad tai tave daro tokiu pat iš kur tu kilai ir kodėl dabar nesielgi kaip vienas ar kitas asmuo? - Nė nepajuto, kaip viena ranka pasirėmė galvą, o kita ėmė gestikuliuoti. Na ką jau padarysi, Melody emocionali ir tiek.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 18:23

Konstantin žvelgė į merginą, kuri jam taip priminė jo paties mažąją sesutę. Pastaroji jau gyveno savo atskirą gyvenimą, tačiau Weitz į kraują jau buvo įaugęs poreikis kažkuo rūpintis, kažką sutvarkyti, pagerinti. Todėl nieko keista, kad tam tikra prasme apsiėmė globoti ir šitą isterikę. Žinoma, ji jį erzino, varė iš proto, vertė kelti balsą, vartyti akis ir dūsauti, tačiau tuo pačiu buvo ir kažkuo kitokia, intriguojanti, savotiška. Galbūt dėl to jis dar kentėjo, dar neišgrūdo jos iš miegamojo ir neaprėkė nesavu balsu. Vis dėlto, merginai užsidegus, užsidegė ir Konstantin akys. Giliai, trūkčiojamai įkvėpęs, jis įspėjamai kilstelėjo antakius.
 - Raminkis. Aš nepasakiau nieko, dėl ko reikėtų šūkauti. - suurzgė. Jo iltys išlindo, tačiau šį kartą atlikdamos tik auklėjamąją ir įspėjamą funkciją. Kiek pakreipęs galvą, vyras atsisėdo lovoje, nugara pasirėmė į atlošą ir nuo spintelės prie lovos pasiėmė cigarečių pakelį ir žiebtuvėlį. - Viskas ką galėtum apie mane pasakyti, veikiausiai būtų tiesa. Aš neįsižeidžiu dėl tiesos. Jei pasakytum, kad aš prasčiokas - sutikčiau. Jei sakytum, kad mano motina buvo kalė - irgi sutikčiau. Sutikčiau ir išgirdęs, kad esu neišsilavinęs. - gūžtelėjo pečiais. - Išgirdę tai, kas yra tiesa, supykstame tik tuo atveju, jei dėl to kompleksuojame.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 18:36

- Aš nešūkauju, ko tu?.... - Balsas tik tilo ir rimo išvydus iltis, ir ji kaip koks apakintas kelio žibintų zuikis, didelėmis akimis susigūžė, vėl pakišdama abi rankas po antklode. Tyli, rami, bent sekundei nusiramino ar emocijas praganė. Išklausiusi kitų vampyro žodžių, vėl kiek atsipalaidavo, pamiršdama iltis ir vampyrišką prigimtį. - Bet to nesakau ir neprikaišioju, tai gal ir tau vertėtų taip daryti? Koks kieno skirtumas, kaip kas buvo auklėjamas ir iš kokios šeimos kilę? Turėjau būti auksinis vaikas, a plius studentė, bet nesu, nes toks tas gyvenimas, tai pagal idėją man tau prikaišioti, kodėl tu ne prasčiokas? Ar neturėtų bare būti tik pigiausias alkoholis? Kokius mus gyvenimas bandė paversti ir kokie esam šią akimirką, du skirtingi dalykai... - Vėl šnekėjo pakankamai ramiai, bet net ir po antklode nežymiai gestikuliavo. - Aš neįsižeidžiu, mane tik erzina, kam žiūrėti į praeitį, kodėl taip sunku gyventi dabartimi ir priimti žmones tokius kokie jie yra? - Atsidususi ji akimirką akis nusuko nuo vampyro, bei perbėgo akimis per kambarį, tiek kiek leido akiratis, kol vėl grįžo prie vampyro akių.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 18:42

Laurai ir toliau pliurpiant, Konstantin atsiduso ir pridėjęs cigaretę prie lūpų, trakštelėjo žiebtuvėliu ir ją prisidegė. Numetęs pakelį ir metalinį žiebtuvėlį su užrašu "Dante", išraižytu ant šono, vyras tarp pirštų suėmė cigaretę ir pasuko galvą į šalia gulinčią smulkią būtybę. Ar ji niekada nepavargdavo? Atsidusęs, vyras giliai įtraukė dūmų, juos po kelių sekundžių išpūtė ir pirštais patrynė pavargusias akis, giliai įkvėpdamas ir taip pasistengdamas nusiraminti.
 - Paklausyk. Aš naktimis nemiegu, todėl tai, kad jau miegojau, man buvo gana svarbus ir reikšmingas dalykas. Be to, šiandien dar nesimaitinau, todėl esu suirzęs ir nesu šimtu procentų užtikrintas, kad tau pradėjus mane stipriau erzinti, nesugalvosiu perkąsti tau kaklo. Per dieną aš daug nuveikiu ir pavargstu, o dar šiandien turėjau terliotis su tavimi. Dabar aš norėjau pailsėti, o ne kalbėtis apie gyvenimą. - dar kartą įtraukęs, taip sudegindamas įspūdingą kiekį cigaretės, vyras išpūtė dūmus ir įsikando ją į lūpų kamputį. Suėmęs dekį, kuriuo Mel buvo apsiklojusi, suvyniojo ją kaip kokį kūdikį ir apkamšė taip, kad ji net rankos negalėtų iškišti. - Šilta? Puiku. Miegok.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 18:51

Kad ir koks asmuo jai skųsis, koks jų gyvenimas blogas ar sunkus, Laura nekreips dėmesio. Senokai yra nusistačiusi, kad kiekvienas neša savo kryžių, gal jam jos problemos neatrodytų rimtos, bet štai jai, tai atrodo. Žodžiu, žmogus žmogui nelygus. Tad vampyrui neva grasinant, kad nesimaitino, kad tik terliojasi su ja, sužaibavo akimis, nepatenkinta, kad aplink ją nešokinėja, rožių žiedlapių nemėto ir tiesiog nekuria vaivorykščių proga kad ji tiesiog egzistuoja, juk prie to ji pratusi. Susukta, suniurgėjo ir suspurdo. Varžomi judesiai, vienas iš didžiausių priešų, tikriausiai ir apsiverkti galėtų jei kas surakintų ar į tramdomuosius marškinius įspaustų. Kelias minutes patylėjo, net užmerkė akis, bet vis vien ramybės nerado.
- Gerai, paskutiniai žodžiai ir prisiekiu daugiau nieko nesakyti. - Na jei jau prisiekė, tai reiškia taip ir bus. - Kaip suprasti nemiegi, kodėl? Irrrrr, atsakymas, kad šiaip nemiga, nesiskaito, viskam yra priežastis. - Vėl atmerktomis akimis, kurios buvo nukreiptos į vampyrą, paklausė.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 18:58

Konstantin dar kartą įtraukė dūmų ir galiausiai juos išpūtė, lengviau atsidusdamas. Cigaretės visuomet priversdavo jį jaustis bent šiek tiek geriau, o ši situacija buvo ne išimtis. Užgesinęs nuorūką į nedidelę juodą peleninę, stovėjusią ant neaukštos spintelės šalia lovos, Konstantin ir vėl atsigulė, pasisukdamas į sieną, atsukdamas nugarą Laurai. Tačiau buvo akivaizdu, kad ir dabar jam užmigti nebuvo lemta. Tyliai atsidusęs, vyras apsivertė ant nugaros ir įsispoksojo į lubas. Visi miegai buvo išsilakstę, tačiau ir plepėti visą naktį jis tikrai nenorėjo. Ypač tuo atveju, kai kalba pasisuko apie jo negalavimus. Nors Konstantin buvo akivaizdžiai sužalotas, jis neleido niekam, net artimiausiems draugams jo gailėti, klausinėti kaip jis jaučiasi ir kažkaip kitaip rūpintis. Jis norėjo, kad visi su juo elgtųsi visiškai taip pat, kaip elgėsi iki avarijos. Vis dėlto tai nebuvo realu, nes daugelis draugų paprasčiausiai dingo - jie nenorėjo gyvo įrodymo, kad jų užsiėmimas gali baigtis taip pat, kaip baigėsi Konstantin. O kai kurie tiesiog negalėjo matyti jo šitokio bejėgio.
 - Košmarai. Skausmas. Nemiga. Galvos svaigimas. Viskas susideda į vieną ir tada negaliu miegoti. Ar tai tinkamas atsakymas? - burbtelėjo. Nemėgo kalbėti apie tai, kas jam nutiko. Ir ypač su nepažįstamais.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 19:13

Laiko pamiegoti, vis mažėjo, nes buvo suplanavusi keltis prieš aštuonias, kad dar spėtų nuvažiuoti iki namų, kuriuose tuo metu tėvo kaip ir neturėtų būti. Bet ir išgėrus, miegas neatrodė itin jaukus, iš viso net nežinojo ką dabar veikti. Šnekėtis vampyras aiškiai nenori, ji kažkur eiti pasivaikščioti paprasčiausiai tingi, daugiau gerti nenori, bet jei neužmigs, tai išgers, taip jau pripratusi.
- Mhm... - Sumurmėjo, bet daugiau nekamantinėjo, aišku, kad jai neaišku iš kur tie košmarai ir visa kitą, ką jis paminėjo. Bet kadangi vampyras ėjo per aplinkui, tai Laura neklausė daugiau, juk pažadėjo daugiau nei žodelio, tai ir laikysis pažado. Tik dar pasimuistė, kad jos nebekaustytų ta kvaila antklodė ir dekis. Vėl susirietusi į kamuoliuką ji nulenkė galvą taip, kad kone pagalvė jau buvo nereikalinga. Manė, kad miego nenori, bet greičiau jam tiesiog priešinosi, mat pastarasis greit ją užvaldė ir jos kvėpavimas pasidarė gilesnis.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 22:28

Laurai pagaliau nutilus ir palikus jį ramybėje, Konstantin lengviau atsiduso ir pats apsivertė ant šono, jau turbūt trečią kartą atsukdamas nugarą merginai. Žinoma, iš karto nesugebėjo užmigti, nes vartėsi ir nerimo, mintys ir skausmas vis lindo ir žadino, o ir kitas žmogus lovoje, ypač nepažįstamas, tikrai nepadėjo, tačiau galiausiai Konstantin užmigo, nors ir neramiu, tačiau bent šiek tiek pailsėti padedančiu miegu.
Pabudęs gana anksti, nenorėdamas pažadinti Lauros, kad pats gautų bent kokią valandą tylos ir ramybės, Konstantin tyliai išlipo iš lovos ir nuėjo tiesiai į vonią. Ten nusiprausė po dušu, išsivalė dantis, susišukavo pusilgius plaukus atgal ir sulaižė juos žele. Apsirengęs tamsias aptemptas kelnes ir paprastus kažkokios grupės marškinėlius, Weitz tyliai išslinko iš vonios kambario, o tada ir iš miegamojo. Nusileidęs laiptais į apačią, užsikaitė kavos ir atsisėdo ant baro kėdės. Kojos skausmas šįryt vargino labiau nei įprastai.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 22:47

Faktas, kad miegojo, kaip užmušta. Nuovargis, stresas ir alkoholis darė savo. O ir svetimose lovose ji pratusi miegoti, ne taip kaip kiti, kurie svetimoje vietoje visai neišsimiega. Žadintuvas apačioje gal ir skambėjo, gal ir ne, bet atsibudo tikrai ne nuo jo, o tiesiog natūraliai. Kurį laiką dar pagulėjusi šiltoje lovoje, rąžėsi, žiovavo ir kaip kitaip bandė save išgrūsti iš lovos, tai pavyko padaryti, gal tik po pusvalandžio. Melody kas be ko tik pabudusi pastebėjo, kad nėra vampyro. Išlipusi iš šiltos lovos ji ant kojų pirštų galų, nuslinko iki vonios kambario, nusiplovė šiaip ne taip makiažą, praskalavo burną. O tada išėjusi patraukė link laiptų. Jau viršuje pamatė sėdintį vampyrą. Kas jau kas, bet Laura nebuvo ryto žmogus, tai tylėdama nusileido į apačią ir tik būnant netoliese atsikrenkštė, bei užkimusiu balsu pasakė, kažką panašaus į "labas rytas". Kol organizme nebuvo kavos, negalėjo funkcionuoti, jei šitas padaras kaip nors ją užkabintų, tai dabar jau tikrai nesivaldytų ir iškeltų tokią isteriją, kokios jis net košmaruose nematė. Priėjusi prie kavos aparato, it čia ir gyventų, pasiėmė puodelį, bei užkaitė dar kartą kavinuką, kad gautų karštos, juodos kavos dozę.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 22:54

Sėdėdamas ant kėdės, Konstantin beje atsijunginėjo iš skausmo. Koja pulsavo, rodos, ketino nukristi. Visas kūnas buvo tarsi sulaužytas, galvoje zvimbė ir dūzgė. Užsikaitęs kavinuką vyras net pamiršo kad tai padarė, nes tiesiog sėdėjo ir bandė iškentėti skausmą. Suprasdamas, kad nieko nebus, net ignoruodamas į apačią nusileidusią merginą, jis prisitraukė prie savęs ant baro buvusią vaistinėlę ir drebančiomis rankomis iš jos ištraukė stiklinį vaistų buteliuką. Susižvejojęs ir naują adatą, išplėšė ją iš sandarios pakuotės, prileido permatomo skysčio ir kilstelėjo kairę ranką į šviesą, kad geriau matytų venas. Patapšnojęs vieną pirštu, dūrė ir iš lėto suleido visą skystį, iš karto po to numesdamas panaudotą švirkštą kažkur ant baro. Prireikė kelių minučių, tačiau baisus skausmas galvoje aprimo, o kūnas ėmė atrodyti nebe toks baisiai sulaužytas. Liežuviu suvilgęs sausas sukepusias lūpas, Konstantin persibraukė ranka per ant akių užkritusius plaukus.
 - Jei netyčia norėtum užmesti kokią nors pastabą, tai ne, čia ne heroinas. Vaistai nuo skausmo. - suburbėjo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 23:03

Laura nusisukusi nuo vampyro, visą dėmesį, užsimiegojusias akis, sukoncentravo ties arbatinuku, kuris ir taip šiltas, greit užkaito. Tad įsipylusi kavos, ji net nereagavo į kažkokį keliamą triukšmą už nugaros. Tik vos prilietusi lūpomis juodą kavą, atsisuko į nepažįstamąjį. Kuris dabar atrodė tikrai nekokioje kondicijoje. Suraukusi antakius kurį laiką stebėjo, nesikišo, tik jam prabilus, suvokė kad jau galima kažką bandyti ištarti.
- Tau gal?... - Akimirką patylėjusi, rimtu žvilgsniu žiūrėdama į vyrą, tyrė jo fizinę būklę. Galiausiai padėjusi puodelį ant baro ji priėjo arčiau, bet asmeninės erdvės nepažeidė. - Gal tau kraujas padėtų? - Tikrai susirūpinusiu veidu paklausė. Pati siūlosi, gi žino kur lenda. Kažkur vaikystėje norėjo tapti sesele, dar tas rūpinimasis kitais, egzistuoja, bet išlenda labai, labai nedažnai.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 23:08

Konstantin iš tiesų būtų padėjęs kraujas. Jis jau buvo supratęs, kad tomis dienomis, kai skausmas ima darytis nepakeliamas, nemažas kiekis kraujo gali ne tik šiek tiek pagerinti būseną, bet ir, pavyzdžiui, tai nakčiai sutvarkyti miegą, sumažinti galvos skausmą ir svaigimą, pagerinti atmintį. Kraujas iš tiesų gydė. Tačiau mintis pasinaudoti mergina buvo nekokia. Žinoma, ji nemenkai jį suerzino, o ir buvo nemandagi bei Weitz atrodė, kad ją reikėtų pamokyti, tačiau tik ne šitaip, tik ne tokiu būdu. Jis nebuvo šitaip degradavęs, dar nebuvo puolęs taip žemai. Papurtęs galvą, net pats nejausdamas, kaip akys apsiblausė, o iltys išlindo vien pagalvojus apie kraujo skonį, Konstantin nuleido galvą. Neturėjo pakankamai jėgų, kad būtų noro gąsdinti merginą, kuri ir taip atrodė ganėtinai sunerimusi.
 - Būtų geriausia, jei tu išeitum. - tyliai suurzgė. - Dėl savęs pačios. Aš rimtai. Išeik.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 23:16

Vakar norėjo jį užpulti, sumušti ir šiaip kaip nors įkrėsti proto galvon, šiandien dar tokios situacijos nebuvo. Atvirkščiai, net padėti panoro. Gal ir buvo didžiausia bjaurybė, išlepinta ir isterikė, bet kažkur giliai, turėjo visai gerą širdį. Stebėjo vyrą, širdis tikrai sudrebėjo, bet tuo pačiu ir nenuvaldomas noras padėti, atsirado. Žengė žingsnį pirmyn. Tačiau žodžiai privertė atsitraukti ir giliai įkvėpti oro. Akimirkai susimąstė. Bet! Dar kartą pasikartokim, Laura nepriima protingų sprendimų.
- Aš rimtai sakau, jei tau bus geriau, pirmyn. - Vėl žengdama žingsnį arčiau, pasakė. Nenorėjo matyt besikankinančio asmens, juolab kai žinojo, jog gali padėti. Dar vienas žingsnis atgal. Jau ne pirmas kartas kada peržengia ribas, bet vis dėl to uždėjo delną ant jo žando. - Kraujas ne pats geriausias, alkoholis, narkotikai, antibiotikai, na bent ligų nėra... - Lyg bandydama pajuokauti, pasakė tyliai. Pati šoko liūtui į nasrus.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 23:20

Konstantin tokiomis akimirkomis savęs nekentė. Nuoširdžiai, visa širdimi, nekentė. Nekentė fakto, kad apskritai svarstė apie galimybę dantimis įsikibti į tą baltą ir švelnią Melody kaklo odą. Nekentė to, kad galvojo apie tai, koks jos skonis, koks šiltas jos kraujas, kaip maloniai jis tekėtų jo gerkle, kaip sušildytų iš vidaus. Nekentė ir to, kad šioje situacijoje jis buvo toks savanaudis, jog iš tiesų galvojo apie merginos sužalojimą vien tam, kad pats pasijaustų geriau. Jis buvo bjaurybė, bet ne iki tokio lygio. Jis negalėjo taip su ja pasiilgti, kad ir kokia erzinanti, užknisanti, nemandagi ir isteriška šita būtybė bebūtų. Papurtęs galvą, Konstantin tvirtai sugavo riešą rankos, kuria Melody prilietė jo skruostą ir vėl pakėlė tamsias akis į merginą, įsižiūrėdamas į ją veriančiu ir nieko gero nežadančiu žvilgsniu. Širdis rėkė viena, tačiau burna kalbėjo visai ką kita.
 - Ne. Aš rimtai. Susirink daiktus ir išeik. Tu nežinai į ką veliesi ir nežinai ką siūlai. Išeik, prašau. - suurzgė.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-08, 23:31

Ji buvo pasiryžusi, gal todėl, kad niekada nenukentėjo nuo vampyro taip skaudžiai, kad jo bijotų. Vis gi, Sietlas salyginai civilizuotas miestas, nors ir krūva įvairių būtybių, bet vis vien visai taikiai sugyveno. O ir LAura neužkliudė pikto vampyro. Suimtas riešas, pakeltos, tamsios, baimę sėjančios akys, sukėlė šalčio bangas, o tiksliau sukaustė visą kūną. Net kojos ir rankos nutirpo. Dar kartą atsisakė ir sudėjus su išvaizda, suvokė, kad pats laikas nešdintis, kas jeigu nesusivaldytų jis ir užmuštų ją? Negali Melody net minties pakelti, kad sukeltų tiek skausmo tėvams. Tad atsitraukusi ji greit nuskubėjo prie kėdės ant kurios buvo daiktai. apsimovė kelnes, liemenuką įkišo į rankinę ir nuskubėjo prie durų, dar paskutinį sykį susirūpinusiu, bet tuo pačiu ir baime apipintu žvilgsniu į šį pažvelgdama. Apsiavusi batus, pažvelgė į laikrodį telefone ir išmovė pro duris, jas tyliai uždarydama it stengdamasi nepažadinti žvėries.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-09, 00:16

Na, Lauros automobilis autoservise pabuvos savaitę ar porą. Aišku tėvas netikėjo, kad ji blaiva sudaužė, bet ekspertizė parodė, kad kažkokie jungtukai generatoriuje iššaukė šią problemą. Dabar ji atvažiavo į įsimintą kiemą su išnuomotu automobiliu. Į darbą šiandien nereikia, mokytis ir taip nesiseka, tai atvažiavo pasidomėti, kaip gi sekasi tam vampyrui. Ta proga ir gėlių puokštę nupirko. Kas per stereotipai, kad tik vyrai gali gėles dovanoti? Pasiėmusi telefoną, raktelius, užrakinusi automobilį, patraukė link laiptinės. Aišku nepateksi taip lengvai, tai pradėjo visiems skambinėti, kol viena moteris atsiliepė į pagalbos šauksmą ir įleido. Pakilusi į paskutinį aukštą, Melody atsistojo prie durų, bei į jas pasibeldė, tikėdamasi kad nepažįstamasis namie.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-09, 12:47

Konstantin gyveno ramiai, beveik ir pamiršdamas tą keistą nutikimą naktį prieš maždaug tris savaites. Nei jis Lauros ieškojo, nei apie ją galvojo, toliau užsiėmė savais darbais - vaikščiojo į terapiją, mankštinosi, bandė sugrįžti į normalų darbo ritmą, todėl lankydavosi autoservise labiau kaip patarėjas ir prižiūrėtojas, negu kaip normalus darbuotojas. Suprasdamas, kad gyventi svajonėmis amžinai negalima ir reikia suvokti, jog jo rankos galbūt niekada nebefunkcionuos taip, kaip anksčiau, Konstantin ėmė svarstyti apie savo autoserviso pirkimą ir valdymą. Jeigu negalėjo pats tvarkyti mašinų pilnu etatu, tai bent jau galėjo prižiūrėti tuos, kurie gali. Todėl nieko keista, kad visai pamiršęs apie tą naktį, Konstantin stipriai nustebo, atvėręs duris ir už jų išvydęs savo vienos nakties košmarą. Jis praktiškai galėjo girdėti visas Melody isterijas, todėl ramią išraišką veide pakeitė šioks toks nusivylimas ir nepasitenkinimas. Na, veikiausiai ne tokia reakcija, kurios Melody tikėjosi.
 - Ką tu čia darai? Kam čia tos gėlės, kas mirė? - prunkštelėjo, nepasitraukdamas iš kelio ir nepasiūlydamas įeiti. Gal ji čia su kokiu reikalu? - Kažką palikai tada kai nakvojai? Lyg ir neradau nieko, kas būtų tavo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty2017-01-09, 19:02

Neturėjo didžiulės vilties, kad vampyras bus namuose, bet kaip sakoma, viltis miršta paskutinė. Stoviniuodama prie durų ji dar sykį pakėlė ranką, bei suspaudusi neteisingą kumštį, pasibeldė į duris. Dar žingsnį žengė atgal apsidairydama, bei pagalvodama, gal vis dėl to ne į tą namą įėjo, gal ne ta laiptinė, nors jei čia vien loftai, tai kaži ar daugiau laiptinių yra. Ir su ta mintimi durys atsidarė. Laura kaip mat it koks saulės spindulėlis nusišypsojo plačiai. Komentarai jos lyg ir nepaveikė ir ji tik numojo ranka į šio nesvetingumą.
- Gėlės tai tau, stoka jų pas tave, ir šiaip čia šioks toks simbolis išreiškiantis, kad tikiuosi jog tau geriau. - Visiškai ramiu, draugišku balsu prabilo. Melody nepasižymėdama aukštu ūgiu, kiek palenkė galvą ir mikliai pralindo pro vampyro šoną. - Nepataisiau sofos, o gi sakei, kad viską palikti tvarkingai, tai sakau ateisiu išpirkti kaltės, išgerdama kartu kavos, o tada išplaudama puodelius. - Žodžius bėrė palyginamai greitai, tad jei įdėmiai nesiklausai, nesuprastum kodėl ji čia. Kol šnekėjo, spėjo nusiauti batus ir sustoti it dabar laukdama kada vampyras ją išspirs arba visai nusivils ir leis turėti ko nori.
Back to top Go down
Sponsored content

Loftas - Page 2 Empty
Loftas - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Loftas
» Loftas

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Weitz-
Jump to: