Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 00:42

:057:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 00:46

Išlipęs iš mašinos, Konstantin palaukė, kol tą patį padarys ir Laura, o tada automobilį užrakino, rūpestingai nužvelgdamas. Patapšnojęs savo mylimosios stogą, nuėjo prie daugiabučio durų ir prispaudė prie raktų prikabintą magnetuką prie spynos. Durys sucypė ir atsidarė, Kontis pirmą praleido eiti merginą. Atsidusęs, nes pastaroji ir vėl nerimo, Weitz priėjo prie lifto ir paspaudė jo iškvietimo mygtuką.
 - Tokios kaip tu - turtingos, išlepintos, garsiai rėkiančios, kimbančios į atlapus. Nepabijokim tokio žodžio - isterikės. Tokios kaip tu ir būna užpultos pačios pirmos, nes neturi jokio savisaugos jausmo ir nesuvokia kaip lengva ką nors išprovokuoti tokiame mieste kaip šis. Ypač kai yra augę su žmonėmis, kurie net išprovokuoti neparodo ką galvoja. - vyptelėjo. Sulaukęs lifto, praleido Melody pirmą ir pats įėjo paskui, paspausdamas paskutinio aukšto mygtuką. Durims užsidarius, po kelių akimirkų iš lifto išlipo ir nuėjo prie buto durų, jas atrakindamas ir skubiai suspausdamas signalizacijos kodą.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 01:03

Kad ir kaip norėjo, bet Laura nepertraukė vyro, prie jo nepriėjo ir neskėlė antausio ar nespyrė už kai kuriuos panaudotus žodžius. Pati dažnai sakė ką galvoja, bet iš kitų tai girdėti, nemėgo, o dabartinis variantas, buvo vienas iš tokių.
- Iš ko tu susidarei nuomonę, kad aš turtinga? - Kilstelėjo antakį paklausdama. Į bet kokį jo spėjimą, turėjo atsakymą. Galų gale rengiasi pakankamai paprastai, ne taip kaip motina, kuri mėgo pasidabinti prabangiais rūbais, bei tėvo dovanotais papuošalais arba tais kuriuos sau pati pasidovanojo iš tėvo sąskaitos. Išžengus iš lifto, plaukė kol vyras atrakins duris, norėjo toliau eiti, bet suvokusi, kad jis veda kodą ir išjungia signalizaciją, palaukė tarpduryje. Supypsėjus paskutiniam siganlui, įėjo, paskui save uždarydama duris. Melody viena ranka įsirėmė į sieną, bei užmynusi ant kulno, nusimovė batus. Nemėgo po namus vaikščioti su jais. Žengdama gilyn į tamsią patalpą, tik nužvelgė tiek, kad neatsitrenkti į ką. - Žinai, per greit susidarai nuomonę apie kitus, pavyzdžiui nepagalvojai, kad man šokas po avarijos? Kad nuo streso vienaip ar kitaip žmonės elgiasi? O gal tavo išpeiktas rajonas yra mano namai, iš kur kitur žinosiu gatvių pavadinimus, milijoniniame mieste? - Ramiu, gal net teigiamą toną, turinčiu balsu, uždavė pora klausimų.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 01:11

Suvedęs šešis signalizacijos skaičius, Konstantin ir pats normaliai įėjo į vidų, įjungdamas šviesą namuose. Nusiavęs paprastus juodus sportinius batelius (jam buvo per sunku vaikščioti su kokiais nors mažiau patogiais, odiniais, klasikiniais ir panašiai), jis juos pastūmė į šoną ir nusirengė odinę striukę, ją pakabindamas į spintą prie durų. Vėl pasisuko į pašnekovę.
 - Tavo automobilis naujas. Ir brangus. Bet ne visos dalys tokio pat senumo kaip ir automobilis - kai kurios naujesnės. Tai reiškia, kad automobilis jau ne kartą buvo taisytas ir pirktos naujos, originalios ir automatiškai brangesnės dalys. Be to, tavo rankinė firminė, kaip ir piniginė. - gūžtelėjo pečiais. Kreivai šyptelėjęs, žengė gilyn į loftą, nueidamas prie sofos. Ją išskleidęs, iš dėžės sofoje ištraukė jau apvilktą patalynę, kelias pagalves, paklodę. Viską numetė ant sofos - kloti tikrai neketino. Nusijuokęs, papurtė galvą. - Mieloji, jeigu jam ir šokas, tai avarijai nuo tavęs, o ne tau nuo avarijos. Žmonės tampa tokiais kokia esi tu tikrai ne per dieną. Ir tuo labiau ne per valandą. Eik miegoti. - burbtelėjo, mostelėdamas ranka sofos link.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 01:21

Jo net vardo nežinojo, bet tame problemos nematė, ne pirmas asmuo pas kurį praleidžia naktį, bet vardo taip ir nesužino. Laura šiek tiek apsidairė po lofta, bet jis dėmesio jos neprikaustė, nieko ypatingo, tik tokia laimė, kad ne mažas kambariukas su žemomis lubomis, tai jai kėlė iš velniai žino kur, esančią klaustrofobiją. Jo vardijami dalykai sukėlė šiokią tokią šypseną, pastabus asmuo, net keista, kaip galima tai pastebėti per tokį trumpą laiką, bet tikriausiai jei to ieškai, tai ir randi.
- Automobilis gali būti paimtas išsimokėtinai iš salono kuriame ir tvarkomas, na o piniginė bei rankinė, šiais laikais kopijas sunku atskirti nuo originalų. - Gūžtelėjo pečiais pažvelgdama į sofą ir kiek primerkdama akis. - Na tikrai visų žmonių nepažįsti, taip kad... - Tai sakydama ji padėjo rankinę ant kėdės, bei nusimetė netikros odos švarką. - Eik miegoti? Tiesiog, eik miegoti? - Tikrai, nuoširdžiai nesuprasdama paklausė prieidama prie vyro. - Kelionė ir nakvynė už pinigus? Jokių, gėrimų, jokių, papasakok apie save ir panašiai, kas privestu prie intymumo? - Laura gal ir tiesmuka, bet vyrus šiek tiek pažinojo, aišku didžioji dalis tų, kuriems ji pasirodydavo bent kiek simpatiška, o gal jam ji nepatiko o gal gėjus, nors nepasakytu, bet velniai čia jį žino.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 01:27

Melody ir toliau atsikalbinėjant ir aiškinant kaip jis gali klysti, Konstantin sukryžiavo rankas ant krūtinės ir įsispoksojo į merginą stovinčią priešais, su pačia reikšmingiausia "Ar atrodo, kad man rūpi?" išraiška veide. Atsidusęs su palengvėjimu, kai ji nusprendė pagaliau užsičiaupti, Weitz jau norėjo pagaliau eiti praleisti likusią nakties dalį tyloje ir ramybėje, netrukdomas šitos tamsiaplaukės isterijų, tačiau ji ir vėl užsivedė, todėl Kontis pavartė akis ir atsiduso.
 - Man nereikia tavo pinigų nei už kelionę, nei už nakvynę. Pakankamas atlygis bus jei sugebėsi ryte palikti viską taip, kaip radai. - mostelėjo ranka į vis dar nepaklotą sofą. Buvo įpratęs prie tvarkos, todėl rasti iškuistą migį ryte tikrai nenorėjo. - Nori išgerti? Šaldytuve ir bare rasi visko ko nori. Nori pavalgyti? Vaišinkis. Nori pasikalbėti? Skambink kam nori ir pliurpk nors ir visą naktį. - skėstelėjo rankomis. - Intymumas? Tu ne mano skonio, zuikeli. - prunkštelėjo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 01:44

Visi vyro pasakyti žodžiai, jai atrodė visiškai neaiškūs. Tai kokio velnio jis sustojo? Iš viso, kuo toliau galvojo, svarstė jo veiksmus, tuo sunkiau darėsi. Jei jau buvo tokia našta, toks siaubingas, išlepintas asmuo, tai kokio velnio jis dar pasisiūlė jai nakvoti savo būste? Vienintelė priežastis, seksas ir pinigai, viskas. O kadangi Melody nemokėjo eiti per aplinkui, gražiai flirtuoti, tai ir ėjo tiesiai šviesiai.
- Tai dabar bijai, kad tokia kaip aš, - pabrėždama jo cituojamus žodžius, - ką nors pavogsiu? - Kiek kreivai šyptelėjo trumpam nusijuokdama. Išgirdusi atsakymus į likusius klausimus, liko kiek nustebinta. Maloniai ar nelamloniai jau pati nesuprato. Bet nieko nesakė dėl to, nenori nereikia, ramiau pati išsimiegos. Pasiūlymas išgerti viliojo, žinojo, kad negalima, bet... Priklausomybė darė savo, tad ir nuėjo kur buvo gėris, ko čia jai drovėtis jei pats pasiūlė. - Tai gal bent tau įpilti? - Paimdama romo butelį, paklausė. Negers, tai negers, viena išgers, ne pirmas ir ne paskutinis kartas, kad viena gertų.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 01:49

Melody ir vėl iš naujo sugalvojus perdėlioti jo žodžius savaip, Konstantin delnais persibraukė per veidą. Šita mergina jį varė iš proto. Ir tikrai ne gerąja prasme. Giliai įkvėpęs, taip tarsi bandydamas susitvardyti, vyras mostelėjo rankomis, pavargusį žvilgsnį įsmeigdamas į Laurą.
 - Ar yra nors vienas žodis, kurį pasakęs galiu tikėtis, kad nepakeisi jo kažkuo kitu? Tu girdi tai, ką pati nori girdėti, neįsivaizduoju kaip sugebi viską pasukti tokia puse, apie kurią net nebūčiau pagalvojęs. - skėstelėjo rankomis. Nesuprasdamas ką čia dar daro, nužvelgęs merginą, kuri nusprendė pasivaišinti, Konstantin apsisuko ir eidamas link laiptų burbtelėjo. - Kai prisigersi, nepamiršk gultis ant šono arba ant pilvo, ne ant nugaros. Jeigu vemsi gulėdama ant nugaros - paspringsi. - vyptelėjo. Lėtai užlipęs laiptais į viršų, mostelėjo ranka, iš aukštai, tarsi koks karalius. - Labanakt. Netriukšmauk, aš sunkiai užmiegu. - lėtai nuėjęs link savo miegamojo, dingo kambaryje ir paskui save užtrenkė duris.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 16:11

- Oj, oj... Tu taip pasakei, aš taip ir supratau, jei turėjai kažką kitą galvoje, galėjai bent aiškiau išdėstyti savo mintis... - Nepatenkinta burbėjo, visko buvo per akis, regis vakaras negalėjo tapti dar blogesnis. Sudaužytas automobilis, bei šis asmuo išlindęs iš velniai žino kur, mano esą visažinis ir įsivaizduoja kad gali kitus teisti nes neva žino kas iš kokio molio drėbtas. Laurą tai tikrai erzino, merginai reikėjo daug pastangų, kad neišeitų pro duris, bet loginis mąstymas, kur ji dėsis naktį, privertė susivaldyti. Įsipylusi sau gėrimo ši čiut nepaspringo išgirdusi tokius jo žodžius. Išžengusi iš virtuvės zonos ji pakeltais antakiais, pilnu nuostabos veidu nusekė vyrą akimis kuris tik pamojo it koks pasaulio valdovas, o ji čia išmaldos apačioje prašytų. Galutinai užvirė kraujas. Laikydama gėrimą rankoje, Melody užkopė laiptais iki kambario kuriame jis dingo, atplėšė duris net nesivargindama pasibelsti, o po sekundės jau stovėdama netoli nepažįstamojo, taurės turiniu apliejo šio lofto savininką. - Man knisi protą apie mandagumą ir kitą šūdą, o pats taip šneki lyg aš būčiau paskutinė girtuoklę? Gal tau su galva negerai?! Rimtai, žmogau, pasigydyk, truputį per anksti darai išvadas, vaizduojiesi lyg esi pasaulio centras, kaip tau iš viso susišviečia pasakyti tokią nesąmonę, mane taip įžeisti? - Laura tikrai jautėsi pažeminta, šį kartą nepelnytai ir tai ją be galo sunervinti, tai kas be ko aiškiai matyti iš elgesio.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 16:23

Įėjęs į kambarį, Konstantin lengviau atsiduso. Nenorėjo kad daugiau jam kažkas kvaršintų ir taip skaudamą galvą (galvos skausmas buvo pastovus jo kankintojas ir palydovas), todėl lova, tyla ir ramybė skambėjo tiesiog dieviškai. Per galvą nusitraukęs marškinėlius, jau nepastebėdamas visų tų randų, kurie liko po avarijos, Weitz jau ketino žygiuoti į dušą, tačiau išgirdo laiptais atbildančią merginą. Giliai įkvėpęs, kad bent šiek tiek apsiramintų, vyras pasisuko į duris ir suskaičiavo iki trijų. Būtent tada isterikė ir įsiveržė į jo kambarį. Išklausęs visą tiradą, Konstantin ir vėl pasilenkė, suspaudė rankomis jos pečius ir gana stipriai papurtė.
 - Ar tu gali tiesiog apsiraminti? Ar yra kažkas, ką galėčiau pasakyti ir kas tavęs dėl kokios nors priežasties neįžeistų? Aš priėmiau tave į savo namus, parvežiau čia ir dar būčiau pasisiūlęs sutvarkyti tavo automobilį, bet tu man nervus ėdi ne valandomis, o minutėmis. - suurzgė, akivaizdžiai prarasdamas kantrybę. Ėmė atrodyti grėsmingai. - Baik isterikuot, baik elgtis nemandagiai ir tiesiog eik miegot. Kodėl negali man duoti ramybės? - vyro akys bene pajuodo iš pykčio, o iltys, kurias vis dar buvo gana sunku valdyti, nejučiomis subaltavo burnoje.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 16:39

Na, faktas, kad viskas turi būti pagal Lauros dainelę, dabar lyg ir neturėtų dėl ko skųstis, bet tie žodžiai tikrai įžeidė. Jei dabar iš tiesų būtų nusitašiusi, tai gal nereaguotų taip, gal tiesiog numotu ranka ir išsimiegotų, viskas. Bet taip nebuvo, Melody blaiva, nieko nevartojo ir toks ale patarimas savimeilės nepaglostė. Suimta už pečių, vieną koją padėjo atgal, na kad kai paleis, iš karto galėtų atsitraukti. Rankas uždėjo ant jo, suspaudė delnus, bandydama atkabinti jį nuo savęs.
- Oho, koks tu geras, vaje kaip man pasisekė! Perlipau per save, atsiprašiau, net padėkojau, o tu taip nužemini! - Šiaip tai būtų toliau baubusi ir rėkavusi koks jis neteisus ir kaip jai skaudu, bet besikeičiantis nepažįstamojo veidas privertė širdį praleisti smūgį ar du. Kaip mat veidas perbalo, jei būtų žinojusi, kad prieš vampyrą šokinėją, nebūtų čia užkopusi, tad kaip mat nutilo ir tik didelėmis akimis žiūrėjo į vyrą.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 16:44

Konstantin, kai tapo vampyru, neabejotinai įgijo viena problema daugiau. Jam darėsi sunku valdyti naujai atsiradusias jėgas, o ir nelabai galėjo susitvarkyti su savo alkiu, kuris užklupdavo netikėčiausiomis ir netinkamiausiomis gyvenimo akimirkomis. Be to, buvo kiek neramu, kad užpuolus kokiam proto užtemimui jis nesugalvotų ko nors blogo padaryti savo artimam žmogui. Tačiau buvimas vampyru atnešė ir pliusų. Vienas iš jų buvo tai, kad vos jo iltis pamačiusi, erzinanti ir nemandagi mergiūkštė, stovinti priešais jį, staiga tapo paklusnia ir miela avele, žiūrinčia į jį didelėmis nekaltomis akutėmis. Velniškai išsišiepęs, Konstantin patraukė nuo jos rankas ir žengė žingsnį atgal. Tikėjosi, kad tokio pasidemonstravimo bus gana ir papildomai jos gąsdinti nereikės.
 - Na va, ar buvo taip sunku nutilti? Ar man būtinai reikėjo parodyti kas esu vien tam, kad išmoktum, jog mane reikia gerbti? - vyptelėjo. Nors kūną turėjo puikų, tačiau visi randai jį vis dar vertė jaustis blogai, todėl jis nelabai norėjo čia stoviniuoti pusnuogis. - Gal jau teiksiesi išeiti? Jei nematai, aš rengiuosi. - mostelėjo ranka.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 17:00

Su mistinėmis būtybėmis, Laura bandė prasilenkti. Tiesiog nemėgo jų ir tiek, gal nemėgo dėl to, kad jautėsi žymiai silpnesnė, tas suvokimas, kad ne žmogus piramidės viršūnėje, erzino. Tad dabar išvydus iltis, per nugarą perbėgo šiurpas. Tai ką jis ten sakė apie vampyrus dar būnant prie automobilio, buvo tiesa, tai gal ir kiti paminėti žodžiai jam pritaikomi. Ta mintis Melody nedavė ramybės. Kai merginos pečiai buvo paleisti, ji kaip mat žengė kelis žingsnius atgal, vis dar kiek persigandusiu žvilgsniu žiūrėdama į vyrą. Keista, bet va į jo žodžius taip ir neatsakė, tik akimis greit perbėgo per pusnuogį kūną. Jei ne ta kaustoma baimė, tai gal pripažintų koks jis patrauklus, juolab, kad Fox niekada nėjo saldžiu ir gražiu, taku, tad tatuiruotės ir kažkas grėsmingo visada atrodė patraukliau. Tik linktelėjusi, nieko nepasakydama ji išsinešdino iš kambario, paskui save uždarydama duris. Nusileidusi į apačią vis dar klapsėjo ilgomis blakstienomis, kol smegenys apdorojo informaciją. Mechaniškais judesiais paklojusi sofą, ji pasiėmė tą butelį romo ir atsinešė prie sofos. Nusimovusi kelnes, atsisegė liemenėlę ir ją ištraukė iš po maikutės. Įsiropštusi į sofą ji susisuko į kukoną, atsirėmė į atlošą, pasiėmė į vieną ranką butelį, o į kitą telefoną. Na gal pusvalandį taip ir praleido.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 17:05

Laurai pagaliau teikusis pasišalinti, Konstantin ramiau atsiduso ir baigė rengtis. Tvarkingai susidėjęs drabužius, apatinius, kojines ir marškinėlius įmetė į skalbimo krepšį, o pats įsilipo į dušą. Karštas vanduo šiek tiek atpalaiduodavo ir sumažindavo skausmą, kuris atsirasdavo per dieną, praleistą ant kojų, todėl šitaip Weitz prastovėjo bent dvidešimt minučių - masažuodamas kiek drebančias rankas, skaudamas kojas, kaklą. Nebuvo lengva jaustis it gerokai aplamdytam aštuoniasdešimtmečiui, tačiau toks dabar buvo jo gyvenimas. Išsiplovęs galvą ir skrupulingai nusimuilavęs visą kūną, Konstantin išlipo iš dušo ir rūpestingai nusausino save dideliu juodu rankšluosčiu. Jį pakabinęs ant gyvatuko džiūti, išsivalė dantis, išgėrė kelias tabletes nuo skausmo ir galiausiai pasiekė didelę lovą, apie kurią šitaip svajojo. Įsikuitęs pataluose, palaimingai užmerkė akis. Užmigti nebuvo paprasta, tačiau po maždaug valandos jis jau miegojo - neramiai, sunkiai, negiliai, tačiau miegojo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 17:16

Mergina kurį laiką praleido grauždama save, kol žiūrėjo į socialinio tinklapio proflinį, kuris mirgėjo nuo spalvingų nuotraukų iš klubų, bei kitų gastrolių. Ten ją supo būrys, neva draugų, kurie prisiekinėjo meilę ir žadėjo pastovius susitikimus. Vakarėliai, klubai, barai, festivaliai, visur tas pats. Tad dabar tik save ėdė, kol burną skalavo alkoholiu. Ir buvo tikrai išvargusi, darbo diena, plius avarija, plius emocinis išsekimas su nepažįstamuoju. Alkoholis ir tas nešildė, apie antklodę nebuvo nė kalbos. Praėjus kuriam laikui ji nuėjo iki virtuvės, padėjo taurę ir butelį, išgėrė kelias stiklines vandens (įprotis, net visai geras, pagyrios žymiai mažesnes). Grįžusi ant sofos, kurį laiką vartėsi, bet buvo baisiai sunku užmigti nuo kankinamų minčių ir šalčio kuris vertė drebėti. Na, kaip sakoma, išgėrus ir drąsos daugiau. Tad palikusi telefoną ant kavos staliuko ji išsiropštė, bei patraukė link vampyro kambario, basomis, kaip įmanoma tyliau, užlipo laiptais. Melody stengėsi sukelti kuo mažiau garso, bet iš esmės tai prasmės tam nebuvo, nes planas viską vienaip ar kitaip turėtų sugriauti. Įžengusi į kambarį, neuždarė durų, jas paliko praviras, drąsiai elgiasi, na bet dar karta pasikartosim, ne iš pačių protingiausių asmenų ji. Pakėlusi antklodę ji įsliūkino į lovą ir savo šaltomis galūnėmis prisilietė prie tatuiruotos vyro odos. Šiluma greit ją užplūdo ir ji tiesiog įsikniaubusi į šio nugarą, apsivijo rankomis lyg kokia kuprinė. Tirtėjimas vis slopo, bet visiškai nedingo. Melody tikrai negalvojo apie savo veiksmus, bet jei jai šalta, tai kur dingti?


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 17:22

Kiekviena Konstantin naktis buvo ta pati kančia, vėl ir vėl iš naujo. Jis vartydavosi, muistydavosi, kažką murmėdavo, jį tai purtydavo šaltis, tai liedavo prakaitas. Vyras daužydavosi, kartais ir rėkdavo, akivaizdžiai iš naujo pergyvendamas tą košmarą, kurį teko patirti. Niekas negalėjo suprasti kaip jautiesi, kai viskas ką mokėjai, viskas kuo pasikliovei, staiga iš tavęs atimama. Kaip rankos, kurias taip puikiai valdei, dabar tavęs nebeklauso. Kaip kūnas, kurį tiek metų treniravai, virsta tiesiog dar viena nusivylimų virtine. Kaip kojos, kuriomis galėjai nubėgti maratoną, dabar atsisako ne tik bėgti, bet ir eiti. Kaip protas, kadaise buvęs toks žvarbus, rodos, negalintis pavesti net ekstremaliausiose situacijose, dabar vis dažniau nuvilia, priverčia pamiršti tai, kas reikšminga, kas svarbu. Kiekvieną naktį Konstantin tik dar stipriau išgyvendavo tai, dėl ko ėjo iš proto ir dienomis. Rodos, jam nebuvo lemta pailsėti.
Vis dėlto, neramų vyro miegą išblaškė šalimais atsiradusi tirtanti būtybė, kuri nusprendė prisiglausti ir pasinaudoti Konstantin kaip nemokamu radiatoriumi. Pašokęs iš netikėtumo, dar nelabai susigaudydamas kas čia vyksta, Weitz apsisuko, veidu pasisukdamas į svečią savo lovoje. Neatrodė labai patenkintas.
 - Ką tu čia darai? Ar visiškai nejauti ribų? - suurzgė, vis dar mieguistas.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 17:29

Gal ir teisybė, ką nori tą gauna, kadangi antklodė nebuvo pakankamai šilta, reikėjo ieškotis kito šilumos šaltinio. Radiatorius nelabai traukė, bet kad ir kaip kvaila, vampyras, atrodė geras variantas. Tad todėl Laura dabar ir gulėjo, tiksliau prilipo prie šio šilumos šaltinio. Negalėjo pernešti šalčio, nors pati dažniausiai buvo aprūpinta šaltomis galūnėmis, bet kaip ten sakoma, šaltos rankos, karšta širdis. Taip, kad visur galima įžvelgti pliusus. Miegas vis dar priešinosi, bet regis Laura baigė jį prisijauktinti ir gal jau būtų ėmusi snūduriuoti, bet nepažįstamasis pabudo ir atsitraukė. Ji tik susiraukė ir pramerkė vieną akį, nes kažkodėl tikėjosi išvysti iltis ir dar velniai žino ką ten vampyrai sugeba.
- Man šalta... - Suniurzgėjo, susirinkdama galūnes, susiriesdama į kamuoliuką ir užsitraukdama jo antklodę kone iki pat nosies. Gal šiek tiek per daug pasiėmė, bet apie tai dabar negalvojo, iš viso negalvojo apie pasekmės, jautėsi atsipalaidavusi ir tiek.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 17:35

Konstantin negalėjo nesistebėti šios merginos atkaklumu ir visišku ribų nepaisymu. Ji sakė ką galvojo, elgėsi kaip norėjo. Žinoma, buvo nepakeliamai išpaikinta ir nemaloni, o ir baisiai nemandagi, tačiau jei jis būtų buvęs kiek geresnės nuotaikos, gal net būtų nusijuokęs iš tokio merginos skundo. Tačiau dabar jis tiesiog norėjo toliau miegoti, kad ir neramiai, o ne toliau pyktis su šita rakštimi subinėje. Atsidusęs, puikiai suprasdamas, kad be isterijos nesugebės Melody iš lovos iškrapštyti, o keltis, ją išnešti ir šitaip prasibudinti Weitz tikrai nenorėjo, vyras persibraukė delnais per pavargusį veidą, spustelėdamas akis ir giliai įkvėpdamas.
 - Nesu sutikęs įkyresnio žmogaus, dievaži. - suurzgė. - Ar aš tau panašus į tavo asmeninį šildytuvą? Gal dar norėtum kad užleisčiau tau lovą ir eičiau miegoti ant sofos? - suburbėjo. Pamatęs, kad mergina susigrobė visą antklodę sau, Konstantin stiprokai ją timptelėjo į savo pusę. Nuo kojūgalio paėmęs didelį ir storą dekį, jį užmetė Melody ant galvos. - Labanakt. - burbtelėjo, nusisukdamas į sieną ir vėl susivyniodamas į antklodę.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-08, 17:43

Kažkodėl mintis, jog vampyrui nepatiks toks jos elgesys, prieš tai neatėjo į galvą. Tik dabar, jau atmerkus abi, dideles akis, ji apie tai pagalvojo. Bet vis gi ilčių nepamatė, tamsių akių irgi. Na pastarosios gal ir buvo, kambaryje pakankamai tamsu, kad nesuprastum, o jos kraujyje jau šiek tiek laipsnių, jog dėl to nepergyventi.
- Aš nesu įkyri, aš tiesiog neapsimetinėju ir negyvenu pagal visuomenės standartus, tai nedaro manęs įkyria, tai daro mane kitokia. - Burbėjo vis dar iš po antklodės kuri greit buvo patempta ir ji dabar galvą nunardino prie kelių. - Na jei tau nepatinka tavo lova, tai kas aš, kad tave čia laikyčiau?... - Murmėjo, ga dar ką būtų pasakius, bet ant jos buvo užmestas dekis. Nenorėdama, bet privalėdama, šiek tiek pasikėlė, pasiremdama alkūne ir pataisė medžiagos gabalą, taip kad jis gulėtų ant kūno, o ne ant galvos. Į labanakt nieko neatsakė, nes savo žodžių neatsiima. Po poros minučių tylos, vėl prabilo. - Kodėl tu pasiūlei nakvoti pas save, jei jau pradžioje matei, kad neva esu įkyri ir išlepusi, tiksliau čia tavo žodžiai, bet vis vien. - Vargas jam, bet Laura norėjo paklausti tai ir klausė.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 17:51

Suprasdamas, kad Laura neketina niekur iš čia eiti, Konstantin jau buvo pasistengęs įsipatoginti ir vėl pabandyti užmigti, tačiau akivaizdu, kad buvo nelemta. Mergina ir toliau nerimo, todėl Konstantin matyt teko susitaikyti su faktu, kad jis šią naktį jokio poilsio negaus. Giliai įkvėpęs, kad bent šiek tiek nuramintų ir vėl nerimstančius nervus, Konstantin galiausiai teikėsi atsisukti į pašnekovę, nors kalbėti ir nesinorėjo.
 - Pasigailėjau tavęs, nes atrodei pasimetusi, išsigandusi ir akivaizdžiai neturėjai kur eiti. Kaip ir sakiau - nenorėjau kad tavo lavoną rastų numestą kur nors skersgatvyje ir vėliau išsiaiškintų, kad aš buvau paskutinis žmogus, kuris tave matė. Tikrai nenorėčiau tavo verkiantiems tėvams aiškintis, kodėl tave palikau prie kelio arba nuvežiau į akivaizdžiai blogą rajoną ir ten palikau. - burbtelėjo. - Be to, taip, tavo elgesys daro tave įkyria, o ne kitokia. Žmonės, kurie didžiuojasi savo neigiamomis savybėmis yra tiesiog kvailiai, kuriems niekas niekada nepasakė, kad jų neigiamos savybės yra ydos, o ne kažkas, kuo reikėtų didžiuotis.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Weitz-
Jump to: