Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Senos kriptos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 21:57

Nė akimirkai nesustodama mergina greitu žingsniu kaukšėjo link kapinių galo, kur stovėjo kelios, senos, apgriuvusios kriptos. Ignoruodama vėsą, keliaujančią per nuogas merginos šlaunis, susitelkdama ties tikslu, Neli pasiekė vienos iš kriptų duris ir plačiai jas atvėrė.
Ragana neplanavo iš miesto nusukti į kapines, tad ir apsirengti deramai mergina nespėjo.
Paskutinis, ilgai ieškotas ingridientas jau buvo Neli delne, tad nusprendusi nieko nelaukti, mergina buvo pasukusi į vietą- kur niekas jai netrukdys.
Įėjusi į kriptą, Neli uždegė joje buvusias žvakes, nužvelgdama neaiškius paminklus. Visų mirusių vieta ir seniausias vietos nustatymo burtas turėjo surasti du ieškomiausius žmones. Gyvus ar mirusius. Tik ar Neli tam pasiruošus? Mergina to nežinojo, o jaudulys vertė širdį plakti taip, jog rodos ji tuoj išlips per gerklę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 22:08

Keliavo per kapinių takus vaikinas, kai nemažai kartų daręs. Čia jautėsi ramiai ir nesibaimino mirusiųjų žmonių, juk jie pakenkti nebegali. Vadinasi puiki vieta, vaikinui pailsėti nuo mieto šurmulio ir pamąstyti, ką toliau veikti savo gyvenime jam. Juk praeis dar keli metai, kol reikės gal įgauti naujus dokumentus, kad niekas netrukdytu jam gyventi šioje žemėje ir toliau tvarkyti verslo dalykus.
Jo mintis buvo gana užimtos, ir nepastebėjo, kaip kojos nunešė į kapinių pusę, kur buvo daugiausiai kriptos ir seni kapai. Akimis apžiūrinėjo kiekvieną vardą ar antkapį. Tačiau vėliau jo akis patraukė atviros vienos kriptos durys. Dažniausiai jo būna uždarytos, nes čia seni kapai, kurie nelankomi jau daug metų.
Būtent dėl to ir vien dėl smalsumo vedamas priėjo arčiau tos kriptos, nuo kurios jau arčiau būdamas galėjo pajausti magiškos asmenybės buvimą viduje. Pasiekęs patį įėjimą į kriptą, vaikinas sustojo. Nežinojo ar verta užeiti ar ne. Juk jeigu sutrukdys kam reikšmingam, gali netekti savo pačio galvos, o jam gyvenimas per daug rūpėjo. Tad tiesiog vos pažiūrėjo į vidų pro duris ir išvydo merginą, kurios išvysti niekada nesitikėdavo. Juk praėjo daug amžių, nuo paskutinio jų susitikimo. Ji atrodė gana keistai, tokiai vietai. Jos apranga tiko būti mieste kur, o ne kapinėse.
- Manau nesutrukdysiu pačiai?-užklausė dar būdamas prie durų. Į vidų nėjo ir tiesiog stebėjo ją taip. Douglas buvo iš tų kurie mėgo stebėti kitų daromus magijos ritualus ar burtus. Nes tuomet maybe, pats ką nors naujo išmoks.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 22:20

Neli buvo susikaupusi ties savęs suėmimu į rankas, tad vyriškas balsas už nugaros, privertė merginą krūptelėti. Visda rami, šalta, tvirta ir savimi pasitikinti ragana, dabar buvo visiškai nepanaši į save, tarsi kažkas kitas būtų apsėdęs šviesiaplaukės kūną. Vos vos susitvardžiusi riebiai nenusikeikiant, Neli apsisuko, nužvelgdama tą, kuris jai sutrukdė. Savo pačios nuostabai, čia atsirado retai matomas vaikinas, kuris turėjo madą atsidurti tada, kai Neli gali prisireikti papildomos galios.
- Tu tikriausiai žinai, kad vaikščiodamas pats vienas po kapines, bei kalbinantis jose esančius nežmones, gali atgulti amžino poilsio, tiesa?,- tyliai prabilusi mergina klausėsi, kaip nuo šaltų ir storų kriptos sienų atsimuša jos balsas. Išriestas antakis, palydėjęs kiek grėsmingai nuskambėjusį klausimą ir bijoti priverčiantis grėsmingas raganos žvilgsnis nežadėjo nieko gero. Stripriau delne spausdama neaiškias žoles, Neli stebėjo vyruką, kurį, bet kokioje kitoje situacijoje būtų labai malonu pamatyti. Tačiau šios akimirkos, kada paaiškės tiesa apie ieškomus asmenis, Maureon laukė visą savo gyvenimą, pasiryžusi neleisti niekam to sugadinti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 22:30

Net jam į galvą nešovė, kad būtent toks jo įsiterpimas, gali ganėtinai sugadinti jos nuotaiką ir tą jos bandomą daryti burtą. Tačiau Douglas nerodė ne ženklo, kad bijotu. Išklausė jos pasakymo, vos pakėlė antakį ir net pakėlė abi rankas į orą,- Galbūt tektu bijoti, bet jau nujaučiau kad šioje vietoje esi būtent pati. Juk mūsų susitikimai visi keistai prasideda, tad šitas ne ką toks ir neįprastas. Bet jeigu nori, paliksiu tave ramybėje ir gal pabendrausime po to kai viską atliksi,- nuleido rankas ir pasirėmė į kriptos sieną. Nėjo vidun ir to net neketino daryti. Juk žino, kaip svarbu būti vienumoje, kai magija atliekama, tad net dabar, pats žengė atgalios truputi, bet šypsena visada rodė, kad vaikinas mėgavosi šiuo susitikimu ir momentu. Kartais ir paerzinti, ir trukdyti, šitas senas raganius mėgo kitus, tačiau iki tam tikro ribos, kas nekeltu per daug grėsmės jo gerovei.
Pačios akys rodė gana nemažą pykti ir tokį šaltumą, bet visgi atokiau buvo dabar Douglas, tad nelabai reagavo ir toliau sustojo. Buvo gal per metrą nuo kriptos įėjimo, tačiau puikiai matė ją. Tik nuo jos pasakymo toliau, bus svarstoma, ar jam nueiti kur atokiau ir laukti kol ji baigs daryti ką ketino, o gal padėti, iš to draugiškumo, kuriuo jis dažnai dalinasi su kitais raganiais ir raganomis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 23:02

Toli gražu Neli negrasino Douglasui. Gal ragana ir neturėjo daug draugų, veikiau apstu buvo priešų, iš kurių mergina per visą savo egzistavimą buvo kažką atėmusi, kažkam sugadinusi gyvenimą ir sunaikinusi svajones. Tad tuos, kuriuos galėjo laikyti draugais, Maureon itin vertino. Tačiau kas žino, kas būtų buvę jei šioje kriptoje būtų buvusi ne Nellane, o koks kitas padaras. Pripažinkim, raganiai, kad ir kokie galingi yra, nėra dievai, ir nužudomi gali būti visai paprastai. Tai kaip ir rūpestis, kurį raganaitė išreiškė taip kaip mokėjo. Vyruko drąsa buvo žavinga, ir tai privertė šviesiaplaukę lengvai šyptelėti ir trumpam atsitraukti nuo savo minčių.
Jei ji būtų norėjusi, ji burtą jau būtų atlikusi seniausiai. Tačiau kažkas laikė merginą nuo to padarymo. Gal ji bijojo atsakymų, o gal ji visiškai nenorėjo susidurti su praeitimi, kai vos ne vos ją išgyveno, save lėtai žudydama kelis šimtus metų. Lengvai, kaip besvorė plunksna atsirėmusi į sieną ir užsimerkusi bei iškvėpusi visą plaučiuose buvusį orą, Neli atrodė kaip nesava, kaip tai vyksta nuo pat atvykimo į Sietlą. Tikriausiai, sulaužyta asmenybė baigia sugriauti tiek metų statytą abejingumo ir žiaurumo sieną.
- Gali pasilikti. Manau neverta prikelti to, kas jau seniai yra miręs. Gaila, nesugalvojau to ankščiau ir vistiek čia atsibeldžiau...,- ramiai lėtai prabilusi, Neli akimis susirado Douglas nužvelgdama jį nuo galvos iki kojų.
- O tu nestokoji žavesio net išsiruošęs ekskursijai po kapines,- lengvai šyptelėjusi nepamiršo ir komplimento vyrui, kuris, nors ir sutiktas kelis kartus, buvo savotiškai artimas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 23:16

Aišku jis baiminosi dėl savo gyvybės kartais, tačiau kartais tiktais. Dabar kapinėse nejautė jokio priešiško ar pavojingo padarėlio energijos. O toks pojūtis dar niekada neapgavo vaikino, kuriam teko saugoti savo galvą labai ilgai. Juk jie ir nėra dievai, bet kažkodėl kitos rasės labai mėgsta gaudyti būtent juos ir naudotis jų galiomis. O kartais medžioja vien dėl pramogos ar azarto.
Šioji mergina buvo paprasta, sutiktoji per jo keliones, tačiau vis kažkas traukė juos, kad atsitiktinai susitinka keistuose vietose ir jau nelabai greitai po to pasiseka išsiskirti. Nebent labai svarbus reikalai būdavo atplaukę, tad jie vėl kokiam šimtmečiui ar dešimtmečiui pradingdavo iš akių. Nors dabar turbūt vaikinas paprašys jos pačios numerio, kad nereikėtu ilgai laukti jų susitikimų, ir galėtu bendrauti kur kas dažniau. Šioji mergina turėjo išvaizda labai traukiančią akį, kad net ir vidurį kapinių, jis negalėjo atitraukti akių nuo jos. Apranga kaip ir jo paties, nelabai derėjo prie vietos, bet neteis dėl to.
- Iš ties malonu kad leidai pasilikti,- vos arčiau kriptos įėjimo priėjo ir tada atsirėmė rankomis į seną sieną. Jai nužvelgus jį, vaikinas tik šypteli. Vadinasi ne jis vienas žavėjo kito apranga,- Turbūt nujaučiau kad sutiksiu taip dailiai apsirengusią raganaitę,-lėtai pasakė irgi komplimentą ir tada akimis grižo prie jos veiduko. Neklausinėjo apie burtą, kurį čia ketino daryti. Nes vis tiek jos asmeniniai dalykai, nebuvo jo nosiai. Nemėgo klausinėti ir jeigu norės, pati papasakos. O jeigu ne, tai pats tiesiog mėgausis jos kompanija.
Raganius dabar nužvelgė kapinių taką, kur šioji kripta buvo ir tiesiog nuramino širdį savo, kai išvydo paprastą moteriškę, o ne kokį kitos rasės atstovą. Grižo prie Nellane ir vos šypteli plačiau. Douglas vos įžengė vidun, nes bendrauti truputi arčiau buvo kur kas maloniau. O dar tokios vietos išskirtinė atmosfera, tikrai žavesio pridėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 23:38

Susijaudinimas ir nerimas pamažu paliko raganos kūną, kai ji ėmėsi to, ką sugeba geriausiai- flirtuoti su žaviu vaikinu. Vos tik Payne lūpas paliko komplimentas, skirtas Neli, ši šyptelėjo, akimirką koketiškai nuleisdama akis žemyn.
- Tai vieša vieta, manau, neturėčiau tau nieko nei drausti nei leisti,- ramiai ir užtikrintai, grįžusi į savas vėžes Neli akimis grįžo prie vaikino, atsiraukdama nuo sienos ir žengdama kelis žingsnius arčiau jo.
- Tikriausiai tai likimas, nes tu pasirodai netikėčiausiu momentu, dažniausiai sulaikydamas mane nuo klaidų ir kvailysčių. Tai padarei ir dabar. Kaip turėčiau tau atsidėkoti už tai?,- kelių žingsnių atstumas, skyręs porelę buvo užpildytas švelniu, kaip arfos skambėjimas, merginos balsu. Iš tiesų, gal tai likimas, o gal tik įrodymas, kad neverta kapstytis po praeitį, o geriau susitelkti ties ateitimi, kuri nebuvo tokia jau beviltiška, kaip kad Neli buvo linkusi galvoti.
Kada nors gal ji grįš prie paieškų, jei, aišku, jai tai dar rūpės. O kolkas, malonus pašnekovas, kad ir keistoje vietoje, buvo viskas, ko raganaitei iš tiesų reikėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 23:51

Stebėjo kiekvieną judesį ir klausydamas žodžių, vaikinas negalėjo nuo veido išmesti paprasto ir gana mielos šypsenos, kuri visada pas jį būdavo, kai sutikdavo pažystamus. Tad ir dabar prie Nelės elgėsi kaip visada.
- Galbūt ir vieša vieta, tačiau čionai atėjai pirma,-lėtai pasakė ir sekdamas kaip ji taip artėja prie jo. Atrodė lyg kokia laukinė katė eina link savo grobio dabar. Tačiau Douglas vos tik sunėrė rankas po krūtine vos. Jos artumas netrikdė jo, kaip tai buvo per kelis tokius susitikimus, nes suprato, kad flirtas tai jai natūralus dalykas paveikti kitus. Bet nors jam patiko ir neprieštaravo tokiam jos elgesiui. Tad ir kuris vaikinas galėtu tą daryti.
Vos pasukiojo galvą į šonus, lyg sakydamas, kad atsilyginti nereikia,- Nieko ir nereikia atsilyginti. Pasirodau visada netikėtai ir pačiam. Tad užteks jeigu pasakysi pačios numerį, kad galbūt kitas mūsų susitikimas neįvyktu taip po ilgo laiko tarpo?- žiūrėjo tiesiai į jos akis. Merginos žavesys privertė neatitraukti akių ir sakyti dievui ačiū už tą tarpą kuris skyrė šiuos magijos naudotojus. Nes kitu atveju, būtu sunku suvaldyti savo rankas, kad ko nedoro neiškrėstu.
Bandydamas mintis nusukti nuo tokių dalykų, vos kelis kartus įkvepė,- Taigi pati jau senokai šiame mieste? –paklausė gana įprasto dalyko, tačiau jam tai parūpo dabar. Vaikinas turėjo nemažai pažystamų apie kuriuos bandė žinoti kuo daugiau. Nes tada galėjo nuspręsti, kiek galima jais pasitikėti ar pasipasakoti apie save.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-02, 09:35

Vargu, ar tokia vieta kaip kapinės ir sena kripta, kurioje buvo raganiai labai jau kelia patalpos laipsnius aukštyn. Nelė mieliau pabendrautų su šiuo vyruku kokioje nors jaukesnėje, ar jei galima taip pavadinti jaukesnėje vietoje. Džentelmeniškas atsisakymas Maureon siūlomo atsilyginimo tik privertė merginą dar plačiau nusišypsoti. Retas kuris, šių dienų vaikinas padarytų tą patį, ką padarė Douglas. Raganiui vos paprašius merginos numerio, ši be žodžių priėjo prie pat raganiaus, švelniai bei lengvai uždėdama jam delną ant krūtinės, kuris grakščiai slydo vyro švarku, kol pasiekė tą vietą, kur apdare įtaisyta vidinė kišenė. Iš išorės pirštam užčiuopus ten paslėptą Payne telefoną, du pirštai lengvai pasiekė kišenę ir telefonas jau buvo merginos rankose.
- Ne taip jau ir senai aš čia. Šeimos susitikimas, gal, net neužsibūsiu čia ilgai. Nors drįstu teigti, kad šis miestas man visai patinka,- Nelė kalbėjo tvirtai, savo švelniai žemu balsu, kurį žaismingai atkartojo akmeninės sienos. Kol raganaitė šnekėjo jos pirštai greitai suvedinėjo numerį į laikinai pasisavintą vyro telefoną. Sulig atsakymo pabaiga, numeris buvo suvestas, o telefonas vėl gulėjo kišenėje, ten iš kur ir buvo paimtas. Tuo pačiu delnu, kuris įdėjo telefoną, Nelė lengvai patapšnojo vyrui per krūtinę, lengvai prikasdama apatinę lūpą bei žavingai šyptelėdama.
- Na štai. Tikiuosi, kitas susitikimas bus kiek malonesnėje aplinkoje, kur groja graži muzika ir yra patiekiamas raudonas vynas,- sutvarkiusi tą numerių apsikeitimą, Nelė patraukė ranką, kuri, jei galima taip vaizdžiai išsireikšti lietinėjo raganių, dabar, šiuo metu tvarkė ir glostė neklaužadą suknelę, kuri buvo tokia siaura ir aptemta, kad kilo viršun nuo menkiausio judesio. Tačiau merginos akys nė sekundei neatsitraukė nuo vyro veido.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-02, 09:55

Pajudėjus jai tuos kelis žingsnius, kurie skyrė abu raganius, vaikino akys nenusileido nuo jos. Ir net nespėjo sureaguoti taip, kaip jos miklus pirštai atrado jo paslėptą telefoną, vidinėj kišenėj. Be abejo, ji vis tiek net tokiam judesiui pridavė truputi flirtavimo, kuriuo jis patenkintas. Juk ne vienas vaikinas atiduotu nemažai ką, kad šioji panelė su jais taip bendrautu.
- Jeigu ilgiau pasiliksi čia, būtinai pasikviesiu pietų ar vakarienės. Nors pats mieste šiame kažkaip užstrigau, vien dėl to, kad ne tiek ir mažai kitokių rasių atstovų yra. O žinant mane, noriu sužinoti kuo įmanoma daugiau apie visus,-linksmai pasakė dabar vyrukas ir nužvelgė vos ją nuo kojų iki galvos. Sustojo ties akimis jos. Ir gal akimirką ar kelias nužvelgė jos pačios lūpas, kurias papuošdavo tokia šelmiška šypsena kartais.
Jai suvedus numerį ir vėl palietus jį patį, vaikinas stovėjo ramiai ir tiesiog sekė jos judesius. Kai telefonas vėl buvo saugiai padėtas į kišenę, jis vos linktelėjo galvą, - Tokios vietos irgi neatsisakyčiau. Nors mūsų keistos susitikimų vietos, irgi prideda savotiškumo. Tačiau su vynu ir muzika, manau kur kas maloniau būtu sėdėti ir kalbėtis,- Douglas nenutraukė jo akių, kurios kartais patyrinėjo ją ir jos aprangą. Galbūt ir dabar mielai pasiūlytu nukeliauti kur nors kitur, o ne senoje kriptoje. Bet dar nežinojo, kokią vietą siūlyti jai. Klubai ar restoranai, truputi pabodę buvo, o į savo namus kviestis būtu galbūt per daug skubota.
- Neklauso pačios suknelė?-linksmiau paklausė jos pačios, pastebėjęs kaip jos rankos kartais pakovoja su tokia trumpa suknele,- Gal nori keliauti į kokį klubą šio miesto? Kapinės man jau truputi pabodo, ir plius nelabai ketinu lengvai pačią paleisti, kai vėl susitikom,-šelmiškai šypteli jis pats ir tada vos žengtelėjo arčiau jo, kad atstumas tarp jų, būtu ne keli žingsniai, o vos kelis centimetrai. Paerzinti sumanė ją ir sužinoti, kokia reakcija į tai. Neketino daryti nieko neapgalvoto, nors tiesą sakant, kartais dabar iškildavo tokių minčių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 08:47

Samoningai, o gal ir ne visai, tarp to nekalto flirto, raganiai vis artėjo vienas kito. Neli pasirodė, jog žavusis magijos atstovas neketina nusileisti raganaitei, jos, kaip čia pavadinus, bendravimo manierai. Tad vos Douglas priartėjus arčiau, Neli tik plačiau šyptelėjo. Ji neketino artimiausiu metu palikti Sietlo, kuriame buvo jos šeima
Tiksliau tėvas, kurį kadaise palikusi mergina, dabar nesiruošė to pakartoti. Tačiau Douglas tai nebuvo būtina išgirsti iš pačios šviesiaplaukės.
- Buvau mieste, pietavau, nesitikėjau susimedžioti žmogų, kuris turėjo kai ką, kas buvo mano ir atsidurti kapinėse,- lengvai, kiek valiūkiškai nusijuokusi ragana krestelėjo šviesius plaukus atgal, vis dar nesijudindama iš stovėjimo pozicijos, lyg vinimis būtų prikalta prie žemės.
Rankos, glosčiusios Payne tarp numerio įvedimo pertraukėlių, jau buvo prie merginos, tačiau tai, akivaizdu, suteikė raganiui stimulą ir pačiam žengti žingsnį, tiesiogine ta žodžio prasme.
- Baras, klubas ar vietinė užeiga, man tinka,- linktelėjusi galva, kas rodė sutikimą pati Nellane norėjo palikti kriptą, o su ja kartu ir praeitį, kurią ji mėgino susigražinti. O ir išeiginiai, tikrai ne į kapines puoštis rūbai nebus apsirengti veltui.
Ilgai nevilkindama į naktį, Neli, lengvu judesiu apsisuko ir linguodama klubais, tvirtu žingsniu nukaukšėjo prie altoriaus. Suglaudusi lūpas mergina ėmė užpūtinėti žvakes, vieną po kitos. Žinoma, ji tai galėjo padaryti su magija, bet žmogiškas elgesys buvp įdomesnis. Baigusi darbą, ji grįžo prie Payne.
- Eime?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 09:18

Iš ties ne jo mada, nusileisti kitiems. Tačiau dabar tai darė vien iš smalsumo ir tik tiek. Kai jau buvo prie jos, jo veide buvo vis dar gana šilta tokia šypsena. Douglas negalėjo patikėti, kad diena prasidės gana nuobodžiai, bet dabar susirado kompanija, su kuria turbūt bus smagu praleisti laiką, jeigu tik jį nepabėgs nuo raganiaus. Bet dabar turi jos numeri, galės bet kada vėl pasiūlyti susitikti šiame mieste, kuris po truputi tampa jam mielesnis. Čia turbūt dėl naujų žmonių ir senų draugų, kurie atsiranda čionai vien dėl gero gyvenimo kitoms rasėms nei žmonės.
Aišku, kad jos tokie prisilietimai, lyg nekalti išprovokavo, kad vaikinas prieš tai artėjo prie jos ir truputi pasidavė šiame jos žaidimui, nors visada kažkur galvos kamputyje laikėsi blaiviai mąstymą, juk nežinia, ką gali padaryti mergina. Dažnai grožis slepia nelabai dorus tikslus. Bet išklausė ją ir vos linkteli. Suprantama, kad ji nepasakos jam visko, juk jie ne tokie ir geri draugai.
- Smagu kad sutinki keliauti,-patenkintas jos atsakymu vaikinas. Sekė akimis, kai ji nukeliavo link tų žvakių ir jas užpūtinėjo. Per tą laiką truputi su ranka persibraukė per švarką, ant kurio buvo keli akmenėliai ir dulkių nuo senos kriptos lubų. Ir besivalant, ji jau sugrįžo prie jo, tad pačiam teko pakelti galvą į merginą ir šyptelėti. Dar gavęs tokį paklausimą iš jos, vaikinas tiesiog apsisuko ant kulno ir jau po kelių žingsnių buvo už kriptos durų. Kažkaip jautė kelis žmogeliukus netoliese, bet jie buvo paprasti, ir nieko blogo negalėjo padaryti raganiams.
Pasuko galvą už savęs, kad įsitikintu ar mergina spėja eiti su juo. Tačiau ir dabar nenorėdamas praleisti progos, vos mikliai pagavo jos rankute. Gal čia buvo ir dėl to, kad artumą tą palaikytu, ir plius neabejos, kad ji nepaspruks. Su šypsena veide, vaikinas ją išsivedė iki klubo, kuriame žinojo, kad neblogi gėrimai, ir pastaruoju metu nebūna daug kitokios rasių atstovų, išskyrus žmones.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Senos kriptos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: