Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 

Iri Altin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Oh, I m running out of breath, but I got stamina.

REPUTATIONS :
2

2017-01-06, 21:30

Iri Altin

22 | Demon with no memory | Forever alone | Biseksual | Alysha Nett

Giliai įkvėpiau. Užsimerkiau. Aplink girdėjau tik tai plojimus ir šūksnius. Žmonės norėjo mane pamatyti. Tačiau aš bijojau. Tai buvo pirmasis mano pasirodymas. Pagaliau įsidrąsinau ir sugebėjau atsimerkti. Prieš mane buvo visiškai tuščią aikštė. Jie laukė manęs. Aš turėjau ten eiti. Padėjau koją. Šiek tiek atsispyriau. Ranka vis dar nepaleido borto. Kiek giliau įkvėpiau. Ranka lėtai paleido bortą. Dabar manęs niekas nebelaikė. Net nebežinojau kur esu. Sustojau. "Dabar pasirodys Iri Altin su tema Meile: Eros." Staiga visi užtilo. Pradėjo groti muzika. Rankos ir kojos pradėjo judėti pačios. Šią programą mokėjau atmintinai. Neklydau nė karto. Kodėl dabar taip bijojau? Pirmas apsisukimas. Šuolis. Dvigubas apsisukimas. Nusileidau tobulai. Bet kodėl dvigubas? Norėjau trigubo. Nieko. Pasitempsiu kitą kartą. Vėl. Atsispyrimas. Suktukas. Velnias! Per daug užsisukau. Gerai. Spėjau padėti ranką. Viskas nesibaigė taip blogai kaip galėjosi. Muzikos nė negirdėjau. Tiesiog čiuožiau. Paskutinis šuolis. Keturgubas. Per mažai atsispyrimo. Velnias. Nesugebėsiu...
Nuo to laiko net nepaėmiau pačiūžų į rankas. Tą dieną surinkau vos Septyniasdešimt kelis balus. Baigiau paskutinė. Nieko žiauriau nebuvo. Tai buvo prieš ketverius metus. Mano čiuožimo karjera prasidėjo net nesužibus. Nuo to laiko net nebuvau grįžus namo. Pradėjau studijuoti. Norėjau tiesiog pamiršti tą dieną. Likau paskutinė visame konkurse. Tiesiog nesugebėjau. Praktika buvo tobula! Kodėl man nepasisekė? Nors.. Niekada dar nelaimėjau varžybų. Visada užimu paskutinę vietą. Tiesiog nesugebu.. Per ketverius metus baigiau psichologiją. Gaila, tačiau niekur nedirbu.. Su tokia profesija mažai darbų.
Čiuožiau nuo mažumės. Mokėjau viską. Visus šuolius. Visus apsisukimus. Net atsilaikydavau geriau nei visi kiti! Bet negaliu pasirodyt konkursuose.. Bijau.. Man pradeda drebėti keliai. Kiekvienas šuolis gaunasi su daugybę klaidų. Bet gal reikia vėl pradėti? Bet kur rasti trenerį?.. Pats aš negaliu. Nesugebėsiu sukurti judesių. Tuo labiau nuspręsti pagal ką čiuožti... Ne. Reikia keliauti namo.. Gal ten viskas išsispręs..

Emocianali, tačiau tylenė. Niekad nepasiduoda pykčiui, tačiau baimei yra dvigubai labiau pažeidžiama. Net patys paprasčiausi dalykai jai gali būti sunkūs tada. Yra nusiteikus padaryti bet ką, kad tik tai pasiektu užsibrėžtus tikslus. Tiesiog kartais šiai trūksta gero spyrio į subinę. Kai reikia, tikrai gali išklausyti, duoti patarimą, tačiau užuojauta.. Jai ji iš vis nepatinka. Užuojautą laiko pačiu blogiausiu jausmu.

Back to top Go down
View user profile
If you take responsibility for yourself you will develop a hunger to accomplish your dreams.
If you take responsibility for yourself you will develop a hunger to accomplish your dreams.
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
189

CREDIT :
Ikonėlė endlessroutine & caramcream, gifai caramcream.

CLAIM :
Maria Valverde

ABOUT :
Vidurinioji Crimson šeimos atžala. Pusiau demonė - sukubė, turinti demonišką pusę į kurią susitelkusi maitinasi seksualine energija ir žmogiškąją - tyrą, mielą, geraširdę merginą Jasmine, kuri padarys viską dėl savo šeimos ir aplinkinių gerovės.

2017-01-06, 21:41

Kokia fainuolė nusimato :33 Labukas :037:

I could stay awake just to hear you breathing
Watch you smile while you are sleeping while you're far away and dreaming, I could spend my life in this sweet surrender, I could stay lost in this moment forever Every moment spent with you is a moment I treasure.
Back to top Go down
View user profile

REPUTATIONS :
2

2017-01-06, 21:43

Laba :001: :001:
Back to top Go down
View user profile
You just cockblocked McLovin'.

REPUTATIONS :
19

CREDIT :
mano

CLAIM :
Seth Rogen

2017-01-06, 21:59

mano bene mėgstamiausias moteriškas veidas ever...sveika atvykus :3
Back to top Go down
View user profile

REPUTATIONS :
2

2017-01-06, 22:00

Bene mėgstamiausia? Cha! Pas mane pirmoj vietoj sąraše sėdi šita moteriškė!
Hey :059:
Back to top Go down
View user profile

Iri Altin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1