Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Mother Monster. Literally.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-05, 18:31

Echidna žeme vaikšto, o jei tiksliau, šliaužioja jau nuo neatmenamų laikų. Ji - daugelio žinomiausių monstrų motina, pagimdžiusi pačias didžiausias kada nors šia žeme vaikščiojusias šlykštynes. Sfinksas, chimera, hidra, cerberis - visi jie jos vaikai. Dar gilioje senovėje Echidna užpuolė Olimpo kalną kartu su savo vyru Tifonu, tačiau nesėkmingai. Tifonas buvo įkalintas amžinybei po Etnos ugnikalniu, na o pati Echidna buvo palikta kaip iššūkis dievams ir didvyriams. Vis dėlto, metai bėgo, pasaulis keitėsi, todėl keitėsi ir pati Echidna. Ji beveik galutinai atsisakė savo gyvatiškos prigimties ir jau daugelį amžių vaikšto tik moters pavidalu. Tačiau į prigimtį ji niekada nespjovė, todėl kiekvieną kartą sutikusi kokią nors įdomesnę mitinę būtybę, norėdama pratęsti jos giminę arba ją sustiprinti, Echidna ir toliau į pasaulį paleidinėjo palikuonis, kurie turėjo kelti chaosą, baimę ir siaubą. Pati Echidna per šitiek amžių, praleistų šioje žemėje, tapo kur kas labiau žmogiška, prisitaikė prie  besikeičiančio pasaulio. Šiuo metu ji gyvena Sietle, atokiame dvare ir vadina save Eve Drago. Suprantantiems gana akivaizdu, kad vardas parinktas tikrai ne atsitiktinai - Eve - nuoroda į pirmąją moterį (kas Echidnai pasirodė simboliška, turint omenyje jos pačios prigimtį), na o Drago.. Ar tikrai reikia paaiškinimo? Taigi, Echidna visų akims atrodo kaip tiesiog daug pinigų paveldėjusi aristokratė intelektualė, tačiau iš tiesų savo dideliame dvare ji veisia ir augina pačias įvairiausias mitines būtybes, jas grobdama ir poruodama taip, kaip jai pačiai atrodo tinkama.
:123: :123: :123:  
Taigi, ko Echidna ieško? Vaikų. Kuo tavo rasė įdomesnė ir kuo daugiau idėjų bei noro ir talento rašyti turi – tuo geriau. Nėra limito kiek Echidna gali turėti vaikų, todėl visi jūs, su savo įdomiomis idėjomis ir istorijomis, esate daugiau nei laukiami. Man nerūpi nei jūsų lytis, nei veidas (nors come on, pripažinkim, iš Gagos negalėjo išlyst kokia Dobrev, nu tiesiog), nei rasė, esu tikra, kad su bene kiekvienu būtų galima sugalvoti kažką įdomaus.
:123: :123: :123:  
Ką galiu pasiūlyti esantiems Echidnos šeimoje? Visiškai crazy, bet nuostabią mamytę, žmogų, kuris visada prisigalvoja daug veiksmo (yours truly), bei nuostabiai gražų, bet psichotišką tėvelį (Tifoną) su tokiom pat crazy idėjomis ir nemažais planais į priekį. Bus įdomu, bus veiksmo, bus visko. Susidomėjai? PM.
Back to top Go down
 
Mother Monster. Literally.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Quietude-The Student, the Monster, the Cat Girl and more shit
» Annual Monster Fighting Tournament(Invite Only)
» TDK: The Divine Kishin (Monster Hunter Faction)
» My Mother's Robes
» TDK: The Divine Kishin (Monster Hunter Kishin Egg Faction)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: seni skelbimai-
Jump to: