Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Svetainė / virtuvė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 14:32

.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 14:34

Adelaine užėjusi į namus nelaukė ilgai , tieisu taikymu nuskubėjo į svetainę kuri buvo sujungta su virtuve . Lauke buvo drėgna ir vėsoka , sušalusias rankas reikėjo susišildyti , todėl mergina užkaitė arbatinį , - Prisėsk ir pasakok , - tarstelėjo neviniodama žodžių į vatą bei pasiremdama į virtuvinę spintelę laukdama kol arbatinis užvirs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 22:43

Nusivilkęs paltą ir paprašytas pasakoti atsiduso,- net nežinau nuo ko pradėti,prisėsk,nes dar nugriūsi išgirdusi,-pasakė laukdamas,kol vilkė prisės..Nes juk tokias naujienas ne kasdien išgirsi,ką norėjo pasakyti vaikinas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 13:00

Užkaitus vandeniui ši paėmė puodelisu įdėjo arbatžolių ir užlykiusi nunešė bei pastatė puodelius ant stalo , - Gerai , - ji pritariamai padarė taip kaip jis jai liepė . Atsisėdo bei įsipatogino ant sofos į rankas pasiimdama savo puodelį .
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-08, 18:29

Vaikinas giliai įkvėpė ir atsiduso,-Adelaine nežinau,kaip pasakyti,bet Rebbeca turėjo būti našle jau beveik metus. Per ją aš miriau,-pasakė merginai dalį tiesos,nes nesugalvojo,kaip geriau pradėti
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 18:24

Gerai , dabar viskas atrodė tikrai keista . Adeline nesuprato kas čia darosi , ir kokie žaidimai vyksta tačiau jai tai nepatiko , - Lukai , geriau jau viską pasakok . Nes aš nesuprantu , tavo žodžiai ir veiksmai per dauk skirtingi , - atsiduso atsigerdama arbatos gurkšnį ir pastatydama puodelį atgal .
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 22:01

Vaikinas giliai įkvėpė ir prabilo,-Buvo diena,kai naktį turėjo būti pirmoji pilnaties naktis. Dirbau klube,susiriejau su rebbecca pykomes stipriai,nes dėl mėnulio buvau irzlus. neiilgai trukus turėjo patekėti pilnatis ir aš turėjau imti ,keistis,tad pavėlavau išbėgti.Sugebėjau pasiekti,tik mišką ne rūsį. Persikeičiau į monstrą,Pasipainiojau medžiotojui po kojomis ir gavau kulką į širdį. Miriau išvydau Azazel. meldžiau jo antro šanso,kad nepasiimtų manęs. Jis po prašymų ir įtikinėjimų sutiko su sąlyga jei jam tarnausiu.Sutikau. prisikėliau,kaip mirties pranašas.Žinau,kada ir kas mirs ir privalau perspėti,-paaiškino merginai,aks ir kaip. tai jį slėgė,jau ilgą laiką,išsipasakojus kažkiek palengvėjo
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Svetainė / virtuvė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Ingham's-
Post new topic   Reply to topicJump to: